3.třída C

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
Sokol Kbely D
BK Pirelli B
5. 10. 2020
20:25
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Kmošek
Karla Řápková
28
82
4
21
13
36
23
57
Review
Základní fáze 1. kolo 2
BA Sparta B
SK Start Praha
8. 10. 2020
19:30
Hala Kuncova Jan Kvoch
Jiří Siegfried
72
49
20
20
31
27
51
34
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Spoje Praha B
Sokol Stodůlky
7. 10. 2020
20:15
hala Na Balkáně Dominik Kočovský
Jakub Vampola
62
46
16
9
34
19
51
29
Review
Základní fáze 1. kolo 4
PSK Union
Meteor TLC B
5. 10. 2020
-
ZŠ Mendelova
Preview
Základní fáze 1. kolo 6
SK Rapid
BC PV B
7. 10. 2020
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Michal Dub
Jakub Kmošek
62
76
18
14
33
33
47
59
Review
Základní fáze 2. kolo 7
BK Pirelli B
BC PV B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská Dennis Billík
Kristina Štelbacká
Preview
Základní fáze 2. kolo 9
Meteor TLC B
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická Karel Prokop
Michal Dub
Preview
Základní fáze 2. kolo 10
Sokol Stodůlky
PSK Union
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli Jan Kvoch
Luděk Svoboda
Preview
Základní fáze 2. kolo 11
SK Start Praha
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská Dennis Billík
Anna Vagnerova
Preview
Základní fáze 2. kolo 12
Sokol Kbely D
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Kmošek
Klaudia Karwowska
Preview
Základní fáze 3. kolo 13
BA Sparta B
BK Pirelli B
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova Jan Kvoch
Jan Neubauer
Preview
Základní fáze 3. kolo 14
Spoje Praha B
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
hala Na Balkáně Pavel Strnad
Jan Machálek
Preview
Základní fáze 3. kolo 15
PSK Union
SK Start Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Mendelova Pavel Matys
Radek Lochman
Preview
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Horní Počernice C
Sokol Stodůlky
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice Karla Řápková
Jakub Kmošek
Preview
Základní fáze 3. kolo 17
SK Rapid
Meteor TLC B
Bude upřesněno
-
ZŠ Litvínovská 600 Jakub Kmošek
David Kakáček
Preview
Základní fáze 4. kolo 20
Meteor TLC B
BC PV B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická Karel Prokop
Klaudia Karwowska
Preview
Základní fáze 4. kolo 21
Sokol Stodůlky
SK Rapid
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli Petr Dvořák
Jiří Siegfried
Preview
Základní fáze 4. kolo 22
SK Start Praha
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská Dennis Billík
Preview
Základní fáze 4. kolo 23
Sokol Kbely D
PSK Union
Bude upřesněno
-
ZVŠ Mochovská Praha Karla Řápková
David Kakáček
Preview
Základní fáze 4. kolo 24
BA Sparta B
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Preview
Základní fáze 5. kolo 25
Spoje Praha B
BK Pirelli B
Bude upřesněno
-
hala Na Balkáně Roman Pommer
Ondřej Koc
Preview
Základní fáze 5. kolo 26
PSK Union
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
ZŠ Mendelova Pavel Matys
Kristýna Luxová
Preview
Základní fáze 5. kolo 27
Sokol Horní Počernice C
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice Karla Řápková
Jakub Petrák
Preview
Základní fáze 5. kolo 28
SK Rapid
SK Start Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Litvínovská 600 Michal Dub
Klaudia Karwowska
Preview
Základní fáze 5. kolo 29
BC PV B
Sokol Stodůlky
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK Pavel Strnad
Dominik Kočovský
Preview
Základní fáze 6. kolo 31
BK Pirelli B
Meteor TLC B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 6. kolo 33
SK Start Praha
BC PV B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 6. kolo 34
Sokol Kbely D
SK Rapid
Bude upřesněno
-
ZVŠ Mochovská Praha
Preview
Základní fáze 6. kolo 35
BA Sparta B
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 6. kolo 36
Spoje Praha B
PSK Union
Bude upřesněno
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 7. kolo 37
PSK Union
BK Pirelli B
Bude upřesněno
-
ZŠ Mendelova
Preview
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Horní Počernice C
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Základní fáze 7. kolo 39
SK Rapid
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 7. kolo 40
BC PV B
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 7. kolo 42
Meteor TLC B
Sokol Stodůlky
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 8. kolo 43
BK Pirelli B
Sokol Stodůlky
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 8. kolo 44
SK Start Praha
Meteor TLC B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 8. kolo 46
BA Sparta B
BC PV B
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 8. kolo 47
Spoje Praha B
SK Rapid
Bude upřesněno
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 8. kolo 48
PSK Union
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
ZŠ Mendelova
Preview
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Horní Počernice C
BK Pirelli B
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Základní fáze 9. kolo 50
SK Rapid
PSK Union
Bude upřesněno
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 9. kolo 51
BC PV B
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 9. kolo 53
Meteor TLC B
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 9. kolo 54
Sokol Stodůlky
SK Start Praha
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 10. kolo 55
BK Pirelli B
SK Start Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 10. kolo 56
Sokol Kbely D
Sokol Stodůlky
Bude upřesněno
-
ZVŠ Mochovská Praha
Preview
Základní fáze 10. kolo 57
BA Sparta B
Meteor TLC B
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
PSK Union
BC PV B
Bude upřesněno
-
ZŠ Mendelova
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Horní Počernice C
SK Rapid
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Základní fáze 11. kolo 61
SK Rapid
BK Pirelli B
Bude upřesněno
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
BC PV B
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 11. kolo 64
Meteor TLC B
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 11. kolo 65
Sokol Stodůlky
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 11. kolo 66
SK Start Praha
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 12. kolo 67
BK Pirelli B
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 12. kolo 68
SK Start Praha
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 12. kolo 69
Sokol Stodůlky
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Meteor TLC B
PSK Union
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
BC PV B
SK Rapid
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 13. kolo 73
BC PV B
BK Pirelli B
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Horní Počernice C
Meteor TLC B
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
PSK Union
Sokol Stodůlky
Bude upřesněno
-
ZŠ Mendelova
Preview
Základní fáze 13. kolo 77
Spoje Praha B
SK Start Praha
Bude upřesněno
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 13. kolo 78
BA Sparta B
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 14. kolo 79
BK Pirelli B
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 14. kolo 80
Sokol Kbely D
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
ZVŠ Mochovská Praha
Preview
Základní fáze 14. kolo 81
SK Start Praha
PSK Union
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
Sokol Stodůlky
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Meteor TLC B
SK Rapid
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
BC PV B
Meteor TLC B
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
SK Rapid
Sokol Stodůlky
Bude upřesněno
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Horní Počernice C
SK Start Praha
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
PSK Union
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
ZŠ Mendelova
Preview
Základní fáze 15. kolo 90
Spoje Praha B
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 16. kolo 91
BK Pirelli B
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
BA Sparta B
PSK Union
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
Sokol Kbely D
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
ZVŠ Mochovská Praha
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
SK Start Praha
SK Rapid
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
Sokol Stodůlky
BC PV B
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
Meteor TLC B
BK Pirelli B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
BC PV B
SK Start Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
SK Rapid
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
Sokol Horní Počernice C
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
PSK Union
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Mendelova
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
BK Pirelli B
PSK Union
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 18. kolo 104
Spoje Praha B
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
BA Sparta B
SK Rapid
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
Sokol Kbely D
BC PV B
Bude upřesněno
-
ZVŠ Mochovská Praha
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
Sokol Stodůlky
Meteor TLC B
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
Sokol Stodůlky
BK Pirelli B
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Meteor TLC B
SK Start Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
BC PV B
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
SK Rapid
Spoje Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Horní Počernice C
PSK Union
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
BK Pirelli B
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
PSK Union
SK Rapid
Bude upřesněno
-
ZŠ Mendelova
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Spoje Praha B
BC PV B
Bude upřesněno
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
Sokol Kbely D
Meteor TLC B
Bude upřesněno
-
ZVŠ Mochovská Praha
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
SK Start Praha
Sokol Stodůlky
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
SK Start Praha
BK Pirelli B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
Sokol Stodůlky
Sokol Kbely D
Bude upřesněno
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Meteor TLC B
BA Sparta B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
BC PV B
PSK Union
Bude upřesněno
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
SK Rapid
Sokol Horní Počernice C
Bude upřesněno
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
BK Pirelli B
SK Rapid
Bude upřesněno
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Horní Počernice C
BC PV B
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
Spoje Praha B
Meteor TLC B
Bude upřesněno
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
BA Sparta B
Sokol Stodůlky
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
Sokol Kbely D
SK Start Praha
Bude upřesněno
-
ZVŠ Mochovská Praha
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Pirelli B 1 1 0 82 28 2
2. BA Sparta B 1 1 0 72 49 2
3. Spoje Praha B 1 1 0 62 46 2
4. BC PV B 1 1 0 76 62 2
5. SK Rapid 1 0 1 62 76 1
6. Sokol Stodůlky 1 0 1 46 62 1
7. SK Start Praha 1 0 1 49 72 1
8. Sokol Kbely D 1 0 1 28 82 1
9. PSK Union 0 0 0
10. Meteor TLC B 0 0 0
11. Sokol Horní Počernice C 0 0 0
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kryštof Havlín BC PV B 24 4 1.0 13.8 0.5 4.0 0.8/1.3 0.0* 0.8
Jaroslav Endrych Sokol Žižkov 19 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Rosenberger BA Sparta B 31 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Lavička BA Sparta A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kulčák Wolves Radotín 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Cajthaml BA Sparta Praha 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Palkovský BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Pechar Meteor TLC B 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Zídek Spoje Praha A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Tupý 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Myslivec BK Pirelli B 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bajtler SK Start Praha 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Toman Spoje Praha B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Holub Sokol Stodůlky 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Řemínek SK Rapid 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kašpar PSK Union 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Hosma Sokol Kbely D 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Čermák Sokol Horní Počernice C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
1 10.0 2.0 2.0 /4.0 50.0 15.0
1 30.0 5.0 7.0 /18.0 38.9 9.0
1 28.0 3.0 5.0 /8.0 62.5 15.0
1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 21.0 10.0 4.0 /12.0 33.3 19.0