Liga
Základní informace
Kategorie
junioři U18
Sezona
2008/09
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina A | 1. kolo | 184 |
Sokol Vyšehrad B
BK Kladno
|
20. 9. 2008
13:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Václav Lukeš Jiří Smetana |
44
86
|
4
15
15
38
30
64 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 185 |
TJ Jiskra Domažlice
Basketbalový klub Beroun
|
20. 9. 2008
17:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Hanuš Michal Hána |
62
96
|
15
19
32
46
48
69 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 183 |
BK Česká Lípa
Sportovní klub basketbal Strakonice
|
20. 9. 2008
18:00 |
ZŠ Slovanka |
Ladislav Neuman Jaromír Votroubek |
90
77
|
15
20
37
44
66
61 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 182 |
AŠ Mladá Boleslav
BSK České Budějovice
|
20. 9. 2008
19:30 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Michal Horník Zdeněk Šedivý |
49
65
|
15
10
27
33
40
51 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 189 |
TJ Jiskra Domažlice
BK Kladno
|
21. 9. 2008
10:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Hanuš Michal Hána |
50
79
|
12
15
24
37
38
62 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 186 |
AŠ Mladá Boleslav
Sportovní klub basketbal Strakonice
|
21. 9. 2008
10:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Michal Horník Zdeněk Šedivý |
89
63
|
24
17
46
25
63
37 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 187 |
BK Česká Lípa
BSK České Budějovice
|
21. 9. 2008
12:30 |
ZŠ Slovanka |
Ladislav Neuman Jaromír Votroubek |
61
71
|
16
13
29
32
48
52 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 188 |
Sokol Vyšehrad B
Basketbalový klub Beroun
|
21. 9. 2008
15:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jiří Smetana Jan Jeřáb |
54
86
|
13
17
27
32
41
60 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 191 |
BSK České Budějovice
Sokol Vyšehrad B
|
4. 10. 2008
12:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Václav Dolejš Viktor Janda |
77
44
|
22
10
41
25
64
34 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 192 |
Sportovní klub basketbal Strakonice
TJ Jiskra Domažlice
|
4. 10. 2008
14:00 |
STARZ aréna |
Pavel Šmíd Martin Buršík |
77
52
|
14
13
30
20
56
35 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 194 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Česká Lípa
|
4. 10. 2008
17:00 |
Hala 6. ZŠ |
Ladislav Neuman Karel Anton |
49
80
|
18
17
25
36
35
50 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 190 |
BK Kladno
Basketbalový klub Beroun
|
4. 10. 2008
18:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Jiří Pilný Martin Lébl |
83
66
|
18
18
42
30
62
48 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 195 |
BSK České Budějovice
TJ Jiskra Domažlice
|
5. 10. 2008
09:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Václav Dolejš Viktor Janda |
101
63
|
27
21
58
38
81
52 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 196 |
Sportovní klub basketbal Strakonice
Sokol Vyšehrad B
|
5. 10. 2008
13:15 |
STARZ aréna |
Pavel Šmíd Martin Buršík |
90
56
|
16
16
42
32
62
42 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 198 |
Slavoj BK Litoměřice
AŠ Mladá Boleslav
|
5. 10. 2008
14:30 |
Hala 6. ZŠ |
Ladislav Neuman Karel Anton |
67
62
|
12
17
32
27
48
48 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 201 |
TJ Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice
|
18. 10. 2008
14:30 |
Městská sportovní hala |
Rudolf Salvetr Martin Buršík |
61
53
|
19
15
33
26
54
38 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 203 |
Basketbalový klub Beroun
Sportovní klub basketbal Strakonice
|
18. 10. 2008
17:00 |
tělocvična ZŠ Preislerova |
Michal Perlík Vojtěch Tesárek |
86
85
|
23
26
42
40
64
62 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 199 |
AŠ Mladá Boleslav
BK Česká Lípa
|
16. 10. 2008
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Tomáš Linhart Vojta Schaffner |
81
69
|
22
13
40
28
61
45 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 202 |
BK Kladno
BSK České Budějovice
|
18. 10. 2008
17:15 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Jindřich Nesper Radim Římsa |
70
67
|
21
16
37
30
53
45 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 207 |
Basketbalový klub Beroun
BSK České Budějovice
|
19. 10. 2008
10:30 |
tělocvična ZŠ Preislerova |
Michal Perlík Vojtěch Tesárek |
66
78
|
13
16
29
32
46
56 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 206 |
BK Kladno
Sportovní klub basketbal Strakonice
|
19. 10. 2008
11:15 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Jan Svoboda Radim Římsa |
116
58
|
26
11
50
26
75
43 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 204 |
Sokol Vyšehrad B
Slavoj BK Litoměřice
|
19. 10. 2008
13:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Rostislav Milata Jan Jeřáb |
76
47
|
13
15
33
22
47
38 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 211 |
AŠ Mladá Boleslav
Sokol Vyšehrad B
|
1. 11. 2008
14:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Petr Znamínko Jan Hejnic |
108
51
|
32
7
54
17
79
25 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 212 |
BK Česká Lípa
TJ Jiskra Domažlice
|
1. 11. 2008
14:00 |
ZŠ Slovanka |
Jan Vyhnálek Zdeněk Salač |
76
69
|
23
9
41
23
61
47 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 210 |
Slavoj BK Litoměřice
Basketbalový klub Beroun
|
1. 11. 2008
17:30 |
Hala 6. ZŠ |
Michal Perlík Vojtěch Tesárek |
54
60
|
18
16
30
31
41
48 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 208 |
BSK České Budějovice
Sportovní klub basketbal Strakonice
|
11. 11. 2008
19:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Petr Havlíček Martin Buršík |
83
64
|
24
20
42
33
59
49 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 215 |
AŠ Mladá Boleslav
TJ Jiskra Domažlice
|
2. 11. 2008
09:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Petr Znamínko Jan Hejnic |
115
52
|
30
15
52
26
80
34 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 214 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Kladno
|
2. 11. 2008
10:00 |
Hala 6. ZŠ |
Michal Perlík Vojtěch Tesárek |
54
100
|
5
24
22
49
41
74 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 216 |
BK Česká Lípa
Sokol Vyšehrad B
|
2. 11. 2008
12:30 |
ZŠ Slovanka |
Jan Vyhnálek Zdeněk Salač |
84
48
|
18
10
38
20
64
28 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 219 |
Basketbalový klub Beroun
BK Česká Lípa
|
15. 11. 2008
11:00 |
tělocvična ZŠ Preislerova |
Michal Horník Michal Perlík |
84
54
|
23
11
42
24
62
39 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 217 |
Sokol Vyšehrad B
TJ Jiskra Domažlice
|
15. 11. 2008
13:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Pavel Hampl Martin Havrda |
74
70
|
19
11
37
26
56
46 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 218 |
BK Kladno
AŠ Mladá Boleslav
|
15. 11. 2008
17:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Bohumil Humhej Lukáš Ulrych |
88
68
|
18
15
49
27
72
45 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 221 |
Sportovní klub basketbal Strakonice
Slavoj BK Litoměřice
|
15. 11. 2008
19:00 |
STARZ aréna |
Štěpán Malčík Tomáš Ryšánek |
65
70
|
17
13
37
30
50
52 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 224 |
BSK České Budějovice
Slavoj BK Litoměřice
|
16. 11. 2008
10:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Vojta Schaffner Petr Blahout |
75
43
|
19
15
54
27
65
34 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 222 |
BK Kladno
BK Česká Lípa
|
16. 11. 2008
10:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Bohumil Humhej Lukáš Ulrych |
62
58
|
22
19
37
32
46
47 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 223 |
Basketbalový klub Beroun
AŠ Mladá Boleslav
|
16. 11. 2008
10:30 |
tělocvična ZŠ Preislerova |
Michal Horník Michal Perlík |
72
78
|
15
22
26
39
48
60 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 227 |
Sportovní klub basketbal Strakonice
AŠ Mladá Boleslav
|
29. 11. 2008
12:15 |
STARZ aréna |
Michal Hána Petr Havlíček |
72
83
|
20
18
38
33
53
50
68
68 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 230 |
BK Kladno
TJ Jiskra Domažlice
|
29. 11. 2008
14:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Zdeněk Salač Pavel Hampl |
75
52
|
19
4
41
16
59
36 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 228 |
BSK České Budějovice
BK Česká Lípa
|
29. 11. 2008
17:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Martin Buršík Rudolf Salvetr |
63
64
|
22
10
36
27
53
42 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 229 |
Basketbalový klub Beroun
Sokol Vyšehrad B
|
29. 11. 2008
17:00 |
tělocvična ZŠ Preislerova |
Jiří Henčl Jakub Kos |
75
41
|
18
8
32
19
51
27 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 232 |
Sportovní klub basketbal Strakonice
BK Česká Lípa
|
30. 11. 2008
08:15 |
STARZ aréna |
Michal Hána Petr Havlíček |
43
80
|
10
21
22
41
39
67 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 231 |
BSK České Budějovice
AŠ Mladá Boleslav
|
30. 11. 2008
10:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Martin Buršík Rudolf Salvetr |
68
55
|
17
14
32
24
47
35 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 234 |
Basketbalový klub Beroun
TJ Jiskra Domažlice
|
30. 11. 2008
10:30 |
tělocvična ZŠ Preislerova |
Jiří Henčl Jakub Kos |
82
75
|
22
17
35
37
53
56 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 233 |
BK Kladno
Sokol Vyšehrad B
|
30. 11. 2008
11:15 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Pavel Hampl Zdeněk Salač |
68
46
|
17
7
32
19
52
35 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 236 |
TJ Jiskra Domažlice
BSK České Budějovice
|
13. 12. 2008
10:30 |
Tělocvična ZŠ |
Václav Ježek Rudolf Salvetr |
55
68
|
17
14
32
32
50
45 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 239 |
AŠ Mladá Boleslav
Slavoj BK Litoměřice
|
13. 12. 2008
14:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Miloslav Jon Štěpán Pokorný |
98
64
|
21
16
51
32
79
49 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 237 |
Sokol Vyšehrad B
Sportovní klub basketbal Strakonice
|
13. 12. 2008
15:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Tomáš Holubek Lukáš Kapaňa |
49
63
|
11
16
21
33
35
51 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 235 |
Basketbalový klub Beroun
BK Kladno
|
13. 12. 2008
18:00 |
tělocvična ZŠ Preislerova |
Vojta Schaffner Lukáš Ulrych |
52
72
|
11
23
21
35
32
52 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 241 |
TJ Jiskra Domažlice
Sportovní klub basketbal Strakonice
|
14. 12. 2008
09:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Ježek Rudolf Salvetr |
74
47
|
29
13
40
25
59
34 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 243 |
BK Česká Lípa
Slavoj BK Litoměřice
|
14. 12. 2008
09:30 |
ZŠ Slovanka |
Vojta Schaffner Lukáš Ulrych |
67
55
|
19
14
36
32
45
40 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 240 |
Sokol Vyšehrad B
BSK České Budějovice
|
14. 12. 2008
12:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Tomáš Holubek Lukáš Kapaňa |
43
61
|
11
13
19
29
30
44 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 244 |
BK Česká Lípa
AŠ Mladá Boleslav
|
10. 1. 2009
09:45 |
ZŠ Slovanka |
Jaroslav Poživil Zdeněk Salač |
75
54
|
25
16
40
26
51
40 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 247 |
Sportovní klub basketbal Strakonice
BK Kladno
|
10. 1. 2009
10:00 |
STARZ aréna |
Petr Havlíček Martin Buršík |
77
82
|
14
18
33
45
58
70 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 248 |
BSK České Budějovice
Basketbalový klub Beroun
|
10. 1. 2009
12:15 |
SH ZŠ Kubatova |
Bohumil Humhej Jakub Kos |
59
63
|
16
17
33
25
43
49 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 245 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad B
|
10. 1. 2009
17:00 |
Hala 6. ZŠ |
Vladimír Kesler Jakub Korf |
63
53
|
20
15
37
26
47
34 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 251 |
BSK České Budějovice
BK Kladno
|
11. 1. 2009
10:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Bohumil Humhej Jakub Kos |
39
53
|
13
12
24
23
28
39 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 250 |
Slavoj BK Litoměřice
TJ Jiskra Domažlice
|
11. 1. 2009
11:00 |
Hala 6. ZŠ |
Václav Hošek Jakub Korf |
55
67
|
11
21
30
31
41
53 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 252 |
Sportovní klub basketbal Strakonice
Basketbalový klub Beroun
|
8. 1. 2009
19:45 |
STARZ aréna |
Michal Hána Martin Buršík |
73
89
|
17
21
31
45
56
68 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 256 |
TJ Jiskra Domažlice
AŠ Mladá Boleslav
|
24. 1. 2009
15:00 |
Tělocvična ZŠ |
Tomáš Podubecký Václav Ježek |
61
81
|
15
17
29
35
49
59 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 257 |
Sokol Vyšehrad B
BK Česká Lípa
|
24. 1. 2009
16:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Pavel Hampl Lukáš Hartig |
69
72
|
18
20
37
35
48
58 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 255 |
BK Kladno
Slavoj BK Litoměřice
|
24. 1. 2009
17:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Pavel Velda Jan Málek |
85
47
|
21
11
48
19
68
32 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 253 |
Sportovní klub basketbal Strakonice
BSK České Budějovice
|
24. 1. 2009
19:00 |
STARZ aréna |
Michal Hána Rudolf Salvetr |
54
71
|
14
12
33
37
42
52 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 261 |
TJ Jiskra Domažlice
BK Česká Lípa
|
25. 1. 2009
08:30 |
Městská sportovní hala |
Tomáš Podubecký Václav Ježek |
52
55
|
17
10
27
31
36
45 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 259 |
Basketbalový klub Beroun
Slavoj BK Litoměřice
|
25. 1. 2009
10:00 |
tělocvična ZŠ Preislerova |
Jiří Veselý Michal Turek |
99
70
|
22
14
45
27
64
48 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 260 |
Sokol Vyšehrad B
AŠ Mladá Boleslav
|
25. 1. 2009
13:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Pavel Hampl Lukáš Hartig |
43
88
|
8
23
12
43
21
64 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 264 |
AŠ Mladá Boleslav
Basketbalový klub Beroun
|
7. 2. 2009
10:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Michal Bukovský Josef Matějček |
65
82
|
21
15
29
40
50
59 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 262 |
TJ Jiskra Domažlice
Sokol Vyšehrad B
|
7. 2. 2009
17:00 |
Tělocvična ZŠ |
Jaroslav Koc Jiří Sedláček |
66
55
|
12
18
37
31
54
40 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 265 |
Slavoj BK Litoměřice
BSK České Budějovice
|
7. 2. 2009
17:00 |
Hala 6. ZŠ |
Tomáš Peterka Jakub Večerka |
85
60
|
22
15
41
33
72
42 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 263 |
BK Česká Lípa
BK Kladno
|
7. 2. 2009
18:00 |
ZŠ Slovanka |
Jan Hejnic Lukáš Rous |
68
73
|
11
22
34
35
54
61 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 268 |
BK Česká Lípa
Basketbalový klub Beroun
|
8. 2. 2009
08:30 |
ZŠ Slovanka |
Jan Hejnic Lukáš Rous |
94
85
|
29
12
49
30
72
59 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 267 |
AŠ Mladá Boleslav
BK Kladno
|
8. 2. 2009
11:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Michal Bukovský Josef Matějček |
81
69
|
20
11
40
28
61
46 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 270 |
Slavoj BK Litoměřice
Sportovní klub basketbal Strakonice
|
8. 2. 2009
13:00 |
Hala 6. ZŠ |
Tomáš Peterka Jakub Večerka |
74
57
|
23
21
40
39
55
55 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Kladno | 16 | 15 | 1 | 1.261 | 927 | 31 |
|
2. | BSK Č. Budějovice | 16 | 11 | 5 | 1.106 | 932 | 27 |
|
3. | BK Beroun | 16 | 11 | 5 | 1.243 | 1.097 | 27 |
|
4. | BK Česká Lípa | 16 | 11 | 5 | 1.147 | 1.035 | 27 |
|
5. | AŠ Mladá Boleslav | 16 | 10 | 6 | 1.255 | 1.061 | 26 |
|
6. | Slavoj Litoměřice | 16 | 5 | 11 | 950 | 1.165 | 21 |
|
7. | Jiskra Domažlice | 16 | 4 | 12 | 981 | 1.189 | 20 |
|
8. | SKB Strakonice | 16 | 3 | 13 | 1.065 | 1.244 | 19 |
|
9. | Sokol Vyšehrad B | 16 | 2 | 14 | 846 | 1.204 | 18 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zouhar Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Znamínko Petr | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.1 | 1.0 | 1.1 |
Vyplel David | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Vyhnálek Jan | 8 | 2 | 6 | 0 | 1.3 | 1.9 | 1.6 |
Vrbová Alena | 2 | 0 | 2 | 0 | 3.0 | 1.3 | 2.1 |
Votroubek Jaromír | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vondráček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Veselý Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Velda Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Večeřa Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Večerka Jakub | 5 | 0 | 5 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Vávrová Veronika | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Válek Jakub | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.2 |
Ulrych Lukáš | 7 | 2 | 5 | 0 | 1.9 | 1.2 | 1.6 |
Ubr Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Tuťálek Zbyněk | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.8 | 1.5 | 1.6 |
Turek Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Tesárek Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 2.3 | 1.6 |
Tesárek Vojtěch | 4 | 0 | 4 | 0 | 1.8 | 2.0 | 1.9 |
Štraus Filip | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.5 | 1.3 | 1.9 |
Štencel Marek | 3 | 0 | 3 | 0 | 2.5 | 2.5 | 2.5 |
Štencel Marek | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.8 | 1.6 |
Šmíd Pavel | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Šedivý Zdeněk | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šafařík Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Svoboda Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | 2.8 | 2.3 | 2.5 |
Strnad Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Streubel David | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Streubel David | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Stáňa Lukáš | 7 | 5 | 2 | 0 | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Smutný David | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Smetana Jiří | 5 | 1 | 4 | 0 | 1.1 | 1.3 | 1.2 |
Slanina Vladimír | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.8 | 1.9 |
Skiba Daniel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Schaffner Vojta | 5 | 3 | 2 | 0 | 1.6 | 1.0 | 1.3 |
Semerád Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Sehnal Jiří | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.7 | 2.0 | 1.8 |
Sedláček Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 3.5 | 2.3 |
Salvetr Rudolf | 7 | 1 | 6 | 0 | 1.4 | 1.6 | 1.5 |
Salač Zdeněk | 6 | 2 | 4 | 0 | 1.9 | 2.0 | 2.0 |
Římsa Radim | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 2.0 | 1.8 |
Řehoř Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.5 | 1.3 | 1.9 |
Ryšánek Tomáš | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Rychlý Ladislav | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.7 | 1.5 | 1.6 |
Rybka Vlastimil | 6 | 0 | 6 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
Rous Lukáš | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.8 | 2.0 | 2.4 |
Rektořík Milan | 5 | 0 | 5 | 0 | 1.0 | 1.8 | 1.4 |
Poživil Jaroslav | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Polívka Petr | 8 | 0 | 8 | 0 | 1.3 | 1.7 | 1.5 |
Polák Michael | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.0 | 1.4 | 1.2 |
Pokorný Štěpán | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.5 | 2.0 | 2.3 |
Podubecký Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.8 | 1.5 | 1.6 |
Pilný Jiří | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Peterka Tomáš | 8 | 6 | 2 | 0 | 1.3 | 1.1 | 1.2 |
Perlík Michal | 6 | 4 | 2 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Paulík Robert | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Opletal Petr | 10 | 8 | 2 | 0 | 2.2 | 1.3 | 1.8 |
Novák Petr | 6 | 0 | 6 | 0 | 1.3 | 1.7 | 1.5 |
Novák Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Neuman Ladislav | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Neuman Ladislav | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Nesper Jindřich | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Němečková Andrea | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 2.3 | 1.6 |
Nejezchleb Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nehoda Pavel | 5 | 2 | 3 | 0 | 1.8 | 1.5 | 1.7 |
Milata Rostislav | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.8 | 1.3 | 1.5 |
Mikšík Milan | 10 | 7 | 3 | 0 | 1.0 | 1.7 | 1.3 |
Menšík Jan | 9 | 9 | 0 | 0 | 1.1 | 1.8 | 1.4 |
Matějek Ivor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Matějček Josef | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.8 | 1.4 |
Mareš Roman | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
Málek Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Malčík Štěpán | 5 | 4 | 1 | 0 | 1.4 | 1.9 | 1.7 |
Machač Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lunga Petr | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.5 | 2.0 | 1.8 |
Lukeš Václav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Linhart Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Lébl Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Lazorišák Pavel | 7 | 3 | 4 | 0 | 2.3 | 2.0 | 2.1 |
Kuřitka Pavel | 5 | 3 | 2 | 0 | 1.2 | 1.5 | 1.4 |
Kulíšek Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.5 | 1.8 | 2.1 |
Kučerová Ilona | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.1 | 1.0 | 1.1 |
Kučera Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kučera Stanislav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Kubiš Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 2.3 | 1.6 |
Krčín Josef | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Král Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kovář Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kos Jakub | 5 | 0 | 5 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.6 |
Korf Jakub | 6 | 3 | 3 | 0 | 1.4 | 1.7 | 1.5 |
Komprs Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kolář František | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Kocfelda Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.5 | 1.8 | 2.1 |
Koc Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
Kesler Vladimír | 5 | 1 | 4 | 0 | 1.0 | 1.4 | 1.2 |
Kejklíček Roman | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Kec Jakub | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Kašparová Renáta | 7 | 7 | 0 | 0 | 1.6 | 1.4 | 1.5 |
Kapounek Petr | 9 | 4 | 5 | 0 | 1.3 | 1.2 | 1.3 |
Kapaňa Lukáš | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 1.5 | 1.4 |
Kameník Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Jon Miloslav | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.8 | 1.5 | 1.7 |
Ježek Václav | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.6 | 1.9 | 1.8 |
Jeřáb Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Jedlička Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Janovský Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Janda Viktor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Humhej Bohumil | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.0 | 1.7 | 1.3 |
Humhej Bohumil | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Hruša Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Hošek Václav | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 1.1 | 1.2 |
Horník Michal | 5 | 5 | 0 | 0 | 1.5 | 1.4 | 1.5 |
Horký Radim | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Holubek Tomáš | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Herjecká Erika | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Henčl Jiří | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 1.6 | 1.4 |
Hejnic Jan | 7 | 2 | 5 | 0 | 1.7 | 1.5 | 1.6 |
Heinrich David | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.2 | 1.7 | 1.4 |
Hecl Jan | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.0 | 2.3 | 1.6 |
Havrda Martin | 6 | 1 | 5 | 0 | 1.3 | 2.2 | 1.7 |
Havlíček Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Havlíček Petr | 10 | 8 | 2 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.6 |
Hartig Lukáš | 6 | 1 | 5 | 0 | 1.7 | 1.1 | 1.4 |
Hartig Zdeněk | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.4 | 1.8 | 1.6 |
Hanuš Václav | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Hána Michal | 8 | 6 | 2 | 0 | 2.1 | 1.7 | 1.9 |
Hampl Pavel | 9 | 8 | 1 | 0 | 1.9 | 1.8 | 1.9 |
Giecek Adam | 8 | 0 | 8 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Fanta Jiří | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Doležal Vratislav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Dolejš Václav | 5 | 5 | 0 | 0 | 1.2 | 1.5 | 1.4 |
Daubner Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Čarnecký Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | 3.0 | 2.0 | 2.5 |
Buršík Martin | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Buršík Martin | 12 | 2 | 10 | 0 | 1.4 | 2.0 | 1.7 |
Bukovský Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Blahout Petr | 6 | 5 | 1 | 0 | 1.3 | 1.5 | 1.4 |
Bičán Tomáš | 7 | 3 | 4 | 0 | 1.9 | 1.6 | 1.8 |
Bešina Štefan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Benda Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Baudyš Petr | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.1 | 1.5 | 1.3 |
Anton Karel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře