2. liga
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2003/04
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní část | 1. kolo | 2 |
BK Jihlava
BK Sokolov
|
20. 9. 2003
17:00 |
Robert Paulík Pavel Večeřa |
Pavel Hlaváček |
82
67
|
16
19
35
37
57
50 |
Review | |
základní část | 1. kolo | 7 |
BK Prostějov
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
20. 9. 2003
17:00 |
Ivo Dolinek Tomáš Holubek |
Miroslav Kurz |
94
47
|
37
15
52
30
70
38 |
Review | |
základní část | 1. kolo | 4 |
BC Loko InterConex Plzeň
BC Kolín
|
20. 9. 2003
17:30 |
Pavel Volejník Rostislav Milata |
Josef Opava |
60
58
|
15
12
29
27
41
41 |
Review | |
základní část | 1. kolo | 5 |
VSK VŠB Ostrava
Sokol pražský
|
20. 9. 2003
18:00 |
Vratislav Doležal Jakub Válek |
Josef Emrle |
69
74
|
24
18
43
34
52
46 |
Review | |
základní část | 1. kolo | 6 |
SK UP Olomouc
Sokol Vyšehrad
|
20. 9. 2003
18:30 |
Pavel Zouhar Martin Janovský |
Jiří Leun |
94
99
|
24
22
40
44
60
65 |
Review | |
základní část | 1. kolo | 1 |
BSK České Budějovice
Slavoj BK Litoměřice
|
20. 9. 2003
19:00 |
Václav Galajda Václav Lukeš |
Jiří Kranda |
93
83
|
21
14
43
32
65
55 |
Review | |
základní část | 1. kolo | 3 |
Dukla Dejvice
BK Sadská
|
20. 9. 2003
19:25 |
Roman Šikner Jaroslav Poživil |
Milan Jahoda |
102
75
|
30
15
48
41
76
58 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 9 |
BK Jihlava
Slavoj BK Litoměřice
|
21. 9. 2003
10:00 |
Pavel Večeřa Robert Paulík |
Pavel Hlaváček |
83
82
|
28
18
42
41
62
66 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 11 |
BC Loko InterConex Plzeň
BK Sadská
|
21. 9. 2003
10:30 |
Rostislav Milata Pavel Volejník |
Josef Opava |
72
70
|
23
11
34
32
50
53 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 13 |
SK UP Olomouc
Sokol pražský
|
21. 9. 2003
10:30 |
Martin Janovský Pavel Zouhar |
Jiří Leun |
104
101
|
19
23
36
45
60
66
83
83
92
92 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 8 |
BSK České Budějovice
BK Sokolov
|
21. 9. 2003
11:00 |
Václav Lukeš Václav Galajda |
Jiří Kranda |
114
89
|
28
15
65
39
92
64 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 12 |
VSK VŠB Ostrava
Sokol Vyšehrad
|
21. 9. 2003
11:00 |
Jakub Válek Vratislav Doležal |
Josef Emrle |
81
75
|
21
20
27
46
57
58 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 10 |
Dukla Dejvice
BC Kolín
|
21. 9. 2003
11:35 |
Jaroslav Poživil Roman Šikner |
Milan Jahoda |
72
54
|
19
16
34
25
54
41 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 14 |
BK Sadská
VSK VŠB Ostrava
|
4. 10. 2003
17:00 |
Vlastimil Kurz Michal Komprs |
Karel Bruna |
90
73
|
24
20
47
36
68
59 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 15 |
BC Kolín
SK UP Olomouc
|
4. 10. 2003
17:00 |
Jiří Jedlička Pavel Večeřa |
Jan Schödlbauer |
77
72
|
17
18
42
36
57
56 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 17 |
BK Sokolov
BC Loko InterConex Plzeň
|
4. 10. 2003
17:00 |
Pavel Šmíd Ilona Kittlerová |
Antonín Ticháček |
55
89
|
6
24
28
40
55
89 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 18 |
BK Prostějov
BSK České Budějovice
|
4. 10. 2003
17:00 |
Antonín Kapl Petr Andrle |
Viktor Sotolář |
108
71
|
22
13
52
39
81
57 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 16 |
Slavoj BK Litoměřice
Dukla Dejvice
|
4. 10. 2003
18:00 |
Stanislav Kadečka Petr Hruša |
Jiří Fořt |
57
82
|
6
23
18
44
39
65 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 19 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
BK Jihlava
|
4. 10. 2003
18:00 |
Jakub Válek Michal Radvan |
Radovan Kunc |
80
111
|
27
32
47
51
63
87 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 20 |
Sokol pražský
Sokol Vyšehrad
|
2. 10. 2003
19:40 |
Petr Znamínko Pavel Šmíd |
Jiří Kranda |
68
63
|
18
14
28
32
45
48 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 24 |
BK Sokolov
Dukla Dejvice
|
5. 10. 2003
10:00 |
Ilona Kittlerová Pavel Šmíd |
Antonín Ticháček |
72
86
|
17
15
32
41
45
64 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 25 |
BK Prostějov
BK Jihlava
|
5. 10. 2003
10:00 |
Petr Andrle Antonín Kapl |
Viktor Sotolář |
119
55
|
30
17
59
33
91
46 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 21 |
BK Sadská
SK UP Olomouc
|
5. 10. 2003
10:30 |
Michal Komprs Vlastimil Kurz |
Karel Bruna |
99
85
|
15
23
47
44
76
59 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 23 |
Slavoj BK Litoměřice
BC Loko InterConex Plzeň
|
5. 10. 2003
10:30 |
Petr Hruša Stanislav Kadečka |
Jiří Fořt |
80
67
|
12
12
35
33
60
49 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 26 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
BSK České Budějovice
|
5. 10. 2003
10:30 |
Michal Radvan Jakub Válek |
Radovan Kunc |
117
108
|
23
23
54
53
76
77
97
97 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 22 |
BC Kolín
VSK VŠB Ostrava
|
5. 10. 2003
11:00 |
Pavel Večeřa Jiří Jedlička |
Jan Schödlbauer |
83
53
|
22
16
42
30
57
43 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 27 |
Dukla Dejvice
BK Prostějov
|
11. 10. 2003
15:00 |
Jiří Kukla Jiří Smetana |
Luděk Laš |
74
70
|
21
23
40
36
59
54 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 31 |
Sokol pražský
BK Sadská
|
11. 10. 2003
16:00 |
Václav Hanuš Jan Karásek |
Pavel Kyjovský |
70
96
|
16
22
33
47
42
67 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 28 |
BC Loko InterConex Plzeň
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
11. 10. 2003
17:30 |
Jan Hošek Martin Kučera |
Rudolf Výborný |
79
63
|
20
16
39
30
55
48 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 29 |
VSK VŠB Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
|
11. 10. 2003
18:00 |
Pavel Zouhar Lukáš Kapaňa |
Jan Slezák |
60
63
|
17
11
34
31
49
49 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 30 |
SK UP Olomouc
BK Sokolov
|
11. 10. 2003
18:30 |
Vratislav Doležal Petr Opletal |
Karel Bruna |
93
77
|
24
12
40
45
70
52 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 32 |
Sokol Vyšehrad
BC Kolín
|
11. 10. 2003
19:30 |
Václav Lukeš Petr Hruša |
Vladimír Dolejší |
96
100
|
16
18
38
42
56
52
75
75 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 33 |
BSK České Budějovice
BK Jihlava
|
10. 10. 2003
20:00 |
Jan Karásek Václav Hanuš |
Josef Opava |
90
69
|
22
19
51
40
71
58 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 35 |
BC Loko InterConex Plzeň
BK Prostějov
|
12. 10. 2003
09:00 |
Martin Kučera Jan Hošek |
Rudolf Výborný |
54
79
|
17
21
29
38
43
64 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 34 |
Dukla Dejvice
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
12. 10. 2003
10:30 |
Jiří Smetana Jiří Kukla |
Luděk Laš |
80
65
|
26
12
44
35
64
50 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 37 |
SK UP Olomouc
Slavoj BK Litoměřice
|
12. 10. 2003
10:30 |
Petr Opletal Vratislav Doležal |
Karel Bruna |
90
71
|
21
24
43
40
66
54 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 36 |
VSK VŠB Ostrava
BK Sokolov
|
12. 10. 2003
11:00 |
Lukáš Kapaňa Pavel Zouhar |
Jan Slezák |
75
76
|
26
17
38
36
59
56 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 38 |
Sokol pražský
BC Kolín
|
12. 10. 2003
13:00 |
Jan Karásek Václav Hanuš |
Pavel Kyjovský |
73
79
|
23
15
38
32
58
50 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 39 |
Sokol Vyšehrad
BK Sadská
|
12. 10. 2003
13:00 |
Petr Hruša Václav Lukeš |
Vladimír Dolejší |
77
95
|
23
22
37
39
51
73 |
Review | |
základní část | 7. kolo | 44 |
BSK České Budějovice
Dukla Dejvice
|
25. 10. 2003
13:30 |
Milan Gomola Pavel Šmíd |
Pavel Kyjovský |
77
71
|
17
15
33
33
57
48 |
Review | |
základní část | 7. kolo | 46 |
BK Sadská
BC Kolín
|
25. 10. 2003
13:30 |
Jan Hošek Jakub Kec |
Jiří Kranda |
94
111
|
28
28
46
53
67
75 |
Review | |
základní část | 7. kolo | 42 |
BK Prostějov
VSK VŠB Ostrava
|
25. 10. 2003
15:00 |
Petr Znamínko Rostislav Milata |
Miroslav Kurz |
104
57
|
24
25
50
35
74
49 |
Review | |
základní část | 7. kolo | 41 |
BK Sokolov
Sokol Vyšehrad
|
25. 10. 2003
17:00 |
Tomáš Holubek Jaroslav Egr |
Josef Opava |
67
91
|
13
20
27
36
53
65 |
Review | |
základní část | 7. kolo | 40 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
|
25. 10. 2003
18:00 |
Václav Galajda Jiří Smetana |
Petr Buršík |
72
61
|
14
16
42
37
51
52 |
Review | |
základní část | 7. kolo | 43 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
SK UP Olomouc
|
25. 10. 2003
18:00 |
Petr Andrle Petr Hruša |
Dušan Štěnička |
71
107
|
19
22
33
47
54
76 |
Review | |
základní část | 7. kolo | 45 |
BK Jihlava
BC Loko InterConex Plzeň
|
25. 10. 2003
19:00 |
Vlastimil Kurz Michal Radvan |
Karel Bruna |
89
72
|
24
8
43
27
63
52 |
Review | |
základní část | 8. kolo | 48 |
BK Sokolov
Sokol pražský
|
26. 10. 2003
10:00 |
Tomáš Holubek Jaroslav Egr |
Josef Opava |
66
77
|
14
15
29
29
54
45 |
Review | |
základní část | 8. kolo | 49 |
BK Prostějov
SK UP Olomouc
|
26. 10. 2003
10:00 |
Rostislav Milata Petr Znamínko |
Miroslav Kurz |
90
65
|
14
19
36
24
64
40 |
Review | |
základní část | 8. kolo | 47 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
|
26. 10. 2003
10:30 |
Jiří Smetana Roman Šikner |
Petr Buršík |
75
88
|
18
22
37
47
51
74 |
Review | |
základní část | 8. kolo | 50 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
VSK VŠB Ostrava
|
26. 10. 2003
10:30 |
Petr Hruša Petr Andrle |
Dušan Štěnička |
99
90
|
21
23
43
41
76
69 |
Review | |
základní část | 8. kolo | 52 |
BK Jihlava
Dukla Dejvice
|
26. 10. 2003
10:30 |
Michal Radvan Vlastimil Kurz |
Karel Bruna |
106
81
|
25
17
54
34
79
53 |
Review | |
základní část | 8. kolo | 51 |
BSK České Budějovice
BC Loko InterConex Plzeň
|
26. 10. 2003
11:00 |
Pavel Šmíd Milan Gomola |
Pavel Kyjovský |
102
88
|
16
27
46
49
66
66 |
Review | |
základní část | 9. kolo | 55 |
Sokol pražský
BK Prostějov
|
15. 11. 2003
16:00 |
Ilona Kittlerová Roman Šikner |
Vladimír Dolejší |
64
107
|
12
21
31
48
53
82 |
Review | |
základní část | 9. kolo | 57 |
BK Sadská
Slavoj BK Litoměřice
|
15. 11. 2003
16:30 |
Václav Hanuš Rostislav Milata |
Jiří Fořt |
72
112
|
18
24
37
50
55
90 |
Review | |
základní část | 9. kolo | 56 |
Sokol Vyšehrad
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
15. 11. 2003
17:00 |
Jaroslav Poživil Milan Gomola |
Luděk Laš |
114
76
|
27
22
58
44
86
60 |
Review | |
základní část | 9. kolo | 58 |
BC Kolín
BK Sokolov
|
15. 11. 2003
17:00 |
Miloslav Urban Petr Andrle |
Jiří Leun |
104
55
|
19
10
48
27
75
44 |
Review | |
základní část | 9. kolo | 53 |
VSK VŠB Ostrava
BSK České Budějovice
|
15. 11. 2003
18:00 |
Antonín Kapl Martin Janovský |
Karel Bruna |
79
62
|
17
18
42
33
58
48 |
Review | |
základní část | 9. kolo | 54 |
SK UP Olomouc
BK Jihlava
|
15. 11. 2003
18:30 |
Tomáš Holubek Michal Komprs |
Josef Emrle |
95
73
|
39
18
52
39
78
53 |
Review | |
základní část | 9. kolo | 59 |
Dukla Dejvice
BC Loko InterConex Plzeň
|
13. 11. 2003
19:25 |
Stanislav Kadečka Marek Vondráček |
Pavel Kyjovský |
94
86
|
23
25
50
55
70
71 |
Review | |
základní část | 10. kolo | 62 |
Sokol pražský
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
16. 11. 2003
10:00 |
Roman Šikner Ilona Kittlerová |
Vladimír Dolejší |
85
74
|
24
21
45
35
62
57 |
Review | |
základní část | 10. kolo | 61 |
SK UP Olomouc
BSK České Budějovice
|
16. 11. 2003
10:30 |
Michal Komprs Tomáš Holubek |
Josef Emrle |
97
83
|
23
15
50
35
73
55 |
Review | |
základní část | 10. kolo | 64 |
BK Sadská
BK Sokolov
|
16. 11. 2003
10:30 |
Rostislav Milata Václav Hanuš |
Jiří Fořt |
102
94
|
33
13
64
35
85
60 |
Review | |
základní část | 10. kolo | 60 |
VSK VŠB Ostrava
BK Jihlava
|
16. 11. 2003
11:00 |
Martin Janovský Antonín Kapl |
Karel Bruna |
103
73
|
28
21
41
47
66
64 |
Review | |
základní část | 10. kolo | 63 |
Sokol Vyšehrad
BK Prostějov
|
16. 11. 2003
11:00 |
Milan Gomola Jaroslav Poživil |
Luděk Laš |
105
97
|
35
27
57
43
85
70 |
Review | |
základní část | 10. kolo | 65 |
BC Kolín
Slavoj BK Litoměřice
|
16. 11. 2003
11:00 |
Petr Andrle Miloslav Urban |
Jiří Leun |
76
71
|
12
10
28
27
51
40 |
Review | |
základní část | 11. kolo | 70 |
Dukla Dejvice
VSK VŠB Ostrava
|
29. 11. 2003
15:00 |
Václav Hanuš Petr Hazdra |
Rudolf Výborný |
65
55
|
21
8
38
24
48
39 |
Review | |
základní část | 11. kolo | 66 |
BK Prostějov
BK Sadská
|
29. 11. 2003
17:00 |
Pavel Zouhar Jakub Válek |
Miroslav Kurz |
115
46
|
34
6
63
23
93
38 |
Review | |
základní část | 11. kolo | 69 |
BK Jihlava
Sokol Vyšehrad
|
29. 11. 2003
17:00 |
Pavel Šmíd Petr Andrle |
Zdeněk Šantrůček |
68
89
|
8
22
28
51
46
67 |
Review | |
základní část | 11. kolo | 72 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Sokolov
|
29. 11. 2003
17:00 |
Pavel Ubr Jaroslav Poživil |
Antonín Ticháček |
103
90
|
27
19
42
40
62
65 |
Review | |
základní část | 11. kolo | 67 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
BC Kolín
|
29. 11. 2003
18:00 |
Vratislav Doležal Lukáš Kapaňa |
Vilém Cígler |
74
103
|
18
18
39
49
52
76 |
Review | |
základní část | 11. kolo | 68 |
BSK České Budějovice
Sokol pražský
|
29. 11. 2003
18:00 |
Petr Hruša Stanislav Kadečka |
Petr Reichl |
77
72
|
11
16
25
29
52
45
61
61 |
Review | |
základní část | 11. kolo | 71 |
BC Loko InterConex Plzeň
SK UP Olomouc
|
29. 11. 2003
19:00 |
Jakub Kec Pavel Večeřa |
Jiří Zemánek |
103
89
|
18
19
43
41
70
61 |
Review | |
základní část | 12. kolo | 78 |
BC Loko InterConex Plzeň
VSK VŠB Ostrava
|
30. 11. 2003
09:30 |
Pavel Večeřa Jakub Kec |
Jiří Zemánek |
90
61
|
15
15
42
28
62
39 |
Review | |
základní část | 12. kolo | 73 |
BK Prostějov
BC Kolín
|
30. 11. 2003
10:00 |
Jakub Válek Pavel Zouhar |
Miroslav Kurz |
85
51
|
15
11
40
27
58
41 |
Review | |
základní část | 12. kolo | 76 |
BK Jihlava
Sokol pražský
|
30. 11. 2003
10:00 |
Petr Andrle Pavel Šmíd |
Zdeněk Šantrůček |
60
91
|
25
25
43
38
52
67 |
Review | |
základní část | 12. kolo | 74 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
BK Sadská
|
30. 11. 2003
10:30 |
Lukáš Kapaňa Vratislav Doležal |
Vilém Cígler |
103
98
|
21
24
50
57
81
74 |
Review | |
základní část | 12. kolo | 77 |
Dukla Dejvice
SK UP Olomouc
|
30. 11. 2003
10:30 |
Petr Hazdra Václav Hanuš |
Rudolf Výborný |
82
80
|
26
13
44
40
60
63 |
Review | |
základní část | 12. kolo | 75 |
BSK České Budějovice
Sokol Vyšehrad
|
30. 11. 2003
12:30 |
Stanislav Kadečka Petr Hruša |
Petr Reichl |
85
94
|
24
28
44
52
68
71 |
Review | |
základní část | 13. kolo | 79 |
Sokol pražský
Dukla Dejvice
|
13. 12. 2003
16:00 |
Vratislav Doležal Miloslav Urban |
Milan Jahoda |
79
99
|
22
21
42
50
61
77 |
Review | |
základní část | 13. kolo | 84 |
BK Sokolov
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
13. 12. 2003
16:00 |
Václav Lukeš Václav Hanuš |
Jiří Zemánek |
84
98
|
32
25
54
45
69
65 |
Review | |
základní část | 13. kolo | 82 |
BC Kolín
BK Jihlava
|
13. 12. 2003
17:00 |
Petr Opletal Ilona Kittlerová |
Jiří Fořt |
105
54
|
21
7
51
18
81
28 |
Review | |
základní část | 13. kolo | 80 |
Sokol Vyšehrad
BC Loko InterConex Plzeň
|
13. 12. 2003
17:30 |
Stanislav Kadečka Roman Šikner |
Vladimír Dolejší |
83
70
|
31
20
46
38
67
51 |
Review | |
základní část | 13. kolo | 83 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Prostějov
|
13. 12. 2003
18:00 |
Jiří Jedlička Pavel Šmíd |
Rudolf Výborný |
74
104
|
26
29
39
55
59
86 |
Review | |
základní část | 13. kolo | 85 |
VSK VŠB Ostrava
SK UP Olomouc
|
11. 12. 2003
18:30 |
Pavel Zouhar Martin Janovský |
Zdeněk Valoušek |
82
79
|
16
21
37
44
56
68 |
Review | |
základní část | 13. kolo | 81 |
BK Sadská
BSK České Budějovice
|
13. 12. 2003
19:30 |
Tomáš Holubek Jaroslav Poživil |
Jiří Kranda |
94
90
|
22
15
40
44
68
69 |
Review | |
základní část | 14. kolo | 91 |
BK Sokolov
BK Prostějov
|
14. 12. 2003
09:30 |
Václav Hanuš Václav Lukeš |
Jiří Zemánek |
54
120
|
16
29
31
56
42
86 |
Review | |
základní část | 14. kolo | 88 |
BK Sadská
BK Jihlava
|
14. 12. 2003
10:30 |
Jaroslav Poživil Tomáš Holubek |
Jiří Kranda |
85
73
|
22
30
42
46
63
61 |
Review | |
základní část | 14. kolo | 90 |
Slavoj BK Litoměřice
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
14. 12. 2003
10:30 |
Pavel Šmíd Jiří Jedlička |
Rudolf Výborný |
80
74
|
17
21
48
42
69
64 |
Review | |
základní část | 14. kolo | 86 |
Sokol pražský
BC Loko InterConex Plzeň
|
14. 12. 2003
11:00 |
Miloslav Urban Vratislav Doležal |
Milan Jahoda |
72
86
|
14
25
33
52
57
77 |
Review | |
základní část | 14. kolo | 89 |
BC Kolín
BSK České Budějovice
|
14. 12. 2003
11:00 |
Ilona Kittlerová Petr Opletal |
Jiří Fořt |
99
80
|
28
14
49
33
76
53 |
Review | |
základní část | 14. kolo | 87 |
Sokol Vyšehrad
Dukla Dejvice
|
12. 12. 2003
19:30 |
Robert Vyklický Martin Kučera |
Vladimír Dolejší |
90
88
|
23
15
53
38
79
70 |
Review | |
základní část | 15. kolo | 98 |
Sokol pražský
SK UP Olomouc
|
20. 12. 2003
16:00 |
Jaroslav Poživil Michal Radvan |
Petr Reichl |
81
90
|
21
22
35
36
53
58 |
Review | |
základní část | 15. kolo | 95 |
BC Kolín
Dukla Dejvice
|
20. 12. 2003
17:00 |
Vratislav Doležal Pavel Šmíd |
Karel Bruna |
109
83
|
21
25
51
45
81
61 |
Review | |
základní část | 15. kolo | 93 |
BK Sokolov
BSK České Budějovice
|
20. 12. 2003
17:30 |
Jiří Smetana Roman Šikner |
Pavel Kyjovský |
63
50
|
14
16
31
29
41
44 |
Review | |
základní část | 15. kolo | 92 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
BK Prostějov
|
19. 12. 2003
18:00 |
80
117
|
23
31
52
55
68
84 |
Review | |||
základní část | 15. kolo | 94 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Jihlava
|
20. 12. 2003
18:00 |
Robert Vyklický Martin Kučera |
Jiří Kranda |
85
66
|
17
15
37
35
54
53 |
Review | |
základní část | 15. kolo | 97 |
Sokol Vyšehrad
VSK VŠB Ostrava
|
20. 12. 2003
19:00 |
Ilona Kittlerová Jaroslav Egr |
Josef Opava |
97
65
|
23
23
49
40
73
55 |
Review | |
základní část | 15. kolo | 96 |
BK Sadská
BC Loko InterConex Plzeň
|
20. 12. 2003
19:30 |
Petr Andrle Pavel Večeřa |
Antonín Ticháček |
90
91
|
21
23
50
49
72
70 |
Review | |
základní část | 16. kolo | 99 |
Slavoj BK Litoměřice
BSK České Budějovice
|
21. 12. 2003
10:30 |
Martin Kučera Jiří Kukla |
Jiří Kranda |
81
73
|
20
21
43
41
60
57 |
Review | |
základní část | 16. kolo | 101 |
BK Sadská
Dukla Dejvice
|
21. 12. 2003
10:30 |
Pavel Večeřa Petr Andrle |
Antonín Ticháček |
93
57
|
27
15
52
29
68
48 |
Review | |
základní část | 16. kolo | 100 |
BK Sokolov
BK Jihlava
|
21. 12. 2003
11:00 |
Roman Šikner Jiří Smetana |
Pavel Kyjovský |
60
83
|
13
31
31
51
44
63 |
Review | |
základní část | 16. kolo | 103 |
Sokol pražský
VSK VŠB Ostrava
|
21. 12. 2003
11:00 |
Michal Radvan Jaroslav Poživil |
Petr Reichl |
92
57
|
28
15
56
27
81
38 |
Review | |
základní část | 16. kolo | 104 |
Sokol Vyšehrad
SK UP Olomouc
|
21. 12. 2003
12:00 |
Jaroslav Egr Ilona Kittlerová |
Josef Opava |
88
74
|
26
16
50
32
70
52 |
Review | |
základní část | 16. kolo | 102 |
BC Kolín
BC Loko InterConex Plzeň
|
19. 12. 2003
19:30 |
Pavel Šmíd Vratislav Doležal |
Karel Bruna |
85
70
|
29
24
51
43
68
58 |
Review | |
základní část | 17. kolo | 109 |
Dukla Dejvice
BK Sokolov
|
10. 1. 2004
15:00 |
Petr Znamínko Tomáš Holubek |
Vladimír Dolejší |
104
63
|
27
17
54
33
78
53 |
Review | |
základní část | 17. kolo | 110 |
BK Jihlava
BK Prostějov
|
10. 1. 2004
17:00 |
Vratislav Doležal Petr Opletal |
Petr Reichl |
67
88
|
10
23
26
52
37
73 |
Review | |
základní část | 17. kolo | 107 |
VSK VŠB Ostrava
BC Kolín
|
10. 1. 2004
18:00 |
Jiří Jedlička Michal Radvan |
Radovan Kunc |
72
81
|
13
20
31
39
46
57 |
Review | |
základní část | 17. kolo | 106 |
SK UP Olomouc
BK Sadská
|
10. 1. 2004
18:30 |
Stanislav Kadečka Miloslav Urban |
Zdeněk Valoušek |
87
95
|
28
22
48
43
64
67 |
Review | |
základní část | 17. kolo | 111 |
BSK České Budějovice
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
10. 1. 2004
18:30 |
Jiří Kukla Roman Šikner |
Karel Bruna |
98
57
|
26
10
46
27
69
38 |
Review | |
základní část | 17. kolo | 108 |
BC Loko InterConex Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
|
10. 1. 2004
19:00 |
Jan Hošek Rostislav Milata |
Rudolf Výborný |
93
71
|
30
18
45
44
63
60 |
Review | |
základní část | 17. kolo | 105 |
Sokol Vyšehrad
Sokol pražský
|
9. 1. 2004
19:45 |
Zdeněk Šedivý Jakub Kec |
Josef Matějček |
110
88
|
26
24
54
37
86
59 |
Review | |
základní část | 18. kolo | 117 |
BK Jihlava
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
11. 1. 2004
10:00 |
Petr Opletal Vratislav Doležal |
Petr Reichl |
94
92
|
24
23
47
40
76
62 |
Review | |
základní část | 18. kolo | 113 |
SK UP Olomouc
BC Kolín
|
11. 1. 2004
10:30 |
Miloslav Urban Stanislav Kadečka |
Zdeněk Valoušek |
70
80
|
17
14
40
31
59
49 |
Review | |
základní část | 18. kolo | 114 |
Dukla Dejvice
Slavoj BK Litoměřice
|
11. 1. 2004
10:30 |
Tomáš Holubek Petr Znamínko |
Vladimír Dolejší |
71
61
|
14
16
30
38
48
51 |
Review | |
základní část | 18. kolo | 115 |
BC Loko InterConex Plzeň
BK Sokolov
|
11. 1. 2004
10:30 |
Rostislav Milata Jan Hošek |
Rudolf Výborný |
94
47
|
18
16
45
31
74
37 |
Review | |
základní část | 18. kolo | 112 |
VSK VŠB Ostrava
BK Sadská
|
11. 1. 2004
11:00 |
Michal Radvan Jiří Jedlička |
Radovan Kunc |
76
80
|
21
11
40
38
55
56 |
Review | |
základní část | 18. kolo | 116 |
BSK České Budějovice
BK Prostějov
|
11. 1. 2004
11:00 |
Roman Šikner Robert Vyklický |
Karel Bruna |
89
91
|
24
24
42
47
68
71 |
Review | |
základní část | 19. kolo | 124 |
BK Sadská
Sokol Vyšehrad
|
17. 1. 2004
13:30 |
Petr Andrle Roman Šikner |
Antonín Ticháček |
79
91
|
22
29
38
48
54
66 |
Review | |
základní část | 19. kolo | 120 |
BK Prostějov
BC Loko InterConex Plzeň
|
17. 1. 2004
17:00 |
Petr Opletal Jakub Válek |
Jiří Leun |
108
74
|
22
20
46
35
75
51 |
Review | |
základní část | 19. kolo | 121 |
BK Sokolov
VSK VŠB Ostrava
|
17. 1. 2004
17:00 |
Petr Hazdra Jakub Kec |
Jiří Fořt |
70
68
|
9
12
28
32
53
48 |
Review | |
základní část | 19. kolo | 123 |
BC Kolín
Sokol pražský
|
17. 1. 2004
17:00 |
Jiří Smetana Jaroslav Poživil |
Josef Opava |
96
60
|
28
11
38
33
71
45 |
Review | |
základní část | 19. kolo | 118 |
BK Jihlava
BSK České Budějovice
|
17. 1. 2004
17:30 |
Michal Komprs Miloslav Urban |
Miroslav Kurz |
85
86
|
21
19
46
41
55
63
76
76 |
Review | |
základní část | 19. kolo | 119 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
Dukla Dejvice
|
17. 1. 2004
18:00 |
Pavel Večeřa Michal Radvan |
Josef Emrle |
104
82
|
22
27
44
38
68
61 |
Review | |
základní část | 19. kolo | 122 |
Slavoj BK Litoměřice
SK UP Olomouc
|
17. 1. 2004
18:00 |
Jan Hošek Václav Hanuš |
Luděk Laš |
67
77
|
16
23
33
39
46
52 |
Review | |
základní část | 20. kolo | 125 |
BK Prostějov
Dukla Dejvice
|
18. 1. 2004
10:00 |
Jakub Válek Petr Opletal |
Jiří Leun |
91
74
|
27
15
51
32
74
59 |
Review | |
základní část | 20. kolo | 128 |
BK Sokolov
SK UP Olomouc
|
18. 1. 2004
10:00 |
Jakub Kec Martin Kučera |
Jiří Fořt |
76
70
|
21
8
40
27
54
45 |
Review | |
základní část | 20. kolo | 126 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
BC Loko InterConex Plzeň
|
18. 1. 2004
10:30 |
Michal Radvan Pavel Večeřa |
Josef Emrle |
95
91
|
18
26
47
59
75
75 |
Review | |
základní část | 20. kolo | 127 |
Slavoj BK Litoměřice
VSK VŠB Ostrava
|
18. 1. 2004
10:30 |
Jan Hošek Václav Hanuš |
Luděk Laš |
110
73
|
29
14
65
29
86
51 |
Review | |
základní část | 20. kolo | 129 |
BK Sadská
Sokol pražský
|
18. 1. 2004
10:30 |
Roman Šikner Petr Andrle |
Antonín Ticháček |
88
67
|
28
18
47
30
54
48 |
Review | |
základní část | 20. kolo | 130 |
BC Kolín
Sokol Vyšehrad
|
18. 1. 2004
11:00 |
Jaroslav Poživil Jiří Smetana |
Josef Opava |
71
77
|
21
22
37
35
54
53 |
Review | |
základní část | 21. kolo | 132 |
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
|
31. 1. 2004
14:00 |
Vlastimil Kurz Jiří Jedlička |
Jan Schödlbauer |
83
79
|
30
21
43
34
62
59 |
Review | |
základní část | 21. kolo | 137 |
Dukla Dejvice
BK Jihlava
|
31. 1. 2004
15:00 |
Petr Znamínko Pavel Šmíd |
Jiří Zemánek |
80
68
|
20
19
38
34
55
55 |
Review | |
základní část | 21. kolo | 133 |
Sokol pražský
BK Sokolov
|
31. 1. 2004
16:00 |
Lukáš Kapaňa Martin Janovský |
Petr Buršík |
66
71
|
17
9
33
22
58
44 |
Review | |
základní část | 21. kolo | 131 |
BC Kolín
BK Sadská
|
31. 1. 2004
17:00 |
Petr Andrle Petr Opletal |
Jiří Kranda |
109
86
|
26
17
51
42
75
58 |
Review | |
základní část | 21. kolo | 135 |
VSK VŠB Ostrava
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
31. 1. 2004
18:00 |
Vratislav Doležal Jakub Válek |
Jiří Leun |
94
76
|
20
17
42
46
76
61 |
Review | |
základní část | 21. kolo | 134 |
SK UP Olomouc
BK Prostějov
|
31. 1. 2004
18:30 |
Tomáš Holubek Pavel Zouhar |
Radovan Kunc |
77
101
|
18
25
39
52
67
75 |
Review | |
základní část | 21. kolo | 136 |
BC Loko InterConex Plzeň
BSK České Budějovice
|
31. 1. 2004
18:30 |
Martin Kučera Rostislav Milata |
Luděk Laš |
96
73
|
23
13
48
33
76
52 |
Review | |
základní část | 22. kolo | 142 |
Dukla Dejvice
BSK České Budějovice
|
1. 2. 2004
10:30 |
Pavel Šmíd Petr Znamínko |
Josef Opava |
88
82
|
31
12
57
34
73
57 |
Review | |
základní část | 22. kolo | 143 |
BC Loko InterConex Plzeň
BK Jihlava
|
1. 2. 2004
10:30 |
Rostislav Milata Martin Kučera |
Luděk Laš |
76
85
|
23
17
33
44
52
68 |
Review | |
základní část | 22. kolo | 138 |
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
|
1. 2. 2004
11:00 |
Martin Janovský Lukáš Kapaňa |
Jan Schödlbauer |
87
97
|
16
23
38
44
60
70 |
Review | |
základní část | 22. kolo | 140 |
VSK VŠB Ostrava
BK Prostějov
|
1. 2. 2004
11:00 |
Jakub Válek Vratislav Doležal |
Jiří Leun |
57
67
|
22
20
30
39
45
54 |
Review | |
základní část | 22. kolo | 141 |
SK UP Olomouc
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
1. 2. 2004
11:30 |
Pavel Zouhar Tomáš Holubek |
Zdeněk Valoušek |
82
92
|
26
27
34
50
55
68 |
Review | |
základní část | 22. kolo | 139 |
Sokol Vyšehrad
BK Sokolov
|
1. 2. 2004
12:00 |
Jiří Jedlička Vlastimil Kurz |
Petr Buršík |
99
73
|
33
15
60
37
82
59 |
Review | |
základní část | 23. kolo | 146 |
BSK České Budějovice
SK UP Olomouc
|
7. 2. 2004
13:30 |
Pavel Večeřa Jiří Jedlička |
Milan Jahoda |
67
74
|
11.21
31
33
46
52 |
Review | |
základní část | 23. kolo | 145 |
BK Jihlava
VSK VŠB Ostrava
|
7. 2. 2004
17:00 |
Zdeněk Šedivý Stanislav Kadečka |
Jiří Leun |
94
64
|
18
21
38
34
69
52 |
Review | |
základní část | 23. kolo | 148 |
BK Prostějov
Sokol Vyšehrad
|
7. 2. 2004
17:00 |
Lukáš Kapaňa Tomáš Holubek |
Miroslav Kurz |
91
70
|
24
18
44
40
69
64 |
Review | |
základní část | 23. kolo | 149 |
BK Sokolov
BK Sadská
|
7. 2. 2004
17:00 |
Jan Hošek Rostislav Milata |
Petr Buršík |
75
76
|
14
15
33
35
49
54
69
69 |
Review | |
základní část | 23. kolo | 147 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
Sokol pražský
|
7. 2. 2004
18:00 |
Petr Opletal Martin Janovský |
Petr Reichl |
83
74
|
22
20
32
44
60
60 |
Review | |
základní část | 23. kolo | 150 |
Slavoj BK Litoměřice
BC Kolín
|
7. 2. 2004
18:00 |
Jakub Kec Pavel Šmíd |
Jan Schödlbauer |
75
88
|
16
21
30
45
53
69 |
Review | |
základní část | 23. kolo | 144 |
BC Loko InterConex Plzeň
Dukla Dejvice
|
5. 2. 2004
19:30 |
Jaroslav Egr Václav Hanuš |
Jiří Zemánek |
69
58
|
21
9
35
23
52
44 |
Review | |
základní část | 24. kolo | 151 |
BSK České Budějovice
VSK VŠB Ostrava
|
8. 2. 2004
09:30 |
Jiří Jedlička Pavel Večeřa |
Milan Jahoda |
99
95
|
20
21
42
42
72
77
90
90 |
Review | |
základní část | 24. kolo | 152 |
BK Jihlava
SK UP Olomouc
|
8. 2. 2004
10:00 |
Stanislav Kadečka Zdeněk Šedivý |
Jiří Leun |
80
61
|
16
22
33
41
55
51 |
Review | |
základní část | 24. kolo | 153 |
BK Prostějov
Sokol pražský
|
8. 2. 2004
10:00 |
Tomáš Holubek Lukáš Kapaňa |
Miroslav Kurz |
115
47
|
28
16
63
52
97
40 |
Review | |
základní část | 24. kolo | 156 |
BK Sokolov
BC Kolín
|
8. 2. 2004
10:00 |
Rostislav Milata Jan Hošek |
Petr Buršík |
59
90
|
15
26
31
42
36
71 |
Review | |
základní část | 24. kolo | 154 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
Sokol Vyšehrad
|
8. 2. 2004
10:30 |
Martin Janovský Petr Opletal |
Petr Reichl |
82
93
|
15
34
34
53
64
72 |
Review | |
základní část | 24. kolo | 155 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Sadská
|
8. 2. 2004
10:30 |
Pavel Šmíd Jakub Kec |
Jan Schödlbauer |
91
93
|
29
24
44
46
69
69 |
Review | |
základní část | 25. kolo | 160 |
Sokol Vyšehrad
BSK České Budějovice
|
21. 2. 2004
16:00 |
Roman Šikner Vratislav Doležal |
Rudolf Výborný |
97
82
|
27
27
57
40
75
58 |
Review | |
základní část | 25. kolo | 161 |
Sokol pražský
BK Jihlava
|
21. 2. 2004
16:00 |
Petr Andrle Pavel Šmíd |
Luděk Laš |
83
91
|
17
26
41
47
63
70 |
Review | |
základní část | 25. kolo | 159 |
BK Sadská
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
21. 2. 2004
16:30 |
Tomáš Holubek Václav Lukeš |
Jiří Fořt |
67
76
|
15
16
34
32
43
56 |
Review | |
základní část | 25. kolo | 158 |
BC Kolín
BK Prostějov
|
21. 2. 2004
17:00 |
Martin Kučera Václav Hanuš |
Petr Reichl |
72
88
|
26
30
40
51
58
71 |
Review | |
základní část | 25. kolo | 162 |
SK UP Olomouc
Dukla Dejvice
|
21. 2. 2004
18:30 |
Miloslav Urban Martin Janovský |
Josef Emrle |
88
96
|
26
25
44
45
61
70 |
Review | |
základní část | 25. kolo | 157 |
BK Sokolov
Slavoj BK Litoměřice
|
21. 2. 2004
19:30 |
Ilona Kittlerová Jaroslav Egr |
Jiří Zemánek |
69
68
|
14
14
40
37
52
47 |
Review | |
základní část | 25. kolo | 163 |
VSK VŠB Ostrava
BC Loko InterConex Plzeň
|
21. 2. 2004
19:30 |
Lukáš Kapaňa Jan Menšík |
Zdeněk Valoušek |
76
64
|
9
15
35
26
65
35 |
Review | |
základní část | 26. kolo | 167 |
Sokol Vyšehrad
BK Jihlava
|
22. 2. 2004
10:00 |
Vratislav Doležal Roman Šikner |
Rudolf Výborný |
81
75
|
19
20
40
46
58
56 |
Review | |
základní část | 26. kolo | 169 |
SK UP Olomouc
BC Loko InterConex Plzeň
|
22. 2. 2004
10:30 |
Martin Janovský Miloslav Urban |
Josef Emrle |
86
79
|
15
13
31
44
57
64 |
Review | |
základní část | 26. kolo | 165 |
BC Kolín
ZPV Lavimont SKS Blansko
|
22. 2. 2004
11:00 |
Václav Hanuš Martin Kučera |
Petr Reichl |
85
71
|
25
17
50
36
65
54 |
Review | |
základní část | 26. kolo | 166 |
Sokol pražský
BSK České Budějovice
|
22. 2. 2004
11:00 |
Pavel Šmíd Petr Andrle |
Luděk Laš |
89
86
|
19
16
36
50
63
65 |
Review | |
základní část | 26. kolo | 168 |
VSK VŠB Ostrava
Dukla Dejvice
|
22. 2. 2004
11:00 |
Jan Menšík Lukáš Kapaňa |
Zdeněk Valoušek |
77
78
|
24
26
49
38
64
53 |
Review | |
základní část | 26. kolo | 164 |
BK Sadská
BK Prostějov
|
22. 2. 2004
13:00 |
Tomáš Holubek Václav Lukeš |
Jiří Fořt |
84
83
|
23
18
46
41
71
60 |
Review | |
základní část | 27. kolo | 176 |
BK Prostějov
BK Sokolov
|
6. 3. 2004
17:00 |
Martin Janovský Petr Opletal |
Vladimír Dolejší |
137
30
|
34
9
63
15
102
22 |
Review | |
základní část | 27. kolo | 171 |
BC Loko InterConex Plzeň
Sokol pražský
|
6. 3. 2004
18:00 |
Petr Znamínko Václav Hanuš |
Jiří Zemánek |
92
71
|
15
19
42
39
67
54 |
Review | |
základní část | 27. kolo | 175 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
Slavoj BK Litoměřice
|
6. 3. 2004
18:00 |
Miloslav Urban Jakub Válek |
Jiří Kranda |
64
71
|
14
18
30
37
54
51 |
Review | |
základní část | 27. kolo | 170 |
SK UP Olomouc
VSK VŠB Ostrava
|
5. 3. 2004
18:30 |
Vratislav Doležal Michal Radvan |
Miroslav Kurz |
87
109
|
28
20
45
56
61
81 |
Review | |
základní část | 27. kolo | 173 |
BK Jihlava
BK Sadská
|
6. 3. 2004
19:00 |
Vlastimil Kurz Michal Komprs |
Karel Bruna |
97
88
|
26
8
55
37
76
65 |
Review | |
základní část | 27. kolo | 172 |
Dukla Dejvice
Sokol Vyšehrad
|
6. 3. 2004
19:30 |
Jaroslav Poživil Pavel Šmíd |
Milan Franke |
110
102
|
21
23
53
53
77
72 |
Review | |
základní část | 27. kolo | 174 |
BSK České Budějovice
BC Kolín
|
6. 3. 2004
19:30 |
Jaroslav Egr Stanislav Kadečka |
Josef Opava |
57
103
|
17
20
28
51
40
71 |
Review | |
základní část | 28. kolo | 179 |
BSK České Budějovice
BK Sadská
|
7. 3. 2004
10:00 |
Stanislav Kadečka Jaroslav Egr |
Josef Opava |
108
76
|
22
14
50
36
78
57 |
Review | |
základní část | 28. kolo | 180 |
BK Jihlava
BC Kolín
|
7. 3. 2004
10:00 |
Michal Komprs Vlastimil Kurz |
Karel Bruna |
87
96
|
29
17
46
39
68
68 |
Review | |
základní část | 28. kolo | 181 |
BK Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
|
7. 3. 2004
10:00 |
Petr Opletal Martin Janovský |
Vladimír Dolejší |
124
48
|
31
11
65
24
98
36 |
Review | |
základní část | 28. kolo | 177 |
Dukla Dejvice
Sokol pražský
|
7. 3. 2004
10:30 |
Ilona Kittlerová Jaroslav Poživil |
Milan Franke |
82
87
|
23
24
35
43
58
65 |
Review | |
základní část | 28. kolo | 178 |
BC Loko InterConex Plzeň
Sokol Vyšehrad
|
7. 3. 2004
10:30 |
Václav Hanuš Petr Znamínko |
Jiří Zemánek |
91
70
|
21
18
47
36
70
55 |
Review | |
základní část | 28. kolo | 182 |
ZPV Lavimont SKS Blansko
BK Sokolov
|
7. 3. 2004
10:30 |
Jakub Válek Miloslav Urban |
Jiří Kranda |
120
51
|
26
16
61
27
93
37 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Prostějov | 26 | 23 | 3 | 2.593 | 1.686 | 49 |
|
2. | BC Kolín | 26 | 21 | 5 | 2.265 | 1.894 | 47 |
|
3. | Sokol Vyšehrad | 26 | 19 | 7 | 2.322 | 2.124 | 45 |
|
4. | Dukla Dejvice | 26 | 17 | 9 | 2.139 | 2.060 | 43 |
|
5. | Loko Plzeň | 26 | 14 | 12 | 2.096 | 2.010 | 40 |
|
6. | BK Sadská | 26 | 14 | 12 | 2.211 | 2.285 | 40 |
|
7. | BK Jihlava | 26 | 12 | 14 | 2.068 | 2.199 | 38 |
|
8. | Slavoj Litoměřice | 26 | 11 | 15 | 2.027 | 2.101 | 37 |
|
9. | UP Olomouc | 26 | 10 | 16 | 2.173 | 2.219 | 36 |
|
10. | BSK Č. Budějovice | 26 | 10 | 16 | 2.182 | 2.255 | 36 |
|
11. | Lavimont Blansko | 26 | 10 | 16 | 2.133 | 2.332 | 36 |
|
12. | Sokol pražský | 26 | 8 | 18 | 1.979 | 2.210 | 34 |
|
13. | VŠB Ostrava | 26 | 7 | 19 | 1.921 | 2.128 | 33 |
|
14. | BK Sokolov | 26 | 6 | 20 | 1.753 | 2.359 | 32 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | K | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zouhar Pavel | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - | - |
Znamínko Petr | 10 | 6 | 4 | 0 | - | - | - | - |
Zachara Ivan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | - |
Vyklický Robert | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - | - |
Vondráček Marek | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | - |
Volejník Pavel | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | - |
Večeřa Pavel | 12 | 6 | 6 | 0 | - | - | - | - |
Válek Jakub | 14 | 7 | 7 | 0 | - | - | - | - |
Urban Miloslav | 11 | 5 | 6 | 0 | - | - | - | - |
Ubr Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | - |
Šmíd Pavel | 18 | 8 | 10 | 0 | - | - | - | - |
Šikner Roman | 17 | 7 | 10 | 0 | - | - | - | - |
Šedivý Zdeněk | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | - |
Smetana Jiří | 12 | 6 | 6 | 0 | - | - | - | - |
Rozsypal Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | - |
Radvan Michal | 11 | 5 | 6 | 0 | - | - | - | - |
Poživil Jaroslav | 15 | 7 | 8 | 0 | - | - | - | - |
Paulík Robert | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | - |
Opletal Petr | 13 | 6 | 7 | 0 | - | - | - | - |
Nejezchleb Petr | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - | - |
Milata Rostislav | 13 | 6 | 7 | 0 | - | - | - | - |
Menšík Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | - |
Macela Miroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | - |
Lukeš Václav | 8 | 3 | 5 | 0 | - | - | - | - |
Kurz Vlastimil | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - | - |
Kukla Jiří | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - | - |
Kučera Martin | 10 | 4 | 6 | 0 | - | - | - | - |
Komprs Michal | 9 | 5 | 4 | 0 | - | - | - | - |
Kittlerová Ilona | 10 | 6 | 4 | 0 | - | - | - | - |
Kec Jakub | 8 | 3 | 5 | 0 | - | - | - | - |
Karásek Jan | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | - |
Kapl Antonín | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - | - |
Kapaňa Lukáš | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - | - |
Kadečka Stanislav | 13 | 8 | 5 | 0 | - | - | - | - |
Jedlička Jiří | 11 | 5 | 6 | 0 | - | - | - | - |
Janovský Martin | 15 | 7 | 8 | 0 | - | - | - | - |
Hruša Petr | 9 | 4 | 5 | 0 | - | - | - | - |
Hošek Jan | 10 | 7 | 3 | 0 | - | - | - | - |
Holubek Tomáš | 17 | 10 | 7 | 0 | - | - | - | - |
Hazdra Petr | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - | - |
Hanuš Václav | 19 | 7 | 12 | 0 | - | - | - | - |
Gomola Milan | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - | - |
Galajda Václav | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | - |
Egr Jaroslav | 9 | 4 | 5 | 0 | - | - | - | - |
Dolinek Ivo | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | - |
Doležal Vratislav | 19 | 10 | 9 | 0 | - | - | - | - |
Andrle Petr | 16 | 9 | 7 | 0 | - | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře