Žákovská liga
Základní informace
Kategorie
žáci U14
Sezona
2007/08
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina A | 1. kolo | 6 |
USK Praha
Sokol Vyšehrad
|
26. 1. 2008
10:00 |
SH Folimanka |
Stanislav Kučera Tomáš Benda |
72
55
|
21
12
46
24
59
41 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 1 |
BSK České Budějovice
Sokol Písek
|
27. 1. 2008
11:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Martin Buršík Petr Polívka |
65
82
|
18
20
30
44
47
60 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 2 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
Jiskra Domažlice
|
27. 1. 2008
13:30 |
Městská sportovní hala |
Michal Hána Petr Havlíček |
70
46
|
19
13
40
25
54
38 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 3 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
TJ Stadion Nový Bor
|
26. 1. 2008
14:00 |
Sportovní hala Kort |
Pavel Kuřitka Václav Hošek |
78
59
|
20
12
33
24
56
39 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 5 |
BK Ústí nad Labem
Sokol pražský B
|
21. 1. 2008
15:15 |
Sokol pražský |
Bohumil Humhej Lukáš Ulrych |
107
39
|
28
10
47
27
79
27 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 4 |
WBA Sparta
BK Tábor
|
26. 1. 2008
15:30 |
Nafukovací hala Kuncova |
Michal Novák Ludvík Dvořák |
59
61
|
14
24
34
40
49
46 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 11 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
WBA Sparta
|
3. 11. 2007
13:30 |
Sportovní hala Kort |
Roman Kejklíček Martin Lébl |
70
45
|
22
11
37
19
52
33 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 7 |
BSK České Budějovice
USK Praha
|
3. 11. 2007
15:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Veronika Vávrová Jiří Henčl |
50
66
|
8
18
27
35
39
50 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 8 |
Sokol Písek
Sokol Vyšehrad
|
3. 11. 2007
15:00 |
Sportovní hala Sokol |
Jan Baloun Michal Hána |
80
66
|
18
21
47
28
65
45 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 10 |
Jiskra Domažlice
Sokol pražský B
|
3. 11. 2007
15:30 |
Tělocvična ZŠ |
Tomáš Podubecký Martin Pytlík |
75
39
|
14
13
34
18
55
27 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 12 |
TJ Stadion Nový Bor
BK Tábor
|
3. 11. 2007
15:30 |
SOUS Nový Bor |
Vladimír Kesler Jan Vyhnálek |
58
63
|
18
19
34
31
51
46 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 9 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
BK Ústí nad Labem
|
3. 11. 2007
17:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Pavel Šmíd Michal Novák |
85
74
|
12
18
27
44
61
48 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 15 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
Sokol pražský B
|
4. 11. 2007
09:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Pavel Šmíd Michal Novák |
93
39
|
26
6
49
19
74
30 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 18 |
TJ Stadion Nový Bor
WBA Sparta
|
4. 11. 2007
09:30 |
SOUS Nový Bor |
Vladimír Kesler Jan Vyhnálek |
76
56
|
21
10
41
18
64
29 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 13 |
BSK České Budějovice
Sokol Vyšehrad
|
4. 11. 2007
10:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Veronika Vávrová Jiří Henčl |
55
63
|
7
14
24
35
44
47 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 16 |
Jiskra Domažlice
BK Ústí nad Labem
|
4. 11. 2007
10:00 |
Městská sportovní hala |
Tomáš Podubecký Martin Pytlík |
40
66
|
15
20
19
43
30
55 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 14 |
Sokol Písek
USK Praha
|
4. 11. 2007
12:00 |
Sportovní hala Sokol |
Jan Baloun Michal Hána |
82
58
|
20
14
33
33
58
42 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 17 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
BK Tábor
|
4. 11. 2007
13:00 |
Sportovní hala Kort |
Roman Kejklíček Martin Lébl |
83
69
|
27
23
39
49
57
63 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 21 |
BK Ústí nad Labem
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
17. 11. 2007
10:00 |
Sportcentrum SLUNETA |
Jan Svoboda Michal Perlík |
59
44
|
9
8
33
18
47
27 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 22 |
Sokol pražský B
TJ Stadion Nový Bor
|
17. 11. 2007
12:00 |
Sokol pražský |
Pavel Šmíd Kamil Šuška |
49
68
|
19
20
28
47
37
53 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 23 |
BSK České Budějovice
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
17. 11. 2007
15:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Bohumil Humhej Marie Rutarová |
50
85
|
10
24
26
48
38
65 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 24 |
Sokol Písek
Jiskra Domažlice
|
17. 11. 2007
17:00 |
Sportovní hala Sokol |
Jakub Kos Jan Šplíchal |
68
57
|
15
21
31
33
50
39 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 19 |
USK Praha
WBA Sparta
|
17. 11. 2007
17:30 |
SH Folimanka |
Jan Jeřáb Lubomír Bradáč |
65
50
|
16
8
34
23
50
40 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 20 |
Sokol Vyšehrad
BK Tábor
|
17. 11. 2007
18:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jaroslav Egr Michal Novák |
55
83
|
13
25
28
55
36
73 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 25 |
USK Praha
BK Tábor
|
18. 11. 2007
09:00 |
SH Folimanka |
Pavel Sušer Radek Treml |
73
74
|
19
25
33
39
51
58 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 29 |
BSK České Budějovice
Jiskra Domažlice
|
18. 11. 2007
09:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Bohumil Humhej Marie Rutarová |
48
62
|
14
15
16
33
35
45 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 30 |
Sokol Písek
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
18. 11. 2007
10:00 |
Sportovní hala Sokol |
Jakub Kos Jan Šplíchal |
72
93
|
16
27
40
49
47
72 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 27 |
BK Ústí nad Labem
TJ Stadion Nový Bor
|
18. 11. 2007
11:30 |
Sportcentrum SLUNETA |
Jan Svoboda Michal Perlík |
85
41
|
20
17
34
27
57
31 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 26 |
Sokol Vyšehrad
WBA Sparta
|
18. 11. 2007
12:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jaroslav Egr Michal Novák |
68
70
|
20
16
35
36
50
56 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 28 |
Sokol pražský B
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
18. 11. 2007
13:00 |
Sokol pražský |
Jiří Smetana Kamil Šuška |
51
67
|
15
24
20
40
38
54 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 31 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
USK Praha
|
1. 12. 2007
11:30 |
Tělocvična 28. ZŠ |
David Beneš Jiří Klement |
97
71
|
18
15
46
32
72
52 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 36 |
BK Tábor
Sokol pražský B
|
1. 12. 2007
13:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Petr Nejezchleb Radek Lochman |
71
43
|
25
3
34
15
53
31 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 33 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
BSK České Budějovice
|
1. 12. 2007
14:30 |
Sportovní hala Kort |
Jakub Korf Václav Hošek |
72
63
|
16
11
39
23
54
39 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 34 |
TJ Stadion Nový Bor
Sokol Písek
|
1. 12. 2007
15:00 |
SOUS Nový Bor |
Lukáš Rous Zdeněk Salač |
53
79
|
19
15
31
38
39
61 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 32 |
Jiskra Domažlice
Sokol Vyšehrad
|
1. 12. 2007
15:30 |
Městská sportovní hala |
Ilona Kittlerová Jan Jeřáb |
59
50
|
12
8
29
22
41
42 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 35 |
WBA Sparta
BK Ústí nad Labem
|
1. 12. 2007
16:00 |
Nafukovací hala Kuncova |
Pavel Hampl Pavel Trbušek |
38
89
|
9
33
19
48
28
71 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 41 |
WBA Sparta
Sokol pražský B
|
2. 12. 2007
09:30 |
Nafukovací hala Kuncova |
Ludvík Dvořák Pavel Trbušek |
76
36
|
24
12
38
25
57
33 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 40 |
TJ Stadion Nový Bor
BSK České Budějovice
|
2. 12. 2007
10:00 |
SOUS Nový Bor |
Lukáš Rous Zdeněk Salač |
58
40
|
8
14
20
20
38
30 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 39 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
Sokol Písek
|
2. 12. 2007
10:30 |
Sportovní hala Kort |
Jakub Korf Václav Hošek |
67
58
|
13
12
32
26
50
43 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 38 |
Jiskra Domažlice
USK Praha
|
2. 12. 2007
12:30 |
Městská sportovní hala |
Ilona Kittlerová Jan Jeřáb |
68
78
|
16
17
35
39
55
60 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 42 |
BK Tábor
BK Ústí nad Labem
|
2. 12. 2007
12:30 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Petr Nejezchleb Radek Lochman |
48
64
|
10
17
18
36
36
53 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 37 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
Sokol Vyšehrad
|
2. 12. 2007
13:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
David Beneš Jiří Klement |
96
53
|
27
18
45
30
74
48 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 43 |
USK Praha
BK Ústí nad Labem
|
15. 12. 2007
12:30 |
SH Folimanka |
Jan Svoboda Martin Lébl |
45
76
|
13
22
23
39
34
62 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 47 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
15. 12. 2007
13:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Josef Krčín Tomáš Linhart |
86
58
|
25
10
44
28
66
40 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 44 |
Sokol Vyšehrad
Sokol pražský B
|
15. 12. 2007
14:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Pavel Ubr Kamil Šuška |
88
42
|
20
6
45
15
66
21 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 45 |
BSK České Budějovice
WBA Sparta
|
15. 12. 2007
14:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Jan Baloun Petr Havlíček |
78
48
|
17
11
39
21
65
27 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 48 |
Jiskra Domažlice
TJ Stadion Nový Bor
|
15. 12. 2007
15:00 |
Městská sportovní hala |
Lucie Pospíchalová Jiří Sedláček |
80
69
|
17
19
39
42
58
50 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 46 |
Sokol Písek
BK Tábor
|
15. 12. 2007
17:00 |
Sportovní hala Sokol |
Michal Hána Petr Novotný |
59
51
|
16
14
33
24
50
36 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 51 |
BSK České Budějovice
BK Tábor
|
16. 12. 2007
09:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Jan Baloun Petr Havlíček |
49
59
|
13
14
24
28
41
36 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 54 |
Jiskra Domažlice
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
16. 12. 2007
10:00 |
Městská sportovní hala |
Lucie Pospíchalová Jiří Sedláček |
62
66
|
14
16
25
28
46
43 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 52 |
Sokol Písek
WBA Sparta
|
16. 12. 2007
11:00 |
Sportovní hala Sokol |
Michal Hána Petr Novotný |
90
54
|
20
25
41
31
70
39 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 49 |
USK Praha
Sokol pražský B
|
16. 12. 2007
12:00 |
SH Folimanka |
Marek Vondráček Ilona Kittlerová |
77
40
|
20
12
42
18
54
32 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 53 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
TJ Stadion Nový Bor
|
16. 12. 2007
13:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Josef Krčín Tomáš Linhart |
101
61
|
30
10
56
29
73
50 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 50 |
Sokol Vyšehrad
BK Ústí nad Labem
|
16. 12. 2007
14:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Michal Komprs Kamil Šuška |
67
81
|
17
24
38
50
56
61 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 60 |
Sokol pražský B
Sokol Písek
|
12. 1. 2008
14:00 |
Sokol pražský |
Pavel Šmíd Lucie Pospíchalová |
51
77
|
11
25
21
45
32
67 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 55 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
USK Praha
|
12. 1. 2008
15:00 |
Sportovní hala Kort |
Jaromír Votroubek Václav Hošek |
47
56
|
9
14
16
30
34
44 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 58 |
BK Tábor
Jiskra Domažlice
|
12. 1. 2008
15:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Lubomír Bradáč Michal Horník |
71
43
|
15
12
25
25
46
34 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 56 |
TJ Stadion Nový Bor
Sokol Vyšehrad
|
12. 1. 2008
15:30 |
SOUS Nový Bor |
Vladimír Kesler Lukáš Pešek |
64
58
|
15
11
30
25
52
39 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 59 |
BK Ústí nad Labem
BSK České Budějovice
|
12. 1. 2008
16:00 |
hala UJEP |
Ludvík Dvořák Stanislav Kučera |
70
46
|
23
13
38
22
57
39 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 57 |
WBA Sparta
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
12. 1. 2008
17:00 |
Nafukovací hala Kuncova |
Jakub Král Martin Macela |
40
104
|
11
31
18
60
38
70 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 63 |
WBA Sparta
Jiskra Domažlice
|
13. 1. 2008
09:30 |
Nafukovací hala Kuncova |
Jakub Král Martin Macela |
56
68
|
17
22
35
37
43
57 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 64 |
BK Tábor
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
13. 1. 2008
09:30 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Lubomír Bradáč Michal Horník |
76
77
|
13
22
33
42
50
57 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 66 |
Sokol pražský B
BSK České Budějovice
|
13. 1. 2008
09:30 |
Sokol pražský |
Pavel Šmíd Lucie Pospíchalová |
35
72
|
6
24
11
38
19
54 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 62 |
TJ Stadion Nový Bor
USK Praha
|
13. 1. 2008
10:00 |
SOUS Nový Bor |
Vladimír Kesler Jaromír Votroubek |
59
75
|
17
15
35
36
46
54 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 65 |
BK Ústí nad Labem
Sokol Písek
|
13. 1. 2008
10:00 |
hala UJEP |
Roman Šikner Rostislav Milata |
83
71
|
26
16
41
26
63
53 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 61 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
Sokol Vyšehrad
|
13. 1. 2008
10:30 |
Sportovní hala Kort |
Lukáš Pešek Václav Hošek |
69
55
|
19
12
31
22
55
36 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 69 |
TJ Stadion Nový Bor
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
27. 1. 2008
10:00 |
SOUS Nový Bor |
Karel Šural Jaroslav Boček |
83
99
|
24
25
36
64
58
79 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 70 |
BK Tábor
WBA Sparta
|
27. 1. 2008
10:30 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Lucie Pospíchalová Kamil Šuška |
74
42
|
27
8
45
13
64
27 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 72 |
Sokol Vyšehrad
USK Praha
|
27. 1. 2008
11:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Petr Baudyš Jan Hejnic |
54
72
|
17
18
32
41
48
60 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 67 |
Sokol Písek
BSK České Budějovice
|
26. 1. 2008
15:00 |
Sportovní hala Sokol |
Lucie Pospíchalová Kamil Šuška |
79
55
|
18
23
33
28
56
33 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 68 |
Jiskra Domažlice
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
26. 1. 2008
18:00 |
Tělocvična ZŠ |
Lubomír Porvich Roman Sloup |
50
72
|
16
23
24
43
35
58 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 71 |
Sokol pražský B
BK Ústí nad Labem
|
21. 1. 2008
18:30 |
Sokol pražský |
Bohumil Humhej Lukáš Ulrych |
40
133
|
9
34
19
65
30
106 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 73 |
Sokol Vyšehrad
BSK České Budějovice
|
9. 2. 2008
12:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Pavel Šmíd Jan Svoboda |
53
82
|
14
20
21
46
31
68 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 75 |
Sokol pražský B
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
9. 2. 2008
13:00 |
Sokol pražský |
Jiří Klement Lukáš Pešek |
24
90
|
6
25
20
38
22
67 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 76 |
BK Ústí nad Labem
Jiskra Domažlice
|
9. 2. 2008
13:00 |
hala UJEP |
Karel Anton David Beneš |
103
38
|
23
6
46
12
75
22 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 77 |
BK Tábor
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
9. 2. 2008
16:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Roman Kejklíček Martin Macela |
94
69
|
17
18
45
32
70
49 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 78 |
WBA Sparta
TJ Stadion Nový Bor
|
9. 2. 2008
16:00 |
Nafukovací hala Kuncova |
Tomáš Polda Pavel Hampl |
59
55
|
18
11
37
29
49
42 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 74 |
USK Praha
Sokol Písek
|
9. 2. 2008
19:30 |
SH Folimanka |
Stanislav Kučera Jan Hejnic |
64
79
|
15
22
33
47
50
64 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 82 |
Sokol pražský B
Jiskra Domažlice
|
10. 2. 2008
09:00 |
Sokol pražský |
Jiří Klement Lukáš Pešek |
58
53
|
28
11
34
29
43
43 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 83 |
WBA Sparta
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
10. 2. 2008
09:00 |
Nafukovací hala Kuncova |
Tomáš Polda Pavel Hampl |
58
73
|
17
19
24
35
38
50 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 79 |
USK Praha
BSK České Budějovice
|
10. 2. 2008
09:30 |
SH Folimanka |
Stanislav Kučera Jan Hejnic |
50
61
|
13
13
21
28
32
46 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 80 |
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek
|
10. 2. 2008
10:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Pavel Šmíd Jan Svoboda |
72
79
|
20
17
45
36
61
63 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 81 |
BK Ústí nad Labem
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
10. 2. 2008
10:30 |
hala UJEP |
Karel Anton David Beneš |
100
71
|
25
19
53
36
77
61 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 84 |
BK Tábor
TJ Stadion Nový Bor
|
10. 2. 2008
10:30 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Roman Kejklíček Martin Macela |
86
60
|
24
14
45
26
72
42 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 87 |
TJ Stadion Nový Bor
BK Ústí nad Labem
|
23. 2. 2008
08:30 |
ZŠ Slovanka |
Lukáš Pešek Ladislav Neuman |
49
107
|
7
26
17
52
32
76 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 86 |
WBA Sparta
Sokol Vyšehrad
|
4. 3. 2008
16:30 |
Nafukovací hala Kuncova |
David Heinrich Jan Šplíchal |
50
71
|
18
22
30
42
35
64 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 85 |
BK Tábor
USK Praha
|
23. 2. 2008
17:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Michaela Matoulková Kamil Šuška |
81
60
|
20
15
44
23
63
41 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 89 |
Jiskra Domažlice
BSK České Budějovice
|
23. 2. 2008
17:30 |
Městská sportovní hala |
Lucie Pospíchalová Jiří Sedláček |
58
66
|
14
17
27
32
38
48 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 88 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
Sokol pražský B
|
26. 3. 2008
18:30 |
Sportovní hala Kort |
Roman Šikner Jaroslav Poživil |
82
48
|
30
8
51
18
71
34 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 90 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
Sokol Písek
|
23. 2. 2008
18:30 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Radek Lochman Václav Ježek |
110
81
|
20
18
44
38
78
65 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 95 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
BSK České Budějovice
|
24. 2. 2008
10:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Radek Lochman Václav Ježek |
68
44
|
19
6
39
17
57
32 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 92 |
BK Tábor
Sokol Vyšehrad
|
24. 2. 2008
10:30 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Michaela Matoulková Kamil Šuška |
92
25
|
16
4
41
11
70
20 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 93 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
BK Ústí nad Labem
|
24. 2. 2008
10:30 |
Sportovní hala Kort |
Martin Kučera Pavel Volejník |
74
80
|
19
24
29
45
47
58 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 96 |
Jiskra Domažlice
Sokol Písek
|
22. 2. 2008
17:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Galajda Václav Hanuš |
69
85
|
16
22
31
40
54
62 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 91 |
WBA Sparta
USK Praha
|
5. 3. 2008
17:30 |
Nafukovací hala Kuncova |
Bohumil Humhej David Heinrich |
56
53
|
9
19
22
31
36
40
51
51 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 94 |
TJ Stadion Nový Bor
Sokol pražský B
|
11. 4. 2008
17:30 |
SOUS Nový Bor |
Ladislav Neuman Jiří Klement |
71
58
|
16
13
31
26
51
34 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 102 |
BK Ústí nad Labem
BK Tábor
|
8. 3. 2008
11:00 |
hala UJEP |
Jiří Klement Jakub Korf |
83
51
|
27
6
54
14
71
30 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 98 |
USK Praha
Jiskra Domažlice
|
8. 3. 2008
12:45 |
SH Folimanka |
Tomáš Benda Michal Žána |
56
58
|
12
14
28
28
45
41 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 101 |
Sokol pražský B
WBA Sparta
|
8. 3. 2008
13:00 |
Sokol pražský |
Jindřich Nesper Radim Římsa |
45
64
|
9
18
24
30
34
39 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 99 |
Sokol Písek
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
8. 3. 2008
15:00 |
Sportovní hala Sokol |
Michal Horník Vojta Schaffner |
81
76
|
16
22
38
35
62
56 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 100 |
BSK České Budějovice
TJ Stadion Nový Bor
|
8. 3. 2008
16:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Bohumil Humhej Jan Šplíchal |
82
34
|
25
8
48
17
58
25 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 97 |
Sokol Vyšehrad
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
8. 3. 2008
16:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jaroslav Poživil Jan Hejnic |
58
87
|
20
12
26
42
43
61 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 105 |
BSK České Budějovice
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
9. 3. 2008
09:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Bohumil Humhej Jan Šplíchal |
68
85
|
19
23
40
42
52
67 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 106 |
Sokol Písek
TJ Stadion Nový Bor
|
9. 3. 2008
09:00 |
Sportovní hala Sokol |
Michal Horník Vojta Schaffner |
83
64
|
23
20
43
29
68
47 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 103 |
USK Praha
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
9. 3. 2008
10:00 |
SH Folimanka |
Tomáš Benda Michal Žána |
53
81
|
13
11
29
31
39
57 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 104 |
Sokol Vyšehrad
Jiskra Domažlice
|
9. 3. 2008
10:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jaroslav Poživil Jan Hejnic |
67
49
|
10
7
27
18
38
29 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 107 |
BK Ústí nad Labem
WBA Sparta
|
9. 3. 2008
11:00 |
hala UJEP |
Ladislav Neuman Jakub Korf |
99
44
|
22
10
46
21
69
30 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 108 |
Sokol pražský B
BK Tábor
|
8. 3. 2008
17:00 |
Sokol pražský |
Jindřich Nesper Radim Římsa |
50
97
|
13
23
29
49
37
71 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 113 |
TJ Stadion Nový Bor
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
29. 3. 2008
12:00 |
SOUS Nový Bor |
David Beneš Lukáš Rous |
26
93
|
6
24
15
52
21
70 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 110 |
BK Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
|
29. 3. 2008
12:30 |
Sportcentrum SLUNETA |
Vladimír Kesler |
109
46
|
23
6
49
23
89
32 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 114 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
Jiskra Domažlice
|
6. 4. 2008
16:00 |
Sportovní hala Kort |
Jaroslav Poživil Václav Hošek |
91
72
|
23
19
46
37
66
50 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 111 |
BK Tábor
BSK České Budějovice
|
29. 3. 2008
17:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Petr Novotný Petr Havlíček |
54
51
|
13
8
29
22
42
36 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 112 |
WBA Sparta
Sokol Písek
|
2. 4. 2008
18:15 |
Nafukovací hala Kuncova |
Veronika Vávrová |
64
82
|
11
25
33
46
51
58 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 109 |
Sokol pražský B
USK Praha
|
17. 3. 2008
18:45 |
Sokol pražský |
Vojta Schaffner Jan Jeřáb |
87
84
|
16
16
37
33
60
54 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 120 |
TJ Stadion Nový Bor
Jiskra Domažlice
|
6. 4. 2008
12:00 |
SOUS Nový Bor |
David Beneš Jiří Klement |
76
78
|
16
22
30
42
56
64 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 118 |
BK Tábor
Sokol Písek
|
30. 3. 2008
13:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Petr Novotný Petr Havlíček |
72
39
|
17
4
32
20
54
30 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 117 |
WBA Sparta
BSK České Budějovice
|
30. 3. 2008
14:00 |
Nafukovací hala Kuncova |
Michal Novák Michaela Matoulková |
54
65
|
16
18
29
38
40
54 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 116 |
Sokol pražský B
Sokol Vyšehrad
|
10. 3. 2008
15:30 |
Sokol pražský |
David Heinrich Tomáš Linhart |
46
51
|
13
8
21
25
43
32 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 119 |
Basketbalový klub Kondoři Liberec
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
|
12. 4. 2008
16:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Jaroslav Egr Lucie Pospíchalová |
59
88
|
10
30
26
43
40
72 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 115 |
BK Ústí nad Labem
USK Praha
|
28. 3. 2008
16:30 |
Sportcentrum SLUNETA |
Jiří Klement Jakub Korf |
94
62
|
27
17
51
31
77
44 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 121 |
Sokol Vyšehrad
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
12. 4. 2008
10:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Tomáš Benda Jiří Henčl |
67
81
|
11
18
29
40
45
63 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 124 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
BK Tábor
|
12. 4. 2008
10:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Jaroslav Egr Lucie Pospíchalová |
82
56
|
19
13
38
27
66
31 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 122 |
USK Praha
TJ Stadion Nový Bor
|
12. 4. 2008
15:30 |
SH Folimanka |
Pavel Šmíd Radim Římsa |
85
59
|
17
14
44
26
63
47 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 123 |
Jiskra Domažlice
WBA Sparta
|
12. 4. 2008
17:00 |
Městská sportovní hala |
Michal Hána Petr Novotný |
79
69
|
15
16
34
34
49
53
69
69 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 125 |
Sokol Písek
BK Ústí nad Labem
|
12. 4. 2008
17:00 |
Sportovní hala Sokol |
David Heinrich Veronika Vávrová |
54
56
|
12
17
25
37
45
45 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 126 |
BSK České Budějovice
Sokol pražský B
|
12. 4. 2008
17:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Kamil Šuška Petr Havlíček |
68
43
|
22
5
42
15
51
26 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 131 |
BSK České Budějovice
BK Ústí nad Labem
|
13. 4. 2008
09:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Kamil Šuška Petr Havlíček |
57
65
|
15
16
25
25
41
48 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 127 |
USK Praha
Basketbalový klub Kondoři Liberec
|
13. 4. 2008
10:00 |
SH Folimanka |
Tomáš Polda Pavel Ubr |
55
65
|
12
17
26
37
37
52 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 130 |
Jiskra Domažlice
BK Tábor
|
13. 4. 2008
10:00 |
Městská sportovní hala |
Michal Hána Petr Novotný |
44
100
|
11
28
26
45
30
69 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 132 |
Sokol Písek
Sokol pražský B
|
13. 4. 2008
10:00 |
Sportovní hala Sokol |
David Heinrich Veronika Vávrová |
64
69
|
15
21
24
40
42
58 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 128 |
Sokol Vyšehrad
TJ Stadion Nový Bor
|
13. 4. 2008
12:15 |
Sokolovna Vyšehrad |
Tomáš Benda Jiří Henčl |
58
45
|
19
12
29
25
46
33 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 129 |
TJ Lokomotiva SVČ Plzeň
WBA Sparta
|
10. 4. 2008
17:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Jaroslav Egr Lucie Pospíchalová |
84
46
|
24
5
43
18
59
35 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Ústí n. L. | 22 | 21 | 1 | 1.883 | 1.150 | 43 |
|
2. | Loko SVČ Plzeň | 22 | 21 | 1 | 1.913 | 1.237 | 43 |
|
3. | BK Tábor | 22 | 16 | 6 | 1.583 | 1.268 | 38 |
|
4. | Sokol Písek | 22 | 15 | 7 | 1.624 | 1.469 | 37 |
|
5. | Kondoři Liberec | 22 | 15 | 7 | 1.575 | 1.457 | 37 |
|
6. | USK Praha | 22 | 9 | 13 | 1.430 | 1.473 | 31 |
|
7. | BSK Č. Budějovice | 22 | 8 | 14 | 1.315 | 1.343 | 30 |
|
8. | Jiskra Domažlice | 22 | 8 | 14 | 1.308 | 1.524 | 30 |
|
9. | Sokol Vyšehrad | 22 | 6 | 16 | 1.300 | 1.563 | 28 |
|
10. | Stadion Nový Bor | 22 | 5 | 17 | 1.288 | 1.652 | 27 |
|
11. | WBA Sparta | 22 | 5 | 17 | 1.198 | 1.585 | 27 |
|
12. | Sokol pražský B | 22 | 3 | 19 | 1.032 | 1.728 | 25 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Žána Michal | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Zouhar Pavel | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Vyhnálek Jan | 10 | 1 | 9 | 0 | - | - | - |
Votroubek Jaromír | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Vondráček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Volejník Pavel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vojáček Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Vojáček Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vávrová Veronika | 7 | 2 | 5 | 0 | - | - | - |
Válek Přemysl | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Ulrych Lukáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Ubr Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Tuťálek Zbyněk | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Trmač Vladislav | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Treml Radek | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Trbušek Pavel | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Tesárek Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Švancarová Lucie | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Šuška Kamil | 12 | 2 | 10 | 0 | - | - | - |
Šural Karel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Štencel Marek | 5 | 1 | 4 | 0 | - | - | - |
Šplíchal Jan | 7 | 0 | 7 | 0 | - | - | - |
Šmíd Pavel | 12 | 11 | 1 | 0 | - | - | - |
Škaroupka Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Šikner Roman | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Šabatka Juraj | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Svoboda Jan | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Sušer Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Stáňa Lukáš | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Smutný David | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Smetana Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Sloup Roman | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Schaffner Vojta | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Sedláček Jiří | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Salač Zdeněk | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Římsa Radim | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Řehoř Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Ryšánek Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Rychlý Ladislav | 6 | 0 | 6 | 0 | - | - | - |
Rybka Vlastimil | 8 | 3 | 5 | 0 | - | - | - |
Rutarová Marie | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Rozsypal Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Rous Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Rous Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Remenec Ondřej | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Rektořík Milan | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Pytlík Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Poživil Jaroslav | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Pospíchalová Lucie | 12 | 5 | 7 | 0 | - | - | - |
Porvich Lubomír | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Polívka Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Polda Tomáš | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Polák Michael | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Pokorný Štěpán | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Podubecký Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Pilný Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Pešek Lukáš | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Perlík Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pavela Mikuláš | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Pavela Mikuláš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Opletal Petr | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Opletal Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Novotný Petr | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Novák Michal | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Novák Petr | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Neuman Ladislav | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Neuman Ladislav | 7 | 7 | 0 | 0 | - | - | - |
Nesper Jindřich | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Nejezchleb Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Nehoda Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Milata Rostislav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Mikšík Milan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Mikéska Tomáš | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Matoulková Michaela | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Mareš Roman | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Machač Michal | 6 | 0 | 6 | 0 | - | - | - |
Macela Martin | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Lochman Radek | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Linhart Tomáš | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Lébl Martin | 7 | 0 | 7 | 0 | - | - | - |
Lazorišák Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kuřitka Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kulíšek Martin | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Kučera Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kučera Stanislav | 13 | 10 | 3 | 0 | - | - | - |
Kubiš Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Krčín Josef | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Král Jakub | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Kovář Jan | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Kos Jakub | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Korf Jakub | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Komprs Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Komárek Vladimír | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Kocfelda Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Klement Jiří | 18 | 5 | 13 | 0 | - | - | - |
Kittlerová Ilona | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Kesler Vladimír | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Kejklíček Roman | 7 | 5 | 2 | 0 | - | - | - |
Kašparová Renáta | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kapounek Petr | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Kapaňa Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Ježek Václav | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Jeřáb Jan | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Janovský Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Janoušek Petr | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Janda Viktor | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Jakubík Petr | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Humhej Bohumil | 7 | 7 | 0 | 0 | - | - | - |
Hřib Jan | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Hřib Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hošek Václav | 6 | 0 | 6 | 0 | - | - | - |
Horník Michal | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Holubek Tomáš | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Henčl Jiří | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Hejnic Jan | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Heinrich David | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Hecl Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Havlíček Petr | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Havlíček Petr | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Hanuš Václav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Hána Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hána Michal | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Hampl Pavel | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Giecek Adam | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Galajda Václav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Fejfar Zdeněk | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Fanta Jiří | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Egr Jaroslav | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Ludvík | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Dvořák Vladimír | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Čarnecký Martin | 7 | 3 | 4 | 0 | - | - | - |
Buršík Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Brandejs Vladimír | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Brandejs Vladimír | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Bradáč Lubomír | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Brabec Jaroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Boček Jaroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Blahout Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Bičán Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Bešina Štefan | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Beneš David | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Benda Tomáš | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Baudyš Petr | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Baloun Jan | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Anton Karel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře