Liga
Základní informace
Kategorie
mladí muži U20
Sezona
2007/08
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina A | 1. kolo | 3 |
BK Teplice
BK Chomutov
|
1. 12. 2007
12:30 |
Sokolovna Na Letné |
Michal Horník Vojta Schaffner |
134
51
|
35
10
63
32
100
40 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 4 |
BC Benešov
BK Tábor
|
1. 12. 2007
13:00 |
SH Benešov |
Petr Lunga Vladimír Dvořák |
69
75
|
17
16
34
39
44
51 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 1 |
Sokol Žižkov
Basket Žižkov
|
1. 12. 2007
17:00 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Michal Horník Vojta Schaffner |
89
65
|
22
17
36
30
66
49 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 2 |
Slovan Mariánské Lázně
BK Sokolov
|
1. 12. 2007
17:00 |
Městská sportovní hala |
Lubomír Bradáč Josef Krčín |
103
48
|
26
10
49
23
81
29 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 5 |
BSK Fenix Modřany
BC Lokomotiva Plzeň
|
1. 12. 2007
18:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
Martin Lébl Roman Kejklíček |
64
62
|
16
16
30
27
51
46 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 9 |
Slovan Mariánské Lázně
BSK Fenix Modřany
|
22. 9. 2007
11:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Drobný Radim Římsa |
85
55
|
27
15
48
27
68
41 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 12 |
BK Chomutov
BK Tábor
|
22. 9. 2007
13:00 |
Městská sportovní hala |
Ladislav Neuman David Beneš |
87
78
|
25
27
50
40
68
57 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 10 |
BK Sokolov
BC Lokomotiva Plzeň
|
22. 9. 2007
17:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
Karel Anton Jindřich Nesper |
87
64
|
28
12
53
28
76
47 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 11 |
BK Teplice
BC Benešov
|
22. 9. 2007
18:30 |
Sokolovna Na Letné |
Jan Hošek Jakub Kec |
76
69
|
19
12
41
35
58
51 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 8 |
Basket Žižkov
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
22. 9. 2007
19:00 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Roman Šikner Stanislav Kučera |
74
54
|
27
16
40
31
60
40 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 18 |
BK Chomutov
BC Benešov
|
23. 9. 2007
09:00 |
Městská sportovní hala |
Ladislav Neuman David Beneš |
77
86
|
19
13
37
34
57
56 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 15 |
Slovan Mariánské Lázně
BC Lokomotiva Plzeň
|
23. 9. 2007
09:30 |
Městská sportovní hala |
Petr Drobný Radim Římsa |
101
54
|
24
12
64
33
86
47 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 13 |
Sokol Žižkov
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
23. 9. 2007
09:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Roman Šikner Stanislav Kučera |
121
42
|
26
10
58
14
91
27 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 16 |
BK Sokolov
BSK Fenix Modřany
|
23. 9. 2007
10:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
Karel Anton Tomáš Podubecký |
75
50
|
19
13
34
32
59
46 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 17 |
BK Teplice
BK Tábor
|
23. 9. 2007
10:30 |
Sokolovna Na Letné |
Jan Hošek Jakub Kec |
100
63
|
26
17
54
24
84
40 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 24 |
Basket Žižkov
BK Sokolov
|
6. 10. 2007
16:00 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Václav Hanuš Michal Hána |
80
96
|
27
27
39
51
64
76 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 23 |
Sokol Žižkov
Slovan Mariánské Lázně
|
6. 10. 2007
18:00 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Václav Hanuš Michal Hána |
108
65
|
31
11
49
29
76
49 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 21 |
BSK Fenix Modřany
BK Teplice
|
6. 10. 2007
18:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
Jan Baloun Stanislav Kučera |
64
91
|
6
14
27
43
46
60 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 22 |
BC Lokomotiva Plzeň
BK Chomutov
|
6. 10. 2007
18:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Ilona Kittlerová Michal Novák |
78
81
|
22
12
40
34
62
60 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 20 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
BK Tábor
|
6. 10. 2007
18:30 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Martin Kučera Lubomír Bradáč |
52
57
|
16
21
23
36
41
49 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 27 |
BSK Fenix Modřany
BK Chomutov
|
7. 10. 2007
09:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
Jan Baloun Stanislav Kučera |
91
87
|
25
14
44
42
64
67 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 29 |
Sokol Žižkov
BK Sokolov
|
7. 10. 2007
09:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Václav Hanuš Michal Hána |
127
77
|
30
22
54
43
94
57 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 30 |
Basket Žižkov
Slovan Mariánské Lázně
|
7. 10. 2007
11:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Václav Hanuš Michal Hána |
64
85
|
20
23
35
48
51
73 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 28 |
BC Lokomotiva Plzeň
BK Teplice
|
7. 10. 2007
12:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Ilona Kittlerová Michal Novák |
59
99
|
15
26
30
49
40
68 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 26 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
BC Benešov
|
7. 10. 2007
13:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Martin Kučera Lubomír Bradáč |
45
78
|
9
19
20
38
32
61 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 35 |
BC Benešov
BSK Fenix Modřany
|
20. 10. 2007
16:00 |
SH Benešov |
Pavel Hampl Pavel Trbušek |
82
38
|
16
7
33
18
59
27 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 36 |
BK Tábor
BC Lokomotiva Plzeň
|
20. 10. 2007
17:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Veronika Vávrová Jiří Henčl |
83
52
|
27
9
45
26
66
40 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 32 |
BK Sokolov
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
20. 10. 2007
17:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
David Heinrich Jan Jeřáb |
88
40
|
24
11
33
19
58
31 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 33 |
BK Teplice
Sokol Žižkov
|
20. 10. 2007
19:00 |
Sokolovna Na Letné |
Jaromír Votroubek David Beneš |
74
66
|
22
12
42
30
60
48 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 34 |
BK Chomutov
Basket Žižkov
|
20. 10. 2007
19:30 |
Městská sportovní hala |
Ilona Kittlerová Michal Novák |
104
75
|
21
13
47
36
74
59 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 42 |
BK Tábor
BSK Fenix Modřany
|
21. 10. 2007
10:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Veronika Vávrová Jiří Henčl |
88
47
|
22
10
51
25
73
35 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 39 |
BK Teplice
Basket Žižkov
|
21. 10. 2007
10:30 |
Sokolovna Na Letné |
Jaromír Votroubek David Beneš |
104
69
|
24
17
47
39
74
55 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 41 |
BC Benešov
BC Lokomotiva Plzeň
|
21. 10. 2007
11:00 |
SH Benešov |
Pavel Hampl Pavel Trbušek |
84
60
|
17
13
38
30
60
41 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 37 |
Slovan Mariánské Lázně
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
21. 10. 2007
11:00 |
Městská sportovní hala |
Jaroslav Egr Tomáš Podubecký |
111
43
|
32
12
49
27
87
31 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 40 |
BK Chomutov
Sokol Žižkov
|
21. 10. 2007
13:00 |
Městská sportovní hala |
Ilona Kittlerová Michal Novák |
72
86
|
23
29
35
51
57
64 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 45 |
Sokol Žižkov
BC Benešov
|
3. 11. 2007
12:00 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Miroslav Macela Martin Macela |
92
82
|
27
22
45
40
69
58 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 46 |
Basket Žižkov
BK Tábor
|
3. 11. 2007
16:15 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Miroslav Macela Martin Macela |
58
82
|
17
26
21
39
45
64 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 47 |
Slovan Mariánské Lázně
BK Teplice
|
3. 11. 2007
17:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Hazdra Jiří Sedláček |
90
77
|
29
18
47
41
77
56 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 48 |
BK Sokolov
BK Chomutov
|
3. 11. 2007
17:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
Jaroslav Egr Jindřiška Richtrová |
83
80
|
21
25
41
45
73
69 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 44 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
BC Lokomotiva Plzeň
|
3. 11. 2007
19:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Jan Jeřáb Radek Lochman |
60
84
|
13
22
28
44
45
69 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 51 |
Sokol Žižkov
BK Tábor
|
4. 11. 2007
09:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Miroslav Macela Martin Macela |
83
64
|
22
18
38
39
60
52 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 54 |
BK Sokolov
BK Teplice
|
4. 11. 2007
10:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
Jaroslav Egr Jindřiška Richtrová |
70
76
|
16
20
34
38
47
65 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 53 |
Slovan Mariánské Lázně
BK Chomutov
|
4. 11. 2007
10:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Hazdra Jiří Sedláček |
108
68
|
28
20
63
35
92
52 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 52 |
Basket Žižkov
BC Benešov
|
4. 11. 2007
11:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Miroslav Macela Martin Macela |
63
74
|
16
15
31
33
41
54 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 50 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
BSK Fenix Modřany
|
4. 11. 2007
13:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Jan Jeřáb Radek Lochman |
58
54
|
16
8
23
23
38
34 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 60 |
BC Lokomotiva Plzeň
Basket Žižkov
|
17. 11. 2007
10:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Václav Hanuš Jiří Sedláček |
87
68
|
27
18
39
41
57
57 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 57 |
BC Benešov
Slovan Mariánské Lázně
|
17. 11. 2007
16:00 |
SH Benešov |
Tomáš Polda Pavel Hampl |
66
61
|
14
16
30
32
44
48 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 58 |
BK Tábor
BK Sokolov
|
17. 11. 2007
17:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Radek Lochman Jan Vyhnálek |
88
73
|
21
16
42
33
57
57 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 59 |
BSK Fenix Modřany
Sokol Žižkov
|
17. 11. 2007
18:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
David Heinrich Veronika Vávrová |
50
82
|
8
16
24
36
33
68 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 56 |
BK Chomutov
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
17. 11. 2007
19:30 |
Městská sportovní hala |
Vojta Schaffner Petr Blahout |
109
67
|
30
15
63
36
84
48 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 65 |
BSK Fenix Modřany
Basket Žižkov
|
18. 11. 2007
09:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
David Heinrich Veronika Vávrová |
46
54
|
13
4
24
23
36
38 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 64 |
BK Tábor
Slovan Mariánské Lázně
|
18. 11. 2007
10:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Radek Lochman Jan Vyhnálek |
89
61
|
26
15
45
33
63
52 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 61 |
BK Teplice
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
18. 11. 2007
10:30 |
Sokolovna Na Letné |
Vojta Schaffner Petr Blahout |
116
41
|
31
11
65
20
92
31 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 63 |
BC Benešov
BK Sokolov
|
18. 11. 2007
10:45 |
SH Benešov |
Tomáš Polda Pavel Hampl |
65
52
|
22
11
32
23
57
34 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 66 |
BC Lokomotiva Plzeň
Sokol Žižkov
|
18. 11. 2007
14:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Václav Hanuš Jiří Sedláček |
73
90
|
9
20
40
50
59
72 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 71 |
BC Lokomotiva Plzeň
BSK Fenix Modřany
|
2. 12. 2007
09:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
David Beneš Jiří Klement |
79
55
|
13
11
28
22
54
37 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 68 |
BK Sokolov
Slovan Mariánské Lázně
|
2. 12. 2007
10:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
Michal Horník Vojta Schaffner |
60
85
|
14
27
30
45
44
61 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 70 |
BK Tábor
BC Benešov
|
2. 12. 2007
10:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Petr Nejezchleb Radek Lochman |
71
52
|
18
16
39
26
52
35 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 67 |
Basket Žižkov
Sokol Žižkov
|
2. 12. 2007
10:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Pavel Volejník Radomír Kohout |
71
72
|
16
23
34
36
53
53 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 69 |
BK Chomutov
BK Teplice
|
2. 12. 2007
13:00 |
Městská sportovní hala |
Stanislav Kučera Jaromír Votroubek |
85
111
|
22
32
42
65
64
88 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 75 |
BC Lokomotiva Plzeň
Slovan Mariánské Lázně
|
15. 12. 2007
11:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Josef Krčín Tomáš Linhart |
52
84
|
12
25
27
40
37
61 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 78 |
BC Benešov
BK Chomutov
|
16. 2. 2008
15:00 |
SH Benešov |
Radim Horký Pavel Vojáček |
117
43
|
35
14
57
20
88
29 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 73 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
Sokol Žižkov
|
15. 12. 2007
16:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Tomáš Benda Michal Žána |
42
80
|
11
23
22
46
32
59 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 77 |
BK Tábor
BK Teplice
|
15. 12. 2007
17:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Jaroslav Brabec Zbyněk Tuťálek |
65
80
|
13
24
34
41
53
57 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 76 |
BSK Fenix Modřany
BK Sokolov
|
15. 12. 2007
18:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
Petr Lunga Vladimír Dvořák |
67
82
|
16
21
38
41
51
56 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 84 |
BK Tábor
BK Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch BK Tábor
|
Review | ||
skupina A | 14. kolo | 81 |
BSK Fenix Modřany
Slovan Mariánské Lázně
|
16. 12. 2007
09:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
Petr Lunga Vladimír Dvořák |
50
67
|
11
20
22
36
31
57 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 82 |
BC Lokomotiva Plzeň
BK Sokolov
|
16. 12. 2007
11:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Josef Krčín Tomáš Linhart |
74
83
|
19
18
31
40
42
59 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 83 |
BC Benešov
BK Teplice
|
16. 12. 2007
13:00 |
SH Benešov |
Lukáš Ulrych Petr Blahout |
68
86
|
18
17
31
42
50
60 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 80 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
Basket Žižkov
|
15. 12. 2007
18:30 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Tomáš Benda Michal Žána |
58
61
|
13
14
35
25
45
43 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 86 |
BC Benešov
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
12. 1. 2008
09:00 |
SH Benešov |
Josef Krčín Veronika Vávrová |
86
35
|
15
9
33
14
54
21 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 88 |
BK Teplice
BC Lokomotiva Plzeň
|
12. 1. 2008
17:00 |
Sokolovna Na Letné |
David Beneš Lukáš Rous |
124
61
|
33
7
53
28
87
43 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 89 |
BK Sokolov
Sokol Žižkov
|
12. 1. 2008
17:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
Tomáš Podubecký Jindřiška Richtrová |
56
68
|
9
20
20
30
42
51 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 90 |
Slovan Mariánské Lázně
Basket Žižkov
|
12. 1. 2008
17:00 |
Městská sportovní hala |
Jan Vlasák Radim Římsa |
100
66
|
17
23
40
37
64
52 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 87 |
BK Chomutov
BSK Fenix Modřany
|
12. 1. 2008
17:30 |
Městská sportovní hala |
Ladislav Neuman Jiří Klement |
71
66
|
23
24
41
38
56
50 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 93 |
BK Teplice
BSK Fenix Modřany
|
13. 1. 2008
10:00 |
Sokolovna Na Letné |
David Beneš Lukáš Rous |
113
44
|
34
14
63
26
82
33 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 96 |
BK Sokolov
Basket Žižkov
|
13. 1. 2008
10:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
Tomáš Podubecký Jindřiška Richtrová |
99
50
|
30
16
55
32
86
36 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 95 |
Slovan Mariánské Lázně
Sokol Žižkov
|
13. 1. 2008
11:00 |
Městská sportovní hala |
Jan Vlasák Radim Římsa |
77
87
|
25
23
37
44
51
64 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 94 |
BK Chomutov
BC Lokomotiva Plzeň
|
13. 1. 2008
13:30 |
Městská sportovní hala |
Ladislav Neuman Jiří Klement |
101
88
|
24
21
48
49
77
64 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 92 |
BK Tábor
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
13. 1. 2008
14:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Lubomír Bradáč Michal Horník |
102
51
|
19
15
48
31
73
41 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 99 |
Basket Žižkov
BK Teplice
|
26. 1. 2008
13:00 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Martin Macela Zbyněk Tuťálek |
88
101
|
23
32
50
47
68
75 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 100 |
Sokol Žižkov
BK Chomutov
|
26. 1. 2008
15:00 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Martin Macela Zbyněk Tuťálek |
126
68
|
34
21
68
36
92
51 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 97 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
Slovan Mariánské Lázně
|
26. 1. 2008
17:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Lubomír Bradáč Bohumil Humhej |
38
85
|
6
23
14
44
22
64 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 102 |
BSK Fenix Modřany
BK Tábor
|
26. 1. 2008
18:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
Pavel Hampl Martin Havrda |
50
82
|
17
23
26
47
40
61 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 101 |
BC Lokomotiva Plzeň
BC Benešov
|
26. 1. 2008
18:30 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Michal Hána Petr Havlíček |
57
87
|
15
14
33
36
49
68 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 108 |
BC Lokomotiva Plzeň
BK Tábor
|
27. 1. 2008
09:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Michal Hána Petr Havlíček |
49
61
|
13
14
21
29
37
41 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 107 |
BSK Fenix Modřany
BC Benešov
|
27. 1. 2008
09:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
Pavel Hampl Martin Havrda |
66
105
|
16
32
27
53
49
73 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 105 |
Sokol Žižkov
BK Teplice
|
27. 1. 2008
09:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Martin Macela Zbyněk Tuťálek |
71
84
|
19
30
29
55
45
72 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 104 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
BK Sokolov
|
27. 1. 2008
11:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Lubomír Bradáč Bohumil Humhej |
38
89
|
11
20
19
40
26
63 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 106 |
Basket Žižkov
BK Chomutov
|
27. 1. 2008
11:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Martin Macela Zbyněk Tuťálek |
92
87
|
16
22
37
45
65
72 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 113 |
BK Chomutov
Slovan Mariánské Lázně
|
9. 2. 2008
14:00 |
Městská sportovní hala |
Jakub Korf Petr Blahout |
94
74
|
26
23
47
45
74
60 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 114 |
BK Teplice
BK Sokolov
|
9. 2. 2008
14:00 |
Sokolovna Na Letné |
Rostislav Milata Jan Jeřáb |
76
75
|
15
18
36
36
60
56 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 112 |
BC Benešov
Basket Žižkov
|
9. 2. 2008
16:30 |
SH Benešov |
Tomáš Benda Michal Žána |
75
56
|
29
11
44
24
57
41 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 110 |
BSK Fenix Modřany
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
9. 2. 2008
18:00 |
DDM Praha 12 - Modřany |
Jiří Pilný Martin Lébl |
82
53
|
13
13
37
24
60
34 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 111 |
BK Tábor
Sokol Žižkov
|
9. 2. 2008
18:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Roman Kejklíček Martin Macela |
77
86
|
13
17
28
28
52
52
68
68 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 116 |
BC Lokomotiva Plzeň
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
|
10. 2. 2008
09:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Jaroslav Egr Jindřiška Richtrová |
78
56
|
23
10
44
17
60
39 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 119 |
BK Teplice
Slovan Mariánské Lázně
|
10. 2. 2008
10:30 |
Sokolovna Na Letné |
Rostislav Milata Jan Jeřáb |
79
59
|
13
14
34
30
53
46 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 117 |
BC Benešov
Sokol Žižkov
|
10. 2. 2008
11:00 |
SH Benešov |
Tomáš Benda Michal Žána |
66
76
|
19
12
33
20
46
45
62
62 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 120 |
BK Chomutov
BK Sokolov
|
10. 2. 2008
11:00 |
Městská sportovní hala |
Jakub Korf Petr Blahout |
105
72
|
24
17
53
30
79
43 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 118 |
BK Tábor
Basket Žižkov
|
10. 2. 2008
12:30 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Roman Kejklíček Martin Macela |
66
53
|
19
4
32
18
52
39 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 126 |
Sokol Žižkov
BC Lokomotiva Plzeň
|
23. 2. 2008
17:00 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Michal Šafařík Martin Lébl |
116
56
|
33
10
58
28
92
43 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 123 |
BK Sokolov
BC Benešov
|
23. 2. 2008
17:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
Tomáš Podubecký Michal Novák |
69
64
|
18
13
41
23
53
49 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 124 |
Slovan Mariánské Lázně
BK Tábor
|
23. 2. 2008
17:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Drobný Jindřich Nesper |
68
64
|
9
18
31
33
50
49 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 125 |
Basket Žižkov
BSK Fenix Modřany
|
23. 2. 2008
19:00 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Michal Šafařík Martin Lébl |
88
89
|
19
26
36
46
60
73 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 121 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
BK Teplice
|
23. 2. 2008
19:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Jan Jeřáb Vojta Schaffner |
54
94
|
13
21
29
45
39
67 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 131 |
Sokol Žižkov
BSK Fenix Modřany
|
24. 2. 2008
09:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Michal Šafařík Martin Lébl |
84
59
|
22
16
42
33
69
47 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 130 |
BK Sokolov
BK Tábor
|
24. 2. 2008
10:00 |
SH ISŠTE Sokolov |
Tomáš Podubecký Michal Novák |
84
60
|
15
10
40
24
54
45 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 129 |
Slovan Mariánské Lázně
BC Benešov
|
24. 2. 2008
11:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Drobný Jindřich Nesper |
84
63
|
12
15
41
21
58
46 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 132 |
Basket Žižkov
BC Lokomotiva Plzeň
|
24. 2. 2008
11:30 |
TJ Sokol Žižkov I. |
Michal Šafařík Martin Lébl |
55
85
|
5
28
20
42
37
63 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 128 |
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
BK Chomutov
|
24. 2. 2008
13:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Jan Jeřáb Vojta Schaffner |
66
108
|
20
32
36
63
49
89 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Teplice | 20 | 19 | 1 | 1.895 | 1.312 | 39 |
|
2. | Sokol Žižkov | 20 | 18 | 2 | 1.810 | 1.320 | 38 |
|
3. | Slovan Mar. Lázně | 20 | 14 | 6 | 1.653 | 1.325 | 34 |
|
4. | BK Tábor | 20 | 13 | 7 | 1.435 | 1.255 | 33 |
|
5. | BC Benešov | 20 | 12 | 8 | 1.538 | 1.282 | 32 |
|
6. | BK Sokolov | 20 | 11 | 9 | 1.518 | 1.460 | 31 |
|
7. | BK Chomutov | 20 | 9 | 11 | 1.578 | 1.718 | 28 |
|
8. | Lokomotiva Plzeň | 20 | 5 | 15 | 1.352 | 1.639 | 25 |
|
9. | Basket Žižkov | 20 | 4 | 16 | 1.350 | 1.653 | 24 |
|
10. | BSK Fenix Modřany | 20 | 4 | 16 | 1.187 | 1.588 | 24 |
|
11. | BK Kaučuk Kralupy | 20 | 1 | 19 | 993 | 1.757 | 21 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Žána Michal | 5 | 1 | 4 | 0 | - | - | - |
Zouhar Pavel | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Zatloukal Ondřej | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Vyplel David | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Vyhnálek Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Votroubek Jaromír | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Volejník Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vojáček Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Vojáček Pavel | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Vojáček Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Vlasák Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Večeřa Pavel | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Vávrová Veronika | 7 | 2 | 5 | 0 | - | - | - |
Válek Přemysl | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Válek Jakub | 7 | 3 | 4 | 0 | - | - | - |
Ulrych Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Ubr Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Tuťálek Zbyněk | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Tuťálek Zbyněk | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Trmač Vladislav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Trbušek Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Štencel Marek | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Škaroupka Michal | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Šikner Roman | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Šafařík Michal | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Stáňa Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Stáňa Lukáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Schaffner Vojta | 7 | 2 | 5 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 11 | 0 | 11 | 0 | - | - | - |
Sedláček Jiří | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Římsa Radim | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Ryšánek Tomáš | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Rybka Vlastimil | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Rous Lukáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Rous Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Richtrová Jindřiška | 6 | 0 | 6 | 0 | - | - | - |
Remenec Ondřej | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Rektořík Milan | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Polda Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Polák Michael | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Podubecký Tomáš | 8 | 6 | 2 | 0 | - | - | - |
Pilný Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Perlík Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pavela Mikuláš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Opletal Petr | 9 | 4 | 5 | 0 | - | - | - |
Novotný Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Novák Michal | 6 | 0 | 6 | 0 | - | - | - |
Neuman Ladislav | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Nesper Jindřich | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Nejezchleb Petr | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Nehoda Pavel | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Milata Rostislav | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Matějek Ivor | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Mareš Roman | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Malčík Štěpán | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Machač Michal | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Macela Miroslav | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Macela Martin | 10 | 4 | 6 | 0 | - | - | - |
Lunga Petr | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Lochman Radek | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Linhart Tomáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Lébl Martin | 7 | 1 | 6 | 0 | - | - | - |
Lazorišák Pavel | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Kurz Vlastimil | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kulíšek Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kučera Stanislav | 5 | 1 | 4 | 0 | - | - | - |
Kučera Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kubiš Michal | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Krčín Josef | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Korf Jakub | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Konvička Jan | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Komprs Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kohout Radomír | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kocfelda Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Klement Jiří | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Kittlerová Ilona | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Kejklíček Roman | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Kec Jakub | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Kašparová Renáta | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Kapounek Petr | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Kapl Antonín | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kapaňa Lukáš | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Ježek Václav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Jeřáb Jan | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Jedlička Jiří | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Janovský Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Janoušek Petr | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Janda Viktor | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Jakubík Petr | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Humhej Bohumil | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hřib Jan | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Hošek Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Horník Michal | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 11 | 9 | 2 | 0 | - | - | - |
Holubek Tomáš | 11 | 11 | 0 | 0 | - | - | - |
Herjecká Erika | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Henčl Jiří | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Heinrich David | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Hecl Jan | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Hazdra Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Havrda Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Havlíček Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Havlíček Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hanuš Václav | 7 | 7 | 0 | 0 | - | - | - |
Hána Michal | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Hampl Pavel | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Giecek Adam | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Fanta Jiří | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Egr Jaroslav | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Ludvík | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Vladimír | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Drobný Petr | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Drobný Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Dolinek Ivo | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 8 | 8 | 0 | 0 | - | - | - |
Dolejš Václav | 7 | 5 | 2 | 0 | - | - | - |
Čarnecký Martin | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Bradáč Lubomír | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Brabec Jaroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Blahout Petr | 7 | 0 | 7 | 0 | - | - | - |
Bičán Tomáš | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Bešina Štefan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Beneš David | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Benda Tomáš | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Baloun Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Anton Karel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře