Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
11. 3. 2. 2022
Čt 20:40
BK Snakes Ostrava C
BK Odry
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
9. 3. 2. 2022
Čt 18:30
BK Příbor
BK Snakes Háj ve Slezsku
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 20:00
Sokol Kbely B
Sokol Žižkov D
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 20:20
TJ Podolí Praha 4
BK Rotor Punkrác B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
11. 3. 2. 2022
Čt 20:15
BK Labrador Ostrava B
BC Nový Jičín C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
2. 3. 2. 2022
Čt 17:30
BK Klatovy
DBaK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 19:35
SK Velká Ohrada
VSK Iuridica C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 19:30
BA Sparta B
Meteor TLC B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 19:10
VSK MFF UK Praha
TJ Podolí Praha 4
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 20:40
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Vyšehrad B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 18:35
Slovan Litoměřice B
BLC Sparta
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 20:10
TJ Sokol Jinonice
Sokol Stodůlky
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
6. 3. 2. 2022
Čt 18:00
Slavia Kroměříž
BASKET Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
6. 3. 2. 2022
Čt 16:00
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 20:10
VSK PV A
BC Řepy Bulls
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 17:35
Spartak Hrdlořezy
Porg Basket
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 20:45
Baník Praha B - Revival
VŠTJ Medicina B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
3. 3. 2. 2022
Čt 17:42
Slezi Basket
SK Voltage
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 19:15
HB Basket Praha B
Porg Basket
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
9. 3. 2. 2022
Čt 20:15
BK Frýdek-Místek
BK Havířov B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
7. 3. 2. 2022
Čt 20:15
SK Žabovřesky V
VSK Mendelu Brno A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
6. 3. 2. 2022
Čt 17:30
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 3. 2. 2022
Čt 18:15
BC Slaný
BA Tygřice Louny
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 19:10
Sokol Dolní Počernice C
VSK MFF UK B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 18:35
Sokol Dejvice
VSK Chemie
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
9. 3. 2. 2022
Čt 19:10
TJ Loko Krnov B
Basket Ostrava B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 3. 2. 2022
Čt 17:00
Tygři Praha
TJ Slavia Kroměříž
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
9. 3. 2. 2022
Čt 17:00
BK Příbor
BK Snakes Háj ve Slezsku
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 20:10
TJ HÁJE - JM A
BK Meteor Praha A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 3. 2. 2022
Čt 20:10
BC Dejvice
SK Hradčany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
3. 3. 2. 2022
Čt 20:00
Danube Mavericks
TJ Košíře
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 2. 2. 2022
St 18:45
Sokol Zlíchov A
SK Napůlhodu
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 2. 2. 2022
St 20:10
SK Zbraslav
Sokol Košíře
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 2. 2. 2022
St 15:30
BK Studánka Pardubice
Královští Sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 2. 2. 2022
St 20:00
BK Levharti Chomutov
TJ Slavia Kroměříž
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
5. 2. 2. 2022
St 17:30
BK Pardubice
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Český pohár mužů - XXIX. ročník
Preview Livestats
15. 2. 2. 2022
St 20:10
Aritma Praha C
Sokol Dolní Počernice C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 2. 2. 2022
St 17:15
BK Studánka Pardubice
Královští Sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
5. 2. 2. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Český pohár mužů - XXIX. ročník
Preview Livestats
12. 2. 2. 2022
St 19:50
Slavia Havířov
BC Nový Jičín B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
15. 2. 2. 2022
St 20:15
Sokol Michle
Sokol Hostivař
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
14. 2. 2. 2022
St 19:30
Sokol Židlochovice
VSK Mendelu B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
15. 2. 2. 2022
St 20:15
TJ Košíře
VŠTJ Medicina A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 2. 2. 2022
St 19:40
BK Pirelli A
Kačeři Kunratice B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
13. 2. 2. 2022
St 20:15
Hugo Praha
TJ Slavoj OS A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
14. 2. 2. 2022
St 20:35
SalesiánSport Brno-Líšeň
SKB Brno Černovice A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
14. 2. 2. 2022
St 18:00
BK Teplice
TJ Slovan Varnsdorf
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
15. 2. 2. 2022
St 20:15
Sokol Zlíchov B
BC Pštrosi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 2. 2. 2022
St 20:15
Spoje Praha B
BC PV B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
3. 2. 2. 2022
St 18:40
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
9. 2. 2. 2022
St 16:00
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
Preview
15. 2. 2. 2022
St 18:40
TJ ČSA
Aritma Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
7. 2. 2. 2022
St 17:00
BK Opava
BC Nový Jičín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga D
Preview
8. 2. 2. 2022
St 20:00
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Klatovy "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
9. 2. 2. 2022
St 17:45
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
Preview
5. 2. 2. 2022
St -
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Český pohár mužů - XXIX. ročník
Preview Livestats
11. 2. 2. 2022
St 19:45
BK B4N Brno
SK Žabovřesky S
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
15. 2. 2. 2022
St 19:00
Babynec
BK Pirelli A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 19:45
BK Prosek A
TJ Radlice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 19:10
VSK Iuridica
Sokol Michle
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
17. 1. 2. 2022
Út 19:30
GBA Sojky Pelhřimov
SP BASKET
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
12. 1. 2. 2022
Út 18:00
HB Basket Praha
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
14. 1. 2. 2022
Út 19:30
SK Voltage
Slezi Basket
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
11. 1. 2. 2022
Út 17:45
BK Český Brod
BA 2006´Roudnice n. L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 19:40
TJ ÚVN
Sokol Žižkov E
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 19:30
Slovan Bohnice B
Sokol Kbely C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
11. 1. 2. 2022
Út 20:00
Basket Opava 2010
Basketbal Olomouc
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina VÝCHOD
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
16. 1. 2. 2022
Út -
SK Žabovřesky B
Slovan Černá Pole C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
14. 1. 2. 2022
Út 20:15
SK Žabovřesky C
Sokol Brno II
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
16. 1. 2. 2022
Út 20:00
BK Kralupy Junior,z.s.
Basketbal Čelákovice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeská basketbalová liga žen
Preview
9. 1. 2. 2022
Út 19:45
BK Start Ostrava
BK Lipník nad Bečvou
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
3. 1. 2. 2022
Út 16:00
BK Příbor
BK Havířov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga D
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 20:15
Sokol Horní Počernice A
Sršni D
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
11. 1. 2. 2022
Út 19:45
TJ Kamenka
Basket Kohouti B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 20:00
Basket Říčany
Sokol Dolní Počernice A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 18:40
TJ Ruzyně
BK Prosek C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
9. 1. 2. 2022
Út 20:15
BK Levharti Chomutov
Skřivánci Ústí n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
muži - Oblastní přebor
Preview
17. 1. 2. 2022
Út 18:00
STRABAG Zlín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina VÝCHOD
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
16. 1. 2. 2022
Út 18:00
BLK Slavia Praha
Slovanka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
15. 1. 2. 2022
Út 18:30
BK Meteor Praha B
TJ Slavoj OS A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 20:45
BSK Fenix Modřany B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 20:45
Sokol Vyšehrad C
VSK Iuridica A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
11. 1. 2. 2022
Út 20:15
Sokol Juliánov
Basket Kohouti C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 20:10
Stavební fakulta
BK Pirelli B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 1. 2. 2022
Út 18:30
TJ Sokol Kbely
BC Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga B
Preview
2. 1. 2. 2022
Út 19:30
BVK Holice
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
15. 1. 2. 2022
Út 20:00
Slovan Advokacie Praha
BK Dynamo Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
11. 1. 2. 2022
Út 18:30
BO TJ Hlučín
Vsetínský Basket
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
14. 1. 2. 2022
Út 20:40
Basket Kohouti A
Univerzita Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
15. 1. 2. 2022
Út 20:10
BŠ Tygři Praha
TJ ČZU Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
14. 31. 1. 2022
Po 20:15
Slovan Černá Pole B
VETUNI
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
12. 31. 1. 2022
Po 17:00
BC Nový Jičín
BK Lipník n.B.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
1. 31. 1. 2022
Po 18:35
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
10. 31. 1. 2022
Po 17:30
Sokol Žižkov B
Válečníci Děčín B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 19:00
Stavební fakulta B
Kačeři Kunratice A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 20:15
VSK Iuridica B
Spoje Praha A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 18:40
Sokol Motol B
Danube Mavericks
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 20:30
Meteor TLC A
Sokol Pražský C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 20:30
Radotínský SK
BK Rotor Punkrác A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 19:30
DDM Praha 10
BK Prosek B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 20:15
Sokol Pražský B
Sokol Motol A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 18:30
TJ Slavoj OS B
TJ Ruzyně
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
9. 31. 1. 2022
Po 20:15
Basket Opava 2010 B
Slavia Havířov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
7. 31. 1. 2022
Po 17:10
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 19:10
SK Start Praha
Sokol Stodůlky
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
13. 31. 1. 2022
Po 19:30
BK Teplice A
BK Baník Most A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Severočeská liga zákl. část
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 20:15
Sokol Horní Počernice B
Sokol Kbely D
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 18:40
VSK MFF UK A
Slovan Bohnice A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 20:10
Technika Praha
BC Loudilové
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 31. 1. 2022
Po 19:45
Aritma Praha B
Sokol Nusle B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
6. 31. 1. 2022
Po 15:20
Basket Opava 2010
SK Bruntál
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
12. 31. 1. 2022
Po 16:30
BŠ Tygři Praha
Sokol Nusle
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
6. 31. 1. 2022
Po 16:00
BK Teplice
Válečníci Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
Preview
6. 31. 1. 2022
Po 17:30
BK Teplice
Válečníci Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 10:00
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 30. 1. 2022
Ne 09:30
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 15:45
BK Studánka Pardubice -kval
ADFORS Basket Litomyšl
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 08:00
TJ Sokol Pečky
Basket Říčany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B1
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 09:30
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní části
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 15:00
TJ Rožnov pod Radhoštěm
SBŠ Ostrava U12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 12:30
USK Praha
GBA Sojky Pelhřimov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 30. 1. 2022
Ne 10:30
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 30. 1. 2022
Ne 10:00
BK Příbor
TJ Sokol Karviná
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 12:00
BK Brandýs nad Labem
BA Tygři Louny
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
8. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BK R&J EBC Mělník U12B
BC Wizards U12B(ms)(mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B A1
Preview
7. 30. 1. 2022
Ne -
SK Žabovřesky
TJ Spartak Uherský Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 10:00
Basket Slovanka
BA Sparta
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
1. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
2. 30. 1. 2022
Ne 11:00
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Strakonice d
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "R1"
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:00
TJ Sokol Kbely
SŠB Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga B
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 18:00
SK Žabovřesky
Tygři JBC Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 14:30
Válečníci Děčín B
BK Sokolov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
13. 30. 1. 2022
Ne 09:30
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 08:00
SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice
SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 15:00
SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova
SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina C
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BA Sparta Praha
BK Žabiny Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 30. 1. 2022
Ne 09:30
KP Brno B
Basket Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
2. 30. 1. 2022
Ne 13:30
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 12:00
BSK TJ Jičín
BK Loko Trutnov "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 30. 1. 2022
Ne 11:30
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BK Beroun
BK Česká Lípa
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 10:00
BK Vividbooks Pardubice-kval
Sokol Hradec Králové -kval
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní části
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 12:00
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní části
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BK Havířov
SK Bruntál
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 12:30
Sokol pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 30. 1. 2022
Ne 09:30
STRABAG Zlín
BK Hladnov Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BK Baník Most
BA LYNX Liberec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 14:00
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
SKB Rokycany (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
1. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 09:00
Basketpoint Frýdek-Místek
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
2. 30. 1. 2022
Ne 12:30
BK Strakonice d
Sokol Písek Sršni h B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "R1"
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:00
Sokol Pražský
BK Beroun
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 12:30
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 09:00
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nejmladší minižactvo U11, přípravná část
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:30
KP Brno
Basketbal Dubňany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 13:00
BK Kralupy Junior
BA Tygři Louny
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
13. 30. 1. 2022
Ne 10:30
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 09:00
SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice
SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 06:00
SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova
SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina C
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 13:00
BC Vysočina
Sokol Nusle
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
16. 30. 1. 2022
Ne 10:00
Sokol Šlapanice A
BC VYSOČINA B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 10:00
BK Přelouč
TJ Sokol Stěžery
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 14:00
BA Tygřice Louny
HB Basket Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 12:00
BK Vividbooks Pardubice-kval
Sokol Hradec Králové -kval
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 13:30
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní části
Preview
6. 30. 1. 2022
Ne 12:00
BA Nymburk U13B
BK Brandýs nad Labem U13B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeský přebor starších minižáků U13B
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BK Havířov
SK Bruntál
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BC Vysočina
Jižní Supi B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 10:00
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 16:30
Válečníci Děčín B
AŠ Mladá Boleslav
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
8. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BK Mariánské Lázně
SKB Rokycany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 16:00
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
SKB Rokycany (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
1. 30. 1. 2022
Ne 13:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 14:00
BC Nový Jičín
Slavia Kroměříž
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
2. 30. 1. 2022
Ne 14:00
Sokol Písek Sršni h B
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "R1"
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:00
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:00
Tygři Praha
BK Kladno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:45
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nejmladší minižactvo U11, přípravná část
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 12:15
Basketbal Dubňany
KP Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Teplice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
13. 30. 1. 2022
Ne 11:30
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 10:00
SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových
SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 17:00
SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova
SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina C
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 11:00
DBaK
HB Basket Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:00
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 09:00
DBaK
BC Benešov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 12:00
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 17:00
ASK Lovosice
BC Wizards DDM P10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 10:00
Královští Sokoli
BK Loko Trutnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BK Start Ostrava
TJ Loko Krnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 11:00
GBA Sojky Pelhřimov B
Sokol Vyšehrad
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BK Kladno
BA 2006´ Roudnice n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
8. 30. 1. 2022
Ne 12:30
DBaK
Slavoj Tachov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:00
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
2. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BK Medvědi Tábor h
Sokol Písek Sršni h C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "P-A"
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 14:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Válečníci Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:00
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 12:30
BK Teplice B
Válečníci Děčín B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nejmladší minižactvo U11, přípravná část
Preview
14. 30. 1. 2022
Ne 10:00
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 11:00
SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových
SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BC Vysočina
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina VÝCHOD
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
16. 30. 1. 2022
Ne 18:00
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 30. 1. 2022
Ne 11:30
Sokol Kladno
Basket Pastelka MB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 12:00
BK Strakonice
BA Sparta
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 10:00
K2 Prostějov
BK Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BK Klatovy
Basket Slovanka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 10:00
SK Bruntál
KP Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 12:00
Královští Sokoli
BK Loko Trutnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 11:00
BC Benešov U13B(ms)
Basket Poděbrady U13B(ms)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeský přebor starších minižáků U13B
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 10:30
BK Start Ostrava
TJ Loko Krnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
8. 30. 1. 2022
Ne 10:00
Tygři Brno
Sokol Písek Sršni
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 30. 1. 2022
Ne 10:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 30. 1. 2022
Ne 12:00
BK Opava
BASKET Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
4. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
8. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BK R&J EBC Mělník U12B
BC Wizards U12B(ms)(mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 12:00
ŠSK Slaný
BK R&J EBC Mělník
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 30. 1. 2022
Ne 09:00
Lokomotiva Břeclav
SK Renocar Podolí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
11. 30. 1. 2022
Ne 11:00
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Bruntál
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 30. 1. 2022
Ne 16:00
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
8. 30. 1. 2022
Ne 14:15
BK NH Slezská Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
8. 30. 1. 2022
Ne 14:15
DBaK
Slavoj Tachov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BK Sojky Pelhřimov
Královští Sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
2. 30. 1. 2022
Ne 10:30
Sokol Písek Sršni h C
Tigers Basketbal České Budějovice mix B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "P-A"
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 09:00
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
9. 30. 1. 2022
Ne 11:30
Loko Trutnov "B"
SŠB Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
14. 30. 1. 2022
Ne 11:00
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11
Preview
3. 30. 1. 2022
Ne 12:00
SBŠ Třinec/ZŠ Slezská
SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina C
Preview
18. 30. 1. 2022
Ne 16:00
BASKET Brno U23
Basketbal Olomouc
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina VÝCHOD
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
17. 30. 1. 2022
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 30. 1. 2022
Ne 09:30
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 30. 1. 2022
Ne 11:45
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 09:30
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
5. 30. 1. 2022
Ne 09:00
Sokol Hradec Králové
OSK Olomouc
-
-
-
-
-
-
-
-
-