Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
16. 14. 2. 2023
Út 20:45
Fenix Modřany B
SK Start Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 20:20
BK Dynamo
Sokol Libeň
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
15. 14. 2. 2023
Út 20:15
BK LABRADOR OSTRAVA
BK SNAKES OSTRAVA B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 19:40
Tygři Praha
Sokol Michle
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 19:40
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
18. 14. 2. 2023
Út 20:40
Basket Kohouti C
BBK jun B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 20:45
Sokol Horní Počernice A
BK Pirelli A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 18:35
Sokol Michle
BK Prosek A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
18. 14. 2. 2023
Út 19:45
TJ Kamenka
Sokol Juliánov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 20:30
Sokol Kbely D
Kačeři B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
19. 14. 2. 2023
Út 20:15
SK Žabovřesky C
SK Voltage
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 18:30
BK Meteor Praha B
PRABAS
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 20:40
Sršni D
TJ Košíře B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 19:15
BK Pirelli A
Sokol Nusle B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 20:45
Sokol Vyšehrad B
VSK Iuridica A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 18:40
Porg Basket
VSK PV A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 18:40
TJ Ruzyně
BK Prosek C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
3. 14. 2. 2023
Út 18:45
Válečníci Děčín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
13. 14. 2. 2023
Út 18:35
Sokol Vyšehrad B
Kačeři U19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 19:30
Slovan Bohnice B
VSK Iuridica B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 14. 2. 2023
Út 18:00
Sokol Kladno
HB Basket Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
17. 14. 2. 2023
Út -
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA USK Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
18. 14. 2. 2023
Út 20:15
SK Žabovřesky S
T.J. Sokol Podolí B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
1. 14. 2. 2023
Út 16:30
BK Mohelnice
SK K2 Prostějov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Turnaje
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 20:35
Sokol Žižkov E
Spoje Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 19:10
VSK Iuridica
BK Pirelli B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
13. 14. 2. 2023
Út 20:15
BK Labrador Ostrava B
BC Nový Jičín C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
19. 14. 2. 2023
Út 18:55
VSK Mendelu Brno
Slezi Basket
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 19:10
DSK Basketball B
Legendy Litoměřice B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
7. 14. 2. 2023
Út 15:00
USK Praha
Válečníci Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
16. 14. 2. 2023
Út 19:40
TJ ÚVN
Sokol Horní Počernice B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 13. 2. 2023
Po 20:30
Kačeři A
VSK Iuridica C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 13. 2. 2023
Po 20:40
Radotínský SK B
SK Rapid
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
7. 13. 2. 2023
Po 17:00
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
16. 13. 2. 2023
Po 20:15
Jižní Supi
BK Meteor Praha A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 13. 2. 2023
Po 18:40
VSK MFF UK A
Sokol Motol B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 13. 2. 2023
Po 18:15
SK Napůlhodu
BK Rotor Punkrác B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
17. 13. 2. 2023
Po 20:15
Slovan Černá Pole C
BK Vyškov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 13. 2. 2023
Po 20:10
DDM Praha 10
Sokol Horní Počernice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
1. 13. 2. 2023
Po 17:30
BC Slaný
Sokol Kladno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
16. 13. 2. 2023
Po 20:15
Sokol Židlochovice
Sokol Brno II
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 13. 2. 2023
Po 19:10
Meteor TLC B
Sokol Dolní Počernice C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
16. 13. 2. 2023
Po 18:35
SK Hradčany
Baník Praha A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
2. 13. 2. 2023
Po 17:30
BK KVIS Pardubice
BC GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
16. 13. 2. 2023
Po 19:00
Stavební fakulta B
Technika Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
Kolínsko-kutnohorský BK
Sokol Žižkov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
22. 12. 2. 2023
Ne 14:00
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
11. 12. 2. 2023
Ne 13:00
Sokol Podolí
Basket Valmez
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina F
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 16:00
BK Opava
BK NH MOaP
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 20:00
Slovan Černá Pole C
T.J. Sokol Podolí A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 10:30
Jiskra Kyjov
SK K2 Prostějov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
22. 12. 2. 2023
Ne 15:00
Sokol Žižkov
Pandy Čelákovice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Krajský přebor U14B
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 09:30
BK Opava
GBA Lions Jindřichův Hradec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
15. 12. 2. 2023
Ne 13:00
BC Slaný U13G
AŠ Mladá Boleslav U13G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 09:00
SK Žabovřesky "B"
Sokol Šlapanice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina E
Preview
3. 12. 2. 2023
Ne 09:00
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní přebor
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK Vlci Žďár
TJ Třebíč
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 12:00
BK Opava
SKUP-BCM Olomouc
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 11:00
BK Medvědi Tábor
Tygři Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
1. 12. 2. 2023
Ne 17:00
Tuři Svitavy
GBA LIONS Jindřichův Hradec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
Sokol Písek Sršni B
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
2. 12. 2. 2023
Ne 18:30
Basketbal Dubňany
Žabiny Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 12:15
BBK Blansko
SKB Česká Třebová
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 17:00
BK Wolves Radotín
BK Příbram 2000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne -
Žabiny Brno B
Basketbal Dubňany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
6. 12. 2. 2023
Ne 10:00
ŠSK Příbram U12G (ms)
TJ Sokol Kladno U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 13:30
SAM Brno
Basket Kohouti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
10. 12. 2. 2023
Ne 11:00
Vlčata Žďár
BASKET Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 17:30
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
22. 12. 2. 2023
Ne 09:00
TJ Turnov
Chrudimsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
TJ Třebíč B
BK Spartak Uherský Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 08:00
SK Žabovřesky
BK Sojky Pelhřimov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 11:00
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 12:00
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK Český Brod
BK Kralupy junior
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina C
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 09:00
BCM Orli Prostějov
TJ Start Havířov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga D
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 09:00
BA Sparta Praha
Tesla Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 10:00
Válečníci Děčín
BC Vysočina
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
AŠ Mladá Boleslav
BC Kolín "C"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 10:00
Basketpoint Frýdek-Místek
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:30
BK Beroun "B"
Sokol Nové Strašecí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 13:30
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 13:00
BK NH Ostrava B
Tygři Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 14:00
SK Žabovřesky
Basketbal TJ Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
11. 12. 2. 2023
Ne 14:00
ADFORS Basket Litomyšl
BVK Holice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 12. 2. 2023
Ne 12:00
ŠSK Příbram U12G (ms)
TJ Sokol Kladno U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKA1
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 15:30
BK Skokani A
Tygři Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BVK Holice
Sokol Vyšehrad
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
22. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
11. 12. 2. 2023
Ne -
Královští Sokoli
BK Vividbooks Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
11. 12. 2. 2023
Ne 13:30
SK Týniště nad Orlicí
BK Skuteč
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
22. 12. 2. 2023
Ne 09:00
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Tesla Pardubice "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 09:00
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 12:00
TJ Sokol Lanžhot
SK K2 Prostějov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
3. 12. 2. 2023
Ne 09:30
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní přebor
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 09:00
BASKET Brno
Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 12. 2. 2023
Ne 12:30
Jiskra Kyjov
SK UP Olomouc
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
16. 12. 2. 2023
Ne 08:00
AŠ Mladá Boleslav U13G
TJ Sokol Kladno U13G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 11:00
SK Žabovřesky "B"
Sokol Šlapanice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina E
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 12:00
Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 09:30
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 12. 2. 2023
Ne 10:30
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní přebor
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK Sadská o.s.
BK Český Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
1. 12. 2. 2023
Ne 11:00
BA Tygři Louny B
BA 2006´Roudnice n. L. B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B2
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 11:00
Tygři Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 09:30
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
2. 12. 2. 2023
Ne 16:30
Basketbal Dubňany
Žabiny Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 12:30
SK Renocar Podolí
TJ Znojmo
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 15:30
SAM Brno
Basket Kohouti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 11:00
BK Kardio Šťáhlavy
Slavoj Tachov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Krajský přebor
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 13:00
TJ Tesla Pardubice
Sokol Pražský
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
22. 12. 2. 2023
Ne 13:00
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 14:00
BK Opava
BK NH MOaP
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 09:00
TJ Sokol Lanžhot
Jiskra Kyjov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
12. 12. 2. 2023
Ne 11:00
TJ Sokol Smíchov
BK Beroun
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Krajský přebor U14B
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 12. 2. 2023
Ne 09:00
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
2. 12. 2. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 12. 2. 2023
Ne 11:00
BASKET Brno
BC Vysočina
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
SK Basket RENOCAR
BK Hladnov Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 15:00
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 12:00
Sokol Pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 12. 2. 2023
Ne 11:00
BCM Orli Prostějov
BK Brandýs n. Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
TJ TZ Rakovník
BK Příbram 2000 "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
13. 12. 2. 2023
Ne 10:00
Basket Slovanka B
BK Beroun
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga B
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 10:30
BBK Blansko
SKB Česká Třebová
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:20
TJ Sokol Kbely
BC Benešov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 16:00
SK Žabovřesky
Basketbal TJ Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
11. 12. 2. 2023
Ne 15:45
ADFORS Basket Litomyšl
BVK Holice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
10. 12. 2. 2023
Ne 09:00
BASKET Brno
Vlčata Žďár
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 12:00
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
22. 12. 2. 2023
Ne 10:00
Draci Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
11. 12. 2. 2023
Ne 15:30
SK Týniště nad Orlicí
BK Skuteč
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 10:15
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 12:15
Tigers Basketball České Budějovice
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 11:00
BC VYSOČINA B
TJ Sokol Hodonín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 12:30
BK Vlci Žďár
Basketbal TJ Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 09:00
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice n. L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:30
TJ Slavia Kroměříž
Slávie Ostravská Univerzita
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Tygři Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina C
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 10:00
Jižní Supi
Vlci Žďár
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 09:00
BC Vysočina
Sokol Hradec Králové
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 11:30
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 12. 2. 2023
Ne 12:00
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní přebor
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BA Grizzlies Plzeň
Tygři Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BC Real Réma Nymburk
Basketbal Pečky
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
7. 12. 2. 2023
Ne 10:00
Jiskra Kyjov
BA Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
1. 12. 2. 2023
Ne 18:00
BASKET Brno U23
Sokol Písek Sršni
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BŠ Slavia Praha
SKB Rokycany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
4. 12. 2. 2023
Ne 10:00
SK UP-BCM Olomouc
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 14:15
SK Renocar Podolí
TJ Znojmo
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
9. 12. 2. 2023
Ne 13:30
Tygři Brno
BK Skokani A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
18. 12. 2. 2023
Ne 10:00
BK NAPOS Vysoká n. L.
CZ.ACADEMY
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
22. 12. 2. 2023
Ne 14:45
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
11. 12. 2. 2023
Ne -
Královští Sokoli
BK Vividbooks Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
8. 11. 2. 2023
So 13:00
OSK Olomouc dívky*1x12
SK UP BCM Olomouc
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
6. 11. 2. 2023
So 13:00
Jižní Supi
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
4. 11. 2. 2023
So 11:20
Basket Brno
Jiskra Kyjov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
6. 11. 2. 2023
So 16:00
SK Žabovřesky
BC Vysočina
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
3. 11. 2. 2023
So 10:00
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
8. 11. 2. 2023
So 16:00
TJ Šumperk*1x07
TBS Přerov+2*07
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina F
Preview
17. 11. 2. 2023
So 17:30
BK Vlci Žďár
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
17. 11. 2. 2023
So 10:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kralupy junior
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina C
Preview
6. 11. 2. 2023
So 10:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Krajský přebor
Preview
6. 11. 2. 2023
So 16:30
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
2. 11. 2. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
2. 11. 2. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 11. 2. 2023
So 09:15
Sokol Šlapanice
BK Spartak Uherský Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
14. 11. 2. 2023
So 14:00
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vlci Žďár
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
17. 11. 2. 2023
So 14:00
Sokol Písek Sršni B
BK Jiskra Domažlice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
3. 11. 2. 2023
So 16:00
Jižní Supi
Tesla Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
6. 11. 2. 2023
So 15:00
BC Vysočina
BK Studánka Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
9. 11. 2. 2023
So 13:15
BK Ústí nad Orlicí
Bižuterie Jablonec n.Nisou
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 11. 2. 2023
So 17:30
Sokol Pražský
BC Vysočina
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
17. 11. 2. 2023
So 15:00
AŠ Mladá Boleslav
Basket Poděbrady z.s.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
1. 11. 2. 2023
So 15:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Teplice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B1
Preview
9. 11. 2. 2023
So 11:45
Basket Valmez MIX+3x10
BK Jeseník MIX*+2x10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
2. 11. 2. 2023
So 10:30
Tigers Basketbal České Budějovice h
BK Medvědi Tábor h
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "ABC"
Preview
3. 11. 2. 2023
So 11:00
BC Kolín
Sokol Písek Sršni B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
17. 11. 2. 2023
So 17:00
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
2. 11. 2. 2023
So 11:30
BSK Tigers České Budějovice d
Sokol Písek Sršni h B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "ABC"
Preview
4. 11. 2. 2023
So 09:00
KP Brno
Sokol Babice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
3. 11. 2. 2023
So 14:00
SK UP-BCM Olomouc
Tygři Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
4. 11. 2. 2023
So 13:00
BVK Holice
ADFORS Basket Litomyšl
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
4. 11. 2. 2023
So 10:00
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Lanžhot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
9. 11. 2. 2023
So 15:00
SKB Tišnov
Basketbal Dubňany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
4. 11. 2. 2023
So 13:00
BBK Blansko
Skokani Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
9. 11. 2. 2023
So 15:00
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
9. 11. 2. 2023
So 09:00
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Šlapanice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
8. 11. 2. 2023
So 09:00
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Příbor
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
17. 11. 2. 2023
So 10:00
Kolínsko-kutnohorský BK
Sokol Pražský
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
21. 11. 2. 2023
So 16:00
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
11. 11. 2. 2023
So 14:30
Basket Valmez
SK Žabovřesky "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina F
Preview
11. 11. 2. 2023
So 09:00
BK Přelouč
BLNP
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 11. 2. 2023
So 12:00
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKA1
Preview
2. 11. 2. 2023
So -
SBŠ Sokol Karviná/ZŠ Majakovského
SBŠ Sokol Karviná/ZŠ U Studny
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina E
Preview
11. 11. 2. 2023
So 10:45
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
11. 11. 2. 2023
So 09:00
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
17. 11. 2. 2023
So 17:00
BC VYSOČINA B
BK Spartak Uherský Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
7. 11. 2. 2023
So 16:00
Levhartice Chomutov "C"
BK Teplice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ženy - oblastní soutěž
Preview
3. 11. 2. 2023
So 15:00
BA Nymburk
Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
17. 11. 2. 2023
So 18:00
SK Basket RENOCAR
TJ Sokol Karviná
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
9. 11. 2. 2023
So 10:00
BK Medvědi Tábor
BC Benešov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina E
Preview
4. 11. 2. 2023
So 15:20
SKB Tišnov
Jiskra Kyjov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
14. 11. 2. 2023
So 14:00
TJ Sokol Kladno U13G
BC Benešov U13G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13
Preview
9. 11. 2. 2023
So 09:00
Sokol Židlochovice
Basketbal Dubňany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina E
Preview
9. 11. 2. 2023
So 10:45
TJ Sokol Stěžery
BSK TJ Jičín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 11. 2. 2023
So 10:15
BK Teplice
TJ Slovan Varnsdorf
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní přebor
Preview
3. 11. 2. 2023
So 16:00
BA Grizzlies Plzeň
BK Snakes Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
17. 11. 2. 2023
So 18:00
BC Real Réma Nymburk
BK Český Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
9. 11. 2. 2023
So 11:00
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice MIX+1x10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
6. 11. 2. 2023
So 16:00
Jiskra Kyjov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
6. 11. 2. 2023
So 14:00
BK Medvědi Tábor
BK Lokomotiva Plzeň
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
2. 11. 2. 2023
So 09:00
Sokol Písek Sršni h B
Basket Bechyně mix
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "ABC"
Preview
4. 11. 2. 2023
So 13:00
Tygři JBC Brno
BK Spartak Uherský Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
8. 11. 2. 2023
So 12:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Kanonýři Josefov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
17. 11. 2. 2023
So 18:00
BK Wolves Radotín
BC Benešov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
8. 11. 2. 2023
So 10:00
BK Mohelnice
BC Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga B
Preview
10. 11. 2. 2023
So 09:30
BK Snakes Ostrava B
BK Hladnov Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část - skupina B
Preview
4. 11. 2. 2023
So 13:00
BC Vysočina
Vlčata Žďár
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
14. 11. 2. 2023
So 10:00
OSK Olomouc
SK Bruntál
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
4. 11. 2. 2023
So 07:30
BK NH Ostrava
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 11. 2. 2023
So 12:30
BK Česká lípa
BA LYNX Liberec d
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nejmladší minižactvo U11, přípravná část
Preview
4. 11. 2. 2023
So 16:20
BBK Blansko
BK Blansko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
9. 11. 2. 2023
So 11:30
SKB Tišnov
BK Vyškov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D
Preview
17. 11. 2. 2023
So 16:00
Slavoj BK Litoměřice B
Válečníci Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
21. 11. 2. 2023
So 17:00
TJ Jiskra Hořice
Chrudimsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 11. 2. 2023
So 10:15
BK Vyškov
BC VYSOČINA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
5. 11. 2. 2023
So 08:30
BK NH Slezská
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
8. 11. 2. 2023
So 10:00