Snakes Orlová

Kategorie
Starší minižáci U13
Soutěž
Oblastní přebor starších minižáků U13M

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 7. 2019
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 10. 9. 2019
Roman Vítek
roman.vitek@post.cz

Asistent trenéra

od: 10. 9. 2019
Radek Wlach
radek.wlach@seznam.cz
604 980 719

Adresa

BK SNAKES ORLOVÁ, pobočný spolek
Na Výsluní
735 14 Orlová - Lutyně

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Viktor Balys 2010 0 13
Dominik Cheben 2012 11
Stanislav Dirda 2011 12
Viktor Witosz 2012 11
Martin Havlík 2011 12
Martin Kunzl 2011 12
Vojtěch Kopecký 2011 12
Dalibor Váňa 2011 12
Daniel Boháček 2012 11
Kristián David 2010 13
Ondra Tomčík 2012 11
Vojtěch Havlásek 2011 12
Vojtěch Škrov 2011 12
Jaroslav Kolář 2011 12
David Satora 2011 12
Jiří Vitovský 2011 12
Tadeáš Buňka 2011 12
Martin Tešnar 2013 10
Václav Drobek 2010 0 13
Boris Bocek 2010 0 13
Martin Koláček 2010 0 13
Jakub Macháček 2011 12
Max Vašut 2011 12
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
45 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 13. 1. 2024 BK Snakes Orlová :
46 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 13. 1. 2024 BK Snakes Orlová :
41 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 3. 12. 2023 BK Snakes Orlová 76:32
42 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 3. 12. 2023 BK Snakes Orlová 74:26
37 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 11. 11. 2023 BK Snakes Ostrava 48:43
38 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 11. 11. 2023 BK Snakes Ostrava 39:56
33 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 21. 10. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek 54:60
34 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 21. 10. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek 50:59
29 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 7. 10. 2023 BK NH Ostrava Poruba 25:67
30 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 7. 10. 2023 BK NH Ostrava Poruba 30:58
25 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 24. 9. 2023 BK Snakes Orlová 30:48
26 Oblastní přebor starších minižáků U13M (starší minižáci U13) Domácí 24. 9. 2023 BK Snakes Orlová 53:36
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2023
08:30
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Orlová
30
48
5
20
12
31
19
35
Skupina B Review
1. kolo 24. 9. 2023
10:00
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Orlová
53
36
14
6
26
10
38
19
Skupina B Review
2. kolo 7. 10. 2023
11:00
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava Poruba
30
58
10
18
18
34
24
44
Skupina B Review
2. kolo 7. 10. 2023
09:30
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava Poruba
25
67
10
19
12
35
23
49
Skupina B Review
3. kolo 21. 10. 2023
10:30
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
50
59
11
11
18
27
37
43
Skupina B Review
3. kolo 21. 10. 2023
09:00
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
54
60
14
14
21
29
41
45
Skupina B Review
4. kolo 11. 11. 2023
08:30
BK Snakes Orlová
BK Snakes Ostrava
48
43
7
8
23
21
41
32
Skupina B Review
4. kolo 11. 11. 2023
10:00
BK Snakes Orlová
BK Snakes Ostrava
39
56
11
16
19
31
29
50
Skupina B Review
5. kolo 3. 12. 2023
09:00
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Orlová
76
32
21
6
38
15
60
26
Skupina B Review
5. kolo 3. 12. 2023
10:30
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Orlová
74
26
14
5
31
9
54
16
Skupina B Review
6. kolo 13. 1. 2024
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Orlová
Skupina B Preview
6. kolo 13. 1. 2024
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Orlová
Skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 Oblastní přebor starších minižáků U13 5 16
2019/20 Oblastní přebor 6 32