Oblastní přebor mladších minižákyň U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2024/25

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
Basket Opava 2010
BK Start Ostrava
19. 10. 2024
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 1. kolo 2
BK Start Ostrava
BK Havířov
19. 10. 2024
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 1. kolo 3
BK Havířov
Basket Opava 2010
19. 10. 2024
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 2. kolo 4
SBŠ Třinec
Basketky Krnov
19. 10. 2024
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 2. kolo 5
Basketky Krnov
Basket Ostrava
19. 10. 2024
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 2. kolo 6
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
19. 10. 2024
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 3. kolo 7
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Ostrava Poruba
19. 10. 2024
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 3. kolo 8
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
19. 10. 2024
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 3. kolo 9
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
SBŠ Ostrava Jih
19. 10. 2024
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 4. kolo 10
BK Frýdek-Místek
BK Panter Javorník
19. 10. 2024
-
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 4. kolo 11
BK Panter Javorník
OSK Olomouc
19. 10. 2024
-
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 4. kolo 12
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
19. 10. 2024
-
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 5. kolo 13
BK Start Ostrava
BK Frýdek-Místek
9. 11. 2024
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 5. kolo 14
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
9. 11. 2024
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 5. kolo 15
Basket Ostrava
BK Start Ostrava
9. 11. 2024
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 6. kolo 16
Basketky Krnov
Basket Opava 2010
9. 11. 2024
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 6. kolo 17
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava Jih
9. 11. 2024
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 6. kolo 18
SBŠ Ostrava Jih
Basketky Krnov
9. 11. 2024
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 7. kolo 19
SBŠ Ostrava Poruba
BK Havířov
9. 11. 2024
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 7. kolo 20
BK Havířov
OSK Olomouc
9. 11. 2024
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 7. kolo 21
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava Poruba
9. 11. 2024
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 8. kolo 22
BK Panter Javorník
SBŠ Třinec
9. 11. 2024
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 8. kolo 23
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
9. 11. 2024
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 8. kolo 24
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
BK Panter Javorník
9. 11. 2024
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 9. kolo 25
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
30. 11. 2024
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 9. kolo 26
BK Frýdek-Místek
Basketky Krnov
30. 11. 2024
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 9. kolo 27
Basketky Krnov
BK Havířov
30. 11. 2024
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 10. kolo 28
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Poruba
30. 11. 2024
-
Trojhalí
Preview
Základní část 10. kolo 29
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Třinec
30. 11. 2024
-
Trojhalí
Preview
Základní část 10. kolo 30
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
30. 11. 2024
-
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 31
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
Basket Opava 2010
30. 11. 2024
-
SH Ostravské univerzity
Preview
Základní část 11. kolo 32
Basket Opava 2010
BK Panter Javorník
30. 11. 2024
-
SH Ostravské univerzity
Preview
Základní část 11. kolo 33
BK Panter Javorník
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
30. 11. 2024
-
SH Ostravské univerzity
Preview
Základní část 12. kolo 34
OSK Olomouc
BK Start Ostrava
30. 11. 2024
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 12. kolo 35
BK Start Ostrava
SBŠ Ostrava Jih
30. 11. 2024
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 12. kolo 36
SBŠ Ostrava Jih
OSK Olomouc
30. 11. 2024
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 13. kolo 37
Basket Opava 2010
SBŠ Třinec
14. 12. 2024
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 13. kolo 38
SBŠ Třinec
OSK Olomouc
14. 12. 2024
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 13. kolo 39
OSK Olomouc
Basket Opava 2010
14. 12. 2024
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 14. kolo 40
BK Start Ostrava
BK Panter Javorník
14. 12. 2024
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 14. kolo 41
BK Panter Javorník
SBŠ Ostrava Poruba
14. 12. 2024
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 14. kolo 42
SBŠ Ostrava Poruba
BK Start Ostrava
14. 12. 2024
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 15. kolo 43
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava Jih
14. 12. 2024
-
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 15. kolo 44
SBŠ Ostrava Jih
Basket Ostrava
14. 12. 2024
-
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 15. kolo 45
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
14. 12. 2024
-
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 16. kolo 46
Basketky Krnov
BK Havířov
14. 12. 2024
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 16. kolo 47
BK Havířov
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
14. 12. 2024
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 16. kolo 48
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
Basketky Krnov
14. 12. 2024
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 17. kolo 49
SBŠ Třinec
BK Frýdek-Místek
18. 1. 2025
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 17. kolo 50
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
18. 1. 2025
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 17. kolo 51
BK Havířov
SBŠ Třinec
18. 1. 2025
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 18. kolo 52
Basketky Krnov
SBŠ Ostrava Poruba
18. 1. 2025
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 18. kolo 53
SBŠ Ostrava Poruba
BK Panter Javorník
18. 1. 2025
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 18. kolo 54
BK Panter Javorník
Basketky Krnov
18. 1. 2025
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 19. kolo 55
SBŠ Ostrava Jih
Basket Ostrava
18. 1. 2025
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 19. kolo 56
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
18. 1. 2025
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 19. kolo 57
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava Jih
18. 1. 2025
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 20. kolo 58
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
OSK Olomouc
18. 1. 2025
-
SH Ostravské univerzity
Preview
Základní část 20. kolo 59
OSK Olomouc
BK Start Ostrava
18. 1. 2025
-
SH Ostravské univerzity
Preview
Základní část 20. kolo 60
BK Start Ostrava
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
18. 1. 2025
-
SH Ostravské univerzity
Preview
Základní část 21. kolo 61
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
1. 2. 2025
-
Trojhalí
Preview
Základní část 21. kolo 62
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
BK Panter Javorník
1. 2. 2025
-
Trojhalí
Preview
Základní část 21. kolo 63
BK Panter Javorník
Basket Ostrava
1. 2. 2025
-
Trojhalí
Preview
Základní část 22. kolo 64
BK Havířov
SBŠ Ostrava Jih
1. 2. 2025
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 22. kolo 65
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Třinec
1. 2. 2025
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 22. kolo 66
SBŠ Třinec
BK Havířov
1. 2. 2025
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 23. kolo 67
BK Frýdek-Místek
BK Start Ostrava
1. 2. 2025
-
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 23. kolo 68
BK Start Ostrava
Basket Opava 2010
1. 2. 2025
-
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 23. kolo 69
Basket Opava 2010
BK Frýdek-Místek
1. 2. 2025
-
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 24. kolo 70
Basketky Krnov
SBŠ Ostrava Poruba
1. 2. 2025
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 24. kolo 71
SBŠ Ostrava Poruba
OSK Olomouc
1. 2. 2025
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 24. kolo 72
OSK Olomouc
Basketky Krnov
1. 2. 2025
-
1. ZŠ Krnov
Preview
Základní část 25. kolo 73
BK Panter Javorník
BK Havířov
22. 2. 2025
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 25. kolo 74
BK Havířov
Basket Ostrava
22. 2. 2025
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 25. kolo 75
Basket Ostrava
BK Panter Javorník
22. 2. 2025
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 26. kolo 76
SBŠ Ostrava Poruba
Basket Opava 2010
22. 2. 2025
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 26. kolo 77
Basket Opava 2010
BK Frýdek-Místek
22. 2. 2025
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 26. kolo 78
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava Poruba
22. 2. 2025
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 27. kolo 79
BK Start Ostrava
SBŠ Třinec
22. 2. 2025
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 27. kolo 80
SBŠ Třinec
Basketky Krnov
22. 2. 2025
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 27. kolo 81
Basketky Krnov
BK Start Ostrava
22. 2. 2025
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 28. kolo 82
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
22. 2. 2025
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 28. kolo 83
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
SBŠ Ostrava Jih
22. 2. 2025
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 28. kolo 84
SBŠ Ostrava Jih
OSK Olomouc
22. 2. 2025
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 29. kolo 85
BK Panter Javorník
SBŠ Ostrava Jih
5. 10. 2024
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 29. kolo 86
SBŠ Ostrava Jih
BK Start Ostrava
5. 10. 2024
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 29. kolo 87
BK Start Ostrava
BK Panter Javorník
5. 10. 2024
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 30. kolo 88
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
BK Frýdek-Místek
5. 10. 2024
-
SH Ostravské univerzity
Preview
Základní část 30. kolo 89
BK Frýdek-Místek
Basket Opava 2010
5. 10. 2024
-
SH Ostravské univerzity
Preview
Základní část 30. kolo 90
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
5. 10. 2024
-
SH Ostravské univerzity
Preview
Základní část 31. kolo 91
Basket Ostrava
OSK Olomouc
5. 10. 2024
-
Trojhalí
Preview
Základní část 31. kolo 92
OSK Olomouc
SBŠ Třinec
5. 10. 2024
-
Trojhalí
Preview
Základní část 31. kolo 93
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
5. 10. 2024
-
Trojhalí
Preview
Základní část 32. kolo 94
BK Havířov
SBŠ Ostrava Poruba
5. 10. 2024
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 32. kolo 95
SBŠ Ostrava Poruba
Basketky Krnov
5. 10. 2024
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 32. kolo 96
Basketky Krnov
BK Havířov
5. 10. 2024
-
SPŠE Havířov
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Basket Opava 2010 0 0 0
2. Start Ostrava 0 0 0
3. Havířov 0 0 0
4. SBŠ Třinec 0 0 0
5. Basketky Krnov 0 0 0
6. Basket Ostrava 0 0 0
7. SBŠ Ostrava Jih 0 0 0
8. SBŠ Poruba 0 0 0
9. SBŠ MOaP/Slezská 0 0 0
10. BK FM 0 0 0
11. Panter Javorník 0 0 0
12. OSK 0 0 0

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře