JML U14 mladší žáci
Základní informace
Kategorie
JML U14 mladší žáci
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina o 5.-9. místo | 1. kolo | 81 |
BK Velké Meziříčí
Sokol Židlochovice
|
2. 3. 2024
09:00 |
SH ZŠ Školní |
Zdeněk Juránek Roman Pošvic |
78
53
|
22
14
42
27
64
40 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 1. kolo | 83 |
SKB Tišnov
BASKET Brno
|
3. 3. 2024
09:00 |
Sportovní hala SSK Tišnov |
Martin Jelínek Václav Havelek |
100
23
|
30
1
52
4
78
12 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 1. kolo | 82 |
BK Velké Meziříčí
Sokol Židlochovice
|
2. 3. 2024
11:00 |
SH ZŠ Školní |
Roman Pošvic Zdeněk Juránek |
78
61
|
24
18
40
30
65
53 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 1. kolo | 84 |
SKB Tišnov
BASKET Brno
|
3. 3. 2024
11:00 |
Sportovní hala SSK Tišnov |
Václav Havelek Martin Jelínek |
88
22
|
28
4
49
6
73
13 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 1. kolo | 85 |
SK Žabovřesky B
BK Velké Meziříčí
|
3. 3. 2024
15:00 |
SH Rosnička Brno |
Štěpán Urbánek Marek Pešák |
56
31
|
12
15
35
22
45
25 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 1. kolo | 86 |
SK Žabovřesky B
BK Velké Meziříčí
|
3. 3. 2024
17:00 |
SH Rosnička Brno |
Marek Pešák Štěpán Urbánek |
58
39
|
18
10
40
16
48
27 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 2. kolo | 87 |
SKB Tišnov
SK Žabovřesky B
|
16. 3. 2024
09:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Jiří Sehnal |
56
52
|
16
12
24
30
42
37 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 2. kolo | 89 |
BASKET Brno
BK Velké Meziříčí
|
16. 3. 2024
09:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Slovák Richard Polák |
68
50
|
19
9
38
22
51
37 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 2. kolo | 91 |
Sokol Židlochovice
SKB Tišnov
|
17. 3. 2024
09:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Karel Janík Pavel Kryštof |
35
96
|
16
17
19
61
31
76 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 2. kolo | 92 |
Sokol Židlochovice
SKB Tišnov
|
17. 3. 2024
10:30 |
Sokolovna Židlochovice |
Pavel Kryštof Karel Janík |
33
108
|
12
27
15
49
23
83 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 2. kolo | 88 |
SKB Tišnov
SK Žabovřesky B
|
16. 3. 2024
11:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Jiří Sehnal |
67
64
|
7
20
26
37
34
50
52
52
58
58 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 2. kolo | 90 |
BASKET Brno
BK Velké Meziříčí
|
16. 3. 2024
11:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Richard Polák Roman Slovák |
72
42
|
25
7
43
10
55
24 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 3. kolo | 95 |
BASKET Brno
SKB Tišnov
|
6. 4. 2024
08:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Libor Chaloupka Tadeáš Hauf |
51
105
|
9
38
22
63
29
89 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 3. kolo | 93 |
Sokol Židlochovice
BK Velké Meziříčí
|
6. 4. 2024
09:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Dan Borek Zdeněk Buryšek |
50
65
|
8
15
24
35
33
51 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 3. kolo | 97 |
BK Velké Meziříčí
SK Žabovřesky B
|
14. 4. 2024
09:00 |
SH ZŠ Školní |
Filip Vidlák Zdeněk Juránek |
55
87
|
15
12
31
41
40
61 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 3. kolo | 94 |
Sokol Židlochovice
BK Velké Meziříčí
|
6. 4. 2024
10:30 |
Sokolovna Židlochovice |
Zdeněk Buryšek Dan Borek |
60
79
|
13
14
26
39
43
56 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 3. kolo | 96 |
BASKET Brno
SKB Tišnov
|
6. 4. 2024
10:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Tadeáš Hauf Libor Chaloupka |
37
76
|
12
20
14
40
22
62 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 3. kolo | 98 |
BK Velké Meziříčí
SK Žabovřesky B
|
14. 4. 2024
11:00 |
SH ZŠ Školní |
Zdeněk Juránek Filip Vidlák |
38
82
|
6
14
15
46
28
64 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 4. kolo | 99 |
SK Žabovřesky B
SKB Tišnov
|
20. 4. 2024
09:00 |
Sportovní hala SSK Tišnov |
Petr Kazda Filip Pošvic |
45
70
|
10
15
18
33
32
51 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 4. kolo | 101 |
BK Velké Meziříčí
BASKET Brno
|
20. 4. 2024
09:00 |
SH ZŠ Školní |
Jaroslav Kočí Zdeněk Juránek |
64
51
|
8
11
21
29
36
41 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 4. kolo | 103 |
SKB Tišnov
Sokol Židlochovice
|
21. 4. 2024
09:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Martin Jansa Dan Borek |
91
26
|
27
3
55
9
71
14 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 4. kolo | 100 |
SK Žabovřesky B
SKB Tišnov
|
20. 4. 2024
11:00 |
Sportovní hala SSK Tišnov |
Filip Pošvic Petr Kazda |
53
71
|
15
20
28
39
44
58 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 4. kolo | 102 |
BK Velké Meziříčí
BASKET Brno
|
20. 4. 2024
11:00 |
SH ZŠ Školní |
Zdeněk Juránek Jaroslav Kočí |
61
50
|
17
17
28
28
41
40 |
Review | |
Skupina o 5.-9. místo | 4. kolo | 104 |
SKB Tišnov
Sokol Židlochovice
|
21. 4. 2024
11:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Dan Borek Martin Jansa |
72
34
|
15
4
33
13
49
19 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKB Tišnov | 16 | 16 | 0 | 1.316 | 640 | 32 | |
2. | BASKET Brno | 16 | 10 | 6 | 939 | 982 | 26 | |
3. | SK Žabovřesky B | 16 | 7 | 9 | 968 | 880 | 23 | |
4. | BK Velké Meziříčí | 16 | 6 | 10 | 845 | 1.064 | 22 | |
5. | Sokol Židlochovice | 16 | 1 | 15 | 746 | 1.248 | 17 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Hráč | Tým | Věk |
---|
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vidlák Filip | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Strmiska Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Siegfried Jiří | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 10 | 6 | 4 | 0 | - | - | - |
Račanský Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pošvic Roman | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pošvic Filip | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - |
Pilátová Simona | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 8 | 5 | 3 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Mesiarik Radek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kunclová Natálie | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kučírek Pavel | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Kubalec Tobiáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Konečný Antonín | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 8 | 6 | 2 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Hlaváček Tomáš | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - |
Havelek Václav | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Hauf Tadeáš | 16 | 7 | 9 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 18 | 9 | 9 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře