JML U14 mladší žáci
Základní informace
Kategorie
JML U14 mladší žáci
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina Východ | 1. kolo | 25 |
BK Vyškov
Sokol Židlochovice
|
25. 11. 2023
09:00 |
SH Za parkem |
Aleš Chlup Tereza Večeřová |
63
71
|
19
9
37
16
53
44 |
Review | |
Skupina Východ | 1. kolo | 27 |
Sokol Babice Kohouti
BASKET Brno
|
17. 9. 2023
09:00 |
Základní škola |
Tomáš Novotný Richard Polák |
80
34
|
30
6
48
19
64
29 |
Review | |
Skupina Východ | 1. kolo | 26 |
BK Vyškov
Sokol Židlochovice
|
25. 11. 2023
11:00 |
SH Za parkem |
Tereza Večeřová Aleš Chlup |
71
58
|
24
6
48
17
64
43 |
Review | |
Skupina Východ | 1. kolo | 28 |
Sokol Babice Kohouti
BASKET Brno
|
17. 9. 2023
11:00 |
Základní škola |
Richard Polák Tomáš Novotný |
62
30
|
13
6
31
12
52
23 |
Review | |
Skupina Východ | 2. kolo | 29 |
SK Žabovřesky B
BK Vyškov
|
30. 9. 2023
08:00 |
SH Rosnička Brno |
Zdeněk Strmiska Tadeáš Hauf |
52
76
|
17
15
32
40
38
59 |
Review | |
Skupina Východ | 2. kolo | 31 |
Sokol Židlochovice
Sokol Babice Kohouti
|
30. 9. 2023
09:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Pavel Kryštof Adam Antoš |
23
113
|
8
36
13
63
21
83 |
Review | |
Skupina Východ | 2. kolo | 30 |
SK Žabovřesky B
BK Vyškov
|
30. 9. 2023
10:00 |
SH Rosnička Brno |
Tadeáš Hauf Zdeněk Strmiska |
68
57
|
28
9
39
33
55
43 |
Review | |
Skupina Východ | 2. kolo | 32 |
Sokol Židlochovice
Sokol Babice Kohouti
|
30. 9. 2023
11:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Adam Antoš Pavel Kryštof |
23
73
|
3
15
9
37
13
57 |
Review | |
Skupina Východ | 3. kolo | 35 |
Sokol Židlochovice
SK Žabovřesky B
|
14. 10. 2023
09:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Jiří Slezák Richard Polák |
54
84
|
8
14
22
40
42
63 |
Review | |
Skupina Východ | 3. kolo | 36 |
Sokol Židlochovice
SK Žabovřesky B
|
14. 10. 2023
11:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Richard Polák Jiří Slezák |
30
101
|
16
21
22
55
28
66 |
Review | |
Skupina Východ | 3. kolo | 37 |
SK Žabovřesky B
Sokol Babice Kohouti
|
8. 10. 2023
13:00 |
SH Rosnička Brno |
Zdeněk Buryšek Richard Polák |
59
47
|
14
14
27
25
47
33 |
Review | |
Skupina Východ | 3. kolo | 33 |
BASKET Brno
BK Vyškov
|
14. 10. 2023
14:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Libor Chaloupka Tadeáš Hauf |
33
115
|
9
24
15
46
32
73 |
Review | |
Skupina Východ | 3. kolo | 38 |
SK Žabovřesky B
Sokol Babice Kohouti
|
8. 10. 2023
15:00 |
SH Rosnička Brno |
Richard Polák Zdeněk Buryšek |
68
44
|
26
4
37
15
50
32 |
Review | |
Skupina Východ | 3. kolo | 34 |
BASKET Brno
BK Vyškov
|
14. 10. 2023
16:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Libor Chaloupka Tadeáš Hauf |
60
68
|
12
17
26
43
48
57 |
Review | |
Skupina Východ | 4. kolo | 43 |
BASKET Brno
Sokol Židlochovice
|
5. 11. 2023
09:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Marek Pešák Roman Slovák |
85
40
|
22
7
37
15
59
29 |
Review | |
Skupina Východ | 4. kolo | 44 |
BASKET Brno
Sokol Židlochovice
|
5. 11. 2023
10:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Marek Pešák Tobiáš Kubalec |
70
42
|
19
9
45
15
59
34 |
Review | |
Skupina Východ | 4. kolo | 39 |
BK Vyškov
Sokol Babice Kohouti
|
4. 11. 2023
11:30 |
SH Za parkem |
Martin Račanský Zdeněk Buryšek |
83
50
|
23
8
45
23
60
33 |
Review | |
Skupina Východ | 4. kolo | 40 |
BK Vyškov
Sokol Babice Kohouti
|
4. 11. 2023
13:30 |
SH Za parkem |
Zdeněk Buryšek Martin Račanský |
84
56
|
26
20
44
34
58
48 |
Review | |
Skupina Východ | 4. kolo | 41 |
BASKET Brno
SK Žabovřesky B
|
4. 11. 2023
14:15 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Slovák Tadeáš Hauf |
65
52
|
14
12
26
30
49
38 |
Review | |
Skupina Východ | 4. kolo | 42 |
BASKET Brno
SK Žabovřesky B
|
4. 11. 2023
16:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Tadeáš Hauf Roman Slovák |
59
38
|
12
9
37
22
46
32 |
Review | |
Skupina Východ | 5. kolo | 45 |
Sokol Židlochovice
BK Vyškov
|
18. 11. 2023
09:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Karel Janík Zdeněk Buryšek |
45
131
|
14
31
31
59
32
93 |
Review | |
Skupina Východ | 5. kolo | 46 |
Sokol Židlochovice
BK Vyškov
|
18. 11. 2023
11:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Zdeněk Buryšek Karel Janík |
61
104
|
21
33
36
60
52
81 |
Review | |
Skupina Východ | 5. kolo | 47 |
BASKET Brno
Sokol Babice Kohouti
|
16. 11. 2023
16:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Richard Polák Tereza Večeřová |
48
79
|
16
18
21
40
30
63 |
Review | |
Skupina Východ | 5. kolo | 48 |
BASKET Brno
Sokol Babice Kohouti
|
16. 11. 2023
18:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Tereza Večeřová Richard Polák |
43
56
|
19
9
26
32
39
43 |
Review | |
Skupina Východ | 6. kolo | 53 |
BK Vyškov
BASKET Brno
|
10. 12. 2023
09:00 |
SH Za parkem |
Ondřej Tesař Martin Jansa |
121
21
|
39
5
75
8
95
13 |
Review | |
Skupina Východ | 6. kolo | 49 |
BK Vyškov
SK Žabovřesky B
|
17. 12. 2023
09:30 |
SH Za parkem |
Tadeáš Hauf Dan Borek |
108
33
|
20
8
53
10
76
24 |
Review | |
Skupina Východ | 6. kolo | 54 |
BK Vyškov
BASKET Brno
|
10. 12. 2023
11:00 |
SH Za parkem |
Martin Jansa Ondřej Tesař |
114
24
|
28
12
59
14
79
18 |
Review | |
Skupina Východ | 6. kolo | 50 |
BK Vyškov
SK Žabovřesky B
|
17. 12. 2023
11:30 |
SH Za parkem |
Dan Borek Tadeáš Hauf |
94
46
|
38
7
58
19
76
34 |
Review | |
Skupina Východ | 6. kolo | 51 |
Sokol Babice Kohouti
Sokol Židlochovice
|
9. 12. 2023
14:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Karel Janík Tadeáš Hauf |
122
24
|
32
2
64
10
86
22 |
Review | |
Skupina Východ | 6. kolo | 52 |
Sokol Babice Kohouti
Sokol Židlochovice
|
9. 12. 2023
15:30 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Tadeáš Hauf Karel Janík |
119
33
|
27
15
63
21
93
29 |
Review | |
Skupina Východ | 7. kolo | 57 |
SK Žabovřesky B
BASKET Brno
|
6. 1. 2024
08:00 |
SH Rosnička Brno |
Radim Horký Antonín Konečný |
44
68
|
10
18
20
43
29
58 |
Review | |
Skupina Východ | 7. kolo | 55 |
Sokol Babice Kohouti
BK Vyškov
|
6. 1. 2024
09:00 |
Základní škola |
Jiří Siegfried Tereza Večeřová |
42
84
|
13
26
19
46
32
72 |
Review | |
Skupina Východ | 7. kolo | 58 |
SK Žabovřesky B
BASKET Brno
|
6. 1. 2024
09:45 |
SH Rosnička Brno |
Antonín Konečný Radim Horký |
57
72
|
14
18
32
31
45
46 |
Review | |
Skupina Východ | 7. kolo | 56 |
Sokol Babice Kohouti
BK Vyškov
|
6. 1. 2024
10:30 |
Základní škola |
Tereza Večeřová Jiří Siegfried |
60
98
|
22
18
29
49
44
68 |
Review | |
Skupina Východ | 8. kolo | 59 |
Sokol Židlochovice
BASKET Brno
|
20. 1. 2024
09:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Jiří Slezák Tadeáš Hauf |
62
66
|
19
14
26
29
40
53 |
Review | |
Skupina Východ | 8. kolo | 61 |
Sokol Babice Kohouti
SK Žabovřesky B
|
20. 1. 2024
09:00 |
Základní škola |
Zdeněk Buryšek Antonín Konečný |
37
92
|
8
23
19
52
29
63 |
Review | |
Skupina Východ | 8. kolo | 62 |
Sokol Babice Kohouti
SK Žabovřesky B
|
20. 1. 2024
10:30 |
Základní škola |
Antonín Konečný Zdeněk Buryšek |
69
66
|
16
19
29
34
47
53 |
Review | |
Skupina Východ | 8. kolo | 60 |
Sokol Židlochovice
BASKET Brno
|
20. 1. 2024
11:00 |
Sokolovna Židlochovice |
Tadeáš Hauf Jiří Slezák |
61
80
|
2
15
26
40
42
54 |
Review | |
Skupina Východ | 8. kolo | 63 |
SK Žabovřesky B
Sokol Židlochovice
|
21. 1. 2024
11:00 |
SH Rosnička Brno |
Jiří Sehnal Tadeáš Hauf |
43
56
|
19
13
29
22
37
40 |
Review | |
Skupina Východ | 8. kolo | 64 |
SK Žabovřesky B
Sokol Židlochovice
|
21. 1. 2024
13:00 |
SH Rosnička Brno |
Tadeáš Hauf Jiří Sehnal |
52
49
|
19
9
35
18
43
26
45
45 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Vyškov | 16 | 14 | 2 | 1.471 | 780 | 30 | |
2. | Sokol Babice Kohouti | 16 | 9 | 7 | 1.109 | 892 | 25 | |
3. | BASKET Brno | 16 | 8 | 8 | 858 | 1.091 | 24 | |
4. | SK Žabovřesky B | 16 | 7 | 9 | 955 | 985 | 23 | |
5. | Sokol Židlochovice | 16 | 2 | 14 | 732 | 1.377 | 18 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Hráč | Tým | Věk |
---|
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vidlák Filip | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Strmiska Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Siegfried Jiří | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 10 | 6 | 4 | 0 | - | - | - |
Račanský Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pošvic Roman | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pošvic Filip | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - |
Pilátová Simona | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 8 | 5 | 3 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Mesiarik Radek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kunclová Natálie | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kučírek Pavel | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Kubalec Tobiáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Konečný Antonín | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 8 | 6 | 2 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Hlaváček Tomáš | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - |
Havelek Václav | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Hauf Tadeáš | 16 | 7 | 9 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 18 | 9 | 9 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře