JML U14 mladší žáci

Základní informace

Kategorie
JML U14 mladší žáci
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina Západ 1. kolo 3
BBK Blansko
SKB Tišnov
17. 9. 2023
10:00
SH Blansko Ondřej Tesař
Zdeněk Buryšek
65
46
10
18
31
25
48
36
Review
Skupina Západ 1. kolo 4
BBK Blansko
SKB Tišnov
17. 9. 2023
11:45
SH Blansko Zdeněk Buryšek
Ondřej Tesař
72
32
22
4
42
10
55
17
Review
Skupina Západ 1. kolo 1
BC Vysočina
BK Velké Meziříčí
16. 9. 2023
13:00
Hala SMJ Jihlava Tomáš Hlaváček
Simona Pilátová
127
25
28
3
59
5
108
15
Review
Skupina Západ 1. kolo 2
BC Vysočina
BK Velké Meziříčí
16. 9. 2023
15:00
Hala SMJ Jihlava Simona Pilátová
Tomáš Hlaváček
107
40
26
3
48
21
84
32
Review
Skupina Západ 2. kolo 5
BBK Blansko
BC Vysočina
30. 9. 2023
09:00
SH Blansko Natálie Kunclová
Martin Jelínek
71
60
14
13
35
36
53
48
Review
Skupina Západ 2. kolo 7
BK Velké Meziříčí
SKB Tišnov
25. 11. 2023
09:00
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
Ondřej Tesař
30
94
8
24
16
45
18
65
Review
Skupina Západ 2. kolo 6
BBK Blansko
BC Vysočina
30. 9. 2023
10:45
SH Blansko Martin Jelínek
Natálie Kunclová
38
66
9
22
21
43
25
58
Review
Skupina Západ 2. kolo 8
BK Velké Meziříčí
SKB Tišnov
25. 11. 2023
11:00
SH ZŠ Školní Ondřej Tesař
Jiří Slezák
44
79
5
22
19
38
30
60
Review
Skupina Západ 3. kolo 11
BK Velké Meziříčí
BBK Blansko
14. 10. 2023
09:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Filip Vidlák
38
117
9
56
15
79
20
96
Review
Skupina Západ 3. kolo 9
SKB Tišnov
BC Vysočina
14. 10. 2023
09:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Libor Chaloupka
37
90
12
30
26
52
37
78
Review
Skupina Západ 3. kolo 12
BK Velké Meziříčí
BBK Blansko
14. 10. 2023
11:00
SH ZŠ Školní Filip Vidlák
Jaroslav Kočí
26
119
7
31
14
64
18
89
Review
Skupina Západ 3. kolo 10
SKB Tišnov
BC Vysočina
14. 10. 2023
11:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Libor Chaloupka
49
77
6
25
18
46
30
69
Review
Skupina Západ 4. kolo 15
SKB Tišnov
BBK Blansko
4. 11. 2023
08:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jelínek
Václav Havelek
55
63
10
14
33
32
43
48
Review
Skupina Západ 4. kolo 13
BK Velké Meziříčí
BC Vysočina
4. 11. 2023
09:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
25
152
3
59
16
84
22
121
Review
Skupina Západ 4. kolo 16
SKB Tišnov
BBK Blansko
4. 11. 2023
10:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Václav Havelek
Martin Jelínek
56
51
11
16
29
28
42
39
Review
Skupina Západ 4. kolo 14
BK Velké Meziříčí
BC Vysočina
4. 11. 2023
11:00
SH ZŠ Školní Zdeněk Juránek
Jaroslav Kočí
30
116
7
27
24
58
27
88
Review
Skupina Západ 5. kolo 17
BC Vysočina
BBK Blansko
9. 12. 2023
09:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Kučírek
Tomáš Hlaváček
67
53
18
10
37
25
47
43
Review
Skupina Západ 5. kolo 19
SKB Tišnov
BK Velké Meziříčí
9. 12. 2023
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Zdeněk Buryšek
Libor Chaloupka
60
48
15
8
31
22
44
35
Review
Skupina Západ 5. kolo 18
BC Vysočina
BBK Blansko
9. 12. 2023
11:00
Hala SMJ Jihlava Tomáš Hlaváček
Pavel Kučírek
99
39
27
13
48
22
76
29
Review
Skupina Západ 5. kolo 20
SKB Tišnov
BK Velké Meziříčí
9. 12. 2023
11:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Libor Chaloupka
Zdeněk Buryšek
83
43
18
4
46
16
62
25
Review
Skupina Západ 6. kolo 21
BC Vysočina
SKB Tišnov
6. 1. 2024
11:00
Hala SMJ Jihlava Tomáš Hlaváček
Simona Pilátová
82
35
29
6
41
17
64
27
Review
Skupina Západ 6. kolo 22
BC Vysočina
SKB Tišnov
6. 1. 2024
13:00
Hala SMJ Jihlava Simona Pilátová
Tomáš Hlaváček
81
43
17
18
41
23
63
37
Review
Skupina Západ 6. kolo 23
BBK Blansko
BK Velké Meziříčí
6. 1. 2024
13:00
SH Blansko Jiří Sehnal
Ondřej Tesař
80
25
22
6
38
15
62
17
Review
Skupina Západ 6. kolo 24
BBK Blansko
BK Velké Meziříčí
6. 1. 2024
14:45
SH Blansko Ondřej Tesař
Jiří Sehnal
90
11
15
3
52
6
71
8
Review
Hráč Tým Věk Z
Michal Kovář SK Žabovřesky B 14 1
Matěj Sojka BBK Blansko 14 1
Martin Georges BASKET Brno 14 1
Tomáš Podhrázský BASKET Brno 13 1
Jan Kraus BC Vysočina 13 1
Jaroslav Rudolf Mareš BC Vysočina 14 1
Patrik Okapal BC Vysočina 14 1
Jiří Vymazal BK Vyškov 12 1
Marek Veselý SKB Tišnov 13 1
Nikolas Kos SK Žabovřesky B 14 1
Tobiáš Anderle BC Vysočina 14 1
Pavel Vlček BC Vysočina 14 1
Matěj Bijok SK Žabovřesky B 14 1
Dominik Šafránek BBK Blansko 14 1
Vojtěch Harašta BASKET Brno 14 1
Maximilián Labaška BK Vyškov 15 1
Šimon Venc BK Vyškov 14 1
Unukhuslen Orgodol BBK Blansko 13 1
Enkhzul Enkhkhuslem BBK Blansko 14 1
Mandalbayar Ganbayar BBK Blansko 12 1
Ondřej Major SK Žabovřesky B 14 1
Thomas Zezula SK Žabovřesky B 14 1
Maxmilián Fictum SK Žabovřesky B 14 1
Šimon Tribula SK Žabovřesky B 14 1
Kryštof Brabec SK Žabovřesky B 13 1
Sebastian Kocián BASKET Brno 14 1
Lukáš Hamr BASKET Brno 14 1
Vojtěch Procházka BC Vysočina 14 1
Simona Kotrcová Sokol Židlochovice 11 1
Šárka Mičková BK Velké Meziříčí 13 1
Petr Stejskal BASKET Brno 14 1
Richard Koláček SK Žabovřesky B 14 1
Lukáš Gamage SK Žabovřesky B 14 1
Adam Přibyl SK Žabovřesky B 14 1
Jakub Darmovzal SK Žabovřesky B 14 1
Robert Žák BC Vysočina 13 1
Nikodém Zástěra BK Vyškov 13 1
Lukáš Lévay BK Velké Meziříčí 14 1
Daniel Vejmělek BK Velké Meziříčí 14 1
Dominik Vitešník BK Velké Meziříčí 14 1
Agáta Kubátová BK Velké Meziříčí 13 1
Jaromír Kadlec BK Vyškov 12 1
Oliver Jílek BK Vyškov 12 1
Jan Dorňák BK Vyškov 12 1
Robin Zika SK Žabovřesky B 14 1
Kryštof Komárek BBK Blansko 11 1
Tomáš Polouček BK Vyškov 15 1
Vít Talavašek BK Vyškov 12 1
Jindřich Bednařík BASKET Brno 13 1
Dominik Nečas Sokol Židlochovice 14 1
Jakub Žižlavský BK Vyškov 12 1
Jan Kučera BBK Blansko 13 1
Daren Dvořák SKB Tišnov 13 1
Štěpán Alman Sokol Babice Kohouti 11 1
Vojtěch Hrnčiřík BK Vyškov 12 1
Radka Furchová Sokol Židlochovice 13 1
Lucie Pavlitová Sokol Židlochovice 12 1
Erik Kakáč BBK Blansko 14 1
Vít Grünwald BBK Blansko 13 1
Vilém Tichý Sokol Babice Kohouti 14 1
Kateřina Kotlanová BK Velké Meziříčí 11 1
Tomáš Zaoral BK Vyškov 14 1
Darina Žďárská Sokol Židlochovice 13 1
Anna Požárová BK Velké Meziříčí 14 1
David Outlý BK Vyškov 13 1
Michael Čížek SK Žabovřesky B 14 1
Martin Slouka Sokol Babice Kohouti 14 1
Matyas Hulman BK Vyškov 14 1
Vincent Babák BK Velké Meziříčí 13 1
Bruno Babák BK Velké Meziříčí 14 1
Patrik Zatloukal SK Žabovřesky B 14 1
Eliška Kubíková Sokol Babice Kohouti 13 1
Vít Duraja BASKET Brno 13 1
Tobiáš Hrabálek BK Velké Meziříčí 14 1
Kevin Le BK Velké Meziříčí 11 1
Šimon Bučo BK Vyškov 15 1
Lukáš Lossmann SK Žabovřesky B 14 1
Šimon Závišek BK Vyškov 14 1
Alexandr Sedlák BASKET Brno 13 1
Batkhuleg Naranbaatar BBK Blansko 13 1
Šimon Zejda SKB Tišnov 13 1
Lukáš Gabriel SKB Tišnov 13 1
Marek Kluger SKB Tišnov 13 1
Matěj Diviš BASKET Brno 13 1
Dominik Tropp Sokol Babice Kohouti 13 1
Denisa Kvapilová Sokol Židlochovice 14 1
Nela Brulíková Sokol Židlochovice 14 1
Adéla Řežábková Sokol Židlochovice 13 1
Barbora Zemanová Sokol Židlochovice 12 1
Eliška Zámečníková Sokol Židlochovice 14 1
Kristián Kostovčík Sokol Židlochovice 14 1
Richard Procházka Sokol Židlochovice 14 1
Sophie Koutná Sokol Židlochovice 15 1
Matyáš Knötig Sokol Židlochovice 14 1
Barbora Chytilová Sokol Židlochovice 11 1
Alexandr Hubal Sokol Židlochovice 14 1
Vilém Křenek Sokol Židlochovice 14 1
Sára Brulíková Sokol Židlochovice 12 1
Viktorie Macková Sokol Židlochovice 14 1
Michal Kubík Sokol Babice Kohouti 13 1
Antonín Hauser SKB Tišnov 14 1
Mikuláš Chaloupka SKB Tišnov 13 1
Hugo Oliver Petík BASKET Brno 13 1
Viktor Novotný BK Velké Meziříčí 9 1
Tereza Cejnková BK Velké Meziříčí 14 1
Daniel Prášek BK Velké Meziříčí 13 1
Josef Dvořák BK Vyškov 12 1
Martin Pohludek BK Vyškov 12 1
Tadeáš Houdek BK Velké Meziříčí 14 1
Václav Kroča Sokol Babice Kohouti 14 1
Josef Chlápek Sokol Babice Kohouti 14 1
Matěj Chlápek Sokol Babice Kohouti 14 1
Šimon Novák BC Vysočina 11 1
Max Svoboda SK Žabovřesky B 14 1
Matyáš Šťastný BBK Blansko 13 1
Vojtěch Hodáč BC Vysočina 13 1
Jáchym Kulhavý SK Žabovřesky B 14 1
Štěpán Benc SKB Tišnov 15 1
Karla Věžníková BK Velké Meziříčí 10 1
Matyas Sebera SKB Tišnov 14 1
Matěj Makáň BK Velké Meziříčí 13 1
Jakub Vala SKB Tišnov 13 1
Jakub Trojánek Sokol Babice Kohouti 14 1
Nella Hradská Sokol Babice Kohouti 12 1
Nicol Hradská Sokol Babice Kohouti 12 1
Petr Malík Sokol Babice Kohouti 14 1
Kryštof Otépka Sokol Babice Kohouti 14 1
Václav Šourek BC Vysočina 13 1
Daniel Novotný BK Velké Meziříčí 11 1
Kryštof Ďásek BC Vysočina 13 1
Metoděj Sláma BK Velké Meziříčí 11 1
František Štěrba BK Vyškov 14 1
Tomáš Jeřábek BK Vyškov 12 1
Eduard Hýžďal BASKET Brno 13 1
Antonín Hýžďal BASKET Brno 13 1
Vladimír Beneš BASKET Brno 13 1
Samuel Valigura BASKET Brno 13 1
Matěj Ouředníček BK Velké Meziříčí 14 1
Šimon Gába SK Žabovřesky B 14 1
Petr Kopecký BBK Blansko 14 1
Matouš Duben BK Velké Meziříčí 14 1
Adam Novotný BK Velké Meziříčí 14 1
Tomáš Klika SKB Tišnov 13 1
Daniel Jůza SKB Tišnov 14 1
Matěj Komárek BBK Blansko 14 1
Jakub Komárek BBK Blansko 14 1
Václav Klimeš BBK Blansko 14 1
František Klimeš BBK Blansko 14 1
Jan Zabloudil BK Vyškov 14 1
Marek Šesták BK Vyškov 14 1
Dana Čtveráčková BK Velké Meziříčí 13 1
Vendula Čtveráčková BK Velké Meziříčí 15 1
Jan Novák BC Vysočina 13 1
Ondřej Waclawik SKB Tišnov 14 1
Tomáš Vrtílek BBK Blansko 13 1
Albert Uhde BBK Blansko 13 1
Filip Tutko Sokol Babice Kohouti 11 1
Robert Bílý SKB Tišnov 13 1
Tomáš Mičánek BASKET Brno 13 1
Jan Obrdlík BASKET Brno 13 1
Lukáš Zach SK Žabovřesky B 14 1
Petr Vaněk SK Žabovřesky B 14 1
Tomáš Juřica SK Žabovřesky B 14 1
Leontýna Šnedarová Sokol Babice Kohouti 14 1
Prokop Levý Sokol Babice Kohouti 11 1
Ondřej Levý Sokol Babice Kohouti 13 1
Adéla Zimmermannová Sokol Babice Kohouti 12 1
David Tutko Sokol Babice Kohouti 13 1
Kryštof Ruby Sokol Babice Kohouti 14 1
Antonín Kropáček SKB Tišnov 13 1
Karel Střelec BK Vyškov 13 1
Adam Havlena BBK Blansko 13 1
Pavel Kolář SK Žabovřesky B 14 1
Jiří Audy SK Žabovřesky B 14 1
Lukáš Kryštof BK Vyškov 13 1
Vojtěch Šnapka BK Vyškov 13 1
Dominik Novák BC Vysočina 14 1
Lukáš Herout BC Vysočina 13 1
Robin Jílek BK Vyškov 13 1
Josef Drška SK Žabovřesky B 14 1
Petr Šik SK Žabovřesky B 14 1
Vít Majer BC Vysočina 14 1
Jan Pleskal SKB Tišnov 14 1
Jakub Jenyš BBK Blansko 13 1
Richard Nikolas Hybášek BASKET Brno 13 1
Matyáš Medek SK Žabovřesky B 14 1
Kryštof Kolář SK Žabovřesky B 14 1
Radovan Tvrdý BASKET Brno 14 1
Matěj Mikulášek SK Žabovřesky B 14 1
Lukáš Kulich Sokol Babice Kohouti 13 1
Vojtěch Kulich Sokol Babice Kohouti 13 1
Vojtěch Liška BK Vyškov 13 1
Richard Steklý Sokol Babice Kohouti 13 1
Petr Georgiev SKB Tišnov 14 1
Ivo Chmelař BASKET Brno 13 1
Jiří Fuka BASKET Brno 13 1
Jiří Burget BBK Blansko 14 1
Vilém Král BBK Blansko 14 1
Petr Novotný BASKET Brno 13 1
Matyáš Uhmann SKB Tišnov 14 1
Tobiáš Moučka BK Vyškov 12 1
Eliáš David Hoskovec BASKET Brno 12 1
Václav Drechsler BK Vyškov 13 1
Nikolas Beránek BK Vyškov 12 1
Patrik Šesták BK Vyškov 12 1
Martin Feďkiv BK Vyškov 14 1
Jakub Sychra BK Vyškov 14 1
Vojtěch Lošek BK Vyškov 13 1
Peter Jánoši SKB Tišnov 12 1
Ondřej Štecha SKB Tišnov 13 1
Jakub Kreps SKB Tišnov 13 1
Mikuláš Pokorný SKB Tišnov 13 1
Jakub Čičmanec BASKET Brno 13 1
Robin Ubr BASKET Brno 12 1
Matěj Starý Sokol Babice Kohouti 11 1
Petr Volák BC Vysočina 13 1
Julie Šplíchalová Sokol Babice Kohouti 12 1
Jakub Jan Černý Sokol Babice Kohouti 13 1
Rozina Sekaninová Sokol Babice Kohouti 12 1
David Došek Sokol Babice Kohouti 14 1
Ondřej Nežádal Sokol Babice Kohouti 13 1
Elen Bartošková Sokol Babice Kohouti 14 1
Sofie Nežádalová Sokol Babice Kohouti 14 1
Mariana Ondrůjová Sokol Babice Kohouti 12 1
Petr Pavlovič Sokol Babice Kohouti 13 1
Viktorie Sehnalová Sokol Babice Kohouti 12 1
Adam Zimmermann Sokol Babice Kohouti 10 1
Tibor Štěpánek BASKET Brno 13 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vidlák Filip 4 2 2 0 - - -
Večeřová Tereza 6 3 3 0 - - -
Urbánek Štěpán 2 1 1 0 - - -
Tesař Ondřej 8 4 4 0 - - -
Strmiska Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Slovák Roman 5 2 3 0 - - -
Slezák Jiří 8 4 4 0 - - -
Siegfried Jiří 4 2 2 0 - - -
Sehnal Jiří 10 6 4 0 - - -
Račanský Martin 2 1 1 0 - - -
Pošvic Roman 2 1 1 0 - - -
Polák Richard 10 5 5 0 - - -
Pilátová Simona 5 2 3 0 - - -
Pešák Marek 8 5 3 0 - - -
Novotný Tomáš 2 1 1 0 - - -
Mesiarik Radek 2 1 1 0 - - -
Kunclová Natálie 2 1 1 0 - - -
Kučírek Pavel 2 1 1 0 - - -
Kubalec Tobiáš 1 0 1 0 - - -
Kryštof Pavel 4 2 2 0 - - -
Konečný Antonín 4 2 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 5 3 2 0 - - -
Juránek Zdeněk 6 3 3 0 - - -
Jelínek Martin 6 3 3 0 - - -
Jansa Martin 2 1 1 0 - - -
Janík Karel 6 3 3 0 - - -
Chlup Aleš 2 1 1 0 - - -
Chaloupka Libor 8 6 2 0 - - -
Horký Radim 2 1 1 0 - - -
Hlaváček Tomáš 8 4 4 0 - - -
Havelek Václav 4 2 2 0 - - -
Hauf Tadeáš 16 7 9 0 - - -
Buryšek Zdeněk 18 9 9 0 - - -
Borek Dan 6 3 3 0 - - -
Antoš Adam 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře