OP nejmladší minižáci U11
Základní informace
Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní | Turnaj 2 | 4 |
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
|
23. 9. 2023
09:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Vincent Pešout Michal Sedmík |
83
33
|
24
4
39
20
71
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 7 |
Sokol Babice Kohouti
BK Sojky Pelhřimov
|
23. 9. 2023
09:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Jiří Slezák Richard Polák |
75
28
|
21
11
46
18
54
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 10 |
Jiskra Kyjov
BK Skokani B
|
23. 9. 2023
09:30 |
Hala TJ Jiskra |
Adam Antoš Pavel Kryštof |
51
24
|
20
6
36
12
45
20 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 8 |
BK Sojky Pelhřimov
BK Skokani A
|
23. 9. 2023
10:30 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Richard Polák Jiří Slezák |
42
47
|
8
8
17
28
32
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 5 |
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
|
23. 9. 2023
11:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Michal Sedmík Tomáš Hlaváček |
43
59
|
8
17
26
27
37
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 11 |
BK Skokani B
BK Vyškov
|
23. 9. 2023
11:15 |
Hala TJ Jiskra |
Pavel Kryštof Adam Antoš |
47
54
|
11
11
17
31
43
35 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 9 |
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani A
|
23. 9. 2023
12:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Jiří Slezák Richard Polák |
88
40
|
20
14
41
19
60
36 |
Review | |
Základní | Turnaj 1 | 1 |
SKB Tišnov
BASKET Brno
|
23. 9. 2023
13:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Zdeněk Buryšek Martin Jelínek |
21
72
|
8
16
11
35
19
50 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 6 |
BC Vysočina
Tygři Brno
|
23. 9. 2023
13:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Tomáš Hlaváček Vincent Pešout |
73
42
|
12
12
36
21
51
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 12 |
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
|
23. 9. 2023
13:00 |
Hala TJ Jiskra |
Adam Antoš Pavel Kryštof |
52
35
|
9
6
23
10
28
19 |
Review | |
Základní | Turnaj 1 | 2 |
BASKET Brno
TJ Jiskra Humpolec
|
23. 9. 2023
14:30 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Martin Jelínek Zdeněk Buryšek |
54
30
|
8
13
20
16
37
28 |
Review | |
Základní | Turnaj 1 | 3 |
SKB Tišnov
TJ Jiskra Humpolec
|
23. 9. 2023
16:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Martin Jelínek Zdeněk Buryšek |
12
59
|
4
14
4
27
8
37 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 13 |
BK Skokani B
SKB Tišnov
|
7. 10. 2023
08:00 |
SH Rosnička Brno |
Ondřej Tesař Antonín Konečný |
43
24
|
15
4
23
14
35
18 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 22 |
Tygři Brno
BK Skokani A
|
7. 10. 2023
08:00 |
SH Morenda |
Jiří Slezák |
97
22
|
30
0
47
7
76
14 |
Review | |
Základní | Turnaj 6 | 18 |
BASKET Brno
BC Vysočina
|
7. 10. 2023
09:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Štěpán Urbánek Radek Mesiarik |
33
54
|
8
10
13
26
27
42 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 14 |
SKB Tišnov
Sokol Babice Kohouti
|
7. 10. 2023
09:30 |
SH Rosnička Brno |
Ondřej Tesař Antonín Konečný |
8
85
|
0
24
3
50
4
63 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 23 |
BK Skokani A
BK Vyškov
|
7. 10. 2023
09:30 |
SH Morenda |
Jiří Slezák |
57
36
|
14
12
32
20
44
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 19 |
TJ Jiskra Humpolec
SK Renocar Podolí
|
8. 10. 2023
10:00 |
SH TJ Jiskra |
61
47
|
8
10
28
18
34
26 |
Review | ||
Základní | Turnaj 6 | 17 |
BK Sojky Pelhřimov
BC Vysočina
|
7. 10. 2023
10:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Radek Mesiarik Štěpán Urbánek |
34
43
|
0
11
14
16
18
31 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 15 |
BK Skokani B
Sokol Babice Kohouti
|
7. 10. 2023
11:00 |
SH Rosnička Brno |
Ondřej Tesař Antonín Konečný |
25
58
|
14
7
19
31
23
46 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 24 |
Tygři Brno
BK Vyškov
|
7. 10. 2023
11:00 |
SH Morenda |
Jiří Slezák |
94
9
|
22
0
43
0
64
3 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 20 |
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
|
8. 10. 2023
11:30 |
SH TJ Jiskra |
20
95
|
2
20
6
52
16
72 |
Review | ||
Základní | Turnaj 6 | 16 |
BASKET Brno
BK Sojky Pelhřimov
|
7. 10. 2023
12:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Štěpán Urbánek Radek Mesiarik |
56
36
|
3
11
18
17
27
27 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 21 |
TJ Jiskra Humpolec
Jiskra Kyjov
|
8. 10. 2023
13:00 |
SH TJ Jiskra |
27
65
|
8
23
10
33
20
48 |
Review | ||
Základní | Turnaj 9 | 25 |
Sokol Babice Kohouti
BASKET Brno
|
21. 10. 2023
09:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
75
64
|
11
20
41
32
51
53 |
Review | ||
Základní | Turnaj 10 | 28 |
BK Vyškov
BC Vysočina
|
21. 10. 2023
09:00 |
SH Za parkem |
Filip Hudec |
39
79
|
12
14
27
39
33
65 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 31 |
BK Sojky Pelhřimov
Tygři Brno
|
21. 10. 2023
09:00 |
SH Pelhřimov |
11
112
|
4
21
6
50
8
76 |
Review | ||
Základní | Turnaj 12 | 34 |
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
|
21. 10. 2023
09:00 |
SH Podolí u Brna |
Zdeněk Buryšek Marek Pešák |
67
58
|
11
15
34
31
49
44 |
Review | |
Základní | Turnaj 9 | 26 |
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
|
21. 10. 2023
10:30 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
35
71
|
10
19
18
36
24
51 |
Review | ||
Základní | Turnaj 10 | 29 |
BC Vysočina
TJ Jiskra Humpolec
|
21. 10. 2023
10:45 |
SH Za parkem |
Filip Hudec |
61
37
|
10
11
27
15
41
23 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 35 |
BK Skokani A
SKB Tišnov
|
21. 10. 2023
10:45 |
SH Podolí u Brna |
Marek Pešák Zdeněk Buryšek |
53
23
|
10
6
19
10
39
11 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 32 |
Tygři Brno
BK Skokani B
|
21. 10. 2023
11:00 |
SH Pelhřimov |
105
9
|
26
2
46
5
70
5 |
Review | ||
Základní | Turnaj 9 | 27 |
Sokol Babice Kohouti
Jiskra Kyjov
|
21. 10. 2023
12:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
58
84
|
17
20
34
40
44
70 |
Review | ||
Základní | Turnaj 10 | 30 |
BK Vyškov
TJ Jiskra Humpolec
|
21. 10. 2023
12:30 |
SH Za parkem |
Filip Hudec |
58
23
|
22
8
38
14
52
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 36 |
SK Renocar Podolí
SKB Tišnov
|
21. 10. 2023
12:30 |
SH Podolí u Brna |
Zdeněk Buryšek Marek Pešák |
85
30
|
29
4
45
20
75
20 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 33 |
BK Sojky Pelhřimov
BK Skokani B
|
21. 10. 2023
13:00 |
SH Pelhřimov |
53
24
|
14
4
24
14
42
18 |
Review | ||
Základní | Turnaj 15 | 43 |
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
|
11. 11. 2023
08:15 |
ZŠ nám. Svornosti |
Ondřej Tesař Tobiáš Kubalec |
58
67
|
21
5
37
36
45
46 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 40 |
BK Skokani A
BK Sojky Pelhřimov
|
11. 11. 2023
08:30 |
SH Rosnička Brno |
Andrea Foltýnová Antonín Konečný |
33
28
|
7
10
15
20
23
24 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 37 |
SKB Tišnov
BK Skokani B
|
11. 11. 2023
09:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Martin Jelínek Václav Havelek |
32
91
|
17
24
17
48
24
66 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 46 |
BC Vysočina
Sokol Babice Kohouti
|
12. 11. 2023
09:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Roman Pošvic Filip Pošvic |
74
57
|
19
4
31
26
55
35 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 41 |
BK Sojky Pelhřimov
TJ Jiskra Humpolec
|
11. 11. 2023
10:00 |
SH Rosnička Brno |
Antonín Konečný Andrea Foltýnová |
22
56
|
2
20
8
26
10
45 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 44 |
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
|
11. 11. 2023
10:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Ondřej Tesař Prokop Slanina |
54
51
|
10
14
31
24
36
36 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 38 |
BK Skokani B
Jiskra Kyjov
|
11. 11. 2023
10:30 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Václav Havelek Martin Jelínek |
27
69
|
6
18
8
42
14
62 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 47 |
Sokol Babice Kohouti
Tygři Brno
|
12. 11. 2023
11:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Roman Pošvic Filip Pošvic |
34
90
|
10
22
14
43
28
66 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 42 |
BK Skokani A
TJ Jiskra Humpolec
|
11. 11. 2023
11:30 |
SH Rosnička Brno |
Andrea Foltýnová Antonín Konečný |
31
34
|
11
9
15
14
21
24 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 45 |
BASKET Brno
BK Vyškov
|
11. 11. 2023
11:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Prokop Slanina Tobiáš Kubalec |
58
43
|
22
12
32
21
45
31 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 39 |
SKB Tišnov
Jiskra Kyjov
|
11. 11. 2023
12:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Martin Jelínek Václav Havelek |
13
80
|
6
12
10
30
12
50 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 48 |
BC Vysočina
Tygři Brno
|
12. 11. 2023
13:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Filip Pošvic Roman Pošvic |
41
76
|
11
20
25
34
31
50 |
Review | |
Základní | Turnaj 17 | 51 |
Tygři Brno
TJ Jiskra Humpolec
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Základní | Turnaj 18 | 52 |
SK Renocar Podolí
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Základní | Turnaj 17 | 49 |
Tygři Brno
SKB Tišnov
|
2. 12. 2023
09:00 |
SH Morenda |
Martin Jansa Antonín Konečný |
101
6
|
27
0
49
2
73
2 |
Review | |
Základní | Turnaj 18 | 54 |
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
|
2. 12. 2023
09:00 |
SH Podolí u Brna |
Jiří Slezák |
30
74
|
8
15
18
28
24
44 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 55 |
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
|
2. 12. 2023
09:00 |
Hala TJ Jiskra |
Michal Vybíral Šimon Hrabal |
58
30
|
11
8
27
11
36
25 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 58 |
BK Vyškov
Sokol Babice Kohouti
|
2. 12. 2023
09:00 |
SH Za parkem |
Karel Janík Zdeněk Buryšek |
57
30
|
16
6
25
15
49
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 17 | 50 |
SKB Tišnov
Tygři Brno
|
2. 12. 2023
10:30 |
SH Morenda |
Antonín Konečný Martin Jansa |
18
76
|
2
26
6
49
10
67 |
Review | |
Základní | Turnaj 18 | 53 |
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
|
2. 12. 2023
10:45 |
SH Podolí u Brna |
Jiří Slezák |
77
62
|
23
13
42
26
68
35 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 56 |
BASKET Brno
BK Skokani A
|
2. 12. 2023
10:45 |
Hala TJ Jiskra |
Šimon Hrabal Michal Vybíral |
56
34
|
10
10
23
16
34
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 59 |
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani B
|
2. 12. 2023
10:45 |
SH Za parkem |
Zdeněk Buryšek Karel Janík |
43
66
|
10
12
22
30
33
44 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 57 |
Jiskra Kyjov
BK Skokani A
|
2. 12. 2023
12:30 |
Hala TJ Jiskra |
Michal Vybíral Šimon Hrabal |
62
34
|
17
10
29
14
49
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 60 |
BK Vyškov
BK Skokani B
|
2. 12. 2023
12:30 |
SH Za parkem |
Karel Janík Zdeněk Buryšek |
57
59
|
24
8
35
30
43
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 72 |
BK Sojky Pelhřimov
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Pelhřimov |
|
Preview | |||
Základní | Turnaj 22 | 64 |
BK Skokani B
BASKET Brno
|
16. 12. 2023
08:00 |
SH Rosnička Brno |
Karel Janík |
37
49
|
6
22
19
26
31
33 |
Review | |
Základní | Turnaj 21 | 61 |
TJ Jiskra Humpolec
Sokol Babice Kohouti
|
17. 12. 2023
09:00 |
SH TJ Jiskra |
54
72
|
13
15
36
29
36
50 |
Review | ||
Základní | Turnaj 23 | 67 |
SKB Tišnov
BK Skokani A
|
16. 12. 2023
09:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Libor Chaloupka Martin Jelínek |
48
42
|
17
8
23
16
41
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 22 | 65 |
BASKET Brno
Tygři Brno
|
16. 12. 2023
09:30 |
SH Rosnička Brno |
Karel Janík |
15
86
|
1
19
3
42
11
62 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 70 |
BK Sojky Pelhřimov
BK Vyškov
|
16. 12. 2023
10:00 |
SH Pelhřimov |
34
55
|
10
8
22
20
32
34 |
Review | ||
Základní | Turnaj 21 | 62 |
Sokol Babice Kohouti
SK Renocar Podolí
|
17. 12. 2023
10:30 |
SH TJ Jiskra |
55
70
|
14
11
18
39
39
52 |
Review | ||
Základní | Turnaj 23 | 68 |
BK Skokani A
BC Vysočina
|
16. 12. 2023
10:30 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Martin Jelínek Libor Chaloupka |
43
55
|
10
17
24
29
30
49 |
Review | |
Základní | Turnaj 22 | 66 |
BK Skokani B
Tygři Brno
|
16. 12. 2023
11:00 |
SH Rosnička Brno |
Karel Janík |
28
85
|
8
20
14
40
25
60 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 71 |
BK Vyškov
BK Sojky Pelhřimov
|
16. 12. 2023
11:45 |
SH Pelhřimov |
67
21
|
11
5
31
9
49
19 |
Review | ||
Základní | Turnaj 21 | 63 |
TJ Jiskra Humpolec
SK Renocar Podolí
|
17. 12. 2023
12:00 |
SH TJ Jiskra |
31
62
|
9
8
21
30
27
47 |
Review | ||
Základní | Turnaj 23 | 69 |
SKB Tišnov
BC Vysočina
|
16. 12. 2023
12:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Libor Chaloupka Martin Jelínek |
56
55
|
14
11
28
27
40
41 |
Review | |
Základní | Turnaj 28 | 82 |
BK Vyškov
BK Skokani B
|
13. 1. 2024
08:30 |
SH Za parkem |
Richard Polák Tomáš Novotný |
102
8
|
28
6
53
6
80
8 |
Review | |
Základní | Turnaj 25 | 73 |
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani A
|
13. 1. 2024
09:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Jiří Slezák Tomáš Cicvárek |
75
61
|
14
17
37
39
56
54 |
Review | |
Základní | Turnaj 26 | 76 |
BC Vysočina
Tygři Brno
|
13. 1. 2024
09:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Michal Sedmík Tomáš Hlaváček |
41
72
|
9
14
21
31
33
48 |
Review | |
Základní | Turnaj 28 | 83 |
BK Skokani B
SKB Tišnov
|
13. 1. 2024
10:15 |
SH Za parkem |
Tomáš Novotný Richard Polák |
30
49
|
6
18
12
28
20
43 |
Review | |
Základní | Turnaj 25 | 74 |
BK Skokani A
TJ Jiskra Humpolec
|
13. 1. 2024
10:30 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Tomáš Cicvárek Jiří Slezák |
64
37
|
17
13
32
23
50
34 |
Review | |
Základní | Turnaj 26 | 77 |
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
|
13. 1. 2024
11:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Vincent Pešout Michal Sedmík |
80
37
|
17
12
43
18
63
24 |
Review | |
Základní | Turnaj 25 | 75 |
Sokol Babice Kohouti
TJ Jiskra Humpolec
|
13. 1. 2024
12:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Jiří Slezák Tomáš Cicvárek |
80
36
|
20
10
41
16
58
32 |
Review | |
Základní | Turnaj 28 | 84 |
BK Vyškov
SKB Tišnov
|
13. 1. 2024
12:00 |
SH Za parkem |
Richard Polák Tomáš Novotný |
75
37
|
24
11
36
15
55
27 |
Review | |
Základní | Turnaj 27 | 79 |
BASKET Brno
BK Sojky Pelhřimov
|
13. 1. 2024
12:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Marek Pešák Radek Mesiarik |
74
39
|
14
6
36
24
59
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 26 | 78 |
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
|
13. 1. 2024
13:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Vincent Pešout Michal Sedmík |
62
42
|
14
11
33
17
48
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 27 | 80 |
BK Sojky Pelhřimov
SK Renocar Podolí
|
13. 1. 2024
14:15 |
ZŠ nám. Svornosti |
Radek Mesiarik Marek Pešák |
34
61
|
6
12
22
33
24
34 |
Review | |
Základní | Turnaj 27 | 81 |
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
|
13. 1. 2024
16:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Marek Pešák Radek Mesiarik |
51
59
|
19
10
27
23
45
31 |
Review | |
Základní | Turnaj 34 | 89 |
SKB Tišnov
BASKET Brno
|
27. 1. 2024
09:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Zdeněk Buryšek Antonín Konečný |
41
42
|
10
8
21
18
29
32 |
Review | |
Základní | Turnaj 33 | 87 |
BK Sojky Pelhřimov
BK Skokani B
|
27. 1. 2024
10:00 |
SH Pelhřimov |
49
43
|
6
8
22
13
31
26 |
Review | ||
Základní | Turnaj 34 | 90 |
BASKET Brno
TJ Třebíč
|
27. 1. 2024
10:30 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Antonín Konečný Zdeněk Buryšek |
62
34
|
24
2
33
20
51
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 33 | 88 |
BK Skokani B
BK Sojky Pelhřimov
|
27. 1. 2024
11:45 |
SH Pelhřimov |
60
56
|
8
24
26
34
36
40
51
51 |
Review | ||
Základní | Turnaj 34 | 91 |
SKB Tišnov
TJ Třebíč
|
27. 1. 2024
12:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Zdeněk Buryšek Antonín Konečný |
72
25
|
16
8
32
14
54
18 |
Review | |
Základní | Turnaj 32 | 85 |
TJ Jiskra Humpolec
BK Vyškov
|
24. 2. 2024
13:00 |
SH TJ Jiskra |
40
54
|
15
11
23
23
38
40 |
Review | ||
Základní | Turnaj 32 | 86 |
BK Vyškov
TJ Jiskra Humpolec
|
24. 2. 2024
14:30 |
SH TJ Jiskra |
42
46
|
8
13
24
21
26
41 |
Review | ||
Základní | Turnaj 36 | 95 |
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
|
17. 2. 2024
08:30 |
SH Za parkem |
Aleš Chlup Richard Polák |
45
53
|
14
5
20
32
33
32 |
Review | |
Základní | Turnaj 37 | 100 |
BASKET Brno
BK Skokani B
|
17. 2. 2024
09:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Tomáš Novotný Roman Pošvic |
83
21
|
25
4
44
10
65
15 |
Review | |
Základní | Turnaj 35 | 92 |
Jiskra Kyjov
BK Skokani A
|
17. 2. 2024
09:30 |
Hala TJ Jiskra |
Adam Antoš Tomáš Navrátil |
51
40
|
14
8
26
18
39
28 |
Review | |
Základní | Turnaj 36 | 96 |
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
|
17. 2. 2024
10:00 |
SH Za parkem |
Andrea Foltýnová Aleš Chlup |
28
88
|
2
25
15
41
17
72 |
Review | |
Základní | Turnaj 37 | 99 |
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani B
|
17. 2. 2024
10:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Pošvic Tomáš Novotný |
54
20
|
14
6
29
14
40
16 |
Review | |
Základní | Turnaj 35 | 93 |
BK Skokani A
SKB Tišnov
|
17. 2. 2024
11:15 |
Hala TJ Jiskra |
Tomáš Navrátil Adam Antoš |
80
44
|
19
16
35
24
56
38 |
Review | |
Základní | Turnaj 36 | 97 |
BK Vyškov
Tygři Brno
|
17. 2. 2024
11:30 |
SH Za parkem |
Aleš Chlup Richard Polák |
30
86
|
3
29
11
49
20
73 |
Review | |
Základní | Turnaj 37 | 98 |
BASKET Brno
Sokol Babice Kohouti
|
17. 2. 2024
12:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Tomáš Novotný Roman Pošvic |
68
37
|
16
2
30
12
52
24 |
Review | |
Základní | Turnaj 35 | 94 |
Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
|
17. 2. 2024
13:00 |
Hala TJ Jiskra |
Adam Antoš Tomáš Navrátil |
82
21
|
20
3
44
11
66
13 |
Review | |
Základní | Turnaj 43 | 106 |
TJ Jiskra Humpolec
BASKET Brno
|
10. 3. 2024
08:45 |
SH TJ Jiskra |
55
46
|
11
14
23
25
46
33 |
Review | ||
Základní | Turnaj 42 | 104 |
SKB Tišnov
BK Sojky Pelhřimov
|
10. 3. 2024
09:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Libor Chaloupka Václav Havelek |
52
74
|
19
12
32
38
44
58 |
Review | |
Základní | Turnaj 43 | 107 |
BASKET Brno
TJ Jiskra Humpolec
|
10. 3. 2024
09:45 |
SH TJ Jiskra |
40
48
|
12
19
22
23
32
38 |
Review | ||
Základní | Turnaj 41 | 101 |
BK Skokani B
BK Vyškov
|
10. 3. 2024
10:00 |
SH Rosnička Brno |
Dan Borek Radek Mesiarik |
28
64
|
4
22
13
38
21
54 |
Review | |
Základní | Turnaj 42 | 105 |
BK Sojky Pelhřimov
SKB Tišnov
|
10. 3. 2024
10:30 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Václav Havelek Libor Chaloupka |
55
69
|
11
11
28
31
43
50 |
Review | |
Základní | Turnaj 41 | 102 |
BK Vyškov
TJ Třebíč
|
10. 3. 2024
11:45 |
SH Rosnička Brno |
Radek Mesiarik Dan Borek |
89
19
|
21
2
39
9
67
13 |
Review | |
Základní | Turnaj 41 | 103 |
BK Skokani B
TJ Třebíč
|
10. 3. 2024
13:30 |
SH Rosnička Brno |
Dan Borek Radek Mesiarik |
36
28
|
4
14
16
17
22
20 |
Review | |
Základní | Turnaj 47 | 108 |
BK Vyškov
SKB Tišnov
|
23. 3. 2024
09:00 |
SH Za parkem |
Martin Račanský |
72
41
|
9
10
31
21
50
29 |
Review | |
Základní | Turnaj 48 | 111 |
BK Sojky Pelhřimov
BK Skokani B
|
23. 3. 2024
09:00 |
SH Pelhřimov |
82
20
|
24
2
44
10
64
14 |
Review | ||
Základní | Turnaj 47 | 109 |
SKB Tišnov
BASKET Brno
|
23. 3. 2024
10:30 |
SH Za parkem |
Martin Račanský |
26
79
|
8
21
10
36
16
63 |
Review | |
Základní | Turnaj 48 | 112 |
BK Skokani B
BK Sojky Pelhřimov
|
23. 3. 2024
10:30 |
SH Pelhřimov |
14
90
|
4
24
6
48
10
63 |
Review | ||
Základní | Turnaj 47 | 110 |
BK Vyškov
BASKET Brno
|
23. 3. 2024
12:00 |
SH Za parkem |
Martin Račanský |
36
81
|
10
23
19
41
33
64 |
Review | |
Základní | Turnaj 49 | 113 |
TJ Třebíč
TJ Jiskra Humpolec
|
23. 3. 2024
13:00 |
Sportovní hala L. Pokorného |
Pavel Kučírek Zdeněk Juránek |
16
86
|
6
21
10
33
14
57 |
Review | |
Základní | Turnaj 49 | 114 |
TJ Jiskra Humpolec
TJ Třebíč
|
23. 3. 2024
14:45 |
Sportovní hala L. Pokorného |
Zdeněk Juránek Pavel Kučírek |
76
28
|
22
6
44
14
66
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 55 | 122 |
TJ Jiskra Humpolec
SKB Tišnov
|
13. 4. 2024
08:30 |
SH TJ Jiskra |
58
49
|
16
8
22
24
37
38 |
Review | ||
Základní | Turnaj 52 | 115 |
BASKET Brno
BK Skokani A
|
13. 4. 2024
09:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Ondřej Josefus Radek Mesiarik |
38
50
|
16
13
23
25
32
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 53 | 117 |
Tygři Brno
BK Sojky Pelhřimov
|
13. 4. 2024
09:00 |
SH Morenda |
Zdeněk Buryšek Antonín Konečný |
99
20
|
33
3
54
9
66
14 |
Review | |
Základní | Turnaj 54 | 120 |
Vlčata Žďár
BK Vyškov
|
13. 4. 2024
09:00 |
Hala 2. ZŠ |
Roman Pošvic |
70
38
|
18
4
32
19
48
27 |
Review | |
Základní | Turnaj 55 | 123 |
SKB Tišnov
BK Skokani B
|
13. 4. 2024
09:45 |
SH TJ Jiskra |
48
15
|
15
6
21
11
33
11 |
Review | ||
Základní | Turnaj 53 | 118 |
BK Sojky Pelhřimov
TJ Třebíč
|
13. 4. 2024
10:30 |
SH Morenda |
Antonín Konečný Zdeněk Buryšek |
43
12
|
10
2
18
4
29
8 |
Review | |
Základní | Turnaj 52 | 116 |
BK Skokani A
BASKET Brno
|
13. 4. 2024
10:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Radek Mesiarik Ondřej Josefus |
58
45
|
8
16
21
27
42
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 54 | 121 |
BK Vyškov
Vlčata Žďár
|
13. 4. 2024
10:45 |
Hala 2. ZŠ |
Roman Pošvic Petr Kazda |
33
48
|
10
12
16
30
28
34 |
Review | |
Základní | Turnaj 55 | 124 |
TJ Jiskra Humpolec
BK Skokani B
|
13. 4. 2024
11:00 |
SH TJ Jiskra |
79
26
|
26
2
44
12
72
14 |
Review | ||
Základní | Turnaj 53 | 119 |
Tygři Brno
TJ Třebíč
|
13. 4. 2024
12:00 |
SH Morenda |
Zdeněk Buryšek Antonín Konečný |
106
3
|
32
0
56
3
78
3 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BASKET Brno | 24 | 13 | 11 | 1.289 | 1.116 | 37 | |
2. | Tygři Brno | 18 | 17 | 1 | 1.554 | 468 | 35 | |
3. | BK Vyškov | 24 | 11 | 13 | 1.241 | 1.165 | 35 | |
4. | TJ Jiskra Humpolec | 20 | 11 | 9 | 973 | 929 | 31 | |
5. | BK Skokani B | 24 | 6 | 18 | 801 | 1.464 | 30 | |
6. | SKB Tišnov | 24 | 6 | 18 | 840 | 1.529 | 30 | |
7. | Jiskra Kyjov | 14 | 12 | 2 | 899 | 506 | 26 | |
8. | BK Skokani A | 18 | 8 | 10 | 847 | 926 | 26 | |
9. | BK Sojky Pelhřimov | 20 | 6 | 14 | 851 | 1.072 | 26 | |
10. | BC Vysočina | 14 | 11 | 3 | 872 | 656 | 25 | |
11. | Sokol Babice Kohouti | 16 | 9 | 7 | 976 | 845 | 25 | |
12. | Renocar Podolí | 16 | 9 | 7 | 841 | 950 | 25 | |
13. | TJ Třebíč | 8 | 0 | 8 | 165 | 570 | 8 | |
14. | Vlčata Žďár | 2 | 2 | 0 | 118 | 71 | 4 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Tým | Z |
---|---|
BK Skokani A | 2 |
Jiskra Kyjov | 14 |
SKB Tišnov | 2 |
BASKET Brno | 2 |
BK Skokani B | 2 |
BK Vyškov | 1 |
TJ Jiskra Humpolec | 1 |
BC Vysočina | 1 |
Renocar Podolí | 1 |
Tygři Brno | 1 |
Sokol Babice Kohouti | 1 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vybíral Michal | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 11 | 9 | 2 | 0 | - | - | - |
Slanina Prokop | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Sedmík Michal | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Račanský Martin | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Pošvic Roman | 8 | 5 | 3 | 0 | - | - | - |
Pošvic Filip | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 8 | 3 | 5 | 0 | - | - | - |
Pešout Vincent | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Navrátil Tomáš | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Mesiarik Radek | 11 | 4 | 7 | 0 | - | - | - |
Kučírek Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kubalec Tobiáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Konečný Antonín | 14 | 4 | 10 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 9 | 5 | 4 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Hrabal Šimon | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Hlaváček Tomáš | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Havelek Václav | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Foltýnová Andrea | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Cicvárek Tomáš | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 15 | 8 | 7 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře