OP nejmladší minižáci U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 2 4
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
23. 9. 2023
09:00
Hala SMJ Jihlava Vincent Pešout
Michal Sedmík
83
33
24
4
39
20
71
22
Review
Základní Turnaj 3 7
Sokol Babice Kohouti
BK Sojky Pelhřimov
23. 9. 2023
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Jiří Slezák
Richard Polák
75
28
21
11
46
18
54
26
Review
Základní Turnaj 4 10
Jiskra Kyjov
BK Skokani B
23. 9. 2023
09:30
Hala TJ Jiskra Adam Antoš
Pavel Kryštof
51
24
20
6
36
12
45
20
Review
Základní Turnaj 3 8
BK Sojky Pelhřimov
BK Skokani A
23. 9. 2023
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou Richard Polák
Jiří Slezák
42
47
8
8
17
28
32
39
Review
Základní Turnaj 2 5
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
23. 9. 2023
11:00
Hala SMJ Jihlava Michal Sedmík
Tomáš Hlaváček
43
59
8
17
26
27
37
40
Review
Základní Turnaj 4 11
BK Skokani B
BK Vyškov
23. 9. 2023
11:15
Hala TJ Jiskra Pavel Kryštof
Adam Antoš
47
54
11
11
17
31
43
35
Review
Základní Turnaj 3 9
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani A
23. 9. 2023
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Jiří Slezák
Richard Polák
88
40
20
14
41
19
60
36
Review
Základní Turnaj 1 1
SKB Tišnov
BASKET Brno
23. 9. 2023
13:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Zdeněk Buryšek
Martin Jelínek
21
72
8
16
11
35
19
50
Review
Základní Turnaj 2 6
BC Vysočina
Tygři Brno
23. 9. 2023
13:00
Hala SMJ Jihlava Tomáš Hlaváček
Vincent Pešout
73
42
12
12
36
21
51
30
Review
Základní Turnaj 4 12
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
23. 9. 2023
13:00
Hala TJ Jiskra Adam Antoš
Pavel Kryštof
52
35
9
6
23
10
28
19
Review
Základní Turnaj 1 2
BASKET Brno
TJ Jiskra Humpolec
23. 9. 2023
14:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jelínek
Zdeněk Buryšek
54
30
8
13
20
16
37
28
Review
Základní Turnaj 1 3
SKB Tišnov
TJ Jiskra Humpolec
23. 9. 2023
16:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jelínek
Zdeněk Buryšek
12
59
4
14
4
27
8
37
Review
Základní Turnaj 5 13
BK Skokani B
SKB Tišnov
7. 10. 2023
08:00
SH Rosnička Brno Ondřej Tesař
Antonín Konečný
43
24
15
4
23
14
35
18
Review
Základní Turnaj 8 22
Tygři Brno
BK Skokani A
7. 10. 2023
08:00
SH Morenda Jiří Slezák
97
22
30
0
47
7
76
14
Review
Základní Turnaj 6 18
BASKET Brno
BC Vysočina
7. 10. 2023
09:00
ZŠ nám. Svornosti Štěpán Urbánek
Radek Mesiarik
33
54
8
10
13
26
27
42
Review
Základní Turnaj 5 14
SKB Tišnov
Sokol Babice Kohouti
7. 10. 2023
09:30
SH Rosnička Brno Ondřej Tesař
Antonín Konečný
8
85
0
24
3
50
4
63
Review
Základní Turnaj 8 23
BK Skokani A
BK Vyškov
7. 10. 2023
09:30
SH Morenda Jiří Slezák
57
36
14
12
32
20
44
30
Review
Základní Turnaj 7 19
TJ Jiskra Humpolec
SK Renocar Podolí
8. 10. 2023
10:00
SH TJ Jiskra
61
47
8
10
28
18
34
26
Review
Základní Turnaj 6 17
BK Sojky Pelhřimov
BC Vysočina
7. 10. 2023
10:45
ZŠ nám. Svornosti Radek Mesiarik
Štěpán Urbánek
34
43
0
11
14
16
18
31
Review
Základní Turnaj 5 15
BK Skokani B
Sokol Babice Kohouti
7. 10. 2023
11:00
SH Rosnička Brno Ondřej Tesař
Antonín Konečný
25
58
14
7
19
31
23
46
Review
Základní Turnaj 8 24
Tygři Brno
BK Vyškov
7. 10. 2023
11:00
SH Morenda Jiří Slezák
94
9
22
0
43
0
64
3
Review
Základní Turnaj 7 20
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
8. 10. 2023
11:30
SH TJ Jiskra 20
95
2
20
6
52
16
72
Review
Základní Turnaj 6 16
BASKET Brno
BK Sojky Pelhřimov
7. 10. 2023
12:30
ZŠ nám. Svornosti Štěpán Urbánek
Radek Mesiarik
56
36
3
11
18
17
27
27
Review
Základní Turnaj 7 21
TJ Jiskra Humpolec
Jiskra Kyjov
8. 10. 2023
13:00
SH TJ Jiskra 27
65
8
23
10
33
20
48
Review
Základní Turnaj 9 25
Sokol Babice Kohouti
BASKET Brno
21. 10. 2023
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou
75
64
11
20
41
32
51
53
Review
Základní Turnaj 10 28
BK Vyškov
BC Vysočina
21. 10. 2023
09:00
SH Za parkem Filip Hudec
39
79
12
14
27
39
33
65
Review
Základní Turnaj 11 31
BK Sojky Pelhřimov
Tygři Brno
21. 10. 2023
09:00
SH Pelhřimov 11
112
4
21
6
50
8
76
Review
Základní Turnaj 12 34
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
21. 10. 2023
09:00
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Marek Pešák
67
58
11
15
34
31
49
44
Review
Základní Turnaj 9 26
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
21. 10. 2023
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou 35
71
10
19
18
36
24
51
Review
Základní Turnaj 10 29
BC Vysočina
TJ Jiskra Humpolec
21. 10. 2023
10:45
SH Za parkem Filip Hudec
61
37
10
11
27
15
41
23
Review
Základní Turnaj 12 35
BK Skokani A
SKB Tišnov
21. 10. 2023
10:45
SH Podolí u Brna Marek Pešák
Zdeněk Buryšek
53
23
10
6
19
10
39
11
Review
Základní Turnaj 11 32
Tygři Brno
BK Skokani B
21. 10. 2023
11:00
SH Pelhřimov
105
9
26
2
46
5
70
5
Review
Základní Turnaj 9 27
Sokol Babice Kohouti
Jiskra Kyjov
21. 10. 2023
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou 58
84
17
20
34
40
44
70
Review
Základní Turnaj 10 30
BK Vyškov
TJ Jiskra Humpolec
21. 10. 2023
12:30
SH Za parkem Filip Hudec
58
23
22
8
38
14
52
22
Review
Základní Turnaj 12 36
SK Renocar Podolí
SKB Tišnov
21. 10. 2023
12:30
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Marek Pešák
85
30
29
4
45
20
75
20
Review
Základní Turnaj 11 33
BK Sojky Pelhřimov
BK Skokani B
21. 10. 2023
13:00
SH Pelhřimov
53
24
14
4
24
14
42
18
Review
Základní Turnaj 15 43
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
11. 11. 2023
08:15
ZŠ nám. Svornosti Ondřej Tesař
Tobiáš Kubalec
58
67
21
5
37
36
45
46
Review
Základní Turnaj 14 40
BK Skokani A
BK Sojky Pelhřimov
11. 11. 2023
08:30
SH Rosnička Brno Andrea Foltýnová
Antonín Konečný
33
28
7
10
15
20
23
24
Review
Základní Turnaj 13 37
SKB Tišnov
BK Skokani B
11. 11. 2023
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jelínek
Václav Havelek
32
91
17
24
17
48
24
66
Review
Základní Turnaj 16 46
BC Vysočina
Sokol Babice Kohouti
12. 11. 2023
09:00
Hala SMJ Jihlava Roman Pošvic
Filip Pošvic
74
57
19
4
31
26
55
35
Review
Základní Turnaj 14 41
BK Sojky Pelhřimov
TJ Jiskra Humpolec
11. 11. 2023
10:00
SH Rosnička Brno Antonín Konečný
Andrea Foltýnová
22
56
2
20
8
26
10
45
Review
Základní Turnaj 15 44
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
11. 11. 2023
10:00
ZŠ nám. Svornosti Ondřej Tesař
Prokop Slanina
54
51
10
14
31
24
36
36
Review
Základní Turnaj 13 38
BK Skokani B
Jiskra Kyjov
11. 11. 2023
10:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Václav Havelek
Martin Jelínek
27
69
6
18
8
42
14
62
Review
Základní Turnaj 16 47
Sokol Babice Kohouti
Tygři Brno
12. 11. 2023
11:00
Hala SMJ Jihlava Roman Pošvic
Filip Pošvic
34
90
10
22
14
43
28
66
Review
Základní Turnaj 14 42
BK Skokani A
TJ Jiskra Humpolec
11. 11. 2023
11:30
SH Rosnička Brno Andrea Foltýnová
Antonín Konečný
31
34
11
9
15
14
21
24
Review
Základní Turnaj 15 45
BASKET Brno
BK Vyškov
11. 11. 2023
11:45
ZŠ nám. Svornosti Prokop Slanina
Tobiáš Kubalec
58
43
22
12
32
21
45
31
Review
Základní Turnaj 13 39
SKB Tišnov
Jiskra Kyjov
11. 11. 2023
12:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jelínek
Václav Havelek
13
80
6
12
10
30
12
50
Review
Základní Turnaj 16 48
BC Vysočina
Tygři Brno
12. 11. 2023
13:00
Hala SMJ Jihlava Filip Pošvic
Roman Pošvic
41
76
11
20
25
34
31
50
Review
Základní Turnaj 17 51
Tygři Brno
TJ Jiskra Humpolec
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 18 52
SK Renocar Podolí
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 17 49
Tygři Brno
SKB Tišnov
2. 12. 2023
09:00
SH Morenda Martin Jansa
Antonín Konečný
101
6
27
0
49
2
73
2
Review
Základní Turnaj 18 54
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
2. 12. 2023
09:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
30
74
8
15
18
28
24
44
Review
Základní Turnaj 19 55
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
2. 12. 2023
09:00
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Šimon Hrabal
58
30
11
8
27
11
36
25
Review
Základní Turnaj 20 58
BK Vyškov
Sokol Babice Kohouti
2. 12. 2023
09:00
SH Za parkem Karel Janík
Zdeněk Buryšek
57
30
16
6
25
15
49
22
Review
Základní Turnaj 17 50
SKB Tišnov
Tygři Brno
2. 12. 2023
10:30
SH Morenda Antonín Konečný
Martin Jansa
18
76
2
26
6
49
10
67
Review
Základní Turnaj 18 53
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
2. 12. 2023
10:45
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
77
62
23
13
42
26
68
35
Review
Základní Turnaj 19 56
BASKET Brno
BK Skokani A
2. 12. 2023
10:45
Hala TJ Jiskra Šimon Hrabal
Michal Vybíral
56
34
10
10
23
16
34
30
Review
Základní Turnaj 20 59
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani B
2. 12. 2023
10:45
SH Za parkem Zdeněk Buryšek
Karel Janík
43
66
10
12
22
30
33
44
Review
Základní Turnaj 19 57
Jiskra Kyjov
BK Skokani A
2. 12. 2023
12:30
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Šimon Hrabal
62
34
17
10
29
14
49
26
Review
Základní Turnaj 20 60
BK Vyškov
BK Skokani B
2. 12. 2023
12:30
SH Za parkem Karel Janík
Zdeněk Buryšek
57
59
24
8
35
30
43
40
Review
Základní Turnaj 24 72
BK Sojky Pelhřimov
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Základní Turnaj 22 64
BK Skokani B
BASKET Brno
16. 12. 2023
08:00
SH Rosnička Brno Karel Janík
37
49
6
22
19
26
31
33
Review
Základní Turnaj 21 61
TJ Jiskra Humpolec
Sokol Babice Kohouti
17. 12. 2023
09:00
SH TJ Jiskra 54
72
13
15
36
29
36
50
Review
Základní Turnaj 23 67
SKB Tišnov
BK Skokani A
16. 12. 2023
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Libor Chaloupka
Martin Jelínek
48
42
17
8
23
16
41
26
Review
Základní Turnaj 22 65
BASKET Brno
Tygři Brno
16. 12. 2023
09:30
SH Rosnička Brno Karel Janík
15
86
1
19
3
42
11
62
Review
Základní Turnaj 24 70
BK Sojky Pelhřimov
BK Vyškov
16. 12. 2023
10:00
SH Pelhřimov 34
55
10
8
22
20
32
34
Review
Základní Turnaj 21 62
Sokol Babice Kohouti
SK Renocar Podolí
17. 12. 2023
10:30
SH TJ Jiskra 55
70
14
11
18
39
39
52
Review
Základní Turnaj 23 68
BK Skokani A
BC Vysočina
16. 12. 2023
10:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jelínek
Libor Chaloupka
43
55
10
17
24
29
30
49
Review
Základní Turnaj 22 66
BK Skokani B
Tygři Brno
16. 12. 2023
11:00
SH Rosnička Brno Karel Janík
28
85
8
20
14
40
25
60
Review
Základní Turnaj 24 71
BK Vyškov
BK Sojky Pelhřimov
16. 12. 2023
11:45
SH Pelhřimov
67
21
11
5
31
9
49
19
Review
Základní Turnaj 21 63
TJ Jiskra Humpolec
SK Renocar Podolí
17. 12. 2023
12:00
SH TJ Jiskra 31
62
9
8
21
30
27
47
Review
Základní Turnaj 23 69
SKB Tišnov
BC Vysočina
16. 12. 2023
12:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Libor Chaloupka
Martin Jelínek
56
55
14
11
28
27
40
41
Review
Základní Turnaj 28 82
BK Vyškov
BK Skokani B
13. 1. 2024
08:30
SH Za parkem Richard Polák
Tomáš Novotný
102
8
28
6
53
6
80
8
Review
Základní Turnaj 25 73
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani A
13. 1. 2024
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Jiří Slezák
Tomáš Cicvárek
75
61
14
17
37
39
56
54
Review
Základní Turnaj 26 76
BC Vysočina
Tygři Brno
13. 1. 2024
09:00
Hala SMJ Jihlava Michal Sedmík
Tomáš Hlaváček
41
72
9
14
21
31
33
48
Review
Základní Turnaj 28 83
BK Skokani B
SKB Tišnov
13. 1. 2024
10:15
SH Za parkem Tomáš Novotný
Richard Polák
30
49
6
18
12
28
20
43
Review
Základní Turnaj 25 74
BK Skokani A
TJ Jiskra Humpolec
13. 1. 2024
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou Tomáš Cicvárek
Jiří Slezák
64
37
17
13
32
23
50
34
Review
Základní Turnaj 26 77
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
13. 1. 2024
11:00
Hala SMJ Jihlava Vincent Pešout
Michal Sedmík
80
37
17
12
43
18
63
24
Review
Základní Turnaj 25 75
Sokol Babice Kohouti
TJ Jiskra Humpolec
13. 1. 2024
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Jiří Slezák
Tomáš Cicvárek
80
36
20
10
41
16
58
32
Review
Základní Turnaj 28 84
BK Vyškov
SKB Tišnov
13. 1. 2024
12:00
SH Za parkem Richard Polák
Tomáš Novotný
75
37
24
11
36
15
55
27
Review
Základní Turnaj 27 79
BASKET Brno
BK Sojky Pelhřimov
13. 1. 2024
12:30
ZŠ nám. Svornosti Marek Pešák
Radek Mesiarik
74
39
14
6
36
24
59
30
Review
Základní Turnaj 26 78
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
13. 1. 2024
13:00
Hala SMJ Jihlava Vincent Pešout
Michal Sedmík
62
42
14
11
33
17
48
30
Review
Základní Turnaj 27 80
BK Sojky Pelhřimov
SK Renocar Podolí
13. 1. 2024
14:15
ZŠ nám. Svornosti Radek Mesiarik
Marek Pešák
34
61
6
12
22
33
24
34
Review
Základní Turnaj 27 81
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
13. 1. 2024
16:00
ZŠ nám. Svornosti Marek Pešák
Radek Mesiarik
51
59
19
10
27
23
45
31
Review
Základní Turnaj 34 89
SKB Tišnov
BASKET Brno
27. 1. 2024
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Zdeněk Buryšek
Antonín Konečný
41
42
10
8
21
18
29
32
Review
Základní Turnaj 33 87
BK Sojky Pelhřimov
BK Skokani B
27. 1. 2024
10:00
SH Pelhřimov
49
43
6
8
22
13
31
26
Review
Základní Turnaj 34 90
BASKET Brno
TJ Třebíč
27. 1. 2024
10:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Antonín Konečný
Zdeněk Buryšek
62
34
24
2
33
20
51
22
Review
Základní Turnaj 33 88
BK Skokani B
BK Sojky Pelhřimov
27. 1. 2024
11:45
SH Pelhřimov
60
56
8
24
26
34
36
40
51
51
Review
Základní Turnaj 34 91
SKB Tišnov
TJ Třebíč
27. 1. 2024
12:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Zdeněk Buryšek
Antonín Konečný
72
25
16
8
32
14
54
18
Review
Základní Turnaj 32 85
TJ Jiskra Humpolec
BK Vyškov
24. 2. 2024
13:00
SH TJ Jiskra 40
54
15
11
23
23
38
40
Review
Základní Turnaj 32 86
BK Vyškov
TJ Jiskra Humpolec
24. 2. 2024
14:30
SH TJ Jiskra 42
46
8
13
24
21
26
41
Review
Základní Turnaj 36 95
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
17. 2. 2024
08:30
SH Za parkem Aleš Chlup
Richard Polák
45
53
14
5
20
32
33
32
Review
Základní Turnaj 37 100
BASKET Brno
BK Skokani B
17. 2. 2024
09:00
ZŠ nám. Svornosti Tomáš Novotný
Roman Pošvic
83
21
25
4
44
10
65
15
Review
Základní Turnaj 35 92
Jiskra Kyjov
BK Skokani A
17. 2. 2024
09:30
Hala TJ Jiskra Adam Antoš
Tomáš Navrátil
51
40
14
8
26
18
39
28
Review
Základní Turnaj 36 96
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
17. 2. 2024
10:00
SH Za parkem Andrea Foltýnová
Aleš Chlup
28
88
2
25
15
41
17
72
Review
Základní Turnaj 37 99
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani B
17. 2. 2024
10:45
ZŠ nám. Svornosti Roman Pošvic
Tomáš Novotný
54
20
14
6
29
14
40
16
Review
Základní Turnaj 35 93
BK Skokani A
SKB Tišnov
17. 2. 2024
11:15
Hala TJ Jiskra Tomáš Navrátil
Adam Antoš
80
44
19
16
35
24
56
38
Review
Základní Turnaj 36 97
BK Vyškov
Tygři Brno
17. 2. 2024
11:30
SH Za parkem Aleš Chlup
Richard Polák
30
86
3
29
11
49
20
73
Review
Základní Turnaj 37 98
BASKET Brno
Sokol Babice Kohouti
17. 2. 2024
12:30
ZŠ nám. Svornosti Tomáš Novotný
Roman Pošvic
68
37
16
2
30
12
52
24
Review
Základní Turnaj 35 94
Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
17. 2. 2024
13:00
Hala TJ Jiskra Adam Antoš
Tomáš Navrátil
82
21
20
3
44
11
66
13
Review
Základní Turnaj 43 106
TJ Jiskra Humpolec
BASKET Brno
10. 3. 2024
08:45
SH TJ Jiskra
55
46
11
14
23
25
46
33
Review
Základní Turnaj 42 104
SKB Tišnov
BK Sojky Pelhřimov
10. 3. 2024
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Libor Chaloupka
Václav Havelek
52
74
19
12
32
38
44
58
Review
Základní Turnaj 43 107
BASKET Brno
TJ Jiskra Humpolec
10. 3. 2024
09:45
SH TJ Jiskra 40
48
12
19
22
23
32
38
Review
Základní Turnaj 41 101
BK Skokani B
BK Vyškov
10. 3. 2024
10:00
SH Rosnička Brno Dan Borek
Radek Mesiarik
28
64
4
22
13
38
21
54
Review
Základní Turnaj 42 105
BK Sojky Pelhřimov
SKB Tišnov
10. 3. 2024
10:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Václav Havelek
Libor Chaloupka
55
69
11
11
28
31
43
50
Review
Základní Turnaj 41 102
BK Vyškov
TJ Třebíč
10. 3. 2024
11:45
SH Rosnička Brno Radek Mesiarik
Dan Borek
89
19
21
2
39
9
67
13
Review
Základní Turnaj 41 103
BK Skokani B
TJ Třebíč
10. 3. 2024
13:30
SH Rosnička Brno Dan Borek
Radek Mesiarik
36
28
4
14
16
17
22
20
Review
Základní Turnaj 47 108
BK Vyškov
SKB Tišnov
23. 3. 2024
09:00
SH Za parkem Martin Račanský
72
41
9
10
31
21
50
29
Review
Základní Turnaj 48 111
BK Sojky Pelhřimov
BK Skokani B
23. 3. 2024
09:00
SH Pelhřimov
82
20
24
2
44
10
64
14
Review
Základní Turnaj 47 109
SKB Tišnov
BASKET Brno
23. 3. 2024
10:30
SH Za parkem Martin Račanský
26
79
8
21
10
36
16
63
Review
Základní Turnaj 48 112
BK Skokani B
BK Sojky Pelhřimov
23. 3. 2024
10:30
SH Pelhřimov 14
90
4
24
6
48
10
63
Review
Základní Turnaj 47 110
BK Vyškov
BASKET Brno
23. 3. 2024
12:00
SH Za parkem Martin Račanský
36
81
10
23
19
41
33
64
Review
Základní Turnaj 49 113
TJ Třebíč
TJ Jiskra Humpolec
23. 3. 2024
13:00
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Kučírek
Zdeněk Juránek
16
86
6
21
10
33
14
57
Review
Základní Turnaj 49 114
TJ Jiskra Humpolec
TJ Třebíč
23. 3. 2024
14:45
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Pavel Kučírek
76
28
22
6
44
14
66
22
Review
Základní Turnaj 55 122
TJ Jiskra Humpolec
SKB Tišnov
13. 4. 2024
08:30
SH TJ Jiskra
58
49
16
8
22
24
37
38
Review
Základní Turnaj 52 115
BASKET Brno
BK Skokani A
13. 4. 2024
09:00
ZŠ nám. Svornosti Ondřej Josefus
Radek Mesiarik
38
50
16
13
23
25
32
40
Review
Základní Turnaj 53 117
Tygři Brno
BK Sojky Pelhřimov
13. 4. 2024
09:00
SH Morenda Zdeněk Buryšek
Antonín Konečný
99
20
33
3
54
9
66
14
Review
Základní Turnaj 54 120
Vlčata Žďár
BK Vyškov
13. 4. 2024
09:00
Hala 2. ZŠ Roman Pošvic
70
38
18
4
32
19
48
27
Review
Základní Turnaj 55 123
SKB Tišnov
BK Skokani B
13. 4. 2024
09:45
SH TJ Jiskra
48
15
15
6
21
11
33
11
Review
Základní Turnaj 53 118
BK Sojky Pelhřimov
TJ Třebíč
13. 4. 2024
10:30
SH Morenda Antonín Konečný
Zdeněk Buryšek
43
12
10
2
18
4
29
8
Review
Základní Turnaj 52 116
BK Skokani A
BASKET Brno
13. 4. 2024
10:45
ZŠ nám. Svornosti Radek Mesiarik
Ondřej Josefus
58
45
8
16
21
27
42
39
Review
Základní Turnaj 54 121
BK Vyškov
Vlčata Žďár
13. 4. 2024
10:45
Hala 2. ZŠ Roman Pošvic
Petr Kazda
33
48
10
12
16
30
28
34
Review
Základní Turnaj 55 124
TJ Jiskra Humpolec
BK Skokani B
13. 4. 2024
11:00
SH TJ Jiskra
79
26
26
2
44
12
72
14
Review
Základní Turnaj 53 119
Tygři Brno
TJ Třebíč
13. 4. 2024
12:00
SH Morenda Zdeněk Buryšek
Antonín Konečný
106
3
32
0
56
3
78
3
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BASKET Brno 24 13 11 1.289 1.116 37
2. Tygři Brno 18 17 1 1.554 468 35
3. BK Vyškov 24 11 13 1.241 1.165 35
4. TJ Jiskra Humpolec 20 11 9 973 929 31
5. BK Skokani B 24 6 18 801 1.464 30
6. SKB Tišnov 24 6 18 840 1.529 30
7. Jiskra Kyjov 14 12 2 899 506 26
8. BK Skokani A 18 8 10 847 926 26
9. BK Sojky Pelhřimov 20 6 14 851 1.072 26
10. BC Vysočina 14 11 3 872 656 25
11. Sokol Babice Kohouti 16 9 7 976 845 25
12. Renocar Podolí 16 9 7 841 950 25
13. TJ Třebíč 8 0 8 165 570 8
14. Vlčata Žďár 2 2 0 118 71 4
Hráč Tým Věk Z Min.
Eduard Wiedner Renocar Podolí 11 1 0.0
Nicolas Habrovec SKB Tišnov 9 1 0.0
Tereza Rutschová BC Vysočina 9 1 0.0
Max Bouchner BC Vysočina 9 1 0.0
Hana Kopečná BC Vysočina 10 1 0.0
Kryštof Horák SKB Tišnov 10 1 0.0
Kryštof Voňka TJ Jiskra Humpolec 12 1 0.0
Eliáš Voňka TJ Jiskra Humpolec 10 1 0.0
Marek Plachý BC Vysočina 11 1 0.0
Erika Příhodová BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Ondřej Truksa Renocar Podolí 10 1 0.0
Jakub Herout BC Vysočina 10 1 0.0
Šimon Čurda BC Vysočina 10 1 0.0
Erika Radmila Mareš BC Vysočina 10 1 0.0
Adel Hrnčířová BC Vysočina 10 1 0.0
Eliška Sedláčková BC Vysočina 10 1 0.0
Matěj Zeis BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Eduard Babica SKB Tišnov 12 1 0.0
Adam Novák BC Vysočina 8 1 0.0
Vincent Noé Vránek Renocar Podolí 10 1 0.0
Adéla Mácová BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Matyáš Ludka Tygři Brno 10 1 0.0
Ondřej Mravec BK Skokani B 10 1 0.0
Mikuláš Ovčarčin BK Skokani A 10 1 0.0
Otakar Bednář BK Skokani A 10 1 0.0
Adam Jan Muric BK Skokani A 11 1 0.0
Michal Zeman BK Vyškov 9 1 0.0
Krištof Vítek SKB Tišnov 11 1 0.0
Petr Trtík TJ Jiskra Humpolec 8 1 0.0
Kristián Skácel BK Skokani A 10 1 0.0
Kristýna Laichmannová Renocar Podolí 11 1 0.0
Matěj Sponer BK Skokani B 11 1 0.0
Viktor Vymazal BK Skokani A 11 1 0.0
Vavřinec Jakš BK Skokani A 11 1 0.0
Daniel Vachala BK Skokani A 11 1 0.0
Stefan Petković BK Skokani B 10 1 0.0
Jan Kejduš BK Skokani B 11 1 0.0
Matěj Nešpor BK Skokani B 11 1 0.0
Marek Faul Renocar Podolí 10 1 0.0
Matouš Jungr BC Vysočina 9 1 0.0
Matěj Burza BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Ema Poláchová BK Vyškov 11 1 0.0
Eduard Veselý BK Skokani A 10 1 0.0
Karel Novák Tygři Brno 11 1 0.0
Aleš Fiala Tygři Brno 10 1 0.0
Viktor Peloušek SKB Tišnov 9 1 0.0
Jindřich Slunečko BK Skokani B 10 1 0.0
Ondřej Nováček BK Skokani A 10 1 0.0
Adji Mbengue BASKET Brno 10 1 0.0
Max Záhorský BK Skokani B 11 1 0.0
David Burian SKB Tišnov 11 1 0.0
Jakub Strieženec Tygři Brno 10 1 0.0
Filip Krejčíř BK Skokani B 11 1 0.0
Timon Dvořák SKB Tišnov 11 1 0.0
Eduard Čapek BK Skokani A 11 1 0.0
Štěpán Ulrich BK Skokani B 10 1 0.0
Leo Valenta BK Skokani A 10 1 0.0
Tomáš Křivý BK Skokani B 10 1 0.0
Šimon Kalina SKB Tišnov 11 1 0.0
Samuel Trupl TJ Jiskra Humpolec 8 1 0.0
Tereza Macháčková Sokol Babice Kohouti 10 1 0.0
Tomáš Sochna Jiskra Kyjov 11 12 1.0
Tomáš Hostaša BASKET Brno 11 1 0.0
Ondřej Medek BK Skokani A 11 1 0.0
Albert Alenka BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Laura Amálie Michalová BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Maxmilián Švíka TJ Jiskra Humpolec 11 1 0.0
Benjamin Dygrýn TJ Jiskra Humpolec 8 1 0.0
Oscar Jack Worswick TJ Jiskra Humpolec 8 1 0.0
Anna Venhauerová TJ Jiskra Humpolec 11 1 0.0
Elliot Kroupa Jiskra Kyjov 11 8 1.0
Laura Žišková Sokol Babice Kohouti 9 1 0.0
Andrej Riha Jiskra Kyjov 11 8 1.0
Filip Vaverka BK Skokani B 11 1 0.0
Žaneta Andrýsková Jiskra Kyjov 11 14 1.0
Adina Rybová Jiskra Kyjov 10 1 0.0
Antonín Zapletal Jiskra Kyjov 10 10 1.0
Hugo Boucník Jiskra Kyjov 10 14 1.0
Adina Sekaninová Sokol Babice Kohouti 10 1 0.0
Emma Doležalová Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Lukáš Juránek BK Skokani A 9 1 0.0
Benedikt Svoboda Sokol Babice Kohouti 9 1 0.0
Jakub Novák SKB Tišnov 10 1 0.0
Tomáš Kobylarz TJ Třebíč 11 1 0.0
Adam Vybíral TJ Třebíč 10 1 0.0
Lukáš Vaněk TJ Třebíč 11 1 0.0
Filip Švaříček TJ Třebíč 10 1 0.0
Pavel Štěpán TJ Třebíč 10 1 0.0
Adina Pavlasová TJ Třebíč 10 1 0.0
David Olšanský TJ Třebíč 11 1 0.0
Vojtěch Madeja TJ Třebíč 10 1 0.0
Vojtěch Fabík TJ Třebíč 10 1 0.0
Vojtěch Loupal TJ Třebíč 12 1 0.0
Matěj Dvořák TJ Třebíč 9 1 0.0
Mark Deliergiyev TJ Třebíč 11 1 0.0
Jan Červený TJ Třebíč 9 1 0.0
Alex Šulc Vlčata Žďár 10 1 0.0
Jonáš Caha TJ Třebíč 10 1 0.0
Tomáš Brumla TJ Třebíč 10 1 0.0
Marek Bednář Vlčata Žďár 10 1 0.0
Tomáš Chovanec TJ Třebíč 12 1 0.0
Marek Příborský TJ Třebíč 12 1 0.0
Šimon Rakušan Vlčata Žďár 10 1 0.0
Denis Vasiuk TJ Třebíč 11 1 0.0
Lukáš Doubek BC Vysočina 11 1 0.0
Barbora Tunklová BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Marie Křížová BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Barbora Novotná BK Sojky Pelhřimov 9 1 0.0
Agáta Kočerová BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Nela Svobodová Renocar Podolí 11 1 0.0
Jan Kimeš Vlčata Žďár 10 1 0.0
Pavlo Kotserzhynskyi BASKET Brno 11 1 0.0
Natálie Bartoňová Renocar Podolí 9 1 0.0
Barbora Vachová Jiskra Kyjov 11 2 1.0
Patrícia Malecová Renocar Podolí 9 1 0.0
Jakub Jirušek Renocar Podolí 10 1 0.0
Marek Grund TJ Třebíč 11 1 0.0
Matyáš Válek TJ Třebíč 11 1 0.0
Leontýna Foretníková TJ Třebíč 10 1 0.0
Štěpán Vérosta TJ Třebíč 10 1 0.0
Vojtěch Dolejš BK Vyškov 11 1 0.0
Martin Strakula Vlčata Žďár 11 1 0.0
Michal Novák Vlčata Žďár 11 1 0.0
Tadeáš Svoboda Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Šimon Sedláček BK Skokani A 9 1 0.0
Dan Hrabálek Renocar Podolí 11 1 0.0
Martin Lorenc BK Skokani B 11 1 0.0
Dominik Klvaňa BK Skokani B 10 1 0.0
Radim Čechman BK Skokani B 10 1 0.0
Vojtěch Kasálek BK Skokani B 9 1 0.0
Ladislav Varga BK Skokani A 10 1 0.0
Matyáš Krejčíř BK Skokani A 10 1 0.0
Jiří Dokulil BK Skokani A 10 1 0.0
Matyáš Dopita BK Skokani B 9 1 0.0
Lukáš Duroň Jiskra Kyjov 11 4 1.0
Matěj Spáčil Jiskra Kyjov 11 8 1.0
Maxmilian Bauer Renocar Podolí 10 1 0.0
Samuel Strapko Renocar Podolí 11 1 0.0
Jan Fiala Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Jiří Ondračka Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Emma Trevisan BK Vyškov 9 1 0.0
Eleonora Trevisan BK Vyškov 9 1 0.0
František Nečas BK Skokani A 11 1 0.0
Aneta Antonická Renocar Podolí 9 1 0.0
Petr Kusý Vlčata Žďár 9 1 0.0
Jan Šafránek Vlčata Žďár 10 1 0.0
Oliver Šimon Vlčata Žďár 9 1 0.0
Tomáš Hamerník Renocar Podolí 9 1 0.0
Zuzana Laichmannová Renocar Podolí 9 1 0.0
Tomáš Duchoň SKB Tišnov 11 1 0.0
Jindřich Nešpor SKB Tišnov 10 1 0.0
Jonáš Vemola SKB Tišnov 11 1 0.0
Filip Lacina SKB Tišnov 10 1 0.0
Inéz Toločková TJ Jiskra Humpolec 10 1 0.0
Max Šotkovský BK Skokani B 10 1 0.0
Tomáš Velínský BK Skokani B 11 1 0.0
Matyáš Kučera BK Vyškov 10 1 0.0
Ryan Lee Edwards BK Skokani A 11 1 0.0
Matyáš Valášek BK Skokani A 11 1 0.0
Markéta Honzáková Renocar Podolí 11 1 0.0
Čeněk Hrabal BK Skokani B 9 1 0.0
Andreas Šmerda BK Skokani B 11 1 0.0
Mikuláš Smílek Tygři Brno 11 1 0.0
Marek Barták SKB Tišnov 12 1 0.0
Michael Štěpánek SKB Tišnov 9 1 0.0
Matyáš Chromý Tygři Brno 11 1 0.0
Šimon Novák BC Vysočina 11 1 0.0
Jakub Zoubek BK Skokani A 11 1 0.0
Vilém Pivec BK Skokani B 11 1 0.0
Šimon Týma BC Vysočina 11 1 0.0
Jonáš Kvasnička BK Skokani A 10 1 0.0
Kryštof Herrmann BK Skokani B 11 1 0.0
Martin Machaň BK Skokani A 11 1 0.0
Vilém Solčány BK Skokani B 11 1 0.0
Luboš Navrátil Jiskra Kyjov 10 12 1.0
Filip Jež BK Skokani B 11 1 0.0
Julie Kuchaříková Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Magdalena Šnedarová Sokol Babice Kohouti 10 1 0.0
Ema Čermáková Renocar Podolí 11 1 0.0
Elen Florianová Renocar Podolí 11 1 0.0
Jan Mikulenka Renocar Podolí 11 1 0.0
Alena Čurdová Renocar Podolí 10 1 0.0
Eliška Rábová Renocar Podolí 10 1 0.0
Jiří Dočekal BK Skokani A 11 1 0.0
Matěj Žert BK Skokani B 11 1 0.0
Matěj Horák Renocar Podolí 10 1 0.0
Viktor Rotrekl BK Vyškov 10 1 0.0
Martin Přikryl BK Skokani A 11 1 0.0
Kryštof Peč BK Vyškov 10 1 0.0
Robert Fictum BK Skokani B 11 1 0.0
Roman Svačina BK Skokani A 11 1 0.0
Hynek Falta SKB Tišnov 12 1 0.0
Radim Šlancar BK Skokani B 11 1 0.0
Daniel Klusáček BC Vysočina 11 1 0.0
Ondřej Rotrekl BK Vyškov 10 1 0.0
Jan Dušek BK Skokani B 11 1 0.0
Adam Hána BK Vyškov 11 1 0.0
Ondřej Reiter BK Skokani B 11 1 0.0
Ondřej Šnapka BK Vyškov 10 1 0.0
Tamara Španělová BK Vyškov 11 1 0.0
Jan Tesař SKB Tišnov 11 1 0.0
Maxim Střelec BK Vyškov 10 1 0.0
Matěj Kubiš BK Skokani A 11 1 0.0
Tobias Bauer BK Skokani A 11 1 0.0
Richard Herman Renocar Podolí 9 1 0.0
Jakub Šebesta TJ Jiskra Humpolec 11 1 0.0
Adam Pažitka Renocar Podolí 10 1 0.0
Johana Jiráková BC Vysočina 10 1 0.0
Radek Umlášek Tygři Brno 10 1 0.0
Tomáš Březina BASKET Brno 11 1 0.0
Marek Šibal Tygři Brno 11 1 0.0
Matěj Starý Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Adam Zimmermann Sokol Babice Kohouti 10 1 0.0
Rozálie Široká Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Barbora Pešková Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Lukáš Mičánek BASKET Brno 11 1 0.0
Matěj Zabloudil BK Vyškov 11 1 0.0
David Zavřel BASKET Brno 11 1 0.0
Adam Matějka Tygři Brno 11 1 0.0
Nikolas Slezák Tygři Brno 10 1 0.0
Martin Procházka SKB Tišnov 11 1 0.0
Hugo Bouchner BC Vysočina 11 1 0.0
Filip Tutko Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Prokop Levý Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Matěj Stejskal Renocar Podolí 10 1 0.0
Filip Melša BK Vyškov 11 1 0.0
Jonáš Dygrýn TJ Jiskra Humpolec 12 1 0.0
Vojtěch Čikl Tygři Brno 11 1 0.0
Jan Mihulka TJ Jiskra Humpolec 11 1 0.0
Jindřich Vořechovský TJ Jiskra Humpolec 10 1 0.0
Ondřej Pešta TJ Jiskra Humpolec 9 1 0.0
Filip Bláha TJ Jiskra Humpolec 11 1 0.0
Lilian Dygrýnová TJ Jiskra Humpolec 10 1 0.0
Daniel Vinkler BK Skokani A 11 1 0.0
Karolína Flekačová Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Adam Šimon Tygři Brno 10 1 0.0
Josef Dvořák BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Šimon Nosek BC Vysočina 11 1 0.0
Martin Libra BK Skokani A 11 1 0.0
Matyáš Zeman Vlčata Žďár 11 1 0.0
Jakub Zelený Vlčata Žďár 11 1 0.0
Štěpán Lojek Vlčata Žďár 11 1 0.0
Jiří Weidemann Vlčata Žďár 11 1 0.0
Adam Sedlák Vlčata Žďár 11 1 0.0
Aneta Severová BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Sofie Kalinová BK Vyškov 11 1 0.0
Bára Vosáhlová Renocar Podolí 11 1 0.0
Bruno Ochotný SKB Tišnov 10 1 0.0
Ema Klimková Jiskra Kyjov 11 12 1.0
Teo Novotný Monreal BASKET Brno 10 1 0.0
Kryštof Ondřej Miškar Jiskra Kyjov 11 12 1.0
Pavel Schäfer BK Skokani A 11 1 0.0
Petr Ferbar BK Skokani A 10 1 0.0
Kryšpín Žižlavský Jiskra Kyjov 10 12 1.0
Amálie Šoukalová BC Vysočina 11 1 0.0
Barbora Chromá Jiskra Kyjov 11 14 1.0
Vojtěch Němec Jiskra Kyjov 11 4 1.0
Filip Kmenta BASKET Brno 9 1 0.0
Jakub Prášil Jiskra Kyjov 11 14 1.0
Fabián Gazdačko Jiskra Kyjov 10 10 1.0
Agáta Mahdalová Jiskra Kyjov 11 8 1.0
Adéla Robková Jiskra Kyjov 11 12 1.0
Josefína Chvojsíková BC Vysočina 11 1 0.0
Amálie Hanauerová BC Vysočina 11 1 0.0
Jakub Keliar BC Vysočina 11 1 0.0
Enes Güler BASKET Brno 10 1 0.0
Matěj Vrubl BASKET Brno 9 1 0.0
Filip Paunović Tygři Brno 8 1 0.0
Vojtěch Uchytil BASKET Brno 11 1 0.0
Tadeáš Neča SKB Tišnov 9 1 0.0
Jonáš Huzlík BK Skokani B 11 1 0.0
Filip Budín BK Skokani B 10 1 0.0
Ondřej Chaloupka SKB Tišnov 11 1 0.0
Marek Čechák BK Skokani B 10 1 0.0
Matyáš Haluza BK Skokani A 11 1 0.0
Ondřej Hüner BK Skokani A 11 1 0.0
Tadeáš Černý BASKET Brno 11 1 0.0
Dan Čičmanec BASKET Brno 10 1 0.0
Jakub Minařík BASKET Brno 10 1 0.0
Jakub Malinka BASKET Brno 10 1 0.0
Karolína Přibylová BASKET Brno 11 1 0.0
Karel Míšek BASKET Brno 11 1 0.0
Michal Denker BASKET Brno 11 1 0.0
Kamil Chládek BASKET Brno 10 1 0.0
Vojtěch Kavřík BASKET Brno 9 1 0.0
Gabriela Červená BASKET Brno 10 1 0.0
Václav Beneš TJ Jiskra Humpolec 12 1 0.0
Aleš Vácha BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Viktor Steinbauer Tygři Brno 11 1 0.0
Oldřich Holotík Vlčata Žďár 11 1 0.0
Leontýna Bížová BC Vysočina 10 1 0.0
Marek Dvořák TJ Jiskra Humpolec 11 1 0.0
Samuel Pacan BASKET Brno 11 1 0.0
Jakub Brejcha Sokol Babice Kohouti 9 1 0.0
Albert Smutný BK Vyškov 10 1 0.0
Magdaléna Hustáková BC Vysočina 11 1 0.0
František Lekeš Renocar Podolí 11 1 0.0
Karel Klimeš Tygři Brno 11 1 0.0
Nela Róžański Jiskra Kyjov 11 8 1.0
Jakub Krmíček Sokol Babice Kohouti 12 1 0.0
Štěpán Alman Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0
Adam Klíma Vlčata Žďár 11 1 0.0
Daniel Kramár Vlčata Žďár 11 1 0.0
Tobiáš Polcar Tygři Brno 10 1 0.0
Petr Tocháček Tygři Brno 11 1 0.0
Luka Paunović Tygři Brno 11 1 0.0
Šimon Lederer Tygři Brno 11 1 0.0
Jakub Kulkus BK Vyškov 11 1 0.0
Aneta Bečková BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Patrik Semorád BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Lenka Tomíšková BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Simona Kalinová BK Sojky Pelhřimov 12 1 0.0
Matěj Slabý BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
David Bartásek BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Tomáš Kožich BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Niko Maciá Agulló BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Lukáš Fiala BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Charlota Hotovcová BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Pavel Čára BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Anna Chobotská BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Barbora Humešová BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Agáta Vaverková BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Jonáš Krátoška BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Zuzana Zelenková BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Julie Chodúrová BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Adéla Dvořáková BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Adam Piller BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0
Jakub Tomášek BK Sojky Pelhřimov 10 1 0.0
Adam Klusáček BC Vysočina 9 1 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 3 2 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 3 2 1 0 - - -
Tesař Ondřej 5 5 0 0 - - -
Slezák Jiří 11 9 2 0 - - -
Slanina Prokop 2 1 1 0 - - -
Sedmík Michal 5 2 3 0 - - -
Račanský Martin 3 3 0 0 - - -
Pošvic Roman 8 5 3 0 - - -
Pošvic Filip 3 1 2 0 - - -
Polák Richard 8 3 5 0 - - -
Pešout Vincent 4 3 1 0 - - -
Pešák Marek 6 3 3 0 - - -
Novotný Tomáš 6 3 3 0 - - -
Navrátil Tomáš 3 1 2 0 - - -
Mesiarik Radek 11 4 7 0 - - -
Kučírek Pavel 2 1 1 0 - - -
Kubalec Tobiáš 2 0 2 0 - - -
Kryštof Pavel 3 1 2 0 - - -
Konečný Antonín 14 4 10 0 - - -
Kazda Petr 1 0 1 0 - - -
Juránek Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Josefus Ondřej 2 1 1 0 - - -
Jelínek Martin 9 5 4 0 - - -
Jansa Martin 2 1 1 0 - - -
Janík Karel 6 5 1 0 - - -
Chlup Aleš 3 2 1 0 - - -
Chaloupka Libor 5 3 2 0 - - -
Hudec Filip 3 3 0 0 - - -
Hrabal Šimon 3 1 2 0 - - -
Hlaváček Tomáš 3 1 2 0 - - -
Havelek Václav 5 2 3 0 - - -
Foltýnová Andrea 4 3 1 0 -