OP mladší minižáci U12
Základní informace
Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní | Turnaj 1 | 1 |
BC Vysočina
Vlčata Žďár
|
16. 9. 2023
08:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Vincent Pešout Tomáš Hlaváček |
58
49
|
17
16
28
26
42
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 7 |
Tygři Brno
BK Skokani B
|
16. 9. 2023
09:00 |
SH Morenda |
Radim Horký |
87
27
|
22
8
39
19
61
25 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 10 |
BBK Blansko
BASKET Brno
|
16. 9. 2023
09:00 |
SH Blansko |
Jiří Slezák Richard Polák |
92
35
|
22
3
42
12
78
18 |
Review | |
Základní | Turnaj 1 | 2 |
Vlčata Žďár
Basketbal Dubňany
|
16. 9. 2023
09:30 |
Hala SMJ Jihlava |
Vincent Pešout Simona Pilátová |
66
49
|
16
19
38
27
56
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 11 |
BASKET Brno
BBK Blansko
|
16. 9. 2023
10:45 |
SH Blansko |
Richard Polák Jiří Slezák |
50
67
|
17
16
27
30
36
53 |
Review | |
Základní | Turnaj 1 | 3 |
BC Vysočina
Basketbal Dubňany
|
16. 9. 2023
11:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Simona Pilátová Tomáš Hlaváček |
76
48
|
26
6
46
28
68
34 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 8 |
BK Skokani B
Tygři Brno
|
16. 9. 2023
11:00 |
SH Morenda |
Radim Horký |
17
89
|
5
21
7
47
15
63 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 12 |
Jiskra Kyjov
DDM Slavkov u Brna
|
30. 9. 2023
11:00 |
Hala TJ Jiskra |
Michal Vybíral Jiří Blaha |
117
6
|
36
0
58
0
103
0 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 13 |
DDM Slavkov u Brna
Jiskra Kyjov
|
30. 9. 2023
12:30 |
Hala TJ Jiskra |
Jiří Blaha Michal Vybíral |
6
121
|
2
32
4
62
6
86 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 4 |
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
|
16. 9. 2023
13:00 |
SH Podolí u Brna |
Tereza Večeřová Martin Jelínek |
56
57
|
14
16
30
32
46
45 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 5 |
BK Skokani A
TJ Sokol Šlapanice
|
16. 9. 2023
14:45 |
SH Podolí u Brna |
Martin Jelínek Tereza Večeřová |
117
11
|
24
0
58
1
85
9 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 6 |
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Šlapanice
|
16. 9. 2023
16:30 |
SH Podolí u Brna |
Tereza Večeřová Martin Jelínek |
79
13
|
20
2
46
2
57
13 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 16 |
BK Skokani B
BC Vysočina
|
14. 10. 2023
08:00 |
SH Rosnička Brno |
21
85
|
4
29
12
42
17
59 |
Review | ||
Základní | Turnaj 8 | 18 |
Vlčata Žďár
BK Skokani A
|
14. 10. 2023
09:00 |
Hala 2. ZŠ |
Petr Kazda Rostislav Veselý |
71
54
|
23
8
39
16
55
33 |
Review | |
Základní | Turnaj 9 | 21 |
TJ Sokol Šlapanice
DDM Slavkov u Brna
|
14. 10. 2023
09:00 |
ZŠ Šlapanice |
Zdeněk Buryšek |
56
18
|
18
17
26
11
43
18 |
Review | |
Základní | Turnaj 10 | 24 |
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
|
14. 10. 2023
09:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Tereza Večeřová Antonín Konečný |
36
69
|
15
13
23
28
31
49 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 17 |
BC Vysočina
BK Skokani B
|
14. 10. 2023
09:30 |
SH Rosnička Brno |
69
24
|
15
4
31
14
49
18 |
Review | ||
Základní | Turnaj 6 | 14 |
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
|
14. 10. 2023
10:00 |
SH Za parkem |
Tomáš Novotný Roman Slovák |
49
58
|
13
18
29
36
43
44 |
Review | |
Základní | Turnaj 9 | 22 |
DDM Slavkov u Brna
BBK Blansko
|
14. 10. 2023
10:30 |
ZŠ Šlapanice |
Zdeněk Buryšek |
2
156
|
0
40
2
80
2
122 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 19 |
BK Skokani A
Tygři Brno
|
14. 10. 2023
10:40 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý Petr Kazda |
44
61
|
10
20
21
33
31
47 |
Review | |
Základní | Turnaj 10 | 25 |
Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
|
14. 10. 2023
10:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Antonín Konečný Tereza Večeřová |
58
30
|
14
12
28
15
32
25 |
Review | |
Základní | Turnaj 6 | 15 |
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
|
14. 10. 2023
12:00 |
SH Za parkem |
Roman Slovák Tomáš Novotný |
34
70
|
16
15
24
33
30
52 |
Review | |
Základní | Turnaj 9 | 23 |
TJ Sokol Šlapanice
BBK Blansko
|
14. 10. 2023
12:00 |
ZŠ Šlapanice |
Zdeněk Buryšek |
2
124
|
0
30
0
58
1
87 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 20 |
Vlčata Žďár
Tygři Brno
|
14. 10. 2023
12:15 |
Hala 2. ZŠ |
Petr Kazda Rostislav Veselý |
71
41
|
21
7
39
18
51
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 10 | 26 |
BASKET Brno
Basketbal Dubňany
|
14. 10. 2023
12:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
53
68
|
16
28
24
36
34
51 |
Review | ||
Základní | Turnaj 11 | 27 |
Basketbal Dubňany
SK Renocar Podolí
|
4. 11. 2023
08:30 |
SC Želva Dubňany |
Michal Vybíral Jiří Blaha |
35
70
|
13
15
15
39
32
43 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 30 |
BASKET Brno
BK Skokani A
|
4. 11. 2023
08:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Slovák Tadeáš Hauf |
32
87
|
8
18
16
36
23
63 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 36 |
BK Skokani B
DDM Slavkov u Brna
|
4. 11. 2023
08:30 |
SH Rosnička Brno |
Jiří Siegfried |
84
15
|
20
6
38
11
58
11 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 38 |
BBK Blansko
Vlčata Žďár
|
4. 11. 2023
09:00 |
SH Blansko |
Filip Pošvic Zdeněk Strmiska |
36
73
|
4
24
19
43
23
61 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 37 |
DDM Slavkov u Brna
BK Skokani B
|
4. 11. 2023
10:00 |
SH Rosnička Brno |
Jiří Siegfried |
17
62
|
6
12
10
26
13
52 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 28 |
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
|
4. 11. 2023
10:15 |
SC Želva Dubňany |
Jiří Blaha Michal Vybíral |
60
62
|
21
3
33
21
42
46 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 31 |
BK Skokani A
BC Vysočina
|
4. 11. 2023
10:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Tadeáš Hauf Roman Slovák |
76
32
|
22
9
32
19
56
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 39 |
Vlčata Žďár
BBK Blansko
|
4. 11. 2023
10:45 |
SH Blansko |
Zdeněk Strmiska Filip Pošvic |
60
32
|
21
6
34
17
50
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 29 |
Basketbal Dubňany
Tygři Brno
|
4. 11. 2023
12:00 |
SC Želva Dubňany |
Michal Vybíral Jiří Blaha |
45
97
|
8
33
22
49
30
76 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 32 |
BASKET Brno
BC Vysočina
|
4. 11. 2023
12:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Slovák Tadeáš Hauf |
40
66
|
8
16
18
34
34
44 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 33 |
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Šlapanice
|
4. 11. 2023
12:00 |
Hala TJ Jiskra |
Pavel Kryštof Adam Antoš |
78
15
|
23
2
40
5
52
13 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 34 |
TJ Sokol Šlapanice
BK Vyškov
|
4. 11. 2023
13:40 |
Hala TJ Jiskra |
Adam Antoš Pavel Kryštof |
14
85
|
2
22
4
36
6
63 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 35 |
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
|
4. 11. 2023
15:20 |
Hala TJ Jiskra |
Pavel Kryštof Adam Antoš |
22
54
|
10
17
16
30
22
38 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 42 |
Tygři Brno
BK Vyškov
|
9. 12. 2023
08:00 |
SH Morenda |
Roman Slovák |
77
41
|
19
12
40
22
61
35 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 40 |
BK Skokani A
Vlčata Žďár
|
9. 12. 2023
08:30 |
SH Rosnička Brno |
Radim Horký |
31
89
|
13
17
15
44
21
60 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 52 |
BBK Blansko
BK Vyškov
|
9. 12. 2023
09:30 |
SH Morenda |
Roman Slovák |
36
63
|
5
14
20
32
25
47 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 41 |
Vlčata Žďár
BK Skokani A
|
9. 12. 2023
10:00 |
SH Rosnička Brno |
Radim Horký |
57
25
|
13
9
26
13
40
21 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 51 |
Tygři Brno
BBK Blansko
|
9. 12. 2023
11:00 |
SH Morenda |
Roman Slovák |
69
30
|
15
6
31
12
52
16 |
Review | |
Základní | Turnaj 17 | 43 |
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
|
10. 12. 2023
12:00 |
SH Podolí u Brna |
Daniela Rubanová |
38
82
|
10
20
17
44
29
61 |
Review | |
Základní | Turnaj 18 | 46 |
Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
|
9. 12. 2023
12:45 |
Hala TJ Jiskra |
Michal Vybíral Jiří Blaha |
42
57
|
9
13
13
31
33
44 |
Review | |
Základní | Turnaj 17 | 45 |
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
|
10. 12. 2023
13:30 |
SH Podolí u Brna |
Daniela Rubanová |
50
55
|
12
14
27
30
38
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 18 | 47 |
Basketbal Dubňany
Jiskra Kyjov
|
9. 12. 2023
14:30 |
Hala TJ Jiskra |
Jiří Blaha Michal Vybíral |
31
58
|
11
15
17
30
21
45 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 48 |
TJ Sokol Šlapanice
BK Skokani B
|
9. 12. 2023
14:30 |
ZŠ Šlapanice |
Ondřej Tesař Tobiáš Kubalec |
29
76
|
10
15
14
46
25
57 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 49 |
BK Skokani B
BASKET Brno
|
9. 12. 2023
16:00 |
ZŠ Šlapanice |
Tobiáš Kubalec Ondřej Tesař |
51
57
|
13
13
24
30
36
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 50 |
TJ Sokol Šlapanice
BASKET Brno
|
9. 12. 2023
17:30 |
ZŠ Šlapanice |
Ondřej Tesař Tobiáš Kubalec |
18
102
|
3
20
12
57
14
85 |
Review | |
Základní | Turnaj 22 | 56 |
BC Vysočina
Tygři Brno
|
7. 1. 2024
08:30 |
Hala SMJ Jihlava |
Jaroslav Kočí Simona Pilátová |
48
70
|
14
16
28
31
38
51 |
Review | |
Základní | Turnaj 23 | 59 |
Basketbal Dubňany
TJ Sokol Šlapanice
|
6. 1. 2024
09:00 |
SC Želva Dubňany |
Adam Antoš Ondřej Navrátil |
98
21
|
14
7
41
11
71
15 |
Review | |
Základní | Turnaj 25 | 63 |
BK Vyškov
DDM Slavkov u Brna
|
6. 1. 2024
09:00 |
SH Za parkem |
Zdeněk Buryšek |
133
0
|
20
0
57
0
87
0 |
Review | |
Základní | Turnaj 22 | 57 |
Tygři Brno
BC Vysočina
|
7. 1. 2024
10:30 |
Hala SMJ Jihlava |
Simona Pilátová Jaroslav Kočí |
76
41
|
16
8
38
18
58
28 |
Review | |
Základní | Turnaj 25 | 64 |
DDM Slavkov u Brna
BK Skokani B
|
6. 1. 2024
10:30 |
SH Za parkem |
Zdeněk Buryšek |
17
85
|
6
21
8
39
13
67 |
Review | |
Základní | Turnaj 23 | 60 |
TJ Sokol Šlapanice
Basketbal Dubňany
|
6. 1. 2024
11:00 |
SC Želva Dubňany |
Adam Antoš Ondřej Navrátil |
20
108
|
2
28
14
48
17
84 |
Review | |
Základní | Turnaj 25 | 65 |
BK Vyškov
BK Skokani B
|
6. 1. 2024
12:00 |
SH Za parkem |
Zdeněk Buryšek |
114
21
|
30
7
60
7
81
15 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 58 |
BK Skokani A
Jiskra Kyjov
|
14. 1. 2024
12:30 |
SH Rosnička Brno |
Ondřej Tesař Martin Jelínek |
65
31
|
16
11
33
13
45
25 |
Review | |
Základní | Turnaj 21 | 55 |
BASKET Brno
Vlčata Žďár
|
6. 1. 2024
14:15 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Slovák Marek Pešák |
21
80
|
2
27
10
47
16
66 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 62 |
BBK Blansko
Jiskra Kyjov
|
14. 1. 2024
14:15 |
SH Rosnička Brno |
Martin Jelínek Ondřej Tesař |
49
45
|
17
21
31
26
31
41 |
Review | |
Základní | Turnaj 21 | 54 |
SK Renocar Podolí
Vlčata Žďár
|
6. 1. 2024
16:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Marek Pešák Roman Slovák |
59
64
|
9
28
28
32
41
52 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 61 |
BK Skokani A
BBK Blansko
|
14. 1. 2024
16:00 |
SH Rosnička Brno |
Ondřej Tesař Martin Jelínek |
72
31
|
17
9
39
13
55
21 |
Review | |
Základní | Turnaj 21 | 53 |
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
|
6. 1. 2024
17:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Slovák Marek Pešák |
27
66
|
7
20
9
39
23
52 |
Review | |
Základní | Turnaj 29 | 73 |
Basketbal Dubňany
Tygři Brno
|
20. 1. 2024
09:00 |
SC Želva Dubňany |
Michal Vybíral Adam Antoš |
56
84
|
8
28
26
42
40
63 |
Review | |
Základní | Turnaj 26 | 66 |
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
|
20. 1. 2024
10:00 |
Hala TJ Jiskra |
Pavel Kryštof Ondřej Navrátil |
64
67
|
25
7
34
21
49
32
58
58 |
Review | |
Základní | Turnaj 30 | 76 |
BBK Blansko
BASKET Brno
|
21. 1. 2024
10:00 |
SH Blansko |
Libor Chaloupka Daniela Rubanová |
89
45
|
24
9
53
21
73
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 29 | 74 |
Tygři Brno
Basketbal Dubňany
|
20. 1. 2024
11:00 |
SC Želva Dubňany |
Adam Antoš Michal Vybíral |
71
50
|
27
8
42
23
54
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 30 | 77 |
BASKET Brno
BK Skokani B
|
21. 1. 2024
11:45 |
SH Blansko |
Daniela Rubanová Libor Chaloupka |
83
45
|
24
10
43
17
57
37 |
Review | |
Základní | Turnaj 26 | 67 |
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
|
20. 1. 2024
12:00 |
Hala TJ Jiskra |
Ondřej Navrátil Pavel Kryštof |
54
44
|
5
16
21
21
33
31 |
Review | |
Základní | Turnaj 27 | 70 |
Vlčata Žďár
BK Vyškov
|
21. 1. 2024
12:45 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý |
59
56
|
21
22
32
34
45
50 |
Review | |
Základní | Turnaj 30 | 78 |
BBK Blansko
BK Skokani B
|
21. 1. 2024
13:30 |
SH Blansko |
Libor Chaloupka Daniela Rubanová |
108
32
|
20
10
54
17
77
32 |
Review | |
Základní | Turnaj 27 | 69 |
BK Skokani A
BK Vyškov
|
21. 1. 2024
14:15 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý Petr Kazda |
67
61
|
14
16
37
28
51
44 |
Review | |
Základní | Turnaj 28 | 71 |
TJ Sokol Šlapanice
BC Vysočina
|
20. 1. 2024
15:00 |
ZŠ Šlapanice |
Zdeněk Buryšek Marek Pešák |
14
120
|
4
24
8
52
12
82 |
Review | |
Základní | Turnaj 27 | 68 |
Vlčata Žďár
BK Skokani A
|
21. 1. 2024
15:45 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý Filip Pošvic |
72
69
|
22
19
34
39
55
59 |
Review | |
Základní | Turnaj 28 | 72 |
BC Vysočina
TJ Sokol Šlapanice
|
20. 1. 2024
17:00 |
ZŠ Šlapanice |
Marek Pešák Zdeněk Buryšek |
116
9
|
30
5
60
7
90
9 |
Review | |
Základní | Turnaj 32 | 79 |
BASKET Brno
TJ Sokol Šlapanice
|
2. 3. 2024
09:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Štěpán Urbánek Roman Slovák |
51
33
|
8
8
12
25
30
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 33 | 81 |
DDM Slavkov u Brna
BK Skokani B
|
2. 3. 2024
09:00 |
SH Rosnička Brno |
Martin Jelínek |
23
72
|
4
34
10
44
11
66 |
Review | |
Základní | Turnaj 32 | 80 |
TJ Sokol Šlapanice
BASKET Brno
|
2. 3. 2024
10:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Slovák Štěpán Urbánek |
32
55
|
10
14
12
33
25
43 |
Review | |
Základní | Turnaj 33 | 82 |
BK Skokani B
DDM Slavkov u Brna
|
2. 3. 2024
10:45 |
SH Rosnička Brno |
Martin Jelínek |
80
30
|
22
6
38
16
52
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 35 | 85 |
Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
|
24. 2. 2024
12:45 |
Hala TJ Jiskra |
Tomáš Navrátil Adam Antoš |
60
38
|
15
18
36
25
43
38 |
Review | |
Základní | Turnaj 35 | 86 |
Basketbal Dubňany
Jiskra Kyjov
|
24. 2. 2024
14:15 |
Hala TJ Jiskra |
Adam Antoš Tomáš Navrátil |
52
57
|
13
10
31
28
40
47 |
Review | |
Základní | Turnaj 34 | 83 |
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
|
26. 2. 2024
16:00 |
SH Podolí u Brna |
Tereza Večeřová Dan Borek |
61
48
|
14
10
33
22
45
41 |
Review | |
Základní | Turnaj 34 | 84 |
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
|
26. 2. 2024
17:30 |
SH Podolí u Brna |
Dan Borek Tereza Večeřová |
58
49
|
21
12
35
28
52
37 |
Review | |
Základní | Turnaj 38 | 93 |
TJ Sokol Šlapanice
DDM Slavkov u Brna
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Šlapanice |
|
Preview | |||
Základní | Turnaj 40 | 97 |
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
|
16. 3. 2024
09:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Tomáš Hlaváček Vincent Pešout |
50
63
|
12
28
30
38
38
59 |
Review | |
Základní | Turnaj 40 | 98 |
SK Renocar Podolí
BK Skokani B
|
16. 3. 2024
11:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Vincent Pešout Tomáš Hlaváček |
81
36
|
22
6
40
20
60
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 39 | 94 |
BK Vyškov
BASKET Brno
|
16. 3. 2024
12:30 |
SH Za parkem |
Filip Hudec Pavel Kryštof |
106
33
|
29
9
63
22
87
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 36 | 87 |
Basketbal Dubňany
BK Skokani A
|
17. 3. 2024
13:00 |
SC Želva Dubňany |
Adam Antoš Šimon Hrabal |
41
75
|
12
19
23
40
30
54 |
Review | |
Základní | Turnaj 37 | 89 |
BBK Blansko
Vlčata Žďár
|
17. 3. 2024
13:00 |
SH Blansko |
Dan Borek Zdeněk Buryšek |
30
65
|
7
8
12
37
23
51 |
Review | |
Základní | Turnaj 40 | 99 |
BC Vysočina
BK Skokani B
|
16. 3. 2024
13:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Tomáš Hlaváček Vincent Pešout |
126
39
|
15
11
65
14
89
29 |
Review | |
Základní | Turnaj 39 | 95 |
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
|
16. 3. 2024
14:00 |
SH Za parkem |
Pavel Kryštof Filip Hudec |
35
83
|
4
20
16
44
25
52 |
Review | |
Základní | Turnaj 37 | 90 |
Vlčata Žďár
BBK Blansko
|
17. 3. 2024
14:45 |
SH Blansko |
Zdeněk Buryšek Dan Borek |
76
25
|
25
11
49
15
63
18 |
Review | |
Základní | Turnaj 36 | 88 |
BK Skokani A
Basketbal Dubňany
|
17. 3. 2024
15:00 |
SC Želva Dubňany |
Šimon Hrabal Adam Antoš |
68
28
|
27
9
42
13
54
25 |
Review | |
Základní | Turnaj 38 | 91 |
TJ Sokol Šlapanice
Tygři Brno
|
16. 3. 2024
15:00 |
ZŠ Šlapanice |
Jiří Slezák |
8
120
|
2
27
2
53
6
81 |
Review | |
Základní | Turnaj 39 | 96 |
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
|
16. 3. 2024
15:30 |
SH Za parkem |
Filip Hudec Pavel Kryštof |
72
49
|
21
13
36
30
58
38 |
Review | |
Základní | Turnaj 38 | 92 |
Tygři Brno
TJ Sokol Šlapanice
|
16. 3. 2024
16:30 |
ZŠ Šlapanice |
Jiří Slezák |
108
11
|
14
8
31
8
68
8 |
Review | |
Základní | Turnaj 43 | 102 |
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
|
6. 4. 2024
09:00 |
Hala TJ Jiskra |
Ondřej Tesař Pavel Kryštof |
42
43
|
6
14
22
22
33
31 |
Review | |
Základní | Turnaj 45 | 106 |
TJ Sokol Šlapanice
BK Skokani B
|
6. 4. 2024
09:00 |
ZŠ Šlapanice |
Karel Janík |
48
77
|
11
29
18
44
34
67 |
Review | |
Základní | Turnaj 45 | 107 |
BK Skokani B
TJ Sokol Šlapanice
|
6. 4. 2024
10:30 |
ZŠ Šlapanice |
Karel Janík |
65
44
|
20
15
29
23
51
33 |
Review | |
Základní | Turnaj 43 | 103 |
BBK Blansko
Jiskra Kyjov
|
6. 4. 2024
11:00 |
Hala TJ Jiskra |
Pavel Kryštof Ondřej Tesař |
32
46
|
16
2
20
22
28
32 |
Review | |
Základní | Turnaj 42 | 100 |
BASKET Brno
DDM Slavkov u Brna
|
6. 4. 2024
13:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Libor Chaloupka Tadeáš Hauf |
115
8
|
28
4
61
4
82
8 |
Review | |
Základní | Turnaj 42 | 101 |
DDM Slavkov u Brna
BASKET Brno
|
6. 4. 2024
14:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Tadeáš Hauf Libor Chaloupka |
14
95
|
2
24
10
58
10
78 |
Review | |
Základní | Turnaj 44 | 104 |
SK Renocar Podolí
Basketbal Dubňany
|
7. 4. 2024
15:00 |
SH Podolí u Brna |
Jiří Slezák Radek Mesiarik |
53
29
|
20
6
35
16
47
20 |
Review | |
Základní | Turnaj 44 | 105 |
Basketbal Dubňany
SK Renocar Podolí
|
7. 4. 2024
16:45 |
SH Podolí u Brna |
Radek Mesiarik Jiří Slezák |
50
61
|
11
14
18
25
32
45 |
Review | |
Základní | Turnaj 46 | 108 |
DDM Slavkov u Brna
BK Skokani B
|
20. 4. 2024
09:00 |
SH Komenského náměstí |
Jiří Slezák |
33
59
|
12
21
20
37
29
49 |
Review | |
Základní | Turnaj 48 | 112 |
Vlčata Žďár
SK Renocar Podolí
|
20. 4. 2024
09:00 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý Pavla Vampolová |
74
33
|
10
10
30
17
45
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 50 | 118 |
Basketbal Dubňany
BASKET Brno
|
20. 4. 2024
09:00 |
SC Želva Dubňany |
Michal Vybíral Adam Antoš |
72
51
|
24
6
39
31
63
35 |
Review | |
Základní | Turnaj 49 | 115 |
BBK Blansko
BK Skokani A
|
21. 4. 2024
10:00 |
SH Blansko |
Tadeáš Hauf Veronika Prokešová |
43
56
|
11
15
17
32
31
42 |
Review | |
Základní | Turnaj 46 | 109 |
BK Skokani B
DDM Slavkov u Brna
|
20. 4. 2024
10:45 |
SH Komenského náměstí |
Jiří Slezák |
87
26
|
29
10
49
14
67
18 |
Review | |
Základní | Turnaj 48 | 113 |
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
|
20. 4. 2024
10:45 |
Hala 2. ZŠ |
Pavla Vampolová Rostislav Veselý |
40
41
|
6
16
16
23
26
31 |
Review | |
Základní | Turnaj 50 | 119 |
BASKET Brno
BC Vysočina
|
20. 4. 2024
11:00 |
SC Želva Dubňany |
Adam Antoš Michal Vybíral |
14
96
|
5
25
5
51
12
67 |
Review | |
Základní | Turnaj 49 | 116 |
BK Skokani A
TJ Sokol Šlapanice
|
21. 4. 2024
11:45 |
SH Blansko |
Veronika Prokešová Tadeáš Hauf |
66
14
|
20
0
41
4
55
6 |
Review | |
Základní | Turnaj 48 | 114 |
Vlčata Žďár
Jiskra Kyjov
|
20. 4. 2024
12:30 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý Pavla Vampolová |
90
37
|
22
17
45
21
67
33 |
Review | |
Základní | Turnaj 50 | 120 |
Basketbal Dubňany
BC Vysočina
|
20. 4. 2024
13:00 |
SC Želva Dubňany |
Michal Vybíral Adam Antoš |
46
65
|
15
19
27
33
38
54 |
Review | |
Základní | Turnaj 49 | 117 |
BBK Blansko
TJ Sokol Šlapanice
|
21. 4. 2024
13:30 |
SH Blansko |
Tadeáš Hauf Veronika Prokešová |
91
5
|
24
3
39
3
61
3 |
Review | |
Základní | Turnaj 47 | 110 |
Tygři Brno
BK Vyškov
|
20. 4. 2024
14:00 |
SH Morenda |
Martin Jansa Veronika Prokešová |
68
49
|
22
14
43
29
54
45 |
Review | |
Základní | Turnaj 47 | 111 |
BK Vyškov
Tygři Brno
|
20. 4. 2024
15:30 |
SH Morenda |
Veronika Prokešová Martin Jansa |
43
63
|
12
15
27
32
39
43 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tygři Brno | 16 | 15 | 1 | 1.243 | 641 | 31 | |
2. | Vlčata Žďár | 16 | 15 | 1 | 1.116 | 656 | 31 | |
3. | Jiskra Kyjov | 20 | 11 | 9 | 1.164 | 872 | 31 | |
4. | Renocar Podolí | 20 | 11 | 9 | 1.132 | 1.008 | 31 | |
5. | BBK Blansko | 20 | 10 | 10 | 1.220 | 948 | 30 | |
6. | BK Skokani B | 20 | 10 | 10 | 1.060 | 1.181 | 30 | |
7. | BC Vysočina | 16 | 12 | 4 | 1.185 | 677 | 28 | |
8. | BK Skokani A | 16 | 11 | 5 | 1.029 | 730 | 27 | |
9. | BASKET Brno | 20 | 7 | 13 | 1.030 | 1.242 | 27 | |
10. | Basketbal Dubňany | 20 | 5 | 15 | 1.031 | 1.206 | 25 | |
11. | BK Vyškov | 14 | 8 | 6 | 996 | 601 | 22 | |
12. | Sokol Šlapanice | 20 | 1 | 19 | 417 | 1.754 | 21 | |
13. | DDM Slavkov | 14 | 0 | 14 | 215 | 1.322 | 14 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Tým | Z |
---|---|
Basketbal Dubňany | 5 |
Jiskra Kyjov | 20 |
Renocar Podolí | 3 |
Sokol Šlapanice | 1 |
BK Vyškov | 2 |
DDM Slavkov | 2 |
BK Skokani A | 1 |
BASKET Brno | 2 |
BBK Blansko | 3 |
Vlčata Žďár | 1 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vybíral Michal | 12 | 7 | 5 | 0 | - | - | - |
Veselý Rostislav | 9 | 6 | 3 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Vampolová Pavla | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 8 | 5 | 3 | 0 | - | - | - |
Strmiska Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 13 | 9 | 4 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 8 | 6 | 2 | 0 | - | - | - |
Siegfried Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Rubanová Daniela | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Prokešová Veronika | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Pošvic Filip | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pilátová Simona | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Pešout Vincent | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Navrátil Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Navrátil Ondřej | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Mesiarik Radek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kubalec Tobiáš | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - |
Konečný Antonín | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Hrabal Šimon | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Hlaváček Tomáš | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Hauf Tadeáš | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 10 | 8 | 2 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Blaha Jiří | 7 | 3 | 4 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 14 | 7 | 7 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře