OP starší minižáci U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 3 7
BK Skokani A
Tygři Brno
23. 9. 2023
08:30
SH Rosnička Brno Martin Sekáč
Radek Mesiarik
54
38
20
12
29
18
43
28
Review
Základní Turnaj 1 1
TJ Jiskra Humpolec
BC Vysočina
23. 9. 2023
09:00
SH TJ Jiskra Pavel Kučírek
47
43
6
16
18
19
26
41
Review
Základní Turnaj 2 4
Sokol Židlochovice
SK Renocar Podolí
23. 9. 2023
09:00
Sokolovna Židlochovice Štěpán Urbánek
Tadeáš Hauf
36
93
6
22
18
42
25
74
Review
Základní Turnaj 4 10
BK Vyškov
BASKET Brno A
23. 9. 2023
09:00
SH Za parkem Martin Račanský
49
82
18
15
27
32
32
60
Review
Základní Turnaj 5 12
Basketbal Dubňany
BK Skokani B
24. 9. 2023
09:00
SC Želva Dubňany Jiří Slezák
Adam Antoš
74
48
14
18
28
27
44
40
Review
Základní Turnaj 3 8
Tygři Brno
TJ Spartak Uherský Brod
23. 9. 2023
10:15
SH Rosnička Brno Martin Sekáč
Radek Mesiarik
55
43
13
6
27
17
43
30
Review
Základní Turnaj 1 2
BC Vysočina
Sokol Šlapanice
23. 9. 2023
10:30
SH TJ Jiskra Pavel Kučírek
36
48
9
14
17
26
27
38
Review
Základní Turnaj 2 5
SK Renocar Podolí
Vlčata Žďár
23. 9. 2023
10:30
Sokolovna Židlochovice Štěpán Urbánek
Tadeáš Hauf
18
88
4
25
4
47
16
63
Review
Základní Turnaj 4 11
BASKET Brno A
BK Vyškov
23. 9. 2023
11:00
SH Za parkem Martin Račanský
74
27
15
2
35
12
54
21
Review
Základní Turnaj 5 13
BK Skokani B
Basketbal Dubňany
24. 9. 2023
11:00
SC Želva Dubňany Adam Antoš
Jiří Slezák
59
44
27
5
33
25
49
31
Review
Základní Turnaj 1 3
TJ Jiskra Humpolec
Sokol Šlapanice
23. 9. 2023
12:00
SH TJ Jiskra Pavel Kučírek
43
40
9
10
19
26
29
28
Review
Základní Turnaj 2 6
Sokol Židlochovice
Vlčata Žďár
23. 9. 2023
12:00
Sokolovna Židlochovice Štěpán Urbánek
Tadeáš Hauf
34
100
6
32
12
52
18
82
Review
Základní Turnaj 3 9
BK Skokani A
TJ Spartak Uherský Brod
23. 9. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Martin Sekáč
Radek Mesiarik
49
42
17
14
31
19
35
28
Review
Základní Turnaj 7 17
Sokol Šlapanice
TJ Spartak Uherský Brod
8. 10. 2023
08:30
ZŠ Šlapanice Jiří Slezák
Mikuláš Celta
33
76
8
13
16
34
23
52
Review
Základní Turnaj 6 14
Sokol Židlochovice
BK Skokani A
7. 10. 2023
09:00
Sokolovna Židlochovice Adam Antoš
Pavel Kryštof
20
85
8
28
11
50
16
72
Review
Základní Turnaj 8 20
SK Renocar Podolí
BK Skokani B
7. 10. 2023
09:00
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Mikuláš Celta
61
31
10
5
30
10
45
19
Review
Základní Turnaj 9 23
Vlčata Žďár
Tygři Brno
7. 10. 2023
09:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Rostislav Veselý
75
61
16
17
38
33
55
45
Review
Základní Turnaj 7 18
TJ Spartak Uherský Brod
Basketbal Dubňany
8. 10. 2023
10:00
ZŠ Šlapanice Mikuláš Celta
Jiří Slezák
60
43
26
10
37
23
51
31
Review
Základní Turnaj 6 15
BK Skokani A
TJ Jiskra Humpolec
7. 10. 2023
10:30
Sokolovna Židlochovice Pavel Kryštof
Adam Antoš
71
27
29
9
41
16
63
20
Review
Základní Turnaj 9 24
Tygři Brno
BASKET Brno A
7. 10. 2023
10:40
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Petr Kazda
73
54
15
12
34
21
55
43
Review
Základní Turnaj 8 21
BK Skokani B
BC Vysočina
7. 10. 2023
10:45
SH Podolí u Brna Mikuláš Celta
Zdeněk Buryšek
34
58
8
20
18
30
26
42
Review
Základní Turnaj 7 19
Sokol Šlapanice
Basketbal Dubňany
8. 10. 2023
11:30
ZŠ Šlapanice Jiří Slezák
Mikuláš Celta
74
35
20
8
35
12
60
17
Review
Základní Turnaj 6 16
Sokol Židlochovice
TJ Jiskra Humpolec
7. 10. 2023
12:00
Sokolovna Židlochovice Adam Antoš
Pavel Kryštof
42
37
16
11
18
29
28
33
Review
Základní Turnaj 9 25
Vlčata Žďár
BASKET Brno A
7. 10. 2023
12:15
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Petr Kazda
70
39
22
6
38
19
57
27
Review
Základní Turnaj 8 22
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
7. 10. 2023
12:30
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Mikuláš Celta
56
42
14
8
30
17
44
31
Review
Základní Turnaj 10 26
Tygři Brno
TJ Jiskra Humpolec
21. 10. 2023
09:00
SH Morenda Richard Polák
Radek Mesiarik
88
13
27
4
45
6
65
13
Review
Základní Turnaj 11 29
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vyškov
21. 10. 2023
09:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Kristýna Štětkářová
67
51
11
12
39
18
52
29
Review
Základní Turnaj 12 32
BASKET Brno A
BC Vysočina
21. 10. 2023
09:00
ZŠ nám. Svornosti Štěpán Urbánek
Roman Slovák
93
39
13
8
43
16
64
29
Review
Základní Turnaj 14 37
Sokol Židlochovice
Sokol Šlapanice
21. 10. 2023
09:00
ZŠ Šlapanice Daniela Rubanová
Tomáš Cicvárek
18
68
6
13
8
31
10
52
Review
Základní Turnaj 14 36
BK Skokani B
Sokol Židlochovice
21. 10. 2023
10:30
ZŠ Šlapanice Tomáš Cicvárek
Daniela Rubanová
51
62
4
16
22
33
33
42
Review
Základní Turnaj 11 30
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
21. 10. 2023
10:45
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Kristýna Štětkářová
54
76
12
16
25
36
36
58
Review
Základní Turnaj 12 33
BC Vysočina
BASKET Brno A
21. 10. 2023
10:45
ZŠ nám. Svornosti Roman Slovák
Štěpán Urbánek
36
67
6
19
16
44
30
48
Review
Základní Turnaj 10 27
TJ Jiskra Humpolec
Basketbal Dubňany
21. 10. 2023
11:00
SH Morenda Radek Mesiarik
Richard Polák
26
51
4
10
14
20
20
38
Review
Základní Turnaj 13 34
Vlčata Žďár
BK Skokani A
21. 10. 2023
12:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Roman Pošvic
74
45
18
7
36
22
59
31
Review
Základní Turnaj 14 38
BK Skokani B
Sokol Šlapanice
21. 10. 2023
12:00
ZŠ Šlapanice Daniela Rubanová
Tomáš Cicvárek
24
111
2
15
7
56
24
69
Review
Základní Turnaj 11 31
TJ Spartak Uherský Brod
SK Renocar Podolí
21. 10. 2023
12:30
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Kristýna Štětkářová
39
48
11
16
21
26
31
38
Review
Základní Turnaj 10 28
Tygři Brno
Basketbal Dubňany
21. 10. 2023
13:00
SH Morenda Richard Polák
Radek Mesiarik
90
24
28
2
51
10
69
16
Review
Základní Turnaj 13 35
BK Skokani A
Vlčata Žďár
21. 10. 2023
13:45
Hala 2. ZŠ Roman Pošvic
Petr Kazda
40
43
12
8
21
13
31
28
Review
Základní Turnaj 15 39
BC Vysočina
Vlčata Žďár
11. 11. 2023
09:00
Hala SMJ Jihlava Simona Pilátová
Michal Sedmík
27
106
13
20
15
55
21
76
Review
Základní Turnaj 16 42
Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
12. 11. 2023
09:00
ZŠ Šlapanice Marek Pešák
Tobiáš Kubalec
38
43
12
8
26
20
28
30
Review
Základní Turnaj 18 48
Basketbal Dubňany
BK Skokani A
11. 11. 2023
09:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Tomáš Navrátil
40
69
4
17
18
35
24
47
Review
Základní Turnaj 19 50
TJ Jiskra Humpolec
BK Skokani B
11. 11. 2023
09:00
SH TJ Jiskra
43
33
14
8
29
14
39
26
Review
Základní Turnaj 16 43
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
12. 11. 2023
10:45
ZŠ Šlapanice Tobiáš Kubalec
Marek Pešák
35
65
15
19
23
41
31
53
Review
Základní Turnaj 15 40
Vlčata Žďár
BK Vyškov
11. 11. 2023
11:00
Hala SMJ Jihlava Simona Pilátová
Filip Pošvic
101
22
23
13
57
16
69
22
Review
Základní Turnaj 18 49
BK Skokani A
Basketbal Dubňany
11. 11. 2023
11:00
SC Želva Dubňany Tomáš Navrátil
Michal Vybíral
59
38
4
10
21
20
38
34
Review
Základní Turnaj 19 51
BK Skokani B
TJ Jiskra Humpolec
11. 11. 2023
11:00
SH TJ Jiskra 50
51
18
19
30
29
42
39
Review
Základní Turnaj 16 44
Sokol Šlapanice
Tygři Brno
12. 11. 2023
12:30
ZŠ Šlapanice Marek Pešák
Tobiáš Kubalec
20
73
9
11
15
32
18
47
Review
Základní Turnaj 15 41
BC Vysočina
BK Vyškov
11. 11. 2023
13:00
Hala SMJ Jihlava Roman Pošvic
Filip Pošvic
37
52
13
17
13
29
26
37
Review
Základní Turnaj 17 47
BASKET Brno A
TJ Spartak Uherský Brod
11. 11. 2023
14:00
ZŠ nám. Svornosti Ondřej Tesař
Prokop Slanina
48
55
13
15
27
37
33
47
Review
Základní Turnaj 17 46
Sokol Židlochovice
TJ Spartak Uherský Brod
11. 11. 2023
15:45
ZŠ nám. Svornosti Tobiáš Kubalec
Ondřej Tesař
25
65
4
17
15
33
19
47
Review
Základní Turnaj 17 45
BASKET Brno A
Sokol Židlochovice
11. 11. 2023
17:30
ZŠ nám. Svornosti Ondřej Tesař
Tobiáš Kubalec
81
33
15
12
44
16
68
20
Review
Základní Turnaj 20 54
SK Renocar Podolí
TJ Jiskra Humpolec
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 22 60
BK Skokani A
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 22 58
BK Skokani A
Sokol Židlochovice
2. 12. 2023
09:00
SH Rosnička Brno Dan Borek
Radek Mesiarik
94
25
21
8
50
17
68
19
Review
Základní Turnaj 23 61
Sokol Šlapanice
BK Skokani B
3. 12. 2023
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Slezák
Marek Pešák
57
58
8
17
22
34
42
46
Review
Základní Turnaj 23 62
BK Skokani B
Basketbal Dubňany
3. 12. 2023
10:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Marek Pešák
Jiří Slezák
40
58
11
12
25
26
36
40
Review
Základní Turnaj 22 59
Sokol Židlochovice
BK Skokani A
2. 12. 2023
10:45
SH Rosnička Brno Radek Mesiarik
Dan Borek
29
76
6
26
16
39
16
67
Review
Základní Turnaj 21 55
TJ Spartak Uherský Brod
Tygři Brno
2. 12. 2023
11:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Andrea Foltýnová
33
74
11
22
21
44
29
60
Review
Základní Turnaj 23 63
Sokol Šlapanice
Basketbal Dubňany
3. 12. 2023
12:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Slezák
Marek Pešák
61
36
18
5
31
15
48
24
Review
Základní Turnaj 21 56
Tygři Brno
Vlčata Žďár
2. 12. 2023
12:45
Sportovní hala Andrea Foltýnová
Štěpán Urbánek
37
66
8
23
21
34
29
46
Review
Základní Turnaj 20 52
SK Renocar Podolí
BASKET Brno A
2. 12. 2023
14:00
SH Podolí u Brna Tomáš Cicvárek
Daniela Rubanová
52
60
18
7
26
23
49
29
Review
Základní Turnaj 21 57
TJ Spartak Uherský Brod
Vlčata Žďár
2. 12. 2023
14:30
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Andrea Foltýnová
48
72
17
16
23
32
42
42
Review
Základní Turnaj 20 53
BASKET Brno A
SK Renocar Podolí
2. 12. 2023
15:45
SH Podolí u Brna Daniela Rubanová
Tomáš Cicvárek
49
46
6
11
33
24
33
32
Review
Základní Turnaj 27 72
Tygři Brno
BK Skokani B
16. 12. 2023
08:00
SH Morenda Martin Jansa
Zdeněk Strmiska
99
12
28
0
47
6
75
8
Review
Základní Turnaj 26 69
BC Vysočina
BASKET Brno A
16. 12. 2023
09:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Michal Sedmík
28
79
6
31
18
43
20
71
Review
Základní Turnaj 28 75
Sokol Židlochovice
Basketbal Dubňany
16. 12. 2023
09:00
Sokolovna Židlochovice Dan Borek
Tadeáš Hauf
63
44
12
12
25
27
35
40
Review
Základní Turnaj 27 73
BK Skokani B
TJ Spartak Uherský Brod
16. 12. 2023
09:30
SH Morenda Zdeněk Strmiska
Martin Jansa
9
51
6
2
6
23
6
35
Review
Základní Turnaj 24 64
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
16. 12. 2023
10:30
SH Za parkem Jiří Slezák
Filip Hudec
72
36
20
6
35
14
55
24
Review
Základní Turnaj 28 76
Basketbal Dubňany
Sokol Židlochovice
16. 12. 2023
10:30
Sokolovna Židlochovice Tadeáš Hauf
Dan Borek
55
43
10
16
20
24
43
26
Review
Základní Turnaj 26 70
BASKET Brno A
Sokol Šlapanice
16. 12. 2023
11:00
Hala SMJ Jihlava Michal Sedmík
Jaroslav Kočí
63
40
4
13
36
22
45
38
Review
Základní Turnaj 27 74
Tygři Brno
TJ Spartak Uherský Brod
16. 12. 2023
11:00
SH Morenda Martin Jansa
Zdeněk Strmiska
74
38
21
10
33
14
55
26
Review
Základní Turnaj 24 65
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
16. 12. 2023
12:15
SH Za parkem Filip Hudec
Jiří Slezák
24
86
3
23
12
42
20
62
Review
Základní Turnaj 26 71
BC Vysočina
Sokol Šlapanice
16. 12. 2023
13:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Michal Sedmík
36
61
13
13
22
25
29
37
Review
Základní Turnaj 25 67
Vlčata Žďár
TJ Jiskra Humpolec
17. 12. 2023
13:45
SH TJ Jiskra
50
19
11
11
25
17
29
18
Review
Základní Turnaj 24 66
BK Vyškov
BK Skokani A
16. 12. 2023
14:00
SH Za parkem Jiří Slezák
Filip Hudec
46
66
7
18
24
34
34
56
Review
Základní Turnaj 25 68
TJ Jiskra Humpolec
Vlčata Žďár
17. 12. 2023
15:30
SH TJ Jiskra 41
45
2
17
21
22
25
27
Review
Základní Turnaj 33 88
BASKET Brno A
BK Skokani A
13. 1. 2024
08:30
ZŠ nám. Svornosti Marek Pešák
Radek Mesiarik
32
56
6
17
15
30
22
46
Review
Základní Turnaj 32 85
SK Renocar Podolí
Sokol Židlochovice
13. 1. 2024
09:00
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Antonín Konečný
85
38
20
11
55
17
65
19
Review
Základní Turnaj 31 83
Tygři Brno
BC Vysočina
13. 1. 2024
10:00
SH Morenda Štěpán Urbánek
Tadeáš Hauf
114
14
28
8
57
11
82
11
Review
Základní Turnaj 33 89
BK Skokani A
BASKET Brno A
13. 1. 2024
10:15
ZŠ nám. Svornosti Marek Pešák
Radek Mesiarik
64
49
26
3
32
28
56
34
Review
Základní Turnaj 32 86
Sokol Židlochovice
Vlčata Žďár
13. 1. 2024
10:45
SH Podolí u Brna Antonín Konečný
Zdeněk Buryšek
26
105
8
32
8
57
24
86
Review
Základní Turnaj 31 84
BC Vysočina
Tygři Brno
13. 1. 2024
12:00
SH Morenda Tadeáš Hauf
Štěpán Urbánek
32
83
8
21
14
49
20
67
Review
Základní Turnaj 32 87
SK Renocar Podolí
Vlčata Žďár
13. 1. 2024
12:30
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Antonín Konečný
33
84
2
29
14
41
27
63
Review
Základní Turnaj 30 80
BK Vyškov
Sokol Šlapanice
13. 1. 2024
13:45
SH Za parkem Tomáš Novotný
Richard Polák
61
29
25
4
33
9
52
14
Review
Základní Turnaj 29 78
TJ Spartak Uherský Brod
Basketbal Dubňany
13. 1. 2024
14:30
SH TJ Jiskra
57
26
18
4
28
18
43
20
Review
Základní Turnaj 30 81
Sokol Šlapanice
BK Skokani B
13. 1. 2024
14:30
SH Za parkem Filip Hudec
Prokop Slanina
56
17
11
2
25
6
42
17
Review
Základní Turnaj 29 77
TJ Jiskra Humpolec
TJ Spartak Uherský Brod
13. 1. 2024
16:00
SH TJ Jiskra 40
65
11
16
19
42
27
51
Review
Základní Turnaj 30 82
BK Vyškov
BK Skokani B
13. 1. 2024
16:30
SH Za parkem Prokop Slanina
Filip Hudec
70
25
16
3
28
10
52
21
Review
Základní Turnaj 29 79
TJ Jiskra Humpolec
Basketbal Dubňany
13. 1. 2024
17:30
SH TJ Jiskra
61
35
16
10
28
16
42
25
Review
Základní Turnaj 34 90
Sokol Šlapanice
TJ Jiskra Humpolec
14. 4. 2024
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Slezák
Tomáš Cicvárek
71
22
16
3
42
7
50
16
Review
Základní Turnaj 36 95
BASKET Brno A
Tygři Brno
27. 1. 2024
09:00
ZŠ nám. Svornosti Martin Jansa
Tomáš Cicvárek
45
47
18
9
20
21
36
30
Review
Základní Turnaj 37 98
Sokol Židlochovice
BK Skokani B
27. 1. 2024
09:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Kryštof
Jiří Blaha
66
51
18
11
34
31
48
40
Review
Základní Turnaj 38 101
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
27. 1. 2024
09:00
Hala SMJ Jihlava Filip Vidlák
Zdeněk Juránek
51
57
15
22
17
30
31
49
Review
Základní Turnaj 37 99
BK Skokani B
TJ Sokol Moravská Nová Ves
27. 1. 2024
10:30
Sokolovna Židlochovice Jiří Blaha
Pavel Kryštof
99
9
24
0
45
4
75
7
Review
Základní Turnaj 36 96
Tygři Brno
Basketbal Dubňany
27. 1. 2024
10:45
ZŠ nám. Svornosti Tomáš Cicvárek
Martin Jansa
63
30
16
13
33
17
41
25
Review
Základní Turnaj 34 91
TJ Jiskra Humpolec
Sokol Šlapanice
14. 4. 2024
11:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tomáš Cicvárek
Jiří Slezák
40
86
6
20
18
52
28
61
Review
Základní Turnaj 38 102
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
27. 1. 2024
11:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
Filip Vidlák
39
30
15
9
23
11
35
20
Review
Základní Turnaj 37 100
Sokol Židlochovice
TJ Sokol Moravská Nová Ves
27. 1. 2024
12:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Kryštof
Jiří Blaha
107
2
28
0
60
2
77
2
Review
Základní Turnaj 36 97
BASKET Brno A
Basketbal Dubňany
27. 1. 2024
12:30
ZŠ nám. Svornosti Martin Jansa
Tomáš Cicvárek
71
42
9
12
34
18
44
34
Review
Základní Turnaj 38 142
BC Vysočina
BK Vyškov
27. 1. 2024
13:00
Hala SMJ Jihlava Filip Vidlák
Zdeněk Juránek
65
54
14
7
31
22
49
38
Review
Základní Turnaj 35 94
TJ Spartak Uherský Brod
Vlčata Žďár
2. 2. 2024
15:00
Sportovní hala Filip Hudec
Kristýna Štětkářová
34
52
11
10
22
23
26
34
Review
Základní Turnaj 35 93
BK Skokani A
Vlčata Žďár
2. 2. 2024
16:30
Sportovní hala Libor Novotný
Jiří Krejčiřík
34
70
8
12
16
28
30
38
Review
Základní Turnaj 35 92
TJ Spartak Uherský Brod
BK Skokani A
2. 2. 2024
18:00
Sportovní hala Jiří Krejčiřík
Libor Novotný
40
18
4
4
18
7
34
15
Review
Základní Turnaj 42 112
BK Skokani A
Basketbal Dubňany
17. 2. 2024
08:00
SH Rosnička Brno Dan Borek
Radek Mesiarik
62
58
15
11
26
31
46
41
Review
Základní Turnaj 41 109
SK Renocar Podolí
BASKET Brno A
17. 2. 2024
09:00
SH Podolí u Brna Martin Jansa
Marek Pešák
46
60
11
12
22
35
38
44
Review
Základní Turnaj 42 113
Basketbal Dubňany
BK Skokani A
17. 2. 2024
09:30
SH Rosnička Brno Radek Mesiarik
Dan Borek
36
48
16
14
18
32
24
44
Review
Základní Turnaj 41 110
BASKET Brno A
BK Skokani B
17. 2. 2024
10:45
SH Podolí u Brna Marek Pešák
Martin Jansa
98
24
25
6
60
8
72
16
Review
Základní Turnaj 39 103
TJ Sokol Moravská Nová Ves
Sokol Šlapanice
17. 2. 2024
12:15
Sokolovna Moravská Nová Ves Pavel Kryštof
Šimon Hrabal
7
122
0
32
4
72
6
98
Review
Základní Turnaj 41 111
SK Renocar Podolí
BK Skokani B
17. 2. 2024
12:30
SH Podolí u Brna Martin Jansa
Marek Pešák
90
26
19
10
43
16
60
16
Review
Základní Turnaj 40 106
BK Vyškov
Sokol Židlochovice
17. 2. 2024
13:15
SH Za parkem Andrea Foltýnová
Richard Polák
60
38
10
9
25
21
42
32
Review
Základní Turnaj 39 104
Sokol Šlapanice
TJ Spartak Uherský Brod
17. 2. 2024
13:45
Sokolovna Moravská Nová Ves Šimon Hrabal
Pavel Kryštof
42
85
11
24
14
44
28
67
Review
Základní Turnaj 40 107
Sokol Židlochovice
Tygři Brno
17. 2. 2024
15:00
SH Za parkem Richard Polák
Andrea Foltýnová
28
85
14
18
15
33
24
55
Review
Základní Turnaj 39 105
TJ Sokol Moravská Nová Ves
TJ Spartak Uherský Brod
17. 2. 2024
15:15
Sokolovna Moravská Nová Ves Pavel Kryštof
Šimon Hrabal
22
95
0
39
4
61
8
79
Review
Základní Turnaj 40 108
BK Vyškov
Tygři Brno
17. 2. 2024
16:30
SH Za parkem Andrea Foltýnová
Richard Polák
33
69
7
12
11
36
26
52
Review
Základní Turnaj 47 121
BK Skokani B
Basketbal Dubňany
27. 4. 2024
10:15
Sokolovna Židlochovice Zdeněk Juránek
64
65
9
12
19
30
46
30
56
56
Review
Základní Turnaj 45 114
TJ Jiskra Humpolec
SK Renocar Podolí
10. 3. 2024
11:00
SH TJ Jiskra 42
47
8
11
17
25
32
33
Review
Základní Turnaj 45 115
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Moravská Nová Ves
10. 3. 2024
12:15
SH TJ Jiskra
79
15
26
4
48
11
63
13
Review
Základní Turnaj 47 120
Sokol Židlochovice
BK Skokani B
27. 4. 2024
12:45
Sokolovna Židlochovice Pavel Kryštof
Zdeněk Juránek
76
56
15
14
33
29
54
41
Review
Základní Turnaj 46 117
BC Vysočina
Sokol Šlapanice
9. 3. 2024
13:00
Hala SMJ Jihlava Tomáš Hlaváček
Simona Pilátová
31
64
5
15
15
36
25
50
Review
Základní Turnaj 45 116
TJ Jiskra Humpolec
TJ Sokol Moravská Nová Ves
10. 3. 2024
13:30
SH TJ Jiskra
82
12
30
2
42
6
66
8
Review
Základní Turnaj 46 118
Sokol Šlapanice
BK Vyškov
9. 3. 2024
15:00
Hala SMJ Jihlava Simona Pilátová
Michal Sedmík
64
44
14
16
37
24
52
33
Review
Základní Turnaj 47 122
Sokol Židlochovice
Basketbal Dubňany
27. 4. 2024
15:15
Sokolovna Židlochovice Pavel Kryštof
Zdeněk Juránek
79
55
26
12
46
29
60
45
Review
Základní Turnaj 46 119
BC Vysočina
BK Vyškov
9. 3. 2024
17:00
Hala SMJ Jihlava Tomáš Hlaváček
Michal Sedmík
37
60
6
16
19
28
24
44
Review
Základní Turnaj 51 126
Sokol Židlochovice
TJ Jiskra Humpolec
23. 3. 2024
09:00
Sokolovna Židlochovice Michal Vybíral
Šimon Hrabal
50
44
17
9
29
18
43
35
Review
Základní Turnaj 52 129
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Moravská Nová Ves
23. 3. 2024
09:00
Sportovní hala Prokop Slanina
Libor Novotný
92
15
20
6
42
6
64
12
Review
Základní Turnaj 51 127
TJ Jiskra Humpolec
Basketbal Dubňany
23. 3. 2024
10:30
Sokolovna Židlochovice Šimon Hrabal
Michal Vybíral
69
54
17
14
31
27
41
44
Review
Základní Turnaj 52 130
TJ Sokol Moravská Nová Ves
BC Vysočina
23. 3. 2024
10:30
Sportovní hala Libor Novotný
Prokop Slanina
10
129
1
32
8
68
10
103
Review
Základní Turnaj 51 128
Sokol Židlochovice
Basketbal Dubňany
23. 3. 2024
12:00
Sokolovna Židlochovice Michal Vybíral
Šimon Hrabal
71
33
20
10
48
14
59
29
Review
Základní Turnaj 52 131
TJ Spartak Uherský Brod
BC Vysočina
23. 3. 2024
12:00
Sportovní hala Prokop Slanina
Libor Novotný
57
33
12
8
30
14
45
24
Review
Základní Turnaj 50 123
Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
23. 3. 2024
13:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Tomáš Cicvárek
39
53
10
12
14
28
26
42
Review
Základní Turnaj 50 124
SK Renocar Podolí
BK Skokani B
23. 3. 2024
15:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tomáš Cicvárek
Zdeněk Buryšek
69
20
20
2
36
12
49
16
Review
Základní Turnaj 50 125
Sokol Šlapanice
BK Skokani B
23. 3. 2024
16:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Tomáš Cicvárek
84
31
24
5
42
13
62
15
Review
Základní Turnaj 55 132
TJ Sokol Moravská Nová Ves
Basketbal Dubňany
13. 4. 2024
09:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Michal Vybíral
Adam Antoš
26
92
10
19
17
49
22
68
Review
Základní Turnaj 58 140
BK Vyškov
Sokol Židlochovice
13. 4. 2024
09:00
SH Za parkem Martin Račanský
Pavel Kryštof
57
45
13
7
33
23
46
34
Review
Základní Turnaj 55 133
Basketbal Dubňany
Sokol Šlapanice
13. 4. 2024
10:30
Sokolovna Moravská Nová Ves Adam Antoš
Michal Vybíral
42
73
8
19
18
41
26
58
Review
Základní Turnaj 58 141
Sokol Židlochovice
BK Vyškov
13. 4. 2024
11:00
SH Za parkem Pavel Kryštof
Martin Račanský
48
70
11
11
22
25
33
53
Review
Základní Turnaj 55 134
TJ Sokol Moravská Nová Ves
Sokol Šlapanice
13. 4. 2024
12:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Michal Vybíral
Adam Antoš
7
93
3
22
3
41
5
75
Review
Základní Turnaj 57 137
TJ Jiskra Humpolec
BK Skokani B
13. 4. 2024
12:30
SH TJ Jiskra Filip Pošvic
Pavla Vampolová
63
31
27
4
35
12
48
20
Review
Základní Turnaj 56 135
SK Renocar Podolí
TJ Spartak Uherský Brod
13. 4. 2024
13:00
SH Podolí u Brna Martin Jansa
Martin Jelínek
46
42
13
7
23
19
36
28
Review
Základní Turnaj 57 138
BK Skokani B
BC Vysočina
13. 4. 2024
13:45
SH TJ Jiskra Pavla Vampolová
Filip Pošvic
13
78
2
22
4
40
12
56
Review
Základní Turnaj 56 136
TJ Spartak Uherský Brod
SK Renocar Podolí
13. 4. 2024
14:45
SH Podolí u Brna Martin Jelínek
Martin Jansa
66
43
23
9
37
17
52
34
Review
Základní Turnaj 57 139
TJ Jiskra Humpolec
BC Vysočina
13. 4. 2024
15:00
SH TJ Jiskra Filip Pošvic
Pavla Vampolová
31
77
9
21
21
38
30
52
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Šlapanice 24 15 9 1.474 981 39
2. Renocar Podolí 24 15 9 1.275 1.173 39
3. Spartak Uherský Brod 22 14 8 1.250 918 36
4. Tygři Brno 18 15 3 1.288 649 33
5. Sokol Židlochovice 24 9 15 1.102 1.552 33
6. Vlčata Žďár 16 16 0 1.201 558 32
7. BK Skokani A 18 14 4 1.076 731 32
8. BASKET Brno A 18 12 6 1.144 827 30
9. Basketbal Dubňany 24 6 18 1.110 1.436 30
10. TJ Jiskra Humpolec 20 8 12 841 1.041 28
11. BK Skokani B 24 3 21 906 1.593 27
12. BK Vyškov 18 8 10 912 998 26
13. BC Vysočina 20 5 15 929 1.186 25
14. Moravská Nová Ves 10 0 10 125 990 10
Číslo Hráč Tým Věk Z
Jiří Dorazil Spartak Uherský Brod 13 1
Vojtěch Hrnčiřík BK Vyškov 12 1
Timon Hasilík Tygři Brno 13 1
Robin Pospíchal Basketbal Dubňany 12 1
Šimon Burian Basketbal Dubňany 11 1
Lukáš Binar BK Skokani B 13 1
Oliver Jílek BK Vyškov 12 1
Václav Machota Renocar Podolí 13 1
Adéla Noveská Renocar Podolí 13 1
Karel Klimeš Tygři Brno 11 1
Lucie Vaverková Renocar Podolí 13 1
Karolína Raputová Renocar Podolí 13 1
Veronika Alánová BK Vyškov 13 1
Jakub Žižlavský BK Vyškov 12 1
Tomáš Zdeněk Štěpánek Tygři Brno 13 1
Gabriel Rincón Obdržálek Spartak Uherský Brod 13 1
Michaela Hrůzová Renocar Podolí 13 1
Vu Duong Ngo Spartak Uherský Brod 13 1
Antonín Hanák Basketbal Dubňany 12 1
Martin Hejmala Basketbal Dubňany 13 1
Vilém Tižek Tygři Brno 12 1
Martin Staněk BK Skokani B 13 1
Martin Samuel Šťastný Basketbal Dubňany 12 1
Adéla Ogounová TJ Jiskra Humpolec 12 1
Tomáš Grela BK Skokani B 12 1
Michael Hlaváč Tygři Brno 13 1
Bruno Zemánek Renocar Podolí 12 1
Viktorie Matějková Renocar Podolí 12 1
Lukáš Sosík Renocar Podolí 13 1
Maxmilián Bílek Sokol Šlapanice 13 1
Tomáš Podhrázský BASKET Brno A 13 1
Ondřej Páč Sokol Šlapanice 14 1
Jiří Vymazal BK Vyškov 12 1
Sebastian Mazač BC Vysočina 12 1
Jakub Kulkus BK Vyškov 11 1
Tereza Dvořáková TJ Jiskra Humpolec 12 1
Oliver Coufalík Spartak Uherský Brod 12 1
Jan Kraus BC Vysočina 13 1
Jakub Mezera BC Vysočina 12 1
Sebastian Novák Tygři Brno 12 1
Jan Švábenský Tygři Brno 13 1
Jiří Kabriel Sokol Šlapanice 12 1
Šimon Hanák BK Skokani B 13 1
Aneta Jandourková BK Vyškov 12 1
Ema Kobelková BK Vyškov 12 1
Maxim Vodák BK Skokani B 12 1
Nikodém Zástěra BK Vyškov 13 1
Adéla Sochorová BK Vyškov 12 1
Adam Aujeský BK Skokani A 12 1
Michal Zídek BK Skokani B 12 1
Robert Žák BC Vysočina 13 1
Ivan Alexa BK Skokani B 12 1
Šimon Týma BC Vysočina 11 1
Adam Vašíček BC Vysočina 13 1
Samuel Kubacki BK Skokani B 12 1
Kristián Šafář BK Skokani B 12 1
Michal Novotný BK Skokani B 12 1
Albert Jáchym Veselý BK Skokani B 13 1
Pavel Cásek BASKET Brno A 12 1
Samuel Kolařík Basketbal Dubňany 13 1
Daniel Klusáček BC Vysočina 11 1
Marek Výšek BK Skokani B 13 1
Jan Polčák Tygři Brno 12 1
Vít Talavašek BK Vyškov 12 1
Šimon Koudelka Tygři Brno 12 1
Robert Štepník Basketbal Dubňany 12 1
Jindřich Bednařík BASKET Brno A 13 1
Richard Kročil Spartak Uherský Brod 13 1
Václav Urbánek Renocar Podolí 13 1
Jan Dvořák BK Skokani A 13 1
Martin Sázavský BK Skokani B 13 1
Petr Bouchal Basketbal Dubňany 12 1
Jaromír Kadlec BK Vyškov 12 1
Aneta Říhová BK Vyškov 13 1
Václav Přikryl BK Skokani A 12 1
Juraj Zverbík Spartak Uherský Brod 13 1
Jan Dorňák BK Vyškov 12 1
Ondřej Sukdolák TJ Jiskra Humpolec 13 1
Hugo Harenczyk TJ Jiskra Humpolec 14 1
Viktor Harenczyk TJ Jiskra Humpolec 12 1
Vojtěch Šrámek Spartak Uherský Brod 12 1
Jakub Hanke Spartak Uherský Brod 14 1
Ondřej Babjačok Vlčata Žďár 12 1
Adam Kuchař Spartak Uherský Brod 12 1
Vít Duraja BASKET Brno A 13 1
Markéta Kunická Renocar Podolí 13 1
Otakar Hladík Renocar Podolí 13 1
Zakhar Bespalov BK Vyškov 12 1
Lukáš Marek Hübner BK Skokani B 13 1
Matouš Chludil Basketbal Dubňany 10 1
Vojtěch Sochor BK Vyškov 12 1
Vilém Sochor BK Vyškov 12 1
Michal Horký BC Vysočina 13 1
Alexandr Sedlák BASKET Brno A 13 1
Nikola Jan Marunič Spartak Uherský Brod 13 1
Dominik Výborný TJ Jiskra Humpolec 12 1
Ondřej Černý BC Vysočina 12 1
Barbora Husičková Sokol Šlapanice 12 1
Jan Maléř Sokol Šlapanice 10 1
Patrik Zeman TJ Jiskra Humpolec 13 1
David Outlý BK Vyškov 13 1
Lukáš Havlíček BK Vyškov 12 1
Alex Novotný BC Vysočina 13 1
Cameron Yasuo Takeda BK Skokani A 13 1
Daniel Kunz Sokol Šlapanice 12 1
Klára Hřebačková Moravská Nová Ves 13 1
Pavel Habuda BK Vyškov 12 1
Viktor Koch BK Skokani A 13 1
Josef Jančařík Spartak Uherský Brod 13 1
Šimon Paule Spartak Uherský Brod 13 1
Jan Kumstát Sokol Šlapanice 12 1
Luboš Netopilík Moravská Nová Ves 12 1
Pavel Maloušek Moravská Nová Ves 12 1
Tibor Štěpánek BASKET Brno A 13 1
Radim Jančovič BK Skokani A 13 1
Maxmilián Zugar Moravská Nová Ves 10 1
Matyáš Zugar Moravská Nová Ves 11 1
Kristýna Konečná Moravská Nová Ves 12 1
Tobias Kvinta Moravská Nová Ves 13 1
Viktor Vykoukal Moravská Nová Ves 13 1
Jolana Víšková Moravská Nová Ves 7 1
5 Bartoloměj Víšek Moravská Nová Ves 10 1
Matyáš Konečný Moravská Nová Ves 8 1
Stella Kyzlink Sokol Šlapanice 12 1
Daniel Poliak Sokol Šlapanice 14 1
Filip Mrázek Tygři Brno 12 1
Tomáš Fekete Sokol Židlochovice 13 1
David Drevenák Sokol Židlochovice 14 1
Damian Němec Sokol Židlochovice 14 1
Miroslav Zedek Sokol Židlochovice 14 1
Tobiáš Cmarko Sokol Židlochovice 13 1
Denis Leigeb Sokol Židlochovice 13 1
Matyáš Vidovič Sokol Židlochovice 13 1
Jakub Bojda Sokol Židlochovice 13 1
Matěj Komenda Sokol Židlochovice 11 1
Lukáš Koláček Sokol Židlochovice 13 1
Matyáš Moc Sokol Židlochovice 13 1
Adam Komenda Sokol Židlochovice 13 1
Ema Duchoslavová Moravská Nová Ves 12 1
Alvin Procházka Tygři Brno 12 1
Jan Kunc BK Skokani B 13 1
Jáchym Martiš Spartak Uherský Brod 13 1
Jakub Keliar BC Vysočina 11 1
Marek Bakalář Spartak Uherský Brod 13 1
Adam Jerson Sokol Židlochovice 13 1
David Klečka Sokol Židlochovice 13 1
Jan Páč Sokol Šlapanice 11 1
Ahmed Omar Farman Al-Jaf Sokol Židlochovice 13 1
Maxmilián Švíka TJ Jiskra Humpolec 11 1
Hubert Karel Kolář Tygři Brno 13 1
Mikuláš Merta Sokol Šlapanice 11 1
Libor Kuchař BK Skokani B 13 1
Matěj Diviš BASKET Brno A 13 1
Filip Hamr Sokol Šlapanice 12 1
Denis Slavíček Sokol Židlochovice 12 1
Daniel Král Tygři Brno 13 1
Hugo Oliver Petík BASKET Brno A 13 1
Karel Novák Tygři Brno 11 1
Jan Kreidl BK Skokani B 12 1
Martin Pohludek BK Vyškov 12 1
Josef Dvořák BK Vyškov 12 1
Robin Kunovský Spartak Uherský Brod 12 1
Jan Lorenc BC Vysočina 12 1
Adam Nicolas Bičánek Spartak Uherský Brod 12 1
David Macháček BASKET Brno A 12 1
Bohdan Blaha Basketbal Dubňany 13 1
Leoš Klíma Vlčata Žďár 12 1
Kryštof Stejskal Renocar Podolí 13 1
Patrik Šesták BK Vyškov 12 1
Tobiáš Karel Dudek Vlčata Žďár 13 1
Lukáš Partyka Vlčata Žďár 13 1
Adam Ležal Vlčata Žďár 12 1
Samuel Dóci Basketbal Dubňany 12 1
Tomáš Holomucký Basketbal Dubňany 13 1
Jakub Dóza Basketbal Dubňany 11 1
Adam Matějka Tygři Brno 11 1
Nikolas Beránek BK Vyškov 12 1
Zdeněk Ganzwohl Vlčata Žďár 13 1
Veronika Bartáková TJ Jiskra Humpolec 14 1
Pavel Trtík TJ Jiskra Humpolec 13 1
Julie Šaňková TJ Jiskra Humpolec 14 1
Václav Drechsler BK Vyškov 13 1
Tobiáš Moučka BK Vyškov 12 1
Karel Střelec BK Vyškov 13 1
Šimon Truksa Renocar Podolí 12 1
Eric Šimon Vlčata Žďár 13 1
David Kachlík Vlčata Žďár 13 1
Adam Bílek BK Skokani B 13 1
Robin Ubr BASKET Brno A 12 1
Matěj Švec Tygři Brno 12 1
Marek Šibal Tygři Brno 11 1
Matěj Smrž Spartak Uherský Brod 14 1
Václav Trávníček Tygři Brno 13 1
Kristian Konečný Tygři Brno 13 1
Lukáš Hájek Tygři Brno 13 1
Petr Volák BC Vysočina 13 1
Filip Svoboda BASKET Brno A 12 1
Ondřej Popela Vlčata Žďár 12 1
Eliáš David Hoskovec BASKET Brno A 12 1
Jakub Čičmanec BASKET Brno A 13 1
Adam Trabelsi BK Skokani A 13 1
Tereza Křivánková Renocar Podolí 12 1
Bruno Knoflíček BK Skokani A 13 1
Vojtěch Lošek BK Vyškov 13 1
Štěpán Holomucký Basketbal Dubňany 12 1
Tomáš Střecha Vlčata Žďár 13 1
Matěj Žák Sokol Šlapanice 13 1
Matěj Vrba BK Skokani A 13 1
Adam Neterda BK Skokani A 13 1
Tomáš Mičánek BASKET Brno A 13 1
Nikita Sidey Tygři Brno 12 1
Jindřich Koukal Tygři Brno 13 1
Lukáš Cicvárek Sokol Šlapanice 14 1
Lukáš Dudek Renocar Podolí 13 1
Vojtěch Navrátil BK Skokani A 13 1
Jan Obrdlík BASKET Brno A 13 1
Matyáš Chromý Tygři Brno 11 1
Otto Polívka Vlčata Žďár 13 1
Jiří Jelínek Tygři Brno 13 1
Eduard Wiedner Renocar Podolí 11 1
David Šimon Tygři Brno 13 1
David Kozumplík Tygři Brno 13 1
Jan Novák BC Vysočina 13 1
Viktor Prüher BC Vysočina 12 1
Vojtěch Navrátil Basketbal Dubňany 13 1
Dominik Maška Basketbal Dubňany 13 1
Radim Koželuha Spartak Uherský Brod 14 1
Boris Kašník Tygři Brno 13 1
Tobias Honsa BC Vysočina 12 1
Tomáš Vaněk BK Skokani B 12 1
David Konečný Sokol Šlapanice 13 1
Samuel Valigura BASKET Brno A 13 1
Vladimír Beneš BASKET Brno A 13 1
Antonín Hýžďal BASKET Brno A 13 1
Eduard Hýžďal BASKET Brno A 13 1
Vojtěch Groszmann Sokol Šlapanice 13 1
Matouš Kudrna Sokol Šlapanice 13 1
Vít Kuda Sokol Šlapanice 12 1
Jan Drholec BK Skokani A 13 1
Hugo Bouchner BC Vysočina 11 1
Tomáš Jeřábek BK Vyškov 12 1
Kryštof Ďásek BC Vysočina 13 1
Ondřej Bednář BC Vysočina 12 1
Dominik Lee Wilks Tygři Brno 13 1
Kryštof Hanák Tygři Brno 12 1
Václav Šourek BC Vysočina 13 1
Oliver Csefay Renocar Podolí 13 1
Vojtěch Hodáč BC Vysočina 13 1
Adam Marek BK Skokani A 13 1
Patrik Vyparina BK Skokani A 13 1
Oliver Šustek Spartak Uherský Brod 13 1
Jiří Fuka BASKET Brno A 13 1
Eliška Vejrostová TJ Jiskra Humpolec 12 1
Marek Damian Bruna TJ Jiskra Humpolec 13 1
Josef Nechvátal Sokol Šlapanice 12 1
Vincent Krhánek BK Skokani A 13 1
Patrik Brychta Renocar Podolí 12 1
Vojtěch Čikl Tygři Brno 11 1
Denis Kostelecký Tygři Brno 13 1
Ivo Chmelař BASKET Brno A 13 1
Bartoloměj Hřímal TJ Jiskra Humpolec 12 1
Tomáš Vrtílek Tygři Brno 13 1
Ludvík Ševčík BK Skokani B 12 1
Vojtěch Liška BK Vyškov 13 1
Jiří Jirušek Renocar Podolí 13 1
Dominik Donnert BASKET Brno A 12 1
Marek Burda Renocar Podolí 13 1
Dominik Rygl Renocar Podolí 13 1
Lukáš Košťál Vlčata Žďár 12 1
Anna Krajíčková TJ Jiskra Humpolec 13 1
Filip Bláha TJ Jiskra Humpolec 11 1
Kryštof Stránský TJ Jiskra Humpolec 13 1
Jan Juřica Renocar Podolí 13 1
Jakub Voldán BC Vysočina 12 1
Šimon Novák BC Vysočina 11 1
Dominik Brim Spartak Uherský Brod 12 1
Jiří Kužela Spartak Uherský Brod 13 1
Jonatan Jindra Spartak Uherský Brod 13 1
Alex Schottl Spartak Uherský Brod 13 1
Oliver Šmíd Spartak Uherský Brod 11 1
David Casian TJ Jiskra Humpolec 12 1
Veronika Kubátová TJ Jiskra Humpolec 13 1
Vojtěch Bořecký BK Skokani B 12 1
Alex Kulkarni BK Skokani B 12 1
Vincent Cvrk BK Skokani A 13 1
Klára Zronková TJ Jiskra Humpolec 12 1
Jakub Šebesta TJ Jiskra Humpolec 11 1
Max Paulas Renocar Podolí 12 1
Jan Mihulka TJ Jiskra Humpolec 11 1
Ema Vořechovská TJ Jiskra Humpolec 13 1
Adam Janů Vlčata Žďár 12 1
Antonín Purgert Renocar Podolí 13 1
František Bělohlávek BK Skokani A 13 1
Eduard Vlach Renocar Podolí 12 1
Vojtěch Šnapka BK Vyškov 13 1
Gabriela Kolářová BK Vyškov 12 1
Matěj Zabloudil BK Vyškov 11 1
Tomáš Zezula Sokol Šlapanice 12 1
Lukáš Kryštof BK Vyškov 13 1
Matěj Trousil Renocar Podolí 13 1
Helena Zbořilová Renocar Podolí 13 1
Jitka Špačková Renocar Podolí 12 1
David Krejča Vlčata Žďár 13 1
Ema Janíková Renocar Podolí 13 1
Matěj Wernisch Renocar Podolí 13 1
Kryštof Kejda Tygři Brno 13 1
Ondřej Husák Tygři Brno 13 1
Adéla Faulová Renocar Podolí 12 1
Petr Novotný BASKET Brno A 13 1
Jakub Sokolovský Renocar Podolí 12 1
Lukáš Maděra Tygři Brno 12 1
Tobiáš Fikejs Sokol Šlapanice 12 1
Daniel Vrabec Tygři Brno 13 1
Richard Nikolas Hybášek BASKET Brno A 13 1
Robin Jílek BK Vyškov 13 1
Marek Oczadlý BK Skokani A 12 1
Filip Bartoň Renocar Podolí 12 1
Lukáš Kolář BK Skokani A 12 1
Šimon Nosek BC Vysočina 11 1
Antonín Wiktora BK Skokani A 12 1