Oblastní přebor U11S

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo U11
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Oblastní přebor U11S 1. kolo 1
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
21. 10. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Iveta Roubíková
Tereza Tržická
67
18
22
10
34
14
56
14
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 4
SLUNETA Ústí n.L. k
Válečníci Děčín
21. 10. 2023
09:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Matěj Abraham
Anna Burdová
15
98
2
27
8
53
10
80
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 10
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Teplice B
22. 10. 2023
09:00
ZŠ Pod Parkem Romana Machková
Matěj Abraham
11
89
5
20
7
51
9
71
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 16
Válečníci Děčín U10
BK Teplice U10
22. 10. 2023
09:00
ARMEX Sportcentrum Jiří Kubát
Michael Rélich
22
27
8
2
14
12
17
18
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 7
BA LYNX Liberec mix
TJ Slovan Varnsdorf
21. 10. 2023
09:30
Sportovní hala Kort Mykhaylo Shumskyy
Volodymyr Vajnahij
70
22
20
4
36
12
48
14
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 13
BA LYNX Liberec B
Válečnice Děčín
22. 10. 2023
09:30
Sportovní hala Kort Anna Burdová
Anna Svobodová
20
62
4
9
8
35
18
44
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 2
BA Tygři Louny
BK Teplice mix
21. 10. 2023
10:45
Městská sportovní hala - malá Tereza Tržická
Iveta Roubíková
18
102
2
26
10
50
16
84
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 11
BK Teplice B
BK Levhartice Chomutov
22. 10. 2023
10:45
ZŠ Pod Parkem Matěj Abraham
Romana Machková
38
57
13
20
15
28
27
45
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 17
BK Teplice U10
BK Baník Most
22. 10. 2023
10:45
ARMEX Sportcentrum Michael Rélich
Jiří Kubát
43
36
14
8
18
21
32
24
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 5
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
21. 10. 2023
11:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Anna Burdová
Matěj Abraham
103
18
23
4
46
8
80
10
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 8
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
21. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Kort Volodymyr Vajnahij
Ryan El Bedoui
31
65
10
16
19
37
21
55
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 14
Válečnice Děčín
BK Lvice Litoměřice
22. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Kort Anna Svobodová
Anna Burdová
41
12
10
6
26
6
32
12
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 3
BK Teplice mix
BK Levharti Chomutov
21. 10. 2023
12:30
Městská sportovní hala - malá Iveta Roubíková
Tereza Tržická
43
64
12
20
15
38
31
52
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 9
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberec mix
21. 10. 2023
12:30
Sportovní hala Kort Ryan El Bedoui
Volodymyr Vajnahij
21
73
3
37
15
51
19
63
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 12
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. d
22. 10. 2023
12:30
ZŠ Pod Parkem Romana Machková
Matěj Abraham
90
7
16
5
61
5
73
7
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 15
BK Lvice Litoměřice
BA LYNX Liberec B
22. 10. 2023
12:30
Sportovní hala Kort Anna Burdová
Anna Svobodová
16
22
5
10
12
12
12
18
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 18
BK Baník Most
Válečníci Děčín U10
22. 10. 2023
12:30
ARMEX Sportcentrum Jiří Kubát
Michael Rélich
29
31
5
5
16
13
25
19
Review
Oblastní přebor U11S 1. kolo 6
BA 2006 Roudnice n.L.
SLUNETA Ústí n.L. k
21. 10. 2023
13:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Matěj Abraham
Anna Burdová
38
33
8
4
20
15
26
25
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 25
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. d
26. 11. 2023
09:00
Kalich aréna Anna Svobodová
Lucie Klančíková
36
13
10
2
24
3
26
11
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 28
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
26. 11. 2023
09:00
Hala 6. ZŠ Anna Burdová
Adam Trejbal
71
15
28
2
35
6
53
8
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 31
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
26. 11. 2023
09:00
Sportovní hala Křešice Jakub Pešek
Jiří Kubát
59
43
16
4
29
18
55
26
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 34
BK Baník Most
BA Tygři Louny
26. 11. 2023
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Špinka
Jakub Mrkvík
71
15
20
2
35
6
56
13
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 22
BK Teplice mix
BK Levhartice Chomutov
25. 11. 2023
10:00
Sokolovna Na Letné Anna Burdová
Lucie Klančíková
23
33
10
4
10
17
20
22
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 26
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Varnsdorf
26. 11. 2023
10:45
Kalich aréna Lucie Klančíková
Anna Svobodová
22
50
4
14
4
28
18
36
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 29
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Teplice U10
26. 11. 2023
10:45
Hala 6. ZŠ Adam Trejbal
Anna Burdová
37
40
16
12
18
22
33
28
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 32
BK Levharti Chomutov
Válečnice Děčín
26. 11. 2023
10:45
Sportovní hala Křešice Jiří Kubát
Jakub Pešek
48
44
6
18
29
22
45
40
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 35
BA Tygři Louny
BA LYNX Liberec B
26. 11. 2023
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Jakub Mrkvík
Ondřej Špinka
26
16
8
4
12
10
24
12
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 23
BK Levhartice Chomutov
BK Teplice B
25. 11. 2023
11:45
Sokolovna Na Letné Lucie Klančíková
Anna Burdová
49
19
8
4
24
10
38
14
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 19
BA LYNX Liberec mix
Válečníci Děčín U10
25. 11. 2023
12:30
Sportovní hala Kort Lukáš Houda
Jan Klajl
62
18
14
8
30
8
44
14
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 27
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
26. 11. 2023
12:30
Kalich aréna Anna Svobodová
Lucie Klančíková
47
36
12
7
24
20
36
28
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 30
BK Teplice U10
Slavoj BK Litoměřice
26. 11. 2023
12:30
Hala 6. ZŠ Anna Burdová
Adam Trejbal
16
80
6
20
12
44
14
60
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 33
Válečnice Děčín
Válečníci Děčín
26. 11. 2023
12:30
Sportovní hala Křešice Jakub Pešek
Jiří Kubát
28
78
6
26
14
48
18
64
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 36
BA LYNX Liberec B
BK Baník Most
26. 11. 2023
13:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Špinka
Jakub Mrkvík
4
63
2
18
2
36
4
48
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 24
BK Teplice B
BK Teplice mix
25. 11. 2023
13:30
Sokolovna Na Letné Anna Burdová
Lucie Klančíková
42
76
8
24
18
40
28
62
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 20
Válečníci Děčín U10
SLUNETA Ústí n.L. k
25. 11. 2023
14:00
Sportovní hala Kort Jan Klajl
Lukáš Houda
37
21
9
6
19
14
27
18
Review
Oblastní přebor U11S 2. kolo 21
SLUNETA Ústí n.L. k
BA LYNX Liberec mix
25. 11. 2023
15:30
Sportovní hala Kort Lukáš Houda
Jan Klajl
14
84
2
22
6
38
10
62
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 37
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Baník Most
17. 12. 2023
09:00
SH Budyně nad Ohří Adam Trejbal
Lucie Klančíková
24
68
4
16
14
33
18
51
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 40
BK Levhartice Chomutov
BA Tygři Louny
16. 12. 2023
09:00
Městská sportovní hala - velká Lucie Humlová
Zajistí pořadatel
80
14
29
0
43
10
59
12
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 45
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín U10
16. 12. 2023
09:00
ZŠ Edisonova Anna Zirmová
Matěj Šťáhlavský
50
36
16
11
32
16
40
22
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. k
16. 12. 2023
09:00
Hala 6. ZŠ Ondřej Špinka
Jakub Hlaváč
60
40
14
12
34
24
46
28
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 46
Válečníci Děčín U10
BK Teplice U10
16. 12. 2023
10:45
ZŠ Edisonova Ladislav Jindra
Anna Zirmová
32
40
6
10
20
19
28
38
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 49
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. k
16. 12. 2023
10:45
Hala 6. ZŠ Ondřej Špinka
Jakub Hlaváč
57
27
19
8
35
12
51
17
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 38
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
17. 12. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Lucie Klančíková
Adam Trejbal
34
41
10
2
14
24
32
28
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 41
BK Levhartice Chomutov
BA Tygři Louny
16. 12. 2023
11:00
Městská sportovní hala - velká Lucie Humlová
Zajistí pořadatel
80
15
17
6
32
10
56
15
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 52
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L. d
17. 12. 2023
12:00
ARMEX Sportcentrum Matěj Abraham
Anna Burdová
50
6
12
4
25
4
36
6
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 47
BK Teplice U10
TJ Slovan Varnsdorf
16. 12. 2023
12:30
ZŠ Edisonova Matěj Šťáhlavský
Ladislav Jindra
41
51
6
19
18
28
18
45
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 50
BK Lvice Litoměřice
BA LYNX Liberec B
16. 12. 2023
12:30
Kalich aréna Anna Svobodová
Adam Trejbal
40
33
20
6
27
10
40
16
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 39
BK Levharti Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
17. 12. 2023
13:00
SH Budyně nad Ohří Adam Trejbal
Lucie Klančíková
66
30
10
12
36
14
46
30
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 53
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Teplice B
17. 12. 2023
13:45
ARMEX Sportcentrum Anna Burdová
Matěj Abraham
23
66
6
19
7
30
14
42
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 51
BK Lvice Litoměřice
BA LYNX Liberec B
16. 12. 2023
14:15
Kalich aréna Anna Svobodová
Adam Trejbal
28
31
10
0
10
18
28
20
Review
Oblastní přebor U11S 3. kolo 54
BK Teplice B
Válečnice Děčín
17. 12. 2023
15:30
ARMEX Sportcentrum Matěj Abraham
Anna Burdová
32
43
11
8
16
23
26
36
Review
Oblastní přebor U11S 4. kolo 61
BA LYNX Liberec mix
TJ Slovan Varnsdorf
13. 1. 2024
09:00
Sportovní hala Kort Mykhaylo Shumskyy
Jan Obešlo
52
34
20
0
33
16
44
22
Review
Oblastní přebor U11S 4. kolo 62
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L. d
13. 1. 2024
10:30
Sportovní hala Kort Mykhaylo Shumskyy
Jan Obešlo
50
24
12
14
30
14
36
18
Review
Oblastní přebor U11S 4. kolo 63
SLUNETA Ústí n.L. d
BA LYNX Liberec mix
13. 1. 2024
12:00
Sportovní hala Kort Mykhaylo Shumskyy
Jan Obešlo
20
82
4
22
10
44
20
58
Review
Oblastní přebor U11S 4. kolo 58
Válečníci Děčín U10
BK Baník Most
13. 1. 2024
13:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Jiří Kubát
34
36
8
4
22
16
28
24
Review
Oblastní přebor U11S 4. kolo 59
BK Baník Most
Slavoj BK Litoměřice
13. 1. 2024
14:45
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Jiří Kubát
35
37
11
4
18
14
31
24
Review
Oblastní přebor U11S 4. kolo 60
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín U10
13. 1. 2024
16:30
Romana Machková
Jiří Kubát
30
22
4
3
10
9
14
17
Review
Oblastní přebor U11S 5. kolo 79
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
28. 1. 2024
09:00
Hala 6. ZŠ Adam Trejbal
Lucie Klančíková
75
10
18
6
38
6
61
8
Review
Oblastní přebor U11S 5. kolo 80
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
28. 1. 2024
10:45
Hala 6. ZŠ Lucie Klančíková
Adam Trejbal
26
35
6
10
14
19
20
31
Review
Oblastní přebor U11S 5. kolo 70
BK Teplice mix
BA LYNX Liberec mix
27. 1. 2024
11:30
Sokolovna Na Letné Tereza Tržická
Iveta Roubíková
54
41
14
12
28
28
42
33
Review
Oblastní přebor U11S 5. kolo 76
BK Teplice U10
TJ Slovan Varnsdorf
28. 1. 2024
11:30
Sokolovna Na Letné Jakub Pešek
Ondřej Špinka
27
42
17
10
19
27
23
34
Review
Oblastní přebor U11S 5. kolo 81
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
28. 1. 2024
12:15
Hala 6. ZŠ Adam Trejbal
Lucie Klančíková
7
109
4
23
7
43
7
77
Review
Oblastní přebor U11S 5. kolo 77
TJ Slovan Varnsdorf
BA LYNX Liberec B
28. 1. 2024
13:15
Sokolovna Na Letné Ondřej Špinka
Jakub Pešek
63
7
14
0
36
3
44
5
Review
Oblastní přebor U11S 5. kolo 71
BA LYNX Liberec mix
BK Baník Most
27. 1. 2024
13:30
Sokolovna Na Letné Iveta Roubíková
Tereza Tržická
36
55
3
17
13
25
25
35
Review
Oblastní přebor U11S 5. kolo 78
BA LYNX Liberec B
BK Teplice U10
28. 1. 2024
15:00
Sokolovna Na Letné Jakub Pešek
Ondřej Špinka
16
66
6
21
10
38
16
46
Review
Oblastní přebor U11S 5. kolo 72
BK Baník Most
BK Teplice mix
27. 1. 2024
15:15
Sokolovna Na Letné Iveta Roubíková
Tereza Tržická
38
78
4
24
16
40
22
64
Review
Oblastní přebor U11S 6. kolo 86
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L. d
Bude upřesněno
-
ZŠ Pod Parkem
Preview
Oblastní přebor U11S 6. kolo 87
BA LYNX Liberec mix
BA LYNX Liberec B
17. 2. 2024
09:00
Sportovní hala Kort Radim Kukal
Mykhaylo Shumskyy
56
37
8
8
32
12
36
31
Review
Oblastní přebor U11S 6. kolo 82
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
17. 2. 2024
09:30
Sportovní hala Most - malá hala Martin Horálek
Ondřej Špinka
81
45
31
4
36
23
62
35
Review
Oblastní přebor U11S 6. kolo 88
BA LYNX Liberec B
SLUNETA Ústí n.L. k
17. 2. 2024
10:30
Sportovní hala Kort Radim Kukal
Matěj Jiří Vlasák
51
52
8
15
24
22
42
37
Review
Oblastní přebor U11S 6. kolo 83
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
17. 2. 2024
11:30
Sportovní hala Most - malá hala Martin Horálek
Ondřej Špinka
81
38
14
12
34
21
61
30
Review
Oblastní přebor U11S 6. kolo 89
SLUNETA Ústí n.L. k
BA LYNX Liberec mix
17. 2. 2024
12:00
Sportovní hala Kort Radim Kukal
Matěj Jiří Vlasák
25
62
9
16
15
31
15
46
Review
Oblastní přebor U11S 6. kolo 84
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Levhartice Chomutov
17. 2. 2024
14:00
ZŠ Pod Parkem Martina Šidáková
Ondřej Asztalos
22
54
6
10
14
25
14
40
Review
Oblastní přebor U11S 6. kolo 85
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Levhartice Chomutov
17. 2. 2024
15:45
ZŠ Pod Parkem Martina Šidáková
Matěj Abraham
24
54
6
15
15
24
16
36
Review
Oblastní přebor U11S 7. kolo 93
Válečníci Děčín U10
TJ Slovan Varnsdorf
9. 3. 2024
09:00
ARMEX Sportcentrum Jiří Kubát
Michael Prislupčák
42
38
7
4
18
27
30
31
Review
Oblastní přebor U11S 7. kolo 90
BA LYNX Liberec mix
BK Teplice mix
9. 3. 2024
10:00
Mondi Arena Lucie Klančíková
Stanislav Pešek
53
48
4
12
21
29
40
43
Review
Oblastní přebor U11S 7. kolo 94
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
9. 3. 2024
10:45
ARMEX Sportcentrum Jiří Kubát
Michael Prislupčák
21
63
3
13
7
31
11
47
Review
Oblastní přebor U11S 7. kolo 91
BK Teplice mix
BA 2006 Roudnice n.L.
9. 3. 2024
12:00
Mondi Arena Stanislav Pešek
Lucie Klančíková
86
24
22
6
42
10
58
18
Review
Oblastní přebor U11S 7. kolo 95
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín U10
9. 3. 2024
12:30
ARMEX Sportcentrum Jiří Kubát
Michael Prislupčák
47
23
10
9
15
25
16
37
Review
Oblastní přebor U11S 7. kolo 92
BA 2006 Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec mix
9. 3. 2024
14:00
Mondi Arena Lucie Klančíková
Stanislav Pešek
55
52
15
6
28
20
40
40
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 101
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L. k
Bude upřesněno
-
Sluneta 2 - vedlejší kurt
Preview
Oblastní přebor U11S 8. kolo 96
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín U10
23. 3. 2024
09:00
ZŠ Edisonova Ladislav Jindra
Filip Ziesemann
68
48
16
12
39
18
58
29
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 102
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice mix
23. 3. 2024
09:00
Hala 6. ZŠ Michael Rélich
Michael Prislupčák
43
51
14
20
24
25
36
46
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 104
BK Teplice U10
BK Baník Most
24. 3. 2024
09:30
Sokolovna Na Letné Pavel Střížek
Martina Šidáková
63
53
15
12
21
29
52
35
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 97
Válečníci Děčín U10
BA LYNX Liberec mix
23. 3. 2024
10:45
ZŠ Edisonova Ladislav Jindra
Filip Ziesemann
99
12
30
4
48
7
77
12
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 103
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice mix
23. 3. 2024
11:00
Hala 6. ZŠ Michael Rélich
Michael Prislupčák
47
81
8
30
18
42
36
66
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 105
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
24. 3. 2024
11:00
Sokolovna Na Letné Martina Šidáková
Pavel Střížek
33
30
12
5
19
9
27
18
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 98
BA LYNX Liberec mix
TJ Slovan Varnsdorf
23. 3. 2024
12:30
ZŠ Edisonova Ladislav Jindra
Filip Ziesemann
26
75
4
20
8
37
18
56
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 106
BK Levharti Chomutov
BK Teplice U10
24. 3. 2024
12:30
Sokolovna Na Letné Pavel Střížek
Martina Šidáková
49
41
4
16
17
24
33
32
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 99
SLUNETA Ústí n.L. k
SLUNETA Ústí n.L. d
23. 3. 2024
13:30
Sluneta 2 - vedlejší kurt Matěj Abraham
Pavel Střížek
60
21
10
8
26
11
36
17
Review
Oblastní přebor U11S 8. kolo 100
SLUNETA Ústí n.L. d
SLUNETA Ústí n.L. k
23. 3. 2024
15:15
Sluneta 2 - vedlejší kurt Pavel Střížek
Matěj Abraham
31
53
6
10
16
20
22
33
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 123
BA Tygři Louny
BK Baník Most
27. 4. 2024
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Zajistí pořadatel
9
27
1
3
2
7
2
17
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 110
BK Teplice U10
Válečníci Děčín U10
14. 4. 2024
09:30
Sokolovna Na Letné Iveta Roubíková
Jakub Šebek
52
20
18
2
28
8
44
15
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 121
SLUNETA Ústí n.L. k
TJ Slovan Varnsdorf
27. 4. 2024
09:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Matěj Abraham
Michael Prislupčák
36
58
7
10
12
33
30
38
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 118
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberec B
13. 4. 2024
09:30
Hala 6. ZŠ Lucie Klančíková
Jakub Šebek
110
10
25
0
45
4
81
6
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 107
BA LYNX Liberec mix
BK Teplice mix
13. 4. 2024
10:00
Sportovní hala Kort Mykhaylo Shumskyy
Lukáš Houda
52
43
7
16
25
25
39
31
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 113
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levhartice Chomutov
13. 4. 2024
10:00
Mondi Arena Adam Trejbal
Silvie Netáhlová
16
98
5
22
9
43
14
61
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 116
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L. d
13. 4. 2024
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Špinka
Ondřej Vyčichlo
72
31
27
7
40
22
59
24
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 124
BA Tygři Louny
BK Baník Most
27. 4. 2024
10:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Zajistí pořadatel
5
62
0
22
3
34
3
50
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 111
Válečníci Děčín U10
BK Lvice Litoměřice
14. 4. 2024
11:00
Sokolovna Na Letné Jakub Šebek
Iveta Roubíková
34
36
2
12
12
20
16
31
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 122
SLUNETA Ústí n.L. k
TJ Slovan Varnsdorf
27. 4. 2024
11:15
Sluneta 2 - hlavní kurt Matěj Abraham
Michael Prislupčák
38
61
12
12
16
30
32
41
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 119
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberec B
13. 4. 2024
11:15
Hala 6. ZŠ Lucie Klančíková
Jakub Šebek
116
0
30
0
63
0
85
0
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 108
BK Teplice mix
Válečnice Děčín
13. 4. 2024
11:30
Sportovní hala Kort Lukáš Houda
Mykhaylo Shumskyy
81
44
8
14
31
34
47
42
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 114
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
13. 4. 2024
12:00
Mondi Arena Silvie Netáhlová
Adam Trejbal
53
60
14
23
25
31
29
53
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 117
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L. d
13. 4. 2024
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Špinka
Ondřej Vyčichlo
68
19
11
3
30
9
48
14
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 112
BK Lvice Litoměřice
BK Teplice U10
14. 4. 2024
12:30
Sokolovna Na Letné Iveta Roubíková
Jakub Šebek
44
27
13
3
19
7
33
19
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 109
Válečnice Děčín
BA LYNX Liberec mix
13. 4. 2024
13:00
Sportovní hala Kort Zajistí pořadatel
Lukáš Houda
58
64
13
16
35
32
46
39
Review
Oblastní přebor U11S 9. kolo 115
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
13. 4. 2024
14:00
Mondi Arena Adam Trejbal
Silvie Netáhlová
73
36
11
12
30
20
56
34
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Slovan Varnsdorf 18 13 5 894 722 31
2. BK Baník Most 18 12 6 942 583 30
3. Slavoj Litoměřice 16 13 3 1.031 462 29
4. BA LYNX Liberec mix 16 11 5 877 678 27
5. BK Teplice mix 12 8 4 766 499 20
6. BK Levhartice Chomutov 10 9 1 648 238 19
7. BK Teplice U10 12 7 5 483 482 19
8. Válečníci Děčín U10 14 4 10 498 548 18
9. BK Levharti Chomutov 10 6 4 491 464 16
10. SLUNETA Ústí n.L. k 12 3 9 414 658 15
11. BA LYNX Liberec B 12 2 10 247 698 14
12. BA 2006 Roudnice n.L. 12 2 10 329 800 14
13. SLUNETA Ústí n.L. d 14 0 14 274 874 14
14. Válečnice Děčín 8 4 4 370 341 12
15. BK Lvice Litoměřice 8 4 4 248 248 12
16. BA Tygři Louny 10 2 8 162 640 12
17. Válečníci Děčín 4 4 0 338 104 8
18. BK Teplice B 6 2 4 286 259 8
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Jáchym Krůpa BA 2006 Roudnice n.L. 10 10 1.0 11.1 5.1 0.9/1.6 0.0* 1.1
Kryštof Nýdr BA 2006 Roudnice n.L. 9 12 1.0 4.9 2.3 0.3/0.9 0.0* 1.5
Bilguun Batbold BA 2006 Roudnice n.L. 11 12 1.0 1.8 0.8 0.1/0.3 0.0* 1.5
Aleksandar Sudar BA 2006 Roudnice n.L. 11 12 1.0 1.8 0.8 0.1/0.5 0.0* 0.4
Jan Stuchlý BA 2006 Roudnice n.L. 11 5 1.0 4.0 1.4 1.2/1.8 0.0* 0.4
Jiří Tošner BA 2006 Roudnice n.L. 10 12 1.0 1.6 0.8 0.1/0.2 0.0* 0.6
Vojtěch Pavlousek BA 2006 Roudnice n.L. 10 12 1.0 1.2 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.5
Sebastian Faust BA 2006 Roudnice n.L. 11 2 1.0 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ema Tošnerová BA 2006 Roudnice n.L. 10 12 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Malý BA 2006 Roudnice n.L. 10 10 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.2
Bára Pišvejcová BA 2006 Roudnice n.L. 11 10 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.4
Viktorie Malá BA 2006 Roudnice n.L. 9 7 1.0 0.9 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Fary BA 2006 Roudnice n.L. 11 8 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eva Kutlu BA 2006 Roudnice n.L. 11 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Regina Brosingerová BA 2006 Roudnice n.L. 11 10 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
Anežka Holá BA 2006 Roudnice n.L. 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vít Ladnar BA 2006 Roudnice n.L. 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
Radka Blahotová BK Teplice B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Šesták Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Chovaneček Slavoj Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Dupa Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Balvín Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Andráš Válečníci Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Buriánek Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Čapek Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kurapova BK Teplice B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šulc Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Voborský Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Varga Válečníci Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Daniel BK Teplice B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Holý BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Krásná BK Teplice B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Štancl BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Jílek BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ahmad Moghrabi BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Výbora BK Teplice U10 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubna El Khalil BK Teplice B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Nálepka BK Teplice U10 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Šlechta BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Řebíček BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Kurapova BK Teplice B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Strmiska BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Doležal BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Nosek Válečníci Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Ludvík BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Palaščáková BK Teplice B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Dvořáková BK Teplice B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Prokop Válečníci Děčín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rous Slavoj Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Lauko Válečníci Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Plíhalová Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Beneš SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Ciner SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Ren SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Zikmundová SLUNETA Ústí n.L. 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Eder BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Finková SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Pánková BK Levhartice Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kudr BA LYNX Liberec mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Dupal SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Sládečková BK Levhartice Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Jelenová SLUNETA Ústí n.L. 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Rapavá SLUNETA Ústí n.L. 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kuncová SLUNETA Ústí n.L. 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Nováková SLUNETA Ústí n.L. 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Nováková SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Pokorná BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Ligas SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lochman SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dvorský Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Kmoníček SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Radimská SLUNETA Ústí n.L. 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Michálek Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Uchytil BK Levharti Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Štěpánek Slavoj Litoměřice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Had Slavoj Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Abrahám SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Jarošík SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jessica Neumanová BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Líbal SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jindřich Krátký SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šámal BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vyleťal SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Hejda SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Holas SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Škreko SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Friš SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Nováček BK Levharti Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Chlupsa SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Nový SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Drncová Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Strapák Slavoj Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Makar Tretiak Slavoj Litoměřice 2 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Bínová BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Müller BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Fiala BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Rousová BK Lvice Litoměřice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johanka Pánková Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Veřbovská BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Česneková Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Deverová Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šarlota Landová Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kaisrová Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Javůrková Válečnice Děčín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Christianová Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Veselý Slavoj Litoměřice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Jun BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryšpín Kasík Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlada Topolchan SLUNETA Ústí n.L. 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Košová BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Soukupová Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Hartman Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Rubeš Válečníci Děčín U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Henschová BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Cingelová BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Volenec BK Teplice mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kubánek BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Elmanová BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Velebný Válečníci Děčín U10 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Veřbovská BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Mařan Válečníci Děčín U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kučera Válečníci Děčín U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Houštecký Válečníci Děčín U10 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Turek Válečníci Děčín U10 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Turek Válečníci Děčín U10 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Veiner Válečníci Děčín U10 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Yevheniia Voloshyn BK Teplice B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kaláb BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pasecký SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Linda BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emily Jonáková BA Louny 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Novotný BK Levharti Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Tymoshenko BK Teplice mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bachtin BK Teplice mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Hajíček BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Herman Nikifarau BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Goltsch BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Ellen Bilá BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dohnal BK Teplice U10 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Hostin BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Janda SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Tomáš SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hönig BK Levharti Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Hoferica SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bucha BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Příhoda BA Louny 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Sitta BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Týna Novotná BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Eisner BK Teplice mix 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Kul´ková BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Fedornaková BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Odstrčil BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maksym Kolomoiets SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Cicu Slavoj Litoměřice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Majer Slavoj Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simon Benjamin Wangle Slavoj Litoměřice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vacek BK Teplice mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kadlec Válečníci Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Tománková BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Novotný BK Teplice mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gyorgy Galega BK Teplice U10 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Kubizňák BK Teplice U10 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Naomi Uka Kazerwa BK Teplice mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rupert Rudolf BA Louny 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Křížek BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Barcalová Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Dien Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Trpišovská BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vochomůrka BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Bicencová Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Skokan Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Patzak Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Zelený Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Ladiš Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bahník BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jirásek BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Důra Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šilhavý BK Levharti Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Macho BK Levharti Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Janek Svoboda BK Levharti Chomutov 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Samko BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lovecký BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Ehert BK Levharti Chomutov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hrdlovič BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Pazderková Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hošek Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Borovička BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Štěpánová BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pocner Slavoj Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Justina Česáková BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Konvalinková BK Levhartice Chomutov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kovačová BK Levhartice Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tina Staňková BK Levhartice Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Jančáková BK Levhartice Chomutov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozárie Kelichová BK Teplice mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Řezníčková BK Levhartice Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alice Faiglová SLUNETA Ústí n.L. 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Štayrová BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Freibergová BK Levhartice Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Vodičková BK Lvice Litoměřice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Pořt BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anděla Zouharová BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Suchý BA Louny 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Duffková SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kalous BK Levharti Chomutov 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damián Lalik BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Stránská SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šustera BA 2006 Roudnice n.L. 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Eliška Jandová BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Miloš Válečníci Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Houška Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kubeček BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Mirko Stodola BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hudíková BA LYNX Liberec mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zušťák BK Teplice mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dorothea Maier BA 2006 Roudnice n.L. 9 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Leonie Currat BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Nitková BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Pišvejc BA 2006 Roudnice n.L. 10 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kulíšek BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Plecháč BA Louny 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Davidová BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tina Riedlová BA Louny 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kůrková BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kůželová BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Bydžovská BK Levhartice Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Týr BK Levharti Chomutov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Horník BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kalous BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliáš Dlouhý BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Baženov BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Jurča SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Weiszová BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Heinrich Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Polcar BA Louny 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Hašek BA Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanessa Trochtová BK Levhartice Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Vokněr BA Louny 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Tomanová BA Louny 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Hrbek BA Louny 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Prošková BA Louny 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Duffková BA Louny 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Khanh Viet Ngo BK Baník Most 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zebisch BK Baník Most 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Stránská SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Gothová SLUNETA Ústí n.L. 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Fiala Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kalinová BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rosa Libichová Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bartl Válečníci Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kočí Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Jano Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Proška BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oldřich Vavřina BA Louny 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Oncirková BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lota Ladová BK Lvice Litoměřice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Javůrek Válečníci Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Šišková BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Putnarová BK Lvice Litoměřice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicoletta Hyšplerová BK Lvice Litoměřice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilian Petrásek BK Levharti Chomutov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Peleška BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tara Király BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Brázdil BK Baník Most 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hubka BA Louny 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Michálková Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Kaprál BK Teplice mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Koldinská BA LYNX Liberec mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Jůna Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Dvořák Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pošva Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Beránek SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šimek Slavoj Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Severa SLUNETA Ústí n.L. k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bartková Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Opletalová BA LYNX Liberec mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lada Benešová Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Netáhlová BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Konfrštová Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zora Vaňková Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lilly Šulcová Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Schmidová Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Novotná Válečnice Děčín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Rážová Válečnice Děčín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Beránková BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Vimrová BA Louny 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Růžičková BK Lvice Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Josef Zicha BK Teplice mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kouba SLUNETA Ústí n.L. k 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Zemanová BK Lvice Litoměřice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Suska BK Teplice mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*