Přípravná soutěž U11M

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 1. kolo 92
BK Příbram 2000 U11B (ms)
Pandy Čelákovice U11(mix)
23. 9. 2023
10:45
ZŠ Březové Hory
50
16
12
6
26
10
36
14
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 1. kolo 91
BC Benešov U11B
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
23. 9. 2023
14:15
SH Benešov Klára Seidlová
Jakub Eichler
62
5
22
0
34
0
54
2
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 1. kolo 93
TJ Sokol Nehvizdy
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
23. 9. 2023
18:00
Sportovní hala Nehvizdy Jan Mikulec
Vladimír Pádivý
15
71
2
17
7
40
13
51
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 2. kolo 94
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
7. 10. 2023
10:45
ZŠ Horáčkova Jiří Veselý
Lucie Misterková
14
79
2
22
4
42
8
59
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 2. kolo 95
Pandy Čelákovice U11(mix)
TJ Sokol Nehvizdy
7. 10. 2023
11:00
ZŠ J. A. Komenského Jaroslav Janovský
Dominik Luňák
21
20
8
4
14
7
18
9
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 2. kolo 96
BC Benešov U11B
BK Příbram 2000 U11B (ms)
7. 10. 2023
11:00
SH Benešov Ondřej Vaněk
Jakub Eichler
53
8
11
2
31
2
39
6
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 3. kolo 98
TJ Sokol Nehvizdy
BC Benešov U11B
21. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Nehvizdy Dominik Luňák
Pavel Strnad
24
76
10
18
12
41
20
51
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 3. kolo 99
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
Pandy Čelákovice U11(mix)
21. 10. 2023
11:00
ZŠ Na Výsluní Vojtěch Beneš
Jakub Hájek
91
4
31
2
37
2
75
2
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 3. kolo 97
BK Příbram 2000 U11B (ms)
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
21. 10. 2023
16:30
ZŠ Březové Hory Diana Kratochvílová
Lucie Kratochvílová
55
31
24
7
28
14
42
19
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 4. kolo 102
BK Příbram 2000 U11B (ms)
TJ Sokol Nehvizdy
11. 11. 2023
16:00
ZŠ Březové Hory Barbora Toboláková
Petr Frána
30
33
4
4
8
16
20
20
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 4. kolo 101
BC Benešov U11B
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
11. 11. 2023
17:00
SH Benešov Jiří Pavýza
Anna Pánková
29
47
6
12
12
21
20
36
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 4. kolo 100
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
Pandy Čelákovice U11(mix)
11. 11. 2023
18:00
ZŠ Předškolní Lucie Málková
Jakub Hájek
36
5
6
1
12
1
22
3
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 5. kolo 103
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
TJ Sokol Nehvizdy
2. 12. 2023
10:45
ZŠ Předškolní Šárka Smítková
Barbora Naxerová
43
38
4
10
14
24
31
24
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 5. kolo 105
Pandy Čelákovice U11(mix)
BC Benešov U11B
10. 2. 2024
11:00
ZŠ J. A. Komenského Claudie Štroblová
Kateřina Jakubcová
9
31
0
4
1
13
3
19
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 5. kolo 104
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
BK Příbram 2000 U11B (ms)
24. 3. 2024
12:00
ZŠ Na Výsluní Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
48
8
24
0
30
2
36
4
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 6. kolo 107
Pandy Čelákovice U11(mix)
BK Příbram 2000 U11B (ms)
13. 1. 2024
11:00
ZŠ J. A. Komenského Jakub Hájek
Petr Vávra
1
52
1
10
1
24
1
38
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 6. kolo 108
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
TJ Sokol Nehvizdy
13. 1. 2024
13:00
ZŠ Na Výsluní Barbora Naxerová
Lucie Misterková
30
15
6
4
16
7
26
13
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 6. kolo 106
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
BC Benešov U11B
13. 1. 2024
15:15
ZŠ Předškolní Barbora Dudová
Lucie Málková
10
49
2
19
6
26
8
36
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 7. kolo 109
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
20
0
*
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 7. kolo 110
TJ Sokol Nehvizdy
Pandy Čelákovice U11(mix)
27. 1. 2024
11:00
Sportovní hala Nehvizdy Vladimír Pádivý
Dominik Luňák
36
30
4
12
12
17
17
27
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 7. kolo 111
BK Příbram 2000 U11B (ms)
BC Benešov U11B
24. 2. 2024
17:00
ZŠ Březové Hory 28
56
11
14
23
26
25
38
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 8. kolo 112
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
BK Příbram 2000 U11B (ms)
17. 2. 2024
10:45
ZŠ Předškolní Alžběta Rýcová
Anna Pánková
19
35
2
12
10
14
17
16
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 8. kolo 114
Pandy Čelákovice U11(mix)
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
5. 2. 2024
18:30
ZŠ J. A. Komenského Kateřina Jakubcová
Zajistí pořadatel
4
55
2
24
4
36
4
47
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 8. kolo 113
BC Benešov U11B
TJ Sokol Nehvizdy
21. 3. 2024
18:45
SH Benešov Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
49
2
13
0
19
0
39
0
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 9. kolo 115
Pandy Čelákovice U11(mix)
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
9. 3. 2024
10:30
ZŠ J. A. Komenského Vojtěch Beneš
Claudie Štroblová
12
30
8
12
10
16
12
24
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 9. kolo 116
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
BC Benešov U11B
9. 3. 2024
11:00
ZŠ Na Výsluní Artem Petrenko
Zajistí pořadatel
34
28
5
10
15
20
26
22
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 9. kolo 117
TJ Sokol Nehvizdy
BK Příbram 2000 U11B (ms)
9. 3. 2024
17:20
Sportovní hala Nehvizdy Lucie Málková
Dominik Luňák
39
33
4
10
17
14
31
29
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 10. kolo 120
BC Benešov U11B
Pandy Čelákovice U11(mix)
23. 3. 2024
10:15
SH Benešov Ondřej Vaněk
Jakub Eichler
51
13
14
4
24
9
40
11
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 10. kolo 119
BK Příbram 2000 U11B (ms)
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
23. 3. 2024
15:00
ZŠ Březové Hory Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
13
77
2
30
5
40
5
56
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 10. kolo 118
TJ Sokol Nehvizdy
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
23. 3. 2024
17:30
Sportovní hala Nehvizdy Dominik Luňák
Zajistí pořadatel
29
34
0
2
6
10
17
20
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
23 Rudolf Skřivánek TJ AŠ M.B. U11B 11 17 1.0 28.9 13.3 0.0 2.4/3.1 75.5 1.2
30 Kevin Sibera BK Bran U11B 11 17 1.0 26.1 12.0 0.2 1.6/2.9 54.0 0.4
30 Zdeněk Nesveda TJ AŠ M.B. U11B 11 18 1.0 21.4 9.8 0.0 1.8/3.5 50.8 1.0
43 Michal Slavíček JUVENTA U11B 11 10 1.0 33.9 15.7 0.0 2.5/4.4 56.8 1.5
Tobiáš Urban BAPodU11B 10 20 1.0 16.5 7.7 0.0 1.2/1.9 0.0* 1.4
Jan Kudláček BAPodU11B 11 19 1.0 15.4 6.8 0.0 1.7/3.3 53.2 1.2
23 Jiří Bartík BK Bran U11B 11 18 1.0 16.2 7.3 0.2 1.0/2.0 50.0 0.6
3 Ondřej Matoušek TJ AŠ M.B. U11B 10 21 1.0 12.9 5.9 0.0 1.1/2.2 51.1 2.7
23 Jakub Hamták BCKolU11B 11 21 1.0 11.5 5.0 0.0 1.4/2.7 53.6 1.8
39 Viktor Strnadel JUVENTA U11B 11 20 1.0 11.8 5.1 0.0 1.6/3.6 44.4 0.9
Jakub Kudláček BAPodU11B 11 20 1.0 11.2 5.1 0.0 1.1/1.6 0.0* 1.9
Tobiáš Březina BC Ben.U11B 10 18 1.0 11.5 5.2 0.0 1.2/1.9 0.0* 0.2
Matyáš Hanzlík BC Ben.U11B 11 19 1.0 10.8 5.2 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.8
Ondřej Novák BC Ben.U11B 10 16 1.0 12.7 6.2 0.0 0.3/1.4 0.0* 0.8
Šimon Flídr BAPodU11B 11 18 1.0 11.1 5.3 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.6
9 Matouš Dvořák SlČesBrodU11mix 11 18 1.0 10.4 4.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.1
12 Pavel Vondráček BCKolU11B 11 21 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.4
Daniel Krupa BC Ben.U11B 11 20 1.0 8.4 3.9 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
Filip Čermák BKM 10 20 1.0 8.2 3.9 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.3
13 Oliver Denis Pečky U11(mix) 11 22 1.0 7.4 3.2 0.0 0.9/2.1 43.5 0.3
8 Benjamin Martinek BK Bran U11B 11 15 1.0 10.7 4.9 0.0 0.9/2.3 41.2 0.9
34 Jonáš Mostecký TJ Sokol Nehvizdy 11 17 1.0 9.1 3.7 0.0 1.6/3.9 41.8 1.4
9 Kamil Urbánek BK Bran U11B 11 15 1.0 10.0 4.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
24 Barbora Češnerová SlČesBrodU11mix 11 22 1.0 6.7 3.1 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
18 Vojtěch Holata BCKolU11B 11 20 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/2.2 27.9 1.6
26 Vojta Ježek BK Bran U11B 11 18 1.0 7.7 3.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.3
21 Žofie Vančurová SlČesBrodU11mix 12 18 1.0 7.3 3.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Stanislav Kantor BKP 12 11 1.0 11.2 5.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.5
33 Adam Anděl TJ AŠ M.B. U11B 11 22 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.4
93 David Karásek TJ Sokol Nehvizdy 11 16 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
24 Filip Lewington Pečky U11(mix) 11 22 1.0 5.1 2.5 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.5
42 Vojtěch Jakouš JUVENTA U11B 11 14 1.0 7.9 3.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.0
41 David Hejl JUVENTA U11B 11 17 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/2.8 19.1 1.6
40 Adam Hutyra JUVENTA U11B 11 20 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.9
15 Jaroslav Chmelík BK Bran U11B 11 12 1.0 8.0 3.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.1
Ela Králová BKM 11 18 1.0 5.2 2.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.4
Šimon Stejkoza BKP 11 12 1.0 7.7 3.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Michal Fejk BKP 11 12 1.0 7.5 3.8 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.5
31 Martin Zeman JUVENTA U11B 10 18 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/2.4 25.0 0.9
13 Adam Pavlas BCKolU11B 11 22 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
5 Matěj Chobot BCKolU11B 10 13 1.0 6.2 2.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.9
5 Ondřej Vaňousek TJ AŠ M.B. U11B 11 16 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.7
96 Nikola Říhová TJ Sokol Nehvizdy 11 20 1.0 4.0 2.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Tadeáš Rýdl TJ AŠ M.B. U11B 11 22 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Ondřej Chorouš BAPodU11B 12 16 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
Artem Hodovanyi TJ AŠ M.B. U11B 11 14 1.0 4.9 2.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
Filip Čapek BAPodU11B 13 12 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.3
9 Daniel Ekene Banye Pečky U11(mix) 9 20 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
8 Vít Šotola BCKolU11B 10 17 1.0 3.8 1.8 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.8
Martin Skuhravý PandyU11(mix) 10 22 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.0
Tomáš Zeman BC Ben.U11B 10 18 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.2
Marek Krejčík BC Ben.U11B 11 16 1.0 3.7 1.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
4 Natálie Šlégrová SlČesBrodU11mix 11 8 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.5
14 Josef Bukovský BCKolU11B 10 20 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.9
Daniel Fridrich BKP 11 12 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
8 Zuzana Řezníčková SlČesBrodU11mix 11 21 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.6
Robert Domnosil BCKolU11B 10 14 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.4
Tomáš Zevl BC Ben.U11B 10 18 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
16 David Sekavec BCKolU11B 10 22 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.2
Dominik Kišš BAPodU11B 11 18 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.7
Radim Brejcha BAPodU11B 12 18 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Victor Boris Van der Linden TJ AŠ M.B. U11B 11 17 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
Michal Gergelits TJ AŠ M.B. U11B 11 13 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Jakub Kazda PandyU11(mix) 10 20 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.8
Josef Jelínek BAPodU11B 9 18 1.0 2.8 1.2 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.4
Maxmilián Hála BKM 11 18 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/1.1 0.0* 0.6
37 Filip Čechura TJ Sokol Nehvizdy 11 20 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
Matěj Kroužek TJ Sokol Nehvizdy 10 15 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.2
Nikolas Rakušan BKM 11 19 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Denis Hauerland JUVENTA U11B 11 2 1.0 24.5 12.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.5
4 Sebastian Wagner BCKolU11B 11 16 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.4
Josef Misterka BKP 10 8 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.4
Štěpán Štorkán BKM 11 8 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.1
Jan Kudrna BAPodU11B 11 18 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Alfréd Glasnák BC Ben.U11B 11 17 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Aleksandr Demirov TJ Sokol Nehvizdy 11 17 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Lukáš Černý BAPodU11B 12 16 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.2
Justina Šnaiderová BKM 11 20 1.0 2.2 1.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.3
15 Filip Sekavec BCKolU11B 10 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
73 Klára Grundová TJ Sokol Nehvizdy 10 16 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
18 Mikuláš Dvořák SlČesBrodU11mix 9 16 1.0 2.4 1.1 0.1 0.0/0.4 0.0* 0.1
Klára Kyselová Pečky U11(mix) 11 14 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.4
22 Rafael Jaroslav Lachs BK Bran U11B 11 16 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.0
Lukáš Preisler BC Ben.U11B 11 12 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Antonín Volek BKP 12 11 1.0 3.3 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
14 Radek Sedláček Pečky U11(mix) 11 21 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
5 Štěpán Šimek Pečky U11(mix) 10 22 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
Adam Bukovský BCKolU11B 10 12 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tomáš Dědek TJ AŠ M.B. U11B 10 14 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Miroslav Bubeník BC Ben.U11B 11 16 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Tadeáš Hedbávný TJ AŠ M.B. U11B 11 18 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.3
99 Niko Raguž BCKolU11B 10 19 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.6
32 Albert Starý BCKolU11B 10 20 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Filip Zítka TJ AŠ M.B. U11B 11 14 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Matěj Pešek BKP 10 10 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
39 Maggie Ting Lu TJ Sokol Nehvizdy 10 20 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.2
Karolína Kudrnová PandyU11(mix) 12 18 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.4
7 Anar Tsolmonbadrakh BK Bran U11B 11 13 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
2 Maxim Leicht SlČesBrodU11mix 11 7 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
44 Matyáš Holoubek SlČesBrodU11mix 11 18 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
66 Nikola Maťhová TJ Sokol Nehvizdy 11 16 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Natálie Černá BKM 11 16 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.1
František Hulčík TJ AŠ M.B. U11B 11 6 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Kristýna Hudečková PandyU11(mix) 11 21 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Jan Meyer BC Ben.U11B 11 10 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.5
Victorija Haysak Pečky U11(mix) 11 8 1.0 3.4 1.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
22 Stanislav Suchánek SlČesBrodU11mix 11 18 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Daniel Slezák BCKolU11B 11 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Bilguun Davaajan TJ AŠ M.B. U11B 11 15 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Adam Glaser BKM 9 18 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.1
Adam Hofman BC Ben.U11B 10 14 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.5
Richard Greženi BKM 11 11 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.2
Oskar Šlégl BKM 11 20 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Jiří Svoboda BKP 10 9 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
17 Jan Červenka BK Bran U11B 11 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Vítězslav Bártl BK Bran U11B 7 12 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Alois Indra TJ AŠ M.B. U11B 10 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
33 Jakub Spudich JUVENTA U11B 10 19 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Jan Šnobl BKP 11 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tereza Konhefrová BKM 10 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
16 Jakub Šimůnek Pečky U11(mix) 10 16 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.3
Samuel Krejčíř BKP 10 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Aneta Uhlířová PandyU11(mix) 10 20 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Petr Karel Hořejší PandyU11(mix) 9 22 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Oleksandr Chornous BAPodU11B 11 19 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.1
10 Adéla Kratochvílová SlČesBrodU11mix 11 22 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Klára Šablová BKM 11 12 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
34 Matouš Strnadel JUVENTA U11B 8 20 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.2
6 Tomáš Líbal SlČesBrodU11mix 11 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Patrik Pešek BKP 9 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Michaela Kemrová PandyU11(mix) 11 22 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
46 Dymytrij Hryšyn JUVENTA U11B 11 18 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.8
Matěj Prchal TJ AŠ M.B. U11B 11 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik František Frieb BAPodU11B 12 14 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Michal Sýkora BKP 11 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
7 Tereza Benešová Pečky U11(mix) 11 14 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
97 Vojtěch Říha TJ Sokol Nehvizdy 10 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.3 28.6 2.0
14 Josef Hlaváč TJ AŠ M.B. U11B 10 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Adam Breburda BC Ben.U11B 11 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
17 Dan Bolomský SlČesBrodU11mix 12 14 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
25 Alan Zentner BK Bran U11B 11 8 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
45 David Mammadov JUVENTA U11B 11 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/3.0 8.3 2.5
36 Filip Štěrba TJ Sokol Nehvizdy 11 17 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.3
Janek Novotný BK Bran U11B 10 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Filip Roštáš BCKolU11B 11 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Matěj Parolek PandyU11(mix) 9 10 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Antonín Pěnka Pečky U11(mix) 11 16 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
36 Vojtěch Erben JUVENTA U11B 11 13 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Jan Chadima PandyU11(mix) 10 14 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.2
Marek Houdek BKM 9 18 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
10 Miroslav Pěnka Pečky U11(mix) 9 22 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
David Černý BKP 11 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jáchym Čmugr JUVENTA U11B 11 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Šimon Čmugr JUVENTA U11B 11 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
11 Sofie Hořejší Pečky U11(mix) 11 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Vojtěch Paskovský BAPodU11B 9 17 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
16 Adam Zhříval SlČesBrodU11mix 9 19 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Jan Matoušek BC Ben.U11B 10 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Matouš Padisak BK Bran U11B 9 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.2
Hubert Filip BAPodU11B 9 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.1
35 Matěj Spudich JUVENTA U11B 10 19 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.1
Albert Kutík PandyU11(mix) 10 18 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Kryštof Bartoš BK Bran U11B 9 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
23 Tomáš Fejfar Pečky U11(mix) 11 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
36 David Sztefek SlČesBrodU11mix 9 17 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
50 Marika Csémi TJ Sokol Nehvizdy 10 11 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0
Tomáš Oubrecht BAPodU11B 11 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vojtěch Tecl Pečky U11(mix) 11 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Viktorie Adámková PandyU11(mix) 9 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Shalom Alesha Zimuto TJ Sokol Nehvizdy 10 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Viktor Čerňák BC Ben.U11B 10 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kleibl TJ AŠ M.B. U11B 9 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Sebastian Chisa TJ AŠ M.B. U11B 9 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Matěj Vedral SlČesBrodU11mix 11 19 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tereza Bušová BKM 11 12 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Lukáš Patera TJ Sokol Nehvizdy 11 14 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Natálie Schindlerová TJ Sokol Nehvizdy 10 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jan Krejčík JUVENTA U11B 10 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Kryštof Pešta BC Ben.U11B 10 15 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Anand Nyamdorj PandyU11(mix) 11 14 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Cristian Gianulin BAPodU11B 10 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Peter BC Ben.U11B 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Denisa Pfefferová SlČesBrodU11mix 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Nikolas Čerňák BC Ben.U11B 10 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Oliberiusová BKM 12 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Eliška Stuchlíková PandyU11(mix) 12 18 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
6 Edmund Bartík BK Bran U11B 9 18 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
3 Vojtěch Kysel Pečky U11(mix) 9 16 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
88 Tereza Gomolová TJ Sokol Nehvizdy 10 14 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Oliver Mazáč BCKolU11B 11 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Beneš BKP 11 7 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.0
Maxmilian Hirth PandyU11(mix) 11 16 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Kryštof Bandas BC Ben.U11B 11 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Daniel Mařík BKP 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
15 Klára Fejfarová Pečky U11(mix) 9 16 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
12 František Wolfgang Djablik SlČesBrodU11mix 10 17 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
5 Nikol Glancová SlČesBrodU11mix 10 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Natálie Fantová BKM 10 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
41 Matyáš Holub TJ Sokol Nehvizdy 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Daniel Hron BK Bran U11B 9 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
48 Lukáš Remenec TJ Sokol Nehvizdy 10 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Chaloupková BKM 11 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jacob Jmel BKP 9 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Markéta Stuchlíková PandyU11(mix) 10 20 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Jonáš Rokoš BK Bran U11B 8 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Josef Melíšek BAPodU11B 9 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Zentner BK Bran U11B 10 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mařík PandyU11(mix) 10 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Ema Smíšková TJ Sokol Nehvizdy 10 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Aleš Smejkal BC Ben.U11B 11 5 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
4 Matylda Kratochvílová Pečky U11(mix) 9 15 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.3
Jan Richtr BKM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pašek BC Ben.U11B 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sebastian Zdráhal BC Ben.U11B 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Novák BC Ben.U11B 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Dvořák BK Bran U11B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natanael Říčan BC Ben.U11B 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kratochvíla BC Ben.U11B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Dědek TJ AŠ M.B. U11B 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Macková BKM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Jurajda BKM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vydrář SlČesBrodU11mix 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Mašín TJ AŠ M.B. U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Hadrbolec TJ AŠ M.B. U11B 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Harvan BC Ben.U11B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Slavata BC Ben.U11B 9 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Hynek Vedral BCKolU11B 11 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
13 Vojtěch Ptáček SlČesBrodU11mix 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Neklan Novák TJ Sokol Nehvizdy 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolina Prior BKM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Nechanský TJ Sokol Nehvizdy 10 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Ryšánek JUVENTA U11B 9 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Michal Jeřábek BCKolU11B 9 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Edmund Oubrecht JUVENTA U11B 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Gebauer BKM 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rafael Širmer BKP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Stočes BKP 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Robin Holenda BKP 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Daniel Nečásek BK Bran U11B 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artur Gregor TJ AŠ M.B. U11B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mareš BKM 10 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Fabian Gorbuli TJ AŠ M.B. U11B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pop PandyU11(mix) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hlavatý BKM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Melichar TJ Sokol Nehvizdy 10 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kristian Hašek TJ Sokol Nehvizdy 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Michael Král BKM 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Buša BKM 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Brabec BC Ben.U11B 10 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
47 Ruth Stevens TJ Sokol Nehvizdy 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Mojmír Ošťádal BC Ben.U11B 10 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Elena Pogodina BKM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artúr Gerženi BKM 9 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Horňáková PandyU11(mix) 10 21 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Khanh Ngoc Nguyen BKM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Eliška Michalová TJ Sokol Nehvizdy 10 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Adéla Španihelová Pečky U11(mix) 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
40 Sára Štěpánová TJ Sokol Nehvizdy 10 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Lilien Krejná BKM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Kirill Cyhuňka TJ Sokol Nehvizdy 10 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Zdeněk Mikovec Pečky U11(mix) 11 20 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
69 Jan Zerskyj TJ Sokol Nehvizdy 10 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Oskar Přibáň BAPodU11B 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Turnhöfer BAPodU11B 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Barták BAPodU11B 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Magera BAPodU11B 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
48 David Šumpík JUVENTA U11B 11 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Krejný BKM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Rezková BKM 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilian Kloub BC Ben.U11B 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kocourek BKM 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Mlíchová BKM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Šimon TJ AŠ M.B. U11B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rakušan BKM 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rafael Azula BKM 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Otto Vilém Beneš BKM 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Med BKM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Vašín BK Bran U11B 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zourek BKM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Laura Helebrantová SlČesBrodU11mix 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
48 Štěpán Hrnčiřík SlČesBrodU11mix 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Eliška Skývová BKM 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Segetová BKM 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
98 Charlotte Mušková TJ Sokol Nehvizdy 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anita Jarošová BKM 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Michal Huc SlČesBrodU11mix 10 15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Lucie Miňovská Pečky U11(mix) 10 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Erik Gustiuc JUVENTA U11B 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.3
Matyáš Werner BK Bran U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Helcelet BKM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
23 Rudolf Skřivánek TJ AŠ M.B. U11B 11 55 27 0 13 4
30 Kevin Sibera BK Bran U11B 11 57 26 1 5 2
30 Zdeněk Nesveda TJ AŠ M.B. U11B 11 34 16 0 5 4
43 Michal Slavíček JUVENTA U11B 11 59 29 0 7 3
Tobiáš Urban BAPodU11B 10 30 15 0 4 5
Jan Kudláček BAPodU11B 11 29 12 0 6 4
23 Jiří Bartík BK Bran U11B 11 32 13 2 8 2
3 Ondřej Matoušek TJ AŠ M.B. U11B 10 33 16 0 4 5
23 Jakub Hamták BCKolU11B 11 24 10 0 8 5
39 Viktor Strnadel JUVENTA U11B 11 28 12 0 6 3
Jakub Kudláček BAPodU11B 11 30 14 0 4 5
Tobiáš Březina BC Ben.U11B 10 26 12 0 4 2
Matyáš Hanzlík BC Ben.U11B 11 26 13 0 2 3
Ondřej Novák BC Ben.U11B 10 22 11 0 2 5
Šimon Flídr BAPodU11B 11 31 15 0 3 3
9 Matouš Dvořák SlČesBrodU11mix 11 26 13 0 4 4
12 Pavel Vondráček BCKolU11B 11 18 9 0 5 4
Daniel Krupa BC Ben.U11B 11 20 10 0 3 4
Filip Čermák BKM 10 18 9 0 2 5
13 Oliver Denis Pečky U11(mix) 11 16 8 0 3 2
8 Benjamin Martinek BK Bran U11B 11 26 13 0 3 4
34 Jonáš Mostecký TJ Sokol Nehvizdy 11 18 8 0 4 4
9 Kamil Urbánek BK Bran U11B 11 23 11 0 3 5
24 Barbora Češnerová SlČesBrodU11mix 11 18 8 0 3 4
18 Vojtěch Holata BCKolU11B 11 19 9 0 4 4
26 Vojta Ježek BK Bran U11B 11 18 9 0 3 3
21 Žofie Vančurová SlČesBrodU11mix 12 18 9 0 2 5
Stanislav Kantor BKP 12 20 10 0 3 2
33 Adam Anděl TJ AŠ M.B. U11B 11 18 9 0 2 2
93 David Karásek TJ Sokol Nehvizdy 11 16 8 0 2 4
24 Filip Lewington Pečky U11(mix) 11 16 7 0 2 2
42 Vojtěch Jakouš JUVENTA U11B 11 25 12 0 2 5
41 David Hejl JUVENTA U11B 11 19 8 0 4 4
40 Adam Hutyra JUVENTA U11B 11 13 6 0 2 3
15 Jaroslav Chmelík BK Bran U11B 11 19 9 0 1 1
Ela Králová BKM 11 17 7 0 3 1
Šimon Stejkoza BKP 11 16 8 0 1 2
Michal Fejk BKP 11 14 7 0 0 3
31 Martin Zeman JUVENTA U11B 10 18 9 0 3 2
13 Adam Pavlas BCKolU11B 11 18 9 0 2 4
5 Matěj Chobot BCKolU11B 10 12 6 0 3 3
5 Ondřej Vaňousek TJ AŠ M.B. U11B 11 14 7 0 2 2
96 Nikola Říhová TJ Sokol Nehvizdy 11 12 6 0 1 4
Tadeáš Rýdl TJ AŠ M.B. U11B 11 12 6 0 2 3
Ondřej Chorouš BAPodU11B 12 15 7 0 2 4
Artem Hodovanyi TJ AŠ M.B. U11B 11 16 8 0 0 4
Filip Čapek BAPodU11B 13 16 8 0 2 4
9 Daniel Ekene Banye Pečky U11(mix) 9 10 5 0 2 4
8 Vít Šotola BCKolU11B 10 8 4 0 1 3
Martin Skuhravý PandyU11(mix) 10 10 5 0 2 4
Tomáš Zeman BC Ben.U11B 10 9 4 0 2 2
Marek Krejčík BC Ben.U11B 11 10 5 0 1 2
4 Natálie Šlégrová SlČesBrodU11mix 11 12 6 0 2 2
14 Josef Bukovský BCKolU11B 10 6 3 0 3 3
Daniel Fridrich BKP 11 10 5 0 0 3
8 Zuzana Řezníčková SlČesBrodU11mix 11 8 4 0 1 4
Robert Domnosil BCKolU11B 10 9 4 0 2 1
Tomáš Zevl BC Ben.U11B 10 8 4 0 0 3
16 David Sekavec BCKolU11B 10 6 3 0 2 5
Dominik Kišš BAPodU11B 11 12 6 0 2 3
Radim Brejcha BAPodU11B 12 10 5 0 1 3
Victor Boris Van der Linden TJ AŠ M.B. U11B 11 11 5 0 1 5
Michal Gergelits TJ AŠ M.B. U11B 11 10 5 0 0 3
Jakub Kazda PandyU11(mix) 10 13 6 0 1 4
Josef Jelínek BAPodU11B 9 14 7 2 2 1
Maxmilián Hála BKM 11 12 6 0 1 3
37 Filip Čechura TJ Sokol Nehvizdy 11 10 5 0 0 2
Matěj Kroužek TJ Sokol Nehvizdy 10 13 6 0 2 5
Nikolas Rakušan BKM 11 12 6 0 0 2
Denis Hauerland JUVENTA U11B 11 31 15 0 1 1
4 Sebastian Wagner BCKolU11B 11 10 5 0 5 5
Josef Misterka BKP 10 14 7 0 0 2
Štěpán Štorkán BKM 11 12 6 0 1 3
Jan Kudrna BAPodU11B 11 7 3 0 1 1
Alfréd Glasnák BC Ben.U11B 11 6 3 0 0 2
Aleksandr Demirov TJ Sokol Nehvizdy 11 8 4 0 2 3
Lukáš Černý BAPodU11B 12 11 5 0 1 1
Justina Šnaiderová BKM 11 7 3 0 2 2
15 Filip Sekavec BCKolU11B 10 6 3 0 1 1
73 Klára Grundová TJ Sokol Nehvizdy 10 8 3 0 2 2
18 Mikuláš Dvořák SlČesBrodU11mix 9 6 3 1 0 1
Klára Kyselová Pečky U11(mix) 11 8 4 0 0 3
22 Rafael Jaroslav Lachs BK Bran U11B 11 8 4 0 2 0
Lukáš Preisler BC Ben.U11B 11 10 5 0 0 1
Antonín Volek BKP 12