Přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
22. 10. 2023
09:00
ZŠ Starodubečská Marek Škořepa
Tomáš Wasserbauer
16
70
4
20
6
36
6
62
Review
Základní fáze 1. kolo 4
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
26. 11. 2023
10:30
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Jakub Lukavec
28
83
7
25
13
45
28
61
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Sokol Kbely
Porg Basket
21. 10. 2023
10:30
ZŠ Horáčkova Michal Bakajsa
Viola Durdová
12
89
4
18
6
44
10
68
Review
Základní fáze 1. kolo 3
USK Praha
BA Sparta
25. 11. 2023
13:00
Hala Kuncova Jan Matulka
Robert Kuhn
41
40
8
9
24
18
28
28
Review
Základní fáze 2. kolo 8
BA Sparta
BA Radotín
25. 11. 2023
10:00
Hala Kuncova Jan Matulka
Robert Kuhn
54
21
8
10
27
10
43
14
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
21. 10. 2023
10:15
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Michal Novák
82
16
16
7
37
12
58
14
Review
Základní fáze 2. kolo 7
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
25. 11. 2023
10:30
ZŠ Starodubečská Markéta Oubrechtová
Jakub Lukavec
96
22
30
4
50
6
76
16
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Jižní Supi
USK Praha
26. 11. 2023
11:00
ZŠ Mochovská Pavel Šenk
Kryštof Novotný
42
53
14
9
30
21
38
37
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Porg Basket
TJ Sokol Pražský
22. 10. 2023
09:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vojtěch Schaffner
Ema Križanská
57
38
16
10
25
23
49
28
Review
Základní fáze 3. kolo 13
BA Radotín
Jižní Supi
22. 10. 2023
10:30
ZŠ Starodubečská Marek Škořepa
Tomáš Wasserbauer
38
64
14
16
19
30
28
52
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Kbely
BA Sparta
22. 10. 2023
12:40
ZŠ Mochovská David Kuděj
Robert Kuhn
49
45
5
7
28
15
39
32
Review
Základní fáze 3. kolo 12
USK Praha
Tygři Praha
21. 10. 2023
13:15
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Michal Novák
33
90
9
24
21
51
25
68
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Tygři Praha
BA Radotín
26. 11. 2023
09:00
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Jakub Lukavec
92
20
24
4
48
7
64
20
Review
Základní fáze 4. kolo 17
BA Sparta
Porg Basket
26. 11. 2023
10:30
ZŠ Starodubečská Michal Bakajsa
Tomáš Wasserbauer
28
52
9
17
12
27
23
38
Review
Základní fáze 4. kolo 20
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
21. 10. 2023
11:45
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Michal Novák
30
72
4
20
12
38
22
54
Review
Základní fáze 4. kolo 18
Jižní Supi
Sokol Kbely
26. 11. 2023
12:40
ZŠ Mochovská Pavel Šenk
Kryštof Novotný
64
32
24
8
40
16
54
22
Review
Základní fáze 5. kolo 25
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
21. 10. 2023
09:00
Sokol pražský Pavel Matys
Robert Kuhn
74
20
15
4
32
10
51
12
Review
Základní fáze 5. kolo 23
Sokol Kbely
Tygři Praha
22. 10. 2023
09:20
ZŠ Mochovská David Kuděj
Robert Kuhn
20
87
6
26
10
47
13
76
Review
Základní fáze 5. kolo 22
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
22. 10. 2023
12:00
ZŠ Starodubečská Marek Škořepa
Tomáš Wasserbauer
54
29
21
8
29
19
45
23
Review
Základní fáze 5. kolo 24
Porg Basket
Jižní Supi
25. 11. 2023
12:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jan Neubauer
Martin Kmošek
43
31
12
4
25
11
41
25
Review
Základní fáze 6. kolo 28
Tygři Praha
Porg Basket
25. 11. 2023
09:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jan Neubauer
Martin Kmošek
59
34
16
12
29
17
43
21
Review
Základní fáze 6. kolo 29
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
25. 11. 2023
09:00
ZŠ Starodubečská Markéta Oubrechtová
Jakub Lukavec
26
37
13
8
17
20
23
33
Review
Základní fáze 6. kolo 27
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
21. 10. 2023
10:30
Sokol pražský Pavel Matys
Robert Kuhn
30
83
22
18
22
44
30
61
Review
Základní fáze 6. kolo 30
USK Praha
BA Radotín
25. 11. 2023
11:30
Hala Kuncova Jan Matulka
Robert Kuhn
74
21
8
9
36
9
56
15
Review
Základní fáze 7. kolo 32
Sokol Kbely
USK Praha
26. 11. 2023
09:20
ZŠ Mochovská Pavel Šenk
Kryštof Novotný
39
64
4
12
20
29
28
45
Review
Základní fáze 7. kolo 33
Porg Basket
TJ Sokol Dubeč
26. 11. 2023
12:00
ZŠ Starodubečská Michal Bakajsa
Tomáš Wasserbauer
76
10
27
0
37
6
61
8
Review
Základní fáze 7. kolo 34
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
26. 11. 2023
12:00
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Jakub Lukavec
72
57
11
16
28
28
53
45
Review
Základní fáze 7. kolo 35
BA Sparta
Jižní Supi
21. 10. 2023
12:00
Sokol pražský Pavel Matys
Robert Kuhn
64
65
14
4
24
23
30
41
53
53
Review
Základní fáze 8. kolo 40
BA Radotín
Sokol Kbely
21. 10. 2023
09:00
ZŠ Horáčkova Michal Bakajsa
Viola Durdová
33
46
8
14
15
24
30
36
Review
Základní fáze 8. kolo 37
Tygři Praha
BA Sparta
22. 10. 2023
11:00
ZŠ Mochovská David Kuděj
Robert Kuhn
93
34
12
15
34
23
69
33
Review
Základní fáze 8. kolo 38
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
25. 11. 2023
12:00
ZŠ Starodubečská Markéta Oubrechtová
Jakub Lukavec
7
88
1
40
5
55
5
76
Review
Základní fáze 8. kolo 39
USK Praha
Porg Basket
22. 10. 2023
12:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vojtěch Schaffner
Ema Križanská
49
51
8
12
23
27
36
37
Review
Základní fáze 9. kolo 44
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
26. 11. 2023
09:00
ZŠ Starodubečská Michal Bakajsa
Tomáš Wasserbauer
49
19
10
8
22
9
35
13
Review
Základní fáze 9. kolo 43
TJ Sokol Pražský
USK Praha
22. 10. 2023
10:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vojtěch Schaffner
Ema Križanská
63
44
15
15
38
24
51
32
Review
Základní fáze 9. kolo 45
Jižní Supi
Tygři Praha
25. 11. 2023
10:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jan Neubauer
Martin Kmošek
26
68
8
22
22
30
24
47
Review
Základní fáze 9. kolo 42
Porg Basket
BA Radotín
21. 10. 2023
12:00
ZŠ Horáčkova Michal Bakajsa
Viola Durdová
77
18
19
3
37
6
55
16
Review
Základní fáze 10. kolo 50
Porg Basket
Sokol Kbely
16. 12. 2023
09:20
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
Ema Križanská
66
14
20
6
30
8
52
10
Review
Základní fáze 10. kolo 48
BA Sparta
USK Praha
20. 1. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova Martin Kmošek
Jakub Lukavec
20
47
4
13
8
15
16
24
Review
Základní fáze 10. kolo 49
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
21. 1. 2024
14:30
Sportovní hala Jeneč Kateřina Křemenová
Magdalena Soudková
66
13
18
4
31
6
48
13
Review
Základní fáze 10. kolo 47
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
17. 12. 2023
15:30
TJ Sokol Petrovice Štěpán Beran
Kristýna Růžičková
74
22
12
14
31
14
67
16
Review
Základní fáze 11. kolo 53
BA Radotín
BA Sparta
20. 1. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova Martin Kmošek
Jakub Lukavec
17
57
2
12
12
31
14
47
Review
Základní fáze 11. kolo 55
TJ Sokol Dubeč
Tygři Praha
16. 12. 2023
09:00
ZŠ Starodubečská Pavel Matys
Kristýna Růžičková
10
87
1
30
3
57
4
73
Review
Základní fáze 11. kolo 52
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
20. 1. 2024
10:30
Sokol pražský Viola Durdová
Eduardo Almadana Clerisse
25
80
6
21
13
34
19
58
Review
Základní fáze 11. kolo 54
USK Praha
Jižní Supi
21. 1. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova Jiří Daňha
Michal Novák
57
45
13
10
31
18
47
29
Review
Základní fáze 12. kolo 60
TJ Sokol Pražský
Porg Basket
17. 12. 2023
10:30
ZŠ Horáčkova Pavel Matys
Robert Kuhn
66
43
21
8
32
16
58
31
Review
Základní fáze 12. kolo 57
Tygři Praha
USK Praha
16. 12. 2023
12:00
ZŠ Starodubečská Pavel Matys
Kristýna Růžičková
101
21
31
6
48
8
80
14
Review
Základní fáze 12. kolo 58
Jižní Supi
BA Radotín
17. 12. 2023
12:00
TJ Sokol Petrovice Štěpán Beran
Kristýna Růžičková
71
25
24
13
38
17
56
21
Review
Základní fáze 12. kolo 59
BA Sparta
Sokol Kbely
17. 12. 2023
15:00
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Michal Novák
37
44
8
14
16
23
27
39
Review
Základní fáze 13. kolo 63
Sokol Kbely
Jižní Supi
21. 1. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova Jiří Daňha
Michal Novák
35
63
14
17
21
40
29
49
Review
Základní fáze 13. kolo 65
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
16. 12. 2023
10:30
ZŠ Starodubečská Pavel Matys
Kristýna Růžičková
60
37
24
2
32
14
40
23
Review
Základní fáze 13. kolo 62
Porg Basket
BA Sparta
21. 1. 2024
12:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Robert Kuhn
Jakub Lukavec
58
26
13
11
28
17
45
22
Review
Základní fáze 13. kolo 64
BA Radotín
Tygři Praha
21. 1. 2024
16:00
Sportovní hala Jeneč Kateřina Křemenová
Magdalena Soudková
6
55
6
16
6
31
6
43
Review
Základní fáze 14. kolo 69
Jižní Supi
Porg Basket
20. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Jeneč David Kuděj
Jiří Daňha
41
46
6
9
20
22
29
33
Review
Základní fáze 14. kolo 70
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
16. 12. 2023
10:00
Nafukovací hala Kuncova Jiří Daňha
Robert Kuhn
23
75
8
20
10
34
18
50
Review
Základní fáze 14. kolo 68
Tygři Praha
Sokol Kbely
17. 12. 2023
13:30
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Michal Novák
68
28
16
10
31
17
54
21
Review
Základní fáze 14. kolo 67
TJ Sokol Dubeč
BA Radotín
17. 12. 2023
13:45
TJ Sokol Petrovice Štěpán Beran
Kristýna Růžičková
24
47
6
4
16
23
24
28
Review
Základní fáze 15. kolo 72
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
16. 12. 2023
11:30
Nafukovací hala Kuncova Jiří Daňha
Robert Kuhn
74
28
21
8
30
24
54
24
Review
Základní fáze 15. kolo 73
Porg Basket
Tygři Praha
20. 1. 2024
11:30
Sportovní hala Jeneč David Kuděj
Jiří Daňha
41
72
11
23
15
40
25
56
Review
Základní fáze 15. kolo 74
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
20. 1. 2024
12:00
Sokol pražský Viola Durdová
Eduardo Almadana Clerisse
52
21
10
11
28
15
40
19
Review
Základní fáze 15. kolo 75
BA Radotín
USK Praha
20. 1. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova Martin Kmošek
Jakub Lukavec
10
64
6
10
6
30
8
46
Review
Základní fáze 16. kolo 77
USK Praha
Sokol Kbely
21. 1. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova Jiří Daňha
Michal Novák
76
40
16
12
42
21
63
30
Review
Základní fáze 16. kolo 78
TJ Sokol Dubeč
Porg Basket
21. 1. 2024
09:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Robert Kuhn
Jakub Lukavec
14
49
6
15
6
29
10
35
Review
Základní fáze 16. kolo 79
Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
21. 1. 2024
13:00
Sportovní hala Jeneč Kateřina Křemenová
Magdalena Soudková
79
46
14
12
28
26
47
37
Review
Základní fáze 16. kolo 80
Jižní Supi
BA Sparta
16. 12. 2023
13:00
Nafukovací hala Kuncova Jiří Daňha
Robert Kuhn
51
45
16
9
20
24
33
34
Review
Základní fáze 17. kolo 83
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
20. 1. 2024
09:00
Sokol pražský Viola Durdová
Eduardo Almadana Clerisse
87
26
25
10
47
16
65
22
Review
Základní fáze 17. kolo 82
BA Sparta
Tygři Praha
17. 12. 2023
12:00
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Michal Novák
30
57
14
20
23
36
28
46
Review
Základní fáze 17. kolo 84
Porg Basket
USK Praha
17. 12. 2023
12:00
ZŠ Horáčkova Pavel Matys
Robert Kuhn
92
36
40
8
52
16
75
28
Review
Základní fáze 17. kolo 85
Sokol Kbely
BA Radotín
16. 12. 2023
12:40
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
Ema Križanská
57
38
15
10
35
20
45
24
Review
Základní fáze 18. kolo 90
Tygři Praha
Jižní Supi
20. 1. 2024
08:30
Sportovní hala Jeneč David Kuděj
Jiří Daňha
93
28
20
8
43
15
69
22
Review
Základní fáze 18. kolo 88
USK Praha
TJ Sokol Pražský
17. 12. 2023
09:00
ZŠ Horáčkova Pavel Matys
Robert Kuhn
42
88
10
17
26
40
35
56
Review
Základní fáze 18. kolo 89
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
21. 1. 2024
10:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Robert Kuhn
Jakub Lukavec
16
44
2
12
6
23
6
36
Review
Základní fáze 18. kolo 87
BA Radotín
Porg Basket
16. 12. 2023
11:00
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
Ema Križanská
27
68
0
28
12
40
18
60
Review
Základní fáze 19. kolo 93
USK Praha
BA Sparta
6. 4. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova Kateřina Křemenová
Kryštof Novotný
51
35
19
3
28
9
37
17
Review
Základní fáze 19. kolo 92
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
3. 3. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova Martin Kmošek
Tomáš Wasserbauer
43
57
12
4
20
27
33
36
Review
Základní fáze 19. kolo 94
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
7. 4. 2024
11:00
Sokol pražský Kateřina Křemenová
Jan Sýtař
39
88
14
20
22
42
32
56
Review
Základní fáze 19. kolo 95
Sokol Kbely
Porg Basket
2. 3. 2024
12:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Martin Kmošek
Ema Križanská
9
77
2
15
4
40
5
56
Review
Základní fáze 20. kolo 99
Jižní Supi
USK Praha
7. 4. 2024
11:30
TJ Sokol Petrovice Robert Kuhn
Barbora Loudová
47
59
8
23
22
37
33
51
Review
Základní fáze 20. kolo 98
BA Sparta
BA Radotín
6. 4. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova Kateřina Křemenová
Kryštof Novotný
51
33
11
5
31
11
37
23
Review
Základní fáze 20. kolo 100
Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
2. 3. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova David Kuděj
Jakub Lukavec
105
26
33
7
53
13
83
18
Review
Základní fáze 20. kolo 97
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
6. 4. 2024
12:40
ZŠ Mochovská Viola Durdová
Jakub Lukavec
84
28
8
10
36
12
53
22
Review
Základní fáze 21. kolo 105
Porg Basket
TJ Sokol Pražský
3. 3. 2024
09:00
Sokol pražský Miloslav Jon
Robert Kuhn
49
60
16
13
22
27
37
42
Review
Základní fáze 21. kolo 103
BA Radotín
Jižní Supi
3. 3. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova Martin Kmošek
Tomáš Wasserbauer
33
57
4
19
12
27
20
44
Review
Základní fáze 21. kolo 104
Sokol Kbely
BA Sparta
3. 3. 2024
09:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Marek Škořepa
Kristýna Růžičková
52
38
10
4
23
13
34
26
Review
Základní fáze 21. kolo 102
USK Praha
Tygři Praha
2. 3. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova David Kuděj
Jakub Lukavec
48
83
13
19
29
42
41
56
Review
Základní fáze 22. kolo 110
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
2. 3. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova David Kuděj
Jakub Lukavec
32
85
9
16
11
41
19
61
Review
Základní fáze 22. kolo 108
Jižní Supi
Sokol Kbely
7. 4. 2024
09:45
TJ Sokol Petrovice Robert Kuhn
Barbora Loudová
73
38
19
10
39
20
62
29
Review
Základní fáze 22. kolo 107
BA Sparta
Porg Basket
7. 4. 2024
10:45
Nafukovací hala Kuncova Martin Kmošek
Eduardo Almadana Clerisse
15
83
8
17
8
37
13
49
Review
Základní fáze 22. kolo 109
Tygři Praha
BA Radotín
7. 4. 2024
13:00
Sokol pražský Kateřina Křemenová
Jan Sýtař
73
27
13
6
37
11
61
16
Review
Základní fáze 23. kolo 114
Porg Basket
Jižní Supi
6. 4. 2024
09:15
TJ Sokol Petrovice Marek Škořepa
Robert Kuhn
50
42
11
19
24
26
34
28
Review
Základní fáze 23. kolo 115
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
2. 3. 2024
09:45
TJ Sokol Petrovice Tomáš Wasserbauer
Eduardo Almadana Clerisse
71
21
20
6
40
10
58
16
Review
Základní fáze 23. kolo 112
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
3. 3. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova Martin Kmošek
Tomáš Wasserbauer
25
33
6
17
12
19
14
25
Review
Základní fáze 23. kolo 113
Sokol Kbely
Tygři Praha
3. 3. 2024
12:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Marek Škořepa
Kristýna Růžičková
27
88
0
19
8
39
12
69
Review
Základní fáze 24. kolo 119
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
6. 4. 2024
09:20
ZŠ Mochovská Viola Durdová
Jakub Lukavec
43
55
15
9
18
31
35
40
Review
Základní fáze 24. kolo 120
USK Praha
BA Radotín
6. 4. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova Kateřina Křemenová
Kryštof Novotný
60
42
8
12
22
18
38
32
Review
Základní fáze 24. kolo 118
Tygři Praha
Porg Basket
6. 4. 2024
12:45
TJ Sokol Petrovice Marek Škořepa
Robert Kuhn
62
57
21
7
30
22
52
40
Review
Základní fáze 24. kolo 117
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
2. 3. 2024
13:15
TJ Sokol Petrovice Tomáš Wasserbauer
Eduardo Almadana Clerisse
48
93
12
24
17
54
44
68
Review
Základní fáze 25. kolo 124
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
7. 4. 2024
09:00
Sokol pražský Kateřina Křemenová
Jan Sýtař
71
52
16
17
33
29
47
32
Review
Základní fáze 25. kolo 125
BA Sparta
Jižní Supi
2. 3. 2024
11:30
TJ Sokol Petrovice Tomáš Wasserbauer
Eduardo Almadana Clerisse
46
45
13
4
21
22
32
34
Review
Základní fáze 25. kolo 123
Porg Basket
TJ Sokol Dubeč
7. 4. 2024
12:30
Nafukovací hala Kuncova Martin Kmošek
Eduardo Almadana Clerisse
95
12
28
4
50
4
10
78
Review
Základní fáze 25. kolo 122
Sokol Kbely
USK Praha
7. 4. 2024
13:15
TJ Sokol Petrovice Robert Kuhn
Barbora Loudová
56
82
7
22
19
39
43
62
Review
Základní fáze 26. kolo 130
BA Radotín
Sokol Kbely
2. 3. 2024
10:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Martin Kmošek
Ema Križanská
23
51
2
20
9
35
11
47
Review
Základní fáze 26. kolo 127
Tygři Praha
BA Sparta
3. 3. 2024
11:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Marek Škořepa
Kristýna Růžičková
92
46
21
8
49
25
60
31
Review
Základní fáze 26. kolo 128
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
6. 4. 2024
11:00
ZŠ Mochovská Viola Durdová
Jakub Lukavec
25
125
7
30
13
50
21
84
Review
Základní fáze 26. kolo 129
USK Praha
Porg Basket
3. 3. 2024
12:00
Sokol pražský Miloslav Jon
Robert Kuhn
50
54
12
10
20
24
30
44
Review
Základní fáze 27. kolo 132
Porg Basket
BA Radotín
2. 3. 2024
09:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Martin Kmošek
Ema Križanská
58
19
13
2
26
11
40
15
Review
Základní fáze 27. kolo 134
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
7. 4. 2024
09:00
Nafukovací hala Kuncova Martin Kmošek
Eduardo Almadana Clerisse
44
31
9
5
20
13
26
25
Review
Základní fáze 27. kolo 133
TJ Sokol Pražský
USK Praha
3. 3. 2024
10:30
Sokol pražský Miloslav Jon
Robert Kuhn
69
62
24
9
39
26
62
45
Review
Základní fáze 27. kolo 135
Jižní Supi
Tygři Praha
6. 4. 2024
11:00
TJ Sokol Petrovice Marek Škořepa
Robert Kuhn
54
82
17
19
27
35
39
63
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Mikuláš Košata Jižní Supi 11 24 1.0 15.2 6.8 1.7/4.1 40.8 0.8
Antonín Lauda Jižní Supi 11 24 1.0 14.8 6.5 1.8/3.0 60.3 0.9
Oliver Johan Rančák Porg Basket 10 24 1.0 12.1 5.5 1.1/2.7 40.0 1.7
Zdeněk Nesveda Porg Basket 11 22 1.0 11.0 4.7 1.6/3.5 45.5 0.9
Tomáš Hrníčko Sokol Kbely 11 24 1.0 9.2 4.1 1.0/2.7 39.1 1.1
Jan Špinka Jižní Supi 11 24 1.0 7.0 3.1 0.7/2.8 25.8 1.2
Rostislav Hušák Porg Basket 11 24 1.0 6.9 3.2 0.5/1.3 0.0* 0.9
Oleksandr Dmytrenko Sokol Kbely 11 20 1.0 6.5 2.7 1.2/2.0 60.0 0.6
Šimon Fanta Jižní Supi 11 20 1.0 6.1 2.7 0.8/2.6 31.4 2.0
Teodor Vyšohlíd Porg Basket 11 20 1.0 5.7 2.4 0.9/2.9 29.3 1.1
Vincent Halata Porg Basket 11 17 1.0 5.9 2.5 0.9/2.9 32.0 0.2
Oscar Armah Porg Basket 11 20 1.0 4.7 2.2 0.4/1.6 0.0* 1.4
Jiří Šedivý Sokol Kbely 10 24 1.0 3.9 1.8 0.3/0.6 0.0* 0.3
Filip Havel Sokol Pražský 11 8 1.0 10.5 4.9 0.8/1.6 0.0* 0.0
Oliver Erneker Sokol Pražský 11 8 1.0 10.4 4.5 1.4/2.4 57.9 0.0
Adam Štěpaník BA Sparta 11 4 1.0 19.8 5.0 9.8/22.8 42.9 3.0
David Novák Sokol Kbely 11 16 1.0 4.9 2.4 0.2/0.8 0.0* 1.1
Tobias Bouassida Sokol Kbely 11 14 1.0 4.9 2.4 0.2/1.4 0.0* 1.6
Jakub Šita Porg Basket 11 20 1.0 3.5 1.7 0.2/1.0 0.0* 0.8
Pavel Moravec Porg Basket 11 24 1.0 2.8 1.2 0.4/0.8 0.0* 0.3
Albrecht Černík Sokol Pražský 11 4 1.0 16.5 8.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Sebastien Hell Jižní Supi 11 17 1.0 3.8 1.8 0.2/0.6 0.0* 0.7
Barnabáš Finnegan Meyers Sokol Pražský 11 8 1.0 8.1 3.4 1.4/3.1 44.0 0.0
Lukáš Smolík Sokol Pražský 11 8 1.0 7.6 3.8 0.1/0.5 0.0* 0.0
Antonín Konarovský Sokol Pražský 10 8 1.0 7.4 3.6 0.1/0.3 0.0* 0.0
Hynek Soukup Porg Basket 10 17 1.0 3.4 1.6 0.2/0.6 0.0* 0.1
Josef Šedivý Sokol Kbely 8 20 1.0 2.7 1.3 0.1/0.8 0.0* 0.7
Ondřej Lemfeld Porg Basket 10 18 1.0 2.7 1.2 0.3/1.0 0.0* 0.7
Zdeněk Šedivý Sokol Kbely 8 23 1.0 2.1 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Leonardo Alex Křiváček Porg Basket 11 16 1.0 2.9 1.2 0.6/1.4 0.0* 0.3
Pavel Netuka Porg Basket 11 12 1.0 3.9 1.8 0.4/1.1 0.0* 0.6
Marek Pohl Jižní Supi 11 12 1.0 3.8 1.8 0.1/0.5 0.0* 1.1
Luka Tapio Mäkilä Sokol Pražský 11 8 1.0 5.5 2.8 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fekar Porg Basket 11 20 1.0 2.1 0.8 0.5/1.0 0.0* 0.7
Šimon Zalek Jižní Supi 11 24 1.0 1.7 0.6 0.4/1.1 0.0* 0.3
Mikuláš Kotál Sokol Kbely 11 24 1.0 1.6 0.8 0.0/0.4 0.0* 0.6
Zdeněk Příhoda Porg Basket 11 24 1.0 1.6 0.8 0.1/0.4 0.0* 0.7
Vojtěch Kubec Sokol Kbely 11 20 1.0 1.9 0.8 0.3/0.5 0.0* 1.3
Vojtěch Kopřiva Porg Basket 10 20 1.0 1.8 0.8 0.2/0.3 0.0* 0.4
Oliver Ténai Sokol Kbely 11 14 1.0 2.4 0.9 0.6/1.4 0.0* 1.2
Richard Štulc Sokol Pražský 10 8 1.0 3.9 1.9 0.1/0.3 0.0* 0.0
Nikola Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 11 4 1.0 7.8 3.5 0.8/1.8 0.0* 0.0
Štěpán Novotný Sokol Pražský 10 8 1.0 3.3 1.6 0.0/0.3 0.0* 0.0
Jakub Svoboda BA Sparta 11 4 1.0 6.0 2.3 1.5/4.3 35.3 2.3
Tomáš Hrbek TJ Sokol Dubeč 11 4 1.0 6.0 3.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Denis Nechanický Sokol Kbely 10 14 1.0 1.6 0.8 0.1/0.1 0.0* 0.4
Mychailo Bokoch BA Sparta 11 4 1.0 4.8 1.8 1.3/4.5 27.8 2.0
Saidbek Fazilov Sokol Pražský 11 8 1.0 2.4 1.1 0.1/0.3 0.0* 0.0
Luka Larionov Sokol Pražský 11 8 1.0 2.4 1.1 0.1/0.3 0.0* 0.0
Tomáš Augustin Sokol Kbely 10 16 1.0 1.1 0.5 0.1/0.3 0.0* 1.3
Oto Novák Sokol Pražský 11 4 1.0 3.8 1.5 0.8/2.5 30.0 0.0
Oliver Čurila TJ Sokol Dubeč 10 4 1.0 3.5 1.8 0.0/0.0 0.0* 0.5
Cyril Kolouch Jižní Supi 10 14 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.4
Ondřej Čáp TJ Sokol Dubeč 11 4 1.0 3.5 1.8 0.0/0.5 0.0* 0.8
Eduard Krčah BA Sparta 10 4 1.0 2.8 1.3 0.3/1.0 0.0* 2.0
Marek Česnek Jižní Supi 11 20 1.0 0.5 0.2 0.2/0.6 0.0* 0.8
Viktor Alex Černý Porg Basket 10 14 1.0 0.7 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.0
Ondřej Jakl BA Sparta 11 4 1.0 2.5 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Chvál TJ Sokol Dubeč 10 1 1.0 10.0 5.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Semyon Dybkin BA Sparta 11 4 1.0 2.3 0.8 0.8/1.0 0.0* 3.5
Matěj Cinger Sokol Pražský 10 8 1.0 1.1 0.5 0.1/1.3 0.0* 0.0
Matěj Smolon Sokol Kbely 11 20 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.5
Alfons Pára Sokol Pražský 10 8 1.0 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.0
Tomáš Haubert Jižní Supi 11 18 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Max Jiří Herber Jižní Supi 10 18 1.0 0.4 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.7
Enrico Panigada Sokol Kbely 10 20 1.0 0.3 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.5
Šimon Kmeťo Jižní Supi 11 21 1.0 0.3 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.6
Dominik Zachary Polanecký Jižní Supi 10 20 1.0 0.3 0.2 0.0/0.3 0.0* 0.4
Vladislav Hanyn BA Sparta 11 3 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Pohanka Sokol Kbely 11 23 1.0 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.3
Jakub Šindler Sokol Pražský 11 7 1.0 0.9 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Lovas TJ Sokol Dubeč 10 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Dubitzký TJ Sokol Dubeč 11 2 1.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Omar Mammadli Sokol Kbely 11 15 1.0 0.3 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.2
Václav Ignác Plesník TJ Sokol Dubeč 11 1 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Štipák BA Sparta 10 4 1.0 0.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.0
Tomáš Šůna Jižní Supi 11 12 1.0 0.2 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.1
Filip Kubík Porg Basket 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.3 0.0* 0.0
Martin Ryger TJ Sokol Dubeč 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Baborský Sokol Pražský 10 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Victor Chrobok TJ Sokol Dubeč 10 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tomáš Trnka Jižní Supi 10 19 1.0 0.1 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.3
Alex Jan Jerie BA Sparta 10 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Anna Adamová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alois Dyk USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Nikl Jižní Supi 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Matějovský USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Aksamit TJ Sokol Dubeč 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcus Alexander Wodecki USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Bechyně Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Hlaváček USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Černý Sokol Pražský 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oto Slowik TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diviš Chrdle Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Havel Porg Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Portigová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Ivanov Jižní Supi 10 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Patrik Beneš BA Sparta 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Duc Thinh Hoang Jižní Supi 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Sobotka BA Radotín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Belha BA Radotín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Synčák Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Chládek BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ledvinka Jižní Supi 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Urbanec Jižní Supi 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tobiáš Jakl BA Radotín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Sychra BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Filipec Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hubert Veselý Jižní Supi 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Mojmír Vitásek Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Veigl Jižní Supi 11 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Adámková BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Saul Weihs Sokol Pražský 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Reho Jižní Supi 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Tomáš Rabas TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artem Zaripov Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dědič TJ Sokol Dubeč 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kopecký TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Hošek Sokol Pražský 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Cagášek Sokol Pražský 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Diakonu BA Sparta 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Koutský BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Bartošová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hubert Tejkl Porg Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Boučková BA Sparta 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Flegrová BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Fischer Sokol Kbely 10 14 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Štěpán Bělina BA Radotín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nathan Babický Jižní Supi 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Alexandr Hendrych BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mišek Jižní Supi 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Cajthaml Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Čenščák Sokol Pražský 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Hanzal BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Pokorný BA Radotín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Krbcová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Král Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Pinkava BA Radotín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Ardó BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ognjen Batu Andžič BA Sparta 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Fiedler BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Vidič BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Štros Sokol Kbely 9 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Antonín Písečný Sokol Kbely 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Daniel Horský BA Radotín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Jelínek BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Narwa Sokol Pražský 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lumír Petrův Sokol Pražský 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Aleš Veselý Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roko Prskalo Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Potůček Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Charvát Sokol Pražský 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Frőhlich Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastien Výborčík Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kiara Adelis De La Cruz BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jakub Jerie BA Sparta 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Veselá BA Sparta 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Žitná BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniil Novikov BA Radotín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Novák Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Weiss TJ Sokol Dubeč 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nhat Minh Nguyen Sokol Pražský 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Quido Vít Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kořínek Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Marek Sokol Pražský 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arkadii Levchenko BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Josef Šrámek BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Musil TJ Sokol Dubeč 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Rostyslav Reshetov Sokol Pražský 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štefan Lapšanský USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Veselý Sokol Pražský 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Egert Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Brodanová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rafael Janík Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Ládek USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rauer Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Petlan USK Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Weston Rao Sokol Pražský 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Halámek Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zdeněk Šíma TJ Sokol Dubeč 6 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Dimitrov USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Matoušek Sokol Kbely 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Drdácký Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kolečko Sokol Kbely 10 7 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Matěj Jirsa Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Svoboda BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Pašek Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Horyna Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Katona USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ondrejka Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Záruba BA Sparta 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Remigius Machura Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Průša BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Botek TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pavelka TJ Sokol Dubeč 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Podpěra BA Sparta 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Palata Sokol Pražský 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilian Grill USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tony Gregor Porg Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Rodriguez Jimenez USK Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kolomazník BA Sparta 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dvořák Porg Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Douda Porg Basket 11 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šampalík BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexander Klempera USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kraus USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Bárta USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Glenda USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Florjánek USK Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Levkanič USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Volkov USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Adam Sokol Kbely 9 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Mikuláš Košata Jižní Supi 11 31 14 7 4
Antonín Lauda Jižní Supi 11 28 14 7 5
Oliver Johan Rančák Porg Basket 10 27 13 4 5
Zdeněk Nesveda Porg Basket 11 32 14 4 4
Tomáš Hrníčko Sokol Kbely 11 21 9 7 4
Jan Špinka Jižní Supi 11 18 8 3 4
Rostislav Hušák Porg Basket 11 16 8 4 4
Oleksandr Dmytrenko Sokol Kbely 11 19 7 5 3
Šimon Fanta Jižní Supi 11 17 8 5 4
Teodor Vyšohlíd Porg Basket 11 12 6 4 5
Vincent Halata Porg Basket 11 14 6 4 2
Oscar Armah Porg Basket 11 10 5 1 4
Jiří Šedivý Sokol Kbely 10 12 6 2 2
Filip Havel Sokol Pražský 11 15 7 2 0
Oliver Erneker Sokol Pražský 11 16 7 3 0
Adam Štěpaník BA Sparta 11 32 9 14 5
David Novák Sokol Kbely 11 12 6 1 4
Tobias Bouassida Sokol Kbely 11 12 6 2 4
Jakub Šita Porg Basket 11 8 4 2 3
Pavel Moravec Porg Basket 11 12 5 4 2
Albrecht Černík Sokol Pražský 11 22 11 2 0
Sebastien Hell Jižní Supi 11 11 5 1 3
Barnabáš Finnegan Meyers Sokol Pražský 11 15 7 3 0
Lukáš Smolík Sokol Pražský 11 12 6 1 0
Antonín Konarovský Sokol Pražský 10 20 10 1 0
Hynek Soukup Porg Basket 10 16 8 2 1
Josef Šedivý Sokol Kbely 8 12 6 1 4
Ondřej Lemfeld Porg Basket 10 6 3 3 3
Zdeněk Šedivý Sokol Kbely 8 8 4 0 3
Leonardo Alex Křiváček Porg Basket 11 14 7 2 1
Pavel Netuka Porg Basket 11 13 6 2 1
Marek Pohl Jižní Supi 11 13 6 1 2
Luka Tapio Mäkilä Sokol Pražský 11 10 5 0 0
Tomáš Fekar Porg Basket 11 10 4 2 3
Šimon Zalek Jižní Supi 11 11 5 3 1
Mikuláš Kotál Sokol Kbely 11 6 3 1 3
Zdeněk Příhoda Porg Basket 11 8 4 1 3
Vojtěch Kubec Sokol Kbely 11 6 3 3 4
Vojtěch Kopřiva Porg Basket 10 7 3 3 3
Oliver Ténai Sokol Kbely 11 10 4 2 4
Richard Štulc Sokol Pražský 10 13 6 1 0
Nikola Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 11 15 7 2 0
Štěpán Novotný Sokol Pražský 10 8 4 0 0
Jakub Svoboda BA Sparta 11 17 6 5 5
Tomáš Hrbek TJ Sokol Dubeč 11 10 5 0 1
Denis Nechanický Sokol Kbely 10 6 3 1 2
Mychailo Bokoch BA Sparta 11 7 3 2 4
Saidbek Fazilov Sokol Pražský 11 4 2 1 0
Luka Larionov Sokol Pražský 11 7 3 1 0
Tomáš Augustin Sokol Kbely 10 3 1 1 4
Oto Novák Sokol Pražský 11 8 3 2 0
Oliver Čurila TJ Sokol Dubeč 10 8 4 0 2
Cyril Kolouch Jižní Supi 10 4 2 0 2
Ondřej Čáp TJ Sokol Dubeč 11 6 3 0 3
Eduard Krčah BA Sparta 10 4 2 1 4
Marek Česnek Jižní Supi 11 2 1 2 3
Viktor Alex Černý Porg Basket 10 4 2 0 0
Ondřej Jakl BA Sparta 11 8 4 0 0
Antonín Chvál TJ Sokol Dubeč 10 10 5 0 0
Semyon Dybkin BA Sparta 11 4 2 2 5
Matěj Cinger Sokol Pražský 10 4 2 1 0
Matěj Smolon Sokol Kbely 11 4 2 0 2
Alfons Pára Sokol Pražský 10 2 1 0 0
Tomáš Haubert Jižní Supi 11 6 3 0 1
Max Jiří Herber Jižní Supi 10 2 1 1 2
Enrico Panigada Sokol Kbely 10 2 1 0 3
Šimon Kmeťo Jižní Supi 11 4 2 0 4
Dominik Zachary Polanecký Jižní Supi 10 2 1 0 2
Vladislav Hanyn BA Sparta 11 6 3 0 0
Roman Pohanka Sokol Kbely 11 2 1 0 4
Jakub Šindler Sokol Pražský 11 2 1 0 0
Marek Lovas TJ Sokol Dubeč 10 4 2 0 0
Štěpán Dubitzký TJ Sokol Dubeč 11 4 2 0 0
Omar Mammadli Sokol Kbely 11 2 1 2 2
Václav Ignác Plesník TJ Sokol Dubeč 11 4 2 0 1
Jakub Štipák BA Sparta 10 2 1 1 0
Tomáš Šůna Jižní Supi 11 2 1 0 1
Filip Kubík Porg Basket 11 2 1 0 0
Martin Ryger TJ Sokol Dubeč 11 2 1 0 0
David Baborský Sokol Pražský 10 2 1 0 0
Victor Chrobok TJ Sokol Dubeč 10 2 1 0 1
Tomáš Trnka Jižní Supi 10 2 1 0 3
Alex Jan Jerie BA Sparta 10 2 1 0 2
Sebastian Aksamit TJ Sokol Dubeč 10 0 0 0 0
Tomáš Černý Sokol Pražský 11 0 0 0 0
Alexandr Ivanov Jižní Supi 10 0 0 0 3
Patrik Beneš BA Sparta 11 0 0 0 1
Duc Thinh Hoang Jižní Supi 11 0 0 0 0
Ondřej Ledvinka Jižní Supi 11 0 0 0 0
Michal Urbanec Jižní Supi 10 0 0 0 1