Oblastní přebor mladších minižákyň U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
SBŠ Ostrava Jih
Basketky Krnov
16. 9. 2023
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Vojtěch Ščurek
Lukáš Macura
77
4
17
0
33
2
56
2
Review
Skupina A 1. kolo 5
OSK Olomouc
Basket Opava 2010
21. 10. 2023
10:00
Základní škola Stupkova Jakub Sochor
Kristýna Štětkářová
40
52
2
11
21
22
31
34
Review
Skupina A 1. kolo 2
SBŠ Ostrava Jih
Basketky Krnov
16. 9. 2023
11:30
Hala Sportovního Gymnázia Vojtěch Ščurek
Lukáš Macura
39
10
8
6
18
8
30
8
Review
Skupina A 1. kolo 6
OSK Olomouc
Basket Opava 2010
21. 10. 2023
12:00
Základní škola Stupkova Jakub Sochor
Kristýna Štětkářová
41
55
13
20
29
27
31
45
Review
Skupina A 1. kolo 3
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
FASTAV Zlín
16. 9. 2023
14:00
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Matyáš Hawiger
42
31
20
3
24
13
38
17
Review
Skupina A 1. kolo 4
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
FASTAV Zlín
16. 9. 2023
15:30
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Matyáš Hawiger
34
26
8
0
18
4
28
10
Review
Skupina A 2. kolo 9
Basketky Krnov
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
30. 9. 2023
10:00
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
36
32
15
6
23
13
28
23
Review
Skupina A 2. kolo 10
Basketky Krnov
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
30. 9. 2023
11:30
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
28
36
2
12
11
22
24
34
Review
Skupina A 2. kolo 7
FASTAV Zlín
OSK Olomouc
8. 10. 2023
14:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
21
78
4
14
6
35
17
41
Review
Skupina A 2. kolo 11
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Jih
30. 9. 2023
15:00
Trojhalí Jan Posker
Tomáš Macura
49
45
9
6
14
20
28
24
40
40
Review
Skupina A 2. kolo 8
FASTAV Zlín
OSK Olomouc
8. 10. 2023
15:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
19
57
7
8
13
32
17
42
Review
Skupina A 2. kolo 12
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Jih
30. 9. 2023
16:30
Trojhalí Jan Posker
Tomáš Macura
38
41
12
8
18
20
29
22
Review
Skupina A 3. kolo 17
Basket Opava 2010
FASTAV Zlín
14. 10. 2023
09:15
Sportovní hala Malé Hoštice Kateřina Jedličková
Mikuláš Celta
47
41
20
12
24
25
38
29
Review
Skupina A 3. kolo 15
OSK Olomouc
Basketky Krnov
14. 10. 2023
10:00
Základní škola Stupkova Jakub Válek
Patrik Michal
64
14
10
5
28
6
50
12
Review
Skupina A 3. kolo 18
Basket Opava 2010
FASTAV Zlín
14. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Malé Hoštice Mikuláš Celta
Kateřina Jedličková
67
43
28
0
36
19
56
27
Review
Skupina A 3. kolo 16
OSK Olomouc
Basketky Krnov
14. 10. 2023
12:00
Základní škola Stupkova Jakub Válek
Patrik Michal
42
19
17
1
23
7
32
17
Review
Skupina A 3. kolo 13
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
Basket Ostrava
14. 10. 2023
14:00
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm David Tichý
Matyáš Hawiger
14
70
4
16
8
28
10
52
Review
Skupina A 3. kolo 14
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
Basket Ostrava
14. 10. 2023
15:30
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm David Tichý
Matyáš Hawiger
13
79
0
31
7
41
7
55
Review
Skupina A 4. kolo 19
Basketky Krnov
Basket Opava 2010
4. 11. 2023
10:00
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Matěj Šesták
21
61
4
17
11
29
18
44
Review
Skupina A 4. kolo 23
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
4. 11. 2023
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Kateřina Seberová
Tomáš Macura
63
19
12
8
35
11
52
15
Review
Skupina A 4. kolo 20
Basketky Krnov
Basket Opava 2010
4. 11. 2023
11:30
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Matěj Šesták
13
73
2
18
7
35
11
49
Review
Skupina A 4. kolo 24
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
4. 11. 2023
11:30
Hala Sportovního Gymnázia Kateřina Seberová
Tomáš Macura
65
12
17
6
32
10
50
10
Review
Skupina A 4. kolo 21
Basket Ostrava
OSK Olomouc
4. 11. 2023
15:00
Trojhalí Kateřina Seberová
Tomáš Macura
68
18
21
5
39
8
56
14
Review
Skupina A 4. kolo 22
Basket Ostrava
OSK Olomouc
4. 11. 2023
16:30
Trojhalí Kateřina Seberová
Tomáš Macura
64
16
12
4
28
9
44
13
Review
Skupina A 5. kolo 27
Basket Opava 2010
Basket Ostrava
16. 12. 2023
09:15
Sportovní hala Malé Hoštice Jan Krzywoň
Jakub Hanel
56
50
8
13
21
29
36
43
Review
Skupina A 5. kolo 25
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava Jih
18. 11. 2023
10:00
Základní škola Stupkova Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
58
69
9
22
25
40
31
61
Review
Skupina A 5. kolo 28
Basket Opava 2010
Basket Ostrava
16. 12. 2023
11:00
Sportovní hala Malé Hoštice Jan Krzywoň
Jakub Hanel
50
65
15
19
21
33
33
41
Review
Skupina A 5. kolo 26
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava Jih
18. 11. 2023
12:00
Základní škola Stupkova Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
37
64
12
16
21
28
27
49
Review
Skupina A 5. kolo 29
FASTAV Zlín
Basketky Krnov
17. 11. 2023
12:00
Městská SH Zelené David Vyplel
Jakub Vyplel
24
34
4
6
12
14
14
26
Review
Skupina A 5. kolo 30
FASTAV Zlín
Basketky Krnov
17. 11. 2023
13:30
Městská SH Zelené David Vyplel
Jakub Vyplel
44
42
8
6
17
20
27
30
Review
Skupina A 6. kolo 31
Basket Ostrava
FASTAV Zlín
9. 12. 2023
10:00
Trojhalí Jan Posker
Tomáš Holubek
92
4
24
2
40
2
66
2
Review
Skupina A 6. kolo 35
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
OSK Olomouc
9. 12. 2023
10:00
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Aleš Jurda
Lukáš Macura
13
86
6
18
9
44
13
60
Review
Skupina A 6. kolo 32
Basket Ostrava
FASTAV Zlín
9. 12. 2023
11:30
Trojhalí Jan Posker
Tomáš Holubek
102
10
28
5
58
6
82
6
Review
Skupina A 6. kolo 36
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
OSK Olomouc
9. 12. 2023
11:30
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Aleš Jurda
Lukáš Macura
21
61
2
6
8
20
17
39
Review
Skupina A 6. kolo 33
SBŠ Ostrava Jih
Basket Opava 2010
9. 12. 2023
12:30
Hala Sportovního Gymnázia Kateřina Seberová
Tomáš Macura
54
43
8
6
24
23
36
33
Review
Skupina A 6. kolo 34
SBŠ Ostrava Jih
Basket Opava 2010
9. 12. 2023
14:00
Hala Sportovního Gymnázia Kateřina Seberová
Tomáš Macura
30
42
10
10
16
18
25
25
Review
Skupina A 7. kolo 39
FASTAV Zlín
SBŠ Ostrava Jih
6. 1. 2024
09:00
Městská SH Zelené Jakub Kroutil
9
98
4
32
4
52
8
71
Review
Skupina A 7. kolo 37
Basket Opava 2010
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
6. 1. 2024
09:15
Sportovní hala Malé Hoštice Mikuláš Celta
Jakub Hanel
72
18
16
4
38
14
62
16
Review
Skupina A 7. kolo 41
Basketky Krnov
Basket Ostrava
6. 1. 2024
10:00
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
6
99
0
23
4
47
5
77
Review
Skupina A 7. kolo 40
FASTAV Zlín
SBŠ Ostrava Jih
6. 1. 2024
10:30
Městská SH Zelené Jakub Kroutil
4
81
0
18
0
32
4
59
Review
Skupina A 7. kolo 38
Basket Opava 2010
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
6. 1. 2024
11:00
Sportovní hala Malé Hoštice Mikuláš Celta
Jakub Hanel
84
23
22
4
37
14
67
17
Review
Skupina A 7. kolo 42
Basketky Krnov
Basket Ostrava
6. 1. 2024
11:45
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
11
65
1
20
1
31
5
49
Review
Skupina A 8. kolo 45
FASTAV Zlín
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
20. 1. 2024
09:00
Městská SH Zelené David Vyplel
Břetislav Kraváček
52
19
10
5
18
7
40
15
Review
Skupina A 8. kolo 47
Basket Opava 2010
OSK Olomouc
14. 4. 2024
09:15
Sportovní hala Malé Hoštice Lukáš Fajkus
Jan Krzywoň
75
43
8
19
38
21
62
30
Review
Skupina A 8. kolo 43
Basketky Krnov
SBŠ Ostrava Jih
20. 1. 2024
10:00
1. ZŠ Krnov Kryštof Svoboda
Matěj Šesták
19
65
6
14
6
31
11
50
Review
Skupina A 8. kolo 46
FASTAV Zlín
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
20. 1. 2024
10:30
Městská SH Zelené David Vyplel
Břetislav Kraváček
17
35
4
6
5
15
13
25
Review
Skupina A 8. kolo 48
Basket Opava 2010
OSK Olomouc
14. 4. 2024
11:15
Sportovní hala Malé Hoštice Lukáš Fajkus
Jan Krzywoň
55
36
14
6
26
19
39
26
Review
Skupina A 8. kolo 44
Basketky Krnov
SBŠ Ostrava Jih
20. 1. 2024
11:45
1. ZŠ Krnov Kryštof Svoboda
Matěj Šesták
7
60
0
20
3
33
3
46
Review
Skupina A 9. kolo 49
OSK Olomouc
FASTAV Zlín
10. 2. 2024
10:00
Základní škola Stupkova Ivo Dolinek
Zuzana Kopřivová
108
12
33
0
59
8
80
10
Review
Skupina A 9. kolo 51
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
Basketky Krnov
10. 2. 2024
10:00
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Jan Menšík
Michal Máj
39
23
10
4
18
12
31
13
Review
Skupina A 9. kolo 52
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
Basketky Krnov
10. 2. 2024
11:30
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Jan Menšík
Michal Máj
50
18
16
6
26
8
44
12
Review
Skupina A 9. kolo 50
OSK Olomouc
FASTAV Zlín
10. 2. 2024
12:00
Základní škola Stupkova Ivo Dolinek
Zuzana Kopřivová
75
24
12
8
30
11
53
24
Review
Skupina A 9. kolo 53
SBŠ Ostrava Jih
Basket Ostrava
11. 2. 2024
12:00
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Tomáš Macura
27
49
11
11
16
23
26
37
Review
Skupina A 9. kolo 54
SBŠ Ostrava Jih
Basket Ostrava
11. 2. 2024
13:30
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Tomáš Macura
19
52
12
3
13
19
19
36
Review
Skupina A 10. kolo 57
Basketky Krnov
OSK Olomouc
21. 4. 2024
10:00
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Matěj Šesták
8
77
1
23
2
48
6
60
Review
Skupina A 10. kolo 58
Basketky Krnov
OSK Olomouc
21. 4. 2024
11:45
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Matěj Šesták
25
92
1
21
7
44
19
64
Review
Skupina A 10. kolo 59
FASTAV Zlín
Basket Opava 2010
25. 2. 2024
12:00
Městská SH Zelené Jakub Vyplel
Vít Kostiha
10
92
2
14
4
33
4
66
Review
Skupina A 10. kolo 55
Basket Ostrava
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
24. 2. 2024
12:30
Trojhalí Kateřina Seberová
Tomáš Macura
96
21
21
6
47
9
80
11
Review
Skupina A 10. kolo 60
FASTAV Zlín
Basket Opava 2010
25. 2. 2024
13:30
Městská SH Zelené Jakub Vyplel
Vít Kostiha
10
67
4
7
8
27
10
51
Review
Skupina A 10. kolo 56
Basket Ostrava
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
24. 2. 2024
14:00
Trojhalí Kateřina Seberová
Tomáš Macura
120
21
36
4
70
7
90
19
Review
Skupina A 11. kolo 61
Basket Opava 2010
Basketky Krnov
16. 3. 2024
09:15
Sportovní hala Malé Hoštice Mikuláš Celta
Jakub Hanel
51
34
14
6
28
10
39
22
Review
Skupina A 11. kolo 63
OSK Olomouc
Basket Ostrava
16. 3. 2024
10:00
Základní škola Stupkova Jakub Válek
Jiří Fanta
62
71
16
13
27
33
43
53
Review
Skupina A 11. kolo 62
Basket Opava 2010
Basketky Krnov
16. 3. 2024
11:00
Sportovní hala Malé Hoštice Mikuláš Celta
Jakub Hanel
37
16
5
5
19
5
27
9
Review
Skupina A 11. kolo 64
OSK Olomouc
Basket Ostrava
16. 3. 2024
12:00
Základní škola Stupkova Jakub Válek
Jiří Fanta
55
64
12
11
26
31
48
43
Review
Skupina A 11. kolo 65
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
SBŠ Ostrava Jih
16. 3. 2024
14:30
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Jaroslav Střalka
Eva Němcová
34
50
12
10
16
32
28
40
Review
Skupina A 11. kolo 66
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
SBŠ Ostrava Jih
16. 3. 2024
16:00
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Eva Němcová
Jaroslav Střalka
48
69
6
27
22
39
32
65
Review
Skupina A 12. kolo 67
SBŠ Ostrava Jih
OSK Olomouc
6. 4. 2024
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Eva Němcová
Lukáš Macura
51
44
4
11
26
21
37
29
Review
Skupina A 12. kolo 71
Basketky Krnov
FASTAV Zlín
27. 4. 2024
10:30
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
27
36
8
9
13
13
20
25
Review
Skupina A 12. kolo 68
SBŠ Ostrava Jih
OSK Olomouc
6. 4. 2024
11:30
Hala Sportovního Gymnázia Eva Němcová
Lukáš Macura
61
50
13
17
27
32
45
38
Review
Skupina A 12. kolo 72
Basketky Krnov
FASTAV Zlín
27. 4. 2024
11:45
1. ZŠ Krnov Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
21
61
8
17
8
36
13
53
Review
Skupina A 12. kolo 69
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
6. 4. 2024
12:00
Gymnázium Hladnov Kateřina Seberová
Jan Posker
72
21
17
0
33
10
56
12
Review
Skupina A 12. kolo 70
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
6. 4. 2024
13:30
Gymnázium Hladnov Kateřina Seberová
Jan Posker
37
27
9
9
14
17
24
25
Review
Skupina A 13. kolo 75
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava Jih
20. 4. 2024
09:15
Sportovní hala Malé Hoštice Jakub Hanel
77
30
15
8
31
14
47
24
Review
Skupina A 13. kolo 77
OSK Olomouc
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
20. 4. 2024
10:00
Základní škola Stupkova Linda Vildová
Zuzana Kopřivová
132
28
23
16
65
18
96
22
Review
Skupina A 13. kolo 76
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava Jih
20. 4. 2024
11:00
Sportovní hala Malé Hoštice Jakub Hanel
52
24
11
5
26
13
34
22
Review
Skupina A 13. kolo 78
OSK Olomouc
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
20. 4. 2024
12:00
Základní škola Stupkova Linda Vildová
Zuzana Kopřivová
84
21
30
2
43
4
66
10
Review
Skupina A 13. kolo 73
FASTAV Zlín
Basket Ostrava
20. 4. 2024
12:15
Městská SH Zelené Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
20
67
10
13
14
33
16
41
Review
Skupina A 13. kolo 74
FASTAV Zlín
Basket Ostrava
20. 4. 2024
13:45
Městská SH Zelené Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
17
70
7
12
9
32
17
46
Review
Skupina A 14. kolo 79
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
Basket Opava 2010
11. 5. 2024
10:00
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Jan Menšík
Jan Ludva
22
40
8
10
10
23
16
31
Review
Skupina A 14. kolo 80
SBŠ Frenštát pod Radhoštěm
Basket Opava 2010
11. 5. 2024
11:30
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Jan Menšík
Jan Ludva
17
18
3
5
7
13
11
13
Review
Skupina A 14. kolo 81
SBŠ Ostrava Jih
FASTAV Zlín
8. 5. 2024
13:00
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Eva Němcová
61
9
10
4
25
7
45
9
Review
Skupina A 14. kolo 82
SBŠ Ostrava Jih
FASTAV Zlín
8. 5. 2024
14:30
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Eva Němcová
49
14
10
4
21
6
39
11
Review
Skupina A 14. kolo 83
Basket Ostrava
Basketky Krnov
16. 5. 2024
17:20
Trojhalí Jan Posker
Tomáš Macura
87
4
18
0
43
2
67
2
Review
Skupina A 14. kolo 84
Basket Ostrava
Basketky Krnov
16. 5. 2024
18:40
Trojhalí Jan Posker
Tomáš Macura
89
8
18
2
40
6
61
6
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
32 Eliška Hutníková OSK 12 17 1.0 14.5 6.6 1.4/2.8 48.9 0.0
Jolana Němcová TBS Přerov 12 21 1.0 11.2 5.3 0.6/2.0 31.0 1.4
Natálie Janulíková TBS Přerov 12 22 1.0 7.2 3.3 0.5/1.6 0.0* 1.2
35 Adéla Kárová OSK 12 8 1.0 19.6 9.3 1.1/1.9 0.0* 0.0
36 Sára Spáčilová OSK 12 18 1.0 8.6 4.3 0.1/0.2 0.0* 0.0
9 Ema Štembírková Start Ostrava 12 22 1.0 6.7 3.0 0.6/1.8 0.0* 1.5
42 Sofie Reichová OSK 12 22 1.0 6.4 3.0 0.5/1.5 0.0* 0.0
47 Julie Janečková Start Ostrava 12 22 1.0 6.1 2.7 0.6/2.7 23.7 1.3
50 Daniela Danečková OSK 11 24 1.0 5.3 2.5 0.3/1.3 0.0* 0.0
Terezie Mrázková TBS Přerov 12 17 1.0 6.8 3.2 0.5/1.2 0.0* 0.8
Klára Mazalová TBS Přerov 11 14 1.0 8.2 3.9 0.4/1.4 0.0* 0.7
40 Anna Hůlková OSK 12 20 1.0 5.6 2.7 0.3/1.2 0.0* 0.0
31 Beata Rozehnalová OSK 11 14 1.0 7.2 3.3 0.6/1.1 0.0* 0.0
Anna Boštíková TBS Přerov 11 20 1.0 5.0 2.3 0.4/1.3 0.0* 1.4
Dominika Černošková TBS Přerov 11 22 1.0 4.5 2.0 0.6/1.5 0.0* 1.3
37 Natálie Strnisková OSK 12 20 1.0 4.0 2.0 0.1/0.6 0.0* 0.0
Nikol Grmelová TBS Přerov 11 18 1.0 3.9 1.6 0.7/1.4 0.0* 1.9
43 Ema Slouková OSK 11 16 1.0 4.4 1.9 0.6/1.5 0.0* 0.0
33 Ludmila Pražáková OSK 12 14 1.0 4.6 2.0 0.6/1.3 0.0* 0.0
Isabela Řezáčová TBS Přerov 13 18 1.0 3.1 1.4 0.2/1.1 0.0* 0.7
38 Anna Bednářová OSK 12 12 1.0 4.7 2.1 0.5/1.2 0.0* 0.0
Šarlota Kučerová TBS Přerov 12 18 1.0 2.9 1.4 0.1/0.5 0.0* 1.1
10 Lucie Kubicová Start Ostrava 12 16 1.0 3.3 1.1 1.1/3.7 28.8 0.5
Barbora Zahradníková TBS Přerov 12 20 1.0 2.4 1.1 0.2/0.7 0.0* 0.4
19 Jana Mlýnková Start Ostrava 11 20 1.0 2.4 1.1 0.3/1.6 0.0* 0.9
44 Eliška Starostová OSK 11 11 1.0 4.0 1.9 0.2/0.5 0.0* 0.0
Lucie Čáslavová TBS Přerov 11 14 1.0 2.4 1.1 0.3/0.9 0.0* 1.3
Tereza Valentová TBS Přerov 12 16 1.0 2.0 1.1 0.0/0.1 0.0* 1.1
4 Meda Štembírková Start Ostrava 10 24 1.0 1.3 0.5 0.4/1.0 0.0* 0.5
14 Lucie Šebestová Start Ostrava 12 20 1.0 1.5 0.6 0.3/0.7 0.0* 0.6
41 Adéla Heinzová OSK 12 12 1.0 2.4 1.2 0.1/0.4 0.0* 0.0
34 Martina Hanková OSK 12 8 1.0 3.5 1.8 0.0/0.5 0.0* 0.0
48 Nelly Dreslerová Start Ostrava 11 24 1.0 1.1 0.4 0.3/1.7 0.0* 0.8
43 Karolína Lněničková Start Ostrava 11 10 1.0 2.0 0.9 0.2/0.8 0.0* 0.3
31 Nikola Čepová Start Ostrava 12 13 1.0 1.4 0.4 0.6/1.2 0.0* 0.2
22 Aneta Vystrčilová OSK 10 6 1.0 2.8 1.3 0.2/1.0 0.0* 0.0
Ema Valentová TBS Přerov 12 12 1.0 1.4 0.6 0.3/0.3 0.0* 0.6
39 Anna Šubíková OSK 12 20 1.0 0.7 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.0
44 Agáta Horváthová Start Ostrava 11 26 1.0 0.4 0.2 0.1/0.5 0.0* 0.4
35 Simona Klapuchová Start Ostrava 11 14 1.0 0.7 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.0
Denisa Ondrušková TBS Přerov 12 16 1.0 0.6 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.2
Kateřina Rychtarová TBS Přerov 10 9 1.0 0.9 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.4
7 Barbora Lubojacká Start Ostrava 12 13 1.0 0.5 0.2 0.0/0.6 0.0* 0.1
Gabriela Kolínková TBS Přerov 12 8 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.4
Lucie Chmelařová TBS Přerov 12 12 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
16 Tereza Veselá OSK 10 2 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Lilien Hejníčková OSK 10 2 1.0 2.0 0.5 1.0/2.0 50.0 0.0
Nella Smékalová TBS Přerov 11 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Libigrová TBS Přerov 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.8
Nela Dostálová TBS Přerov 12 14 1.0 0.1 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.6
Kateřina Dvořáková OSK 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Joslová TBS Přerov 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikol Zábranská TBS Přerov 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Anna Válková Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Petrovská Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Domanská Basket Opava 2010 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Vangelica Hnízdová Basketky Krnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Klára Mlčáková OSK 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Křižanovská Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Vaculíková Zlín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ludmila Sovadinová Basketky Krnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Chmielová SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dora Strapková Basketky Krnov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Galičáková SBŠ MOaP/Slezská 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Švolíková SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Gabriela Sukeník Start Ostrava 11 16 1.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.8
Barbora Běhulová Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Šimková SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Supíková Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Onderová BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Chaloupková Zlín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Ticháčková Zlín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Čižmářová Zlín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elena Hanáková Zlín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Polášková Zlín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Novosadová BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
29 Laura Letková Start Ostrava 10 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Sofie Jana Podsedníková Zlín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Burianová Basket Opava 2010 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Delongová BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Gáliková BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Dvořáková BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miriam Granzerová Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Chovanečková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Doleželová Zlín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Filová Zlín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Ingrová Zlín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
96 Tereza Macková SBŠ Ostrava Jih 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Hanáková Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natália Tomaníková Zlín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nataly Vochyánová Basketky Krnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Carmen Hamroziová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Parysová Basketky Krnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kalná Basketky Krnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Labajová Basketky Krnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Adéla Michalíková SBŠ Ostrava Jih 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zoe Závadová Basketky Krnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Gaudková Basketky Krnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Kübelová Basketky Krnov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Gorniaková Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Hojgrová Basketky Krnov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Krnáčová Basketky Krnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Hanzelová Basketky Krnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Evelína Hanáková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Zwyrtková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Klimánková BK FM 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Hájková Basket Opava 2010 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Drozdková Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Marie Chorá Basket Opava 2010 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Volná Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ballová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Tobolová Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Ptáčková Zlín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Markéta Sucháčková SBŠ Frenštát 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kupková Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melanie Jasníková Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Glonková Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Bližňáková Basket Opava 2010 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valérie Bližňáková Basket Opava 2010 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Cempírková BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Kocmánková BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Vlhová Basket Opava 2010 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Čeledová Zlín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Ireinová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Štenclová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Štenclová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Starečková Basket Opava 2010 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Rajsová BK FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Lesová Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Hančilová Basketky Krnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Březinová BK FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kačorová SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Szufnarowská SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Hrbáčková Basketky Krnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Osadníková Basketky Krnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Botková BK FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Budayová SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Potížová Basket Opava 2010 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zona Stojaković Basket Opava 2010 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Isabel Kostková Basket Ostrava 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Pastorová Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Kristýna Ulčáková SBŠ Frenštát 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tiara Gáborová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Sikorová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Michnová SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Wawrzycka Basket Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Kaniová SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Bulavová Basket Ostrava 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Hubníková SBŠ MOaP/Slezská 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Kijanicová Basket Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kraft SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bartulíková Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Boháčová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Květa Boháčová Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Staszková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Mináriková Basketky Krnov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Zdařilová Basket Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Ellen Limberková SBŠ 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Dinelli Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Kudláková Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Válková Basket Ostrava 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Beáta Schmidová Start Ostrava 8 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Madlen Rabinská OSK 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Wagnerová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Sára Kosecová Start Ostrava 10 20 1.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Sofie Mertová Basket Opava 2010 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Sofie Hermannová Start Ostrava 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Ondruchová Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Justýna Zbořilová Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Krausová Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Bartošová Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Tůmová Basket Opava 2010 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
89 Julie Martinková SBŠ Ostrava Jih 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nora Svobodová Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Hladká Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Blažková Basket Opava 2010 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Fialová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Szczepaniková Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
76 Helena Bohušová SBŠ 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Foretová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melanie Zapalačová Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marika Petřek Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Ciencialová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Tkáčová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Wolfová Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Eliška Stanovská SBŠ Ostrava Jih 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kapusciaková SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Žídková SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Gachová Zlín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
50 Monika Židková SBŠ 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Elen Kaděrová SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Theimerová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Fryčková Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Anna Maria Besuchová SBŠ 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bílá Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Talášková Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Šenová Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Pociorková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Kidoňová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Miturová SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Madla Ruszová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hýlová Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Pavlíková Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Matoušková Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Buryszová Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Stryjová SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
46 Anna Trunkátová SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Viktoria Valková SBŠ 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Pečtová SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Outratová SBŠ MOaP/Slezská 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Cymorková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Nela Valášková SBŠ 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Linetová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Rochlová BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Pracná SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Daniela Novotná SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Marmolová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
79 Chelsea Lišková SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Zvolánková SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Sýkorová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
88 Ella Elblová SBŠ Ostrava Jih 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Cahlíková SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Podlesná SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Krausová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Pařízková Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
89 Dominika Marušáková SBŠ 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marika Vojkůvková BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Wlodyková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melanie Blokšová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Valerie Elblová SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
75 Alžběta Šnapková SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
57 Karin Francová SBŠ Ostrava Jih 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Škvařilová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
98 Charlota Daisy Dzurková SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Dlabajová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šarlota Buchlovská SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Rošková Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
87 Aneta Chowaniecová SBŠ 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
74 Anna Chudíková SBŠ 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
55 Ella Marie Copová SBŠ 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Friedrichová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
40 Hana Valková SBŠ 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
27 Sofie Pustková SBŠ 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Pospíšková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hubníková SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gertruda Jana Vojáčková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Tereza Čeladynová SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Žídková SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Roszková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lichnová BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Justýna Ratiborská Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
84 Isabel Václavíková SBŠ 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Skřipcová TBS Přerov 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amalia Anna Škrlík TBS Přerov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Jakubíková SBŠ Frenštát 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Mihalová OSK 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Viktorová TBS Přerov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Ela Novotná SBŠ Frenštát 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Vránová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iva Kotrbová SBŠ Frenštát 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Heroldová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Buzková SBŠ Frenštát 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stela Anderková SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Ševčíková SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
80 Isabella Kotková SBŠ 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Šťastná SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Anastázie Magnusková SBŠ Frenštát 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Nathalie David SBŠ Frenštát 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
49 Klára Jeřábková SBŠ 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Izabela Kovaříková SBŠ Frenštát 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Valentová OSK 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valérie Honková OSK 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Špundová OSK 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Čechová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Nela Kahánková SBŠ Frenštát 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Vanesa Mužík SBŠ Frenštát 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kocourková Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Trejbalová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Ševčíková Basket Opava 2010 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Markéta Michalíková SBŠ Ostrava Jih 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Abigail Hisemová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nella Štrbáková Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tamara Kypúsová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Drongová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Vavříčková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
64 Ema Trávníčková SBŠ 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentýna Trochtová SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Janíková BK FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Kateřina Sadílková SBŠ Frenštát 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Michaela Mrázová SBŠ Ostrava Jih 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Lucie Genzerová SBŠ Frenštát 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Julia Bartusková SBŠ Frenštát 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Karolína Schenkerová SBŠ Frenštát 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Struhařová Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Mrkvová Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Sztefková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Isabelle Milly Mackrill SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Irmuun Ariunjargal Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Vavřačová SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Mojová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Sofie Vašíčková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bubelová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Valíčková BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Božoňová BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Horsáková SBŠ MOaP/Slezská 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Knýblová SBŠ Ostrava Jih 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hanusková SBŠ MOaP/Slezská 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Hana Sadílková SBŠ Frenštát 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Vycpálková SBŠ Ostrava Jih 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
54 Eliška Václavíková SBŠ 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marina Šplíchalová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Štěrbová Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hedvika Dvořáková OSK 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Žárská SBŠ Frenštát 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nelly Roszková SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Stýskalová BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Přistálová Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Petrikovičová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Micklerová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Eliška Kolúchová SBŠ Frenštát 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Schäferová Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Filipová Basket Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Petra Bennet SBŠ Frenštát 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
46 Valentina Pešková Start Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas