Středomoravský přebor U12M

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 12085
BCM Orli Prostějov
FASTAV Zlín B
30. 9. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ Jiří Fanta
Patrik Michal
84
25
40
2
44
14
77
16
Review
Základní část 1. kolo 12005
FASTAV Zlín A
TBS Přerov * 4x11
30. 9. 2023
09:00
Dominik Krčmář
Patrik Michal
111
25
Review
Základní část 1. kolo 12005
FASTAV Zlín A
TBS Přerov * 4x11
30. 9. 2023
09:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Vít Kostiha
111
25
30
5
55
13
81
19
Review
Základní část 1. kolo 12001
BK Lipník MIX* 3x11
TJ Šumperk MIX* 3x11
30. 9. 2023
09:30
Sportovní hala Josef Slavík
Filip Hudec
96
10
15
4
49
4
70
8
Review
Základní část 1. kolo 12003
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
30. 9. 2023
09:30
SH UP Olomouc Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
48
50
10
13
26
25
35
44
Review
Základní část 1. kolo 12006
FASTAV Zlín A
TBS Přerov * 4x11
30. 9. 2023
10:45
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Vít Kostiha
94
24
30
0
50
9
66
17
Review
Základní část 1. kolo 12086
BCM Orli Prostějov
FASTAV Zlín B
30. 9. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ Jiří Fanta
Patrik Michal
72
16
23
3
37
10
61
12
Review
Základní část 1. kolo 12004
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
30. 9. 2023
11:00
SH UP Olomouc Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
63
50
12
5
28
21
49
29
Review
Základní část 1. kolo 12002
BK Lipník MIX* 3x11
TJ Šumperk MIX* 3x11
30. 9. 2023
11:15
Sportovní hala Filip Hudec
Josef Slavík
115
8
24
4
58
6
91
8
Review
Základní část 2. kolo 12011
BCM Orli Prostějov
BK Lipník MIX* 3x11
14. 10. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
36
31
12
9
20
19
34
23
Review
Základní část 2. kolo 12009
TJ Šumperk MIX* 3x11
SK UP BCM Olomouc
21. 10. 2023
10:00
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Adéla Lávičková
14
98
6
25
7
46
12
70
Review
Základní část 2. kolo 12012
BCM Orli Prostějov
BK Lipník MIX* 3x11
14. 10. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
39
46
20
9
23
22
39
28
Review
Základní část 2. kolo 12007
TJ Slavia Kroměříž
FASTAV Zlín A
14. 10. 2023
12:00
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Theodor Kuba
51
69
8
20
24
33
40
51
Review
Základní část 2. kolo 12010
TJ Šumperk MIX* 3x11
SK UP BCM Olomouc
21. 10. 2023
12:00
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Adéla Lávičková
20
76
16
14
18
29
20
47
Review
Základní část 2. kolo 12008
TJ Slavia Kroměříž
FASTAV Zlín A
14. 10. 2023
13:30
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Theodor Kuba
38
60
4
16
18
22
26
36
Review
Základní část 2. kolo 12087
FASTAV Zlín B
TBS Přerov * 4x11
14. 10. 2023
14:45
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
18
110
3
36
3
58
12
84
Review
Základní část 2. kolo 12088
FASTAV Zlín B
TBS Přerov * 4x11
14. 10. 2023
16:15
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
11
92
2
23
8
43
8
74
Review
Základní část 3. kolo 12017
TBS Přerov * 4x11
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
Sokolovna
Preview
Základní část 3. kolo 12018
TBS Přerov * 4x11
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
Sokolovna
Preview
Základní část 3. kolo 12089
BK Lipník MIX* 3x11
FASTAV Zlín B
4. 11. 2023
09:30
Sportovní hala Ladislav Sokolovský
Jakub Kroutil
72
16
21
4
40
6
62
14
Review
Základní část 3. kolo 12090
BK Lipník MIX* 3x11
FASTAV Zlín B
4. 11. 2023
11:15
Sportovní hala Ladislav Sokolovský
Jakub Kroutil
56
37
16
8
26
17
36
21
Review
Základní část 3. kolo 12013
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
4. 11. 2023
11:30
SH UP Olomouc Jiří Fanta
Jakub Válek
60
32
17
17
34
19
52
24
Review
Základní část 3. kolo 12014
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
4. 11. 2023
13:00
SH UP Olomouc Jiří Fanta
Jakub Válek
44
16
18
2
31
12
32
16
Review
Základní část 3. kolo 12015
FASTAV Zlín A
TJ Šumperk MIX* 3x11
17. 12. 2023
13:00
Městská SH Zelené Zdeněk Latík
Vít Kostiha
128
13
44
2
84
4
102
12
Review
Základní část 3. kolo 12016
FASTAV Zlín A
TJ Šumperk MIX* 3x11
17. 12. 2023
14:30
Městská SH Zelené Zdeněk Latík
Vít Kostiha
106
12
27
2
56
4
82
6
Review
Základní část 4. kolo 12091
FASTAV Zlín B
TJ Slavia Kroměříž
17. 11. 2023
09:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
15
134
4
35
9
63
13
100
Review
Základní část 4. kolo 12021
BCM Orli Prostějov
FASTAV Zlín A
18. 11. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Jakub Sochor
22
63
6
10
10
26
20
35
Review
Základní část 4. kolo 12023
BK Lipník MIX* 3x11
SK UP BCM Olomouc
17. 11. 2023
09:00
Sportovní hala Zdeněk Latík
Jakub Kroutil
45
72
13
18
26
38
32
54
Review
Základní část 4. kolo 12092
FASTAV Zlín B
TJ Slavia Kroměříž
17. 11. 2023
10:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
15
124
6
29
8
70
13
107
Review
Základní část 4. kolo 12024
BK Lipník MIX* 3x11
SK UP BCM Olomouc
17. 11. 2023
10:45
Sportovní hala Zdeněk Latík
Jakub Kroutil
43
74
6
13
28
31
35
51
Review
Základní část 4. kolo 12022
BCM Orli Prostějov
FASTAV Zlín A
18. 11. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Jakub Sochor
35
70
11
24
17
41
25
55
Review
Základní část 4. kolo 12019
TJ Šumperk MIX* 3x11
TBS Přerov * 4x11
18. 11. 2023
14:00
Hala Tyršův stadion Zdeněk Latík
Adéla Lávičková
19
80
9
26
10
42
17
64
Review
Základní část 4. kolo 12020
TJ Šumperk MIX* 3x11
TBS Přerov * 4x11
18. 11. 2023
16:00
Hala Tyršův stadion Zdeněk Latík
Adéla Lávičková
17
78
11
14
11
32
17
44
Review
Základní část 5. kolo 12093
SK UP BCM Olomouc
FASTAV Zlín B
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc Linda Vildová
Adéla Lávičková
Preview
Základní část 5. kolo 12094
SK UP BCM Olomouc
FASTAV Zlín B
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc Linda Vildová
Adéla Lávičková
Preview
Základní část 5. kolo 12025
FASTAV Zlín A
BK Lipník MIX* 3x11
26. 11. 2023
09:00
Městská SH Zelené Daniel Krčmář
Zuzana Kopřivová
100
18
26
5
52
8
74
14
Review
Základní část 5. kolo 12029
TJ Slavia Kroměříž
TJ Šumperk MIX* 3x11
25. 11. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Filip Novák
144
14
28
2
62
7
99
14
Review
Základní část 5. kolo 12026
FASTAV Zlín A
BK Lipník MIX* 3x11
26. 11. 2023
10:30
Městská SH Zelené Zuzana Kopřivová
Daniel Krčmář
86
35
19
8
37
12
54
28
Review
Základní část 5. kolo 12030
TJ Slavia Kroměříž
TJ Šumperk MIX* 3x11
25. 11. 2023
11:30
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Filip Novák
126
15
30
4
66
8
94
14
Review
Základní část 5. kolo 12027
TBS Přerov * 4x11
BCM Orli Prostějov
25. 11. 2023
15:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Jakub Kroutil
51
46
8
8
14
30
23
37
39
39
Review
Základní část 5. kolo 12028
TBS Přerov * 4x11
BCM Orli Prostějov
25. 11. 2023
17:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Jakub Kroutil
39
31
6
14
19
21
23
27
Review
Základní část 6. kolo 12035
SK UP BCM Olomouc
FASTAV Zlín A
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc 0
20
*
Review
Základní část 6. kolo 12036
SK UP BCM Olomouc
FASTAV Zlín A
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc 0
20
*
Review
Základní část 6. kolo 12031
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
9. 12. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ Dominik Krčmář
Patrik Michal
24
80
12
12
14
42
20
63
Review
Základní část 6. kolo 12033
BK Lipník MIX* 3x11
TBS Přerov * 4x11
9. 12. 2023
09:00
Sportovní hala Vladimír Němčák
Ladislav Sokolovský
75
37
21
11
38
19
53
31
Review
Základní část 6. kolo 12095
FASTAV Zlín B
TJ Šumperk MIX* 3x11
9. 12. 2023
10:00
Městská SH Zelené David Vyplel
Vít Kostiha
34
33
14
13
23
13
27
27
Review
Základní část 6. kolo 12034
BK Lipník MIX* 3x11
TBS Přerov * 4x11
9. 12. 2023
10:45
Sportovní hala Ladislav Sokolovský
Vladimír Němčák
57
21
12
8
27
11
42
15
Review
Základní část 6. kolo 12032
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
9. 12. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ Dominik Krčmář
Patrik Michal
34
78
6
10
11
43
23
59
Review
Základní část 6. kolo 12096
FASTAV Zlín B
TJ Šumperk MIX* 3x11
9. 12. 2023
11:30
Městská SH Zelené David Vyplel
Filip Novák
34
59
10
17
16
25
26
43
Review
Základní část 7. kolo 12041
TJ Šumperk MIX* 3x11
BCM Orli Prostějov
6. 1. 2024
09:30
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Adéla Lávičková
29
61
9
11
14
29
21
49
Review
Základní část 7. kolo 12039
TJ Slavia Kroměříž
BK Lipník MIX* 3x11
6. 1. 2024
10:00
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Vít Kostiha
82
42
19
6
43
20
59
32
Review
Základní část 7. kolo 12037
TBS Přerov * 4x11
SK UP BCM Olomouc
6. 1. 2024
10:30
Sokolovna Jakub Válek
Linda Vildová
53
60
9
13
21
32
29
50
Review
Základní část 7. kolo 12040
TJ Slavia Kroměříž
BK Lipník MIX* 3x11
6. 1. 2024
11:30
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Vít Kostiha
48
42
18
10
32
19
42
30
Review
Základní část 7. kolo 12042
TJ Šumperk MIX* 3x11
BCM Orli Prostějov
6. 1. 2024
11:30
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Adéla Lávičková
21
57
8
15
11
28
17
43
Review
Základní část 7. kolo 12038
TBS Přerov * 4x11
SK UP BCM Olomouc
6. 1. 2024
12:00
Sokolovna Jakub Válek
Linda Vildová
55
57
15
17
29
26
35
46
Review
Základní část 7. kolo 12097
FASTAV Zlín A
FASTAV Zlín B
5. 1. 2024
16:30
Městská SH Zelené
101
24
18
8
50
10
77
15
Review
Základní část 7. kolo 12098
FASTAV Zlín A
FASTAV Zlín B
5. 1. 2024
18:00
Městská SH Zelené
88
25
29
0
45
4
75
7
Review
Základní část 8. kolo 12099
FASTAV Zlín B
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Preview
Základní část 8. kolo 12100
FASTAV Zlín B
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Preview
Základní část 8. kolo 12047
TBS Přerov * 4x11
FASTAV Zlín A
20. 1. 2024
09:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Zdeněk Latík
22
77
11
19
13
36
19
53
Review
Základní část 8. kolo 12048
TBS Přerov * 4x11
FASTAV Zlín A
20. 1. 2024
10:30
Sokolovna Zdeněk Latík
Ladislav Sokolovský
33
71
14
17
20
34
29
51
Review
Základní část 8. kolo 12043
TJ Šumperk MIX* 3x11
BK Lipník MIX* 3x11
20. 1. 2024
12:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Patrik Michal
16
100
10
18
12
44
16
62
Review
Základní část 8. kolo 12045
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
20. 1. 2024
12:30
Hala TJ Slavia René Klapetek
Jan Menšík
39
51
9
13
19
25
31
39
Review
Základní část 8. kolo 12044
TJ Šumperk MIX* 3x11
BK Lipník MIX* 3x11
20. 1. 2024
14:00
Hala Tyršův stadion David Tichý
Patrik Michal
23
86
4
19
10
54
17
66
Review
Základní část 8. kolo 12046
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
20. 1. 2024
14:00
Hala TJ Slavia René Klapetek
Jan Menšík
41
59
10
18
18
32
28
49
Review
Základní část 9. kolo 12049
FASTAV Zlín A
TJ Slavia Kroměříž
10. 2. 2024
09:00
Městská SH Zelené Vratislav Doležal
Daniel Krčmář
70
54
10
16
34
27
46
45
Review
Základní část 9. kolo 12053
BK Lipník MIX* 3x11
BCM Orli Prostějov
14. 1. 2024
09:00
Sportovní hala Vladimír Němčák
Jakub Kroutil
89
32
20
4
43
9
59
24
Review
Základní část 9. kolo 12050
FASTAV Zlín A
TJ Slavia Kroměříž
10. 2. 2024
10:30
Městská SH Zelené Vratislav Doležal
Daniel Krčmář
87
39
23
9
45
17
61
33
Review
Základní část 9. kolo 12054
BK Lipník MIX* 3x11
BCM Orli Prostějov
14. 1. 2024
10:45
Sportovní hala Vladimír Němčák
Jakub Kroutil
87
28
15
8
36
16
56
26
Review
Základní část 9. kolo 12101
TBS Přerov * 4x11
FASTAV Zlín B
10. 2. 2024
11:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Martin Kopřiva
92
31
12
8
38
11
59
19
Review
Základní část 9. kolo 12051
SK UP BCM Olomouc
TJ Šumperk MIX* 3x11
10. 2. 2024
12:00
SH UP Olomouc Zdeněk Latík
Patrik Michal
80
19
17
2
38
9
61
12
Review
Základní část 9. kolo 12102
TBS Přerov * 4x11
FASTAV Zlín B
10. 2. 2024
12:30
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Martin Kopřiva
91
24
20
10
42
14
65
22
Review
Základní část 9. kolo 12052
SK UP BCM Olomouc
TJ Šumperk MIX* 3x11
10. 2. 2024
13:30
SH UP Olomouc Zdeněk Latík
Patrik Michal
90
13
28
1
42
5
66
9
Review
Základní část 10. kolo 12055
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
24. 2. 2024
09:00
Tělocvična ZŠ Jakub Kremser
Vít Kostiha
24
66
12
16
18
38
22
48
Review
Základní část 10. kolo 12057
TJ Šumperk MIX* 3x11
FASTAV Zlín A
25. 2. 2024
09:30
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Adéla Lávičková
16
129
4
37
6
67
12
92
Review
Základní část 10. kolo 12103
FASTAV Zlín B
BK Lipník MIX* 3x11
24. 2. 2024
10:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
10
119
0
31
4
22
4
25
Review
Základní část 10. kolo 12056
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
24. 2. 2024
11:00
Tělocvična ZŠ Jakub Kremser
Vít Kostiha
27
76
8
25
14
43
18
66
Review
Základní část 10. kolo 12058
TJ Šumperk MIX* 3x11
FASTAV Zlín A
25. 2. 2024
11:30
Hala Tyršův stadion Adéla Lávičková
Patrik Michal
15
121
3
17
6
57
12
88
Review
Základní část 10. kolo 12104
FASTAV Zlín B
BK Lipník MIX* 3x11
24. 2. 2024
11:30
Městská SH Zelené Jakub Vyplel
Břetislav Kraváček
18
113
8
33
6
23
2
30
Review
Základní část 10. kolo 12059
TJ Slavia Kroměříž
TBS Přerov * 4x11
5. 11. 2023
12:00
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Filip Silný
92
24
32
6
54
10
78
16
Review
Základní část 10. kolo 12060
TJ Slavia Kroměříž
TBS Přerov * 4x11
5. 11. 2023
13:30
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Filip Novák
89
31
19
6
43
10
73
21
Review
Základní část 11. kolo 12061
TBS Přerov * 4x11
TJ Šumperk MIX* 3x11
3. 3. 2024
09:00
Sokolovna Vratislav Doležal
Zdeněk Latík
92
40
18
14
41
22
71
33
Review
Základní část 11. kolo 12105
TJ Slavia Kroměříž
FASTAV Zlín B
2. 3. 2024
10:00
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Filip Novák
95
31
17
9
37
17
67
29
Review
Základní část 11. kolo 12062
TBS Přerov * 4x11
TJ Šumperk MIX* 3x11
3. 3. 2024
11:00
Sokolovna Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
121
31
33
12
57
21
89
24
Review
Základní část 11. kolo 12106
TJ Slavia Kroměříž
FASTAV Zlín B
2. 3. 2024
11:30
Hala TJ Slavia Vít Kostiha
Josef Slavík
85
27
24
8
32
14
62
14
Review
Základní část 11. kolo 12063
FASTAV Zlín A
BCM Orli Prostějov
2. 3. 2024
13:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Zuzana Kopřivová
89
30
20
6
51
14
59
28
Review
Základní část 11. kolo 12064
FASTAV Zlín A
BCM Orli Prostějov
2. 3. 2024
14:30
Městská SH Zelené Zuzana Kopřivová
Břetislav Kraváček
115
3
27
1
60
1
80
1
Review
Základní část 11. kolo 12065
SK UP BCM Olomouc
BK Lipník MIX* 3x11
29. 2. 2024
16:15
Gymnázium Hejčín Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
51
35
13
7
26
11
39
24
Review
Základní část 11. kolo 12066
SK UP BCM Olomouc
BK Lipník MIX* 3x11
29. 2. 2024
17:45
Gymnázium Hejčín Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
63
34
14
7
34
10
48
20
Review
Základní část 12. kolo 12107
FASTAV Zlín B
SK UP BCM Olomouc
16. 3. 2024
-
Preview
Základní část 12. kolo 12108
FASTAV Zlín B
SK UP BCM Olomouc
16. 3. 2024
-
Preview
Základní část 12. kolo 12067
BK Lipník MIX* 3x11
FASTAV Zlín A
16. 3. 2024
09:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 12. kolo 12069
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov * 4x11
16. 3. 2024
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 12. kolo 12068
BK Lipník MIX* 3x11
FASTAV Zlín A
16. 3. 2024
10:45
Sportovní hala
Preview
Základní část 12. kolo 12070
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov * 4x11
16. 3. 2024
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 12. kolo 12071
TJ Šumperk MIX* 3x11
TJ Slavia Kroměříž
16. 3. 2024
14:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 12. kolo 12072
TJ Šumperk MIX* 3x11
TJ Slavia Kroměříž
16. 3. 2024
16:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 13. kolo 12073
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
6. 4. 2024
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 13. kolo 12074
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
6. 4. 2024
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 13. kolo 12077
FASTAV Zlín A
SK UP BCM Olomouc
6. 4. 2024
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 13. kolo 12078
FASTAV Zlín A
SK UP BCM Olomouc
6. 4. 2024
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 13. kolo 12109
TJ Šumperk MIX* 3x11
FASTAV Zlín B
6. 4. 2024
-
Preview
Základní část 13. kolo 12110
TJ Šumperk MIX* 3x11
FASTAV Zlín B
6. 4. 2024
-
Preview
Základní část 13. kolo 12075
TBS Přerov * 4x11
BK Lipník MIX* 3x11
6. 4. 2024
09:00
Sokolovna
Preview
Základní část 13. kolo 12076
TBS Přerov * 4x11
BK Lipník MIX* 3x11
6. 4. 2024
11:00
Sokolovna
Preview
Základní část 14. kolo 12079
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov * 4x11
20. 4. 2024
-
Preview
Základní část 14. kolo 12080
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov * 4x11
20. 4. 2024
-
Preview
Základní část 14. kolo 12111
FASTAV Zlín B
FASTAV Zlín A
20. 4. 2024
-
Preview
Základní část 14. kolo 12112
FASTAV Zlín B
FASTAV Zlín A
20. 4. 2024
-
Preview
Základní část 14. kolo 12081
BK Lipník MIX* 3x11
TJ Slavia Kroměříž
20. 4. 2024
09:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 14. kolo 12083
BCM Orli Prostějov
TJ Šumperk MIX* 3x11
20. 4. 2024
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 14. kolo 12082
BK Lipník MIX* 3x11
TJ Slavia Kroměříž
20. 4. 2024
10:45
Sportovní hala
Preview
Základní část 14. kolo 12084
BCM Orli Prostějov
TJ Šumperk MIX* 3x11
20. 4. 2024
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Daniel Hlávka TBS Přerov 12 19 1.0 9.8 4.6 0.7/1.7 0.0* 1.0
David Konečný TBS Přerov 13 15 1.0 9.2 4.4 0.4/1.1 0.0* 1.0
Michal Hilbert TBS Přerov 12 19 1.0 7.1 3.3 0.6/2.1 28.2 2.5
Jakub Chromec TBS Přerov 13 19 1.0 7.1 3.2 0.7/1.3 0.0* 1.3
Michael Bělohoubek TBS Přerov 13 19 1.0 6.1 2.8 0.5/1.7 0.0* 0.9
Erik Pivoda TBS Přerov 13 15 1.0 6.8 3.4 0.0/0.3 0.0* 2.5
Michal Novotný TBS Přerov 10 19 1.0 5.2 2.5 0.1/0.4 0.0* 0.9
Kvido Kuban TBS Přerov 12 10 1.0 8.3 4.0 0.3/1.4 0.0* 0.8
Matyáš Bukva TBS Přerov 12 18 1.0 2.8 1.2 0.3/1.0 0.0* 1.4
Michal Navrátil TBS Přerov 12 11 1.0 3.3 1.5 0.2/0.6 0.0* 0.5
Viktor Fritscher TBS Přerov 12 16 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Marek Hraško TBS Přerov 12 10 1.0 2.4 1.2 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zdeněk Skopalík TBS Přerov 10 6 1.0 1.7 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tobias Roopnarine TBS Přerov 11 2 1.0 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Tereza Smejkalová BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Špitalská BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Sedláček FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Plšek FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Solodukha Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jurečka BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Rolincová BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vrána FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Gresl FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Jandová BK Lipník MIX 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kylar BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Grohar Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štěpaník Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alois Polášek FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Malina FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Krestýn BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koukal SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Mašek BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Bradáč BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Franta BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Jendrišák TJ Šumperk MIX 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Jančík BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hammerle FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jindřich Hanke Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oskar Lachman BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Sládek FASTAV Zlín B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sládek SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Inderka BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Michálek SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Voráč FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Krejčíř BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Absolon FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zbořil SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Tomáš Heider TBS Přerov 11 7 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jiří Ratajský FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elias Abdulrahman Zerouak FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucián Zbořil FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Varmužová TJ Šumperk MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Holouš TJ Šumperk MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Katzer TJ Šumperk MIX 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vobořil TJ Šumperk MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kučera FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Čermák TJ Šumperk MIX 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Růžička SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Krátký SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Krpálek SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrien Kumr SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Chovaneček TJ Šumperk MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Horáková TJ Šumperk MIX 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Plaňavová TJ Šumperk MIX 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Svák TBS Přerov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Adrian Novák FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Wiesnerová TJ Šumperk MIX 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damian Hoza TBS Přerov 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Mia Sofia Minářová TJ Šumperk MIX 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Coufal SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Roček FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kopečný SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Křupka Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Kováříková BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrian Luha FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nestor Silanťjev FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Cinek TJ Šumperk MIX 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johanna Brzobohatá TJ Šumperk MIX 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Bank TJ Šumperk MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Šubrt TJ Šumperk MIX 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Langer TJ Šumperk MIX 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Langer TJ Šumperk MIX 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plaňava TJ Šumperk MIX 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Janko TJ Šumperk MIX 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Dvořáková TJ Šumperk MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Piatkevičová TJ Šumperk MIX 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Babík FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Faltus TJ Šumperk MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pokorný FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Rolinc BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Gregor Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Heinz Slavia Kroměříž 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohumil Navrátil Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Hittl Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Silný Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Horký BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Palčík Slavia Kroměříž 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Skulník BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Jára SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Šimonovič FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Skoupil FASTAV Zlín A 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Dokoupil BCM Orli Prostějov 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Rozumek BCM Orli Prostějov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Jurek FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Běhal FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Číž FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Šumbera Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Ondruška SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hotař FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Sedláček BK Lipník MIX 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Úlehla FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Váhala BK Lipník MIX 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Bednářová BK Lipník MIX 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rychtar BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Panák BK Lipník MIX 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Mochťák BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Dobrotková BK Lipník MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Raška BK Lipník MIX 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kacálek SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Rašková BK Lipník MIX 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kapaňa SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vlk FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Rytíř BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Peterek BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marco Vitič SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Ziegler SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Němčík SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Šena FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Michálek FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Zetochová TJ Šumperk MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Bobek Slavia Kroměříž 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Klakurka TBS Přerov 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Vítek Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Štípala Slavia Kroměříž 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Zavadil Slavia Kroměříž 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kosinka Slavia Kroměříž 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Hub Slavia Kroměříž 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Horsák Slavia Kroměříž 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Vavřík Slavia Kroměříž 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bednář BK Lipník MIX 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Michálek SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Babinec SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nevařil FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Tomančák FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Vala FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Skoupil FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bezouška FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tibor Kurnocík FASTAV Zlín B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikita Scripcaru SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hrubý FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Fojt BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Koukal BCM Orli Prostějov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Vdovec SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Flášar SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Vařeka SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Konečný Slavia Kroměříž 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Ivan Rachůnek FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Pisklák BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jáchim Slavia Kroměříž 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Mateo Vrba BCM Orli Prostějov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Skaunic FASTAV Zlín A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Černocký FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Petráš TJ Šumperk MIX 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Přibyl BCM Orli Prostějov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Tuček SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kukač SK UP BCM Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Škára SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Bačík SK UP BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Václavík FASTAV Zlín B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH %
FASTAV Zlín A 3 0.0 0.0 /0.0 0.0
TBS Přerov 19 28.4 3.6 /10.4 34.3
FASTAV Zlín B 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
Slavia Kroměříž 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
TJ Šumperk MIX 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
BCM Orli Prostějov 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Lipník MIX 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
SK UP BCM Olomouc 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 - - -
Vyplel David 2 2 0 0 - - -
Vyplel Jakub 6 1 5 0 - - -
Vildová Linda 4 0 4 0 - - -
Válek Jakub 4 2 2 0 - - -
Tichý David 1 1 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 14 11 3 0 - - -
Sochor Jakub 2 0 2 0 - - -
Slavík Josef 6 4 2 0 - - -
Silný Filip 1 0 1 0 - - -
Novák Filip 5 0 5 0 - - -
Němčák Vladimír 4 3 1 0 - - -
Michal Patrik 15 5 10 0 - - -
Menšík Jan 2 0 2 0 - - -
Lávičková Adéla 8 1 7 0 - - -
Latík Zdeněk 12 10 2 0 - - -
Kuba Theodor 2 0 2 0 - - -
Kroutil Jakub 8 0 8 0 - - -
Kremser Jakub 2 2 0 0 - - -
Krčmář Daniel 6 1 5 0 - - -
Krčmář Dominik 7 7 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 12 10 2 0 - - -
Kostiha Vít 10 1 9 0 - - -
Kopřivová Zuzana 4 2 2 0 - - -
Kopřiva Martin 2 0 2 0 - - -
Klapetek René 2 2 0 0 - - -
Hudec Filip 2 1 1 0 - - -
Fanta Jiří 5 5 0 0 - - -
Doležal Vratislav 6 4 2 0 - - -
Bešina Marek 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře