Přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
F1 1. kolo 38
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
10. 12. 2023
10:30
ZŠ Horáčkova Adam Križanský
Jiří Daňha
22
90
8
19
3
22
10
21
1
28
Review
F1 1. kolo 37
Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
10. 12. 2023
11:15
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Vampola
Robert Kuhn
82
57
21
17
43
29
68
43
Review
F1 1. kolo 39
USK Praha
Sokol Žižkov Cubs
6. 1. 2024
12:00
ZŠ Starodubečská Marek Škořepa
Viola Durdová
86
24
21
11
38
15
67
21
Review
F1 2. kolo 41
TJ Sokol Pražský
USK Praha
9. 12. 2023
08:30
Sportovní hala Jeneč Michal Bakajsa
Miloslav Jon
45
61
8
15
18
28
34
43
Review
F1 2. kolo 42
Tygři Praha
Sokol Kbely
6. 1. 2024
09:00
ZŠ Starodubečská Marek Škořepa
Viola Durdová
84
22
24
9
47
15
68
22
Review
F1 2. kolo 40
TJ Sokol Dubeč
Sokol Žižkov Cubs
9. 12. 2023
11:00
ZŠ Mochovská Jakub Vampola
Martin Kmošek
62
38
11
8
31
18
46
31
Review
F1 3. kolo 44
USK Praha
Tygři Praha
9. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Jeneč Michal Bakajsa
Miloslav Jon
63
84
11
24
29
41
41
58
Review
F1 3. kolo 45
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Pražský
7. 1. 2024
11:00
ZŠ Mochovská Miloslav Jon
Magdalena Soudková
28
62
13
17
16
38
26
48
Review
F1 3. kolo 43
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
9. 12. 2023
12:40
ZŠ Mochovská Jakub Vampola
Martin Kmošek
47
58
16
14
23
32
33
45
Review
F1 4. kolo 47
Tygři Praha
Sokol Žižkov Cubs
10. 12. 2023
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Vampola
Robert Kuhn
89
49
15
19
44
31
61
44
Review
F1 4. kolo 46
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
6. 1. 2024
10:30
ZŠ Starodubečská Marek Škořepa
Viola Durdová
29
48
7
8
13
23
22
38
Review
F1 4. kolo 48
Sokol Kbely
USK Praha
10. 12. 2023
12:00
ZŠ Horáčkova Adam Križanský
Jiří Daňha
22
88
4
28
7
50
16
73
Review
F1 5. kolo 50
Sokol Žižkov Cubs
Sokol Kbely
9. 12. 2023
09:20
ZŠ Mochovská Jakub Vampola
Martin Kmošek
56
31
26
4
34
14
46
22
Review
F1 5. kolo 51
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
9. 12. 2023
11:30
Sportovní hala Jeneč Michal Bakajsa
Miloslav Jon
49
83
12
16
23
41
37
65
Review
F1 5. kolo 49
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
7. 1. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova Jiří Daňha
Robert Kuhn
77
35
18
14
38
23
55
30
Review
F1 6. kolo 54
Sokol Žižkov Cubs
USK Praha
10. 3. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova Marek Škořepa
Martin Kmošek
41
94
10
25
24
52
32
76
Review
F1 6. kolo 53
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
7. 1. 2024
09:20
ZŠ Mochovská Miloslav Jon
Magdalena Soudková
68
21
17
2
35
4
46
19
Review
F1 6. kolo 52
TJ Sokol Dubeč
Tygři Praha
7. 1. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova Jiří Daňha
Robert Kuhn
38
66
15
16
23
39
34
59
Review
F1 7. kolo 56
USK Praha
TJ Sokol Pražský
10. 12. 2023
09:00
ZŠ Horáčkova Adam Križanský
Jiří Daňha
54
39
16
18
15
6
9
6
14
9
Review
F1 7. kolo 57
Sokol Kbely
Tygři Praha
10. 3. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova Marek Škořepa
Martin Kmošek
30
94
8
20
12
49
22
67
Review
F1 7. kolo 55
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Dubeč
10. 12. 2023
13:00
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Vampola
Robert Kuhn
35
43
15
7
18
20
29
31
Review
F1 8. kolo 59
Tygři Praha
USK Praha
7. 1. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova Jiří Daňha
Robert Kuhn
68
60
23
9
43
26
52
42
Review
F1 8. kolo 58
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
27. 1. 2024
10:30
ZŠ Starodubečská Adam Križanský
Robert Kuhn
62
19
16
3
30
9
48
11
Review
F1 8. kolo 60
TJ Sokol Pražský
Sokol Žižkov Cubs
27. 1. 2024
12:30
Sokol pražský Vojtěch Schaffner
Jan Sýtař
57
55
13
16
28
34
44
44
Review
F1 9. kolo 63
USK Praha
Sokol Kbely
27. 1. 2024
09:00
ZŠ Starodubečská Adam Križanský
Robert Kuhn
81
28
20
4
47
14
64
23
Review
F1 9. kolo 62
Sokol Žižkov Cubs
Tygři Praha
27. 1. 2024
11:00
Sokol pražský Vojtěch Schaffner
Jan Sýtař
37
58
8
16
12
32
27
46
Review
F1 9. kolo 61
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
10. 3. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova Marek Škořepa
Martin Kmošek
52
29
13
10
22
19
32
23
Review
F1 10. kolo 66
Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
27. 1. 2024
09:30
Sokol pražský Vojtěch Schaffner
Jan Sýtař
54
59
17
9
31
25
43
45
Review
F1 10. kolo 64
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
27. 1. 2024
12:00
ZŠ Starodubečská Adam Križanský
Robert Kuhn
53
68
20
19
32
35
45
53
Review
F1 10. kolo 65
Sokol Kbely
Sokol Žižkov Cubs
7. 1. 2024
12:40
ZŠ Mochovská Miloslav Jon
Magdalena Soudková
38
77
10
23
17
38
29
61
Review
F1 11. kolo 67
Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
9. 3. 2024
12:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Jiří Daňha
Tomáš Wasserbauer
70
29
18
11
45
17
64
23
Review
F1 11. kolo 68
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
9. 3. 2024
12:30
Sokol pražský Miloslav Jon
Viola Durdová
37
71
10
22
20
43
31
64
Review
F1 12. kolo 70
TJ Sokol Dubeč
Sokol Žižkov Cubs
28. 1. 2024
12:30
TJ Sokol Žižkov I. Adam Križanský
Radomír Kohout
56
55
8
13
28
18
34
39
Review
F1 12. kolo 71
TJ Sokol Pražský
USK Praha
28. 1. 2024
13:30
Sportovní hala Jeneč Jan Neubauer
Marek Škořepa
63
40
15
6
36
21
46
35
Review
F1 13. kolo 75
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Pražský
20. 4. 2024
09:00
Sokol pražský Martin Kmošek
Barbora Loudová
45
59
9
19
17
33
33
55
Review
F1 13. kolo 73
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
28. 1. 2024
10:45
TJ Sokol Žižkov I. Adam Križanský
Radomír Kohout
47
68
4
18
21
38
28
56
Review
F1 13. kolo 74
USK Praha
Tygři Praha
28. 1. 2024
12:00
Sportovní hala Jeneč Jan Neubauer
Marek Škořepa
56
55
13
17
29
26
50
40
Review
F1 14. kolo 77
Tygři Praha
Sokol Žižkov Cubs
9. 3. 2024
09:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Jiří Daňha
Tomáš Wasserbauer
93
62
17
20
31
43
71
46
Review
F1 14. kolo 78
Sokol Kbely
USK Praha
9. 3. 2024
10:45
Sokol pražský Miloslav Jon
Viola Durdová
20
101
2
24
10
42
14
72
Review
F1 15. kolo 80
Sokol Žižkov Cubs
Sokol Kbely
28. 1. 2024
09:00
TJ Sokol Žižkov I. Adam Križanský
Radomír Kohout
64
48
16
17
29
26
50
34
Review
F1 15. kolo 79
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
20. 4. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova Marek Škořepa
Kateřina Křemenová
65
36
18
8
35
19
51
27
Review
F1 15. kolo 81
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
28. 1. 2024
15:00
Sportovní hala Jeneč Jan Neubauer
Marek Škořepa
58
67
16
14
34
30
49
48
Review
F1 16. kolo 82
TJ Sokol Dubeč
Tygři Praha
20. 4. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova Marek Škořepa
Kateřina Křemenová
36
73
14
16
21
36
29
53
Review
F1 16. kolo 83
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
20. 4. 2024
12:00
Sokol pražský Martin Kmošek
Barbora Loudová
83
36
19
9
43
13
69
26
Review
F1 17. kolo 86
USK Praha
TJ Sokol Pražský
9. 3. 2024
09:00
Sokol pražský Miloslav Jon
Viola Durdová
75
31
14
7
45
19
59
25
Review
F1 17. kolo 85
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Dubeč
9. 3. 2024
11:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Jiří Daňha
Tomáš Wasserbauer
39
48
8
14
21
26
26
36
Review
F1 18. kolo 89
Tygři Praha
USK Praha
20. 4. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova Marek Škořepa
Kateřina Křemenová
67
49
13
12
32
19
53
37
Review
F1 18. kolo 88
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
21. 4. 2024
09:20
ZŠ Mochovská Miloslav Jon
Vojtěch Melzer
74
54
9
14
30
26
59
42
Review
F1 18. kolo 90
TJ Sokol Pražský
Sokol Žižkov Cubs
21. 4. 2024
10:30
Sokol pražský Radomír Kohout
Robert Kuhn
74
33
19
8
31
13
54
24
Review
F1 19. kolo 92
Sokol Žižkov Cubs
Tygři Praha
21. 4. 2024
12:00
Sokol pražský Radomír Kohout
Robert Kuhn
40
62
13
16
23
36
31
48
Review
F1 19. kolo 93
USK Praha
Sokol Kbely
21. 4. 2024
12:40
ZŠ Mochovská Miloslav Jon
Vojtěch Melzer
86
40
24
7
47
19
69
29
Review
F1 20. kolo 96
Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
21. 4. 2024
09:00
Sokol pražský Radomír Kohout
Robert Kuhn
78
55
13
21
38
36
59
46
Review
F1 20. kolo 95
Sokol Kbely
Sokol Žižkov Cubs
20. 4. 2024
10:30
Sokol pražský Martin Kmošek
Barbora Loudová
36
57
4
14
8
27
20
49
Review
F1 20. kolo 94
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
21. 4. 2024
11:00
ZŠ Mochovská Miloslav Jon
Vojtěch Melzer
25
78
3
29
11
38
17
64
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Daniel Svatoň BA Sparta 12 22 1.0 17.7 8.0 1.7/4.0 43.7 2.4
Jan Pospíchal BA Radotín 12 21 1.0 16.3 7.8 0.8/1.2 0.0* 1.9
Vojtěch Riedel BA Radotín 12 21 1.0 15.0 7.1 0.8/2.1 36.4 1.3
Michal Setunský USK Praha 12 23 1.0 13.6 6.0 1.6/3.1 50.7 1.6
Metoděj Andrle Tygři Praha 12 24 1.0 11.0 5.1 0.9/1.5 0.0* 1.1
Miloš Bešlič Jižní Supi 12 24 1.0 11.0 4.5 2.0/4.5 45.4 1.7
Antonín Lauda Jižní Supi 11 24 1.0 10.7 4.9 1.0/1.8 0.0* 1.0
Damian Filip Sokol Žižkov Cubs 12 24 1.0 10.6 4.6 1.4/3.6 39.5 1.8
Maxim Broda USK Praha 12 23 1.0 10.4 4.7 1.1/2.0 55.3 1.2
Adam Husák Tygři Praha 12 21 1.0 11.0 5.0 1.0/1.9 0.0* 1.5
Antonín Geršl BA Sparta 12 22 1.0 10.1 4.6 0.9/2.4 36.5 1.4
Matyáš Šilhánek Jižní Supi 12 23 1.0 9.4 4.4 0.6/1.7 0.0* 1.0
Roko Prskalo Tygři Praha 11 22 1.0 9.7 4.5 0.7/1.5 0.0* 1.3
Kryštof Drozd Jižní Supi 12 24 1.0 8.9 3.8 1.4/3.1 45.9 2.6
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 12 24 1.0 8.9 3.4 2.0/3.8 54.4 1.7
Šimon Lanča TJ Sokol Dubeč 12 18 1.0 11.7 5.3 1.1/2.7 41.7 1.7
Matyáš Hartmann Sokol Kbely 12 23 1.0 9.0 3.6 1.8/2.8 64.6 1.9
Matěj Šára Tygři Praha 12 22 1.0 8.7 4.0 0.8/2.1 37.0 0.7
Adam Štěpaník BA Sparta 11 20 1.0 9.5 3.8 1.9/5.2 36.5 2.3
Kryštof Hartoš TJ Sokol Dubeč 12 24 1.0 7.9 3.4 1.0/2.5 41.7 1.8
Omer Gušmirovič TJ Sokol Pražský 12 19 1.0 9.5 4.5 0.5/1.1 0.0* 2.8
Hugo Benža Tygři Praha 12 22 1.0 8.2 3.9 0.5/0.8 0.0* 1.8
Lukáš Novák Sokol Žižkov Cubs 12 20 1.0 9.0 3.9 1.2/2.2 52.3 1.2
Kelvin Prince Oduro Velká Ohrada 12 18 1.0 9.6 4.3 0.9/3.6 26.6 0.6
Alois Dyk USK Praha 11 18 1.0 9.6 4.3 1.0/1.9 0.0* 0.5
Sebastian Sekanina TJ Sokol Pražský 12 21 1.0 8.1 3.8 0.6/1.8 0.0* 1.3
Rostislav Hušák Sokol Žižkov Cubs 11 23 1.0 7.2 3.3 0.6/1.7 0.0* 0.4
Natanael Petrtýl USK Praha 12 24 1.0 6.8 3.2 0.3/1.0 0.0* 0.9
Lukáš Souček USK Praha 12 24 1.0 6.7 3.0 0.6/1.2 0.0* 1.0
Martin Douša Sokol Kbely 12 23 1.0 6.8 3.2 0.5/0.8 0.0* 0.3
Václav David BA Radotín 12 10 1.0 15.6 7.1 1.4/3.4 41.2 1.8
Mikuláš Prajzler USK Praha 12 24 1.0 6.4 3.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Filip Štulc TJ Sokol Pražský 12 24 1.0 6.4 2.9 0.6/1.1 0.0* 1.5
David Bezpalec Sokol Žižkov Cubs 12 24 1.0 6.4 2.7 1.0/2.0 0.0* 0.6
Andre Pekergin USK Praha 12 22 1.0 6.8 3.0 0.7/1.5 0.0* 1.8
Albrecht Černík TJ Sokol Pražský 11 21 1.0 7.1 3.2 0.7/1.3 0.0* 0.9
Miloslav Budín Tygři Praha 11 20 1.0 7.1 2.9 1.3/1.8 0.0* 1.0
Andrei Iagupov TJ Sokol Pražský 12 24 1.0 5.8 2.4 1.0/2.1 46.0 1.5
Martin Střela Tygři Praha 12 21 1.0 6.3 3.0 0.4/1.2 0.0* 1.1
Oliver Erneker TJ Sokol Pražský 11 21 1.0 6.3 2.6 1.0/2.2 46.8 1.1
Jakub Konarovský TJ Sokol Pražský 12 23 1.0 5.7 2.6 0.5/1.5 0.0* 1.8
Matyáš Šesták BA Sparta 12 19 1.0 6.8 3.1 0.6/1.4 0.0* 1.5
Vojtěch Kobes BA Radotín 12 20 1.0 6.3 3.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
Kryštof Palatý Jižní Supi 12 24 1.0 5.1 2.2 0.7/1.1 0.0* 0.8
Kryštof Tuček Velká Ohrada 12 18 1.0 6.8 3.2 0.3/1.1 0.0* 0.2
Matouš Fiedler BA Radotín 11 20 1.0 6.1 2.8 0.6/1.1 0.0* 1.1
Dmytro Tymko Sokol Kbely 12 24 1.0 5.0 2.0 0.9/2.8 32.8 1.5
Alexandr Šlesinger USK Praha 12 20 1.0 5.4 2.5 0.4/0.6 0.0* 0.6
Jan Jirmásek Jižní Supi 12 24 1.0 4.5 1.8 0.8/2.0 38.8 1.6
Mikuláš Košata TJ Sokol Dubeč 11 17 1.0 6.3 2.7 0.9/1.5 0.0* 0.4
Matyáš Holotík TJ Slovan Bohnice 11 24 1.0 4.5 1.7 1.0/2.7 39.1 1.2
Daniel Moreno Sokol Žižkov Cubs 12 24 1.0 4.4 1.9 0.6/1.8 0.0* 0.4
Benjamín Filo TJ Sokol Dubeč 12 19 1.0 5.3 1.9 1.5/2.2 70.7 2.4
Zacharias Milonakis TJ Slovan Bohnice 11 23 1.0 4.3 1.8 0.7/1.7 0.0* 0.9
Jan Štros Sokol Kbely 12 14 1.0 7.1 3.1 1.0/2.6 37.8 1.9
Sebastian Vait Tygři Praha 12 18 1.0 5.5 2.7 0.2/0.9 0.0* 2.0
Václav Nenutil Jižní Supi 12 17 1.0 5.8 2.7 0.4/1.6 0.0* 1.4
Adam Otčenáš Sokol Žižkov Cubs 12 24 1.0 4.1 1.9 0.3/1.2 0.0* 1.0
Martin Šíp Velká Ohrada 12 13 1.0 7.2 3.1 1.0/2.9 34.2 0.5
Jovan Ristović BA Sparta 12 19 1.0 4.8 2.4 0.1/0.3 0.0* 1.3
Jonathan Maurer Tygři Praha 12 24 1.0 3.8 1.7 0.4/0.9 0.0* 1.3
Matěj Šampalík BA Radotín 11 20 1.0 4.3 2.1 0.2/0.2 0.0* 0.4
Adam Havlíček TJ Sokol Pražský 12 17 1.0 5.0 2.4 0.3/0.4 0.0* 1.3
Lukáš Hloupý BA Radotín 12 16 1.0 5.3 2.6 0.1/0.2 0.0* 1.8
Robin Beneš TJ Sokol Dubeč 12 21 1.0 4.0 1.3 1.4/3.1 45.5 2.2
Tomáš Vrana Velká Ohrada 12 14 1.0 5.8 2.5 0.8/3.5 22.4 0.6
Lukáš Smolík TJ Sokol Pražský 11 23 1.0 3.5 1.6 0.3/0.6 0.0* 1.4
Oliver Johan Rančák Sokol Žižkov Cubs 10 15 1.0 5.3 2.1 1.1/2.7 40.0 0.8
Kryštof Knapp BA Sparta 12 19 1.0 4.1 1.7 0.6/1.6 0.0* 2.1
Antonín Vlach USK Praha 12 22 1.0 3.4 1.6 0.1/0.6 0.0* 0.8
David Grgula USK Praha 12 19 1.0 3.9 1.6 0.7/2.0 36.8 0.8
Marek Novotný Tygři Praha 12 24 1.0 3.0 1.4 0.2/0.5 0.0* 0.6
Filip Havel TJ Sokol Pražský 11 19 1.0 3.7 1.6 0.6/1.2 0.0* 0.6
Robin Fuka Jižní Supi 12 21 1.0 3.4 1.5 0.3/1.2 0.0* 1.0
Nikola Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 11 17 1.0 4.1 2.0 0.1/0.9 0.0* 0.8
Alexandr Andrjuščenko Sokol Kbely 12 24 1.0 2.8 1.3 0.2/0.4 0.0* 1.3
Theodore Anthony Temperante TJ Sokol Dubeč 12 24 1.0 2.7 1.3 0.2/0.9 0.0* 1.6
Jan Kalousek Tygři Praha 12 24 1.0 2.7 1.3 0.2/0.7 0.0* 0.4
Šimon Ťopek TJ Slovan Bohnice 11 16 1.0 4.0 1.8 0.4/1.4 0.0* 0.6
Oscar Armah Sokol Žižkov Cubs 11 20 1.0 3.1 1.3 0.6/1.7 0.0* 1.2
Daniel Říha Tygři Praha 12 21 1.0 2.9 1.4 0.1/0.7 0.0* 0.8
Vít Hanuš Tygři Praha 10 22 1.0 2.7 1.1 0.5/1.1 0.0* 0.9
Nazar Tytarchuk BA Radotín 12 14 1.0 4.3 2.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Alex Zaťko TJ Slovan Bohnice 12 16 1.0 3.7 1.6 0.4/1.1 0.0* 2.5
Hynek Klíma TJ Sokol Pražský 12 21 1.0 2.8 1.2 0.4/0.8 0.0* 1.0
Adam Mertl Tygři Praha 12 22 1.0 2.6 1.3 0.0/0.1 0.0* 1.3
Jakub Myška BA Sparta 12 6 1.0 9.2 4.2 0.8/2.0 41.7 1.5
Milan Miličić TJ Sokol Pražský 12 22 1.0 2.4 1.1 0.2/0.4 0.0* 0.9
Mykola Nikirka Velká Ohrada 12 17 1.0 3.1 1.4 0.3/1.2 0.0* 0.6
Jan Špinka Jižní Supi 11 16 1.0 3.3 1.6 0.2/0.9 0.0* 0.8
Jiří Středa USK Praha 12 21 1.0 2.5 1.0 0.6/0.9 0.0* 0.4
Šimon Kalina Velká Ohrada 12 15 1.0 3.5 1.6 0.3/0.9 0.0* 0.9
Uroš Vlajič BA Sparta 12 21 1.0 2.5 1.1 0.2/0.3 0.0* 0.8
Martin Marek TJ Sokol Pražský 12 16 1.0 3.2 1.3 0.6/1.2 0.0* 1.7
Václav Novotný TJ Sokol Dubeč 12 19 1.0 2.7 1.3 0.2/0.3 0.0* 0.2
Michal Kazda Tygři Praha 12 20 1.0 2.5 1.1 0.4/0.8 0.0* 0.7
Maxmilian Bělina BA Radotín 12 18 1.0 2.7 1.3 0.1/0.2 0.0* 0.9
Antonín Konarovský TJ Sokol Pražský 10 19 1.0 2.5 1.1 0.4/1.0 0.0* 0.5
Barnabáš Finnegan Meyers TJ Sokol Pražský 11 12 1.0 3.8 1.8 0.3/0.8 0.0* 0.8
Maxmilián Nádvorník TJ Slovan Bohnice 11 21 1.0 2.0 0.8 0.5/1.0 0.0* 0.7
Ondřej Punčochář USK Praha 12 16 1.0 2.6 1.3 0.1/0.1 0.0* 0.3
Adam Skrbek Sokol Žižkov Cubs 12 18 1.0 2.3 1.1 0.1/1.1 0.0* 0.7
Šimon Fanta Jižní Supi 11 13 1.0 3.1 1.4 0.3/1.7 0.0* 0.7
Kryštof Svoboda BA Radotín 11 18 1.0 2.2 1.0 0.2/0.2 0.0* 0.1
Tymoteusz Chocholowicz Velká Ohrada 11 12 1.0 3.2 1.6 0.0/0.3 0.0* 0.9
Tomáš Hrníčko Sokol Kbely 11 11 1.0 3.5 1.5 0.4/1.1 0.0* 0.5
Vojtěch Koubek Velká Ohrada 11 12 1.0 3.2 1.4 0.3/1.5 0.0* 0.4
Štěpán Kuchař BA Sparta 12 14 1.0 2.7 1.2 0.3/0.8 0.0* 0.6
Adam Matějovský USK Praha 11 16 1.0 2.3 1.1 0.1/0.6 0.0* 0.9
Benjamin Havlín BA Radotín 12 12 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.4
Ondřej Škvaridlo Sokol Kbely 12 20 1.0 1.8 0.9 0.0/0.2 0.0* 0.6
Jakub Adam Pavlata TJ Slovan Bohnice 11 15 1.0 2.3 0.9 0.5/0.7 0.0* 0.9
Jakub Svoboda BA Sparta 11 20 1.0 1.8 0.8 0.3/0.6 0.0* 0.3
Adam Kaplan USK Praha 12 10 1.0 3.5 1.6 0.3/0.7 0.0* 0.4
Tobias Nádvorník TJ Slovan Bohnice 11 24 1.0 1.4 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.5
Adam Břichnáč BA Sparta 12 19 1.0 1.8 0.8 0.1/0.1 0.0* 0.3
Matěj Kročák BA Radotín 12 8 1.0 4.3 2.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Noah Müller BA Sparta 12 22 1.0 1.5 0.7 0.1/0.5 0.0* 0.6
Tobias Jan Jáchim TJ Sokol Dubeč 12 15 1.0 2.2 0.9 0.3/0.9 0.0* 2.0
Mychailo Bokoch BA Sparta 11 16 1.0 1.9 0.8 0.4/0.8 0.0* 0.9
Viktor Tyl Velká Ohrada 12 12 1.0 2.5 1.2 0.2/0.5 0.0* 0.5
Patrik Šokira Sokol Kbely 12 5 1.0 5.6 2.2 1.2/3.2 37.5 2.0
Vojtěch Mühlbauer Sokol Kbely 12 17 1.0 1.6 0.8 0.1/0.5 0.0* 1.0
Jakub Novotný TJ Sokol Pražský 12 18 1.0 1.4 0.7 0.0/0.2 0.0* 0.3
Radim Bouda Sokol Kbely 12 24 1.0 1.1 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.6
Leonardo Alex Křiváček Sokol Žižkov Cubs 11 20 1.0 1.3 0.6 0.2/0.9 0.0* 0.8
Jáchym Šlechtický TJ Sokol Pražský 12 10 1.0 2.5 1.2 0.1/0.6 0.0* 1.1
Dominik Mašek Sokol Vyšehrad 12 3 1.0 8.3 3.7 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiří Bezděk TJ Slovan Bohnice 11 19 1.0 1.3 0.6 0.1/0.2 0.0* 0.6
Štefan Lapšanský USK Praha 11 8 1.0 3.1 1.4 0.4/1.0 0.0* 0.3
Vladan Petrović Velká Ohrada 10 11 1.0 2.2 1.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Richard Jelínek BA Sparta 11 9 1.0 2.7 1.1 0.4/1.6 0.0* 1.1
Filip Varvařovský Sokol Žižkov Cubs 12 16 1.0 1.5 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.6
Sebastian Pech Sokol Vyšehrad 12 5 1.0 4.6 2.2 0.2/0.6 0.0* 2.2
Maxim Filkuka Velká Ohrada 11 8 1.0 2.8 1.3 0.3/0.8 0.0* 0.1
David Novák Sokol Kbely 11 12 1.0 1.8 0.8 0.1/0.4 0.0* 0.4
Jan Barák TJ Slovan Bohnice 12 19 1.0 1.1 0.5 0.2/0.6 0.0* 1.2
Samuel John Lockhart Sokol Vyšehrad 12 6 1.0 3.3 0.5 2.3/5.7 41.2 1.3
Martin Lipš Velká Ohrada 12 11 1.0 1.7 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.5
Mathew Hamdan Velká Ohrada 12 7 1.0 2.7 1.3 0.1/1.1 0.0* 0.6
Marcel Kašpar USK Praha 12 7 1.0 2.6 1.1 0.3/1.1 0.0* 0.4
Martin Šafránek Jižní Supi 12 21 1.0 0.9 0.4 0.1/0.2 0.0* 0.7
Jakub Koller Jižní Supi 12 13 1.0 1.4 0.6 0.2/0.6 0.0* 0.5
Tobiáš Jičínský Velká Ohrada 10 5 1.0 3.6 1.6 0.4/0.8 0.0* 0.8
Zdeněk Pech Jižní Supi 12 21 1.0 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.3
Vincent Kolář Velká Ohrada 11 7 1.0 2.3 1.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Matěj Kutnohorský Sokol Kbely 12 20 1.0 0.8 0.3 0.2/0.4 0.0* 0.4
Ladislav Fialka TJ Slovan Bohnice 12 9 1.0 1.7 0.8 0.1/0.2 0.0* 1.3
Jakub Neumann TJ Slovan Bohnice 11 11 1.0 1.4 0.6 0.1/0.2 0.0* 0.5
Jan Chládek BA Radotín 11 14 1.0 1.1 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.0
Alexander Aram Kočandrle Sokol Vyšehrad 12 9 1.0 1.7 0.8 0.1/0.2 0.0* 0.2
Šimon Zalek Jižní Supi 11 12 1.0 1.2 0.5 0.2/0.7 0.0* 0.1
Dominik Cinka USK Praha 12 13 1.0 1.1 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.2
Matěj Sova Velká Ohrada 11 2 1.0 7.0 3.0 1.0/2.5 40.0 0.0
Maxmilian Aubrecht Sokol Žižkov Cubs 12 3 1.0 4.3 1.7 1.0/2.7 37.5 1.0
Eduard Pluhař Sokol Kbely 12 24 1.0 0.5 0.3 0.0/0.1 0.0* 0.5
Theodor Čipera Sokol Vyšehrad 11 7 1.0 1.9 0.7 0.4/1.1 0.0* 0.3
Adam Ježovít Sokol Žižkov Cubs 12 17 1.0 0.8 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.1
Vojtěch Sychra BA Radotín 11 16 1.0 0.8 0.4 0.1/0.4 0.0* 0.5
Štěpán Havránek TJ Sokol Dubeč 12 18 1.0 0.7 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.5
Martin Rakušan Sokol Vyšehrad 12 7 1.0 1.7 0.9 0.0/0.4 0.0* 0.1
Milan Ceeh Velká Ohrada 11 5 1.0 2.4 1.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jakub Kyselý TJ Sokol Dubeč 12 21 1.0 0.6 0.2 0.1/0.7 0.0* 0.5
Marek Kugler Sokol Vyšehrad 11 5 1.0 2.4 1.2 0.0/0.8 0.0* 0.8
Antonín Chvál TJ Sokol Dubeč 10 9 1.0 1.3 0.4 0.4/0.7 0.0* 0.9
Mikuláš Kočík Sokol Vyšehrad 12 2 1.0 5.5 2.5 0.5/1.5 0.0* 0.5
Jan Hrazděra USK Praha 12 8 1.0 1.3 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.3
Karel Kašpárek Sokol Kbely 12 22 1.0 0.5 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.8
Mikuláš Valenta Tygři Praha 12 2 1.0 5.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0
Václav Trojan Tygři Praha 12 11 1.0 0.9 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.4
Jakub Vokatý Velká Ohrada 11 9 1.0 1.0 0.4 0.1/0.2 0.0* 0.7
Filip Dvořák Sokol Kbely 12 10 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.2
Filip Skala USK Praha 12 18 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Kryštof Světlík Jižní Supi 12 24 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.9
Lukáš Orlando Chavez Sokol Vyšehrad 11 4 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Jeřábek BA Sparta 12 16 1.0 0.5 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.6
Oliver Ténai Sokol Kbely 11 6 1.0 1.3 0.5 0.3/1.7 0.0* 0.7
Deniz Öztekin Sokol Žižkov Cubs 11 10 1.0 0.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 0.0
Tomáš Fremuth Sokol Vyšehrad 10 6 1.0 1.2 0.3 0.5/1.3 0.0* 0.5
Hugo Šefraný Sokol Žižkov Cubs 12 18 1.0 0.3 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.3
David Otřísal TJ Slovan Bohnice 12 16 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.9
Semyon Dybkin BA Sparta 11 10 1.0 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Martin Halámek Tygři Praha 11 1 1.0 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Mach Sokol Žižkov Cubs 12 18 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Nicolas Menabde USK Praha 12 1 1.0 6.0 3.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Daniel Pour TJ Slovan Bohnice 12 21 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Maxim Lazic USK Praha 12 3 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Metoděj Kubín Sokol Vyšehrad 11 8 1.0 0.8 0.4 0.0/0.3 0.0* 0.1
Vítek Bielecki Sokol Vyšehrad 12 8 1.0 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.1
Vít Vacín Velká Ohrada 10 6 1.0 1.0 0.5 0.0/0.3 0.0* 0.8
Tamim Khoujah Sokol Vyšehrad 12 3 1.0 1.7 0.7 0.3/1.3 0.0* 0.3
Jakub Turek Velká Ohrada 11 5 1.0 0.8 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.8
Teo Štědronský Sokol Vyšehrad 12 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.6
Soyenbo Enkhbaatar Sokol Vyšehrad 12 1 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Pachota TJ Slovan Bohnice 10 16 1.0 0.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.4
Teodor Filip Velká Ohrada 12 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Mark Gololobov BA Sparta 12 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vladislav Hanyn BA Sparta 11 5 1.0 0.8 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.2
Eduard Mlejnek Sokol Žižkov Cubs 12 10 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jindřich Tocl Sokol Žižkov Cubs 12 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Duchoslav BA Sparta 12 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
Václav Ignác Plesník TJ Sokol Dubeč 11 16 1.0 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.2
Bohdan Naruševyč Sokol Žižkov Cubs 12 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.4 0.0* 1.0
Jakub Kulhánek Sokol Vyšehrad 10 2 1.0 1.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 0.5
Jiří Opluštil TJ Slovan Bohnice 12 16 1.0 0.2 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.6
Ondřej Svrček Sokol Kbely 12 22 1.0 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.2
Oto Novák TJ Sokol Pražský 11 3 1.0 1.0 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.0
Jakub Sedláček Sokol Vyšehrad 11 5 1.0 0.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.2
Antonín Kočík Sokol Vyšehrad 9 7 1.0 0.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.9
Tobias Bouassida Sokol Kbely 11 6 1.0 0.5 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.7
Elvis Eliáš USK Praha 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Dvořák Sokol Kbely 12 20 1.0 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Adam Botek TJ Sokol Dubeč 11 5 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Lízálek TJ Slovan Bohnice 10 17 1.0 0.1 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.8
Artem Bondar USK Praha 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Kryštof Staníček Sokol Vyšehrad 11 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Dušek Jižní Supi 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jakub Mazur Velká Ohrada 10 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Komárek Velká Ohrada 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Trs Sokol Vyšehrad 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Filip Hampl BA Radotín 12 12 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.7
Leoš Anderle Sokol Vyšehrad 11 3 1.0 0.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Matěj Smida Velká Ohrada 10 1 1.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tadeáš Klimánek Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucas Sparavalo Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Kunzmann BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Lovas TJ Sokol Dubeč 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kolařík Jižní Supi 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Smolon Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oto Slowik TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Victor Chrobok TJ Sokol Dubeč 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Procházka TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bajus BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Urbanec Jižní Supi 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Haubert Jižní Supi 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Boch BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastien Hell Jižní Supi 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Deyssig Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Pohl Jižní Supi 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Aksamit TJ Sokol Dubeč 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vasyl Cubera BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Skuhravý Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šula TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Čapek TJ Sokol Pražský 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Dowse Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Horák BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksandr Shak Sokol Žižkov Cubs 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Omar Mammadli Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mark Litovets BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Hála Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kilian  Ornstein Sokol Vyšehrad 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Zachary Polanecký Jižní Supi 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ryger TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Wallenfels Jižní Supi 12 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Darek Svoboda Sokol Žižkov Cubs 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Pershin TJ Slovan Bohnice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Novák Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Jiří Herber Jižní Supi 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benedikt Dlabaja Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mrakeš Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zábranský Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Václavík Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Průša BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Polášek BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksandr Dmytrenko Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rauer Sokol Kbely 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Dimitrov USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Dubitzký TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Ládek USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Čáp TJ Sokol Dubeč 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Jakub Weiss TJ Sokol Dubeč 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eduard Krčah BA Sparta 10 9 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Kolomazník BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Jakl BA Sparta 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Futas Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mareček Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pavlát Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Šich Tygři Praha 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tomáš Zíka Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Kadlec Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Synčák Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Frajt Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Matoušek Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dostál Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Bechyně Tygři Praha 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Šedivý Sokol Kbely 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vyšata Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Mžika USK Praha 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Švorc Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kubec Sokol Kbely 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Musílek TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Kotál Sokol Kbely 11 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emil Bogodelov Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Richter Sokol Vyšehrad 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Štulc Sokol Vyšehrad 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Hrbek TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Vlajič Velká Ohrada 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefan Voronko Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kopal TJ Slovan Bohnice 11 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
Nicolas Katona USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zelinger Sokol Kbely 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Záruba BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zdeněk Šíma TJ Sokol Dubeč 6 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ludvík Wlazel Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pavelka TJ Sokol Dubeč 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Malecha BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Hoffelner BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Malíř Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Čurila TJ Sokol Dubeč 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rachnev Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theodor Kroupa Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theodor Alexis Tahri Sokol Žižkov Cubs 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Oliver Michalík Sokol Žižkov Cubs 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Josef Šrámek BA Radotín 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Musil TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Volín TJ Sokol Pražský 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kočí BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Daniel Svatoň BA Sparta 12 35 17 8 5
Jan Pospíchal BA Radotín 12 32 16 4 5
Vojtěch Riedel BA Radotín 12 36 18 3 3
Michal Setunský USK Praha 12 23 10 7 4
Metoděj Andrle Tygři Praha 12 21 10 4 3
Miloš Bešlič Jižní Supi 12 27 12 7 5
Antonín Lauda Jižní Supi 11 26 13 4 3
Damian Filip Sokol Žižkov Cubs 12 23 11 5 5
Maxim Broda USK Praha 12 19 9 5 3
Adam Husák Tygři Praha 12 22 9 5 3
Antonín Geršl BA Sparta 12 25 12 2 4
Matyáš Šilhánek Jižní Supi 12 22 11 3 4
Roko Prskalo Tygři Praha 11 20 10 5 3
Kryštof Drozd Jižní Supi 12 19 9 6 5
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 12 19 9 7 3
Šimon Lanča TJ Sokol Dubeč 12 44 22 6 5
Matyáš Hartmann Sokol Kbely 12 22 9 8 4
Matěj Šára Tygři Praha 12 18 9 3 3
Adam Štěpaník BA Sparta 11 25 12 6 5
Kryštof Hartoš TJ Sokol Dubeč 12 29 14 7 4
Omer Gušmirovič TJ Sokol Pražský 12 23 11 2 5
Hugo Benža Tygři Praha 12 14 7 3 4
Lukáš Novák Sokol Žižkov Cubs 12 20 9 5 4
Kelvin Prince Oduro Velká Ohrada 12 17 8 4 4
Alois Dyk USK Praha 11 14 7 6 2
Sebastian Sekanina TJ Sokol Pražský 12 15 7 2 4
Rostislav Hušák Sokol Žižkov Cubs 11 21 10 6 2
Natanael Petrtýl USK Praha 12 17 8 3 3
Lukáš Souček USK Praha 12 18 9 3 3
Martin Douša Sokol Kbely 12 18 8 2 2
Václav David BA Radotín 12 39 19 5 4
Mikuláš Prajzler USK Praha 12 18 8 2 3
Filip Štulc TJ Sokol Pražský 12 18 9 3 3
David Bezpalec Sokol Žižkov Cubs 12 13 6 5 3
Andre Pekergin USK Praha 12 12 6 3 5
Albrecht Černík TJ Sokol Pražský 11 17 8 4 3
Miloslav Budín Tygři Praha 11 16 7 4 3
Andrei Iagupov TJ Sokol Pražský 12 14 6 5 5
Martin Střela Tygři Praha 12 16 8 2 3
Oliver Erneker TJ Sokol Pražský 11 13 5 3 4
Jakub Konarovský TJ Sokol Pražský 12 17 8 3 5
Matyáš Šesták BA Sparta 12 27 13 4 5
Vojtěch Kobes BA Radotín 12 14 6 3 4
Kryštof Palatý Jižní Supi 12 12 6 5 3
Kryštof Tuček Velká Ohrada 12 14 7 3 2
Matouš Fiedler BA Radotín 11 16 8 2 3
Dmytro Tymko Sokol Kbely 12 12 6 5 5
Alexandr Šlesinger USK Praha 12 12 5 4 3
Jan Jirmásek Jižní Supi 12 14 6 3 4
Mikuláš Košata TJ Sokol Dubeč 11 30 14 6 3
Matyáš Holotík TJ Slovan Bohnice 11 15 6 5 3
Daniel Moreno Sokol Žižkov Cubs 12 10 5 3 2
Benjamín Filo TJ Sokol Dubeč 12 12 4 5 5
Zacharias Milonakis TJ Slovan Bohnice 11 14 7 3 4
Jan Štros Sokol Kbely 12 12 5 2 5
Sebastian Vait Tygři Praha 12 12 6 1 3
Václav Nenutil Jižní Supi 12 11 5 1 3
Adam Otčenáš Sokol Žižkov Cubs 12 10 5 4 3
Martin Šíp Velká Ohrada 12 12 6 4 3
Jovan Ristović BA Sparta 12 12 6 1 3
Jonathan Maurer Tygři Praha 12 8 4 2 5
Matěj Šampalík BA Radotín 11 15 7 1 3
Adam Havlíček TJ Sokol Pražský 12 20 10 2 4
Lukáš Hloupý BA Radotín 12 14 7 1 5
Robin Beneš TJ Sokol Dubeč 12 8 3 5 5
Tomáš Vrana Velká Ohrada 12 17 8 3 4
Lukáš Smolík TJ Sokol Pražský 11 9 4 2 4
Oliver Johan Rančák Sokol Žižkov Cubs 10 13 6