Kvalifikace o ligu U15M
Základní informace
Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2. kolo | 1. kolo | 41 |
Vlci Žďár
Basketpoint Frýdek-Místek
|
Bude upřesněno
- |
Hala 2. ZŠ |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Vlci Žďár
|
Review | ||
2. kolo | 1. kolo | 32 |
BK Medvědi Tábor
BK Brandýs nad Labem
|
3. 6. 2023
10:00 |
Sportovní areál Mír |
Jan Lejčko Michal Dub |
30
113
|
3
35
8
57
18
89 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 38 |
BK Brandýs nad Labem
BK Medvědi Tábor
|
4. 6. 2023
10:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Jakub Hejduk Štěpán Beran |
86
38
|
19
8
51
24
72
31 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 42 |
SK Žabovřesky
BK Sojky Pelhřimov
|
4. 6. 2023
10:30 |
SH Rosnička Brno |
Jakub Válek Filip Hudec |
79
49
|
22
11
45
27
63
37 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 36 |
BK Sojky Pelhřimov
SK Žabovřesky
|
3. 6. 2023
11:00 |
SH Pelhřimov |
Jakub Hejduk Štěpán Beran |
66
59
|
14
9
34
27
50
42 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 34 |
BC Vysočina
BC Nový Jičín
|
3. 6. 2023
12:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Aleš Chlup Martin Račanský |
69
94
|
17
18
30
39
38
66 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 40 |
BC Nový Jičín
BC Vysočina
|
4. 6. 2023
12:00 |
SH Krytý bazén |
Ondřej Chodura David Tichý |
101
51
|
34
5
56
20
83
36 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 31 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Radotín
|
3. 6. 2023
12:30 |
Sluneta 2 - hlavní kurt |
Jonáš Kavan Dennis Billík |
83
79
|
14
15
37
40
60
56 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 37 |
BA Radotín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
4. 6. 2023
13:00 |
Sportovní hala Černošice |
Vladislav Lunhul Ondřej Josefus |
65
66
|
14
20
36
35
44
42 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 35 |
Basketpoint Frýdek-Místek
Vlci Žďár
|
3. 6. 2023
15:00 |
Basketpoint aréna |
Tomáš Holubek Vojtěch Ščurek |
59
97
|
15
21
32
48
46
74 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 39 |
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol Kbely
|
4. 6. 2023
15:00 |
SH Na Střelnici |
Jan Bráblík Michal Kubeš |
102
51
|
14
14
48
24
79
36 |
Review | |
2. kolo | 1. kolo | 33 |
TJ Sokol Kbely
Basketbal TJ Svitavy
|
3. 6. 2023
16:30 |
ZŠ Albrechtická |
Michal Dub Tomáš Roubiček |
76
93
|
23
25
49
36
66
58 |
Review |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zavřel Maxmilian | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Zatloukal Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Válek Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Tichý David | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Škaroupka Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Ščurek Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Shumskyy Vitaliy | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Roubiček Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Račanský Martin | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Petrák Jakub | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Nesper Jindřich | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Mynarčík Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Lysov Fedor | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Lunhul Vladislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Lejčko Jan | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Kubeš Michal | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Krejčiřík Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kavan Jonáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kapl Antonín | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Chodura Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Horník Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Holubek Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hejduk Jakub | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Ďurana Antonín | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Bráblík Jan | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Billík Dennis | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Bešina Marek | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Beran Štěpán | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Bakajsa Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře