JML U15 starší žáci
Základní informace
Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
O umístění 9.-10.místo | 1. kolo | 99 |
Basket Kohouti
BK Velké Meziříčí
|
27. 4. 2024
09:00 |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
Radim Horký Jiří Sehnal |
43
54
|
9
18
18
26
28
39 |
Review | |
O umístění 9.-10.místo | 1. kolo | 100 |
Basket Kohouti
BK Velké Meziříčí
|
27. 4. 2024
10:30 |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
Jiří Sehnal Radim Horký |
54
52
|
11
9
21
21
38
39 |
Review | |
O umístění 9.-10.místo | 1. kolo | 97 |
BK Velké Meziříčí
Basket Kohouti
|
13. 4. 2024
14:00 |
SH ZŠ Školní |
Filip Vidlák Zdeněk Juránek |
46
54
|
13
12
21
24
35
35 |
Review | |
O umístění 9.-10.místo | 1. kolo | 98 |
BK Velké Meziříčí
Basket Kohouti
|
13. 4. 2024
16:00 |
SH ZŠ Školní |
Zdeněk Juránek Filip Vidlák |
56
48
|
14
15
26
25
41
38 |
Review |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vybíral Michal | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Vidlák Filip | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Vampolová Pavla | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Slanina Prokop | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Silný Filip | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - |
Sedmík Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Rubanová Daniela | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pošvic Filip | 13 | 8 | 5 | 0 | - | - | - |
Pošvic Roman | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Pilátová Simona | 7 | 3 | 4 | 0 | - | - | - |
Pešout Vincent | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Novák Filip | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Navrátil Tomáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Mesiarik Radek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kučírek Pavel | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Kostiha Vít | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Konečný Antonín | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Koch Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 13 | 7 | 6 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 13 | 6 | 7 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hrabal Šimon | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Holaň Dominik | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hlaváček Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Havelek Václav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Hauf Tadeáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Foltýnová Andrea | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Cicvárek Tomáš | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Blaha Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře