JML U17 kadeti
Základní informace
Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Play-off čtvrtfinále | 1. kolo | 197 |
TJ Znojmo
Jiskra Kyjov
|
4. 5. 2024
- |
TJ Znojmo |
0
20
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Jiskra Kyjov
|
Review | ||
Play-off čtvrtfinále | 1. kolo | 198 |
Jiskra Kyjov
TJ Znojmo
|
5. 5. 2024
- |
Hala TJ Jiskra |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Jiskra Kyjov
|
Review | ||
Play-off čtvrtfinále | 1. kolo | 200 |
BBK Blansko
Sokol Šlapanice
|
5. 5. 2024
10:00 |
SH Blansko |
Štěpán Urbánek Tadeáš Hauf |
53
40
|
16
10
32
16
46
27 |
Review | |
Play-off čtvrtfinále | 1. kolo | 201 |
BC Vysočina B
Spartak Uherský Brod
|
4. 5. 2024
11:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Filip Vidlák Zdeněk Juránek |
57
55
|
15
11
34
23
42
40 |
Review | |
Play-off čtvrtfinále | 1. kolo | 199 |
Sokol Šlapanice
BBK Blansko
|
4. 5. 2024
12:00 |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
Ondřej Tesař Roman Slovák |
69
63
|
13
17
33
34
49
50 |
Review | |
Play-off čtvrtfinále | 1. kolo | 204 |
TJ Třebíč
Basket Kohouti
|
5. 5. 2024
12:00 |
Sportovní hala L. Pokorného |
Jaroslav Kočí Pavel Kučírek |
53
46
|
22
14
35
25
45
38 |
Review | |
Play-off čtvrtfinále | 1. kolo | 202 |
Spartak Uherský Brod
BC Vysočina B
|
5. 5. 2024
14:00 |
Sportovní hala |
Filip Hudec Prokop Slanina |
72
61
|
20
21
44
33
60
47 |
Review | |
Play-off čtvrtfinále | 1. kolo | 203 |
Basket Kohouti
TJ Třebíč
|
4. 5. 2024
15:00 |
SH Morenda |
Roman Slovák Ondřej Tesař |
101
47
|
21
14
39
29
67
39 |
Review |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vyplel Jakub | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Vybíral Michal | 16 | 8 | 8 | 0 | - | - | - |
Vidlák Filip | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Vaníček Marek | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 13 | 7 | 6 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 18 | 9 | 9 | 0 | - | - | - |
Štětkářová Kristýna | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Strmiska Zdeněk | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 24 | 13 | 11 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 30 | 15 | 15 | 0 | - | - | - |
Slanina Prokop | 10 | 4 | 6 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 21 | 12 | 9 | 0 | - | - | - |
Rubanová Daniela | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Račanský Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pošvic Filip | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 9 | 5 | 4 | 0 | - | - | - |
Pilátová Simona | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Pešout Vincent | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Novotný Libor | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Kučírek Pavel | 28 | 14 | 14 | 0 | - | - | - |
Kubalec Tobiáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Krejčiřík Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Konečný Antonín | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Koch Martin | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 23 | 12 | 11 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 13 | 6 | 7 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 10 | 4 | 6 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 10 | 6 | 4 | 0 | - | - | - |
Jakubík Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 9 | 7 | 2 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Hlaváček Tomáš | 11 | 5 | 6 | 0 | - | - | - |
Havelek Václav | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Hauf Tadeáš | 9 | 3 | 6 | 0 | - | - | - |
Foltýnová Andrea | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Dolejš Václav | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 16 | 7 | 9 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře