Oblastní přebor starších minižákyň U13

Základní informace

Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 81
Basket Opava 2010
BK Start Ostrava
23. 9. 2023
09:15
Sportovní hala Malé Hoštice Lukáš Fajkus
108
9
27
0
55
2
74
7
Review
Skupina A 1. kolo 82
Basket Opava 2010
BK Start Ostrava
23. 9. 2023
11:00
Sportovní hala Malé Hoštice Lukáš Fajkus
99
6
24
2
49
4
77
6
Review
Skupina A 1. kolo 83
SBŠ Ostrava U12
SBŠ Třinec
23. 9. 2023
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Lukáš Macura
26
38
5
9
16
16
18
29
Review
Skupina A 1. kolo 84
SBŠ Ostrava U12
SBŠ Třinec
23. 9. 2023
12:30
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Lukáš Macura
38
35
15
6
24
14
32
29
Review
Skupina A 2. kolo 87
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
8. 10. 2023
09:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Adam Giecek
Eva Němcová
24
26
4
7
5
19
15
23
Review
Skupina A 2. kolo 85
BK Start Ostrava
SBŠ Ostrava U12
7. 10. 2023
10:00
ZŠ pro sluchově postižené Aleš Jurda
Eva Němcová
12
80
3
21
7
39
12
56
Review
Skupina A 2. kolo 88
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
8. 10. 2023
10:30
Sportovní hala SPŠ Ostrava Adam Giecek
Eva Němcová
21
20
11
2
12
7
16
9
Review
Skupina A 2. kolo 86
BK Start Ostrava
SBŠ Ostrava U12
7. 10. 2023
11:30
ZŠ pro sluchově postižené Aleš Jurda
Eva Němcová
16
91
4
28
8
53
11
69
Review
Skupina A 3. kolo 89
SBŠ Ostrava U12
Basket Ostrava
22. 10. 2023
13:45
Hala Sportovního Gymnázia Dominik Holaň
Eva Němcová
27
37
3
11
11
17
17
27
Review
Skupina A 3. kolo 91
SBŠ Třinec
BK Start Ostrava
21. 10. 2023
14:00
5. ZŠ Třinec-Terasa Johana Križanová
Alžběta Križanová
73
21
16
10
46
12
53
12
Review
Skupina A 3. kolo 90
SBŠ Ostrava U12
Basket Ostrava
22. 10. 2023
15:15
Hala Sportovního Gymnázia Dominik Holaň
Eva Němcová
23
40
13
4
15
14
21
20
Review
Skupina A 3. kolo 92
SBŠ Třinec
BK Start Ostrava
21. 10. 2023
15:30
5. ZŠ Třinec-Terasa Johana Križanová
Alžběta Križanová
69
15
16
3
39
7
63
7
Review
Skupina A 4. kolo 95
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava U12
11. 11. 2023
09:15
Sportovní hala Malé Hoštice Ivo Dolinek
Mikuláš Celta
50
39
10
14
19
21
37
37
Review
Skupina A 4. kolo 96
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava U12
11. 11. 2023
11:00
Sportovní hala Malé Hoštice Ivo Dolinek
Mikuláš Celta
29
36
7
5
10
12
19
22
Review
Skupina A 4. kolo 93
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
11. 11. 2023
13:00
Trojhalí Lukáš Macura
Eva Němcová
60
37
18
2
33
18
44
23
Review
Skupina A 4. kolo 94
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
11. 11. 2023
14:30
Trojhalí Lukáš Macura
Eva Němcová
79
20
20
5
41
12
66
16
Review
Skupina A 5. kolo 97
SBŠ Třinec
Basket Opava 2010
2. 12. 2023
14:00
5. ZŠ Třinec-Terasa Dalibor Vaněk
Adéla Vildová
30
59
9
6
11
25
18
40
Review
Skupina A 5. kolo 98
SBŠ Třinec
Basket Opava 2010
2. 12. 2023
15:30
5. ZŠ Třinec-Terasa Dalibor Vaněk
Adéla Vildová
32
57
8
13
13
26
25
41
Review
Skupina A 5. kolo 99
BK Start Ostrava
Basket Ostrava
28. 11. 2023
16:30
ZŠ pro sluchově postižené Aleš Jurda
Lukáš Macura
12
110
2
32
9
51
9
93
Review
Skupina A 5. kolo 100
BK Start Ostrava
Basket Ostrava
28. 11. 2023
18:00
ZŠ pro sluchově postižené Aleš Jurda
Lukáš Macura
17
91
9
22
12
44
16
58
Review
Skupina A 6. kolo 101
BK Start Ostrava
Basket Opava 2010
13. 1. 2024
10:00
ZŠ pro sluchově postižené Eva Němcová
Jaroslav Střalka
12
84
2
23
4
45
7
66
Review
Skupina A 6. kolo 102
BK Start Ostrava
Basket Opava 2010
13. 1. 2024
11:30
ZŠ pro sluchově postižené Eva Němcová
Jaroslav Střalka
16
65
4
19
8
37
11
51
Review
Skupina A 6. kolo 103
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava U12
13. 1. 2024
13:30
5. ZŠ Třinec-Terasa Adam Orlewski
Barbora Gorčáková
30
41
2
12
19
14
25
27
Review
Skupina A 6. kolo 104
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava U12
13. 1. 2024
15:00
5. ZŠ Třinec-Terasa Adam Orlewski
Barbora Gorčáková
22
51
6
17
14
25
16
41
Review
Skupina A 7. kolo 107
Basket Opava 2010
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Skupina A 7. kolo 108
Basket Opava 2010
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Skupina A 7. kolo 105
SBŠ Ostrava U12
BK Start Ostrava
18. 2. 2024
13:30
SH Ostravské univerzity Vojtěch Kučeva
Eva Němcová
65
22
14
11
32
15
52
22
Review
Skupina A 7. kolo 106
SBŠ Ostrava U12
BK Start Ostrava
18. 2. 2024
15:00
SH Ostravské univerzity Eva Němcová
Vojtěch Kučeva
42
18
6
8
16
8
26
18
Review
Skupina A 8. kolo 111
BK Start Ostrava
SBŠ Třinec
7. 4. 2024
09:00
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
22
80
5
18
15
45
18
64
Review
Skupina A 8. kolo 109
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U12
3. 3. 2024
10:00
Trojhalí Aleš Jurda
Tomáš Macura
69
22
13
8
39
9
47
16
Review
Skupina A 8. kolo 112
BK Start Ostrava
SBŠ Třinec
7. 4. 2024
10:30
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
23
86
13
24
15
42
22
59
Review
Skupina A 8. kolo 110
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U12
3. 3. 2024
11:30
Trojhalí Aleš Jurda
Tomáš Macura
65
31
20
7
35
9
52
24
Review
Skupina A 9. kolo 115
SBŠ Ostrava U12
Basket Opava 2010
23. 3. 2024
10:00
SH Ostravské univerzity Eva Němcová
54
36
15
9
27
18
47
30
Review
Skupina A 9. kolo 116
SBŠ Ostrava U12
Basket Opava 2010
23. 3. 2024
11:30
SH Ostravské univerzity Eva Němcová
58
39
14
9
30
18
44
23
Review
Skupina A 9. kolo 113
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
24. 3. 2024
13:30
5. ZŠ Třinec-Terasa Dalibor Vaněk
Alžběta Križanová
26
55
6
12
19
22
21
42
Review
Skupina A 9. kolo 114
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
24. 3. 2024
15:00
5. ZŠ Třinec-Terasa Dalibor Vaněk
Alžběta Križanová
44
57
14
9
24
28
36
33
Review
Skupina A 10. kolo 117
Basket Opava 2010
SBŠ Třinec
27. 4. 2024
09:15
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Skupina A 10. kolo 118
Basket Opava 2010
SBŠ Třinec
27. 4. 2024
11:00
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Skupina A 10. kolo 119
Basket Ostrava
BK Start Ostrava
2. 5. 2024
17:20
Trojhalí
Preview
Skupina A 10. kolo 120
Basket Ostrava
BK Start Ostrava
2. 5. 2024
18:40
Trojhalí
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
9 Veronika Bílová OSK Olomouc 13 8 1.0 13.0 6.3 0.0 0.5/1.9 0.0* 0.0
28 Tereza Račáková Start Ostrava 13 12 1.0 7.8 2.9 0.1 1.7/5.8 29.0 0.5
19 Adéla Kmeciková OSK Olomouc 13 12 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.0
10 Lucie Šupová OSK Olomouc 13 10 1.0 6.5 2.9 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.0
14 Berenika Pokorná OSK Olomouc 13 10 1.0 6.3 2.6 0.0 1.1/3.1 35.5 0.0
5 Iva Ambrožová OSK Olomouc 13 9 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/2.1 26.3 0.0
21 Eliška Hutníková OSK Olomouc 12 8 1.0 5.5 2.4 0.0 0.8/2.0 37.5 0.0
12 Lucie Pechová OSK Olomouc 13 12 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/2.5 40.0 0.0
9 Ema Štembírková Start Ostrava 12 12 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/2.0 25.0 1.8
7 Eva Ambrožová OSK Olomouc 13 11 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.0
Stella Suchánková Zlín 13 2 1.0 17.0 8.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
4 Bára Mlčáková OSK Olomouc 13 8 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Markéta Pařízková Zlín 12 2 1.0 15.0 7.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Vičíková Zlín 13 2 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
6 Adéla Janečková Start Ostrava 14 10 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/2.2 18.2 1.6
Elen Haktanir Zlín 13 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
47 Julie Janečková Start Ostrava 12 12 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Nikol Talášková Zlín 12 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Veronika Zimáková Zlín 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
17 Kristýna Němčáková OSK Olomouc 13 8 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.0
Klára Ježová Zlín 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
11 Sára Spáčilová OSK Olomouc 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
16 Klaudie Plačková Start Ostrava 14 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.2
19 Jana Mlýnková Start Ostrava 11 14 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.4
48 Nelly Dreslerová Start Ostrava 11 10 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/2.0 15.0 0.2
Helena Šenová Zlín 12 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Barbora Běhulová Zlín 12 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
33 Ludmila Pražáková OSK Olomouc 12 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
31 Nikola Čepová Start Ostrava 12 10 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
10 Lucie Kubicová Start Ostrava 12 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.1
15 Markéta Čechová OSK Olomouc 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Meda Štembírková Start Ostrava 10 12 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
44 Agáta Horváthová Start Ostrava 11 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
37 Natálie Strnisková OSK Olomouc 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Anna Hůlková OSK Olomouc 12 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
14 Lucie Šebestová Start Ostrava 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Veronika Struhařová Zlín 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Vanda Jašková OSK Olomouc 13 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.0
Nora Svobodová Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Křižanovská Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Sofie Kunertová BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Hanáková Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Ingrová Zlín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melánie Knápková Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Pavlanová Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Mertová Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Matějková Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
96 Tereza Macková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Sklářová Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Hasilová Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Vavříčková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Trejbalová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Jakubíková Příbor 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Gabriela Sukeník Start Ostrava 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
84 Isabel Václavíková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Bára Hetflajšová BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lilijana Johanna Wania SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Gorniaková Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Drongová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kocourková Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kořínková Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Přecechtělová Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Pastorová Zlín 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
20 Kristýna Přichystalová BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Belicová Příbor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Justýna Ratiborská Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Čechová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Adéla Michalíková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Zacharová Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Karolína Lněničková Start Ostrava 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
5 Nicol Ranglová BK Mohelnice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Elena Králová BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Eliška Dudková BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
40 Laura Pešková Start Ostrava 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Vítková Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tamara Kypúsová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miriam Granzerová Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Sirotová SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Simona Nejedlá BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Byrtusová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Vojkovská Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anabel Kahánková Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Eliášová Příbor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Ošmerová Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iva Hloušková OSK Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Marková Příbor 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Dudková Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bajerová Příbor 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Simona Klapuchová Start Ostrava 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Tereza Linhartová BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Kudláková Zlín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kubičíková Příbor 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Hanzelková Příbor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Sklenovská Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ballová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stela Demlová Příbor 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Sára Pelíšková OSK Olomouc 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Tobolová Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Opačitá Příbor 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Caloňová Příbor 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Michnová Příbor 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Elizabeth Svobodová BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Aneta Forýtková OSK Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kapicová Příbor 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Lyčková Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Kubalíková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Anna Bednářová OSK Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Micklerová SBŠ Třinec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžbeta Pálociová Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Tereza Večeřová OSK Olomouc 13 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Boháčová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bartulíková Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Stela Anderková SBŠ Ostrava U12 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Evelína Hanáková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Dosedělová Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jasmin Maali Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Barbora Michnová SBŠ Ostrava U12 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tiara Gáborová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hrubošová Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Liliana Hrubá Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
98 Sofie Hermannová Start Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
67 Julie Martinková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Sýkorová SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Ryšková Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Justýna Zbořilová Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Černá Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Holubová Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Barbora Lubojacká Start Ostrava 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Eva Dinelli Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Demlová Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Heroldová SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Šrámková Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
64 Ema Trávníčková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Elen Kaděrová SBŠ Ostrava U12 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
27 Sofie Pustková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
40 Hana Valková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
55 Ella Marie Copová SBŠ Ostrava U12 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
87 Aneta Chowaniecová SBŠ Ostrava U12 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Rošková Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Sabina Bačíková BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Dlabajová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
57 Karin Francová SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Angelica Spina SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Vojnarová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
50 Monika Židková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Stryjová Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Miczková SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Dopiráková SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alicja Staszko SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Eliška Stanovská SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Ramešová SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Tkáčová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kobieluszová SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Podaná SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marika Petřek Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melanie Zapalačová Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Tereza Hubníková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Steffková Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Milerská Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Valečková Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Markéta Šimková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Noemi Urbanová Příbor 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Tomková Příbor 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zárubová Příbor 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Loretta Feilhauer Příbor 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Wlodyková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
89 Dominika Marušáková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anastázie Matyšková Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
47 Sofie Krausová SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Pavlíková Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
88 Ella Elblová SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Nina Langrová BK Mohelnice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Adéla Kárová BK Mohelnice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Linda Nejezchlebová BK Mohelnice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Berenika Ševčíková BK Mohelnice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
73 Jolana Zvolánková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Ráchel Kaplová BK Mohelnice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Isabela Anlauf Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Čelechovská Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Ema Kučová BK Mohelnice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Martina Hanková OSK Olomouc 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Valerie Elblová SBŠ Ostrava U12 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gertruda Jana Vojáčková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Foretová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
76 Helena Bohušová SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Březinová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kubásková SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Nouzovská Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Sztefková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Tereza Přichystalová BK Mohelnice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Činčarová BK Mohelnice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Michaela Mrázová SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
70 Sára Horsáková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Filipová Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Schäferová Basket Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Pyszková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Pociorková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elisabeth Bašistová Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bubelová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Přistálová Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Holíková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Victoria Halko SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Lukánková SBŠ Třinec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nelly Roszková SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kuśnierzová SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Poznánová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marina Šplíchalová Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Hoferková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentýna Trochtová SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
49 Klára Jeřábková SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Mojová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Cieślarová SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Theimerová Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
46 Anna Trunkátová SBŠ Ostrava U12 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Šebestová Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Wolfová Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Honková Opava 2010 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Fryčková Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Pavlíková Opava 2010 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Isabella Martinková Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Olšáková Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Jančová Příbor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
58 Karolína Outratová SBŠ Ostrava U12 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Rozálie Pečtová SBŠ Ostrava U12 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Florčíková Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Linetová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Figurová Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Madla Ruszová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
29 Anna Wojnarowská SBŠ Ostrava U12 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Běčáková SBŠ Třinec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Kidoňová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Gavendová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Seberová SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Katarina Ciencialová SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patricia Bocková SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Pilchová SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Roszková SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sophia Veronika Trajerová SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
9 Veronika Bílová OSK Olomouc 13 20 9 0 2 0
28 Tereza Račáková Start Ostrava 13 13 6 1 4 2
19 Adéla Kmeciková OSK Olomouc 13 13 5 0 3 0
10 Lucie Šupová OSK Olomouc 13 14 6 0 2 0
14 Berenika Pokorná OSK Olomouc 13 12 5 0 4 0
5 Iva Ambrožová OSK Olomouc 13 12 6 0 2 0
21 Eliška Hutníková OSK Olomouc 12 10 4 0 2 0
12 Lucie Pechová OSK Olomouc 13 9 4 0 3 0
9 Ema Štembírková Start Ostrava 12 6 3 0 4 4
7 Eva Ambrožová OSK Olomouc 13 8 4 0 2 0
Stella Suchánková Zlín 13 18 9 0 0 1
4 Bára Mlčáková OSK Olomouc 13 16 8 0 0 0
Markéta Pařízková Zlín 12 16 8 0 0 0
Anna Vičíková Zlín 13 22 11 0 0 3
6 Adéla Janečková Start Ostrava 14 8 4 0 1 3
Elen Haktanir Zlín 13 16 8 0 0 1
47 Julie Janečková Start Ostrava 12 4 2 0 2 4
Nikol Talášková Zlín 12 8 4 0 0 1
Veronika Zimáková Zlín 13 10 5 0 0 3
17 Kristýna Němčáková OSK Olomouc 13 6 2 0 2 0
Klára Ježová Zlín 13 6 3 0 0 2
11 Sára Spáčilová OSK Olomouc 12 6 3 0 0 0
16 Klaudie Plačková Start Ostrava 14 3 1 0 1 2
19 Jana Mlýnková Start Ostrava 11 3 1 0 1 2
48 Nelly Dreslerová Start Ostrava 11 2 1 0 2 1
Helena Šenová Zlín 12 4 2 0 0 2
Barbora Běhulová Zlín 12 4 2 0 0 3
33 Ludmila Pražáková OSK Olomouc 12 3 1 0 1 0
31 Nikola Čepová Start Ostrava 12 2 1 0 2 1
10 Lucie Kubicová Start Ostrava 12 2 1 0 0 1
15 Markéta Čechová OSK Olomouc 13 4 2 0 0 0
4 Meda Štembírková Start Ostrava 10 2 1 0 1 1
44 Agáta Horváthová Start Ostrava 11 2 1 0 0 2
37 Natálie Strnisková OSK Olomouc 12 2 1 0 0 0
6 Anna Hůlková OSK Olomouc 12 2 1 0 0 0
14 Lucie Šebestová Start Ostrava 12 2 1 0 0 1
Veronika Struhařová Zlín 12 2 1 0 0 0
11 Vanda Jašková OSK Olomouc 13 1 0 0 1 0
25 Gabriela Sukeník Start Ostrava 11 0 0 0 0 2
Lea Pastorová Zlín 12 0 0 0 0 2
43 Karolína Lněničková Start Ostrava 11 0 0 0 0 2
35 Simona Klapuchová Start Ostrava 11 0 0 0 0 2
22 Sára Pelíšková OSK Olomouc 13 0 0 0 0 0
8 Tereza Večeřová OSK Olomouc 13 0 0 0 0 0
7 Barbora Lubojacká Start Ostrava 12 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH %
OSK Olomouc 12 20.5 0.0 4.9 /15.5 31.7
Příbor 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Mohelnice 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Zlín 4 21.0 0.0 0.0 /3.5 0.0
Opava 2010 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Start Ostrava 14 6.2 0.1 3.1 /13.2 23.7
SBŠ Ostrava U12 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
SBŠ Třinec 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Havířov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basket Ostrava 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 4 4 0 0 - - -
Vyplel Jakub 4 0 4 0 - - -
Vildová Linda 2 2 0 0 - - -
Vildová Adéla 4 0 4 0 - - -
Vaněk Dalibor 4 4 0 0 - - -
Válek Jakub 2 2 0 0 - - -
Střalka Jaroslav 2 0 2 0 - - -
Posker Jan 2 2 0 0 - - -
Orlewski Adam 6 6 0 0 - - -
Němcová Eva 14 5 9 0 - - -
Michal Patrik 2 0 2 0 - - -
Marek Ondřej 4 4 0 0 - - -
Máj Michal 2 0 2 0 - - -
Macura Tomáš 2 0 2 0 - - -
Macura Lukáš 6 2 4 0 - - -
Lávičková Adéla 6 2 4 0 - - -
Latík Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Kučeva Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Križanová Alžběta 6 0 6 0 - - -
Križanová Johana 4 4 0 0 - - -
Krčmář Daniel 2 2 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 2 0 0 - - -
Kopřivová Zuzana 6 0 6 0 - - -
Kavka Radim 4 4 0 0 - - -
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Kahánek Lubomír 6 0 6 0 - - -
Jurda Aleš 10 8 2 0 - - -
Holaň Dominik 2 2 0 0 - - -
Gorčáková Barbora 2 0 2 0 - - -
Giecek Adam 2 2 0 0 - - -
Fajkus Lukáš 2 2 0 0 - - -
Dvořáková Vendula 2 0 2 0 - - -
Dolinek Ivo 2 2 0 0 - - -
Doležal Vratislav 2 2 0 0 - - -
Celta Mikuláš 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře