Středomoravský přebor U13M

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 13005
BCM Orli Prostějov
FASTAV Zlín
16. 9. 2023
09:00
Sportcentrum DDM 1 Zdeněk Latík
Marek Bešina
70
51
15
20
38
30
54
46
Review
Základní část 1. kolo 13006
BCM Orli Prostějov
FASTAV Zlín
16. 9. 2023
11:00
Sportcentrum DDM 1 Zdeněk Latík
Marek Bešina
59
44
17
11
31
16
43
31
Review
Základní část 1. kolo 13007
TJ Slavia Kroměříž*1x10
BK Mohelnice MIX*+2x10
23. 9. 2023
13:30
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Břetislav Kraváček
98
22
24
12
47
12
76
18
Review
Základní část 1. kolo 13001
Basketbal Jeseník MIX*3x10
Basket Valmez MIX
14. 10. 2023
14:00
Sportovní hala Josef Slavík
Filip Novák
103
13
24
4
40
8
67
12
Review
Základní část 1. kolo 13008
TJ Slavia Kroměříž*1x10
BK Mohelnice MIX*+2x10
23. 9. 2023
15:00
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Josef Slavík
64
19
23
6
32
10
58
14
Review
Základní část 1. kolo 13002
Basketbal Jeseník MIX*3x10
Basket Valmez MIX
14. 10. 2023
16:00
Sportovní hala Josef Slavík
Filip Silný
99
10
31
2
53
4
73
10
Review
Základní část 1. kolo 13003
SK UP BCM Olomouc B*3x10
SK UP BCM Olomouc A
19. 9. 2023
16:15
Gymnázium Hejčín Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
12
103
4
21
5
54
12
74
Review
Základní část 1. kolo 13004
SK UP BCM Olomouc B*3x10
SK UP BCM Olomouc A
19. 9. 2023
17:30
Gymnázium Hejčín Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
12
82
0
19
6
36
10
60
Review
Základní část 2. kolo 13011
FASTAV Zlín
TJ Slavia Kroměříž*1x10
7. 10. 2023
08:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
95
37
19
8
42
16
72
21
Review
Základní část 2. kolo 13013
SK UP BCM Olomouc A
BCM Orli Prostějov
7. 10. 2023
09:00
SH UP Olomouc Ivo Dolinek
Jakub Kremser
54
36
10
6
30
15
40
26
Review
Základní část 2. kolo 13012
FASTAV Zlín
TJ Slavia Kroměříž*1x10
7. 10. 2023
10:15
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
72
49
20
12
40
24
55
34
Review
Základní část 2. kolo 13014
SK UP BCM Olomouc A
BCM Orli Prostějov
7. 10. 2023
10:30
SH UP Olomouc Ivo Dolinek
Jakub Kremser
60
49
15
18
34
31
45
41
Review
Základní část 2. kolo 13009
Basket Valmez MIX
BK Mohelnice MIX*+2x10
7. 10. 2023
13:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Vratislav Doležal
Jakub Sochor
39
42
12
10
24
23
30
37
Review
Základní část 2. kolo 13015
Basketbal Jeseník MIX*3x10
SK UP BCM Olomouc B*3x10
7. 10. 2023
14:00
Sportovní hala Patrik Michal
67
36
13
0
33
12
51
16
Review
Základní část 2. kolo 13010
Basket Valmez MIX
BK Mohelnice MIX*+2x10
7. 10. 2023
15:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ladislav Sokolovský
Jakub Sochor
31
52
4
24
10
28
17
44
Review
Základní část 2. kolo 13016
Basketbal Jeseník MIX*3x10
SK UP BCM Olomouc B*3x10
7. 10. 2023
16:00
Sportovní hala Patrik Michal
49
37
8
12
22
17
39
26
Review
Základní část 3. kolo 13019
BCM Orli Prostějov
Basketbal Jeseník MIX*3x10
21. 10. 2023
09:00
Sportcentrum DDM 2 Zdeněk Latík
Zuzana Kopřivová
80
22
18
5
39
12
70
18
Review
Základní část 3. kolo 13021
TJ Slavia Kroměříž*1x10
SK UP BCM Olomouc A
22. 10. 2023
09:30
Hala TJ Slavia Lukáš Kapaňa
Vít Kostiha
17
93
8
18
17
41
17
63
Review
Základní část 3. kolo 13020
BCM Orli Prostějov
Basketbal Jeseník MIX*3x10
21. 10. 2023
11:00
Sportcentrum DDM 2 Zdeněk Latík
Zuzana Kopřivová
84
22
22
2
42
6
63
15
Review
Základní část 3. kolo 13022
TJ Slavia Kroměříž*1x10
SK UP BCM Olomouc A
22. 10. 2023
11:00
Hala TJ Slavia Lukáš Kapaňa
Vít Kostiha
21
69
9
20
15
41
17
56
Review
Základní část 3. kolo 13023
BK Mohelnice MIX*+2x10
FASTAV Zlín
22. 10. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
20
77
8
20
12
45
20
52
Review
Základní část 3. kolo 13024
BK Mohelnice MIX*+2x10
FASTAV Zlín
22. 10. 2023
12:30
Tělocvična ZŠ Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
13
87
5
21
5
43
9
59
Review
Základní část 3. kolo 13017
SK UP BCM Olomouc B*3x10
Basket Valmez MIX
12. 2. 2024
16:30
Gymnázium Hejčín Jakub Válek
Adéla Lávičková
43
20
12
2
25
6
38
10
Review
Základní část 3. kolo 13018
SK UP BCM Olomouc B*3x10
Basket Valmez MIX
12. 2. 2024
17:45
Gymnázium Hejčín Jakub Válek
Adéla Lávičková
47
26
16
8
20
16
31
22
Review
Základní část 4. kolo 13027
SK UP BCM Olomouc A
BK Mohelnice MIX*+2x10
14. 10. 2023
08:30
SH UP Olomouc Linda Vildová
Adéla Lávičková
102
18
18
8
40
14
72
16
Review
Základní část 4. kolo 13028
SK UP BCM Olomouc A
BK Mohelnice MIX*+2x10
14. 10. 2023
10:15
SH UP Olomouc Linda Vildová
Adéla Lávičková
74
15
16
6
32
6
51
14
Review
Základní část 4. kolo 13029
Basketbal Jeseník MIX*3x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
28. 10. 2023
14:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Patrik Michal
63
52
18
15
33
24
51
37
Review
Základní část 4. kolo 13025
Basket Valmez MIX
FASTAV Zlín
6. 11. 2023
16:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Vratislav Doležal
Zdeněk Latík
21
86
16
27
16
43
21
59
Review
Základní část 4. kolo 13030
Basketbal Jeseník MIX*3x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
28. 10. 2023
16:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Patrik Michal
62
77
13
26
31
43
42
69
Review
Základní část 4. kolo 13031
SK UP BCM Olomouc B*3x10
BCM Orli Prostějov
17. 10. 2023
16:30
Gymnázium Hejčín Martin Kopřiva
Zuzana Kopřivová
16
85
4
24
10
42
12
59
Review
Základní část 4. kolo 13026
Basket Valmez MIX
FASTAV Zlín
6. 11. 2023
17:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
23
81
8
23
13
47
21
67
Review
Základní část 4. kolo 13032
SK UP BCM Olomouc B*3x10
BCM Orli Prostějov
17. 10. 2023
17:45
Gymnázium Hejčín Martin Kopřiva
Zuzana Kopřivová
23
92
8
22
14
44
18
69
Review
Základní část 5. kolo 13033
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez MIX
11. 11. 2023
09:00
Sportcentrum DDM 2 Theodor Kuba
Daniel Krčmář
95
9
25
5
41
7
61
9
Review
Základní část 5. kolo 13039
FASTAV Zlín
SK UP BCM Olomouc A
11. 11. 2023
09:00
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
55
61
13
13
23
23
37
42
Review
Základní část 5. kolo 13040
FASTAV Zlín
SK UP BCM Olomouc A
11. 11. 2023
10:30
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
52
68
16
17
28
38
40
55
Review
Základní část 5. kolo 13034
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez MIX
11. 11. 2023
11:00
Sportcentrum DDM 2 Theodor Kuba
Daniel Krčmář
105
16
17
5
54
11
78
15
Review
Základní část 5. kolo 13035
TJ Slavia Kroměříž*1x10
SK UP BCM Olomouc B*3x10
12. 11. 2023
12:00
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Filip Silný
90
15
21
6
47
6
59
13
Review
Základní část 5. kolo 13036
TJ Slavia Kroměříž*1x10
SK UP BCM Olomouc B*3x10
12. 11. 2023
13:30
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Filip Novák
72
34
19
6
35
18
56
27
Review
Základní část 5. kolo 13037
BK Mohelnice MIX*+2x10
Basketbal Jeseník MIX*3x10
11. 11. 2023
16:00
Tělocvična ZŠ Zdeněk Latík
Adéla Lávičková
29
64
6
15
12
29
23
49
Review
Základní část 5. kolo 13038
BK Mohelnice MIX*+2x10
Basketbal Jeseník MIX*3x10
11. 11. 2023
17:30
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Zdeněk Latík
33
38
8
5
14
16
19
28
Review
Základní část 6. kolo 13045
SK UP BCM Olomouc B*3x10
BK Mohelnice MIX*+2x10
3. 12. 2023
09:00
SH UP Olomouc Linda Vildová
Adéla Lávičková
42
45
15
16
26
24
34
39
Review
Základní část 6. kolo 13047
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž*1x10
2. 12. 2023
09:00
Sportcentrum DDM 2 Marek Bešina
Jiří Fanta
54
37
14
11
27
21
41
27
Review
Základní část 6. kolo 13043
Basketbal Jeseník MIX*3x10
FASTAV Zlín
2. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Ladislav Sokolovský
35
70
4
23
14
41
27
62
Review
Základní část 6. kolo 13046
SK UP BCM Olomouc B*3x10
BK Mohelnice MIX*+2x10
3. 12. 2023
10:30
SH UP Olomouc Linda Vildová
Adéla Lávičková
53
62
17
23
28
35
41
56
Review
Základní část 6. kolo 13048
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž*1x10
2. 12. 2023
11:00
Sportcentrum DDM 2 Jiří Fanta
78
47
24
4
43
16
61
25
Review
Základní část 6. kolo 13044
Basketbal Jeseník MIX*3x10
FASTAV Zlín
2. 12. 2023
12:00
Sportovní hala Ladislav Sokolovský
29
76
7
25
15
43
17
59
Review
Základní část 6. kolo 13041
Basket Valmez MIX
SK UP BCM Olomouc A
20. 1. 2024
12:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Vratislav Doležal
Kristýna Štětkářová
7
76
2
25
3
44
5
58
Review
Základní část 6. kolo 13042
Basket Valmez MIX
SK UP BCM Olomouc A
20. 1. 2024
14:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Vratislav Doležal
Kristýna Štětkářová
12
98
1
31
4
58
4
80
Review
Základní část 7. kolo 13053
FASTAV Zlín
SK UP BCM Olomouc B*3x10
16. 12. 2023
08:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Filip Silný
82
25
20
10
46
14
60
21
Review
Základní část 7. kolo 13049
TJ Slavia Kroměříž*1x10
Basket Valmez MIX
28. 4. 2024
10:00
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 7. kolo 13054
FASTAV Zlín
SK UP BCM Olomouc B*3x10
16. 12. 2023
10:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Filip Silný
73
24
26
4
42
6
59
8
Review
Základní část 7. kolo 13050
TJ Slavia Kroměříž*1x10
Basket Valmez MIX
28. 4. 2024
11:45
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 7. kolo 13055
SK UP BCM Olomouc A
Basketbal Jeseník MIX*3x10
20. 4. 2024
16:00
SH UP Olomouc Jakub Válek
René Klapetek
Preview
Základní část 7. kolo 13051
BK Mohelnice MIX*+2x10
BCM Orli Prostějov
9. 4. 2024
17:00
Tělocvična ZŠ Adéla Lávičková
Patrik Michal
16
125
4
37
4
71
12
91
Review
Základní část 7. kolo 13056
SK UP BCM Olomouc A
Basketbal Jeseník MIX*3x10
20. 4. 2024
17:30
SH UP Olomouc Jakub Válek
René Klapetek
Preview
Základní část 7. kolo 13052
BK Mohelnice MIX*+2x10
BCM Orli Prostějov
9. 4. 2024
18:30
Tělocvična ZŠ Adéla Lávičková
Patrik Michal
19
114
4
32
13
56
17
92
Review
Základní část 8. kolo 13061
FASTAV Zlín
BCM Orli Prostějov
13. 1. 2024
09:00
Městská SH Zelené Jiří Fanta
Jakub Válek
46
39
14
10
21
16
35
28
Review
Základní část 8. kolo 13062
FASTAV Zlín
BCM Orli Prostějov
13. 1. 2024
10:30
Městská SH Zelené Jiří Fanta
Jakub Válek
55
57
3
23
21
30
40
49
Review
Základní část 8. kolo 13063
BK Mohelnice MIX*+2x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
13. 1. 2024
12:00
Tělocvična ZŠ Zdeněk Latík
Adéla Lávičková
26
51
7
12
8
28
20
37
Review
Základní část 8. kolo 13057
Basket Valmez MIX
Basketbal Jeseník MIX*3x10
13. 1. 2024
13:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ladislav Sokolovský
Dominik Krčmář
13
63
2
16
4
31
11
51
Review
Základní část 8. kolo 13064
BK Mohelnice MIX*+2x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
13. 1. 2024
13:30
Tělocvična ZŠ Patrik Michal
Adéla Lávičková
31
83
12
24
18
43
28
55
Review
Základní část 8. kolo 13058
Basket Valmez MIX
Basketbal Jeseník MIX*3x10
13. 1. 2024
14:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Ladislav Sokolovský
Dominik Krčmář
15
52
0
16
5
26
7
40
Review
Základní část 8. kolo 13059
SK UP BCM Olomouc A
SK UP BCM Olomouc B*3x10
9. 1. 2024
16:15
Gymnázium Hejčín Lukáš Kapaňa
87
25
22
12
47
12
61
21
Review
Základní část 8. kolo 13060
SK UP BCM Olomouc A
SK UP BCM Olomouc B*3x10
9. 1. 2024
17:45
Gymnázium Hejčín Lukáš Kapaňa
63
21
17
6
33
9
41
15
Review
Základní část 9. kolo 13069
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc A
27. 1. 2024
09:00
Sportcentrum DDM 2 Jiří Fanta
Daniel Krčmář
47
53
15
10
23
28
35
45
Review
Základní část 9. kolo 13065
BK Mohelnice MIX*+2x10
Basket Valmez MIX
28. 1. 2024
11:00
Tělocvična ZŠ Patrik Michal
Adéla Lávičková
65
23
22
7
27
7
49
14
Review
Základní část 9. kolo 13070
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc A
27. 1. 2024
11:00
Sportcentrum DDM 2 Jiří Fanta
Daniel Krčmář
35
45
6
11
10
28
27
28
Review
Základní část 9. kolo 13071
SK UP BCM Olomouc B*3x10
Basketbal Jeseník MIX*3x10
27. 1. 2024
12:00
SH UP Olomouc Linda Vildová
Zuzana Kopřivová
25
59
9
16
12
33
21
41
Review
Základní část 9. kolo 13066
BK Mohelnice MIX*+2x10
Basket Valmez MIX
28. 1. 2024
12:30
Tělocvična ZŠ Adéla Lávičková
Patrik Michal
66
18
16
4
30
8
52
12
Review
Základní část 9. kolo 13072
SK UP BCM Olomouc B*3x10
Basketbal Jeseník MIX*3x10
27. 1. 2024
13:30
SH UP Olomouc Linda Vildová
Zuzana Kopřivová
44
56
14
6
17
27
31
39
Review
Základní část 9. kolo 13067
TJ Slavia Kroměříž*1x10
FASTAV Zlín
27. 1. 2024
14:00
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Vít Kostiha
38
58
5
18
15
28
21
40
Review
Základní část 9. kolo 13068
TJ Slavia Kroměříž*1x10
FASTAV Zlín
27. 1. 2024
15:30
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Vít Kostiha
50
57
12
12
26
27
32
45
Review
Základní část 10. kolo 13073
Basket Valmez MIX
SK UP BCM Olomouc B*3x10
22. 10. 2023
08:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
Filip Silný
27
47
12
6
13
19
21
32
Review
Základní část 10. kolo 13074
Basket Valmez MIX
SK UP BCM Olomouc B*3x10
22. 10. 2023
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
Filip Silný
30
25
9
10
12
10
26
20
Review
Základní část 10. kolo 13079
FASTAV Zlín
BK Mohelnice MIX*+2x10
21. 4. 2024
13:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
David Vyplel
Preview
Základní část 10. kolo 13075
Basketbal Jeseník MIX*3x10
BCM Orli Prostějov
17. 2. 2024
14:00
Sportovní hala Josef Slavík
40
86
11
26
19
43
30
64
Review
Základní část 10. kolo 13080
FASTAV Zlín
BK Mohelnice MIX*+2x10
21. 4. 2024
15:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
Preview
Základní část 10. kolo 13076
Basketbal Jeseník MIX*3x10
BCM Orli Prostějov
17. 2. 2024
16:00
Sportovní hala Josef Slavík
32
46
12
10
16
20
23
33
Review
Základní část 10. kolo 13077
SK UP BCM Olomouc A
TJ Slavia Kroměříž*1x10
27. 2. 2024
16:30
Gymnázium Hejčín Jakub Kremser
Jiří Fanta
72
19
24
7
42
12
56
16
Review
Základní část 10. kolo 13078
SK UP BCM Olomouc A
TJ Slavia Kroměříž*1x10
27. 2. 2024
17:45
Gymnázium Hejčín Jakub Kremser
Jiří Fanta
67
27
23
10
40
16
57
20
Review
Základní část 11. kolo 13081
FASTAV Zlín
Basket Valmez MIX
9. 3. 2024
09:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Filip Silný
107
10
26
4
54
8
88
8
Review
Základní část 11. kolo 13083
BK Mohelnice MIX*+2x10
SK UP BCM Olomouc A
10. 2. 2024
09:00
Tělocvična ZŠ Adéla Lávičková
Lukáš Kapaňa
28
63
11
19
14
36
22
52
Review
Základní část 11. kolo 13082
FASTAV Zlín
Basket Valmez MIX
9. 3. 2024
10:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Filip Silný
103
8
28
2
57
2
81
4
Review
Základní část 11. kolo 13084
BK Mohelnice MIX*+2x10
SK UP BCM Olomouc A
10. 2. 2024
10:30
Tělocvična ZŠ Adéla Lávičková
Lukáš Kapaňa
33
69
10
15
19
30
27
57
Review
Základní část 11. kolo 13085
TJ Slavia Kroměříž*1x10
Basketbal Jeseník MIX*3x10
9. 3. 2024
14:00
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Filip Novák
49
32
17
3
22
11
35
25
Review
Základní část 11. kolo 13086
TJ Slavia Kroměříž*1x10
Basketbal Jeseník MIX*3x10
9. 3. 2024
15:30
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Filip Silný
49
25
12
6
30
15
37
21
Review
Základní část 11. kolo 13087
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc B*3x10
21. 2. 2024
16:15
Sportcentrum DDM 2 Daniel Krčmář
Adéla Lávičková
72
35
27
4
42
20
58
27
Review
Základní část 11. kolo 13088
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc B*3x10
21. 2. 2024
17:45
Sportcentrum DDM 2 Daniel Krčmář
Adéla Lávičková
60
27
15
3
29
13
48
18
Review
Základní část 12. kolo 13095
SK UP BCM Olomouc A
FASTAV Zlín
23. 3. 2024
12:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Daniel Krčmář
43
48
7
15
24
26
30
40
Review
Základní část 12. kolo 13089
Basket Valmez MIX
BCM Orli Prostějov
23. 3. 2024
12:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Josef Slavík
Filip Silný
13
86
4
27
9
48
9
64
Review
Základní část 12. kolo 13091
SK UP BCM Olomouc B*3x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
23. 3. 2024
12:00
SH UP Olomouc Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
36
63
9
14
19
37
25
49
Review
Základní část 12. kolo 13096
SK UP BCM Olomouc A
FASTAV Zlín
23. 3. 2024
13:30
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Daniel Krčmář
74
43
7
11
33
20
49
35
Review
Základní část 12. kolo 13090
Basket Valmez MIX
BCM Orli Prostějov
23. 3. 2024
13:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Josef Slavík
Filip Silný
12
86
4
33
4
49
8
66
Review
Základní část 12. kolo 13092
SK UP BCM Olomouc B*3x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
23. 3. 2024
13:30
SH UP Olomouc Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
39
44
8
8
17
16
25
26
Review
Základní část 12. kolo 13093
Basketbal Jeseník MIX*3x10
BK Mohelnice MIX*+2x10
23. 3. 2024
14:00
Sportovní hala Patrik Michal
Adéla Lávičková
65
45
22
6
36
12
51
26
Review
Základní část 12. kolo 13094
Basketbal Jeseník MIX*3x10
BK Mohelnice MIX*+2x10
23. 3. 2024
16:00
Sportovní hala Adéla Lávičková
Patrik Michal
73
43
21
18
40
22
64
29
Review
Základní část 13. kolo 13099
FASTAV Zlín
Basketbal Jeseník MIX*3x10
13. 4. 2024
09:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
David Vyplel
88
24
18
4
46
10
60
21
Review
Základní část 13. kolo 13100
FASTAV Zlín
Basketbal Jeseník MIX*3x10
13. 4. 2024
10:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
David Vyplel
62
23
26
2
38
9
48
15
Review
Základní část 13. kolo 13097
SK UP BCM Olomouc A
Basket Valmez MIX
13. 4. 2024
12:00
SH UP Olomouc Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
72
17
17
0
28
7
49
15
Review
Základní část 13. kolo 13098
SK UP BCM Olomouc A
Basket Valmez MIX
13. 4. 2024
13:30
SH UP Olomouc Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
67
6
10
6
38
6
46
6
Review
Základní část 13. kolo 13103
TJ Slavia Kroměříž*1x10
BCM Orli Prostějov
23. 4. 2024
17:00
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 13. kolo 13101
BK Mohelnice MIX*+2x10
SK UP BCM Olomouc B*3x10
12. 3. 2024
17:30
Tělocvična ZŠ Adéla Lávičková
Patrik Michal
57
40
18
9
37
19
52
25
Review
Základní část 13. kolo 13104
TJ Slavia Kroměříž*1x10
BCM Orli Prostějov
23. 4. 2024
18:30
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 13. kolo 13102
BK Mohelnice MIX*+2x10
SK UP BCM Olomouc B*3x10
12. 3. 2024
19:00
Tělocvična ZŠ Patrik Michal
Adéla Lávičková
54
55
9
8
26
20
39
40
Review
Základní část 14. kolo 13105
Basket Valmez MIX
TJ Slavia Kroměříž*1x10
27. 4. 2024
09:00
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Základní část 14. kolo 13107
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice MIX*+2x10
27. 4. 2024
09:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
Základní část 14. kolo 13106
Basket Valmez MIX
TJ Slavia Kroměříž*1x10
27. 4. 2024
10:30
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Základní část 14. kolo 13108
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice MIX*+2x10
27. 4. 2024
11:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
Základní část 14. kolo 13111
Basketbal Jeseník MIX*3x10
SK UP BCM Olomouc A
16. 12. 2023
14:00
Sportovní hala 24
78
8
29
16
46
22
65
Review
Základní část 14. kolo 13112
Basketbal Jeseník MIX*3x10
SK UP BCM Olomouc A
16. 12. 2023
16:00
Sportovní hala 25
85
4
20
6
41
13
61
Review
Základní část 14. kolo 13109
SK UP BCM Olomouc B*3x10
FASTAV Zlín
25. 4. 2024
16:30
Gymnázium Hejčín
Preview
Základní část 14. kolo 13110
SK UP BCM Olomouc B*3x10
FASTAV Zlín
25. 4. 2024
17:45
Gymnázium Hejčín
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z
Max Votroubek BCM Orli Prostějov 13 1
Nela Komůrková Basketbal Jeseník MIX 12 1
Šimon Kollár FASTAV Zlín 13 1
Jakub Slačálek Basket Valmez MIX 13 1
Ondřej Hammerle Basket Valmez MIX 12 1
Gabriel Polanský Amade Basket Valmez MIX 13 1
Kristýna Přichystalová BK Mohelnice MIX 13 1
Martin Jindřich Hanke Slavia Kroměříž 12 1
Sofie Vladařová Basketbal Jeseník MIX 12 1
Oliver Vítek Basketbal Jeseník MIX 13 1
František Švenda Basketbal Jeseník MIX 11 1
Terezie Paluchová Basketbal Jeseník MIX 14 1
Markéta Michajlova Basket Valmez MIX 12 1
Tereza Vašíčková Basketbal Jeseník MIX 12 1
Mikuláš Černín FASTAV Zlín 13 1
Jan Žilinčár Basketbal Jeseník MIX 13 1
Tina Kačor Basketbal Jeseník MIX 14 1
Jakub Kubánek Basketbal Jeseník MIX 13 1
Lukáš Nazarej Basketbal Jeseník MIX 13 1
Jana Sikorová Basketbal Jeseník MIX 13 1
Josef Sikora Basketbal Jeseník MIX 13 1
Jiří Komůrka Basketbal Jeseník MIX 11 1
Bára Hetflajšová BK Mohelnice MIX 13 1
Sofie Sigmundová Basket Valmez MIX 13 1
Dominik Stonavský Basket Valmez MIX 13 1
Ellie Zakrzecká Basketbal Jeseník MIX 13 1
Jaroslav Rozsíval BK Mohelnice MIX 13 1
Eliška Dudková BK Mohelnice MIX 13 1
Elena Králová BK Mohelnice MIX 13 1
26 Mathias Merli Slavia Kroměříž 13 1
25 Matěj Potočný Slavia Kroměříž 13 1
9 Vilém Vaculík Slavia Kroměříž 14 1
Mikuláš Štípala Slavia Kroměříž 11 1
Mikuláš Zavadil Slavia Kroměříž 11 1
Lukáš Kosinka Slavia Kroměříž 11 1
Jáchym Hub Slavia Kroměříž 11 1
Sebastián Horsák Slavia Kroměříž 11 1
Jakub Moťka BK Mohelnice MIX 13 1
Michal Ruský BCM Orli Prostějov 13 1
Filip Kára BK Mohelnice MIX 10 1
Jakub Slepička BK Mohelnice MIX 10 1
Rudolf Abner Delie BK Mohelnice MIX 13 1
Ondřej Štěpán BK Mohelnice MIX 13 1
Vojtěch Slepička BK Mohelnice MIX 12 1
Nicol Ranglová BK Mohelnice MIX 14 1
Jakub Valášek BK Mohelnice MIX 11 1
Tomáš Nosek BK Mohelnice MIX 12 1
43 Petr Mahel BCM Olomouc B 13 1
Vincent Michálek BCM Olomouc A 11 1
Matyáš Hapal Basketbal Jeseník MIX 13 1
Nikolas Joanidis Basketbal Jeseník MIX 13 1
Sofie Kunertová BK Mohelnice MIX 13 1
Bohumil Peterka Basketbal Jeseník MIX 10 1
Teodor Jezerský Basketbal Jeseník MIX 11 1
Laura Nováčková Basketbal Jeseník MIX 9 1
Linda Zakrzecká Basketbal Jeseník MIX 11 1
Filip Křivánek Basketbal Jeseník MIX 11 1
Martin Pocklan Basketbal Jeseník MIX 10 1
Josef Teindl Basketbal Jeseník MIX 10 1
Gréta Migalová Basketbal Jeseník MIX 11 1
Matyáš Mertl Basketbal Jeseník MIX 11 1
Marie Kalinová Basketbal Jeseník MIX 11 1
Dan Urbánek Basketbal Jeseník MIX 10 1
Oliver Michl BCM Olomouc B 13 1
Eliška Balcárková Basketbal Jeseník MIX 11 1
Lukáš Balcárek Basketbal Jeseník MIX 11 1
Jakub Páleníček Basketbal Jeseník MIX 14 1
Zuzana Dostálová Basketbal Jeseník MIX 12 1
Tomáš Červenka Basket Valmez MIX 13 1
Samuel Severa BCM Olomouc B 13 1
8 Jiří Hlaváč BCM Olomouc B 13 1
Martin Kočíř BCM Olomouc B 13 1
Tomáš Ocvirk BCM Olomouc B 13 1
David Matouš BCM Olomouc B 13 1
18 Michal Kvapil BCM Olomouc B 13 1
David Frňka BCM Orli Prostějov 13 1
Tomáš Zajíček Basket Valmez MIX 13 1
Eduard Solodukha Slavia Kroměříž 12 1
Matěj Petřkovský Basketbal Jeseník MIX 13 1
15 Kristián Králíček BCM Olomouc B 13 1
Oskar Lachman BCM Orli Prostějov 12 1
Erik Proksch BCM Olomouc B 13 1
Oskar Vaňák BK Mohelnice MIX 13 1
Dang Toan Phan BK Mohelnice MIX 11 1
Jan Dorazil BCM Olomouc B 14 1
Jiří Štěpaník Slavia Kroměříž 12 1
Bruno Tomšík BCM Orli Prostějov 12 1
Michael Kaštyl BCM Orli Prostějov 13 1
Kristýna Huňatová BK Mohelnice MIX 12 1
Jan Vašíř FASTAV Zlín 13 1
ST David Zendulka BK Mohelnice MIX 14 1
Mirek Strachota BK Mohelnice MIX 12 1
3 Tobiáš Neudecker Slavia Kroměříž 13 1
Richard Venglář Basket Valmez MIX 12 1
Barbora Sobotková Basket Valmez MIX 13 1
Nikola Horáková Basket Valmez MIX 13 1
Aneta Majerovová Basket Valmez MIX 13 1
26 Jonáš Růžička BCM Olomouc A 12 1
Jan Hálek BCM Orli Prostějov 13 1
Filip Sušila FASTAV Zlín 13 1
Tobiáš Lachman BCM Orli Prostějov 13 1
Josef Akindynos Pšenčík FASTAV Zlín 13 1
Matouš Kudláček BCM Olomouc B 13 1
Marek Švancara BCM Olomouc B 13 1
ST Tomáš Fuchs BK Mohelnice MIX 14 1
Milan Dvořák FASTAV Zlín 13 1
Matyáš Vaněk BK Mohelnice MIX 13 1
Martin Dostál FASTAV Zlín 13 1
Berenika Ševčíková BK Mohelnice MIX 12 1
6 Filip Kapaňa BCM Olomouc A 12 1
27 Kryštof Kubík BCM Olomouc A 13 1
Martin Šiška BCM Olomouc B 13 1
Štěpán Vlk FASTAV Zlín 12 1
František Sedlačík BK Mohelnice MIX 13 1
Linda Nejezchlebová BK Mohelnice MIX 13 1
Adam Válek FASTAV Zlín 13 1
Lukáš Kulhánek FASTAV Zlín 13 1
Nina Langrová BK Mohelnice MIX 12 1
2 Samuel Filgas Slavia Kroměříž 13 1
1 Tomáš Tepera Slavia Kroměříž 13 1
24 Alexej Kuchař Slavia Kroměříž 13 1
29 Matyáš Bartošek Slavia Kroměříž 13 1
10 David Otýpka Slavia Kroměříž 13 1
14 Martin Šiška Slavia Kroměříž 13 1
23 Jonáš Zavadil Slavia Kroměříž 13 1
Jaromír Vája FASTAV Zlín 13 1
Stanislav Grohar BK Mohelnice MIX 12 1
Marek Altmann BCM Orli Prostějov 13 1
Jiří Dorazil FASTAV Zlín 13 1
Simona Nejedlá BK Mohelnice MIX 13 1
33 Tomáš Wykręt BCM Olomouc A 13 1
91 Deniel Dzurjanik BCM Olomouc A 13 1
Martin Mitáš FASTAV Zlín 13 1
Vít Skoupil FASTAV Zlín 12 1
Adam Procházka FASTAV Zlín 13 1
12 Matyáš Šťastný BCM Olomouc A 13 1
14 Jakub Šuranský BCM Olomouc A 13 1
Vojtěch Úlehla Basket Valmez MIX 12 1
Adam Josef Nimmo Basket Valmez MIX 13 1
Patrik Vidrman BCM Olomouc B 14 1
35 Adam Bitomský BCM Olomouc A 13 1
Štěpán Raus BCM Orli Prostějov 13 1
10 Jakub Rychtar BCM Olomouc A 12 1
Tobiáš Pospíšil BCM Orli Prostějov 13 1
Antonín Mochťák BCM Orli Prostějov 12 1
Kryštof Mandát Basketbal Jeseník MIX 13 1
Lucas Šádek BCM Orli Prostějov 13 1
Daniel Nița BCM Olomouc B 13 1
Michael Vánský BCM Olomouc B 14 1
Kryštof Kopečný FASTAV Zlín 13 1
15 Niki Lauda BCM Olomouc A 13 1
22 Vojtěch Škrabal Slavia Kroměříž 13 1
Daniel Buriánek BCM Orli Prostějov 13 1
Martin Kurnocík FASTAV Zlín 13 1
David Hrubý FASTAV Zlín 12 1
19 Tomáš Silný Slavia Kroměříž 12 1
34 Vincent Palčík Slavia Kroměříž 11 1
Mikuláš Skulník BCM Orli Prostějov 12 1
Max František Novák BCM Orli Prostějov 13 1
Denis Růžička BCM Orli Prostějov 13 1
Maxmilián Šimonovič Basket Valmez MIX 12 1
Matěj Flajsar BCM Orli Prostějov 13 1
Nicolas Grulich Basket Valmez MIX 13 1
Josef Vašků BCM Orli Prostějov 13 1
Michal Pištínek FASTAV Zlín 13 1
Vojtěch Hél FASTAV Zlín 13 1
Maxmilián Heinz Slavia Kroměříž 11 1
Jáchym Pisklák BCM Orli Prostějov 12 1
Nicolas Smrkta BCM Olomouc B 13 1
77 Tomáš Drápal BCM Olomouc A 13 1
3 Václav Esterka BCM Olomouc A 13 1
33 Jakub Jáchim Slavia Kroměříž 12 1
Tereza Přichystalová BK Mohelnice MIX 12 1
Lenka Činčarová BK Mohelnice MIX 12 1
32 Tobias Řezníček BCM Olomouc B 13 1
Michal Žamboch BCM Olomouc B 14 1
0 Antonín Kadlčík BCM Olomouc A 13 1
5 Daniel Hittl Slavia Kroměříž 12 1
38 Dominik Gregor Slavia Kroměříž 12 1
Filip Rytíř BCM Orli Prostějov 12 1
Sabina Bačíková BK Mohelnice MIX 13 1
Patrik Peterek BCM Orli Prostějov 12 1
Matěj Papcun BCM Orli Prostějov 13 1
Adam Crha BCM Orli Prostějov 13 1
Lukáš Richter FASTAV Zlín 13 1
Marco Vitič BCM Olomouc B 12 1
16 Filip Konečný BCM Olomouc A 13 1
Vojtěch Lošek BCM Orli Prostějov 13 1
45 Vojtěch Kopečný BCM Olomouc B 13 1
48 Jan Ziegler BCM Olomouc B 12 1
15 Miroslav Matejík BCM Olomouc B 13 1
25 Ondřej Mlčoch BCM Olomouc B 13 1
Maxmilián Podstatzký BCM Olomouc B 13 1
21 Kryštof Šmérek BCM Olomouc B 13 1
Marek Němčík BCM Olomouc B 12 1
20 Ondřej Keclík BCM Olomouc B 13 1
9 Ondřej Kacálek BCM Olomouc A 13 1
45 Matěj Michálek BCM Olomouc A 13 1
67 Pavel Malina BCM Olomouc A 13 1
5 Vojtěch Škerle BCM Olomouc A 13 1
23 Štěpán Ondruška BCM Olomouc A 12 1
30 Matěj Novák BCM Olomouc B 13 1
21 Lukáš Jára BCM Olomouc B 12 1
Vojtěch Navrátil BCM Orli Prostějov 13 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 2 0 2 0 - - -
Vyplel David 2 0 2 0 - - -
Vyplel Jakub 2 0 2 0 - - -
Vildová Linda 6 6 0 0 - - -
Válek Jakub 4 2 2 0 - - -
Štětkářová Kristýna 2 0 2 0 - - -
Sokolovský Ladislav 10 10 0 0 - - -
Sochor Jakub 2 0 2 0 - - -
Slavík Josef 12 11 1 0 - - -
Silný Filip 11 0 11 0 - - -
Novák Filip 3 0 3 0 - - -
Nehoda Pavel 2 2 0 0 - - -
Michal Patrik 13 6 7 0 - - -
Lávičková Adéla 21 7 14 0 - - -
Latík Zdeněk 11 9 2 0 - - -
Kuba Theodor 2 2 0 0 - - -
Kremser Jakub 4 2 2 0 - - -
Krčmář Dominik 2 0 2 0 - - -
Krčmář Daniel 8 2 6 0 - - -
Kraváček Břetislav 18 15 3 0 - - -
Kostiha Vít 4 0 4 0 - - -
Kopřivová Zuzana 6 0 6 0 - - -
Kopřiva Martin 2 2 0 0 - - -
Kapl Antonín 2 2 0 0 - - -
Kapaňa Lukáš 8 6 2 0 - - -
Fanta Jiří 8 5 3 0 - - -
Dolinek Ivo 2 2 0 0 - - -
Doležal Vratislav 11 4 7 0 - - -
Bešina Marek 3 1 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře