JML U15 starší žákyně

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Blansko
Sokol Podolí U14
24. 9. 2023
09:00
Sportovní hala Údolní Tomáš Novotný
Tadeáš Hauf
89
31
24
0
44
6
63
20
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Blansko
Sokol Podolí U14
24. 9. 2023
11:00
Sportovní hala Údolní Tadeáš Hauf
Tomáš Novotný
88
33
21
3
45
13
65
27
Review
Základní část 1. kolo 1
Žabiny Brno B
TJ Třebíč
23. 9. 2023
12:30
ZŠ nám. Svornosti Veronika Prokešová
Tomáš Cicvárek
80
49
28
14
47
24
66
37
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
23. 9. 2023
13:00
SH Za parkem Radim Horký
Roman Slovák
59
46
16
13
33
28
41
34
Review
Základní část 1. kolo 2
Žabiny Brno B
TJ Třebíč
23. 9. 2023
14:30
ZŠ nám. Svornosti Tomáš Cicvárek
Veronika Prokešová
59
40
20
13
34
15
46
28
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
23. 9. 2023
15:00
SH Za parkem Roman Slovák
Radim Horký
54
40
21
13
31
19
35
35
Review
Základní část 2. kolo 7
TJ Třebíč
Basketbal Dubňany
7. 10. 2023
09:00
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Pavel Kučírek
29
67
8
14
16
33
20
49
Review
Základní část 2. kolo 9
Sokol Podolí U14
BK Vyškov
7. 10. 2023
09:00
Sokolovna Podolí Andrea Foltýnová
Tereza Večeřová
44
72
13
21
21
33
33
41
Review
Základní část 2. kolo 8
TJ Třebíč
Basketbal Dubňany
7. 10. 2023
11:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
42
79
13
21
24
45
34
61
Review
Základní část 2. kolo 10
Sokol Podolí U14
BK Vyškov
7. 10. 2023
11:00
Sokolovna Podolí Tereza Večeřová
Andrea Foltýnová
37
80
15
25
23
43
35
53
Review
Základní část 2. kolo 11
Žabiny Brno B
BK Blansko
7. 10. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Richard Polák
Libor Chaloupka
55
48
16
11
25
17
36
36
Review
Základní část 2. kolo 12
Žabiny Brno B
BK Blansko
7. 10. 2023
19:00
SH Rosnička Brno Libor Chaloupka
Richard Polák
60
47
18
9
34
18
42
34
Review
Základní část 3. kolo 13
BK Blansko
TJ Třebíč
21. 10. 2023
09:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Tomáš Novotný
72
36
14
4
39
14
51
28
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Blansko
TJ Třebíč
21. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Údolní Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
86
22
19
5
42
15
61
20
Review
Základní část 3. kolo 15
BK Vyškov
Žabiny Brno B
21. 10. 2023
14:30
SH Za parkem Prokop Slanina
Filip Novák
44
58
7
15
13
38
34
51
Review
Základní část 3. kolo 17
Basketbal Dubňany
Sokol Podolí U14
7. 12. 2023
16:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Jiří Blaha
89
41
22
13
41
24
68
33
Review
Základní část 3. kolo 16
BK Vyškov
Žabiny Brno B
21. 10. 2023
16:30
SH Za parkem Prokop Slanina
Filip Novák
63
56
18
14
34
29
46
42
Review
Základní část 3. kolo 18
Basketbal Dubňany
Sokol Podolí U14
7. 12. 2023
18:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Jiří Blaha
72
41
15
15
34
25
56
30
Review
Základní část 4. kolo 21
Basketbal Dubňany
Žabiny Brno B
12. 11. 2023
09:00
SC Želva Dubňany Adam Antoš
Jiří Blaha
46
40
12
12
23
22
41
30
Review
Základní část 4. kolo 23
BK Blansko
BK Vyškov
11. 11. 2023
09:00
Sportovní hala Údolní Karel Janík
Dan Borek
56
36
17
6
29
17
45
26
Review
Základní část 4. kolo 19
TJ Třebíč
Sokol Podolí U14
11. 11. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
50
38
6
9
22
21
36
32
Review
Základní část 4. kolo 22
Basketbal Dubňany
Žabiny Brno B
12. 11. 2023
11:00
SC Želva Dubňany Jiří Blaha
Adam Antoš
44
39
9
10
23
24
32
35
Review
Základní část 4. kolo 24
BK Blansko
BK Vyškov
11. 11. 2023
11:00
Sportovní hala Údolní Dan Borek
Karel Janík
48
64
14
16
26
38
35
48
Review
Základní část 4. kolo 20
TJ Třebíč
Sokol Podolí U14
11. 11. 2023
12:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
49
68
10
22
20
40
37
54
Review
Základní část 5. kolo 25
BK Vyškov
TJ Třebíč
16. 3. 2024
09:00
SH Za parkem
Preview
Základní část 5. kolo 27
Basketbal Dubňany
BK Blansko
10. 12. 2023
09:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Adam Antoš
30
53
5
12
16
24
18
38
Review
Základní část 5. kolo 29
Sokol Podolí U14
Žabiny Brno B
2. 12. 2023
09:00
Sokolovna Podolí Jiří Sehnal
Marek Pešák
55
78
14
20
24
42
40
60
Review
Základní část 5. kolo 26
BK Vyškov
TJ Třebíč
16. 3. 2024
11:00
SH Za parkem
Preview
Základní část 5. kolo 28
Basketbal Dubňany
BK Blansko
10. 12. 2023
11:00
SC Želva Dubňany Adam Antoš
Michal Vybíral
42
44
6
9
19
17
31
31
Review
Základní část 5. kolo 30
Sokol Podolí U14
Žabiny Brno B
2. 12. 2023
11:00
Sokolovna Podolí Marek Pešák
Jiří Sehnal
49
92
19
24
23
46
34
65
Review
Základní část 6. kolo 35
Basketbal Dubňany
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní část 6. kolo 36
Basketbal Dubňany
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní část 6. kolo 33
Sokol Podolí U14
BK Blansko
16. 12. 2023
09:00
Sokolovna Podolí Václav Dolejš
Jiří Sehnal
58
57
12
9
26
25
41
41
Review
Základní část 6. kolo 34
Sokol Podolí U14
BK Blansko
16. 12. 2023
11:00
Sokolovna Podolí Jiří Sehnal
Václav Dolejš
54
65
13
18
27
31
40
49
Review
Základní část 6. kolo 31
TJ Třebíč
Žabiny Brno B
13. 1. 2024
13:00
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Filip Vidlák
36
92
10
19
19
43
28
65
Review
Základní část 6. kolo 32
TJ Třebíč
Žabiny Brno B
13. 1. 2024
15:00
Sportovní hala L. Pokorného Filip Vidlák
Zdeněk Juránek
42
87
8
21
18
46
31
71
Review
Základní část 7. kolo 37
Basketbal Dubňany
TJ Třebíč
28. 1. 2024
09:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Jiří Blaha
78
52
19
10
37
24
60
35
Review
Základní část 7. kolo 41
BK Blansko
Žabiny Brno B
27. 1. 2024
09:00
SH Blansko Libor Chaloupka
Martin Jelínek
44
43
10
13
15
31
33
37
Review
Základní část 7. kolo 38
Basketbal Dubňany
TJ Třebíč
28. 1. 2024
11:00
SC Želva Dubňany Jiří Blaha
Michal Vybíral
73
44
22
20
38
29
59
34
Review
Základní část 7. kolo 42
BK Blansko
Žabiny Brno B
27. 1. 2024
11:00
SH Blansko Martin Jelínek
Libor Chaloupka
43
41
7
4
16
24
33
31
Review
Základní část 7. kolo 39
BK Vyškov
Sokol Podolí U14
27. 1. 2024
16:00
SH Za parkem Jiří Sehnal
Ondřej Tesař
51
45
15
19
30
28
44
33
Review
Základní část 7. kolo 40
BK Vyškov
Sokol Podolí U14
27. 1. 2024
18:00
SH Za parkem Ondřej Tesař
Jiří Sehnal
62
42
11
5
26
15
46
26
Review
Základní část 8. kolo 43
TJ Třebíč
BK Blansko
9. 3. 2024
09:00
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní část 8. kolo 45
Žabiny Brno B
BK Vyškov
18. 2. 2024
09:00
Tělocvična Purkyňova 1 Dan Borek
Daniela Rubanová
53
64
17
10
28
29
41
50
Review
Základní část 8. kolo 47
Sokol Podolí U14
Basketbal Dubňany
17. 2. 2024
09:00
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Karel Janík
60
62
20
11
34
23
45
36
Review
Základní část 8. kolo 44
TJ Třebíč
BK Blansko
9. 3. 2024
11:00
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní část 8. kolo 46
Žabiny Brno B
BK Vyškov
18. 2. 2024
11:00
Tělocvična Purkyňova 1 Daniela Rubanová
Dan Borek
33
49
6
14
19
27
25
39
Review
Základní část 8. kolo 48
Sokol Podolí U14
Basketbal Dubňany
17. 2. 2024
11:00
Sokolovna Podolí Karel Janík
Jiří Slezák
38
90
4
22
15
42
25
76
Review
Základní část 9. kolo 51
Žabiny Brno B
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní část 9. kolo 52
Žabiny Brno B
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní část 9. kolo 49
Sokol Podolí U14
TJ Třebíč
2. 3. 2024
09:00
Sokolovna Podolí Martin Jansa
Richard Polák
Preview
Základní část 9. kolo 53
BK Vyškov
BK Blansko
2. 3. 2024
09:00
SH Za parkem Jiří Sehnal
Prokop Slanina
Preview
Základní část 9. kolo 50
Sokol Podolí U14
TJ Třebíč
2. 3. 2024
11:00
Sokolovna Podolí Richard Polák
Martin Jansa
Preview
Základní část 9. kolo 54
BK Vyškov
BK Blansko
2. 3. 2024
11:00
SH Za parkem Prokop Slanina
Jiří Sehnal
Preview
Základní část 10. kolo 55
TJ Třebíč
BK Vyškov
23. 3. 2024
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní část 10. kolo 56
TJ Třebíč
BK Vyškov
23. 3. 2024
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní část 10. kolo 59
Žabiny Brno B
Sokol Podolí U14
23. 3. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní část 10. kolo 60
Žabiny Brno B
Sokol Podolí U14
23. 3. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní část 10. kolo 57
BK Blansko
Basketbal Dubňany
23. 3. 2024
09:00
SH Blansko
Preview
Základní část 10. kolo 58
BK Blansko
Basketbal Dubňany
23. 3. 2024
11:00
SH Blansko
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vendula Čtveráčková TJ Třebíč 15 12 1.0 9.2 3.1 0.0 3.0/5.8 52.2 2.4
Hana Zachová TJ Třebíč 15 11 1.0 8.7 3.0 0.4 1.6/3.4 48.6 1.6
Amalie Debefová Žabiny Brno B 15 6 1.0 14.5 4.5 0.8 3.0/4.5 66.7 3.0
Judita Válková Žabiny Brno B 15 8 1.0 9.0 3.4 0.3 1.5/3.3 46.2 2.0
Natálie Prokešová TJ Třebíč 16 10 1.0 6.3 1.9 0.7 0.4/0.7 0.0* 0.3
Kristýna Kunešová Žabiny Brno B 14 10 1.0 6.0 2.5 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.5
Michaela Smetanová TJ Třebíč 16 10 1.0 5.7 2.6 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.4
Zuzana Piliarová Žabiny Brno B 14 8 1.0 7.0 2.9 0.0 1.3/3.9 32.3 0.9
Heda Ospalá Žabiny Brno B 14 8 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.9 0.0* 1.4
Dora Bartoňková Žabiny Brno B 14 8 1.0 6.1 2.4 0.1 1.0/2.0 50.0 0.8
Kateřina Kočičková Žabiny Brno B 14 6 1.0 8.0 2.8 0.5 0.8/4.8 17.2 2.5
Johana Kohoutová TJ Třebíč 13 12 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.5
Pavla Hanáková Žabiny Brno B 15 9 1.0 4.7 2.1 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.7
Eliška Bílková Žabiny Brno B 15 6 1.0 5.7 1.8 0.3 1.0/1.8 0.0* 2.3
Nell Pařilová TJ Třebíč 14 10 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.9 0.0* 2.0
Kamila Doležalová Žabiny Brno B 14 8 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.4
Magdaléna Kohoutová TJ Třebíč 13 10 1.0 2.6 0.9 0.0 0.8/4.1 19.5 2.9
Veronika Mazálková Žabiny Brno B 15 10 1.0 2.4 1.0 0.1 0.1/0.9 0.0* 1.7
Hana Korecká Žabiny Brno B 14 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/2.4 25.0 1.4
Linda Petrová TJ Třebíč 15 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 3.0
Berenika Doležalová TJ Třebíč 15 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.3
Tereza Hübnerová Žabiny Brno B 14 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Dana Čtveráčková TJ Třebíč 13 12 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.8
Sofia Elena Hybášková Žabiny Brno B 15 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.2
Marie Vrtílková Žabiny Brno B 15 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Veronika Šamlotová Žabiny Brno B 15 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Veronika Vojtková TJ Třebíč 14 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Kristýna Svobodová Žabiny Brno B 14 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Tereza Šoukalová TJ Třebíč 14 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
Elisabeth Weigner TJ Třebíč 13 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Ondráčková TJ Třebíč 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Mátlová TJ Třebíč 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Natálie Dudová Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Flekačová Sokol Podolí U14 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Špičáková TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Musilová BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Žáková BK Blansko 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Jarošová BK Blansko 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Pavelková BK Blansko 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Filipová BK Vyškov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Zavadilová BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Dohnálková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Juráková Sokol Podolí U14 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Novotná BK Vyškov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Říhová BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Pavlíková Sokol Podolí U14 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislava Kubínová BK Blansko 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kovaříková BK Vyškov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kubišová Basketbal Dubňany 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Tauberová Sokol Podolí U14 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Zachovalová BK Blansko 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Antošová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Matějková Sokol Podolí U14 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anabelle Weigner TJ Třebíč 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tereza Paulová TJ Třebíč 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Tenorová BK Vyškov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Táňa Kryštofová TJ Třebíč 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anežka Rajnošková Basketbal Dubňany 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktoria Weiszová Žabiny Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Rozumová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jessica Fioole BK Vyškov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Šebková Sokol Podolí U14 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Alánová BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Šimčíková BK Blansko 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Isabela Peňová Sokol Podolí U14 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Selma Tesařová BK Blansko 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iveta Jelínková BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Pavlíková BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Vlachová Sokol Podolí U14 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Truksová Sokol Podolí U14 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Pazuchová Sokol Podolí U14 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Ryšánková Sokol Podolí U14 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Svobodová Žabiny Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Sekaninová BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubíková BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Černochová BK Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Černá BK Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Kratochvílová Basketbal Dubňany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Valentová BK Vyškov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vernerová BK Blansko 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Hanáková BK Vyškov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Jakubová BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Pitelová BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Boubelíková BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Výletová Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Broďáková BK Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Tylečková BK Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Horákovská Sokol Podolí U14 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Lukešová BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Švirgová Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kubešová BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Mertenová BK Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vlachová Sokol Podolí U14 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Moščáková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Müllerová Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Šindarová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Šindarová Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kratochvílová Basketbal Dubňany 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Alexová BK Blansko 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Todtová Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Šafářová Sokol Podolí U14 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Sklenářová Sokol Podolí U14 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Machálková BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Musilová BK Blansko 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Adamcová BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Luňáková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Procházková BK Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Musilová BK Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Vdolečková BK Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hasoňová BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Vendula Čtveráčková TJ Třebíč 15 20 8 0 8 4
Hana Zachová TJ Třebíč 15 15 5 2 4 5
Amalie Debefová Žabiny Brno B 15 25 10 3 8 5
Judita Válková Žabiny Brno B 15 16 5 1 6 5
Natálie Prokešová TJ Třebíč 16 12 4 1 2 1
Kristýna Kunešová Žabiny Brno B 14 16 7 1 2 4
Michaela Smetanová TJ Třebíč 16 16 8 0 3 5
Zuzana Piliarová Žabiny Brno B 14 15 7 0 4 2
Heda Ospalá Žabiny Brno B 14 11 5 0 1 3
Dora Bartoňková Žabiny Brno B 14 10 4 1 2 2
Kateřina Kočičková Žabiny Brno B 14 16 6 1 2 4
Johana Kohoutová TJ Třebíč 13 9 4 0 3 3
Pavla Hanáková Žabiny Brno B 15 14 7 1 1 4
Eliška Bílková Žabiny Brno B 15 11 4 1 2 5
Nell Pařilová TJ Třebíč 14 6 3 0 0 4
Kamila Doležalová Žabiny Brno B 14 8 4 0 2 3
Magdaléna Kohoutová TJ Třebíč 13 8 3 0 3 5
Veronika Mazálková Žabiny Brno B 15 6 3 1 1 5
Hana Korecká Žabiny Brno B 14 8 4 0 2 3
Linda Petrová TJ Třebíč 15 14 5 1 1 3
Berenika Doležalová TJ Třebíč 15 6 2 0 2 4
Tereza Hübnerová Žabiny Brno B 14 6 3 0 1 2
Dana Čtveráčková TJ Třebíč 13 5 2 1 0 5
Sofia Elena Hybášková Žabiny Brno B 15 4 2 0 0 1
Marie Vrtílková Žabiny Brno B 15 4 2 0 0 1
Veronika Šamlotová Žabiny Brno B 15 5 2 0 1 2
Veronika Vojtková TJ Třebíč 14 4 2 0 0 3
Kristýna Svobodová Žabiny Brno B 14 5 2 0 1 2
Tereza Šoukalová TJ Třebíč 14 2 1 0 0 1
Elisabeth Weigner TJ Třebíč 13 2 1 0 0 0
Adéla Ondráčková TJ Třebíč 15 2 1 0 0 0
Nela Mátlová TJ Třebíč 13 2 1 0 0 1
Anabelle Weigner TJ Třebíč 12 0 0 0 0 1
Tereza Paulová TJ Třebíč 13 0 0 0 0 1
Táňa Kryštofová TJ Třebíč 13 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH %
Žabiny Brno B 12 20.3 1.4 6.5 /17.0 38.2
TJ Třebíč 12 15.5 1.1 6.7 /16.5 40.6
BK Blansko 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basketbal Dubňany 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Vyškov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Sokol Podolí U14 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 6 4 2 0 - - -
Vidlák Filip 2 1 1 0 - - -
Večeřová Tereza 2 1 1 0 - - -
Tesař Ondřej 2 1 1 0 - - -
Slovák Roman 2 1 1 0 - - -
Slezák Jiří 2 1 1 0 - - -
Slanina Prokop 2 2 0 0 - - -
Sehnal Jiří 6 3 3 0 - - -
Rubanová Daniela 2 1 1 0 - - -
Prokešová Veronika 2 1 1 0 - - -
Polák Richard 2 1 1 0 - - -
Pešák Marek 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 4 2 2 0 - - -
Novák Filip 2 0 2 0 - - -
Kučírek Pavel 3 1 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 2 1 0 - - -
Juránek Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Jelínek Martin 2 1 1 0 - - -
Janík Karel 4 2 2 0 - - -
Chaloupka Libor 6 3 3 0 - - -
Horký Radim 2 1 1 0 - - -
Hauf Tadeáš 2 1 1 0 - - -
Foltýnová Andrea 2 1 1 0 - - -
Dolejš Václav 2 1 1 0 - - -
Cicvárek Tomáš 2 1 1 0 - - -
Borek Dan 4 2 2 0 - - -
Blaha Jiří 6 2 4 0 - - -
Antoš Adam 4 2 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře