Severomoravská liga žen

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 22
BK Lipník nad Bečvou
Basket Valmez
27. 9. 2023
18:00
Sportovní hala
56
41
22
12
35
21
52
29
Review
Skupina B 1. kolo 21
TJ Šumperk
BK Příbor
29. 9. 2023
18:30
Hala Tyršův stadion
79
45
20
10
40
25
61
35
Review
Skupina B 2. kolo 23
BK Příbor
BK Lipník nad Bečvou
6. 10. 2023
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia
82
79
8
20
29
45
49
56
69
69
Review
Skupina B 2. kolo 24
SK UP Olomouc B
TJ Šumperk
17. 10. 2023
20:15
SH UP Olomouc 45
67
9
16
21
29
34
49
Review
Skupina B 3. kolo 25
BK Lipník nad Bečvou
SK UP Olomouc B
3. 11. 2023
18:30
Sportovní hala
54
48
12
8
21
27
36
33
Review
Skupina B 3. kolo 26
Basket Valmez
BK Příbor
10. 11. 2023
18:30
SPŠSt Valašské Meziříčí
55
45
10
14
27
26
38
36
Review
Skupina B 4. kolo 28
TJ Šumperk
BK Lipník nad Bečvou
24. 11. 2023
18:30
Hala Tyršův stadion
62
45
19
16
32
30
50
33
Review
Skupina B 4. kolo 27
SK UP Olomouc B
Basket Valmez
21. 11. 2023
20:15
SH UP Olomouc
84
62
30
20
49
31
54
34
Review
Skupina B 5. kolo 29
Basket Valmez
TJ Šumperk
15. 2. 2024
19:15
SEZŠ Rožnov p/R 52
66
21
22
26
41
34
52
Review
Skupina B 5. kolo 30
BK Příbor
SK UP Olomouc B
8. 12. 2023
19:15
tělocvična Masarykova gymnázia
60
51
20
11
34
22
43
44
Review
Skupina B 6. kolo 32
Basket Valmez
BK Lipník nad Bečvou
2. 2. 2024
17:00
SPŠSt Valašské Meziříčí 47
50
7
5
27
12
40
28
Review
Skupina B 6. kolo 31
BK Příbor
TJ Šumperk
5. 1. 2024
19:15
tělocvična Masarykova gymnázia
59
40
20
12
27
19
47
26
Review
Skupina B 7. kolo 33
BK Lipník nad Bečvou
BK Příbor
16. 2. 2024
18:00
Sportovní hala 53
63
15
19
33
35
44
50
Review
Skupina B 7. kolo 34
TJ Šumperk
SK UP Olomouc B
19. 1. 2024
18:30
Hala Tyršův stadion
56
39
16
6
27
18
41
30
Review
Skupina B 8. kolo 36
BK Příbor
Basket Valmez
9. 2. 2024
18:45
tělocvična Masarykova gymnázia 49
65
9
16
21
32
31
48
Review
Skupina B 8. kolo 35
SK UP Olomouc B
BK Lipník nad Bečvou
20. 2. 2024
20:15
SH UP Olomouc
62
50
14
15
28
22
26
39
Review
Skupina B 9. kolo 37
Basket Valmez
SK UP Olomouc B
9. 3. 2024
12:00
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina B 9. kolo 38
BK Lipník nad Bečvou
TJ Šumperk
23. 2. 2024
18:30
Sportovní hala 38
68
16
19
26
29
28
53
Review
Skupina B 10. kolo 39
TJ Šumperk
Basket Valmez
28. 2. 2024
17:30
Hala Tyršův stadion
65
39
16
7
33
16
54
29
Review
Skupina B 10. kolo 40
SK UP Olomouc B
BK Příbor
12. 3. 2024
20:15
SH UP Olomouc
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
10 Tereza Trávníčková BK Lipník n/B 24 8 1.0 20.8 6.1 2.0 2.5/3.9 64.5 1.1
Michaela Pavelková Basket Valmez 18 5 1.0 22.0 5.6 3.0 1.8/2.4 75.0 0.6
Tereza Čechová Šumperk 43 8 1.0 12.4 4.9 0.1 2.3/2.9 78.3 2.1
6 Petra Valentová BK Lipník n/B 33 6 1.0 14.2 2.7 1.5 4.3/6.3 68.4 2.2
Kateřina Králíčková Šumperk 39 8 1.0 8.8 2.8 0.3 2.5/4.0 62.5 2.0
Anežka Tesařová Šumperk 18 8 1.0 8.5 3.8 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.8
Martina Müllerová Zelená Šumperk 33 8 1.0 7.8 2.4 0.5 1.5/2.0 75.0 3.0
Soňa Krestová Šumperk 37 8 1.0 7.6 2.8 0.4 1.0/1.5 0.0* 1.9
15 Natálie Abrahámková BK Lipník n/B 18 8 1.0 7.3 1.4 1.0 1.5/3.1 48.0 2.8
Alexandra Podhorná Šumperk 35 2 1.0 21.5 6.0 2.5 2.0/4.0 50.0 2.5
Vendula Zlámalová Basket Valmez 21 4 1.0 10.8 4.8 0.0 1.3/2.0 62.5 2.0
Karolína Juránková Šumperk 18 7 1.0 5.9 2.0 0.4 0.6/0.9 0.0* 2.4
Lucie Hubníková Basket Valmez 20 5 1.0 6.2 2.2 0.4 0.6/0.8 0.0* 1.8
Tereza Orságová Basket Valmez 18 5 1.0 5.4 2.2 0.0 1.0/3.0 33.3 1.8
Alena Horáková BK Lipník n/B 19 7 1.0 3.9 1.3 0.1 0.9/2.0 42.9 1.6
13 Markéta Koplíková BK Lipník n/B 38 8 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/2.0 62.5 3.1
Dagmar Polášková Šumperk 39 6 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/2.5 53.3 1.2
18 Bára Vandrovcová BK Lipník n/B 23 5 1.0 3.6 0.8 0.6 0.2/0.4 0.0* 2.0
25 Anděla Vandrovcová BK Lipník n/B 20 7 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.4
Vendula Faltýnková Šumperk 32 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.8
5 Veronika Butkovičová BK Lipník n/B 24 6 1.0 2.7 0.8 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.8
Barbora Dvořáková Basket Valmez 23 5 1.0 2.8 0.6 0.4 0.4/0.4 0.0* 1.4
Veronika Šubrtová Šumperk 39 5 1.0 2.6 0.8 0.0 1.0/2.4 41.7 0.6
Renata Kurečková Šumperk 34 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Žaneta Zlámalová Basket Valmez 19 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Nela Hlavicová Basket Valmez 19 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Kateřina Hrstková Basket Valmez 46 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Marie Halaštová Basket Valmez 19 3 1.0 2.0 0.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 0.3
Jana Koutná Basket Valmez 49 3 1.0 1.7 0.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 3.0
Adéla Kolaříková Basket Valmez 24 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Chlápková BK Lipník n/B 19 7 1.0 0.6 0.1 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.9
11 Julie Nakielná BK Lipník n/B 19 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.7
26 Tereza Miklíková BK Lipník n/B 30 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Petra Nešporová Basket Valmez 44 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Martina Václavíková Šumperk 31 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Helena Pešková Basket Valmez 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Tereza Kabeláčová Basket Valmez 20 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Valentýna Bernacik Basket Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Houbová Basketky Krnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Hofmanová Basket Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Klimenková Basketky Krnov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Jurásková Basket Ostrava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Bilová Basket Valmez 19 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Hana Klečková Basket Ostrava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Tomaškovičová BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Balušková Bruntál 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zahradníčková UP Olomouc B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Kateřina Kozlová Start Ostrava 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Mohelníková Bruntál 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Kateřina Hájková BK Lipník n/B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Jana Nenutilová Start Ostrava 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrivňáková Basketky Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
39 Ivana Studená Start Ostrava 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Galajdová BK FM 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Dudová Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Košťálová BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bianka Kloknerová UP Olomouc B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Dvořáková Šumperk 18 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Adéla Sýkorová Basketky Krnov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kolářová Bruntál 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čapatá BK FM 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hvolková BK FM 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Mičková Bruntál 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šilbachová BK FM 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Michalčáková BK FM 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Recmanová BK FM 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Lucie Skácelová Start Ostrava 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Foltinková Basket Ostrava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Procházková Šumperk 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Jemelková Basket Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Chromečková BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sophia Josephine Štíbrová Basketky Krnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Spurná Basketky Krnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Mohelníková Bruntál 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Tomaškovičová BK Příbor 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Gieslová UP Olomouc B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanessa Hawigerová Basket Ostrava B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Špačková BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Válková BK FM 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Čechovičová UP Olomouc B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Hejtmánková BK Příbor 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iveta Dlouhá BK Příbor 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Vaculíková Basketky Krnov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Maková BK FM 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Poláková UP Olomouc B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Kubešová UP Olomouc B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Magdaléna Martiníková Start Ostrava 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lada Šenkeříková Start Ostrava 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Šťastná BK Příbor 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Vltavská Basket Ostrava B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kroutilová BK Lipník n/B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vojkovská BK FM 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Karaffová BK FM 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Melcrová Basketky Krnov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Palatová BK Příbor 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ingrid Picková UP Olomouc B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Válková UP Olomouc B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Janošcová BK FM 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Olejníková BK FM 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Kristýna Kantorová Start Ostrava 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Nyklová Start Ostrava 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Šandová Basketky Krnov 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Mazurová UP Olomouc B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Maléřová BK Příbor 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Sorková BK Příbor 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Drtilová BK Příbor 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Večeřová BK Příbor 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Navrátilová UP Olomouc B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Pavlíková UP Olomouc B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentýna Veselá BK Příbor 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Hradilová Basketky Krnov 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Lýdie Kittlerová Start Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Wavrová BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Pavláková Šumperk 33 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aneta Rošková Bruntál 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Barnetová Bruntál 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Kuspišová Bruntál 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Chodilová UP Olomouc B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Mihalová Basket Ostrava B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Markéta Nyklová Start Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Irena Štefánková Start Ostrava 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Zuzana Gladišová BK Lipník n/B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Hopjanová Basket Ostrava B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Dagmar Fiedorová Start Ostrava 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Poulíčková UP Olomouc B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Vojkovská BK FM 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Jedličková Bruntál 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Šimoňáková BK FM 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Natálie Lipovská Start Ostrava 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Ševčíková BK FM 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Milotová UP Olomouc B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Pěchuvková BK FM 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Königová BK Příbor 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Vildová UP Olomouc B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Romana Šupáková Basketky Krnov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Knířová Šumperk 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nesvadbová UP Olomouc B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Nikola Hálová Start Ostrava 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Verlíková Start Ostrava 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Petra Davidová Start Ostrava 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Husičková UP Olomouc B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renáta Kašparová Start Ostrava 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Caisbergerová Basketky Krnov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
10 Tereza Trávníčková BK Lipník n/B 24 32 9 4 6 3
Michaela Pavelková Basket Valmez 18 37 11 4 4 2
Tereza Čechová Šumperk 43 20 7 1 4 4
6 Petra Valentová BK Lipník n/B 33 24 6 3 9 4
Kateřina Králíčková Šumperk 39 14 4 1 7 4
Anežka Tesařová Šumperk 18 19 8 1 1 3
Martina Müllerová Zelená Šumperk 33 14 6 2 5 5
Soňa Krestová Šumperk 37 12 6 1 4 4
15 Natálie Abrahámková BK Lipník n/B 18 11 3 2 6 5
Alexandra Podhorná Šumperk 35 22 6 3 3 4
Vendula Zlámalová Basket Valmez 21 17 7 0 3 4
Karolína Juránková Šumperk 18 12 4 1 2 5
Lucie Hubníková Basket Valmez 20 12 4 1 2 3
Tereza Orságová Basket Valmez 18 10 5 0 2 3
Alena Horáková BK Lipník n/B 19 10 5 1 3 3
13 Markéta Koplíková BK Lipník n/B 38 8 2 0 4 5
Dagmar Polášková Šumperk 39 9 2 0 7 3
18 Bára Vandrovcová BK Lipník n/B 23 7 3 2 1 5
25 Anděla Vandrovcová BK Lipník n/B 20 7 3 0 1 4
Vendula Faltýnková Šumperk 32 6 3 0 1 5
5 Veronika Butkovičová BK Lipník n/B 24 6 3 2 0 3
Barbora Dvořáková Basket Valmez 23 5 2 1 2 2
Veronika Šubrtová Šumperk 39 9 3 0 3 2
Renata Kurečková Šumperk 34 3 1 0 1 2
Žaneta Zlámalová Basket Valmez 19 9 3 1 0 3
Nela Hlavicová Basket Valmez 19 5 2 0 1 4
Kateřina Hrstková Basket Valmez 46 4 2 0 0 2
Marie Halaštová Basket Valmez 19 6 1 1 1 1
Jana Koutná Basket Valmez 49 5 1 0 3 5
Adéla Kolaříková Basket Valmez 24 5 1 1 0 1
Eliška Chlápková BK Lipník n/B 19 2 1 0 2 2
11 Julie Nakielná BK Lipník n/B 19 2 1 0 0 3
26 Tereza Miklíková BK Lipník n/B 30 4 2 0 0 2
Petra Nešporová Basket Valmez 44 2 1 0 0 4
Martina Václavíková Šumperk 31 2 1 0 0 2
Helena Pešková Basket Valmez 18 2 1 0 0 4
Tereza Kabeláčová Basket Valmez 20 1 0 0 1 2
Monika Bilová Basket Valmez 19 0 0 0 0 2
Jana Dvořáková Šumperk 18 0 0 0 0 1
Petra Procházková Šumperk 19 0 0 0 0 0
Lucie Pavláková Šumperk 33 0 0 0 0 2
Tým Z 2B 3B TH TH %
BK Lipník n/B 8 14.3 4.9 10.0 /17.8 56.3
Basket Valmez 6 10.8 3.3 4.2 /8.0 52.1
Šumperk 8 22.6 2.5 10.5 /17.1 61.3
BK Příbor 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
UP Olomouc B 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře