Oblastní přebor ženy
Základní informace
Kategorie
ženy
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Play - off o 3.místo | 1. kolo | 84 |
TJ Sokol Lanžhot
SKB FASTAV Zlín
|
21. 4. 2024
10:00 |
Sportovní hala |
Jiří Sehnal Pavel Kryštof |
64
38
|
17
10
39
21
48
34 |
Review | |
Play - off o 3.místo | 1. kolo | 83 |
SKB FASTAV Zlín
TJ Sokol Lanžhot
|
19. 4. 2024
20:00 |
Městská SH Zelené |
Prokop Slanina Břetislav Kraváček |
48
47
|
12
12
30
27
43
35 |
Review |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vyplel Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Vybíral Michal | 10 | 7 | 3 | 0 | - | - | - |
Vidlák Filip | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 8 | 3 | 5 | 0 | - | - | - |
Škaroupka Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 7 | 6 | 1 | 0 | - | - | - |
Slanina Prokop | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Siegfried Jiří | 10 | 7 | 3 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 8 | 6 | 2 | 0 | - | - | - |
Rubanová Daniela | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Račanský Martin | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Pošvic Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Mynarčík Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kunclová Natálie | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kučírek Pavel | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Kubalec Tobiáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 7 | 1 | 6 | 0 | - | - | - |
Krejčiřík Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 5 | 1 | 4 | 0 | - | - | - |
Koch Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Jakubík Petr | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 9 | 8 | 1 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Hlaváček Tomáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Havelek Václav | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hauf Tadeáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 6 | 1 | 5 | 0 | - | - | - |
Bráblík Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 6 | 1 | 5 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře