Městský přebor II
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nástavba B | 1. kolo | 112 |
Basket Kohouti B
SK Žabovřesky S
|
22. 3. 2024
18:00 |
SH ZŠ Čejkovická |
Václav Dolejš Marek Pešák |
69
55
|
23
11
38
29
53
42 |
Review | |
Nástavba B | 1. kolo | 111 |
BK B4N Brno
BBK jun
|
13. 3. 2024
19:45 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Ondřej Josefus Dan Borek |
63
54
|
13
11
27
18
50
37 |
Review | |
Nástavba B | 2. kolo | 113 |
BBK jun
Basket Kohouti B
|
22. 3. 2024
19:30 |
SH Brno, Bosonohy |
Karel Janík Natálie Kunclová |
54
50
|
21
11
25
24
47
44 |
Review | |
Nástavba B | 2. kolo | 114 |
Sokol Juliánov
BK B4N Brno
|
19. 3. 2024
20:15 |
ZŠ Krásného |
Karel Janík Dominik Holaň |
65
62
|
20
13
40
33
52
50 |
Review | |
Nástavba B | 3. kolo | 115 |
Basket Kohouti B
Sokol Juliánov
|
26. 3. 2024
20:15 |
ZŠ Plovdivská |
Natálie Kunclová Tereza Večeřová |
40
36
|
4
17
14
23
32
29 |
Review | |
Nástavba B | 3. kolo | 116 |
SK Žabovřesky S
BBK jun
|
2. 5. 2024
20:15 |
SH Rosnička Brno |
Radim Horký Martin Jansa |
43
37
|
7
10
23
15
30
29 |
Review | |
Nástavba B | 4. kolo | 118 |
BK B4N Brno
Basket Kohouti B
|
10. 4. 2024
19:45 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Natálie Kunclová Martin Jelínek |
88
50
|
19
15
33
23
62
36 |
Review | |
Nástavba B | 4. kolo | 117 |
Sokol Juliánov
SK Žabovřesky S
|
9. 4. 2024
20:15 |
ZŠ Krásného |
Jiří Sehnal Dan Borek |
65
70
|
16
21
34
35
48
45
60
60 |
Review | |
Nástavba B | 5. kolo | 120 |
BBK jun
Sokol Juliánov
|
19. 4. 2024
19:30 |
SH Brno, Bosonohy |
Martin Jansa Zdeněk Buryšek |
83
51
|
23
21
48
29
66
38 |
Review | |
Nástavba B | 5. kolo | 119 |
SK Žabovřesky S
BK B4N Brno
|
18. 4. 2024
20:15 |
SH Rosnička Brno |
Martin Jansa Radim Horký |
55
47
|
16
11
25
24
38
41 |
Review | |
Nástavba B | 6. kolo | 121 |
BBK jun
BK B4N Brno
|
26. 4. 2024
19:45 |
SH Brno, Bosonohy |
Štěpán Urbánek Jiří Sehnal |
67
79
|
16
18
32
35
47
55 |
Review | |
Nástavba B | 6. kolo | 122 |
SK Žabovřesky S
Basket Kohouti B
|
25. 4. 2024
20:15 |
SH Rosnička Brno |
Martin Jansa Radim Horký |
42
69
|
13
14
26
35
33
52 |
Review | |
Nástavba B | 7. kolo | 124 |
BK B4N Brno
Sokol Juliánov
|
29. 5. 2024
19:45 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Natálie Kunclová Ondřej Tesař |
51
57
|
12
11
22
26
36
46 |
Review | |
Nástavba B | 7. kolo | 123 |
Basket Kohouti B
BBK jun
|
30. 4. 2024
20:15 |
ZŠ Plovdivská |
Aleš Chlup Tadeáš Hauf |
70
46
|
17
15
31
23
60
33 |
Review | |
Nástavba B | 8. kolo | 126 |
BBK jun
SK Žabovřesky S
|
10. 5. 2024
19:30 |
SH Brno, Bosonohy |
Štěpán Urbánek Jiří Sehnal |
63
54
|
14
15
24
28
43
46 |
Review | |
Nástavba B | 8. kolo | 125 |
Sokol Juliánov
Basket Kohouti B
|
2. 4. 2024
20:15 |
ZŠ Krásného |
Natálie Kunclová Ondřej Tesař |
68
71
|
11
16
29
33
42
42
62
62 |
Review | |
Nástavba B | 9. kolo | 128 |
Basket Kohouti B
BK B4N Brno
|
5. 4. 2024
18:00 |
SH ZŠ Čejkovická |
Natálie Kunclová Zdeněk Buryšek |
77
58
|
19
13
33
22
59
41 |
Review | |
Nástavba B | 9. kolo | 127 |
SK Žabovřesky S
Sokol Juliánov
|
16. 5. 2024
20:15 |
SH Rosnička Brno |
Martin Jansa Radim Horký |
46
40
|
9
10
22
17
42
25 |
Review | |
Nástavba B | 10. kolo | 129 |
BK B4N Brno
SK Žabovřesky S
|
22. 5. 2024
19:45 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Tereza Večeřová Aleš Chlup |
56
62
|
16
17
22
38
42
47 |
Review | |
Nástavba B | 10. kolo | 130 |
Sokol Juliánov
BBK jun
|
23. 4. 2024
20:15 |
ZŠ Krásného |
Natálie Kunclová Dan Borek |
77
58
|
18
19
29
38
50
45 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Basket Kohouti B | 26 | 11 | 15 | 1.394 | 1.513 | 37 | |
2. | Sokol Juliánov | 26 | 10 | 16 | 1.496 | 1.622 | 36 | |
3. | BK B4N Brno | 26 | 9 | 17 | 1.560 | 1.605 | 35 | |
4. | SK Žabovřesky S | 26 | 10 | 16 | 1.296 | 1.444 | 35 | |
5. | BBK jun | 26 | 7 | 19 | 1.475 | 1.823 | 33 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Hráč | Tým | Věk |
---|
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zavřel Maxmilian | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 15 | 7 | 7 | 1 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 10 | 8 | 2 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 14 | 0 | 14 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Siegfried Jiří | 10 | 5 | 5 | 0 | - | - | - |
Sekáč Martin | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 36 | 13 | 23 | 0 | - | - | - |
Sedmík Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 6 | 0 | 6 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kunclová Natálie | 12 | 8 | 4 | 0 | - | - | - |
Kubeš Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Koch Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Karafiát Kamil | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 16 | 14 | 2 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 6 | 0 | 6 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 16 | 10 | 6 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Jakubík Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 21 | 18 | 3 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 17 | 8 | 9 | 0 | - | - | - |
Holaň Dominik | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Helis Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hauf Tadeáš | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Foltýnová Andrea | 6 | 0 | 6 | 0 | - | - | - |
Dolejš Václav | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 13 | 3 | 10 | 0 | - | - | - |
Bráblík Jan | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 12 | 2 | 10 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře