Jihomoravská liga
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Play-off semifinále | 1. kolo | 141 |
T.J. Sokol Podolí A
Slovan Černá Pole C
|
28. 4. 2024
10:00 |
SH Podolí u Brna |
Kamil Karafiát Jiří Krejčiřík |
70
64
|
14
17
32
28
53
51 |
Review | |
Play-off semifinále | 1. kolo | 144 |
SK Žabovřesky B
JBC Brno
|
28. 4. 2024
10:00 |
SH Rosnička Brno |
Martin Veis Michal Kubeš |
82
64
|
16
21
39
29
63
42 |
Review | |
Play-off semifinále | 1. kolo | 143 |
Slovan Černá Pole C
T.J. Sokol Podolí A
|
27. 4. 2024
15:00 |
Hala Univerzity Obrany |
Filip Dombrovský Pavel Večeřa |
64
74
|
14
15
20
38
35
68 |
Review | |
Play-off semifinále | 1. kolo | 142 |
JBC Brno
SK Žabovřesky B
|
27. 4. 2024
18:00 |
SH Morenda |
Michal Komprs Petr Mynarčík |
81
60
|
20
16
43
31
55
47 |
Review |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vybíral Michal | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Veis Martin | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 6 | 0 | 6 | 0 | - | - | - |
Večeřa Pavel | 23 | 22 | 1 | 0 | - | - | - |
Vaníček Marek | 2 | 1 | 0 | 1 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 21 | 17 | 4 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 18 | 0 | 18 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 11 | 3 | 8 | 0 | - | - | - |
Slanina Prokop | 22 | 1 | 21 | 0 | - | - | - |
Siegfried Jiří | 12 | 10 | 2 | 0 | - | - | - |
Sekáč Martin | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 11 | 5 | 6 | 0 | - | - | - |
Račanský Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Petrák Robin | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 9 | 7 | 2 | 0 | - | - | - |
Mynarčík Petr | 8 | 7 | 1 | 0 | - | - | - |
Kubiš Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kubeš Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Krejčiřík Jiří | 14 | 10 | 4 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Komprs Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Koch Martin | 10 | 1 | 9 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Karafiát Kamil | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 3 | 1 | 1 | 1 | - | - | - |
Jelínek Martin | 12 | 0 | 12 | 0 | - | - | - |
Jedlička Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 21 | 16 | 5 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 8 | 6 | 2 | 0 | - | - | - |
Helis Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dombrovský Filip | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Bráblík Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Bešina Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře