Přípravky U 10
Základní informace
Kategorie
přípravky U 10
Sezona
2022/23
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krajský přebor U 10 | 1. kolo | 1 |
BCM Sokolov
BK Sokolov
|
25. 9. 2022
09:00 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Ondřej Štych Linda Hošková |
0
60
|
0
14
0
32
0
46 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 1. kolo | 2 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
|
25. 9. 2022
09:45 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Lukáš Šnobl Štefan Čúzy |
38
10
|
10
0
14
8
26
8 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 1. kolo | 3 |
BCM Sokolov
BSK Tatran Kraslice
|
25. 9. 2022
10:30 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Lukáš Šnobl Linda Hošková |
14
12
|
4
0
6
4
10
12 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 1. kolo | 4 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
25. 9. 2022
11:15 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Ondřej Štych Štefan Čúzy |
30
17
|
8
4
16
4
22
15 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 1. kolo | 5 |
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov
|
25. 9. 2022
12:00 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Ondřej Štych Linda Hošková |
2
50
|
2
10
2
24
2
40 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 1. kolo | 6 |
BCM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
25. 9. 2022
12:45 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Lukáš Šnobl Štefan Čúzy |
4
30
|
0
12
0
20
0
28 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 2. kolo | 7 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
23. 10. 2022
09:00 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Jakub Novotný Štefan Čúzy |
26
24
|
6
6
12
8
14
20
24
24 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 2. kolo | 8 |
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
|
23. 10. 2022
09:40 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Štefan Čúzy Radim Brešťanský |
22
8
|
6
0
12
2
18
6 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 2. kolo | 9 |
BK Sokolov
BCM Sokolov
|
23. 10. 2022
10:20 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Radim Brešťanský Jakub Novotný |
54
0
|
14
0
26
0
38
0 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 2. kolo | 10 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
|
23. 10. 2022
11:00 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Jakub Novotný Štefan Čúzy |
24
10
|
12
0
16
6
24
6 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 2. kolo | 11 |
BCM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
23. 10. 2022
11:40 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Štefan Čúzy Radim Brešťanský |
4
26
|
0
10
2
14
4
16 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 2. kolo | 12 |
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
|
23. 10. 2022
12:20 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Radim Brešťanský Jakub Novotný |
34
10
|
6
2
14
2
20
10 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 3. kolo | 13 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
|
13. 11. 2022
09:00 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Vojtěch Bartoň Jakub Novotný |
44
16
|
2
2
18
6
34
14 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 3. kolo | 14 |
BCM Sokolov
BK Sokolov
|
13. 11. 2022
09:45 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Jakub Novotný Emily Vacurová |
2
56
|
0
10
2
20
2
42 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 3. kolo | 15 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
|
13. 11. 2022
10:30 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Emily Vacurová Vojtěch Bartoň |
31
20
|
11
6
18
10
26
14 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 3. kolo | 16 |
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
|
13. 11. 2022
11:15 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Vojtěch Bartoň Jakub Novotný |
53
1
|
6
1
21
1
37
1 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 3. kolo | 17 |
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
|
13. 11. 2022
12:00 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Jakub Novotný Emily Vacurová |
46
2
|
18
2
24
2
40
2 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 3. kolo | 18 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
|
13. 11. 2022
12:45 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Vojtěch Bartoň Jakub Novotný |
34
6
|
8
0
16
0
22
0 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 4. kolo | 19 |
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
|
4. 12. 2022
09:00 |
Základní škola |
Ondřej Štych Štefan Čúzy |
26
8
|
10
2
14
2
20
8 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 4. kolo | 20 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
4. 12. 2022
09:45 |
Základní škola |
Štefan Čúzy Klára Pouzarová |
28
24
|
10
4
16
7
24
13 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 4. kolo | 21 |
BSK Tatran Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
|
4. 12. 2022
10:30 |
Základní škola |
Klára Pouzarová Ondřej Štych |
10
26
|
2
8
4
14
10
18 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 4. kolo | 22 |
BCM Sokolov
BK Sokolov
|
4. 12. 2022
11:15 |
Základní škola |
Ondřej Štych Štefan Čúzy |
2
56
|
0
12
0
30
0
40 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 4. kolo | 23 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
|
4. 12. 2022
12:00 |
Základní škola |
Štefan Čúzy Klára Pouzarová |
38
2
|
12
2
24
2
28
2 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 4. kolo | 24 |
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov
|
4. 12. 2022
12:45 |
Základní škola |
Klára Pouzarová Ondřej Štych |
11
51
|
0
12
3
24
9
37 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 5. kolo | 25 |
BCM Sokolov
BK Sokolov
|
8. 1. 2023
09:00 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Jakub Novotný Štefan Čúzy |
0
66
|
0
10
0
34
0
50 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 5. kolo | 26 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
|
8. 1. 2023
09:45 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Štefan Čúzy Radim Brešťanský |
23
10
|
2
2
9
4
15
8 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 5. kolo | 27 |
BCM Sokolov
BSK Tatran Kraslice
|
8. 1. 2023
10:30 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Radim Brešťanský Jakub Novotný |
6
30
|
4
4
4
16
6
20 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 5. kolo | 28 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
8. 1. 2023
11:15 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Jakub Novotný Štefan Čúzy |
30
18
|
18
4
22
9
28
9 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 5. kolo | 29 |
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov
|
8. 1. 2023
12:00 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Štefan Čúzy Radim Brešťanský |
24
36
|
2
8
8
18
10
26 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 5. kolo | 30 |
BCM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
8. 1. 2023
12:45 |
Tělocvična Gymnázia Sokolov |
Radim Brešťanský Jakub Novotný |
4
40
|
2
6
2
16
4
26 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 6. kolo | 31 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
26. 2. 2023
09:00 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Roman Kinka Ingrid Ašenbrenerová |
44
3
|
12
0
28
3
32
3 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 6. kolo | 32 |
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
|
26. 2. 2023
09:40 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Ingrid Ašenbrenerová Štefan Čúzy |
29
7
|
4
4
12
5
16
7 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 6. kolo | 33 |
BK Sokolov
BCM Sokolov
|
26. 2. 2023
10:20 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Štefan Čúzy Roman Kinka |
59
1
|
12
0
28
0
44
1 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 6. kolo | 34 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
|
26. 2. 2023
11:00 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Roman Kinka Ingrid Ašenbrenerová |
3
26
|
0
8
0
16
2
20 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 6. kolo | 35 |
BCM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
26. 2. 2023
11:40 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Ingrid Ašenbrenerová Štefan Čúzy |
6
8
|
2
2
6
5
6
5 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 6. kolo | 36 |
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
|
26. 2. 2023
12:20 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Štefan Čúzy Roman Kinka |
40
16
|
15
0
27
2
32
3 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 7. kolo | 37 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
|
2. 4. 2023
09:00 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Jan Čermák Tomáš Vácha |
30
16
|
2
2
6
12
20
14 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 7. kolo | 38 |
BCM Sokolov
BK Sokolov
|
2. 4. 2023
09:45 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Tomáš Vácha Vojtěch Bartoň |
0
54
|
0
14
0
32
0
38 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 7. kolo | 39 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
|
2. 4. 2023
10:30 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Vojtěch Bartoň Jan Čermák |
10
32
|
0
18
8
24
8
28 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 7. kolo | 40 |
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
|
2. 4. 2023
11:15 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Jan Čermák Tomáš Vácha |
25
11
|
4
4
10
6
17
10 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 7. kolo | 41 |
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
|
2. 4. 2023
12:00 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Tomáš Vácha Vojtěch Bartoň |
45
14
|
12
4
22
6
31
14 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 7. kolo | 42 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
|
2. 4. 2023
12:45 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Vojtěch Bartoň Jan Čermák |
36
0
|
8
0
22
0
26
0 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 8. kolo | 43 |
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
|
23. 4. 2023
09:00 |
Základní škola |
Ondřej Štych Klára Pouzarová |
38
4
|
14
0
22
0
36
0 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 8. kolo | 44 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
23. 4. 2023
09:45 |
Základní škola |
Klára Pouzarová Tomáš Vácha |
43
12
|
12
2
22
4
34
6 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 8. kolo | 45 |
BSK Tatran Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
|
23. 4. 2023
10:30 |
Základní škola |
Tomáš Vácha Ondřej Štych |
51
7
|
20
0
22
4
34
4 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 8. kolo | 46 |
BCM Sokolov
BK Sokolov
|
23. 4. 2023
11:15 |
Základní škola |
Ondřej Štych Klára Pouzarová |
1
66
|
0
12
0
34
1
44 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 8. kolo | 47 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
|
23. 4. 2023
12:00 |
Základní škola |
Klára Pouzarová Tomáš Vácha |
36
8
|
8
2
14
4
22
8 |
Review | |
Krajský přebor U 10 | 8. kolo | 48 |
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov
|
23. 4. 2023
12:45 |
Základní škola |
Tomáš Vácha Ondřej Štych |
20
35
|
0
10
6
17
14
25 |
Review |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vácha Tomáš | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Vacurová Emily | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Štych Ondřej | 11 | 7 | 4 | 0 | - | - | - |
Šnobl Lukáš | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Pouzarová Klára | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Novotný Jakub | 13 | 6 | 7 | 0 | - | - | - |
Kinka Roman | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Hošková Linda | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Čúzy Štefan | 19 | 8 | 11 | 0 | - | - | - |
Čermák Jan | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Brešťanský Radim | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Bartoň Vojtěch | 8 | 5 | 3 | 0 | - | - | - |
Ašenbrenerová Ingrid | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře