Přípravky U 10

Základní informace

Kategorie
přípravky U 10
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor U 10 1. kolo 1
BCM Sokolov
BK Sokolov
25. 9. 2022
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ondřej Štych
Linda Hošková
0
60
0
14
0
32
0
46
Review
Krajský přebor U 10 1. kolo 2
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
25. 9. 2022
09:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lukáš Šnobl
Štefan Čúzy
38
10
10
0
14
8
26
8
Review
Krajský přebor U 10 1. kolo 3
BCM Sokolov
BSK Tatran Kraslice
25. 9. 2022
10:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lukáš Šnobl
Linda Hošková
14
12
4
0
6
4
10
12
Review
Krajský přebor U 10 1. kolo 4
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
25. 9. 2022
11:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ondřej Štych
Štefan Čúzy
30
17
8
4
16
4
22
15
Review
Krajský přebor U 10 1. kolo 5
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov
25. 9. 2022
12:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ondřej Štych
Linda Hošková
2
50
2
10
2
24
2
40
Review
Krajský přebor U 10 1. kolo 6
BCM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
25. 9. 2022
12:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lukáš Šnobl
Štefan Čúzy
4
30
0
12
0
20
0
28
Review
Krajský přebor U 10 2. kolo 7
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
23. 10. 2022
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jakub Novotný
Štefan Čúzy
26
24
6
6
12
8
14
20
24
24
Review
Krajský přebor U 10 2. kolo 8
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
23. 10. 2022
09:40
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Štefan Čúzy
Radim Brešťanský
22
8
6
0
12
2
18
6
Review
Krajský přebor U 10 2. kolo 9
BK Sokolov
BCM Sokolov
23. 10. 2022
10:20
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Radim Brešťanský
Jakub Novotný
54
0
14
0
26
0
38
0
Review
Krajský přebor U 10 2. kolo 10
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
23. 10. 2022
11:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jakub Novotný
Štefan Čúzy
24
10
12
0
16
6
24
6
Review
Krajský přebor U 10 2. kolo 11
BCM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
23. 10. 2022
11:40
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Štefan Čúzy
Radim Brešťanský
4
26
0
10
2
14
4
16
Review
Krajský přebor U 10 2. kolo 12
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
23. 10. 2022
12:20
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Radim Brešťanský
Jakub Novotný
34
10
6
2
14
2
20
10
Review
Krajský přebor U 10 3. kolo 13
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
13. 11. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
Jakub Novotný
44
16
2
2
18
6
34
14
Review
Krajský přebor U 10 3. kolo 14
BCM Sokolov
BK Sokolov
13. 11. 2022
09:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Jakub Novotný
Emily Vacurová
2
56
0
10
2
20
2
42
Review
Krajský přebor U 10 3. kolo 15
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
13. 11. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Emily Vacurová
Vojtěch Bartoň
31
20
11
6
18
10
26
14
Review
Krajský přebor U 10 3. kolo 16
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
13. 11. 2022
11:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
Jakub Novotný
53
1
6
1
21
1
37
1
Review
Krajský přebor U 10 3. kolo 17
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
13. 11. 2022
12:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jakub Novotný
Emily Vacurová
46
2
18
2
24
2
40
2
Review
Krajský přebor U 10 3. kolo 18
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
13. 11. 2022
12:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
Jakub Novotný
34
6
8
0
16
0
22
0
Review
Krajský přebor U 10 4. kolo 19
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
4. 12. 2022
09:00
Základní škola Ondřej Štych
Štefan Čúzy
26
8
10
2
14
2
20
8
Review
Krajský přebor U 10 4. kolo 20
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
4. 12. 2022
09:45
Základní škola Štefan Čúzy
Klára Pouzarová
28
24
10
4
16
7
24
13
Review
Krajský přebor U 10 4. kolo 21
BSK Tatran Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
4. 12. 2022
10:30
Základní škola Klára Pouzarová
Ondřej Štych
10
26
2
8
4
14
10
18
Review
Krajský přebor U 10 4. kolo 22
BCM Sokolov
BK Sokolov
4. 12. 2022
11:15
Základní škola Ondřej Štych
Štefan Čúzy
2
56
0
12
0
30
0
40
Review
Krajský přebor U 10 4. kolo 23
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
4. 12. 2022
12:00
Základní škola Štefan Čúzy
Klára Pouzarová
38
2
12
2
24
2
28
2
Review
Krajský přebor U 10 4. kolo 24
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov
4. 12. 2022
12:45
Základní škola Klára Pouzarová
Ondřej Štych
11
51
0
12
3
24
9
37
Review
Krajský přebor U 10 5. kolo 25
BCM Sokolov
BK Sokolov
8. 1. 2023
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jakub Novotný
Štefan Čúzy
0
66
0
10
0
34
0
50
Review
Krajský přebor U 10 5. kolo 26
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
8. 1. 2023
09:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Štefan Čúzy
Radim Brešťanský
23
10
2
2
9
4
15
8
Review
Krajský přebor U 10 5. kolo 27
BCM Sokolov
BSK Tatran Kraslice
8. 1. 2023
10:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Radim Brešťanský
Jakub Novotný
6
30
4
4
4
16
6
20
Review
Krajský přebor U 10 5. kolo 28
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 1. 2023
11:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jakub Novotný
Štefan Čúzy
30
18
18
4
22
9
28
9
Review
Krajský přebor U 10 5. kolo 29
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov
8. 1. 2023
12:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Štefan Čúzy
Radim Brešťanský
24
36
2
8
8
18
10
26
Review
Krajský přebor U 10 5. kolo 30
BCM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 1. 2023
12:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Radim Brešťanský
Jakub Novotný
4
40
2
6
2
16
4
26
Review
Krajský přebor U 10 6. kolo 31
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
26. 2. 2023
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Krajský přebor U 10 6. kolo 32
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
26. 2. 2023
09:40
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Krajský přebor U 10 6. kolo 33
BK Sokolov
BCM Sokolov
26. 2. 2023
10:20
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Krajský přebor U 10 6. kolo 34
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
26. 2. 2023
11:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Krajský přebor U 10 6. kolo 35
BCM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
26. 2. 2023
11:40
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Krajský přebor U 10 6. kolo 36
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
26. 2. 2023
12:20
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Krajský přebor U 10 7. kolo 37
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
2. 4. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Krajský přebor U 10 7. kolo 38
BCM Sokolov
BK Sokolov
2. 4. 2023
09:45
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Krajský přebor U 10 7. kolo 39
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
2. 4. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Krajský přebor U 10 7. kolo 40
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
2. 4. 2023
11:15
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Krajský přebor U 10 7. kolo 41
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
2. 4. 2023
12:00
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Krajský přebor U 10 7. kolo 42
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
2. 4. 2023
12:45
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Krajský přebor U 10 8. kolo 43
BSK Tatran Kraslice
BCM Sokolov
23. 4. 2023
-
Základní škola
Preview
Krajský přebor U 10 8. kolo 44
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
23. 4. 2023
-
Základní škola
Preview
Krajský přebor U 10 8. kolo 45
BSK Tatran Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
23. 4. 2023
-
Základní škola
Preview
Krajský přebor U 10 8. kolo 46
BCM Sokolov
BK Sokolov
23. 4. 2023
-
Základní škola
Preview
Krajský přebor U 10 8. kolo 47
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
23. 4. 2023
-
Základní škola
Preview
Krajský přebor U 10 8. kolo 48
BSK Tatran Kraslice
BK Sokolov
23. 4. 2023
-
Základní škola
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vacurová Emily 3 1 2 0 - - -
Štych Ondřej 7 5 2 0 - - -
Šnobl Lukáš 3 3 0 0 - - -
Pouzarová Klára 4 2 2 0 - - -
Novotný Jakub 13 6 7 0 - - -
Hošková Linda 3 0 3 0 - - -
Čúzy Štefan 15 6 9 0 - - -
Brešťanský Radim 8 4 4 0 - - -
Bartoň Vojtěch 4 3 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře