OP nejmladší minižákyně U11
Základní informace
Kategorie
nejmladší minižákyně U11
Sezona
2022/23
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní | Turnaj 2 | 4 |
KP Brno
BK Blansko
|
1. 10. 2022
09:00 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Dan Borek Veronika Prokešová |
12
49
|
6
15
6
35
8
43 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 5 |
BK Blansko
SK K2 Prostějov
|
1. 10. 2022
10:45 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Veronika Prokešová Dan Borek |
79
8
|
11
2
35
5
61
8 |
Review | |
Základní | Turnaj 1 | 1 |
Žabiny Brno
Vlčata Žďár
|
2. 10. 2022
12:00 |
SH Rosnička Brno |
Richard Polák Dan Borek |
18
86
|
2
10
9
38
13
58 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 6 |
KP Brno
SK K2 Prostějov
|
1. 10. 2022
12:30 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Dan Borek Veronika Prokešová |
61
12
|
16
6
33
12
47
12 |
Review | |
Základní | Turnaj 1 | 2 |
Vlčata Žďár
Žabiny Brno
|
2. 10. 2022
13:30 |
SH Rosnička Brno |
Andrea Foltýnová Tereza Večeřová |
102
24
|
25
6
52
12
78
14 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 10 |
BK Blansko
SK K2 Prostějov
|
15. 10. 2022
09:00 |
Sportovní hala Údolní |
Libor Chaloupka |
89
9
|
23
3
47
3
63
3 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 11 |
SK K2 Prostějov
Žabiny Brno
|
15. 10. 2022
10:30 |
Sportovní hala Údolní |
Libor Chaloupka |
14
50
|
6
13
10
34
12
46 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 12 |
BK Blansko
Žabiny Brno
|
15. 10. 2022
12:00 |
Sportovní hala Údolní |
Libor Chaloupka |
63
16
|
27
0
35
6
52
10 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 7 |
Vlčata Žďár
KP Brno
|
16. 10. 2022
13:45 |
Hala 2. ZŠ |
Filip Vidlák Adam Bulíček |
63
39
|
25
12
34
18
44
36 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 8 |
KP Brno
Vlčata Žďár
|
16. 10. 2022
15:15 |
Hala 2. ZŠ |
Filip Vidlák Rostislav Veselý |
39
72
|
8
20
16
34
37
48 |
Review | |
Základní | Turnaj 6 | 16 |
SK K2 Prostějov
Žabiny Brno
|
5. 11. 2022
10:00 |
ZŠ Palackého |
Břetislav Kraváček Aneta Pechová |
50
12
|
18
2
26
6
36
8 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 13 |
KP Brno
BK Blansko
|
20. 11. 2022
11:15 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Anna Benešová Daniela Rubanová |
20
36
|
7
11
12
27
18
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 6 | 17 |
Žabiny Brno
Vlčata Žďár
|
5. 11. 2022
11:45 |
ZŠ Palackého |
Aneta Pechová Břetislav Kraváček |
16
100
|
6
28
6
47
16
78 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 14 |
BK Blansko
KP Brno
|
20. 11. 2022
13:00 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Daniela Rubanová Anna Benešová |
44
10
|
6
4
26
6
32
10 |
Review | |
Základní | Turnaj 6 | 18 |
SK K2 Prostějov
Vlčata Žďár
|
5. 11. 2022
13:15 |
ZŠ Palackého |
Břetislav Kraváček Aneta Pechová |
22
85
|
6
14
10
44
20
57 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 19 |
Žabiny Brno
KP Brno
|
19. 11. 2022
08:00 |
SH Rosnička Brno |
Vojtěch Marek |
27
43
|
5
8
14
21
18
35 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 20 |
KP Brno
BK Blansko
|
19. 11. 2022
09:30 |
SH Rosnička Brno |
Vojtěch Marek |
27
54
|
7
17
11
25
22
37 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 22 |
Vlčata Žďár
SK K2 Prostějov
|
19. 11. 2022
10:00 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý |
76
28
|
18
6
36
14
54
24 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 21 |
Žabiny Brno
BK Blansko
|
19. 11. 2022
11:00 |
SH Rosnička Brno |
Vojtěch Marek |
37
75
|
4
18
13
35
20
61 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 23 |
SK K2 Prostějov
Vlčata Žďár
|
19. 11. 2022
11:45 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý |
27
59
|
5
17
11
34
21
41 |
Review | |
Základní | Turnaj 10 | 28 |
SK K2 Prostějov
BK Blansko
|
3. 12. 2022
09:00 |
ZŠ Palackého |
Prokop Slanina Aneta Pechová |
30
56
|
8
16
13
34
15
50 |
Review | |
Základní | Turnaj 10 | 29 |
BK Blansko
KP Brno
|
3. 12. 2022
10:30 |
ZŠ Palackého |
Aneta Pechová Prokop Slanina |
54
23
|
15
1
29
3
45
9 |
Review | |
Základní | Turnaj 10 | 30 |
SK K2 Prostějov
KP Brno
|
3. 12. 2022
12:00 |
ZŠ Palackého |
Prokop Slanina Aneta Pechová |
32
53
|
4
4
13
28
22
38 |
Review | |
Základní | Turnaj 9 | 25 |
Vlčata Žďár
Žabiny Brno
|
3. 12. 2022
14:30 |
Hala 2. ZŠ |
Adam Bulíček Rostislav Veselý |
68
35
|
10
10
32
20
42
31 |
Review | |
Základní | Turnaj 9 | 26 |
Žabiny Brno
Vlčata Žďár
|
3. 12. 2022
16:00 |
Hala 2. ZŠ |
Adam Bulíček Filip Vidlák |
33
59
|
16
2
20
32
25
38 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 31 |
KP Brno
Žabiny Brno
|
17. 12. 2022
09:00 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Michaela Adamcová Marek Pešák |
33
32
|
8
6
14
22
20
24 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 34 |
BK Blansko
Vlčata Žďár
|
17. 12. 2022
09:00 |
Sportovní hala Údolní |
Jiří Slezák |
47
41
|
12
9
16
18
35
35 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 35 |
Vlčata Žďár
BK Blansko
|
17. 12. 2022
10:30 |
Sportovní hala Údolní |
Jiří Slezák |
29
51
|
3
18
17
28
23
42 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 32 |
Žabiny Brno
SK K2 Prostějov
|
17. 12. 2022
10:45 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Marek Pešák Michaela Adamcová |
44
22
|
9
4
21
14
34
16 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 33 |
KP Brno
SK K2 Prostějov
|
17. 12. 2022
12:30 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Michaela Adamcová Marek Pešák |
32
36
|
18
10
18
20
30
24 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 37 |
Žabiny Brno
KP Brno
|
14. 1. 2023
12:00 |
SH Rosnička Brno |
Prokop Slanina Jan Feyrer |
25
49
|
3
10
5
25
16
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 40 |
SK K2 Prostějov
Vlčata Žďár
|
15. 1. 2023
12:00 |
ZŠ Palackého |
Josef Slavík Prokop Slanina |
5
57
|
0
10
1
37
1
43 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 38 |
KP Brno
BK Blansko
|
14. 1. 2023
13:30 |
SH Rosnička Brno |
Prokop Slanina Jan Feyrer |
33
64
|
4
21
13
35
18
51 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 41 |
Vlčata Žďár
SK K2 Prostějov
|
15. 1. 2023
13:30 |
ZŠ Palackého |
Prokop Slanina Josef Slavík |
49
4
|
12
2
24
2
31
2 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 39 |
Žabiny Brno
BK Blansko
|
14. 1. 2023
15:00 |
SH Rosnička Brno |
Prokop Slanina Jan Feyrer |
32
73
|
6
24
11
36
23
62 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 43 |
KP Brno
Žabiny Brno
|
28. 1. 2023
09:00 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Ondřej Josefus |
26
20
|
10
7
16
9
24
15 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 46 |
BK Blansko
Vlčata Žďár
|
28. 1. 2023
09:00 |
Sportovní hala Údolní |
Libor Chaloupka |
17
47
|
3
6
9
18
13
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 47 |
Vlčata Žďár
BK Blansko
|
28. 1. 2023
10:30 |
Sportovní hala Údolní |
Libor Chaloupka |
43
17
|
5
5
16
10
25
15 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 44 |
Žabiny Brno
SK K2 Prostějov
|
28. 1. 2023
10:45 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Ondřej Josefus |
30
21
|
3
9
17
12
21
21 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 45 |
KP Brno
SK K2 Prostějov
|
28. 1. 2023
12:15 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Ondřej Josefus |
52
21
|
12
6
25
10
31
20 |
Review | |
Základní | Turnaj 17 | 48 |
KP Brno
BK Blansko
|
18. 2. 2023
11:45 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Tereza Večeřová Štěpán Urbánek |
26
44
|
6
8
15
21
17
27 |
Review | |
Základní | Turnaj 17 | 49 |
BK Blansko
KP Brno
|
18. 2. 2023
13:15 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Štěpán Urbánek |
39
29
|
|
Review | |
Základní | Turnaj 18 | 51 |
Žabiny Brno
Vlčata Žďár
|
18. 2. 2023
14:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Dan Borek Tereza Večeřová |
8
78
|
2
18
2
45
8
60 |
Review | |
Základní | Turnaj 18 | 52 |
Vlčata Žďár
Žabiny Brno
|
18. 2. 2023
16:15 |
ZŠ nám. Svornosti |
Tereza Večeřová Dan Borek |
79
8
|
26
2
46
2
66
7 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 54 |
Vlčata Žďár
BK Blansko
|
4. 3. 2023
09:30 |
Hala 2. ZŠ |
Filip Vidlák Adam Bulíček |
48
45
|
17
15
23
32
33
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 55 |
BK Blansko
KP Brno
|
4. 3. 2023
11:15 |
Hala 2. ZŠ |
Filip Vidlák Rostislav Veselý |
75
32
|
17
8
28
16
55
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 56 |
Vlčata Žďár
KP Brno
|
4. 3. 2023
13:00 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý Adam Bulíček |
66
26
|
16
10
35
12
45
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 57 |
Žabiny Brno
SK K2 Prostějov
|
4. 3. 2023
13:00 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Jan Olbort Ondřej Tesař |
43
20
|
9
7
23
9
30
20 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 58 |
SK K2 Prostějov
Žabiny Brno
|
4. 3. 2023
14:30 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Ondřej Tesař Jan Olbort |
23
35
|
2
13
13
19
19
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 21 | 60 |
KP Brno
BK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
Základní | Turnaj 21 | 61 |
BK Blansko
Vlčata Žďár
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
Základní | Turnaj 21 | 62 |
KP Brno
Vlčata Žďár
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
Základní | Turnaj 22 | 63 |
SK K2 Prostějov
Žabiny Brno
|
25. 3. 2023
09:30 |
ZŠ Palackého |
Daniela Slouková Sandra Slouková |
35
46
|
8
11
23
20
29
31 |
Review | |
Základní | Turnaj 22 | 64 |
Žabiny Brno
SK K2 Prostějov
|
25. 3. 2023
11:00 |
ZŠ Palackého |
Sandra Slouková Daniela Slouková |
27
39
|
2
12
16
19
18
33 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 69 |
Žabiny Brno
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Palackého |
Prokop Slanina Josef Slavík |
|
Preview | ||
Základní | Turnaj 23 | 66 |
BK Blansko
Vlčata Žďár
|
15. 4. 2023
09:00 |
Sportovní hala Údolní |
Zdeněk Buryšek Daniela Rubanová |
38
53
|
8
16
17
29
29
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 23 | 67 |
Vlčata Žďár
BK Blansko
|
15. 4. 2023
10:30 |
Sportovní hala Údolní |
Daniela Rubanová Zdeněk Buryšek |
56
47
|
12
17
33
29
41
46 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 68 |
SK K2 Prostějov
Žabiny Brno
|
15. 4. 2023
13:30 |
ZŠ Palackého |
Josef Slavík Prokop Slanina |
18
16
|
6
6
15
10
16
12 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 70 |
SK K2 Prostějov
KP Brno
|
15. 4. 2023
16:30 |
ZŠ Palackého |
Josef Slavík Prokop Slanina |
22
39
|
1
12
9
23
14
27 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlčata Žďár | 22 | 20 | 2 | 1.416 | 594 | 42 | |
2. | BK Blansko | 22 | 17 | 5 | 1.156 | 661 | 39 | |
3. | KP Brno | 21 | 8 | 13 | 704 | 887 | 29 | |
4. | Žabiny Brno | 23 | 6 | 17 | 634 | 1.176 | 29 | |
5. | SK K2 Prostějov | 22 | 4 | 18 | 498 | 1.090 | 26 | |
6. | Tygři Brno | 0 | 0 | 0 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Hráč | Tým | Věk |
---|
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vidlák Filip | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Veselý Rostislav | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slouková Sandra | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slouková Daniela | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Slavík Josef | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Slanina Prokop | 10 | 6 | 4 | 0 | - | - | - |
Rubanová Daniela | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Prokešová Veronika | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Pechová Aneta | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Olbort Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Marek Vojtěch | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Foltýnová Andrea | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Feyrer Jan | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Bulíček Adam | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Benešová Anna | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Adamcová Michaela | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře