OP nejmladší minižáci U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 1 1
BBK Blansko
BASKET Brno
1. 10. 2022
09:00
SH Blansko Libor Chaloupka
62
23
22
5
33
11
51
19
Review
Základní Turnaj 2 4
BC VYSOČINA
SK Renocar Podolí
1. 10. 2022
09:00
Hala SMJ Jihlava Filip Vidlák
Adam Bulíček
26
45
2
18
12
22
20
39
Review
Základní Turnaj 3 7
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani A
1. 10. 2022
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Vojtěch Marek
72
23
12
10
34
14
42
16
Review
Základní Turnaj 4 10
BK Vyškov
BK Skokani B
1. 10. 2022
09:00
SH Za parkem Martin Račanský
Daniela Slouková
45
37
9
8
19
17
25
31
Review
Základní Turnaj 3 8
BK Skokani A
BK Spartak Uherský Brod
1. 10. 2022
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou Vojtěch Marek
22
59
6
12
6
34
18
48
Review
Základní Turnaj 4 11
BK Skokani B
Basketbal Dubňany
1. 10. 2022
10:30
SH Za parkem Martin Račanský
Sandra Slouková
35
50
10
8
25
26
27
40
Review
Základní Turnaj 1 2
BASKET Brno
Vlčata Žďár
1. 10. 2022
10:40
SH Blansko Libor Chaloupka
8
90
1
22
1
41
4
65
Review
Základní Turnaj 2 5
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
1. 10. 2022
11:00
Hala SMJ Jihlava Filip Vidlák
Adam Bulíček
44
42
8
20
30
26
39
38
Review
Základní Turnaj 3 9
Sokol Babice Kohouti
BK Spartak Uherský Brod
1. 10. 2022
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Vojtěch Marek
41
59
4
18
26
24
27
42
Review
Základní Turnaj 4 12
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
1. 10. 2022
12:00
SH Za parkem Sandra Slouková
Daniela Slouková
53
38
10
10
21
18
23
32
34
34
Review
Základní Turnaj 1 3
BBK Blansko
Vlčata Žďár
1. 10. 2022
12:20
SH Blansko Libor Chaloupka
25
64
5
15
9
34
21
48
Review
Základní Turnaj 2 6
BC VYSOČINA
Tygři Brno
1. 10. 2022
13:00
Hala SMJ Jihlava Filip Vidlák
Adam Bulíček
26
64
8
20
14
32
20
55
Review
Základní Turnaj 5 13
BK Skokani B
BBK Blansko
15. 10. 2022
08:00
SH Rosnička Brno Andrea Foltýnová
Anna Benešová
27
50
8
10
17
26
25
36
Review
Základní Turnaj 8 22
Tygři Brno
BK Skokani A
15. 10. 2022
08:00
SH Morenda Štěpán Urbánek
Jan Feyrer
77
26
35
6
42
14
60
22
Review
Základní Turnaj 7 19
Vlčata Žďár
SK Renocar Podolí
15. 10. 2022
09:00
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Filip Vidlák
71
46
15
10
32
24
53
36
Review
Základní Turnaj 5 14
BBK Blansko
Sokol Babice Kohouti
15. 10. 2022
09:30
SH Rosnička Brno Anna Benešová
Andrea Foltýnová
48
21
12
3
19
10
30
14
Review
Základní Turnaj 8 23
BK Skokani A
BK Vyškov
15. 10. 2022
09:30
SH Morenda Štěpán Urbánek
Jan Feyrer
35
47
8
12
19
12
31
20
35
35
Review
Základní Turnaj 7 20
SK Renocar Podolí
Basketbal Dubňany
15. 10. 2022
10:30
Hala 2. ZŠ Filip Vidlák
Rostislav Veselý
77
31
17
11
31
13
53
27
Review
Základní Turnaj 5 15
BK Skokani B
Sokol Babice Kohouti
15. 10. 2022
11:00
SH Rosnička Brno Andrea Foltýnová
Anna Benešová
52
35
18
4
29
12
40
20
Review
Základní Turnaj 8 24
Tygři Brno
BK Vyškov
15. 10. 2022
11:00
SH Morenda Štěpán Urbánek
Jan Feyrer
94
33
25
4
48
10
78
18
Review
Základní Turnaj 7 21
Vlčata Žďár
Basketbal Dubňany
15. 10. 2022
12:00
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Filip Vidlák
104
28
12
16
51
16
80
26
Review
Základní Turnaj 6 18
BASKET Brno
BC VYSOČINA
15. 10. 2022
13:00
ZŠ nám. Svornosti Richard Polák
32
43
12
10
20
18
28
38
Review
Základní Turnaj 6 17
BK Spartak Uherský Brod
BC VYSOČINA
15. 10. 2022
14:45
ZŠ nám. Svornosti Richard Polák
39
42
2
6
12
20
24
26
Review
Základní Turnaj 6 16
BASKET Brno
BK Spartak Uherský Brod
15. 10. 2022
16:30
ZŠ nám. Svornosti Richard Polák
18
46
6
6
8
24
12
30
Review
Základní Turnaj 9 25
Sokol Babice Kohouti
BASKET Brno
5. 11. 2022
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Roman Slovák
Andrea Foltýnová
53
29
13
9
29
9
35
21
Review
Základní Turnaj 10 28
BC VYSOČINA
Vlčata Žďár
5. 11. 2022
09:00
Hala SMJ Jihlava Filip Vidlák
Adam Bulíček
37
52
12
20
24
31
33
35
Review
Základní Turnaj 12 34
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
5. 11. 2022
09:00
SH Podolí u Brna Jan Olbort
Zdeněk Buryšek
68
19
20
2
37
5
48
15
Review
Základní Turnaj 11 31
BK Spartak Uherský Brod
Tygři Brno
5. 11. 2022
10:00
Sportovní hala František Dvořák
Štěpán Urbánek
36
52
10
10
20
25
32
39
Review
Základní Turnaj 9 26
BASKET Brno
Basketbal Dubňany
5. 11. 2022
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou Andrea Foltýnová
Roman Slovák
21
20
6
5
11
13
19
16
Review
Základní Turnaj 12 35
BK Skokani A
BBK Blansko
5. 11. 2022
10:30
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Jan Olbort
20
46
4
16
10
23
12
31
Review
Základní Turnaj 10 29
Vlčata Žďár
BK Vyškov
5. 11. 2022
11:00
Hala SMJ Jihlava Adam Bulíček
Filip Vidlák
81
29
22
6
42
15
56
19
Review
Základní Turnaj 9 27
Sokol Babice Kohouti
Basketbal Dubňany
5. 11. 2022
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Roman Slovák
Andrea Foltýnová
41
23
4
7
16
15
33
21
Review
Základní Turnaj 11 32
Tygři Brno
BK Skokani B
5. 11. 2022
12:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
František Dvořák
113
28
34
5
57
15
87
18
Review
Základní Turnaj 12 36
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
5. 11. 2022
12:00
SH Podolí u Brna Jan Olbort
Zdeněk Buryšek
72
18
18
2
34
2
66
4
Review
Základní Turnaj 10 30
BC VYSOČINA
BK Vyškov
5. 11. 2022
13:00
Hala SMJ Jihlava Filip Vidlák
Adam Bulíček
56
35
11
6
34
15
46
21
Review
Základní Turnaj 11 33
BK Spartak Uherský Brod
BK Skokani B
5. 11. 2022
14:00
Sportovní hala František Dvořák
Štěpán Urbánek
67
26
14
2
37
6
51
20
Review
Základní Turnaj 13 37
BBK Blansko
BK Spartak Uherský Brod
19. 11. 2022
09:00
SH Blansko Jiří Slezák
Anna Benešová
18
46
4
8
10
22
14
29
Review
Základní Turnaj 14 40
BK Skokani A
BK Skokani B
17. 11. 2022
09:00
SH Rosnička Brno Tereza Večeřová
Richard Polák
48
24
14
14
22
16
34
21
Review
Základní Turnaj 15 43
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
19. 11. 2022
09:00
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Buryšek
Richard Polák
24
64
5
18
10
34
16
49
Review
Základní Turnaj 16 46
BC VYSOČINA
Sokol Babice Kohouti
19. 11. 2022
09:00
Hala SMJ Jihlava Simona Pilátová
Michal Sedmík
44
45
16
4
28
22
35
34
Review
Základní Turnaj 13 38
BK Spartak Uherský Brod
Basketbal Dubňany
19. 11. 2022
10:40
SH Blansko Anna Benešová
Jiří Slezák
52
28
14
2
22
10
40
18
Review
Základní Turnaj 14 41
BK Skokani B
Vlčata Žďár
17. 11. 2022
10:45
SH Rosnička Brno Richard Polák
Tereza Večeřová
18
111
11
26
17
47
17
69
Review
Základní Turnaj 15 44
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
19. 11. 2022
10:45
ZŠ nám. Svornosti Richard Polák
Zdeněk Buryšek
40
39
5
8
22
15
30
26
Review
Základní Turnaj 16 47
Sokol Babice Kohouti
Tygři Brno
19. 11. 2022
11:00
Hala SMJ Jihlava Vincent Pešout
Tomáš Hlaváček
31
50
5
9
12
15
16
36
Review
Základní Turnaj 13 39
BBK Blansko
Basketbal Dubňany
19. 11. 2022
12:20
SH Blansko Jiří Slezák
Anna Benešová
59
49
15
14
33
27
50
41
Review
Základní Turnaj 14 42
BK Skokani A
Vlčata Žďár
17. 11. 2022
12:30
SH Rosnička Brno Tereza Večeřová
Richard Polák
42
75
10
24
22
38
30
60
Review
Základní Turnaj 15 45
BASKET Brno
BK Vyškov
19. 11. 2022
12:30
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Buryšek
Richard Polák
14
47
4
14
10
27
12
45
Review
Základní Turnaj 16 48
BC VYSOČINA
Tygři Brno
19. 11. 2022
13:00
Hala SMJ Jihlava Filip Vidlák
Simona Pilátová
49
67
17
19
28
33
35
55
Review
Základní Turnaj 18 52
SK Renocar Podolí
BK Skokani B
3. 12. 2022
09:00
SH Podolí u Brna Sandra Slouková
Daniela Slouková
73
26
21
8
34
17
43
26
Review
Základní Turnaj 19 55
Basketbal Dubňany
BASKET Brno
3. 12. 2022
09:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Adam Antoš
51
25
10
11
23
13
40
21
Review
Základní Turnaj 20 59
Sokol Babice Kohouti
BBK Blansko
3. 12. 2022
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Dan Borek
Daniela Rubanová
39
56
4
7
14
27
22
44
Review
Základní Turnaj 17 49
Tygři Brno
BK Spartak Uherský Brod
3. 12. 2022
10:00
SH Morenda Tereza Večeřová
Tomáš Cicvárek
49
46
25
8
35
26
43
36
Review
Základní Turnaj 20 60
BBK Blansko
BK Vyškov
3. 12. 2022
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou Daniela Rubanová
Dan Borek
59
40
12
8
32
16
46
31
Review
Základní Turnaj 18 53
BK Skokani B
BC VYSOČINA
3. 12. 2022
10:45
SH Podolí u Brna Daniela Slouková
Sandra Slouková
36
55
4
19
14
32
22
44
Review
Základní Turnaj 19 56
BASKET Brno
BK Skokani A
3. 12. 2022
10:45
SC Želva Dubňany Adam Antoš
Michal Vybíral
47
49
14
19
30
26
43
41
Review
Základní Turnaj 17 50
BK Spartak Uherský Brod
Vlčata Žďár
3. 12. 2022
11:45
SH Morenda Tomáš Cicvárek
Tereza Večeřová
29
70
8
25
18
38
27
52
Review
Základní Turnaj 20 58
Sokol Babice Kohouti
BK Vyškov
3. 12. 2022
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Dan Borek
Daniela Rubanová
90
40
17
10
53
12
71
24
Review
Základní Turnaj 18 54
SK Renocar Podolí
BC VYSOČINA
3. 12. 2022
12:30
SH Podolí u Brna Sandra Slouková
Daniela Slouková
71
56
22
13
38
21
60
39
Review
Základní Turnaj 19 57
Basketbal Dubňany
BK Skokani A
3. 12. 2022
12:30
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Adam Antoš
59
36
12
8
26
17
41
32
Review
Základní Turnaj 17 51
Tygři Brno
Vlčata Žďár
3. 12. 2022
13:30
SH Morenda Tereza Večeřová
Tomáš Cicvárek
56
51
18
7
28
17
44
33
Review
Základní Turnaj 22 64
BK Skokani B
BASKET Brno
18. 12. 2022
08:00
SH Rosnička Brno Zdeněk Buryšek
21
54
7
14
11
28
17
40
Review
Základní Turnaj 23 67
BK Skokani A
BBK Blansko
17. 12. 2022
08:00
SH Rosnička Brno Veronika Prokešová
Ondřej Tesař
47
21
9
1
16
6
36
8
Review
Základní Turnaj 21 63
Vlčata Žďár
SK Renocar Podolí
17. 12. 2022
09:00
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Adam Bulíček
51
39
18
12
26
18
40
27
Review
Základní Turnaj 24 70
BK Spartak Uherský Brod
BK Vyškov
17. 12. 2022
09:00
Sportovní hala Adam Antoš
Pavel Kryštof
91
15
17
10
47
11
71
13
Review
Základní Turnaj 22 65
BASKET Brno
Tygři Brno
18. 12. 2022
09:30
SH Rosnička Brno Zdeněk Buryšek
20
81
7
16
10
32
14
53
Review
Základní Turnaj 23 68
BBK Blansko
BC VYSOČINA
17. 12. 2022
09:30
SH Rosnička Brno Ondřej Tesař
Veronika Prokešová
30
32
6
12
14
17
16
24
Review
Základní Turnaj 21 62
Sokol Babice Kohouti
SK Renocar Podolí
17. 12. 2022
10:45
Hala 2. ZŠ Adam Bulíček
Rostislav Veselý
26
46
4
11
14
26
18
40
Review
Základní Turnaj 24 71
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
17. 12. 2022
10:45
Sportovní hala Pavel Kryštof
Adam Antoš
19
59
6
11
9
22
11
38
Review
Základní Turnaj 22 66
BK Skokani B
Tygři Brno
18. 12. 2022
11:00
SH Rosnička Brno Zdeněk Buryšek
7
110
5
35
5
62
7
87
Review
Základní Turnaj 23 69
BK Skokani A
BC VYSOČINA
17. 12. 2022
11:00
SH Rosnička Brno Veronika Prokešová
Ondřej Tesař
48
31
16
10
24
19
36
29
Review
Základní Turnaj 21 61
Vlčata Žďár
Sokol Babice Kohouti
17. 12. 2022
12:15
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Adam Bulíček
64
29
20
2
32
14
54
14
Review
Základní Turnaj 24 72
BK Spartak Uherský Brod
Basketbal Dubňany
17. 12. 2022
12:30
Sportovní hala Adam Antoš
Pavel Kryštof
61
27
20
10
32
13
49
23
Review
Základní Turnaj 28 83
BK Skokani B
BK Skokani A
Bude upřesněno
-
SH Za parkem Aneta Pechová
Sandra Slouková
Preview
Základní Turnaj 26 76
Vlčata Žďár
BC VYSOČINA
14. 1. 2023
09:00
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
70
54
16
15
38
30
56
38
Review
Základní Turnaj 27 79
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
14. 1. 2023
09:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
18
81
4
10
9
35
16
51
Review
Základní Turnaj 26 77
BC VYSOČINA
Basketbal Dubňany
14. 1. 2023
10:45
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
59
44
20
9
36
22
48
34
Review
Základní Turnaj 27 80
SK Renocar Podolí
BK Spartak Uherský Brod
14. 1. 2023
10:45
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
67
54
17
12
31
31
53
45
Review
Základní Turnaj 26 78
Vlčata Žďár
Basketbal Dubňany
14. 1. 2023
12:30
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
49
40
16
4
24
30
43
34
Review
Základní Turnaj 27 81
BASKET Brno
BK Spartak Uherský Brod
14. 1. 2023
12:30
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
29
89
5
20
13
34
21
65
Review
Základní Turnaj 25 73
Sokol Babice Kohouti
BBK Blansko
14. 1. 2023
14:30
Sokolovna Babice n.Svitavou Vojtěch Marek
11
50
0
12
2
24
6
30
Review
Základní Turnaj 28 82
BK Vyškov
BK Skokani A
14. 1. 2023
15:00
SH Za parkem Aneta Pechová
Daniela Slouková
34
66
13
18
17
41
30
50
Review
Základní Turnaj 25 74
BBK Blansko
Tygři Brno
14. 1. 2023
16:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Vojtěch Marek
29
58
4
17
7
35
15
45
Review
Základní Turnaj 25 75
Sokol Babice Kohouti
Tygři Brno
14. 1. 2023
17:30
Sokolovna Babice n.Svitavou Vojtěch Marek
17
69
6
23
8
38
13
55
Review
Základní Turnaj 28 84
BK Vyškov
BK Skokani A
14. 1. 2023
18:00
SH Za parkem Sandra Slouková
Daniela Slouková
28
60
6
17
11
32
26
48
Review
Základní Turnaj 29 85
Tygři Brno
BK Skokani A
Bude upřesněno
-
SH Morenda Tereza Večeřová
Preview
Základní Turnaj 29 86
BK Skokani A
Vlčata Žďár
Bude upřesněno
-
SH Morenda Tereza Večeřová
Preview
Základní Turnaj 29 87
Tygři Brno
Vlčata Žďár
Bude upřesněno
-
SH Morenda Tereza Večeřová
Preview
Základní Turnaj 33 96
BASKET Brno
Basketbal Dubňany
29. 1. 2023
09:00
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Juránek
Václav Havelek
16
75
4
8
7
35
11
62
Review
Základní Turnaj 30 88
BBK Blansko
BK Vyškov
29. 1. 2023
10:30
SH Blansko Vojtěch Marek
Zdeněk Buryšek
54
28
16
10
33
14
40
19
Review
Základní Turnaj 33 97
Basketbal Dubňany
BASKET Brno
29. 1. 2023
10:45
ZŠ nám. Svornosti Václav Havelek
Zdeněk Juránek
84
28
20
8
46
12
65
20
Review
Základní Turnaj 30 89
BK Vyškov
BK Spartak Uherský Brod
29. 1. 2023
11:50
SH Blansko Zdeněk Buryšek
Vojtěch Marek
16
52
4
16
8
30
8
44
Review
Základní Turnaj 31 91
BC VYSOČINA
SK Renocar Podolí
28. 1. 2023
13:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
Adam Bulíček
29
60
7
8
7
24
15
38
Review
Základní Turnaj 30 90
BBK Blansko
BK Spartak Uherský Brod
29. 1. 2023
13:20
SH Blansko Anna Benešová
Daniela Rubanová
33
42
4
8
16
26
22
30
Review
Základní Turnaj 31 92
SK Renocar Podolí
Sokol Babice Kohouti
28. 1. 2023
14:30
Hala SMJ Jihlava Adam Bulíček
Zdeněk Juránek
52
38
18
5
26
13
42
17
Review
Základní Turnaj 32 94
BK Skokani B
Jiskra Kyjov
28. 1. 2023
15:00
SH Rosnička Brno Richard Polák
Jan Olbort
42
60
6
18
22
31
35
38
Review
Základní Turnaj 31 93
BC VYSOČINA
Sokol Babice Kohouti
28. 1. 2023
16:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
Adam Bulíček
53
42
10
4
24
16
37
26
Review
Základní Turnaj 32 95
Jiskra Kyjov
BK Skokani B
28. 1. 2023
16:30
SH Rosnička Brno Jan Olbort
Richard Polák
35
25
15
2
15
17
25
21
Review
Základní Turnaj 34 98
Vlčata Žďár
BK Skokani A
18. 2. 2023
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 34 99
BK Skokani A
Tygři Brno
18. 2. 2023
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 34 100
Vlčata Žďár
Tygři Brno
18. 2. 2023
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 36 104
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
18. 2. 2023
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 36 105
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
18. 2. 2023
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 36 106
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
18. 2. 2023
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 37 107
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani B
18. 2. 2023
-
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 37 108
BK Skokani B
Basketbal Dubňany
18. 2. 2023
-
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 37 109
Sokol Babice Kohouti
Basketbal Dubňany
18. 2. 2023
-
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 35 101
BK Vyškov
BASKET Brno
18. 2. 2023
09:00
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 35 102
BASKET Brno
BC VYSOČINA
18. 2. 2023
10:30
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 35 103
BK Vyškov
BC VYSOČINA
18. 2. 2023
12:00
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 38 110
Basketbal Dubňany
BC VYSOČINA
11. 3. 2023
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 38 111
BC VYSOČINA
Basketbal Dubňany
11. 3. 2023
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 38 112
Basketbal Dubňany
BBK Blansko
30. 4. 2023
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 39 113
Jiskra Kyjov
BK Skokani A
11. 3. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 39 114
BK Skokani A
BK Vyškov
11. 3. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 39 115
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
11. 3. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 40 116
BK Spartak Uherský Brod
Vlčata Žďár
11. 3. 2023
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 40 117
Vlčata Žďár
Sokol Babice Kohouti
11. 3. 2023
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 40 118
BK Spartak Uherský Brod
Sokol Babice Kohouti
11. 3. 2023
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 41 119
Tygři Brno
SK Renocar Podolí
11. 3. 2023
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 41 120
SK Renocar Podolí
BK Skokani B
11. 3. 2023
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 41 121
Tygři Brno
BK Skokani B
11. 3. 2023
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 38 148
BBK Blansko
Basketbal Dubňany
30. 4. 2023
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 42 122
BK Skokani A
Tygři Brno
25. 3. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 42 123
Tygři Brno
Vlčata Žďár
25. 3. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 42 124
BK Skokani A
Vlčata Žďár
25. 3. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 43 125
SK Renocar Podolí
BC VYSOČINA
25. 3. 2023
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 43 126
BC VYSOČINA
BK Spartak Uherský Brod
25. 3. 2023
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 43 127
SK Renocar Podolí
BK Spartak Uherský Brod
25. 3. 2023
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 45 131
Sokol Babice Kohouti
Jiskra Kyjov
25. 3. 2023
-
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 45 132
Jiskra Kyjov
Sokol Babice Kohouti
25. 3. 2023
-
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 44 128
BBK Blansko
BASKET Brno
25. 3. 2023
09:00
SH Blansko
Preview
Základní Turnaj 46 133
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
26. 3. 2023
10:00
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 44 129
BASKET Brno
BK Skokani B
25. 3. 2023
10:40
SH Blansko
Preview
Základní Turnaj 46 134
Basketbal Dubňany
BK Vyškov
26. 3. 2023
12:00
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 44 130
BBK Blansko
BK Skokani B
25. 3. 2023
12:20
SH Blansko
Preview
Základní Turnaj 47 135
BK Skokani B
SK Renocar Podolí
15. 4. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 47 136
SK Renocar Podolí
Basketbal Dubňany
15. 4. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 47 137
BK Skokani B
Basketbal Dubňany
15. 4. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 48 138
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
15. 4. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 48 139
Tygři Brno
BK Spartak Uherský Brod
15. 4. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 48 140
Jiskra Kyjov
BK Spartak Uherský Brod
15. 4. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 49 141
BC VYSOČINA
Sokol Babice Kohouti
15. 4. 2023
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 49 142
Sokol Babice Kohouti
BK Vyškov
15. 4. 2023
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 49 143
BC VYSOČINA
BK Vyškov
15. 4. 2023
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 50 144
BASKET Brno
BK Skokani A
15. 4. 2023
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 50 145
BK Skokani A
BASKET Brno
15. 4. 2023
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 51 146
Vlčata Žďár
BBK Blansko
15. 4. 2023
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 51 147
BBK Blansko
Vlčata Žďár
15. 4. 2023
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Nikolas Oláh Blansko 11 14 1.0 10.8 4.9 1.1/2.6 40.5 0.6
Jakub Musil Blansko 10 15 1.0 8.2 3.9 0.5/1.1 0.0* 1.1
Erik Školař Blansko 11 16 1.0 7.3 3.2 0.9/2.3 40.5 1.1
Alena Zezulová Blansko 10 14 1.0 6.3 2.9 0.6/1.0 0.0* 0.3
Matyáš Dvořák Blansko 11 16 1.0 2.6 1.3 0.1/0.5 0.0* 0.8
Samuel Hilšer Blansko 9 15 1.0 2.5 0.9 0.7/1.5 0.0* 0.2
Lukáš Dračka Blansko 10 16 1.0 1.6 0.8 0.1/0.3 0.0* 0.4
David Dvořák Blansko 10 11 1.0 1.9 0.9 0.1/0.2 0.0* 0.6
Vít Blažek Blansko 9 13 1.0 1.2 0.6 0.0/0.2 0.0* 0.2
Mandalbayar Ganbayar Blansko 11 6 1.0 2.3 1.2 0.0/0.7 0.0* 1.0
Tomáš Drozd Blansko 11 16 1.0 0.6 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.3
Kryštof Komárek Blansko 10 12 1.0 0.8 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.6
Emma Demovičová Blansko 10 16 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Dominika Skoupá Blansko 10 9 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Kubacki BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Svoboda BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Černocký BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Šafář BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Solčány BK Skokani B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novotný BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Dudová Basketbal Dubňany 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Borek BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Absolon Blansko 11 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Adam Škapa BASKET Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Žaneta Lačňáková Basketbal Dubňany 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Machaň BK Skokani A 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Válková BASKET Brno 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Cásek BASKET Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Hégr Blansko 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Stejskal Renocar Podolí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Kvasnička BK Skokani A 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Herrmann BK Skokani B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Aujeský BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Reiter BK Skokani B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šnapka BK Vyškov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Vodák BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrew William Hendy BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tamara Španělová BK Vyškov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sarmid Saleem Khan BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Sochorová BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Střelec BK Vyškov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kubiš BK Skokani B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Bauer BK Skokani A 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Svoboda BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dušek BK Skokani A 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Žert BK Skokani B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zídek BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Jež BK Skokani B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dočekal BK Skokani A 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zoubek BK Skokani A 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Pivec BK Skokani B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Týma BC VYSOČINA 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Ďurníková Basketbal Dubňany 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kratochvíl Basketbal Dubňany 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kuchař Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Rotrekl BK Vyškov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Paulas Renocar Podolí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Florianová Renocar Podolí 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulenka Renocar Podolí 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Čurdová Renocar Podolí 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Rábová Renocar Podolí 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Herman Renocar Podolí 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Horák Renocar Podolí 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Thomas Müller BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bořecký BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Kulkarni BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Cvrk BK Skokani B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vinkler BK Skokani B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Juřica Renocar Podolí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Vičar BK Skokani B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Krhánek BK Skokani B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Brychta Renocar Podolí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Čikl Tygři Brno 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Kostelecký Tygři Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Fuka BASKET Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Chmelař BASKET Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Čuhel BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šimon Tygři Brno 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tamara Mitrovič BC VYSOČINA 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vrtílek Tygři Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Sedlák Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Čermáková Renocar Podolí 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leoš Klíma Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Mlýnek Spartak Uherský Brod 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Voldán BC VYSOČINA 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Miklová Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Večeřová BC VYSOČINA 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Váchová BC VYSOČINA 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Novák BC VYSOČINA 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Pešoutová BC VYSOČINA 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Brim Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Ondrová Spartak Uherský Brod 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Běhůnek Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Blahůšková Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kánová Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Šádková Renocar Podolí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonatan Jindra Spartak Uherský Brod 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Navrátil Basketbal Dubňany 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kuchaříková Sokol Babice Kohouti 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Došková Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Šnedarová Sokol Babice Kohouti 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kratěna Spartak Uherský Brod 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kratěnová Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Koželuhová Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Schottl Spartak Uherský Brod 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Schottl Spartak Uherský Brod 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Šmíd Spartak Uherský Brod 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hána BK Vyškov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Smrček BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Rotrekl BK Vyškov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Brejcha Sokol Babice Kohouti 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vymazal BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Svěráková BC VYSOČINA 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Krupička Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Mazač BC VYSOČINA 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Róžański Jiskra Kyjov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kulkus BK Vyškov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Bížová BC VYSOČINA 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leontýna Bížová BC VYSOČINA 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Pacan BASKET Brno 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Indrová BC VYSOČINA 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Matějková Renocar Podolí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Jedovnická Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Coufalík Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Smutný BK Vyškov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mezera BC VYSOČINA 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Ferdová BC VYSOČINA 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Hustáková BC VYSOČINA 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Hanák Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Pospíchal Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Burian Basketbal Dubňany 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Lekeš Renocar Podolí 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Dostalík BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bruno Zemánek Renocar Podolí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Bayer Renocar Podolí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Robková Jiskra Kyjov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Andrýsková Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Stejskal Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Chromá Jiskra Kyjov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Klimková Jiskra Kyjov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Němec Jiskra Kyjov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Prášil Jiskra Kyjov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fabián Gazdačko Jiskra Kyjov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Mahdalová Jiskra Kyjov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kevin Bužek Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Obrtlík Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaněk Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josefína Chvojsíková BC VYSOČINA 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Hanauerová BC VYSOČINA 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Keliar BC VYSOČINA 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Mrázek Tygři Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Babjačok Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Samuel Šťastný Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostislav Bílík Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Grela BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Blažková Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Rozumová Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Jílek BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oldřich Holotík Vlčata Žďár 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kobelková BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pala Blansko 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Kalinová BK Vyškov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Přikryl BK Skokani B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Přikryl BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Padalík Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Kostihová Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Dlouhá Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Olšiak Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Zverbík Spartak Uherský Brod 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Palovčáková Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dorňák BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Talavašek BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šrámek Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Kadlec BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Alexa BK Skokani B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Peč BK Vyškov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Fictum BK Skokani A 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Svačina BK Skokani A 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Šlancar BK Skokani A 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bednář Renocar Podolí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Klusáček BC VYSOČINA 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Jandourková BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bouchal Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Löbel BASKET Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Cyrmon Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Tocháček Tygři Brno 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Hrnčiřík BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Klimeš Tygři Brno 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Krmíček Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Alman Sokol Babice Kohouti 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Řepová Spartak Uherský Brod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Leška Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Klíma Vlčata Žďár 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kramár Vlčata Žďár 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Žižlavský BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Polcar Tygři Brno 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luka Paunović Tygři Brno 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zmítko Blansko 11 16 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Sebastian Novák Tygři Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Tižek Tygři Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Polčák Tygři Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Lederer Tygři Brno 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Steinbauer Tygři Brno 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Koudelka Tygři Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Štepník Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Zajíčková BASKET Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Vosáhlová Renocar Podolí 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Pažitka Renocar Podolí 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ludvík Ševčík BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Jirušek Renocar Podolí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alen Besaljan Sokol Babice Kohouti 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Šesták BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Imramovská Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Dóci Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Vařejková Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Jagošová Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dóza Basketbal Dubňany 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Cibulka Basketbal Dubňany 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Čechovská Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Matějka Tygři Brno 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stela Smělíková BASKET Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Beránek BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Partyka Vlčata Žďár 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Moučka BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Trávníčková Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Brhel Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Filípek Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Truksa Renocar Podolí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Harcová Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leontýna Voráčová Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Milata BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Konečný Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Samek BK Skokani A 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ležal Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Karel Dudek Vlčata Žďár 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nentvich BK Skokani B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Pustina Renocar Podolí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriel Máša BASKET Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Malinková BASKET Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Jonáš BASKET Brno 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Schmid Tygři Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Trabelsi BK Skokani A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Matuszková Renocar Podolí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefan Poláš BK Skokani A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Jozífková Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Křivánková Renocar Podolí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bruno Knoflíček BK Skokani A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Přikrylová Renocar Podolí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eric Šimon Vlčata Žďár 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kubíčková Vlčata Žďár 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kratochvílová Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Holomucký Basketbal Dubňany 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Jurašek Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Střecha Vlčata Žďár 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Popela Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kachlík Vlčata Žďár 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Ganzwohl Vlčata Žďár 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Urbanová Vlčata Žďár 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kocmanová Vlčata Žďár 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bílek BK Skokani B 12 1 0.0 0.0