OP mladší minižákyně U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 3 7
KP Brno
BK Blansko
25. 9. 2022
09:30
Tělocvična Purkyňova 2 Jan Helis
Ondřej Tesař
24
54
6
14
12
25
12
41
Review
Základní Turnaj 2 4
Tygři Brno
Vlčata Žďár
25. 9. 2022
11:00
SH Morenda Daniela Slouková
Sandra Slouková
16
62
10
7
12
29
16
46
Review
Základní Turnaj 3 8
BK Blansko
SK K2 Prostějov
25. 9. 2022
11:15
Tělocvična Purkyňova 2 Ondřej Tesař
Jan Helis
69
20
20
4
34
8
56
14
Review
Základní Turnaj 2 5
Vlčata Žďár
Jiskra Kyjov
25. 9. 2022
12:30
SH Morenda Sandra Slouková
Daniela Slouková
49
32
6
18
16
24
26
28
Review
Základní Turnaj 3 9
KP Brno
SK K2 Prostějov
25. 9. 2022
13:00
Tělocvična Purkyňova 2 Jan Helis
Ondřej Tesař
59
27
13
10
29
16
38
23
Review
Základní Turnaj 1 1
Žabiny Brno
SKB Tišnov
25. 9. 2022
14:00
SH Rosnička Brno Radim Horký
Štěpán Urbánek
96
18
28
8
48
8
76
13
Review
Základní Turnaj 2 6
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
25. 9. 2022
14:00
SH Morenda Daniela Slouková
Sandra Slouková
23
38
6
2
8
23
19
25
Review
Základní Turnaj 1 2
SKB Tišnov
TJ Sokol Lanžhot
25. 9. 2022
15:30
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Radim Horký
11
53
7
12
7
30
11
36
Review
Základní Turnaj 1 3
Žabiny Brno
TJ Sokol Lanžhot
25. 9. 2022
17:00
SH Rosnička Brno Radim Horký
Štěpán Urbánek
63
40
16
16
30
21
55
26
Review
Základní Turnaj 4 10
KP Brno
Žabiny Brno
8. 10. 2022
08:30
Tělocvična Purkyňova 2 Radim Horký
49
16
10
6
23
10
36
14
Review
Základní Turnaj 5 13
SKB Tišnov
Vlčata Žďár
8. 10. 2022
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Jiří Slezák
Václav Havelek
22
72
10
12
16
34
18
46
Review
Základní Turnaj 6 16
TJ Sokol Lanžhot
Jiskra Kyjov
9. 10. 2022
09:00
Sportovní hala Adam Antoš
Pavel Kryštof
47
39
4
8
20
20
29
24
Review
Základní Turnaj 4 11
Žabiny Brno
Tygři Brno
8. 10. 2022
10:15
Tělocvična Purkyňova 2 Radim Horký
85
8
23
2
47
2
67
6
Review
Základní Turnaj 5 14
Vlčata Žďár
BK Blansko
8. 10. 2022
10:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Jiří Slezák
Václav Havelek
30
74
8
21
16
31
24
51
Review
Základní Turnaj 6 17
Jiskra Kyjov
SK K2 Prostějov
9. 10. 2022
11:00
Sportovní hala Pavel Kryštof
Adam Antoš
56
26
13
10
24
16
32
20
Review
Základní Turnaj 4 12
KP Brno
Tygři Brno
8. 10. 2022
12:00
Tělocvična Purkyňova 2 Radim Horký
51
12
11
5
27
6
35
12
Review
Základní Turnaj 5 15
SKB Tišnov
BK Blansko
8. 10. 2022
12:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Jiří Slezák
Václav Havelek
9
85
2
20
4
42
7
59
Review
Základní Turnaj 6 18
TJ Sokol Lanžhot
SK K2 Prostějov
9. 10. 2022
13:00
Sportovní hala Adam Antoš
Pavel Kryštof
57
29
22
4
36
14
52
19
Review
Základní Turnaj 8 22
Jiskra Kyjov
Žabiny Brno
22. 10. 2022
09:00
Hala TJ Jiskra František Dvořák
Pavel Kryštof
35
34
10
10
22
19
24
27
Review
Základní Turnaj 9 25
SK K2 Prostějov
SKB Tišnov
22. 10. 2022
09:30
ZŠ Palackého Aneta Pechová
Prokop Slanina
91
13
32
5
48
9
65
11
Review
Základní Turnaj 8 23
Žabiny Brno
BK Blansko
22. 10. 2022
10:50
Hala TJ Jiskra Pavel Kryštof
František Dvořák
17
76
1
25
3
41
9
59
Review
Základní Turnaj 9 26
SKB Tišnov
Tygři Brno
22. 10. 2022
11:00
ZŠ Palackého Prokop Slanina
Aneta Pechová
24
78
5
24
19
40
21
62
Review
Základní Turnaj 9 27
SK K2 Prostějov
Tygři Brno
22. 10. 2022
12:30
ZŠ Palackého Aneta Pechová
Prokop Slanina
72
42
16
9
36
14
46
35
Review
Základní Turnaj 8 24
Jiskra Kyjov
BK Blansko
22. 10. 2022
12:40
Hala TJ Jiskra František Dvořák
Pavel Kryštof
26
76
2
13
10
34
16
56
Review
Základní Turnaj 7 19
Vlčata Žďár
TJ Sokol Lanžhot
23. 10. 2022
12:45
Hala 2. ZŠ Filip Vidlák
Filip Pošvic
83
27
22
5
42
15
59
21
Review
Základní Turnaj 7 20
TJ Sokol Lanžhot
KP Brno
23. 10. 2022
14:15
Hala 2. ZŠ Filip Vidlák
Roman Pošvic
31
86
8
18
14
46
20
60
Review
Základní Turnaj 7 21
Vlčata Žďár
KP Brno
23. 10. 2022
15:45
Hala 2. ZŠ Filip Pošvic
Roman Pošvic
43
49
13
7
21
13
32
30
Review
Základní Turnaj 11 31
SKB Tišnov
KP Brno
12. 11. 2022
07:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Michaela Adamcová
Václav Havelek
6
122
0
24
0
68
6
94
Review
Základní Turnaj 11 32
KP Brno
Jiskra Kyjov
12. 11. 2022
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Václav Havelek
Martin Jelínek
77
28
18
6
36
18
49
22
Review
Základní Turnaj 12 34
BK Blansko
TJ Sokol Lanžhot
13. 11. 2022
09:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Martin Jelínek
95
12
27
2
45
8
65
10
Review
Základní Turnaj 11 33
SKB Tišnov
Jiskra Kyjov
12. 11. 2022
10:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Michaela Adamcová
Martin Jelínek
13
90
6
18
6
45
12
63
Review
Základní Turnaj 12 35
TJ Sokol Lanžhot
Tygři Brno
13. 11. 2022
10:30
Sportovní hala Údolní Martin Jelínek
Libor Chaloupka
19
35
5
8
7
14
13
20
Review
Základní Turnaj 10 28
Žabiny Brno
Vlčata Žďár
13. 11. 2022
12:00
SH Rosnička Brno Jan Olbort
Ondřej Tesař
29
58
6
19
16
33
24
45
Review
Základní Turnaj 12 36
BK Blansko
Tygři Brno
13. 11. 2022
12:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Martin Jelínek
100
27
24
9
50
11
74
20
Review
Základní Turnaj 10 29
Vlčata Žďár
SK K2 Prostějov
13. 11. 2022
13:30
SH Rosnička Brno Ondřej Tesař
Dan Borek
58
28
7
10
23
14
44
20
Review
Základní Turnaj 10 30
Žabiny Brno
SK K2 Prostějov
13. 11. 2022
15:00
SH Rosnička Brno Dan Borek
Ondřej Tesař
51
52
14
16
32
31
40
48
Review
Základní Turnaj 14 40
Vlčata Žďár
Tygři Brno
27. 11. 2022
09:00
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Adam Bulíček
52
32
6
5
18
15
39
26
Review
Základní Turnaj 15 43
SK K2 Prostějov
BK Blansko
26. 11. 2022
09:30
ZŠ Palackého Prokop Slanina
Aneta Pechová
34
85
6
18
12
36
27
62
Review
Základní Turnaj 14 41
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
27. 11. 2022
10:30
Hala 2. ZŠ Adam Bulíček
Rostislav Veselý
33
39
10
10
19
19
30
26
Review
Základní Turnaj 15 44
BK Blansko
KP Brno
26. 11. 2022
11:00
ZŠ Palackého Aneta Pechová
Prokop Slanina
67
32
15
7
28
17
47
28
Review
Základní Turnaj 14 42
Vlčata Žďár
Jiskra Kyjov
27. 11. 2022
12:15
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Adam Bulíček
65
28
24
7
34
16
50
22
Review
Základní Turnaj 15 45
SK K2 Prostějov
KP Brno
26. 11. 2022
12:30
ZŠ Palackého Prokop Slanina
Aneta Pechová
31
69
13
16
17
26
29
47
Review
Základní Turnaj 13 37
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov
27. 11. 2022
14:00
Sportovní hala Pavel Kryštof
Adam Antoš
87
17
20
5
47
8
63
17
Review
Základní Turnaj 13 38
SKB Tišnov
Žabiny Brno
27. 11. 2022
15:30
Sportovní hala Adam Antoš
Pavel Kryštof
6
109
0
29
0
60
6
86
Review
Základní Turnaj 13 39
TJ Sokol Lanžhot
Žabiny Brno
27. 11. 2022
17:00
Sportovní hala Pavel Kryštof
Adam Antoš
19
39
4
12
13
20
15
30
Review
Základní Turnaj 16 46
Tygři Brno
KP Brno
10. 12. 2022
09:00
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 17 49
BK Blansko
Vlčata Žďár
10. 12. 2022
09:00
Sportovní hala Údolní
Preview
Základní Turnaj 18 52
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Lanžhot
10. 12. 2022
09:30
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 17 50
Vlčata Žďár
SKB Tišnov
10. 12. 2022
10:30
Sportovní hala Údolní
Preview
Základní Turnaj 16 47
KP Brno
Žabiny Brno
10. 12. 2022
10:45
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 18 53
TJ Sokol Lanžhot
SK K2 Prostějov
10. 12. 2022
11:20
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 17 51
BK Blansko
SKB Tišnov
10. 12. 2022
12:00
Sportovní hala Údolní
Preview
Základní Turnaj 16 48
Tygři Brno
Žabiny Brno
10. 12. 2022
12:30
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 18 54
Jiskra Kyjov
SK K2 Prostějov
10. 12. 2022
13:10
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 19 55
KP Brno
Vlčata Žďár
7. 1. 2023
-
Tělocvična Purkyňova 1
Preview
Základní Turnaj 19 56
Vlčata Žďár
TJ Sokol Lanžhot
7. 1. 2023
-
Tělocvična Purkyňova 1
Preview
Základní Turnaj 19 57
KP Brno
TJ Sokol Lanžhot
7. 1. 2023
-
Tělocvična Purkyňova 1
Preview
Základní Turnaj 20 58
Žabiny Brno
Jiskra Kyjov
7. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 20 59
Jiskra Kyjov
BK Blansko
7. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 20 60
Žabiny Brno
BK Blansko
7. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 21 61
SKB Tišnov
SK K2 Prostějov
7. 1. 2023
-
SH ZŠ Smíškova Tišnov
Preview
Základní Turnaj 21 62
SK K2 Prostějov
Tygři Brno
7. 1. 2023
-
SH ZŠ Smíškova Tišnov
Preview
Základní Turnaj 21 63
SKB Tišnov
Tygři Brno
7. 1. 2023
-
SH ZŠ Smíškova Tišnov
Preview
Základní Turnaj 23 67
Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
21. 1. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 23 68
SKB Tišnov
KP Brno
21. 1. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 23 69
Jiskra Kyjov
KP Brno
21. 1. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 24 70
TJ Sokol Lanžhot
Tygři Brno
21. 1. 2023
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 24 71
Tygři Brno
BK Blansko
21. 1. 2023
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 24 72
TJ Sokol Lanžhot
BK Blansko
21. 1. 2023
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 22 64
SK K2 Prostějov
Žabiny Brno
21. 1. 2023
-
ZŠ Palackého
Preview
Základní Turnaj 22 65
Žabiny Brno
Vlčata Žďár
21. 1. 2023
-
ZŠ Palackého
Preview
Základní Turnaj 22 66
SK K2 Prostějov
Vlčata Žďár
21. 1. 2023
-
ZŠ Palackého
Preview
Hráč Tým Věk Z
Olga Rozsívalová Žabiny Brno 12 1
Michaela Krupicová KP Brno 12 1
Kamila Hatalová Jiskra Kyjov 11 1
Vanessa Frelichová Jiskra Kyjov 11 1
Isabella Fronková Jiskra Kyjov 10 1
Justýna Komprsová SKB Tišnov 10 1
Amelie Skordili KP Brno 11 1
Kristýna Polívková SKB Tišnov 10 1
Ema Veselá KP Brno 11 1
Anna Syrovátková SKB Tišnov 10 1
Adriana Bradáčová KP Brno 11 1
Miriam Rekhem KP Brno 11 1
Gabriela Slívová KP Brno 11 1
Eliška Viskotová KP Brno 11 1
Nikola Berešová Tygři Brno 11 1
Eliška Zuhlová Tygři Brno 10 1
Valérie Kališová KP Brno 11 1
Stela Hudousková Tygři Brno 11 1
Elen Pavelková BK Blansko 12 1
Sofie Mihočová SKB Tišnov 10 1
Anna Vorlíčková SKB Tišnov 10 1
Valerie Mátlová Žabiny Brno 11 1
Alice Franzová KP Brno 12 1
Nela Sobolová KP Brno 11 1
Rylee Margaret Meyer KP Brno 12 1
Natalie Šujanová KP Brno 12 1
Esther Trejbalová Vlčata Žďár 11 1
Linda Sedláčková KP Brno 11 1
Hana Růžičková SKB Tišnov 11 1
Alexandra Kočičková Tygři Brno 10 1
Alexandra Jarošová BK Blansko 11 1
Michaela Bernardová Vlčata Žďár 12 1
Eva Nešporová SKB Tišnov 10 1
Tereza Hluštíková Žabiny Brno 11 1
Adéla Koudelková Žabiny Brno 12 1
Lucie Prokešová SKB Tišnov 10 1
Patricie Pavlásková SKB Tišnov 10 1
Adéla Pokorná BK Blansko 9 1
Karolína Kopejtková TJ Sokol Lanžhot 8 1
Kamila Doležalová Žabiny Brno 12 1
Veronika Opálková BK Blansko 11 1
Sofie Lánská K2 Prostějov 10 1
Eda Reshit K2 Prostějov 11 1
Dora Sedláčková Žabiny Brno 12 1
Eliška Šilerová KP Brno 11 1
Eliška Strážnická Tygři Brno 12 1
Eva Klímová Vlčata Žďár 12 1
Monika Kadlecová K2 Prostějov 11 1
Eliška Horká Žabiny Brno 11 1
Sára Boháčková Žabiny Brno 11 1
Pavlína Sobotková Žabiny Brno 10 1
Ella Benýšková K2 Prostějov 11 1
Eliška Mátlová Žabiny Brno 10 1
Zuzana Sobotová K2 Prostějov 12 1
Dora Hochmannová Tygři Brno 10 1
Ema Vojancová Žabiny Brno 11 1
Anna Zbořilová Vlčata Žďár 12 1
Sára Šidlová BK Blansko 10 1
Tereza Altmannová Jiskra Kyjov 10 1
Sára Stratilová KP Brno 11 1
Nina Marie Patloková KP Brno 12 1
Hana Krátká Jiskra Kyjov 11 1
Linda Róžański Jiskra Kyjov 11 1
Anna Kostelecká KP Brno 11 1
Vanesa Doupovcová Jiskra Kyjov 11 1
Kristýna Pažourková Jiskra Kyjov 11 1
Sofie Křižánková Jiskra Kyjov 10 1
Alexandra Lišková Tygři Brno 10 1
Amálie Začalová Jiskra Kyjov 11 1
Klaudie Kočí Vlčata Žďár 12 1
Viktorie Rosecká Vlčata Žďár 10 1
Zuzana Marková Vlčata Žďár 12 1
Natálie Rajchlová KP Brno 11 1
Sofie Balog KP Brno 12 1
Anna Peřinová BK Blansko 10 1
Tereza Uhrová TJ Sokol Lanžhot 11 1
Erika Moravcová TJ Sokol Lanžhot 10 1
Klaudie Knetig Tygři Brno 11 1
Kateřina Dostálová Tygři Brno 9 1
Aneta Krejčířová BK Blansko 10 1
Natalie Kneblová Tygři Brno 11 1
Valérie Kouřilová BK Blansko 9 1
Nikita Pípalová Žabiny Brno 11 1
Beáta Litochlebová Vlčata Žďár 10 1
Simona Mařatová Vlčata Žďár 10 1
Nela Weidemannová Vlčata Žďár 11 1
Amálie Ducháčková BK Blansko 10 1
Natálie Kramárová Vlčata Žďár 11 1
Stella Kostihová Jiskra Kyjov 10 1
Aniela Karlová Vlčata Žďár 10 1
Nela Dlouhá Jiskra Kyjov 10 1
Eliška Knoflíčková Vlčata Žďár 10 1
Elen Kučková Vlčata Žďár 10 1
Alžběta Synková Vlčata Žďár 10 1
Tereza Hrnčířová Vlčata Žďár 10 1
Kristýna Nenálová K2 Prostějov 10 1
Adéla Vampolová Vlčata Žďár 10 1
Eliška Turínská Vlčata Žďár 11 1
Liliana Popelková K2 Prostějov 10 1
Zuzana Fišerová Vlčata Žďár 10 1
Laura Selina Čolakovič Vlčata Žďár 11 1
Nela Tichá SKB Tišnov 11 1
Kateřina Vránová Jiskra Kyjov 11 1
Pavla Skalníková Vlčata Žďár 10 1
Nela Róžański Jiskra Kyjov 9 1
Kristýna Jedovnická Jiskra Kyjov 10 1
Ema Pelikánová Vlčata Žďár 10 1
Katrin Nováková SKB Tišnov 11 1
Natálie Bártová SKB Tišnov 10 1
Jolana Košťálová SKB Tišnov 11 1
Simona Majerová Vlčata Žďár 10 1
Žofie Vejvodová SKB Tišnov 11 1
Kateřina Mokrá Vlčata Žďár 10 1
Lucie Bílková Vlčata Žďár 10 1
Vanesa Blažková Vlčata Žďár 10 1
Amálie Kopecká K2 Prostějov 11 1
Adriana Moravcová TJ Sokol Lanžhot 9 1
Iva Petrlová TJ Sokol Lanžhot 11 1
Anna Švirgová TJ Sokol Lanžhot 9 1
Karolína Stachovičová TJ Sokol Lanžhot 8 1
Petra Feketová TJ Sokol Lanžhot 10 1
Ema Ciprysová TJ Sokol Lanžhot 10 1
Lara Létalová TJ Sokol Lanžhot 8 1
Lea Darmovzalová TJ Sokol Lanžhot 8 1
Tereza Němcová TJ Sokol Lanžhot 7 1
Viktorie Hamadová TJ Sokol Lanžhot 11 1
Eliška Hakalová TJ Sokol Lanžhot 8 1
Veronika Šošková TJ Sokol Lanžhot 8 1
Dalina Beranová TJ Sokol Lanžhot 10 1
Justýna Košutková TJ Sokol Lanžhot 8 1
Adriana Hrnčířová TJ Sokol Lanžhot 7 1
Viktorie Tučková TJ Sokol Lanžhot 9 1
Mia Machalíčková TJ Sokol Lanžhot 8 1
Laura Bačová TJ Sokol Lanžhot 10 1
Michaela Holobrádková TJ Sokol Lanžhot 11 1
Sofie Dočekalová Jiskra Kyjov 11 1
Simona Auxtová K2 Prostějov 9 1
Eva Malinovská Tygři Brno 11 1
Linda Smýkalová K2 Prostějov 10 1
Kateřina Chovancová Tygři Brno 10 1
Patricie Kočičková Tygři Brno 8 1
Markéta Štefková K2 Prostějov 11 1
Ela Remencová K2 Prostějov 9 1
Nela Brablecová K2 Prostějov 8 1
Agáta Janečková K2 Prostějov 11 1
Barbora Michálková TJ Sokol Lanžhot 12 1
Karolína Nenálová K2 Prostějov 7 1
Tereza Sokelová K2 Prostějov 8 1
Natálie Pudilová K2 Prostějov 8 1
Barbora Tučková TJ Sokol Lanžhot 9 1
Kateřina Kužmová TJ Sokol Lanžhot 12 1
Timea Ciprysová TJ Sokol Lanžhot 7 1
Sára Michálková TJ Sokol Lanžhot 9 1
Simona Božková Tygři Brno 12 1
Adéla Černá BK Blansko 11 1
Heda Ospalá Žabiny Brno 12 1
Šárka Broďáková BK Blansko 9 1
Amálie Bedřichová SKB Tišnov 12 1
Alice Marková SKB Tišnov 11 1
Anna Tesařová SKB Tišnov 12 1
Vanesa Válková SKB Tišnov 11 1
Karla Janoušová SKB Tišnov 10 1
Laura Svobodová BK Blansko 12 1
Hana Korecká Tygři Brno 12 1
Charlotte Divišová Žabiny Brno 11 1
Žofie Hulcová Tygři Brno 9 1
Korneilia Walraed Tygři Brno 12 1
Nicol Hradská Tygři Brno 10 1
Nella Hradská Tygři Brno 10 1
Viktória Hoová Tygři Brno 12 1
Barbora Kočíková Tygři Brno 12 1
Bára Horáková Žabiny Brno 11 1
Barbora Veličková SKB Tišnov 11 1
Gina Parolková Žabiny Brno 11 1
Tereza Korbelová KP Brno 12 1
Alice Jaworková K2 Prostějov 11 1
Jana Havlištová KP Brno 10 1
Natali Slezáková KP Brno 10 1
Leontýna Voráčová Jiskra Kyjov 11 1
Zuzana Sedláková BK Blansko 10 1
Elen Suchánková K2 Prostějov 10 1
Zuzana Alexová BK Blansko 11 1
Jasmína Volčková K2 Prostějov 10 1
Eliška Šefrnová K2 Prostějov 11 1
Valerie Špicová Žabiny Brno 12 1
Gabrielle Sofia Ptáčková K2 Prostějov 11 1
Nina Janošíková K2 Prostějov 10 1
Viktorie Sedlářová KP Brno 11 1
Klára Tejchmanová K2 Prostějov 12 1
Viktorie Kučerová Žabiny Brno 10 1
Nikita Thea Mannová Žabiny Brno 11 1
Veronika Chaloupková Žabiny Brno 11 1
Ellen Kateřina Sojková KP Brno 12 1
Anna Duchoslavová SKB Tišnov 11 1
Alena Zezulová BK Blansko 9 1
Beata Zítková KP Brno 12 1
Tereza Krichová SKB Tišnov 13 1
Karolína Ščasná SKB Tišnov 12 1
Martina Veselá SKB Tišnov 12 1
Anna Magdaléna Soběslavská KP Brno 12 1
Lucie Vernerová BK Blansko 12 1
Tereza Slámová Žabiny Brno 12 1
Michaela Streitová BK Blansko 10 1
Adéla Kohoutová SKB Tišnov 12 1
Nikol Marie Němcová BK Blansko 12 1
Francesca Filippi Vlčata Žďár 12 1
Petra Dvořáčková SKB Tišnov 12 1
Nela Žáková BK Blansko 12 1
Eliška Navrátilová Žabiny Brno 12 1
Ella Alexová BK Blansko 12 1
Hana Malenová Žabiny Brno 12 1
Michaela Procházková SKB Tišnov 12 1
Tereza Kopáčková SKB Tišnov 12 1
Michaela Duchoslavová SKB Tišnov 11 1
Zuzana Piliarová Žabiny Brno 12 1
Klára Buličková KP Brno 12 1
Michaela Musilová BK Blansko 11 1
Tereza Zedníčková Vlčata Žďár 12 1
Lenka Beranová SKB Tišnov 12 1
Gabriela Kotlánová BK Blansko 12 1
Vendula Broďáková BK Blansko 11 1
Adéla Ježová BK Blansko 10 1
Lucie Maříková Žabiny Brno 12 1
Sára Baldrmanová Žabiny Brno 10 1
Tereza Hübnerová Žabiny Brno 12 1
Adéla Růžičková Žabiny Brno 12 1
Dora Bartoňková Žabiny Brno 12 1
Andrea Žídková KP Brno 11 1
Barbora Nedělová KP Brno 12 1
Klára Kněžínková SKB Tišnov 12 1
Aneta Klimešová SKB Tišnov 11 1
Aneta Zapletalová K2 Prostějov 12 1
Sofie Tesařová BK Blansko 10 1
Nela Krýsová Tygři Brno 8 1
Nikol Polívková SKB Tišnov 13 1
Zuzana Plevová SKB Tišnov 10 1
Kateřina Tichá SKB Tišnov 10 1
Viktorie Bukalová SKB Tišnov 9 1
Pavlína Polívková SKB Tišnov 11 1
Sofie Kostovská SKB Tišnov 11 1
Kristýna Pavlíčková SKB Tišnov 12 1
Viktorie Kozelková SKB Tišnov 10 1
Amálie Klimová SKB Tišnov 9 1
Emma Ochotná SKB Tišnov 11 1
Tereza Sýkorová SKB Tišnov 11 1
Nikola Sedláčková SKB Tišnov 12 1
Zora Trojánková SKB Tišnov 11 1
Karolína Horáková SKB Tišnov 10 1
Zuzana Kohoutová SKB Tišnov 9 1
Aneta Vitulová SKB Tišnov 12 1
Adéla Plevová SKB Tišnov 8 1
Dita Klusková SKB Tišnov 11 1
Anna Jozífková Vlčata Žďár 10 1
Zuzana Zuhlová Tygři Brno 12 1
Kateřina Kočičková Tygři Brno 12 1
Alena Kudová Žabiny Brno 11 1
Lucie Růžičková Žabiny Brno 9 1
Julie Piliarová Žabiny Brno 10 1
Sára Pěnčíková Tygři Brno 10 1
Lucie Grégrová Tygři Brno 12 1
Vendula Bajerová Tygři Brno 12 1
Leona Králová Tygři Brno 12 1
Kristýna Slaninová SKB Tišnov 11 1
Mia Vozafová Tygři Brno 11 1
Bára Kiselová BK Blansko 9 1
Denisa Zemánková SKB Tišnov 10 1
Anna Klusáková SKB Tišnov 11 1
Jana Bílá SKB Tišnov 9 1
Barbora Klimová SKB Tišnov 9 1
Aneta Štursová SKB Tišnov 12 1
Kristýna Kolářová SKB Tišnov 10 1
Aneta Straková KP Brno 11 1
Selma Tesařová BK Blansko 11 1
Petra Hádrová K2 Prostějov 10 1
Viktorie Vaníková Tygři Brno 10 1
Nela Hlaváčová Tygři Brno 11 1
Rebeka Sára Szabó Tygři Brno 11 1
Aneta Zavřelová Tygři Brno 12 1
Eliška Trnečková K2 Prostějov 11 1
Apolena Tomečková K2 Prostějov 12 1
Lea Krátká BK Blansko 9 1
Vendula Kandrnalová Tygři Brno 10 1
Viktorie Trávníčková Jiskra Kyjov 11 1
Liliana Skácelová K2 Prostějov 11 1
Izabela Pončová K2 Prostějov 11 1
Viktorie Nováková K2 Prostějov 11 1
Gabriela Popelková BK Blansko 9 1
Jana Kropáčková SKB Tišnov 13 1
Nicole Jedlička K2 Prostějov 11 1
Stela Smělíková KP Brno 10 1
Valérie Urbánková KP Brno 12 1
Anna Kubíčková Vlčata Žďár 11 1
Anna Marcela Humpolcová Vlčata Žďár 12 1
Vanesa Šimčíková BK Blansko 12 1
Eliška Mrkosová Vlčata Žďár 11 1
Andrea Jurašek Vlčata Žďár 10 1
Lucie Urbanová Vlčata Žďár 10 1
Anna Kocmanová Vlčata Žďár 11 1
Marie Mokříšová Vlčata Žďár 11 1
Adéla Burešová Vlčata Žďár 12 1
Tereza Tichá Vlčata Žďár 12 1
Ema Pěcháčková KP Brno 11 1
Linda Siglová BK Blansko 12 1
Lucie Imramovská Vlčata Žďár 10 1
Laura Smělíková Vlčata Žďár 12 1
Adéla Jagošová Jiskra Kyjov 11 1
Karolína Čechovská Jiskra Kyjov 11 1
Beáta Kocmanová BK Blansko 12 1
Tereza Doleželová BK Blansko 11 1
Viktorie Blažková Jiskra Kyjov 10 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vidlák Filip 2 2 0 0 - - -
Veselý Rostislav 3 2 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 3 1 2 0 - - -
Tesař Ondřej 6 2 4 0 - - -
Slouková Daniela 3 2 1 0 - - -
Slouková Sandra 3 1 2 0 - - -
Slezák Jiří 3 3 0 0 - - -
Slanina Prokop 6 3 3 0 - - -
Pošvic Filip 2 1 1 0 - - -
Pošvic Roman 2 0 2 0 - - -
Pechová Aneta 6 3 3 0 - - -
Olbort Jan 1 1 0 0 - - -
Kryštof Pavel 9 4 5 0 - - -
Jelínek Martin 5 1 4 0 - - -
Chaloupka Libor 3 2 1 0 - - -
Horký Radim 6 5 1 0 - - -
Helis Jan 3 2 1 0 - - -
Havelek Václav 5 1 4 0 - - -
Dvořák František 3 2 1 0 - - -
Bulíček Adam 3 1 2 0 - - -
Borek Dan 2 1 1 0 - - -
Antoš Adam 6 3 3 0 - - -
Adamcová Michaela 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře