OP starší minižáci U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 3 7
BK Skokani A
Tygři Brno
1. 10. 2022
08:00
SH Rosnička Brno Jan Olbort
Anna Benešová
58
57
14
12
22
23
41
36
Review
Základní Turnaj 1 1
BK Velké Meziříčí
BC Vysočina
1. 10. 2022
09:00
SH ZŠ Školní Zdeněk Buryšek
24
60
4
17
11
30
13
46
Review
Základní Turnaj 2 4
Sokol Babice
SK Renocar Podolí
2. 10. 2022
09:00
Základní škola Jiří Slezák
Anna Benešová
37
67
6
16
16
27
22
51
Review
Základní Turnaj 3 8
Tygři Brno
TJ Spartak Hluk
1. 10. 2022
09:30
SH Rosnička Brno Anna Benešová
Jan Olbort
100
15
29
3
51
9
77
13
Review
Základní Turnaj 5 13
TJ Třebíč
Jiskra Kyjov
1. 10. 2022
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
29
72
14
19
15
38
23
53
Review
Základní Turnaj 1 2
BC Vysočina
BBK Blansko
1. 10. 2022
10:30
SH ZŠ Školní Zdeněk Buryšek
23
69
8
18
10
36
19
47
Review
Základní Turnaj 2 5
SK Renocar Podolí
Vlčata Žďár
2. 10. 2022
10:30
Základní škola Jiří Slezák
Anna Benešová
37
51
3
18
20
28
26
40
Review
Základní Turnaj 3 9
BK Skokani A
TJ Spartak Hluk
1. 10. 2022
11:00
SH Rosnička Brno Jan Olbort
Anna Benešová
74
19
26
3
42
7
64
11
Review
Základní Turnaj 1 3
BK Velké Meziříčí
BBK Blansko
1. 10. 2022
12:00
SH ZŠ Školní Zdeněk Buryšek
24
83
14
10
16
41
20
61
Review
Základní Turnaj 2 6
Sokol Babice
Vlčata Žďár
2. 10. 2022
12:00
Základní škola Jiří Slezák
Anna Benešová
26
60
2
12
12
27
16
41
Review
Základní Turnaj 5 14
Jiskra Kyjov
TJ Třebíč
1. 10. 2022
12:00
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Jaroslav Kočí
87
23
20
10
46
13
65
19
Review
Základní Turnaj 4 10
BK Vyškov
BASKET Brno A
1. 10. 2022
13:30
SH Za parkem Daniela Slouková
Sandra Slouková
29
60
8
18
10
32
20
46
Review
Základní Turnaj 4 11
BASKET Brno A
BK Skokani B
1. 10. 2022
15:15
SH Za parkem Sandra Slouková
Daniela Slouková
37
32
5
14
15
20
23
28
Review
Základní Turnaj 4 12
BK Vyškov
BK Skokani B
1. 10. 2022
17:00
SH Za parkem Jiří Slezák
Štěpán Urbánek
41
30
3
12
19
18
28
22
Review
Základní Turnaj 6 15
Sokol Babice
BK Skokani A
15. 10. 2022
09:00
Základní škola Vojtěch Marek
45
100
13
20
25
43
39
67
Review
Základní Turnaj 7 18
BBK Blansko
BK Skokani B
15. 10. 2022
09:00
SH Blansko Roman Slovák
Daniela Rubanová
49
53
4
24
20
37
31
51
Review
Základní Turnaj 8 21
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
15. 10. 2022
09:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
Jaroslav Kočí
23
64
8
22
17
36
22
54
Review
Základní Turnaj 9 24
Vlčata Žďár
Tygři Brno
16. 10. 2022
09:00
Hala 2. ZŠ Filip Vidlák
Adam Bulíček
78
44
24
8
40
21
66
38
Review
Základní Turnaj 10 27
BASKET Brno A
TJ Spartak Hluk
15. 10. 2022
09:00
ZŠ nám. Svornosti Jan Olbort
Veronika Prokešová
61
26
15
2
34
12
46
20
Review
Základní Turnaj 6 16
BK Skokani A
BK Velké Meziříčí
15. 10. 2022
10:30
Základní škola Vojtěch Marek
89
65
26
12
50
25
77
42
Review
Základní Turnaj 7 19
BK Skokani B
TJ Třebíč
15. 10. 2022
10:40
SH Blansko Daniela Rubanová
Roman Slovák
79
41
26
5
42
16
69
24
Review
Základní Turnaj 9 25
Tygři Brno
BK Vyškov
16. 10. 2022
10:45
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Filip Vidlák
87
43
19
15
45
23
61
37
Review
Základní Turnaj 10 28
TJ Spartak Hluk
BASKET Brno A
15. 10. 2022
10:45
ZŠ nám. Svornosti Veronika Prokešová
Jan Olbort
20
75
8
14
12
43
16
57
Review
Základní Turnaj 8 22
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
15. 10. 2022
11:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
41
43
11
8
26
20
34
30
Review
Základní Turnaj 6 17
Sokol Babice
BK Velké Meziříčí
15. 10. 2022
12:00
Základní škola Vojtěch Marek
64
76
18
18
30
34
46
58
Review
Základní Turnaj 7 20
BBK Blansko
TJ Třebíč
15. 10. 2022
12:20
SH Blansko Roman Slovák
Daniela Rubanová
68
37
12
19
30
23
46
33
Review
Základní Turnaj 9 26
Vlčata Žďár
BK Vyškov
16. 10. 2022
12:30
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Adam Bulíček
78
37
25
6
45
12
59
25
Review
Základní Turnaj 8 23
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
15. 10. 2022
13:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
Jaroslav Kočí
32
65
20
16
26
25
28
51
Review
Základní Turnaj 15 41
BC Vysočina
Sokol Babice
6. 11. 2022
08:30
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
31
80
9
14
14
47
23
61
Review
Základní Turnaj 11 29
Tygři Brno
BASKET Brno A
5. 11. 2022
09:00
SH Morenda Tomáš Novotný
83
19
23
5
45
9
68
13
Review
Základní Turnaj 14 40
BK Vyškov
BK Skokani A
6. 11. 2022
09:00
SH Za parkem Martin Račanský
Daniela Slouková
26
74
6
13
11
30
22
42
Review
Základní Turnaj 13 35
Jiskra Kyjov
BK Velké Meziříčí
5. 11. 2022
10:00
Hala TJ Jiskra Pavel Kryštof
Adam Antoš
64
40
12
4
28
12
32
23
Review
Základní Turnaj 15 42
Sokol Babice
BC Vysočina
6. 11. 2022
10:30
Hala SMJ Jihlava Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
52
29
16
6
30
16
44
18
Review
Základní Turnaj 14 39
BBK Blansko
BK Skokani A
6. 11. 2022
10:45
SH Za parkem Daniela Slouková
Martin Račanský
34
71
10
24
18
40
27
56
Review
Základní Turnaj 11 30
BASKET Brno A
TJ Třebíč
5. 11. 2022
11:00
SH Morenda Tomáš Novotný
62
31
12
7
27
11
40
19
Review
Základní Turnaj 13 36
BK Velké Meziříčí
Vlčata Žďár
5. 11. 2022
12:00
Hala TJ Jiskra Adam Antoš
Pavel Kryštof
14
122
0
36
5
63
7
99
Review
Základní Turnaj 14 38
BK Vyškov
BBK Blansko
6. 11. 2022
12:30
SH Za parkem Martin Račanský
Daniela Slouková
34
52
3
15
15
24
22
48
Review
Základní Turnaj 11 31
Tygři Brno
TJ Třebíč
5. 11. 2022
13:00
SH Morenda Tomáš Novotný
108
24
21
12
47
16
77
22
Review
Základní Turnaj 12 32
SK Renocar Podolí
BK Skokani B
5. 11. 2022
13:30
SH Podolí u Brna Zdeněk Buryšek
Jan Olbort
102
15
31
7
56
9
72
9
Review
Základní Turnaj 13 37
Jiskra Kyjov
Vlčata Žďár
5. 11. 2022
14:00
Hala TJ Jiskra Pavel Kryštof
Adam Antoš
12
85
2
31
7
47
12
63
Review
Základní Turnaj 12 33
BK Skokani B
TJ Spartak Hluk
5. 11. 2022
15:15
SH Podolí u Brna Martin Račanský
Vojtěch Marek
32
31
14
4
20
22
29
27
Review
Základní Turnaj 12 34
SK Renocar Podolí
TJ Spartak Hluk
5. 11. 2022
17:00
SH Podolí u Brna Vojtěch Marek
Martin Račanský
89
6
20
1
40
1
69
3
Review
Základní Turnaj 16 43
BK Velké Meziříčí
SK Renocar Podolí
20. 11. 2022
09:00
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
Richard Polák
33
67
6
14
18
31
24
51
Review
Základní Turnaj 17 46
TJ Spartak Hluk
Jiskra Kyjov
12. 11. 2022
09:00
SH města Hluk Aneta Pechová
Prokop Slanina
20
74
6
12
0
24
6
18
8
20
Review
Základní Turnaj 18 49
TJ Třebíč
BC Vysočina
19. 11. 2022
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Kučírek
Zdeněk Juránek
47
26
17
6
23
14
39
18
Review
Základní Turnaj 16 44
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
20. 11. 2022
10:30
SH ZŠ Školní Richard Polák
Jiří Slezák
58
45
14
12
29
27
47
35
Review
Základní Turnaj 17 47
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
12. 11. 2022
10:45
SH města Hluk Prokop Slanina
Aneta Pechová
69
25
18
8
36
13
46
20
Review
Základní Turnaj 18 50
BC Vysočina
BK Skokani A
19. 11. 2022
11:45
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Pavel Kučírek
15
105
2
25
8
49
13
65
Review
Základní Turnaj 16 45
BK Velké Meziříčí
BK Vyškov
20. 11. 2022
12:00
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
Richard Polák
43
66
6
26
26
31
39
43
Review
Základní Turnaj 17 48
TJ Spartak Hluk
BBK Blansko
12. 11. 2022
12:30
SH města Hluk Aneta Pechová
Prokop Slanina
28
42
4
10
14
26
18
36
Review
Základní Turnaj 18 51
TJ Třebíč
BK Skokani A
19. 11. 2022
13:30
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Kučírek
Zdeněk Juránek
33
95
12
28
17
46
25
69
Review
Základní Turnaj 19 53
Tygři Brno
Sokol Babice
19. 11. 2022
14:00
Základní škola Jan Olbort
Veronika Prokešová
85
21
13
5
40
9
60
15
Review
Základní Turnaj 19 52
BK Skokani B
Tygři Brno
19. 11. 2022
15:30
Základní škola Veronika Prokešová
Jan Olbort
10
143
4
45
6
71
6
113
Review
Základní Turnaj 19 54
BK Skokani B
Sokol Babice
19. 11. 2022
17:00
Základní škola Jan Olbort
Veronika Prokešová
14
83
2
19
6
47
12
68
Review
Základní Turnaj 22 61
Vlčata Žďár
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 24 67
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
3. 12. 2022
09:00
Hala TJ Jiskra Martin Koch
František Dvořák
39
50
10
22
18
27
29
38
Review
Základní Turnaj 20 55
TJ Spartak Hluk
BK Velké Meziříčí
4. 12. 2022
09:30
SH města Hluk Pavel Kryštof
Adam Antoš
39
69
13
25
20
45
35
59
Review
Základní Turnaj 22 62
Vlčata Žďár
BC Vysočina
3. 12. 2022
11:00
Hala 2. ZŠ Filip Vidlák
Adam Bulíček
103
13
25
0
58
4
86
7
Review
Základní Turnaj 24 68
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
3. 12. 2022
11:00
Hala TJ Jiskra František Dvořák
Martin Koch
56
51
20
16
22
22
35
42
Review
Základní Turnaj 20 56
BK Velké Meziříčí
TJ Třebíč
4. 12. 2022
11:15
SH města Hluk Adam Antoš
Pavel Kryštof
55
56
15
8
26
22
46
38
Review
Základní Turnaj 22 63
BC Vysočina
Vlčata Žďár
3. 12. 2022
12:45
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Filip Vidlák
14
110
0
31
1
56
6
80
Review
Základní Turnaj 20 57
TJ Spartak Hluk
TJ Třebíč
4. 12. 2022
13:00
SH města Hluk Pavel Kryštof
Adam Antoš
25
73
12
23
19
38
23
52
Review
Základní Turnaj 23 64
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
3. 12. 2022
14:00
SH Podolí u Brna Daniela Slouková
Sandra Slouková
68
66
12
17
36
40
43
50
Review
Základní Turnaj 21 58
BBK Blansko
BASKET Brno A
3. 12. 2022
15:00
SH Blansko Daniela Rubanová
Dan Borek
64
43
15
11
33
14
53
24
Review
Základní Turnaj 23 65
Tygři Brno
BK Skokani A
3. 12. 2022
15:45
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Libor Chaloupka
62
63
14
14
25
33
45
47
Review
Základní Turnaj 21 60
BBK Blansko
Sokol Babice
30. 11. 2022
16:00
SH Blansko Tereza Večeřová
51
34
20
10
31
18
41
26
Review
Základní Turnaj 21 59
BASKET Brno A
Sokol Babice
1. 12. 2022
16:45
ZŠ nám. Svornosti Richard Polák
Veronika Prokešová
33
66
8
7
15
21
27
44
Review
Základní Turnaj 23 66
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
3. 12. 2022
17:30
SH Podolí u Brna Libor Chaloupka
Jiří Slezák
41
54
15
12
24
30
34
42
Review
Základní Turnaj 26 74
Sokol Babice
TJ Spartak Hluk
Bude upřesněno
-
Základní škola Zdeněk Strmiska
Ondřej Tesař
Preview
Základní Turnaj 27 75
BASKET Brno A
BK Skokani B
17. 12. 2022
08:30
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Buryšek
Andrea Foltýnová
111
15
24
6
41
11
81
11
Review
Základní Turnaj 26 72
Sokol Babice
BK Vyškov
18. 12. 2022
09:00
Základní škola Zdeněk Strmiska
Ondřej Tesař
35
78
6
17
18
40
31
58
Review
Základní Turnaj 28 78
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
17. 12. 2022
09:00
SH Blansko Jiří Sehnal
Libor Chaloupka
39
48
6
18
15
28
28
38
Review
Základní Turnaj 25 69
Tygři Brno
BK Velké Meziříčí
17. 12. 2022
10:00
SH Morenda Martin Jansa
111
26
36
7
56
14
92
16
Review
Základní Turnaj 27 76
BK Skokani B
Jiskra Kyjov
17. 12. 2022
10:15
ZŠ nám. Svornosti Andrea Foltýnová
Zdeněk Buryšek
8
91
4
19
8
42
8
63
Review
Základní Turnaj 26 73
BK Vyškov
Sokol Babice
18. 12. 2022
10:30
Základní škola Ondřej Tesař
Zdeněk Strmiska
62
40
18
7
30
21
48
34
Review
Základní Turnaj 28 79
SK Renocar Podolí
TJ Třebíč
17. 12. 2022
10:40
SH Blansko Libor Chaloupka
Jiří Sehnal
101
18
20
7
54
7
65
15
Review
Základní Turnaj 25 70
BK Velké Meziříčí
BC Vysočina
17. 12. 2022
12:00
SH Morenda Martin Jansa
45
53
6
14
27
16
29
31
43
43
Review
Základní Turnaj 27 77
BASKET Brno A
Jiskra Kyjov
17. 12. 2022
12:00
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Buryšek
Andrea Foltýnová
58
38
18
14
33
23
47
33
Review
Základní Turnaj 28 80
BBK Blansko
TJ Třebíč
17. 12. 2022
12:20
SH Blansko Jiří Sehnal
Libor Chaloupka
68
19
18
4
38
8
56
13
Review
Základní Turnaj 29 81
BK Skokani A
Vlčata Žďár
17. 12. 2022
13:00
SH Rosnička Brno Ondřej Tesař
Veronika Prokešová
35
66
12
19
24
31
32
53
Review
Základní Turnaj 25 71
Tygři Brno
BC Vysočina
17. 12. 2022
14:00
SH Morenda Martin Jansa
107
21
30
9
51
13
91
18
Review
Základní Turnaj 29 82
Vlčata Žďár
BK Skokani A
17. 12. 2022
15:00
SH Rosnička Brno Natálie Kunclová
Aleš Chlup
82
34
24
10
36
18
61
25
Review
Základní Turnaj 34 95
BK Skokani A
BBK Blansko
15. 1. 2023
08:00
SH Rosnička Brno Ondřej Tesař
Marek Pešák
90
38
18
9
47
22
70
36
Review
Základní Turnaj 32 89
BC Vysočina
BK Skokani B
14. 1. 2023
08:30
Hala SMJ Jihlava Michal Sedmík
Simona Pilátová
59
42
7
10
29
15
43
30
Review
Základní Turnaj 31 86
BK Velké Meziříčí
BASKET Brno A
14. 1. 2023
09:00
SH ZŠ Školní Filip Vidlák
Adam Bulíček
56
64
12
19
31
25
46
46
Review
Základní Turnaj 33 92
BK Vyškov
TJ Třebíč
14. 1. 2023
09:00
SH Za parkem Daniela Slouková
Aneta Pechová
60
45
12
4
18
21
42
28
Review
Základní Turnaj 34 96
BBK Blansko
BK Skokani A
15. 1. 2023
09:30
SH Rosnička Brno Marek Pešák
Ondřej Tesař
25
93
7
24
13
45
19
73
Review
Základní Turnaj 30 83
Jiskra Kyjov
Sokol Babice
14. 1. 2023
10:00
Hala TJ Jiskra Adam Antoš
Pavel Kryštof
50
40
15
13
23
24
39
32
Review
Základní Turnaj 32 90
BK Skokani B
TJ Spartak Hluk
14. 1. 2023
10:00
Hala SMJ Jihlava Simona Pilátová
Michal Sedmík
50
36
16
11
32
17
37
28
Review
Základní Turnaj 31 87
BASKET Brno A
SK Renocar Podolí
14. 1. 2023
10:30
SH ZŠ Školní Adam Bulíček
Filip Vidlák
40
62
7
15
16
34
25
50
Review
Základní Turnaj 33 93
TJ Třebíč
Vlčata Žďár
14. 1. 2023
11:00
SH Za parkem Aneta Pechová
Daniela Slouková
12
91
6
26
8
52
8
65
Review
Základní Turnaj 32 91
BC Vysočina
TJ Spartak Hluk
14. 1. 2023
11:30
Hala SMJ Jihlava Vincent Pešout
Tomáš Hlaváček
88
12
20
0
37
6
61
8
Review
Základní Turnaj 30 84
Sokol Babice
Tygři Brno
14. 1. 2023
11:45
Hala TJ Jiskra Pavel Kryštof
Adam Antoš
37
99
9
24
13
56
25
81
Review
Základní Turnaj 31 88
BK Velké Meziříčí
SK Renocar Podolí
14. 1. 2023
12:00
SH ZŠ Školní Filip Vidlák
Adam Bulíček
36
52
6
17
20
26
28
40
Review
Základní Turnaj 33 94
BK Vyškov
Vlčata Žďár
14. 1. 2023
13:00
SH Za parkem Daniela Slouková
Aneta Pechová
18
91
9
19
11
49
14
68
Review
Základní Turnaj 30 85
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
14. 1. 2023
13:30
Hala TJ Jiskra Adam Antoš
Pavel Kryštof
17
101
4
27
10
50
11
84
Review
Základní Turnaj 35 97
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
28. 1. 2023
09:00
SH Podolí u Brna Anna Benešová
52
48
7
11
23
15
35
24
Review
Základní Turnaj 38 106
BK Vyškov
Tygři Brno
28. 1. 2023
09:00
SH Za parkem Martin Račanský
34
92
6
21
11
47
30
66
Review
Základní Turnaj 37 103
TJ Třebíč
BK Velké Meziříčí
28. 1. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
49
41
10
2
23
17
43
29
Review
Základní Turnaj 38 107
Tygři Brno
BBK Blansko
28. 1. 2023
10:30
SH Za parkem Martin Račanský
74
38
28
6
42
27
64
31
Review
Základní Turnaj 35 98
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
28. 1. 2023
11:00
SH Podolí u Brna Anna Benešová
55
33
13
18
27
22
41
32
Review
Základní Turnaj 37 104
BK Velké Meziříčí
BK Skokani B
28. 1. 2023
11:45
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
54
30
6
7
19
9
31
24
Review
Základní Turnaj 38 108
BK Vyškov
BBK Blansko
28. 1. 2023
12:00
SH Za parkem 53
66
12
14
23
36
47
45
Review
Základní Turnaj 35 99
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
28. 1. 2023
12:45
SH Podolí u Brna Anna Benešová
52
46
12
14
25
31
37
44
Review
Základní Turnaj 36 102
BASKET Brno B
TJ Spartak Hluk
29. 1. 2023
12:45
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Juránek
Václav Havelek
39
61
14
11
18
35
29
51
Review
Základní Turnaj 37 105
TJ Třebíč
BK Skokani B
28. 1. 2023
13:30
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
61
33
20
8
36
18
54
25
Review
Základní Turnaj 36 101
Sokol Babice
TJ Spartak Hluk
29. 1. 2023
14:30
ZŠ nám. Svornosti Václav Havelek
Zdeněk Juránek
105
9
22
1
46
1
68
9
Review
Základní Turnaj 36 100
BASKET Brno B
Sokol Babice
29. 1. 2023
16:15
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Juránek
Václav Havelek
8
108
2
30
4
60
8
84
Review
Základní Turnaj 39 109
BK Skokani A
Tygři Brno
18. 2. 2023
08:30
SH Rosnička Brno Roman Slovák
Tomáš Cicvárek
44
64
10
18
20
36
32
56
Review
Základní Turnaj 40 112
BASKET Brno A
BBK Blansko
18. 2. 2023
09:00
ZŠ nám. Svornosti Dan Borek
73
33
16
2
27
11
55
19
Review
Základní Turnaj 41 115
BK Velké Meziříčí
BASKET Brno B
22. 4. 2023
09:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
80
32
21
11
46
11
64
26
Review
Základní Turnaj 39 110
Tygři Brno
Vlčata Žďár
18. 2. 2023
10:15
SH Rosnička Brno Tomáš Cicvárek
Roman Slovák
44
73
5
20
18
37
33
56
Review
Základní Turnaj 41 116
BASKET Brno B
BK Skokani B
22. 4. 2023
10:30
SH ZŠ Školní Zdeněk Juránek
Jaroslav Kočí
59
32
21
9
23
22
53
26
Review
Základní Turnaj 40 113
BBK Blansko
BC Vysočina
18. 2. 2023
10:45
ZŠ nám. Svornosti Dan Borek
65
46
10
11
25
18
38
36
Review
Základní Turnaj 39 111
BK Skokani A
Vlčata Žďár
18. 2. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Roman Slovák
Tomáš Cicvárek
41
61
12
23
20
35
25
50
Review
Základní Turnaj 41 117
BK Velké Meziříčí
BK Skokani B
22. 4. 2023
12:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
59
35
15
6
32
18
44
30
Review
Základní Turnaj 43 123
Jiskra Kyjov
TJ Třebíč
4. 3. 2023
12:00
Hala TJ Jiskra Adam Antoš
Pavel Kryštof
59
38
15
8
24
17
40
25
Review
Základní Turnaj 40 114
BASKET Brno A
BC Vysočina
18. 2. 2023
12:30
ZŠ nám. Svornosti Tereza Večeřová
Dan Borek
72
45
16
17
40
24
54
30
Review
Základní Turnaj 42 118
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
18. 2. 2023
13:30
SH Za parkem Sandra Slouková
Daniela Slouková
43
56
15
15
19
29
38
45
Review
Základní Turnaj 43 122
TJ Spartak Hluk
TJ Třebíč
4. 3. 2023
13:45
Hala TJ Jiskra Pavel Kryštof
Adam Antoš
26
49
5
17
18
25
24
29
Review
Základní Turnaj 42 119
SK Renocar Podolí
Sokol Babice
18. 2. 2023
15:00
SH Za parkem Daniela Slouková
Sandra Slouková
64
33
9
10
30
20
50
24
Review
Základní Turnaj 43 121
Jiskra Kyjov
TJ Spartak Hluk
4. 3. 2023
15:30
Hala TJ Jiskra Adam Antoš
Pavel Kryštof
66
15
14
4
35
4
53
8
Review
Základní Turnaj 42 120
BK Vyškov
Sokol Babice
18. 2. 2023
16:30
SH Za parkem Daniela Slouková
Sandra Slouková
79
56
20
20
35
39
59
45
Review
Základní Turnaj 46 132
BBK Blansko
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Základní Turnaj 45 127
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
11. 3. 2023
09:00
SH Podolí u Brna Jan Olbort
Mikuláš Celta
67
52
11
9
31
27
46
41
Review
Základní Turnaj 48 136
TJ Spartak Hluk
BK Vyškov
11. 3. 2023
09:00
SH Za parkem Aneta Pechová
Prokop Slanina
16
80
0
25
7
40
11
60
Review
Základní Turnaj 45 128
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
11. 3. 2023
10:45
SH Podolí u Brna Mikuláš Celta
Jan Olbort
86
38
23
9
40
27
66
31
Review
Základní Turnaj 48 138
TJ Spartak Hluk
BK Velké Meziříčí
11. 3. 2023
10:45
SH Za parkem Aneta Pechová
Prokop Slanina
21
71
8
15
14
36
19
53
Review
Základní Turnaj 48 137
BK Vyškov
BK Velké Meziříčí
11. 3. 2023
12:15
SH Za parkem Prokop Slanina
Aneta Pechová
73
34
20
5
36
16
54
24
Review
Základní Turnaj 45 129
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
11. 3. 2023
12:30
SH Podolí u Brna Jan Olbort
Mikuláš Celta
65
55
10
24
33
40
45
44
Review
Základní Turnaj 44 124
Sokol Babice
BASKET Brno A
5. 3. 2023
13:00
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Strmiska
39
70
14
26
22
40
29
58
Review
Základní Turnaj 46 130
BBK Blansko
Vlčata Žďár
11. 3. 2023
13:00
SH Blansko Tereza Večeřová
Sandra Slouková
9
108
0
30
7
47
9
78
Review
Základní Turnaj 46 131
Vlčata Žďár
BBK Blansko
11. 3. 2023
14:20
SH Blansko Sandra Slouková
Tereza Večeřová
87
18
24
3
48
9
72
14
Review
Základní Turnaj 44 125
BASKET Brno A
BK Skokani A
5. 3. 2023
15:00
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Strmiska
24
60
5
14
15
29
21
42
Review
Základní Turnaj 47 134
BASKET Brno B
BC Vysočina
26. 4. 2023
16:00
ZŠ nám. Svornosti Jan Olbort
35
58
11
17
17
34
19
54
Review
Základní Turnaj 44 126
Sokol Babice
BK Skokani A
5. 3. 2023
16:45
ZŠ nám. Svornosti Zdeněk Strmiska
32
104
6
37
14
54
20
78
Review
Základní Turnaj 47 133
BK Skokani B
BASKET Brno B
3. 5. 2023
17:45
ZŠ nám. Svornosti Roman Slovák
Daniela Rubanová
35
79
6
32
11
40
16
69
Review
Základní Turnaj 47 135
BK Skokani B
BC Vysočina
26. 4. 2023
17:45
ZŠ nám. Svornosti Tomáš Cicvárek
Jan Olbort
29
98
6
29
15
43
21
70
Review
Základní Turnaj 50 144
TJ Třebíč
BK Skokani B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 52 148
BC Vysočina
BASKET Brno B
25. 3. 2023
08:30
Hala SMJ Jihlava Michal Sedmík
Simona Pilátová
99
22
20
4
54
5
82
18
Review
Základní Turnaj 49 139
Tygři Brno
BK Skokani A
25. 3. 2023
09:00
SH Morenda Dan Borek
Zdeněk Buryšek
57
53
19
13
35
23
49
42
Review
Základní Turnaj 53 151
BK Velké Meziříčí
BBK Blansko
25. 3. 2023
09:00
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
Veronika Prokešová
33
80
9
20
11
46
23
62
Review
Základní Turnaj 50 142
TJ Třebíč
Sokol Babice
25. 3. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Adam Bulíček
49
51
17
12
28
29
46
36
Review
Základní Turnaj 52 149
BASKET Brno B
TJ Spartak Hluk
25. 3. 2023
10:00
Hala SMJ Jihlava Simona Pilátová
Michal Sedmík
30
60
2
24
12
36
28
42
Review
Základní Turnaj 53 152
BBK Blansko
Jiskra Kyjov
25. 3. 2023
10:30
SH ZŠ Školní Veronika Prokešová
Jiří Slezák
50
51
4
21
19
27
27
43
Review
Základní Turnaj 49 140
BK Skokani A
Vlčata Žďár
25. 3. 2023
11:00
SH Morenda Zdeněk Buryšek
Dan Borek
36
66
6
15
18
35
28
56
Review
Základní Turnaj 52 150
BC Vysočina
TJ Spartak Hluk
25. 3. 2023
11:30
Hala SMJ Jihlava Michal Sedmík
Simona Pilátová
93
16
26
12
53
12
74
12
Review
Základní Turnaj 50 143
Sokol Babice
TJ Třebíč
25. 3. 2023
11:45
Sportovní hala L. Pokorného Adam Bulíček
Zdeněk Juránek
36
54
13
19
26
27
32
41
Review
Základní Turnaj 53 153
BK Velké Meziříčí
Jiskra Kyjov
25. 3. 2023
12:00
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
Veronika Prokešová
42
74
15
8
25
28
33
50
Review
Základní Turnaj 49 141
Tygři Brno
Vlčata Žďár
25. 3. 2023
13:00
SH Morenda Dan Borek
Zdeněk Buryšek
54
62
8
17
22
38
39
48
Review
Základní Turnaj 51 145
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
25. 3. 2023
13:00
SH Za parkem Michal Vybíral
Adam Antoš
46
43
14
4
19
21
38
23
Review
Základní Turnaj 51 146
SK Renocar Podolí
BASKET Brno A
25. 3. 2023
14:45
SH Za parkem Adam Antoš
Michal Vybíral
34
43
4
6
12
18
20
24
Review
Základní Turnaj 51 147
BK Vyškov
BASKET Brno A
25. 3. 2023
16:15
SH Za parkem Michal Vybíral
Adam Antoš
49
52
8
20
35
25
37
36
Review
Základní Turnaj 58 166
BASKET Brno B
BK Velké Meziříčí
15. 4. 2023
08:30
ZŠ nám. Svornosti Ondřej Tesař
Marek Pešák
11
58
4
12
4
42
6
53
Review
Základní Turnaj 56 160
BBK Blansko
Sokol Babice
15. 4. 2023
09:00
SH Blansko Jiří Slezák
Jan Olbort
65
23
14
9
35
17
51
21
Review
Základní Turnaj 57 163
TJ Spartak Hluk
Jiskra Kyjov
15. 4. 2023
09:00
SH města Hluk Michal Vybíral
Martin Koch
23
61
4
21
12
31
17
42
Review
Základní Turnaj 58 167
BK Velké Meziříčí
BC Vysočina
15. 4. 2023
10:15
ZŠ nám. Svornosti Marek Pešák
Tomáš Cicvárek
20
53
2
12
12
29
16
35
Review
Základní Turnaj 56 161
Sokol Babice
BK Vyškov
15. 4. 2023
10:40
SH Blansko Jan Olbort
Jiří Slezák
45
78
8
26
17
39
27
63
Review
Základní Turnaj 57 164
Jiskra Kyjov
BK Skokani B
15. 4. 2023
10:40
SH města Hluk Martin Koch
Michal Vybíral
71
26
9
6
30
11
46
24
Review
Základní Turnaj 58 168
BASKET Brno B
BC Vysočina
15. 4. 2023
12:00
ZŠ nám. Svornosti Ondřej Tesař
Tomáš Cicvárek
10
74
4
18
6
34
8
56
Review
Základní Turnaj 56 162
BBK Blansko
BK Vyškov
15. 4. 2023
12:20
SH Blansko Jiří Slezák
Jan Olbort
58
38
17
10
41
22
54
28
Review
Základní Turnaj 57 165
TJ Spartak Hluk
BK Skokani B
15. 4. 2023
12:20
SH města Hluk Michal Vybíral
Martin Koch
40
25
8
8
18
17
32
21
Review
Základní Turnaj 54 154
Vlčata Žďár
BK Skokani A
15. 4. 2023
12:45
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Adam Bulíček
83
57
14
12
34
32
54
39
Review
Základní Turnaj 55 159
BASKET Brno A
TJ Třebíč
15. 4. 2023
14:00
ZŠ nám. Svornosti Ondřej Tesař
Marek Pešák
83
23
17
9
38
9
54
23
Review
Základní Turnaj 54 155
BK Skokani A
Tygři Brno
15. 4. 2023
14:30
Hala 2. ZŠ Adam Bulíček
Rostislav Veselý
50
83
19
17
41
34
38
67
Review
Základní Turnaj 55 158
SK Renocar Podolí
TJ Třebíč
15. 4. 2023
15:45
ZŠ nám. Svornosti Tomáš Cicvárek
Ondřej Tesař
48
37
8
4
15
10
29
26
Review
Základní Turnaj 54 156
Vlčata Žďár
Tygři Brno
15. 4. 2023
16:15
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Adam Bulíček
62
68
17
20
30
34
47
51
Review
Základní Turnaj 55 157
BASKET Brno A
SK Renocar Podolí
15. 4. 2023
17:30
ZŠ nám. Svornosti Ondřej Tesař
Tomáš Cicvárek
45
36
18
13
32
21
41
29
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Renocar Podolí 24 18 6 1.414 954 42
2. Tygři Brno 24 17 7 1.927 1.021 41
3. Jiskra Kyjov 24 16 8 1.350 1.038 40
4. Vlčata Žďár 20 19 1 1.619 623 38
5. Blansko 24 13 11 1.189 1.252 38
6. BK Skokani A 22 14 8 1.480 1.078 36
7. BK Vyškov 24 12 12 1.218 1.301 36
8. BASKET Brno A 20 15 5 1.125 841 35
9. BC Vysočina 24 10 14 1.132 1.301 34
10. Sokol Babice 24 7 17 1.188 1.415 31
11. BK Velké Meziříčí 24 7 17 1.098 1.448 31
12. TJ Třebíč 22 7 15 848 1.374 29
13. TJ Spartak Hluk 22 3 19 564 1.446 25
14. BK Skokani B 20 4 16 625 1.345 24
15. BASKET Brno B 10 2 8 325 665 12
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Kříž Blansko 14 20 1.0 14.6 6.7 0.0 1.2/3.7 32.9 2.6
Erik Kakáč Blansko 14 24 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.5
Jiří Popelka Blansko 14 16 1.0 8.3 2.9 0.4 1.3/2.2 60.0 1.7
Samuel Kříž Blansko 14 18 1.0 4.9 2.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.0
Václav Klimeš Blansko 14 19 1.0 4.4 2.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
Matyáš Šťastný Blansko 13 17 1.0 4.6 2.2 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.9
Matěj Komárek Blansko 14 12 1.0 6.2 2.8 0.0 0.7/2.9 22.9 2.6
Unukhuslen Orgodol Blansko 13 18 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.2
Petr Kopecký Blansko 14 14 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.9 0.0* 0.8
Adam Havlena Blansko 13 18 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.2
Jakub Komárek Blansko 14 20 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
František Klimeš Blansko 14 20 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Matěj Sojka Blansko 14 14 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Matyáš Adolf Wilk Blansko 13 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Enkhzul Enkhkhuslem Blansko 14 15 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vilém Král Blansko 14 12 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Jakub Jenyš Blansko 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominik Šafránek Blansko 14 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vrtílek Blansko 13 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Mandalbayar Ganbayar Blansko 12 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kučera Blansko 13 10 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Jiří Burget Blansko 14 11 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Jakub Musil Blansko 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Matyáš Máslo Blansko 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Helena Zbořilová Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kulich Sokol Babice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Červenák TJ Spartak Hluk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Sýkora TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Janošková Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Steklý Sokol Babice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nell Pařilová TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Liška BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Keil TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kulich Sokol Babice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tamara Mitrovič BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alen Besaljan Sokol Babice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dařena Sokol Babice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Jirušek Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Žajdlík TJ Spartak Hluk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Zámečníková Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Burda Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hykel Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vrtílek Tygři Brno 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Timur Postolachi Tygři Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Mikulášek BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kalábek Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Došková Sokol Babice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Šnedarová Sokol Babice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Juřica Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Sedlák Jiskra Kyjov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sležek Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Svoboda BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Cvrk BK Skokani B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Vyplašil Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pazdera BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Neterda BK Skokani B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Bělohlávek BK Skokani A 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Novotný BASKET Brno A 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Kostelecký Tygři Brno 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Fuka BASKET Brno A 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Chmelař BASKET Brno A 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Igor Musil BASKET Brno A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Rygl Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Purgert Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Socha Vlčata Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vrabec Tygři Brno 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Suchá BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Žmiják Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Troppová BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Rokos BC Vysočina 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novák BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Novotná BK Vyškov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Malůš TJ Spartak Hluk 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Krejča Vlčata Žďár 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Herout BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šnapka BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Filipová BK Vyškov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Zabloudil BK Vyškov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kryštof BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Janíková Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Audy BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Trousil Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Novák BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Šťáva BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radovan Tvrdý BASKET Brno A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Zimčíková TJ Spartak Hluk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kolář BK Skokani A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Nikolas Hybášek BASKET Brno A 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Podolský Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kolář BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hudec Tygři Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Nosek BC Vysočina 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Boháč BK Skokani A 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Honzák Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Šťáva BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Majer BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kuchaříková Sokol Babice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kyncl Tygři Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šik BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Wernisch Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Jílek BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Duben BK Skokani B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Svoboda Tygři Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kostka TJ Spartak Hluk 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucas Vašík Tygři Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Krmíček Sokol Babice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Harašta BASKET Brno A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Procházka BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rajsigl Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kmoch Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Machota Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Noveská Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Raputová Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Isabella Matysková Sokol Babice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Krmíček Sokol Babice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Georges BASKET Brno A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vojáčková Sokol Babice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Alman Sokol Babice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Alánová BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Hrůzová Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Bednařík BASKET Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Urbánek Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Bluschke Tygři Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Špička Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hamr BASKET Brno A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Podhrázský BASKET Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Říhová BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maximilián Labaška BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Drdlíček TJ Spartak Hluk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Trůčka BASKET Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Martiš BASKET Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubomír Peňáz BASKET Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Šalomoun TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Schaul Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Růžička Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Venc BK Vyškov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Bijok BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Brejcha Sokol Babice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kromer BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radovan Mišák Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vlček BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Anderle BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Staněk BK Skokani B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Kos BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Okapal BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Rudolf Mareš BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Polouček BK Vyškov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Tenorová BK Vyškov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Běhůnek Jiskra Kyjov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Orsák TJ Spartak Hluk 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Holík TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Švestka TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Štourač TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Mátlová TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Gbelec TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Špičáková TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Sedláček TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Patzenhauer TJ Třebíč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Chytil TJ Spartak Hluk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Sobotka Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Warchil TJ Spartak Hluk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Mitáčková TJ Spartak Hluk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Medek BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Žajdlík TJ Spartak Hluk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Voldán BC Vysočina 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Večeřová BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Novák BC Vysočina 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Pešoutová BC Vysočina 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Ondráčková TJ Třebíč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bednařík Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Komárek Blansko 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Lévay BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Zika BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Úlovcová BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Mičková BK Velké Meziříčí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Kubátová BK Velké Meziříčí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Vitešník BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Holemý BK Velké Meziříčí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Pešek BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vejmělek BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikodém Zástěra BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Stejskal BASKET Brno A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Žák BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Týma BC Vysočina 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vašíček BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Štolba Tygři Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Darmovzal BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Přibyl BK Skokani A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Gamage BK Skokani A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Koláček BK Skokani B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Schejbal BASKET Brno A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Marek BK Skokani B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0