Starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 1. kolo 1
BK Baník Most
BA Tygři Louny
17. 9. 2022
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
57
51
12
16
31
20
37
45
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
18. 9. 2022
10:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
53
40
16
8
31
16
45
24
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 1. kolo 2
BK Baník Most
BA Tygři Louny
17. 9. 2022
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
56
67
14
21
28
33
40
54
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 1. kolo 4
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
18. 9. 2022
12:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
51
35
12
13
20
22
39
27
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 2. kolo 5
BA Tygři Louny
BK Teplice
1. 10. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
37
52
9
13
14
24
21
32
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 2. kolo 7
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
1. 10. 2022
09:00
hala UJEP Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
69
42
25
4
38
20
61
24
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 2. kolo 8
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
1. 10. 2022
10:30
hala UJEP Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
53
22
19
4
29
12
42
14
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 2. kolo 6
BA Tygři Louny
BK Teplice
1. 10. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
53
60
13
25
30
29
38
51
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 3. kolo 11
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
16. 10. 2022
11:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Zajistí pořadatel
49
37
10
6
24
18
44
26
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
16. 10. 2022
13:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Zajistí pořadatel
50
40
15
10
27
19
38
33
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 3. kolo 9
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
7. 11. 2022
16:00
Sokolovna Na Letné Filip Roubíček
Zajistí pořadatel
61
40
25
9
35
18
49
34
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 3. kolo 10
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
7. 11. 2022
17:30
Sokolovna Na Letné Filip Roubíček
Zajistí pořadatel
75
47
10
13
30
18
59
26
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 4. kolo 13
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
5. 11. 2022
09:30
hala UJEP Lucie Humlová
Zajistí pořadatel
22
79
6
17
6
38
16
58
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 4. kolo 15
BK Baník Most
BK Teplice
5. 11. 2022
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Poliček
Vladislav Lunhul
26
88
10
20
18
42
22
64
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 4. kolo 14
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
5. 11. 2022
11:00
hala UJEP Lucie Humlová
Zajistí pořadatel
30
65
15
4
15
40
28
46
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 4. kolo 16
BK Baník Most
BK Teplice
5. 11. 2022
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Vladislav Lunhul
Pavel Poliček
26
98
6
22
16
46
18
68
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 5. kolo 19
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
19. 11. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Mattias Kundert
Vít Slabihoud
52
37
5
7
23
13
36
28
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 5. kolo 17
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most
19. 11. 2022
10:00
Městská sportovní hala - velká Kateřina Žatecká
Pavel Plechatý
72
34
26
13
41
19
59
25
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 5. kolo 20
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
19. 11. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vít Slabihoud
Mattias Kundert
66
46
11
11
23
22
46
35
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 5. kolo 18
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most
19. 11. 2022
12:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Plechatý
Kateřina Žatecká
69
14
20
2
33
8
54
12
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 6. kolo 21
BA Tygři Louny
BK Baník Most
3. 12. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
44
40
14
5
16
12
30
32
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 6. kolo 22
BA Tygři Louny
BK Baník Most
3. 12. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
53
45
11
10
31
14
37
38
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 6. kolo 23
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
3. 12. 2022
14:00
Sokolovna Na Letné Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
43
36
10
11
17
20
39
20
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 6. kolo 24
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
3. 12. 2022
15:45
Sokolovna Na Letné Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
48
58
14
22
30
30
34
48
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 7. kolo 25
BK Teplice
BA Tygři Louny
17. 12. 2022
09:00
Sokolovna Na Letné Filip Roubíček
Zajistí pořadatel
52
26
15
4
21
8
36
17
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 7. kolo 27
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
21. 1. 2023
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
80
50
17
22
42
26
66
38
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 7. kolo 26
BK Teplice
BA Tygři Louny
17. 12. 2022
10:30
Sokolovna Na Letné Filip Roubíček
Zajistí pořadatel
67
41
25
4
50
13
64
27
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 7. kolo 28
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
21. 1. 2023
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
55
49
12
21
13
41
38
47
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 8. kolo 29
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
14. 1. 2023
09:00
hala UJEP Lucie Humlová
Pavel Střížek
19
87
4
12
9
36
17
53
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 8. kolo 31
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
14. 1. 2023
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Mattias Kundert
Michal Bureš
41
58
6
21
16
37
26
47
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 8. kolo 30
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
14. 1. 2023
11:00
hala UJEP Pavel Střížek
Lucie Humlová
18
95
6
23
6
48
15
64
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 8. kolo 32
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
14. 1. 2023
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Michal Bureš
Mattias Kundert
25
51
7
17
15
29
19
47
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 9. kolo 33
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
7. 2. 2023
16:30
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
51
40
10
14
32
17
41
24
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 9. kolo 35
BK Teplice
BK Baník Most
30. 1. 2023
16:30
Sokolovna Na Letné Filip Roubíček
Artem Petrenko
82
27
27
9
39
15
66
24
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 9. kolo 34
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
7. 2. 2023
18:00
Městská sportovní hala - malá Kateřina Žatecká
Mattias Kundert
54
38
14
0
18
17
37
23
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 9. kolo 36
BK Teplice
BK Baník Most
30. 1. 2023
18:00
Sokolovna Na Letné Artem Petrenko
Filip Roubíček
75
35
10
12
29
19
53
29
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 10. kolo 37
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
18. 2. 2023
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Silvie Netáhlová
Artem Petrenko
52
60
12
6
23
22
45
38
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 10. kolo 39
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
18. 2. 2023
10:00
hala UJEP Mattias Kundert
Pavel Střížek
49
53
20
7
30
22
35
37
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 10. kolo 40
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
18. 2. 2023
11:30
hala UJEP Pavel Střížek
Mattias Kundert
48
61
14
13
19
29
34
40
44
44
Review
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B 10. kolo 38
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
18. 2. 2023
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Artem Petrenko
Silvie Netáhlová
44
97
6
20
19
46
26
76
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Kroupa BA Tygři Louny 13 14 1.0 8.0 3.6 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.4
Adam Polcar BA Tygři Louny 13 14 1.0 7.4 3.1 0.0 1.1/4.2 25.4 2.9
Kryštof Titlbach BA Tygři Louny 13 12 1.0 8.4 3.2 0.6 0.3/1.5 0.0* 1.1
Daniel Moravec BA Tygři Louny 12 10 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.1
Vít Ibl BA Tygři Louny 14 16 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
Jonáš Dub BA Tygři Louny 14 16 1.0 3.6 1.6 0.1 0.3/1.3 0.0* 1.2
Luka Krišan BA Tygři Louny 14 14 1.0 3.0 1.3 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.7
Oskar Friede BA Tygři Louny 13 8 1.0 4.9 2.3 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.6
Dominik Dunko BA Tygři Louny 13 10 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Theodor Kosnar BA Tygři Louny 12 12 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Rostislav Petrus BA Tygři Louny 13 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Jan Fořtík BA Tygři Louny 13 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Roman Korpa BA Tygři Louny 11 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Vojtěch Botha BA Tygři Louny 13 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Šimon Sochor BA Tygři Louny 13 11 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.5
Bastien Beneš BA Tygři Louny 11 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.7
Marek Vaja BA Tygři Louny 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Kamil Tomko BA Tygři Louny 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Čeněk Petrus BA Tygři Louny 10 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Králik BA Tygři Louny 11 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Sebastian Grundza BA Tygři Louny 13 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Antonín Příhoda BA Tygři Louny 12 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Matěj Suchý BA Tygři Louny 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Václav Slavík BA Tygři Louny 11 8 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Aleks Grin BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Liška BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Veselý BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Suchan BA Tygři Louny 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Tóth BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Nikolov BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Hrdina BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Racková Baník Most 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Vancl BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Heorhij Michalec BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bach BA Tygři Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roland Holub BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Paťha BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Veselý BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Asbóth BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Laštík BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jameson Hanák SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Štětka BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jelínek BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vyhlídal BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Candu BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Edin Murat SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Pech BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Prejzek Baník Most 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jan Magna BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Bělohoubek Baník Most 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Sás BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Bystřický Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Veselý BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šroubková Baník Most 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Toman SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bernard Klimecký Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Novohradský BA Tygři Louny 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tadeáš Pavel Hrach Baník Most 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Svoboda BA Tygři Louny 13 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.9
Jan Korál BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jitka Duchoslavová Baník Most 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Černohorský SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Pánovová Baník Most 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krupa SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bringler Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Bárta BA Tygři Louny 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kittel BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Stárek BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Marek BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Skořepa BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Urban BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Jakubec BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Nguyen Baník Most 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcela Vocásková Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Justra Baník Most 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Čarný Baník Most 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Veselý SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Vondráček BA Tygři Louny 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Klas BA Tygři Louny 13 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Mathias Borl BA Tygři Louny 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Zlatohlávek BA Tygři Louny 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Novotný SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Buša SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Procházková Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Boldiš BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Trčka SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kmec SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rážek SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zedník SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Akim Král BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kohút SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Tvrdík SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Davídek SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Dubský BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Sebera SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kříž Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Hájek BA Tygři Louny 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Klonfar BA Tygři Louny 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mašek SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kvido Michal SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Duchoň BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Schwarz BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Crdlík BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ondřej Karas SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dlouhý Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Kheller BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Němec BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Malý BK Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Tranžík BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Šulc BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Borovec BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Nezbeda Baník Most 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bucha Baník Most 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hora BA Tygři Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Hanzlík BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Mrkvík BA Tygři Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hron BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hrbek BA Tygři Louny 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Praženica BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Janata BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Fremund BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kasl BK Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bruno Korejs BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Lalik BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Winter BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Jakub Hermanovský Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Beran SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Petr Dubina SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Kubricht BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Otakar Kundert BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Dvořák BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Koštíř SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Vild SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Hanzl SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bubeník SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Novák SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pastor SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Šrámek BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vais BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Urbánek SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Abraham SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Sadílek BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Soukop BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Oulehle Baník Most 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Renner SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pelcman Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Zouhar BA Tygři Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Wozniak BA Tygři Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Netáhlo BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Nerad BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bittner BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Dvořák BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kubeš BA Tygři Louny 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Dobošová BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Plačková BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Semrád SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Šural SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jaroš SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Jedlička SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Souček SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bartoš BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radovan Šácha BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lopota BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindra Mentlík BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Mudroch SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Bokser BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dlouhý BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Klobouček BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ploch BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Tomala BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Langer BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Šupita SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Feldigel BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Chmel BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Stanko SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Chudý BK Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hofmann BA Tygři Louny 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kubiska BA Tygři Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mašek BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Eisner BK Teplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Urban BK Teplice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Holub BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Škorvaga BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Toronica BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dufala BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Krehák BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Cipra SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kristián Hrabě BK Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Kuna SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simon Humplík SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Wolf SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Klonfar BA Tygři Louny 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikolas Cechl BA Tygři Louny 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Peresoljak SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hrdlovič BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor De Stefanis BK Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nio Sutrisno SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH %
Baník Most 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BA Tygři Louny 16 20.7 0.7 3.3 /12.6 25.9
BK Teplice 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Levharti Chomutov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
SLUNETA Ústí n.L. 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Zajistí pořadatel 32 12 20 0 1.0 1.3 1.1
Střížek Pavel 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Slabihoud Vít 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Roubíček Filip 6 5 1 0 1.0 1.0 1.0
Poliček Pavel 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Plechatý Pavel 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Petrenko Artem 4 2 2 0 1.8 1.5 1.6
Netáhlová Silvie 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Lunhul Vladislav 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Kundert Mattias 12 8 4 0 1.0 1.1 1.0
Humlová Lucie 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Bureš Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře