Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižactvo U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina "A" 1. kolo 1
SKB Strakonice h
Sokol Písek Sršni h
10. 9. 2022
09:00
STARZ aréna 32
105
4
28
9
54
22
88
Review
skupina "A" 1. kolo 2
Sokol Písek Sršni h
BK Strakonice d
10. 9. 2022
10:15
STARZ aréna
82
20
20
10
48
12
61
17
Review
skupina "A" 1. kolo 3
BK Strakonice d
SKB Strakonice h
10. 9. 2022
11:30
STARZ aréna 32
33
5
8
7
14
21
20
Review
skupina "A" 2. kolo 4
Sokol Písek Sršni h
BK Medvědi Tábor h
24. 9. 2022
09:00
Sportovní hala Sokol
45
28
8
6
18
17
35
21
Review
skupina "A" 2. kolo 5
BK Medvědi Tábor h
BK Strakonice d
24. 9. 2022
10:15
Sportovní hala Sokol
38
32
8
6
23
18
30
28
Review
skupina "A" 2. kolo 6
BK Strakonice d
Sokol Písek Sršni h
24. 9. 2022
11:30
Sportovní hala Sokol 32
51
8
14
16
29
28
35
Review
skupina "A" 3. kolo 7
BK Strakonice d
SKB Strakonice h
22. 10. 2022
09:00
STARZ aréna
45
42
6
4
20
13
30
25
Review
skupina "A" 3. kolo 8
SKB Strakonice h
BK Medvědi Tábor h
22. 10. 2022
10:30
STARZ aréna
58
42
15
12
33
23
40
34
Review
skupina "A" 3. kolo 9
BK Medvědi Tábor h
BK Strakonice d
22. 10. 2022
12:00
STARZ aréna
51
37
6
8
17
19
31
30
Review
skupina "A" 4. kolo 10
BK Medvědi Tábor h
Sokol Písek Sršni h
26. 11. 2022
09:00
Hala 7. ZŠ Helsinská 16
104
2
31
8
55
14
73
Review
skupina "A" 4. kolo 11
Sokol Písek Sršni h
SKB Strakonice h
26. 11. 2022
10:30
Hala 7. ZŠ Helsinská
92
29
16
12
34
19
70
27
Review
skupina "A" 4. kolo 12
SKB Strakonice h
BK Medvědi Tábor h
26. 11. 2022
12:00
Hala 7. ZŠ Helsinská 33
66
9
12
17
26
24
46
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Jan Vybíral Lions J. Hradec mix 12 6 1.0 23.3 11.0 1.3/1.7 0.0* 0.8
Ondřej Jahoda Lions J. Hradec mix 12 10 1.0 9.8 4.0 1.8/4.3 41.9 1.6
Denis Bednárik Lions J. Hradec mix 12 10 1.0 7.0 2.8 1.4/3.7 37.8 1.1
Samuel Dvořák Lions J. Hradec mix 12 8 1.0 8.5 3.8 1.0/3.0 33.3 1.9
Jakub Hadrava Lions J. Hradec mix 11 10 1.0 3.7 1.6 0.5/0.8 0.0* 0.9
František Škabroud Basket Bechyně mix 14 4 1.0 9.0 4.5 0.0/0.3 0.0* 0.8
Jan Rod Lions J. Hradec mix 12 12 1.0 2.5 0.9 0.7/1.3 0.0* 0.3
Kristýna Kolbeková Lions J. Hradec mix 11 11 1.0 2.5 1.3 0.0/0.2 0.0* 0.7
Marek Houška Lions J. Hradec mix 10 11 1.0 2.5 1.2 0.1/0.2 0.0* 0.5
Daniel Durdiak Basket Bechyně mix 13 2 1.0 12.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Komínek Lions J. Hradec mix 12 6 1.0 3.5 1.7 0.2/0.7 0.0* 1.0
Viet Duc Nguyen Lions J. Hradec mix 12 4 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sebastian Salák Lions J. Hradec mix 12 8 1.0 1.8 0.8 0.3/0.5 0.0* 1.0
Jan Dynda Basket Bechyně mix 12 4 1.0 3.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 1.8
Petr Jedlička Basket Bechyně mix 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Adam Tržil Lions J. Hradec mix 12 6 1.0 1.8 0.8 0.2/0.3 0.0* 0.3
Jakub Zunt Basket Bechyně mix 13 4 1.0 2.5 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Elena Suchanová Basket Bechyně mix 12 4 1.0 2.0 1.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
David Vrchota Basket Bechyně mix 11 4 1.0 1.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 0.0
Jan Smolík Basket Bechyně mix 12 4 1.0 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 1.0
Tomáš Koutný Basket Bechyně mix 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Albert Hrůša Lions J. Hradec mix 11 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.5
Justýna Valenčíková Basket Bechyně mix 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
David Matyásek Basket Bechyně mix 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tadeáš Syrovátka Basket Bechyně mix 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.3
Matěj Vojta Lions J. Hradec mix 11 8 1.0 0.4 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.3
Jan Hrbek Lions J. Hradec mix 10 2 1.0 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
Vojtěch Uhlík Basket Bechyně mix 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Ben Novák Lions J. Hradec mix 10 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tobiáš Valenčík Basket Bechyně mix 9 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Viktorie Primaková Lions J. Hradec mix 10 12 1.0 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.1
Matyáš Pěknic ŠBK Borotín mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Grepl ŠBK Borotín mix 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Dohnal ŠBK Borotín mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Pechačová ŠBK Borotín mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kulvajt ŠBK Borotín mix 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Gornická BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Linhart ŠBK Borotín mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Augustín Marek ŠBK Borotín mix 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Slach Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Míka Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Metelec Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Zábranský Sokol Písek Sršni h B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Gareis Sokol Písek Sršni h B 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šmíd Sokol Písek Sršni h B 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Klement Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Valíčková BK Strakonice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Terber Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dulík Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
William Beneš Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Mašková BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Kalina Sokol Písek Sršni h B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Tícha Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukas Vaňo Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Brabcová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamin Koška Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Řebřina Sokol Písek Sršni h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Černý Sokol Písek Sršni h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kadlec Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Bálková BK Strakonice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Těhník Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mašek Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šimek ŠBK Borotín mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Peclinovský ŠBK Borotín mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Říha Sokol Písek Sršni h B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Naďa Gazdová ŠBK Borotín mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Dušek ŠBK Borotín mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Novotný ŠBK Borotín mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Peršínová ŠBK Borotín mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kosík ŠBK Borotín mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Vobruba ŠBK Borotín mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Adamec Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kohout ŠBK Borotín mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šimek ŠBK Borotín mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Weinpold Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Duc Manh Tran Sokol Písek Sršni h B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítězslav Fišer Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Lintnerová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Svatoš ŠBK Borotín mix 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Mrázová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Boháč Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Staněk SKB Strakonice h 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Marek Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Smetana Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Boháčová Tigers Č. Budějovice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vlažný Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damián František Matoušek Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Sláma Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Brožová Tigers Č. Budějovice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Berenika Laitlová Tigers Č. Budějovice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Šrámková Tigers Č. Budějovice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Procházková Tigers Č. Budějovice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Staněk SKB Strakonice h 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rothbauer SKB Strakonice h 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Märzová Tigers Č. Budějovice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Tipka SKB Strakonice h 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Soukup SKB Strakonice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julián Dordain SKB Strakonice h 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Neubauer SKB Strakonice h 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vojta SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Kubeš Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Borovka Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Rak Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Šimášek Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vlnas Lions J. Hradec mix 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dobeš Lions J. Hradec mix 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Jakub Mikšovský Basket Bechyně mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Rulík ŠBK Borotín mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Emily Hirn Tigers Č. Budějovice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Brada Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Martínková Basket Bechyně mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Chlubna Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Sukdolová Tigers Č. Budějovice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Vízner Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Hlaváčová Tigers Č. Budějovice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Kazbundová BK Strakonice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Lexa Sokol Písek Sršni h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Syrovátka Basket Bechyně mix 8 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Pavel Jedlička Basket Bechyně mix 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Klára Taschnerová BK Strakonice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hlavnička Basket Bechyně mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Horáková Basket Bechyně mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Nohavová Basket Bechyně mix 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vöröš Basket Bechyně mix 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Andrea Rohová Tigers Č. Budějovice d 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Martínková Basket Bechyně mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vlk Lions J. Hradec mix 11 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Milan Liščák Tigers Č. Budějovice h 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Zitová Tigers Č. Budějovice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Langmannová Tigers Č. Budějovice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Müller Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Krejčí Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vítovcová Tigers Č. Budějovice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Köchert ŠBK Borotín mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kudláčková Tigers Č. Budějovice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Suchý ŠBK Borotín mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Matějková Tigers Č. Budějovice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Břenda Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Šanda Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kalous Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Reiterová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Svach SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Novák SKB Strakonice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Půroková BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Hejtmánek SKB Strakonice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Mráz Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kotek Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Pomajzlová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Vaněk Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Lacko Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Edwin Bílek Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Krejčí Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pávek Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Roh Lions J. Hradec mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Šlapáková BK Strakonice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šlosar SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šiller Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Novotný Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Berka Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Jandečka Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vojtěchovský Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hromádka Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Kozelka Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Čáp Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rádr Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johan Křiváček Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kolařík Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Beran Sokol Písek Sršni h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šálek Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Páník SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kvido Hrdina ŠBK Borotín mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Staněk Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Baričiak Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Stluková Tigers Č. Budějovice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jaroš Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Hoch Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Petelová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hejpetr Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Holínová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jůza Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Buchta Lions J. Hradec mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Manová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Seidlová BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Blahovcová BK Strakonice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valérie Hátlová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Novotný Medvědi Tábor h 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Peniaštek Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Valek Lions J. Hradec mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kroupa Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Velíšek Sokol Písek Sršni h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kouba Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Kochan Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Němeček Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Vovesný Sokol Písek Sršni h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Pinkas Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šmíd Sokol Písek Sršni h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Martínková Lions J. Hradec mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Nechanický Lions J. Hradec mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bromová Lions J. Hradec mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Štrobl Lions J. Hradec mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Vránková Lions J. Hradec mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Mižikar Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Picek Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Brindza Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Janout Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Krautstengelová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Pokorný Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amélie Okosy Tigers Č. Budějovice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Čáp Tigers Č. Budějovice h 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Černá Tigers Č. Budějovice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sehad Tigers Č. Budějovice h 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Jánová Tigers Č. Budějovice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Severinová Tigers Č. Budějovice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Liščák Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Filip Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora Tigers Č. Budějovice h 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Karas Tigers Č. Budějovice h 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Pokorný Sokol Písek Sršni h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Kopecká BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Mareš Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Baloun Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Voják Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Elhenická ŠBK Borotín mix 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Robin Becksted Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tibor Onderuš Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Pauerová Tigers Č. Budějovice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Novák Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Truhlář Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Zemanová BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Křivancová BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Křivancová BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Viererová BK Strakonice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Liliana Maroušková BK Strakonice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Pošta Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Iványi Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Lukáš SKB Strakonice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Šonka Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Lopatka SKB Strakonice h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Jirák Tigers Č. Budějovice h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Podlaha Tigers Č. Budějovice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Beníšková Tigers Č. Budějovice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Zelinka SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zelinka SKB Strakonice h 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stránský SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Přikryl SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Mirvald SKB Strakonice h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pikl SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Gyebi-Ababio SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Grablička SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Mrázik Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hochman Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Zelenková BK Strakonice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Pochman Medvědi Tábor h 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Veger Medvědi Tábor h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theo Mallier Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Oliver Bílek Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostislav Janouch Medvědi Tábor h 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Čapková BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Zwicker Lions J. Hradec mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Tritová BK Strakonice d 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Gábiková BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Kratochvílová BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Kratochvílová BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Čekal Medvědi Tábor h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sylva Zelenková BK Strakonice d 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Kotrch SKB Strakonice h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Jan Vybíral Lions J. Hradec mix 12 35 17 4 3
Ondřej Jahoda Lions J. Hradec mix 12 17 7 4 3
Denis Bednárik Lions J. Hradec mix 12 15 6 4 2
Samuel Dvořák Lions J. Hradec mix 12 17 8 4 5
Jakub Hadrava Lions J. Hradec mix 11 6 3 2 4
František Škabroud Basket Bechyně mix 14 12 6 0 1
Jan Rod Lions J. Hradec mix 12 5 2 3 1
Kristýna Kolbeková Lions J. Hradec mix 11 8 4 0 2
Marek Houška Lions J. Hradec mix 10 7 3 1 3
Daniel Durdiak Basket Bechyně mix 13 12 6 0 1
Jakub Komínek Lions J. Hradec mix 12 8 4 1 2
Viet Duc Nguyen Lions J. Hradec mix 12 6 3 0 3
Sebastian Salák Lions J. Hradec mix 12 6 3 1 2
Jan Dynda Basket Bechyně mix 12 8 4 0 3
Petr Jedlička Basket Bechyně mix 13 10 5 0 3
Adam Tržil Lions J. Hradec mix 12 4 2 1 1
Jakub Zunt Basket Bechyně mix 13 4 2 0 1
Elena Suchanová Basket Bechyně mix 12 6 3 0 3
David Vrchota Basket Bechyně mix 11 3 1 1 0
Jan Smolík Basket Bechyně mix 12 2 1 0 2
Tomáš Koutný Basket Bechyně mix 12 4 2 0 2
Albert Hrůša Lions J. Hradec mix 11 2 1 0 2
Justýna Valenčíková Basket Bechyně mix 11 4 2 0 0
David Matyásek Basket Bechyně mix 12 2 1 0 2
Tadeáš Syrovátka Basket Bechyně mix 11 2 1 0 3
Matěj Vojta Lions J. Hradec mix 11 2 1 1 2
Jan Hrbek Lions J. Hradec mix 10 2 0 2 1
Vojtěch Uhlík Basket Bechyně mix 13 2 1 0 4
Ben Novák Lions J. Hradec mix 10 2 1 0 2
Tobiáš Valenčík Basket Bechyně mix 9 2 1 0 2
Viktorie Primaková Lions J. Hradec mix 10 1 0 1 1
Vojtěch Vlnas Lions J. Hradec mix 10 0 0 0 0
Vojtěch Dobeš Lions J. Hradec mix 12 0 0 0 3
Sebastián Syrovátka Basket Bechyně mix 8 0 0 0 1
Pavel Jedlička Basket Bechyně mix 11 0 0 0 2
Jakub Vöröš Basket Bechyně mix 12 0 0 0 1
Jakub Vlk Lions J. Hradec mix 11 0 0 0 1
Tým Z 2B TH TH %
Lions J. Hradec mix 12 20.9 5.9 /14.2 41.8
Tigers Č. Budějovice d 5 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basket Bechyně mix 5 13.0 0.4 /4.2 9.5
Sokol Písek Sršni h B 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Tigers Č. Budějovice h 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
ŠBK Borotín mix 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře