Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižákyně U11
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina A 1. kolo 1
Basket Ostrava
SBŠ Orlová
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SPŠ Ostrava
Preview
Základní část - skupina A 1. kolo 2
Basket Ostrava
SBŠ Orlová
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SPŠ Ostrava
Preview
Základní část - skupina A 1. kolo 3
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava Jih
1. 10. 2022
15:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
43
33
6
14
24
17
27
23
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 4
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava Jih
1. 10. 2022
16:30
5. ZŠ Třinec-Terasa 25
40
12
8
12
18
21
26
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 5
SBŠ Orlová
SBŠ Třinec
15. 10. 2022
09:30
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - skupina A 2. kolo 6
SBŠ Orlová
SBŠ Třinec
15. 10. 2022
11:00
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - skupina A 2. kolo 7
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
15. 10. 2022
12:00
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 2. kolo 8
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
15. 10. 2022
13:45
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 3. kolo 9
SBŠ Třinec
TJ Loko Krnov
5. 11. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část - skupina A 3. kolo 10
SBŠ Třinec
TJ Loko Krnov
5. 11. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část - skupina A 3. kolo 11
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Orlová
5. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 3. kolo 12
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Orlová
5. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 4. kolo 13
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava Jih
19. 11. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 4. kolo 14
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava Jih
19. 11. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 4. kolo 15
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
19. 11. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 4. kolo 16
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
19. 11. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 5. kolo 17
SBŠ Ostrava Jih
Basket Ostrava
10. 12. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 5. kolo 18
SBŠ Ostrava Jih
Basket Ostrava
10. 12. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 5. kolo 19
SBŠ Orlová
TJ Loko Krnov
10. 12. 2022
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - skupina A 5. kolo 20
SBŠ Orlová
TJ Loko Krnov
10. 12. 2022
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - skupina A 6. kolo 21
SBŠ Orlová
Basket Ostrava
14. 1. 2023
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - skupina A 6. kolo 22
SBŠ Orlová
Basket Ostrava
14. 1. 2023
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - skupina A 6. kolo 23
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Třinec
14. 1. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 6. kolo 24
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Třinec
14. 1. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 7. kolo 25
SBŠ Třinec
SBŠ Orlová
28. 1. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část - skupina A 7. kolo 26
SBŠ Třinec
SBŠ Orlová
28. 1. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část - skupina A 7. kolo 27
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
28. 1. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 7. kolo 28
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
28. 1. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 8. kolo 29
TJ Loko Krnov
SBŠ Třinec
18. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 8. kolo 30
TJ Loko Krnov
SBŠ Třinec
18. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 8. kolo 31
SBŠ Orlová
SBŠ Ostrava Jih
18. 2. 2023
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - skupina A 8. kolo 32
SBŠ Orlová
SBŠ Ostrava Jih
18. 2. 2023
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 33
SBŠ Ostrava Jih
TJ Loko Krnov
4. 3. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 34
SBŠ Ostrava Jih
TJ Loko Krnov
4. 3. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 35
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
4. 3. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 36
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
4. 3. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 37
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Jih
25. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 38
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Jih
25. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 39
TJ Loko Krnov
SBŠ Orlová
25. 3. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 40
TJ Loko Krnov
SBŠ Orlová
25. 3. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SBŠ Jih 2 1 1 73 68 3
2. SBŠ Třinec 2 1 1 68 73 3
3. Basket Ostrava 0 0 0
4. SBŠ Orlová 0 0 0
5. Loko Krnov 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Alžběta Borkalová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Viktorie Jevčičová SBŠ Orlová 9 1
Ondřej Kujawa SBŠ Třinec 11 1
Ema Lukánková SBŠ Třinec 12 1
Tereza Svobodová SBŠ Orlová 8 1
Nelly Roszková SBŠ Třinec 8 1
Hana Sadílková SBŠ Frenštát 9 1
Sebastian Ondris SBŠ Třinec 10 1
Krystian Zahraj SBŠ Třinec 11 1
Ivona Novotná SBŠ Jih 9 1
Karolína Ondráčková SBŠ Orlová 9 1
Michaela Kašperáková SBŠ Jih 11 1
Emma Paříková SBŠ Orlová 9 1
Daniela Žárská SBŠ Frenštát 10 1
Eliška Kuśnierzová SBŠ Třinec 11 1
Melisa Kučerová SBŠ Orlová 8 1
Marie Němečková SBŠ Orlová 10 1
Karolína Oczadlá SBŠ Orlová 8 1
Petra Štěrbová Basket Ostrava 9 1
Gabriela Stojáková Basket Ostrava 9 1
Marina Šplíchalová Basket Ostrava 10 1
Eliška Jonášová SBŠ Orlová 8 1
Lucie Rašková SBŠ Orlová 7 1
Aneta Wanieková SBŠ Orlová 9 1
Julie Gavenčiáková SBŠ MOaP/Slezská 8 1
Viktorie Hanusková SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Valentýna Trochtová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Denisa Štolpová SBŠ Orlová 9 1
Denisa Rudolfová SBŠ Jih 8 1
Stela Anderková SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Zuzana Sládková SBŠ Jih 11 1
Karolína Kaisrová SBŠ Jih 7 1
Tereza Holíková SBŠ Třinec 10 1
Ema Petrikovičová SBŠ Třinec 10 1
Sofie Heroldová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Michaela Schäferová Basket Ostrava 9 1
Karolína Schenkerová SBŠ Frenštát 11 1
Filip Kaňok SBŠ Třinec 11 1
Julia Bartusková SBŠ Frenštát 10 1
Martin Roik SBŠ Třinec 10 1
Olga Živníčková BK FM 10 1
Michaela Mrázová SBŠ Jih 10 1
Eliška Piontková SBŠ Jih 9 1
Sára Horsáková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Kristýna Lišková SBŠ Jih 8 1
Isabelle Milly Mackrill SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Liliana Sedláčíková SBŠ Orlová 8 1
Karolína Knýblová SBŠ Jih 9 1
Zuzana Stýskalová BK FM 10 1
Petra Bennet SBŠ Frenštát 10 1
Oliver Kaszperydes SBŠ Třinec 11 1
Veronika Marcalíková SBŠ Orlová 9 1
Marie Hodová SBŠ Jih 7 1
Anna Hodová SBŠ Jih 9 1
Adéla Kučerová SBŠ Orlová 9 1
Eliška Kolúchová SBŠ Frenštát 10 1
Klára Vašíčková SBŠ Orlová 9 1
Viktorie Matušková SBŠ Orlová 8 1
Tina Jelínková SBŠ Orlová 8 1
Viktorie Pociorková SBŠ Třinec 10 1
Ema Kubásková SBŠ Třinec 11 1
Sára Šrámková SBŠ Třinec 11 1
Elen Gelnerová SBŠ Orlová 8 1
Adam Popelář SBŠ Třinec 11 1
Nikol Iwanková SBŠ Orlová 8 1
Barbora Micklerová SBŠ Třinec 10 1
Beáta Buzková SBŠ Frenštát 10 1
Lucie Přivřelová SBŠ Jih 11 1
Robin Souček SBŠ Třinec 11 1
Adéla Michalíková SBŠ Jih 10 1
Nela Novosadová BK FM 10 1
Annabell Pussová Basket Ostrava 8 1
Izabella Lišková Basket Ostrava 6 1
Tamara Žižková Havířov 10 1
Veronika Polášková Zlín 9 1
Elena Hanáková Zlín 7 1
Eliška Klukavá Basket Ostrava 7 1
Eliška Čižmářová Zlín 8 1
Elen Ticháčková Zlín 7 1
Nela Chaloupková Zlín 8 1
Ema Dolezelova Zlín 8 1
Ema Pytlíková SBŠ Jih 7 1
Sofie Jana Podsedníková Zlín 9 1
Viktorie Filová Zlín 9 1
Natalia Žambochová Loko Krnov 8 1
Viktorie Delongová BK FM 10 1
Ella Sophia Matýsková Loko Krnov 9 1
Barbora Hojgrová Loko Krnov 7 1
Denisa Gorniaková Basket Ostrava 9 1
Nela Kübelová Loko Krnov 7 1
Barbora Gaudková Loko Krnov 8 1
Zoe Závadová Loko Krnov 10 1
Ema Labajová Loko Krnov 10 1
Tereza Macková SBŠ Jih 10 1
Eliška Kalná Loko Krnov 9 1
Natálie Parysová Loko Krnov 9 1
Elen Hanzelová Loko Krnov 10 1
Nataly Vochyánová Loko Krnov 10 1
Viktorie Supíková Havířov 8 1
Dora Strapková Loko Krnov 7 1
Pavlína Onderová BK FM 10 1
Adriana Gáliková BK FM 10 1
Tobiáš Byrtus SBŠ Třinec 10 1
Melánie Knápková Basket Ostrava 11 1
Vanesa Jakubíková SBŠ Frenštát 11 1
Anastázie Magnusková SBŠ Frenštát 9 1
Iva Kotrbová SBŠ Frenštát 10 1
Nathalie David SBŠ Frenštát 9 1
Andrea Trejbalová Basket Ostrava 10 1
Michaela Vavříčková Basket Ostrava 10 1
Matěj Pořický SBŠ Třinec 11 1
Laura Ferenčíková SBŠ Orlová 9 1
Agáta Valentová SBŠ Orlová 9 1
Eva Hasilová Havířov 11 1
Marie Schenková BK FM 11 1
Laura Figallová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Helena Sklářová Basket Ostrava 11 1
Radim Bureš SBŠ Třinec 11 1
Terezie Palčová SBŠ Jih 8 1
Ema Dvořáková BK FM 10 1
Karin Gavelčíková SBŠ Orlová 8 1
Markéta Drongová SBŠ Třinec 10 1
Klára Zacharová Havířov 11 1
Tamara Kypúsová Havířov 10 1
Nella Štrbáková Basket Ostrava 9 1
Ema Hladká Havířov 9 1
Eliška Kocourková Havířov 8 1
Izabela Kovaříkova SBŠ Frenštát 10 1
Vanesa Mužík SBŠ Frenštát 9 1
Nela Kahánková SBŠ Frenštát 10 1
Kateřina Čechová Havířov 10 1
Justýna Ratiborská Zlín 10 1
Lea Pastorová Zlín 10 1
Sofie Chovanečková Basket Ostrava 10 1
Veronika Struhařová Zlín 10 1
Nela Mrkvová Basket Ostrava 9 1
Elisabeth Bašistová Basket Ostrava 11 1
Aneta Glumbíková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Jana Stryjová Basket Ostrava 11 1
Tereza Hubníková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Eliška Pospíšková Basket Ostrava 10 1
Sofie Pustková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Dominika Trunkátová SBŠ Jih 11 1
Tereza Veselková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Aneta Šajerová Basket Ostrava 9 1
Kristýna Rošková Basket Ostrava 9 1
Viktorie Moškořová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Nicol Morysová SBŠ Jih 9 1
Bibiana Pustelník SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Ema Dlabajová Basket Ostrava 10 1
Charlota Daisy Dzurková SBŠ Jih 9 1
Karin Francová SBŠ Jih 10 1
Petra Cymorková SBŠ Třinec 10 1
Liliana Szwanová SBŠ Jih 10 1
Pavlína Jozková SBŠ Jih 9 1
Leontýna Prokešová SBŠ Orlová 9 1
Věra Dospivová SBŠ Orlová 10 1
Elen Kaděrová SBŠ Jih 9 1
Kateřina Dopiráková SBŠ Třinec 11 1
Karolína Kapusciaková SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Tereza Bittnerová SBŠ Jih 8 1
Tereza Hlaváčová SBŠ Jih 8 1
Alicja Staszko SBŠ Třinec 11 1
Eliška Stanovská SBŠ Jih 10 1
Karolína Ramešová SBŠ Třinec 11 1
Vendula Tkáčová SBŠ Třinec 10 1
Natálie Ciencialová SBŠ Třinec 10 1
Julie Podaná SBŠ Třinec 11 1
Natálie Steffková Basket Ostrava 11 1
Tereza Čeladynová SBŠ Jih 9 1
Michaela Vilášková SBŠ Jih 11 1
Sára Rochlová BK FM 10 1
Markéta Šimková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Veronika Hertvíková Basket Ostrava 11 1
Lexie Alena Pavlasová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Karolína Šmáriková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Denisa Wlodyková Basket Ostrava 10 1
Marika Vojkůvková BK FM 10 1
Natálie Pšenčíková BK FM 11 1
Izabela Hopjanová SBŠ Jih 11 1
Markéta Pařízková Zlín 10 1
Sofie Krausová SBŠ Jih 10 1
Denisa Pavlíková Havířov 11 1
Eliška Hudeczková SBŠ Jih 11 1
Ella Elblová SBŠ Jih 10 1
Simona Masnicová BK FM 11 1
Jolana Zvolánková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Barbora Prokešová SBŠ Jih 11 1
Nela Václavíková Basket Ostrava 9 1
Isabela Anlauf Havířov 11 1
Chelsea Lišková SBŠ Jih 9 1
Natálie Vedlichová SBŠ Jih 11 1
Ema Kocmundová Basket Ostrava 11 1
Elen Kocmundová Basket Ostrava 11 1
Viktorie Hnatičová Havířov 10 1
Eliška Kaderková Basket Ostrava 11 1
Adéla Domašíková SBŠ Jih 11 1
Daniela Novotná SBŠ Jih 9 1
Laura Diasová BK FM 11 1
Valerie Elblová SBŠ Jih 9 1
Adéla Košťálová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Alžběta Šnapková SBŠ Jih 9 1
Marika Petřek Basket Ostrava 9 1
Melanie Zapalačová Basket Ostrava 9 1
Kateřina Sadílková SBŠ Frenštát 8 1
Ema Bubelová SBŠ Třinec 10 1
Barbora Seberová SBŠ Třinec 10 1
Helena Šenová Zlín 10 1
Katarina Ciencialová SBŠ Třinec 11 1
Patricia Bocková SBŠ Třinec 11 1
Nikol Talášková Zlín 10 1
Nikol Pilchová SBŠ Třinec 11 1
Ellen Roszková SBŠ Třinec 10 1
Eliška Čeladynová SBŠ Jih 8 1
Valerie Linetová SBŠ Třinec 10 1
Zuzana Lichnová BK FM 10 1
Nicol Janíková BK FM 9 1
Barbora Božoňová BK FM 10 1
Adéla Cieślarová SBŠ Třinec 11 1
Markéta Valíčková BK FM 10 1
Viktor Szuscik SBŠ Třinec 11 1
Ema Pociorková SBŠ Třinec 10 1
Zuzana Stuchlíková SBŠ Třinec 9 1
Ella Sofie Vašíčková SBŠ Třinec 10 1
Anděla Lysáková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Igor Cieslar SBŠ Třinec 10 1
Kateřina Mojová Havířov 10 1
Rozálie Vavřačová SBŠ Třinec 8 1
Dominik Kubica SBŠ Třinec 10 1
Adéla Tchuřová Basket Ostrava 9 1
Irmuun Ariunjargal Basket Ostrava 9 1
Agáta Surovecká Basket Ostrava 9 1
Denisa Barčáková Basket Ostrava 8 1
Valerie Nouzovská Basket Ostrava 11 1
Alena Kaňková Basket Ostrava 8 1
Johana Sztefková SBŠ Třinec 10 1
Elen Heczková SBŠ Třinec 9 1
Ema Gavendová SBŠ Třinec 10 1
Zuzana Foretová Havířov 10 1
Eliška Majkútová Basket Ostrava 9 1
Karolína Milerská Havířov 11 1
Eliška Szczepaniková Havířov 10 1
Adéla Theimerová Havířov 10 1
Victoria Kotasová Havířov 11 1
Isabella Martinková Havířov 11 1
Anna Olšáková Havířov 11 1
Tea Szczepaniková Havířov 7 1
Anita Vidličková Basket Ostrava 8 1
Karolína Outratová SBŠ MOaP/Slezská 8 1
Laura Stochová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Aneta Janáková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Rozálie Pečtová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Anna Trunkátová SBŠ Jih 9 1
Elen Kunertová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Eliška Florčíková Basket Ostrava 11 1
Nikol Kidoňová SBŠ Třinec 10 1
Eliška Lanči SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Klára Stryjová SBŠ Třinec 9 1
Anna Buryszová Havířov 9 1
Ema Matoušková Havířov 9 1
Viktorie Hýlová Havířov 9 1
Ema Bílá Havířov 9 1
Ema Figurová Havířov 11 1
Madla Ruszová SBŠ Třinec 10 1
Anna Wojnarowská SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Marie Kaletová SBŠ Třinec 8 1
Olga Kaletová SBŠ Třinec 9 1
Amálie Pečtová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Eliška Hovancová SBŠ Třinec 7 1
Eva Běčáková SBŠ Třinec 12 1
Vanesa Vangelica Hnízdová Loko Krnov 9 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře