Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižákyně U11
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina A 1. kolo 87
SBŠ Ostrava Poruba
TJ Loko Krnov
17. 11. 2022
10:00
TJ Sokol Pustkovec
56
18
18
2
34
4
46
12
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 88
SBŠ Ostrava Poruba
TJ Loko Krnov
17. 11. 2022
11:30
TJ Sokol Pustkovec
64
14
10
4
36
4
46
12
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 1
Basket Ostrava
SBŠ Orlová
11. 12. 2022
12:30
Trojhalí
104
2
32
0
52
0
84
0
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 2
Basket Ostrava
SBŠ Orlová
11. 12. 2022
13:40
Trojhalí
109
2
21
0
51
0
74
2
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 3
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava Jih
1. 10. 2022
15:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
43
33
6
14
24
17
27
23
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 4
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava Jih
1. 10. 2022
16:30
5. ZŠ Třinec-Terasa 25
40
12
8
12
18
21
26
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 5
SBŠ Orlová
SBŠ Třinec
15. 10. 2022
09:30
ZŠ Školní Orlová 0
72
0
12
0
35
0
53
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 6
SBŠ Orlová
SBŠ Třinec
15. 10. 2022
11:00
ZŠ Školní Orlová 0
85
0
19
0
37
0
63
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 7
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
15. 10. 2022
12:00
Hala TJ Lokomotiva 2
130
0
42
0
27
0
32
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 8
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
15. 10. 2022
13:45
Hala TJ Lokomotiva 2
124
0
34
0
25
0
33
2
32
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 89
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Ostrava Poruba
4. 11. 2022
15:45
ZŠ MUDr. Lukášové 12
42
4
8
4
18
10
28
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 90
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Ostrava Poruba
4. 11. 2022
16:45
ZŠ MUDr. Lukášové
28
21
4
12
12
12
12
14
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 9
SBŠ Třinec
TJ Loko Krnov
5. 11. 2022
09:30
5. ZŠ Třinec-Terasa
78
24
18
10
44
12
60
22
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 10
SBŠ Třinec
TJ Loko Krnov
5. 11. 2022
11:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
81
7
19
6
35
6
57
7
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 11
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Orlová
6. 11. 2022
14:00
Hala Sportovního Gymnázia
70
6
16
2
40
2
58
4
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 12
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Orlová
6. 11. 2022
15:30
Hala Sportovního Gymnázia
76
4
18
0
38
0
56
4
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 81
SBŠ Ostrava Poruba
Basket Ostrava
14. 12. 2022
16:00
TJ Sokol Pustkovec 14
28
0
6
4
16
10
22
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 82
SBŠ Ostrava Poruba
Basket Ostrava
14. 12. 2022
17:30
TJ Sokol Pustkovec 29
39
4
16
8
29
21
33
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 83
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Orlová
19. 11. 2022
10:00
TJ Sokol Pustkovec
90
8
18
4
50
6
64
8
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 13
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava Jih
19. 11. 2022
10:00
Hala TJ Lokomotiva 18
72
10
12
12
34
16
54
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 84
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Orlová
19. 11. 2022
11:15
TJ Sokol Pustkovec
107
2
22
0
50
0
84
0
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 14
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava Jih
19. 11. 2022
11:45
Hala TJ Lokomotiva 30
64
4
24
17
44
21
58
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 15
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
19. 11. 2022
15:00
Trojhalí
38
27
16
2
20
5
30
13
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 16
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
19. 11. 2022
16:30
Trojhalí
46
16
4
2
18
8
28
14
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 85
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava Poruba
10. 12. 2022
09:30
5. ZŠ Třinec-Terasa 6
79
4
24
6
39
6
63
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 19
SBŠ Orlová
TJ Loko Krnov
10. 12. 2022
10:00
ZŠ Mládí, Orlová 12
26
0
10
4
16
4
24
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 86
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava Poruba
10. 12. 2022
11:00
5. ZŠ Třinec-Terasa 10
78
6
20
8
38
8
58
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 17
SBŠ Ostrava Jih
Basket Ostrava
10. 12. 2022
11:00
Hala Sportovního Gymnázia 15
69
3
18
9
26
15
45
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 20
SBŠ Orlová
TJ Loko Krnov
10. 12. 2022
11:15
ZŠ Mládí, Orlová 16
26
9
2
11
10
16
15
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 18
SBŠ Ostrava Jih
Basket Ostrava
10. 12. 2022
12:30
Hala Sportovního Gymnázia 25
47
2
11
11
26
19
35
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 91
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava Poruba
15. 1. 2023
09:00
Hala TJ Lokomotiva 13
81
0
25
2
43
6
61
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 21
SBŠ Orlová
Basket Ostrava
7. 1. 2023
10:00
ZŠ Mládí, Orlová 10
81
4
26
4
44
10
58
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 92
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava Poruba
15. 1. 2023
10:45
Hala TJ Lokomotiva 8
86
0
18
0
34
4
60
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 22
SBŠ Orlová
Basket Ostrava
7. 1. 2023
11:15
ZŠ Mládí, Orlová 10
78
4
9
6
35
6
66
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 23
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Třinec
8. 1. 2023
12:00
Hala Sportovního Gymnázia
54
30
18
10
28
13
38
23
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 24
SBŠ Ostrava Jih
SBŠ Třinec
8. 1. 2023
13:30
Hala Sportovního Gymnázia
57
29
14
9
23
20
47
20
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 27
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 7. kolo 28
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 7. kolo 25
SBŠ Třinec
SBŠ Orlová
28. 1. 2023
09:30
5. ZŠ Třinec-Terasa
70
0
14
0
34
0
58
0
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 26
SBŠ Třinec
SBŠ Orlová
28. 1. 2023
11:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
68
0
12
0
34
0
56
0
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 93
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Ostrava Jih
25. 1. 2023
16:45
TJ Sokol Pustkovec
38
10
12
3
22
7
30
8
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 94
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Ostrava Jih
25. 1. 2023
17:45
TJ Sokol Pustkovec
39
20
17
0
27
3
37
3
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 95
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Poruba
18. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 8. kolo 96
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Poruba
18. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 8. kolo 29
TJ Loko Krnov
SBŠ Třinec
18. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 8. kolo 30
TJ Loko Krnov
SBŠ Třinec
18. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 8. kolo 31
SBŠ Orlová
SBŠ Ostrava Jih
18. 2. 2023
-
ZŠ Mládí, Orlová
Preview
Základní část - skupina A 8. kolo 32
SBŠ Orlová
SBŠ Ostrava Jih
18. 2. 2023
-
ZŠ Mládí, Orlová
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 97
SBŠ Orlová
SBŠ Ostrava Poruba
4. 3. 2023
-
ZŠ Mládí, Orlová
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 98
SBŠ Orlová
SBŠ Ostrava Poruba
4. 3. 2023
-
ZŠ Mládí, Orlová
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 33
SBŠ Ostrava Jih
TJ Loko Krnov
4. 3. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 34
SBŠ Ostrava Jih
TJ Loko Krnov
4. 3. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 35
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
4. 3. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 36
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
4. 3. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 99
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Třinec
25. 3. 2023
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 100
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Třinec
25. 3. 2023
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 37
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Jih
25. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 38
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Jih
25. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 39
TJ Loko Krnov
SBŠ Orlová
25. 3. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 40
TJ Loko Krnov
SBŠ Orlová
25. 3. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Hráč Tým Věk Z
Alžběta Borkalová SBŠ MOaP/Slezská 12 1
Karolína Kaisrová SBŠ Jih 8 1
Anastázie Magnusková SBŠ Frenštát 10 1
Vanesa Jakubíková SBŠ Frenštát 12 1
Tobiáš Byrtus SBŠ Třinec 11 1
Lucie Přivřelová SBŠ Jih 12 1
Isabel Václavíková SBŠ Poruba 11 1
Sofie Heroldová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Beáta Buzková SBŠ Frenštát 11 1
Zuzana Sládková SBŠ Jih 12 1
Nathalie David SBŠ Frenštát 10 1
Stela Anderková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Isabella Kotková SBŠ Poruba 10 1
Denisa Rudolfová SBŠ Jih 9 1
Denisa Štolpová SBŠ Orlová 10 1
Eliška Valášková SBŠ Poruba 8 1
Ema Trávníčková SBŠ Poruba 11 1
Klára Jeřábková SBŠ Poruba 11 1
Valentýna Trochtová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Iva Kotrbová SBŠ Frenštát 11 1
Andrea Trejbalová Basket Ostrava 11 1
Julie Gavenčiáková SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Terezie Palčová SBŠ Jih 9 1
Markéta Michalíková SBŠ Jih 9 1
Ema Hladká Havířov 10 1
Nella Štrbáková Basket Ostrava 10 1
Tamara Kypúsová Havířov 11 1
Klára Zacharová Havířov 12 1
Markéta Drongová SBŠ Třinec 11 1
Karin Gavelčíková SBŠ Orlová 9 1
Melánie Knápková Basket Ostrava 12 1
Michaela Vavříčková Basket Ostrava 11 1
Radim Bureš SBŠ Třinec 12 1
Helena Sklářová Basket Ostrava 12 1
Laura Figallová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Marie Schenková BK FM 12 1
Eva Hasilová Havířov 12 1
Agáta Valentová SBŠ Orlová 10 1
Laura Ferenčíková SBŠ Orlová 10 1
Matěj Pořický SBŠ Třinec 12 1
Viktorie Hanusková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Sára Hoferková SBŠ Poruba 11 1
Izabela Kovaříková SBŠ Frenštát 11 1
Barbora Micklerová SBŠ Třinec 11 1
Tereza Svobodová SBŠ Orlová 9 1
Ema Lukánková SBŠ Třinec 13 1
Ondřej Kujawa SBŠ Třinec 12 1
Tereza Holíková SBŠ Třinec 11 1
Karolína Oczadlá SBŠ Orlová 9 1
Ema Petrikovičová SBŠ Třinec 11 1
Veronika Marcalíková SBŠ Orlová 10 1
Nikol Iwanková SBŠ Orlová 9 1
Hana Sadílková SBŠ Frenštát 10 1
Adam Popelář SBŠ Třinec 12 1
Elen Gelnerová SBŠ Orlová 9 1
Sára Šrámková SBŠ Třinec 12 1
Ema Kubásková SBŠ Třinec 12 1
Viktorie Pociorková SBŠ Třinec 11 1
Tina Jelínková SBŠ Orlová 9 1
Viktorie Matušková SBŠ Orlová 9 1
Klára Vašíčková SBŠ Orlová 10 1
Nelly Roszková SBŠ Třinec 9 1
Sebastian Ondris SBŠ Třinec 11 1
Aneta Wanieková SBŠ Orlová 10 1
Marie Němečková SBŠ Orlová 11 1
Lucie Rašková SBŠ Orlová 8 1
Štěpánka Krejčířová SBŠ Poruba 10 1
Eliška Václavíková SBŠ Poruba 10 1
Eliška Jonášová SBŠ Orlová 9 1
Marina Šplíchalová Basket Ostrava 11 1
Gabriela Stojáková Basket Ostrava 10 1
Petra Štěrbová Basket Ostrava 10 1
Viktorie Jevčičová SBŠ Orlová 10 1
Krystian Zahraj SBŠ Třinec 12 1
Melisa Kučerová SBŠ Orlová 9 1
Eliška Kuśnierzová SBŠ Třinec 12 1
Daniela Žárská SBŠ Frenštát 11 1
Emma Paříková SBŠ Orlová 10 1
Michaela Kašperáková SBŠ Jih 12 1
Karolína Ondráčková SBŠ Orlová 10 1
Ivona Novotná SBŠ Jih 10 1
Viktorie Kaiserová SBŠ Poruba 8 1
Eliška Kocourková Havířov 9 1
Vanesa Mužík SBŠ Frenštát 10 1
Adéla Kučerová SBŠ Orlová 10 1
Kateřina Kubíčková SBŠ Jih 10 1
Nela Seberová SBŠ Jih 9 1
Isabel Kostková Basket Ostrava 8 1
Elena Zabrzecká SBŠ Orlová 10 1
Simona Zabrzecká SBŠ Orlová 7 1
Marie Mamulová SBŠ Orlová 10 1
Anna Uhlařová SBŠ Poruba 10 1
Amálie Kudělková SBŠ Jih 10 1
Izabela Drobná SBŠ Orlová 9 1
Květa Boháčová Havířov 10 1
Anna Heczková SBŠ Orlová 10 1
Markéta Chytilová Basket Ostrava 8 1
Nela Račáková SBŠ Poruba 10 1
Nikol Šusteková SBŠ Jih 9 1
Laura Švolíková SBŠ Jih 10 1
Ludmila Sovadinová Loko Krnov 10 1
Vanesa Vangelica Hnízdová Loko Krnov 10 1
Dora Strapková Loko Krnov 8 1
Viktorie Staszková SBŠ Třinec 11 1
Karolína Boháčová Havířov 11 1
Barbora Běhulová Zlín 11 1
Ester Kaniová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Tiara Gáborová Basket Ostrava 11 1
Eliška Šnoblová Basket Ostrava 9 1
Ester Sikorová SBŠ Třinec 11 1
Nicoll Eckertová Basket Ostrava 9 1
Adél Šindelářová SBŠ Třinec 10 1
Julie Wawrzycka Basket Ostrava 9 1
Kateřina Kwiecinská SBŠ Orlová 7 1
Evelína Hanáková Basket Ostrava 11 1
Ema Bartulíková Havířov 11 1
Andrea Bulavová Basket Ostrava 7 1
Melánie Jankůjová Loko Krnov 12 1
Helena Šedinová Basket Ostrava 9 1
Laura Böhmová Havířov 8 1
Hana Hůrková SBŠ Jih 11 1
Elen Koščová Havířov 10 1
Rozálie Kijanicová Basket Ostrava 9 1
Natálie Kraft SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Anna Válková Zlín 11 1
Viktorie Supíková Havířov 9 1
Nela Kahánková SBŠ Frenštát 11 1
Annabell Pussová Basket Ostrava 9 1
Elen Ticháčková Zlín 8 1
Eliška Čižmářová Zlín 9 1
Eliška Klukavá Basket Ostrava 8 1
Elena Hanáková Zlín 8 1
Veronika Polášková Zlín 10 1
Tamara Žižková Havířov 11 1
Izabella Lišková Basket Ostrava 7 1
Nela Novosadová BK FM 11 1
Ema Doleželová Zlín 9 1
Pavlína Onderová BK FM 11 1
Viktorie Delongová BK FM 11 1
Adriana Gáliková BK FM 11 1
Ema Dvořáková BK FM 11 1
Sofie Chovanečková Basket Ostrava 11 1
Lea Pastorová Zlín 11 1
Justýna Ratiborská Zlín 11 1
Kateřina Čechová Havířov 11 1
Nela Chaloupková Zlín 9 1
Ema Pytlíková SBŠ Jih 8 1
Veronika Ingrová Zlín 10 1
Barbora Gaudková Loko Krnov 9 1
Aneta Hanáková Zlín 11 1
Nataly Vochyánová Loko Krnov 11 1
Elen Hanzelová Loko Krnov 11 1
Natálie Parysová Loko Krnov 10 1
Eliška Kalná Loko Krnov 10 1
Tereza Macková SBŠ Jih 11 1
Ema Labajová Loko Krnov 11 1
Zoe Závadová Loko Krnov 11 1
Nela Kübelová Loko Krnov 8 1
Sofie Jana Podsedníková Zlín 10 1
Denisa Gorniaková Basket Ostrava 10 1
Barbora Hojgrová Loko Krnov 8 1
Ella Sophia Matýsková Loko Krnov 10 1
Denisa Krnáčová Loko Krnov 12 1
Natalia Žambochová Loko Krnov 9 1
Gabriela Berková SBŠ Poruba 9 1
Adéla Michalíková SBŠ Jih 11 1
Viktorie Filová Zlín 10 1
Eliška Kolúchová SBŠ Frenštát 11 1
Anna Hodová SBŠ Jih 10 1
Elisabeth Bašistová Basket Ostrava 12 1
Bibiana Pustelník SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Petra Cymorková SBŠ Třinec 11 1
Aneta Glumbíková SBŠ MOaP/Slezská 12 1
Anna Maria Besuchová SBŠ Poruba 10 1
Nela Valášková SBŠ Poruba 10 1
Karin Francová SBŠ Jih 11 1
Charlota Daisy Dzurková SBŠ Jih 10 1
Ema Dlabajová Basket Ostrava 11 1
Nicol Morysová SBŠ Jih 10 1
Leontýna Prokešová SBŠ Orlová 10 1
Viktorie Moškořová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Kristýna Rošková Basket Ostrava 10 1
Aneta Šajerová Basket Ostrava 10 1
Aneta Chowaniecová SBŠ Poruba 10 1
Tereza Veselková SBŠ MOaP/Slezská 12 1
Anna Chudíková SBŠ Poruba 10 1
Aneta Bártková SBŠ Poruba 10 1
Dominika Trunkátová SBŠ Jih 12 1
Pavlína Jozková SBŠ Jih 10 1
Věra Dospivová SBŠ Orlová 11 1
ELEN TVRDÁ SBŠ Poruba 11 1
Natálie Ciencialová SBŠ Třinec 11 1
Helena Bohušová SBŠ Poruba 11 1
Karolína Milerská Havířov 12 1
Zuzana Foretová Havířov 11 1
Melanie Zapalačová Basket Ostrava 10 1
Michaela Vilášková SBŠ Jih 12 1
Marika Petřek Basket Ostrava 10 1
Julie Podaná SBŠ Třinec 12 1
Vendula Tkáčová SBŠ Třinec 11 1
Elen Kaděrová SBŠ Jih 10 1
Karolína Ramešová SBŠ Třinec 12 1
Eliška Stanovská SBŠ Jih 11 1
Alicja Staszko SBŠ Třinec 12 1
Tereza Hlaváčová SBŠ Jih 9 1
Tereza Bittnerová SBŠ Jih 9 1
Karolína Kapusciaková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Kateřina Dopiráková SBŠ Třinec 12 1
Monika Židková SBŠ Poruba 11 1
Ella Marie Copová SBŠ Poruba 10 1
Hana Valková SBŠ Poruba 11 1
Adéla Theimerová Havířov 11 1
Markéta Pařízková Zlín 11 1
Jolana Zvolánková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Sára Rochlová BK FM 11 1
Simona Masnicová BK FM 12 1
Ella Elblová SBŠ Jih 11 1
Eliška Hudeczková SBŠ Jih 12 1
Denisa Pavlíková Havířov 12 1
Sofie Krausová SBŠ Jih 11 1
Izabela Hopjanová SBŠ Jih 12 1
Isabela Anlauf Havířov 12 1
Dominika Marušáková SBŠ Poruba 11 1
Natálie Pšenčíková BK FM 12 1
Marika Vojkůvková BK FM 11 1
Denisa Wlodyková Basket Ostrava 11 1
Karolína Šmáriková SBŠ MOaP/Slezská 12 1
Lexie Alena Pavlasová SBŠ MOaP/Slezská 12 1
Veronika Hertvíková Basket Ostrava 12 1
Markéta Šimková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Nela Václavíková Basket Ostrava 10 1
Chelsea Lišková SBŠ Jih 10 1
Sofie Pustková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Adéla Košťálová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Eliška Pospíšková Basket Ostrava 11 1
Tereza Hubníková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Jana Stryjová Basket Ostrava 12 1
Natálie Steffková Basket Ostrava 12 1
Liliana Szwanová SBŠ Jih 11 1
Tereza Čeladynová SBŠ Jih 10 1
Barbora Prokešová SBŠ Jih 12 1
Alžběta Šnapková SBŠ Jih 10 1
Valerie Elblová SBŠ Jih 10 1
Eliška Ličková SBŠ Poruba 12 1
Laura Diasová BK FM 12 1
Daniela Novotná SBŠ Jih 10 1
Adéla Domašíková SBŠ Jih 12 1
Eliška Kaderková Basket Ostrava 12 1
Viktorie Hnatičová Havířov 11 1
Elen Kocmundová Basket Ostrava 12 1
Ema Kocmundová Basket Ostrava 12 1
Natálie Vedlichová SBŠ Jih 12 1
Eliška Szczepaniková Havířov 11 1
Victoria Kotasová Havířov 12 1
Marie Hodová SBŠ Jih 8 1
Rozálie Vavřačová SBŠ Třinec 9 1
Alena Kaňková Basket Ostrava 9 1
Valerie Nouzovská Basket Ostrava 12 1
Denisa Barčáková Basket Ostrava 9 1
Agáta Surovecká Basket Ostrava 10 1
Irmuun Ariunjargal Basket Ostrava 10 1
Adéla Tchuřová Basket Ostrava 10 1
Dominik Kubica SBŠ Třinec 11 1
Kateřina Mojová Havířov 11 1
Kateřina Sadílková SBŠ Frenštát 9 1
Igor Cieslar SBŠ Třinec 11 1
Anděla Lysáková SBŠ MOaP/Slezská 12 1
Ella Sofie Vašíčková SBŠ Třinec 11 1
Zuzana Stuchlíková SBŠ Třinec 10 1
Viktor Szuscik SBŠ Třinec 12 1
Ema Bubelová SBŠ Třinec 11 1
Markéta Valíčková BK FM 11 1
Adéla Cieślarová SBŠ Třinec 12 1
Johana Sztefková SBŠ Třinec 11 1
Nela Mrkvová Basket Ostrava 10 1
Nicol Janíková BK FM 10 1
Kristýna Lišková SBŠ Jih 9 1
Oliver Kaszperydes SBŠ Třinec 12 1
Michaela Schäferová Basket Ostrava 10 1
Petra Bennet SBŠ Frenštát 11 1
Zuzana Stýskalová BK FM 11 1
Karolína Knýblová SBŠ Jih 10 1
Liliana Sedláčíková SBŠ Orlová 9 1
Isabelle Milly Mackrill SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Sára Horsáková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Robin Souček SBŠ Třinec 12 1
Eliška Piontková SBŠ Jih 10 1
Michaela Mrázová SBŠ Jih 11 1
Olga Živníčková BK FM 11 1
Martin Roik SBŠ Třinec 11 1
Julia Bartusková SBŠ Frenštát 11 1
Filip Kaňok SBŠ Třinec 12 1
Karolína Schenkerová SBŠ Frenštát 12 1
Veronika Struhařová Zlín 11 1
Barbora Božoňová BK FM 11 1
Zuzana Lichnová BK FM 11 1
Isabella Martinková Havířov 12 1
Elen Kunertová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Ema Matoušková Havířov 10 1
Diana Stepanenko SBŠ Poruba 11 1
Anna Buryszová Havířov 10 1
Klára Stryjová SBŠ Třinec 10 1
Eliška Lanči SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Eliška Florčíková Basket Ostrava 12 1
Eliška Majkútová Basket Ostrava 10 1
Anna Trunkátová SBŠ Jih 10 1
Ema Bílá Havířov 10 1
Viktoria Valková SBŠ Poruba 8 1
Rozálie Pečtová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Aneta Janáková SBŠ MOaP/Slezská 12 1
Laura Stochová SBŠ MOaP/Slezská 12 1
Karolína Outratová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Anita Vidličková Basket Ostrava 9 1
Tea Szczepaniková Havířov 8 1
Anna Olšáková Havířov 12 1
Viktorie Hýlová Havířov 10 1
Ema Figurová Havířov 12 1
Valerie Linetová SBŠ Třinec 11 1
Elen Heczková SBŠ Třinec 10 1
Eliška Čeladynová SBŠ Jih 9 1
Ellen Roszková SBŠ Třinec 11 1
Nikol Pilchová SBŠ Třinec 12 1
Nikol Talášková Zlín 11 1
Patricia Bocková SBŠ Třinec 12 1
Katarina Ciencialová SBŠ Třinec 12 1
Helena Šenová Zlín 11 1
Barbora Seberová SBŠ Třinec 11 1
Ema Pociorková SBŠ Třinec 11 1
Madla Ruszová SBŠ Třinec 11 1
Ema Gavendová SBŠ Třinec 11 1
Nikol Kidoňová SBŠ Třinec 11 1
Eva Běčáková SBŠ Třinec 13 1
Eliška Hovancová SBŠ Třinec 8 1
Amálie Pečtová SBŠ MOaP/Slezská 12 1
Olga Kaletová SBŠ Třinec 10 1
Marie Kaletová SBŠ Třinec 9 1
Anna Wojnarowská SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Nina Cmielová Basket Ostrava 8 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Keřt Lukáš 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře