Přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
USK Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Kbely
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 4
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 5
Basketbal Kunratice
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 7
Tygři Praha
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 8
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 9
BA Sparta
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 10
BA Radotín
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 12
Sokol Kbely
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 13
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 15
TJ Sokol Dubeč
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 14
Basketbal Kunratice
Sokol Žižkov Cubs
23. 10. 2022
09:30
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 4. kolo 17
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 4. kolo 18
BA Sparta
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 4. kolo 19
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 4. kolo 20
USK Praha
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 5. kolo 22
TJ Sokol Pražský
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 5. kolo 24
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 5. kolo 25
Tygři Praha
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 5. kolo 23
Basketbal Kunratice
BA Radotín
23. 10. 2022
11:15
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 6. kolo 27
BA Sparta
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 6. kolo 28
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 6. kolo 29
USK Praha
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 6. kolo 30
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 32
Basketbal Kunratice
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 33
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 34
Tygři Praha
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 35
Sokol Žižkov Cubs
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 38
USK Praha
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 39
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 40
TJ Sokol Pražský
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 37
BA Radotín
Sokol Žižkov Cubs
23. 10. 2022
13:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 9. kolo 42
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 43
Tygři Praha
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 44
Sokol Žižkov Cubs
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 45
BA Sparta
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 47
BA Sparta
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 48
Sokol Žižkov Cubs
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 49
Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 50
TJ Sokol Dubeč
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 52
Basketbal Kunratice
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 53
TJ Sokol Pražský
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 54
Sokol Kbely
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 55
USK Praha
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 57
BA Radotín
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 58
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 59
Sokol Žižkov Cubs
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 60
Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 62
TJ Sokol Dubeč
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 63
Basketbal Kunratice
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 64
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 65
Sokol Kbely
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 67
USK Praha
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 68
BA Radotín
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 69
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 70
Sokol Žižkov Cubs
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 72
Tygři Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 73
TJ Sokol Dubeč
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 74
Basketbal Kunratice
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 75
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 77
Sokol Kbely
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 78
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 79
BA Radotín
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 80
BA Sparta
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 82
Sokol Žižkov Cubs
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 83
Tygři Praha
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 84
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 85
Basketbal Kunratice
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 87
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 88
Sokol Kbely
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 89
USK Praha
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 90
BA Radotín
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 92
USK Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 93
Sokol Kbely
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 94
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 95
Basketbal Kunratice
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 97
Tygři Praha
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 98
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 99
BA Sparta
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 100
BA Radotín
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 102
Sokol Kbely
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 103
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 104
Basketbal Kunratice
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 105
TJ Sokol Dubeč
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 107
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 108
BA Sparta
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 109
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 110
USK Praha
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 23. kolo 112
TJ Sokol Pražský
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 23. kolo 113
Basketbal Kunratice
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 23. kolo 114
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 23. kolo 115
Tygři Praha
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 24. kolo 117
BA Sparta
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 24. kolo 118
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 24. kolo 119
USK Praha
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 24. kolo 120
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 25. kolo 122
Basketbal Kunratice
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 25. kolo 123
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 25. kolo 124
Tygři Praha
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 25. kolo 125
Sokol Žižkov Cubs
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 26. kolo 127
BA Radotín
Sokol Žižkov Cubs
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 26. kolo 128
USK Praha
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 26. kolo 129
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 26. kolo 130
TJ Sokol Pražský
Basketbal Kunratice
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 27. kolo 132
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 27. kolo 133
Tygři Praha
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 27. kolo 134
Sokol Žižkov Cubs
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 27. kolo 135
BA Sparta
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. USK Praha 0 0 0
2. Sokol Kbely 0 0 0
3. Sokol Pražský 0 0 0
4. Basketbal Kunratice 0 0 0
5. Tygři Praha 0 0 0
6. Sokol Žižkov Cubs 0 0 0
7. BA Sparta 0 0 0
8. BA Radotín 0 0 0
9. TJ Sokol Dubeč 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Matěj Šnobl Tygři Praha 11 1
Jakub Myška BA Sparta 10 1
Jan Kolář Sokol Pražský 11 1
Filip Pašek Tygři Praha 9 1
Antonín Václav Hess BA Sparta 11 1
Tomáš Pirkl USK Praha 11 1
Vincent Vurm Tygři Praha 11 1
Jan Řičica BA Sparta 11 1
Andre Pekergin Tygři Praha 10 1
Pavel Vondráček Tygři Praha 9 1
Tomáš Hrníčko Sokol Kbely 9 1
Šimon Gába BA Sparta 11 1
Martin Přibyl Sokol Kbely 10 1
Radim Bouda Sokol Kbely 10 1
Matěj Jirsa Tygři Praha 9 1
Richard Sedláček Sokol Kbely 10 1
Antonín Řezníček BA Sparta 11 1
Oliver Rančák Basketbal Kunratice 8 1
Zdeněk Nesveda Basketbal Kunratice 9 1
Vít Bartoš Sokol Kbely 8 1
Oliver Ténai Sokol Kbely 9 1
Luka Makila Sokol Pražský 9 1
Noah Müeller BA Sparta 10 1
Jáchym Šlechtický Sokol Pražský 10 1
Jakub Hlavatý Basketbal Kunratice 8 1
Marek Houdek Basketbal Kunratice 7 1
David Grmolenský Basketbal Kunratice 10 1
Samuel Záveský Tygři Praha 10 1
Sebastian Třešňák Tygři Praha 11 1
Mark Gololobov BA Sparta 10 1
Ondřej Hubáček Basketbal Kunratice 9 1
Deniz Öztekin Sokol Žižkov Cubs 9 1
Hugo Šefraný Sokol Žižkov Cubs 10 1
Michal Synčák Tygři Praha 9 1
Filip Havel Sokol Žižkov Cubs 9 1
Adam Ježovít Sokol Žižkov Cubs 10 1
David Bezpalec Sokol Žižkov Cubs 10 1
Tomáš Caputa Tygři Praha 10 1
Jonáš Daneš Basketbal Kunratice 8 1
Richard Greženi Basketbal Kunratice 9 1
Adam Glaser Basketbal Kunratice 7 1
Eduard Hraška Basketbal Kunratice 10 1
Otakar Hraška Basketbal Kunratice 10 1
Vincent Chmelař Basketbal Kunratice 7 1
Jaroslav Šich Tygři Praha 10 1
Pavel Krejčí Basketbal Kunratice 10 1
Patrik Maňák Basketbal Kunratice 10 1
Jonáš Mencl Basketbal Kunratice 8 1
Martin Novák Basketbal Kunratice 10 1
Vojtěch Ptačinský Basketbal Kunratice 10 1
Jan Richtr Basketbal Kunratice 9 1
Štěpán Štorkán Basketbal Kunratice 9 1
Michal Vávra Basketbal Kunratice 10 1
Martin Halámek Tygři Praha 9 1
Jakub Drdácký Tygři Praha 9 1
Alexander Hradil Sokol Žižkov Cubs 10 1
Filip Resler Tygři Praha 9 1
Antonín Bětík Basketbal Kunratice 10 1
Ondřej Jakl BA Sparta 9 1
Rostislav Hušák Sokol Žižkov Cubs 9 1
David Novák Sokol Kbely 9 1
Ondřej Čáp TJ Sokol Dubeč 9 1
Nikola Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 9 1
Matyáš Dvořák Sokol Kbely 10 1
Mikuláš Ládek USK Praha 9 1
Vojtěch Mühlbauer Sokol Kbely 10 1
Jáchym Šedivý Basketbal Kunratice 10 1
Adam Kaplan USK Praha 10 1
Mikuláš Prajzler USK Praha 10 1
Alexandr Šlesinger USK Praha 10 1
Antonín Lauda TJ Sokol Dubeč 9 1
Jan Jirmásek TJ Sokol Dubeč 10 1
Václav Nenutil TJ Sokol Dubeč 10 1
Matyáš Šilhánek TJ Sokol Dubeč 10 1
Šimon Lanča TJ Sokol Dubeč 10 1
Matěj Šára Tygři Praha 10 1
Štěpán Dubitzký TJ Sokol Dubeč 9 1
Michael Dimitrov USK Praha 9 1
Marcel Kašpar USK Praha 10 1
Donovan Suarez Sokol Žižkov Cubs 10 1
Damian Filip Sokol Žižkov Cubs 10 1
Adam Matějovský USK Praha 9 1
Antonín Chvál TJ Sokol Dubeč 8 1
Jakub Voharčík Sokol Kbely 9 1
David Grgula Sokol Kbely 10 1
Oleh Demchyk Sokol Kbely 10 1
Jiří Rauer Sokol Kbely 9 1
Theodore Temperante TJ Sokol Dubeč 10 1
Patrik Netolický Tygři Praha 9 1
Jan Kolomazník BA Sparta 8 1
Aleš Veselý Tygři Praha 9 1
Carlo Lichtenberg BA Sparta 9 1
Eduard Krčah BA Sparta 8 1
Adam Kratochvíl BA Sparta 9 1
Omer Gušmirovič Sokol Pražský 10 1
Kamron Rajabiy Tygři Praha 11 1
Albrecht Černík Sokol Pražský 9 1
Robert Rodriguez Jimenez USK Praha 8 1
Maxmilian Grill USK Praha 9 1
Lukáš Petlan USK Praha 8 1
Tomáš Nguyen Huy Quan Bao Sokol Pražský 10 1
Tomáš Valkovič Sokol Žižkov Cubs 10 1
Filip Čermák Basketbal Kunratice 8 1
Matyáš Pěkný Basketbal Kunratice 10 1
Filip Gebauer Basketbal Kunratice 9 1
Jonáš Grund Basketbal Kunratice 10 1
Jurajda Prokop Basketbal Kunratice 9 1
Roko Prskalo Tygři Praha 9 1
Dmytro Tymko Sokol Kbely 10 1
Kryštof Hartoš TJ Sokol Dubeč 10 1
Lukáš Knor Tygři Praha 10 1
Štěpán Havránek TJ Sokol Dubeč 10 1
Benjamín Filo TJ Sokol Dubeč 10 1
Jakub Weiss TJ Sokol Dubeč 9 1
Václav Plesník TJ Sokol Dubeč 9 1
Robin Beneš TJ Sokol Dubeč 10 1
Adam Skrbek Sokol Žižkov Cubs 10 1
David Mejzr Sokol Žižkov Cubs 10 1
Oscar Armah Sokol Žižkov Cubs 9 1
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 10 1
Hynek Klíma Sokol Pražský 10 1
Tomáš Procházka Sokol Kbely 11 1
Jan Štros Sokol Kbely 10 1
Alex Novák Tygři Praha 11 1
Jan Brůček Sokol Kbely 10 1
Natanael Petrtýl USK Praha 10 1
Tadeáš Hůrka USK Praha 11 1
Antonín Geršl BA Sparta 10 1
Jakub Jeřábek BA Sparta 10 1
Adam Matějíček USK Praha 11 1
Daniel Svatoň BA Sparta 10 1
Damián Fibír USK Praha 11 1
Martin Rakušan Sokol Pražský 10 1
Gorjan Kovačevský Sokol Kbely 11 1
Filip Štulc Sokol Pražský 10 1
Richard Štulc Sokol Pražský 8 1
Antonín Foit USK Praha 11 1
Martin Marek Sokol Pražský 10 1
Adam Havlíček Sokol Pražský 10 1
Jan Panáček USK Praha 11 1
Tomáš Robson USK Praha 11 1
Jakub Novotný Sokol Pražský 10 1
Tobias Chukwuma Azih Sokol Pražský 11 1
Abou Jan Ba Sokol Pražský 11 1
Matěj Brodský BA Sparta 11 1
Jakub Konarovský Sokol Pražský 10 1
Miloš Procházka Sokol Kbely 9 1
Karel Kašpárek Sokol Kbely 10 1
Vojtěch Hruška Sokol Kbely 11 1
Kristián Šobr BA Sparta 11 1
Jan Pašek Sokol Pražský 11 1
David Gregor Sokol Pražský 11 1
Ondřej Kroupa Sokol Pražský 11 1
Matěj Buchvaldek Sokol Pražský 11 1
Eliáš Zavadil Sokol Pražský 11 1
Michal Matoulek Sokol Pražský 11 1
Jaroslav Kasyanov Sokol Pražský 11 1
Filip Petrovichev Tygři Praha 11 1
Lukáš Zbroj Tygři Praha 11 1
Ondřej Havránek USK Praha 11 1
Adam Baláž USK Praha 11 1
Adam Temilade Horčička Sokol Pražský 11 1
Patrik Očadlík Sokol Pražský 11 1
Jakub Hartl Sokol Pražský 10 1
Čeněk Komárek USK Praha 11 1
Samuel Malik Shweiki BA Sparta 11 1
Jan Matěj Krupička BA Sparta 11 1
Adam Husák Tygři Praha 10 1
Filip Nguyen BA Sparta 11 1
Tomáš Dobeš BA Sparta 11 1
Jan Bartáček BA Sparta 11 1
Kryštof Světlík Sokol Pražský 10 1
Jakub Šindler Sokol Pražský 9 1
Daniel Kalina Sokol Pražský 10 1
Vítek Blanda Sokol Pražský 11 1
Albert Spěvák Sokol Pražský 11 1
Antonín Konarovský Sokol Pražský 8 1
Štěpán Hruška Sokol Kbely 11 1
Daniel Suk BA Sparta 11 1
Matyáš Hartmann Sokol Kbely 10 1
Martin Douša Sokol Kbely 10 1
Marek Grynhoff Sokol Žižkov Cubs 9 1
Samuel Cinger Sokol Pražský 11 1
Filip Varvařovský Sokol Žižkov Cubs 10 1
Tadeáš Chvosta Sokol Kbely 11 1
Jonáš Tureček Sokol Pražský 11 1
Adam Fridrich Tygři Praha 11 1
Sebastian Vait Tygři Praha 10 1
David Mucha Sokol Pražský 10 1
Hynek Sochor Sokol Pražský 11 1
Jakub Ponert Sokol Kbely 11 1
Aleksandar Vuk Obrenović Sokol Pražský 11 1
Sebastian Sekanina Sokol Pražský 10 1
William Procházka Tygři Praha 11 1
Max Parun USK Praha 11 1
Nicolas Menabde USK Praha 10 1
Amar Mulabegovic USK Praha 11 1
Jiří Středa USK Praha 10 1
Antonín Vlach USK Praha 10 1
Matěj Mráz USK Praha 11 1
Alois Dyk USK Praha 9 1
Ondřej Punčochář USK Praha 10 1
Radek Fillip Pololáník Sokol Pražský 11 1
Tobias Bouassida Sokol Kbely 9 1
Robin Fuka TJ Sokol Dubeč 10 1
Marcus Linha Sokol Kbely 8 1
Jiří Šedivý Sokol Kbely 8 1
Hugo Benža Tygři Praha 10 1
Martin Střela Tygři Praha 10 1
Michal Setunský USK Praha 10 1
Karel Janda Tygři Praha 11 1
Prokop Valášek Sokol Kbely 11 1
Tadeáš Straka Sokol Kbely 7 1
Tobiáš Straka Sokol Kbely 10 1
Tadeáš Kotisa USK Praha 11 1
Maxim Broda USK Praha 10 1
Václav Novotný TJ Sokol Dubeč 10 1
Vojtěch Špiláček USK Praha 11 1
Andrei Iagupov Sokol Pražský 10 1
Oleksii Iagupov Sokol Pražský 10 1
Patrik Šokira Sokol Kbely 10 1
David Staněk Tygři Praha 10 1
Metoděj Andrle Tygři Praha 10 1
Přemysl Čejka Sokol Žižkov Cubs 10 1
Václav Cajthaml Tygři Praha 9 1
Mikuláš Valenta Tygři Praha 10 1
Aiden Öymen Tygři Praha 11 1
Mikuláš Košata TJ Sokol Dubeč 9 1
Robert Newbold Tygři Praha 11 1
Andreas Pázler BA Sparta 11 1
Adam Štěpaník BA Sparta 9 1
Milan Miličič Sokol Pražský 10 1
Matyáš Koštýř Sokol Kbely 11 1
Michal Blaško Sokol Kbely 11 1
Richard Bala Sokol Pražský 11 1
Barnabáš Finnegan Meyers Sokol Pražský 9 1
Oleksandr Dmytrenko Sokol Kbely 9 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře