Přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
HB Basket
BC Wizards
12. 11. 2022
15:00
sportovní hala Zličín Jan Neubauer
Simona Jindřichová
56
14
16
6
24
6
38
14
Review
Základní fáze 1. kolo 2
USK Praha
BK Kralupy junior
12. 11. 2022
17:15
Hala Královka, plocha B Jan Bartoš
Kateřina Křemenová
49
9
12
5
23
5
43
5
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Basket Slovanka
BA Sparta
12. 11. 2022
18:45
Hala Královka, plocha B Jan Matulka
Vojta Schaffner
73
11
16
7
40
7
52
11
Review
Základní fáze 2. kolo 6
BA Sparta
HB Basket
13. 11. 2022
11:00
sportovní hala Zličín Jiří Daňha
Vladimír Vondraš
17
58
7
10
14
26
17
42
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Tygři Praha
USK Praha
9. 10. 2022
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Zuzana Kotrbatá
24
66
6
20
11
40
14
59
Review
Základní fáze 2. kolo 7
BK Kralupy junior
Basket Slovanka
12. 11. 2022
15:45
Hala Královka, plocha B Jan Bartoš
Kateřina Křemenová
27
51
7
8
11
19
25
31
Review
Základní fáze 3. kolo 10
Basket Slovanka
Tygři Praha
8. 10. 2022
10:00
Sportovní hala Jeneč Simona Jindřichová
Vladimír Vondraš
43
42
2
14
12
23
27
38
Review
Základní fáze 3. kolo 12
BC Wizards
BA Sparta
9. 10. 2022
13:00
VOŠSP Jahodovka Lukáš Balog
Miloslav Jon
32
56
2
14
14
23
23
32
Review
Základní fáze 3. kolo 11
HB Basket
BK Kralupy junior
13. 11. 2022
14:00
sportovní hala Zličín Richard Gottfried
Marek Škořepa
51
46
14
9
23
23
37
40
Review
Základní fáze 4. kolo 16
USK Praha
Basket Slovanka
8. 10. 2022
08:30
Sportovní hala Jeneč Simona Jindřichová
Vladimír Vondraš
48
34
12
13
22
14
35
30
Review
Základní fáze 4. kolo 15
Tygři Praha
HB Basket
9. 10. 2022
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Zuzana Kotrbatá
49
27
17
6
28
10
40
13
Review
Základní fáze 4. kolo 14
BK Kralupy junior
BC Wizards
9. 10. 2022
10:00
VOŠSP Jahodovka Lukáš Balog
Miloslav Jon
77
11
21
3
41
5
59
8
Review
Základní fáze 5. kolo 18
HB Basket
USK Praha
8. 10. 2022
11:30
Sportovní hala Jeneč Simona Jindřichová
Vladimír Vondraš
31
36
8
10
18
10
29
19
Review
Základní fáze 5. kolo 20
BA Sparta
BK Kralupy junior
9. 10. 2022
11:30
VOŠSP Jahodovka Lukáš Balog
Miloslav Jon
24
60
4
17
11
24
16
42
Review
Základní fáze 5. kolo 19
BC Wizards
Tygři Praha
12. 11. 2022
13:30
sportovní hala Zličín Jan Neubauer
Simona Jindřichová
11
84
3
14
7
33
9
59
Review
Základní fáze 6. kolo 23
USK Praha
BC Wizards
13. 11. 2022
09:00
ZŠ Hovorčovická Adam Križanský
Jan Bartoš
70
17
15
8
27
10
48
17
Review
Základní fáze 6. kolo 22
Tygři Praha
BA Sparta
13. 11. 2022
09:30
sportovní hala Zličín Jiří Daňha
Vladimír Vondraš
70
15
24
6
39
8
53
15
Review
Základní fáze 6. kolo 24
Basket Slovanka
HB Basket
9. 10. 2022
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Zuzana Kotrbatá
65
27
19
10
36
14
54
21
Review
Základní fáze 7. kolo 26
BC Wizards
Basket Slovanka
13. 11. 2022
10:30
ZŠ Hovorčovická Adam Križanský
Jan Bartoš
15
80
7
23
7
41
11
62
Review
Základní fáze 7. kolo 28
BK Kralupy junior
Tygři Praha
13. 11. 2022
12:30
sportovní hala Zličín Richard Gottfried
Marek Škořepa
18
68
4
16
4
37
10
51
Review
Základní fáze 7. kolo 27
BA Sparta
USK Praha
12. 11. 2022
14:15
Hala Královka, plocha B Jan Bartoš
Kateřina Křemenová
12
89
4
27
4
48
4
68
Review
Základní fáze 8. kolo 30
BK Kralupy junior
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 31
BA Sparta
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 32
BC Wizards
HB Basket
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 34
HB Basket
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 35
Basket Slovanka
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 36
USK Praha
Tygři Praha
3. 12. 2022
12:30
ZŠ TGM Štěpán Beran
Vladimír Vondraš
Preview
Základní fáze 10. kolo 39
BK Kralupy junior
HB Basket
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 40
BA Sparta
BC Wizards
3. 12. 2022
09:00
Nafukovací hala Kuncova Jiří Daňha
Marek Škořepa
Preview
Základní fáze 10. kolo 38
Tygři Praha
Basket Slovanka
3. 12. 2022
11:00
ZŠ TGM Štěpán Beran
Vladimír Vondraš
Preview
Základní fáze 11. kolo 44
Basket Slovanka
USK Praha
4. 12. 2022
11:00
ZŠ TGM Ondřej Melzer
Vojtěch Novotný
Preview
Základní fáze 11. kolo 42
BC Wizards
BK Kralupy junior
3. 12. 2022
12:00
Nafukovací hala Kuncova Jiří Daňha
Marek Škořepa
Preview
Základní fáze 11. kolo 43
HB Basket
Tygři Praha
4. 12. 2022
12:30
ZŠ TGM Ondřej Melzer
Vojtěch Novotný
Preview
Základní fáze 12. kolo 47
Tygři Praha
BC Wizards
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 46
USK Praha
HB Basket
3. 12. 2022
09:30
ZŠ TGM Štěpán Beran
Vladimír Vondraš
Preview
Základní fáze 12. kolo 48
BK Kralupy junior
BA Sparta
3. 12. 2022
10:30
Nafukovací hala Kuncova Jiří Daňha
Marek Škořepa
Preview
Základní fáze 13. kolo 50
BA Sparta
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 51
BC Wizards
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 52
HB Basket
Basket Slovanka
4. 12. 2022
09:30
ZŠ TGM Ondřej Melzer
Vojtěch Novotný
Preview
Základní fáze 14. kolo 54
Basket Slovanka
BC Wizards
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 55
USK Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 56
Tygři Praha
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 58
USK Praha
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 59
Basket Slovanka
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 60
HB Basket
BC Wizards
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 62
BA Sparta
HB Basket
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 63
BK Kralupy junior
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 64
Tygři Praha
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 66
Basket Slovanka
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 67
HB Basket
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 68
BC Wizards
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 70
BK Kralupy junior
BC Wizards
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 71
Tygři Praha
HB Basket
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 72
USK Praha
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 74
HB Basket
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 75
BC Wizards
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 76
BA Sparta
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 78
Tygři Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 79
USK Praha
BC Wizards
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 80
Basket Slovanka
HB Basket
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 82
BC Wizards
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 83
BA Sparta
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 84
BK Kralupy junior
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Ema Kutinová Tygři Praha 11 3 1.0 21.7 10.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Klára Hájková Basket Slovanka 11 6 1.0 10.3 4.8 0.7/1.0 0.0* 1.5
Mia Bendíková USK Praha 11 6 1.0 9.8 4.7 0.5/1.8 0.0* 1.8
Beata Přibylová Tygři Praha 11 3 1.0 19.3 8.0 3.3/7.7 43.5 2.3
Barbora Čapková Basket Slovanka 11 6 1.0 9.7 4.7 0.3/1.3 0.0* 1.5
Eliška Zahradníková Basket Slovanka 11 6 1.0 9.3 4.3 0.7/1.3 0.0* 2.3
Kateřina Pelešková USK Praha 10 6 1.0 9.2 4.0 1.2/3.5 33.3 0.8
Ella Milošová BK Kralupy junior 11 6 1.0 8.2 3.5 1.2/3.2 36.8 0.7
Tereza Zbrojová Tygři Praha 11 3 1.0 16.0 7.7 0.7/1.0 0.0* 0.0
Julie Mehed HB Basket 11 6 1.0 7.7 3.3 1.0/2.7 37.5 1.0
Ciara Okono Okonkwo USK Praha 10 6 1.0 7.3 2.8 1.7/3.5 47.6 0.3
Julie Škapová HB Basket 11 6 1.0 6.5 3.0 0.5/2.3 21.4 1.3
Veronika Vaňková Basket Slovanka 10 6 1.0 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Nora Scharingerová HB Basket 11 6 1.0 5.7 2.7 0.3/1.7 0.0* 1.8
Kristýna Vítková USK Praha 10 6 1.0 5.5 2.7 0.2/0.3 0.0* 0.2
Anna Křížová Basket Slovanka 10 6 1.0 5.2 2.2 0.8/1.3 0.0* 2.2
Abike Dominika Samuel Basket Slovanka 11 5 1.0 6.2 3.0 0.2/1.0 0.0* 0.2
Aneta Vančurová HB Basket 11 3 1.0 10.0 4.7 0.7/2.7 25.0 1.7
Viktorie Blažková BK Kralupy junior 11 6 1.0 4.8 2.3 0.2/0.2 0.0* 0.5
Zuzana Hlavičková USK Praha 11 6 1.0 4.7 2.3 0.0/0.5 0.0* 0.7
Mariia Shelest HB Basket 11 6 1.0 4.7 2.0 0.7/2.3 28.6 1.7
Sofie Střelbová Tygři Praha 10 6 1.0 4.7 2.2 0.3/1.3 0.0* 0.5
Anna Luňáčková USK Praha 11 6 1.0 4.5 2.2 0.2/0.3 0.0* 0.8
Aneta Lipovská BK Kralupy junior 10 6 1.0 4.2 1.8 0.5/1.7 0.0* 0.5
Barbora Tejmarová USK Praha 11 6 1.0 4.2 2.0 0.2/0.5 0.0* 0.7
Barbora Hálková BA Sparta 10 2 1.0 12.5 6.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Lucie Jadrná BC Wizards 11 6 1.0 3.8 1.7 0.5/1.3 0.0* 1.8
Magdalena Krulišová BK Kralupy junior 11 6 1.0 3.7 1.8 0.0/0.3 0.0* 1.5
Ema Richterová BK Kralupy junior 10 6 1.0 3.5 1.7 0.2/0.3 0.0* 0.5
Tereza Horáková BK Kralupy junior 11 6 1.0 3.5 1.5 0.5/3.0 16.7 0.8
Alžběta Oppeltová USK Praha 11 4 1.0 5.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.3
Ella Chloupková BC Wizards 11 6 1.0 3.2 1.3 0.5/1.8 0.0* 0.0
Kamila Anna Šperlová USK Praha 11 6 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Jurčíková BC Wizards 11 6 1.0 2.7 1.2 0.3/0.8 0.0* 1.2
Karolína Kricnerová BK Kralupy junior 10 6 1.0 2.7 1.3 0.0/0.3 0.0* 1.2
Sára Sýkorová BA Sparta 11 2 1.0 8.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Nikola Krtková Tygři Praha 11 3 1.0 4.7 1.7 1.3/3.3 40.0 0.7
Alice Štěpaníková HB Basket 11 6 1.0 2.3 1.2 0.0/0.8 0.0* 0.8
Veronika Loskotová BK Kralupy junior 11 6 1.0 2.3 1.2 0.0/0.7 0.0* 0.2
Karla Krejčová USK Praha 11 6 1.0 2.3 1.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Veselá USK Praha 11 6 1.0 2.3 1.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Patricia Marie Murphy Basket Slovanka 11 3 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Magdalena Langová Tygři Praha 10 4 1.0 3.0 1.3 0.5/1.0 0.0* 0.3
Karolína Marsová BK Kralupy junior 11 6 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Magdaléna Pokorná Tygři Praha 11 6 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Luisa Novotná Basket Slovanka 10 6 1.0 2.0 1.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Anežka Vavřínková Basket Slovanka 11 3 1.0 4.0 2.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Zuzana Decastelo BA Sparta 11 2 1.0 5.5 2.0 1.5/3.5 42.9 0.0
Anna Hrbáčková BC Wizards 11 6 1.0 1.8 0.7 0.5/1.3 0.0* 1.0
Adina Cidlinová Basket Slovanka 11 3 1.0 3.3 1.7 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michaela Hargašová BA Sparta 10 2 1.0 4.5 2.0 0.5/2.0 25.0 0.0
Adele Martynova HB Basket 10 3 1.0 3.0 1.3 0.3/2.0 16.7 2.0
Johana Jabůrková BC Wizards 10 6 1.0 1.5 0.5 0.5/2.0 25.0 1.8
Lucie Růžičková BK Kralupy junior 11 6 1.0 1.5 0.5 0.5/0.7 0.0* 2.3
Kawtar Bouzid Tygři Praha 11 6 1.0 1.5 0.7 0.2/0.7 0.0* 1.5
Elizabeth Bečvářová Basket Slovanka 11 6 1.0 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vendula Formánková BK Kralupy junior 11 4 1.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Nela Posová BA Sparta 11 2 1.0 4.0 1.5 1.0/2.0 50.0 1.0
Julie Táborská USK Praha 11 2 1.0 4.0 2.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Bianca Lukáčová HB Basket 11 6 1.0 1.3 0.7 0.0/0.7 0.0* 0.0
Alena Routová HB Basket 10 1 1.0 8.0 4.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Anežka Rulcová Basket Slovanka 9 3 1.0 2.3 1.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Eva Jindřišková HB Basket 10 5 1.0 1.4 0.6 0.2/0.4 0.0* 0.8
Alžběta Slepičková Tygři Praha 11 6 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tereza Orgoníková BK Kralupy junior 11 6 1.0 1.0 0.2 0.7/1.8 0.0* 0.3
Diana Koval HB Basket 10 4 1.0 1.5 0.8 0.0/1.0 0.0* 2.8
Barbora Vaněčková BC Wizards 10 4 1.0 1.5 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Muráriková USK Praha 10 5 1.0 1.2 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Šebková HB Basket 11 6 1.0 0.8 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.2
Eliška Lukavcová HB Basket 11 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.2
Annemarie Kocová BC Wizards 11 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Zofia Szczukocka HB Basket 11 3 1.0 1.3 0.7 0.0/0.7 0.0* 0.0
Magdalena Wünschová BC Wizards 11 6 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Eliška Portigová BA Sparta 9 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Emma Starostová USK Praha 11 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.6
Barbora Poláková BA Sparta 10 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zázvorková BK Kralupy junior 11 6 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sára Melicharová Tygři Praha 10 6 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Viktoria Parmová USK Praha 11 2 1.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
Saskia Boršoš Basket Slovanka 10 3 1.0 1.0 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.3
Zuzana Ryšavá BC Wizards 11 4 1.0 0.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.3
Johanka Lomičková BA Sparta 11 2 1.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 3.5
Johana Malinová BC Wizards 11 6 1.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 1.2
Adéla Rašovská Basket Slovanka 11 6 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Ema Poláková BC Wizards 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.5
Veronika Chmelařová Tygři Praha 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.2
Vesna Jelínková Tygři Praha 11 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.7 0.0* 2.0
Ruth Johanna Kirschner Tygři Praha 10 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Markéta Kloudová HB Basket 10 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lucie Havlenová HB Basket 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Viktorie Stahlová Basket Slovanka 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Rozálie Štiková HB Basket 10 1 1.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Klára Kalinová HB Basket 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.3 0.0* 0.2
Zuzana Pantůčková Tygři Praha 10 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.3
Lucie Dvořáková Basket Slovanka 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Johana Schreiberová Basket Slovanka 11 3 1.0 0.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.0
Anežka Prantlová BK Kralupy junior 10 2 1.0 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Monika Fialová Tygři Praha 11 4 1.0 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Alžběta Hanušová BC Wizards 10 6 1.0 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Olivia Čermáková Basket Slovanka 10 3 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Nina Macáková BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Hrubá BK Kralupy junior 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theodora Ryklová HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Vejplachová HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Olívia Kinčíková BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kalužová HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Adamová BA Sparta 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jolana Mrvíková BK Kralupy junior 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viola Perlíková BC Wizards 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Jurčíková BC Wizards 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Brodanová BA Sparta 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Peroutková USK Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Mackoviková Basket Slovanka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Venigerová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Kotenová BC Wizards 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leontýna Bechyňová BC Wizards 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Míková BC Wizards 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anita Fraňková Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Galovičová USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Daňková BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Spálenková BK Kralupy junior 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Krbálková USK Praha 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Delfs BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Jakšíková Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kmoníčková Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Hellebrandová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Majerle Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Pospíchalová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Zárubová Basket Slovanka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Majerová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libuše Šubrová Basket Slovanka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Lipová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Urbanová BA Sparta 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Majorová HB Basket 11 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Elena Lukšová USK Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Minaříková BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kliková Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Skopová BA Sparta 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Antonie Čandová USK Praha 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hatice Demet Gurses USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Bulanova BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Khrystyna Dubiuk HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sarah Radosavljević Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Poleshová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Clara Leonardi BC Wizards 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Adéla Müllerová BC Wizards 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Korniová USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mia Matela Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Zachovalová Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Černá BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zaoralová BK Kralupy junior 10 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Johana Montilla Nekolová USK Praha 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Benešová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Kosová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Bednářová Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bulíčková Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kubíčková BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Knížková Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Škodová USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Svatoňová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Lenerová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Machurová HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Šmejkalová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Navrátilová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Pantůčková Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Müllerová BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Brabencová Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Šestáková HB Basket 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Jindřichová BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Diabelková BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Piloušková BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Jandová Basket Slovanka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Buřičová USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodora Jerkov HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Czechmanová BK Kralupy junior 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Přibylová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Trybenekrová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Růžičková Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Klingohrova HB Basket 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Sofia Sovová USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudia Mihaličová Basket Slovanka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Šimonovičová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Krňanská Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elena Pastýříková USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kaiserová BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Ihnátová Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Velflová HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Folková Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Smrčková HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Krištofová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Jakimeczková Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Štaffová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Laciná HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Marie Bartůňková Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Kolaříková Basket Slovanka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Škutová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kapciugová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Krutilková Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kasia Grace Curran USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Civínová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Duchoňová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Tomolová BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sophie Elizabeth Harris Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lujza Pašková USK Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kousalíková Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Dvořáčková Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hana Valentová Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Pešková Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Lux Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Annamari Brychtová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Kudrnová Basket Slovanka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Suttnerová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Faifrová BK Kralupy junior 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Uljana Golubničaja Basket Slovanka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hermína Rýdlová Basket Slovanka 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Eva Vysoká Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Hofmanová Basket Slovanka 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Sofie Novotná Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Pokorná Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mariana Holinková BK Kralupy junior 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Pulchartová Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emily Švarcová BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Zdražilová Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julia Emily Howell USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Polina Dybkina BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kořínková USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vršecká BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Nyklesová Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilma Malečková HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Balíčková BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Davidová HB Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Herediová HB Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Holubová HB Basket 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Isabela Černá HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Chalupová HB Basket 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Maršíčková USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Starostová USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Iltisová USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Sobotová USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Kopová USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Obadalová USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julia Glenda Jones Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Brabencová Tygři Praha 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Boušková Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Svátková BK Kralupy junior 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magda Kendíková USK Praha 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Bartoníčková BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Ema Kutinová Tygři Praha 11 26 12 2 2
Klára Hájková Basket Slovanka 11 17 8 1 3
Mia Bendíková USK Praha 11 20 10 2 3
Beata Přibylová Tygři Praha 11 27 10 7 3
Barbora Čapková Basket Slovanka 11 18 9 1 3
Eliška Zahradníková Basket Slovanka 11 18 9 2 4
Kateřina Pelešková USK Praha 10 13 6 5 2
Ella Milošová BK Kralupy junior 11 17 8 5 2
Tereza Zbrojová Tygři Praha 11 20 10 2 0
Julie Mehed HB Basket 11 12 6 3 3
Ciara Okono Okonkwo USK Praha 10 11 5 4 1
Julie Škapová HB Basket 11 9 4 2 4
Veronika Vaňková Basket Slovanka 10 14 7 0 1
Nora Scharingerová HB Basket 11 7 3 1 3
Kristýna Vítková USK Praha 10 10 5 1 1
Anna Křížová Basket Slovanka 10 9 4 5 3
Abike Dominika Samuel Basket Slovanka 11 14 7 1 1
Aneta Vančurová HB Basket 11 13 6 1 2
Viktorie Blažková BK Kralupy junior 11 10 5 1 1
Zuzana Hlavičková USK Praha 11 6 3 0 2
Mariia Shelest HB Basket 11 7 3 2 4
Sofie Střelbová Tygři Praha 10 12 6 1 2
Anna Luňáčková USK Praha 11 7 3 1 1
Aneta Lipovská BK Kralupy junior 10 9 4 1 2
Barbora Tejmarová USK Praha 11 8 4 1 3
Barbora Hálková BA Sparta 10 16 8 1 4
Lucie Jadrná BC Wizards 11 9 4 1 3
Magdalena Krulišová BK Kralupy junior 11 6 3 0 3
Ema Richterová BK Kralupy junior 10 7 3 1 2
Tereza Horáková BK Kralupy junior 11 9 3 3 2
Alžběta Oppeltová USK Praha 11 9 3 3 1
Ella Chloupková BC Wizards 11 8 3 2 0
Kamila Anna Šperlová USK Praha 11 8 4 0 0
Veronika Jurčíková BC Wizards 11 10 4 2 3
Karolína Kricnerová BK Kralupy junior 10 10 5 0 3
Sára Sýkorová BA Sparta 11 14 7 0 3
Nikola Krtková Tygři Praha 11 7 3 2 1
Alice Štěpaníková HB Basket 11 4 2 0 3
Veronika Loskotová BK Kralupy junior 11 12 6 0 1
Karla Krejčová USK Praha 11 4 2 0 2
Karolína Veselá USK Praha 11 6 3 2 2
Patricia Marie Murphy Basket Slovanka 11 8 4 0 2
Magdalena Langová Tygři Praha 10 8 4 2 1
Karolína Marsová BK Kralupy junior 11 6 3 0 3
Magdaléna Pokorná Tygři Praha 11 6 3 0 3
Luisa Novotná Basket Slovanka 10 6 3 0 2
Anežka Vavřínková Basket Slovanka 11 8 4 0 1
Zuzana Decastelo BA Sparta 11 6 2 2 0
Anna Hrbáčková BC Wizards 11 6 2 2 2
Adina Cidlinová Basket Slovanka 11 8 4 0 2
Michaela Hargašová BA Sparta 10 8 4 1 0
Adele Martynova HB Basket 10 7 3 1 3
Johana Jabůrková BC Wizards 10 3 1 2 3
Lucie Růžičková BK Kralupy junior 11 5 2 2 5
Kawtar Bouzid Tygři Praha 11 4 2 1 3
Elizabeth Bečvářová Basket Slovanka 11 2 1 0 1
Vendula Formánková BK Kralupy junior 11 4 2 0 2
Nela Posová BA Sparta 11 5 2 1 2
Julie Táborská USK Praha 11 6 3 0 0
Bianca Lukáčová HB Basket 11 4 2 0 0
Alena Routová HB Basket 10 8 4 0 1
Anežka Rulcová Basket Slovanka 9 4 2 1 3
Eva Jindřišková HB Basket 10 7 3 1 2
Alžběta Slepičková Tygři Praha 11 4 2 0 1
Tereza Orgoníková BK Kralupy junior 11 3 1 3 1
Diana Koval HB Basket 10 2 1 0 5
Barbora Vaněčková BC Wizards 10 2 1 0 0
Lucie Muráriková USK Praha 10 4 2 0 0
Monika Šebková HB Basket 11 3 1 1 1
Eliška Lukavcová HB Basket 11 2 1 0 1
Annemarie Kocová BC Wizards 11 4 2 0 0
Kamila Zofia Szczukocka HB Basket 11 2 1 0 0
Magdalena Wünschová BC Wizards 11 2 1 0 1
Eliška Portigová BA Sparta 9 4 2 0 1
Emma Starostová USK Praha 11 2 1 0 2
Barbora Poláková BA Sparta 10 4 2 0 0
Tereza Zázvorková BK Kralupy junior 11 2 1 0 1
Sára Melicharová Tygři Praha 10 2 1 0 1
Viktoria Parmová USK Praha 11 2 1 1 1
Saskia Boršoš Basket Slovanka 10 2 1 1 1
Zuzana Ryšavá BC Wizards 11 2 1 1 2
Johanka Lomičková BA Sparta 11 2 1 1 5
Johana Malinová BC Wizards 11 1 0 1 4
Adéla Rašovská Basket Slovanka 11 1 0 1 1
Ema Poláková BC Wizards 11 2 1 0 3
Veronika Chmelařová Tygři Praha 11 2 1 0 3
Vesna Jelínková Tygři Praha 11 2 1 0 4
Ruth Johanna Kirschner Tygři Praha 10 2 1 0 1
Markéta Kloudová HB Basket 10 2 1 0 1
Lucie Havlenová HB Basket 11 2 1 0 2
Viktorie Stahlová Basket Slovanka 11 2 1 0 2
Rozálie Štiková HB Basket 10 2 1 0 1
Klára Kalinová HB Basket 11 2 1 0 1
Zuzana Pantůčková Tygři Praha 10 2 1 0 1
Lucie Dvořáková Basket Slovanka 11 2 1 0 1
Johana Schreiberová Basket Slovanka 11 1 0 1 0
Anežka Prantlová BK Kralupy junior 10 1 0 1 2
Monika Fialová Tygři Praha 11 1 0 1 1
Alžběta Hanušová BC Wizards 10 1 0 1 1
Olivia Čermáková Basket Slovanka 10 1 0 1 0
Anna Adamová BA Sparta 9 0 0 0 1
Ella Brodanová BA Sparta 9 0 0 0 0
Daniela Míková BC Wizards 10 0 0 0 0
Adéla Majorová HB Basket 11 0 0 0 1
Nikola Skopová BA Sparta 10 0 0 0 1
Clara Leonardi BC Wizards 10 0 0 0 1
Karolína Zaoralová BK Kralupy junior 10 0 0 0 2
Sára Šestáková HB Basket 10 0 0 0 0
Alexandra Klingohrova HB Basket 11 0 0 0 1
Hermína Rýdlová Basket Slovanka 11 0 0 0 1
Nela Hofmanová Basket Slovanka 10 0 0 0 4
Tereza Svátková BK Kralupy junior 11 0 0 0 0
Magda Kendíková USK Praha 11 0 0 0 0
Tým Z 2B TH TH %
USK Praha 6 27.3 5.0 /13.5 37.0
Basket Slovanka 6 27.0 3.7 /8.7 42.3
HB Basket 6 19.2 3.3 /15.8 21.1
Tygři Praha 6 24.8 6.5 /18.5 35.1
BK Kralupy junior 6 17.8 3.8 /13.1 29.1
BC Wizards 6 6.8 3.0 /10.7 28.1
BA Sparta 6 6.0 1.3 /3.5 38.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vondraš Vladimír 5 0 5 0 - - -
Škořepa Marek 2 0 2 0 - - -
Schaffner Vojta 1 0 1 0 - - -
Neubauer Jan 2 2 0 0 - - -
Matulka Jan 1 1 0 0 - - -
Lampa Adam 3 3 0 0 - - -
Křemenová Kateřina 3 0 3 0 - - -
Križanský Adam 2 2 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 3 0 3 0 - - -
Jon Miloslav 3 0 3 0 - - -
Jindřichová Simona 5 3 2 0 - - -
Gottfried Richard 2 2 0 0 - - -
Daňha Jiří 2 2 0 0 - - -
Bartoš Jan 5 3 2 0 - - -
Balog Lukáš 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře