Mladší minižactvo U 12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor U 12 1. kolo 1
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ MDDM Ostrov
24. 9. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
34
50
6
18
20
38
26
44
Review
Krajský přebor U 12 1. kolo 2
TJ MDDM Ostrov
BCM Sokolov
24. 9. 2022
10:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
66
43
13
10
28
20
48
34
Review
Krajský přebor U 12 1. kolo 3
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
24. 9. 2022
11:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
44
42
10
12
24
29
30
35
Review
Krajský přebor U 12 2. kolo 4
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov
24. 9. 2022
09:00
Kraslice Jan Čermák
Miroslav Svatoš
30
71
8
18
12
35
30
51
Review
Krajský přebor U 12 2. kolo 5
BK Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
24. 9. 2022
10:15
Kraslice Miroslav Svatoš
Jan Čermák
114
6
32
0
56
2
82
4
Review
Krajský přebor U 12 2. kolo 6
TJ Sokol Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
24. 9. 2022
11:30
Kraslice Jan Čermák
Miroslav Svatoš
71
9
24
0
36
3
57
7
Review
Krajský přebor U 12 3. kolo 7
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
22. 10. 2022
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Roman Kinka
Preview
Krajský přebor U 12 3. kolo 8
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
22. 10. 2022
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Roman Kinka
Preview
Krajský přebor U 12 3. kolo 9
BK Sokolov
BCM Sokolov
22. 10. 2022
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Roman Kinka
Preview
Krajský přebor U 12 4. kolo 10
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
23. 10. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Roman Kinka
Preview
Krajský přebor U 12 4. kolo 11
TJ Sokol Kraslice
TJ MDDM Ostrov
23. 10. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Roman Kinka
Preview
Krajský přebor U 12 4. kolo 12
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ MDDM Ostrov
23. 10. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Roman Kinka
Preview
Krajský přebor U 12 5. kolo 13
BCM Sokolov
BK Sokolov
26. 11. 2022
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Krajský přebor U 12 5. kolo 14
BK Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
26. 11. 2022
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Krajský přebor U 12 5. kolo 15
BCM Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
26. 11. 2022
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Krajský přebor U 12 6. kolo 16
TJ MDDM Ostrov
TJ Thermia Karlovy Vary
26. 11. 2022
-
Preview
Krajský přebor U 12 6. kolo 17
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
26. 11. 2022
-
Preview
Krajský přebor U 12 6. kolo 18
TJ MDDM Ostrov
TJ Sokol Kraslice
26. 11. 2022
-
Preview
Krajský přebor U 12 7. kolo 19
BK Sokolov
BCM Sokolov
10. 12. 2022
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Krajský přebor U 12 7. kolo 20
BCM Sokolov
TJ MDDM Ostrov
10. 12. 2022
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Krajský přebor U 12 7. kolo 21
BK Sokolov
TJ MDDM Ostrov
10. 12. 2022
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Krajský přebor U 12 8. kolo 22
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
10. 12. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Krajský přebor U 12 8. kolo 23
TJ Sokol Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 12. 2022
11:15
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Krajský přebor U 12 8. kolo 24
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 12. 2022
12:30
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Svatoš Miroslav 3 1 2 0 - - -
Čermák Jan 3 2 1 0 - - -
Bartoň Vojtěch 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře