Mladší minižactvo U 12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor U 12 1. kolo 1
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ MDDM Ostrov
24. 9. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
34
50
6
18
20
38
26
44
Review
Krajský přebor U 12 1. kolo 2
TJ MDDM Ostrov
BCM Sokolov
24. 9. 2022
10:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
66
43
13
10
28
20
48
34
Review
Krajský přebor U 12 1. kolo 3
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
24. 9. 2022
11:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
44
42
10
12
24
29
30
35
Review
Krajský přebor U 12 2. kolo 4
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov
24. 9. 2022
09:00
Kraslice Jan Čermák
Miroslav Svatoš
30
71
8
18
12
35
30
51
Review
Krajský přebor U 12 2. kolo 5
BK Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
24. 9. 2022
10:15
Kraslice Miroslav Svatoš
Jan Čermák
114
6
32
0
56
2
82
4
Review
Krajský přebor U 12 2. kolo 6
TJ Sokol Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
24. 9. 2022
11:30
Kraslice Jan Čermák
Miroslav Svatoš
71
9
24
0
36
3
57
7
Review
Krajský přebor U 12 3. kolo 7
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
22. 10. 2022
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Roman Kinka
80
30
14
12
36
20
56
26
Review
Krajský přebor U 12 3. kolo 8
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
22. 10. 2022
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Roman Kinka
43
53
10
16
20
28
29
40
Review
Krajský přebor U 12 3. kolo 9
BK Sokolov
BCM Sokolov
22. 10. 2022
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Roman Kinka
107
36
26
9
52
17
80
28
Review
Krajský přebor U 12 4. kolo 10
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
23. 10. 2022
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Michaela Červená
23
57
7
10
7
29
21
38
Review
Krajský přebor U 12 4. kolo 11
TJ Sokol Kraslice
TJ MDDM Ostrov
23. 10. 2022
10:45
SH BK Loko Karlovy Vary Michaela Červená
Ingrid Ašenbrenerová
54
50
22
12
26
24
35
33
Review
Krajský přebor U 12 4. kolo 12
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ MDDM Ostrov
23. 10. 2022
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michaela Červená
Ingrid Ašenbrenerová
34
69
11
11
13
45
26
55
Review
Krajský přebor U 12 5. kolo 13
BCM Sokolov
BK Sokolov
26. 11. 2022
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Štěpánka Turanská
21
90
8
24
16
46
18
62
Review
Krajský přebor U 12 5. kolo 14
BK Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
26. 11. 2022
10:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Anna Lhotáková
102
16
29
22
54
14
76
16
Review
Krajský přebor U 12 5. kolo 15
BCM Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
26. 11. 2022
11:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Anna Lhotáková
Štěpánka Turanská
53
35
20
11
30
20
44
24
Review
Krajský přebor U 12 6. kolo 16
TJ MDDM Ostrov
TJ Thermia Karlovy Vary
26. 11. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ Myslbekova Adéla Hejná
Jan Čermák
37
36
10
6
20
16
37
28
Review
Krajský přebor U 12 6. kolo 17
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
26. 11. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ Myslbekova Jan Čermák
Adéla Hejná
31
47
4
14
14
23
21
32
Review
Krajský přebor U 12 6. kolo 18
TJ MDDM Ostrov
TJ Sokol Kraslice
26. 11. 2022
12:00
Tělocvična ZŠ Myslbekova Jan Čermák
Adéla Hejná
46
35
21
3
36
11
38
23
Review
Krajský přebor U 12 7. kolo 19
BK Sokolov
BCM Sokolov
11. 12. 2022
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Štefan Čúzy
Jakub Novotný
121
19
23
7
61
11
83
15
Review
Krajský přebor U 12 7. kolo 20
BCM Sokolov
TJ MDDM Ostrov
11. 12. 2022
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Štefan Čúzy
Jakub Novotný
50
61
10
18
22
29
38
41
Review
Krajský přebor U 12 7. kolo 21
BK Sokolov
TJ MDDM Ostrov
11. 12. 2022
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jakub Novotný
Štefan Čúzy
131
42
34
8
70
17
91
34
Review
Krajský přebor U 12 8. kolo 22
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
10. 12. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Matěj Heřman
Vojtěch Bartoň
35
54
12
17
16
32
27
38
Review
Krajský přebor U 12 8. kolo 23
TJ Sokol Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 12. 2022
11:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
Matěj Heřman
76
31
8
8
36
11
52
20
Review
Krajský přebor U 12 8. kolo 24
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 12. 2022
12:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
Matěj Heřman
74
33
22
9
34
15
56
27
Review
Krajský přebor U 12 9. kolo 25
TJ MDDM Ostrov
BK Sokolov
7. 1. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ Myslbekova Petr Hovorka
Vojtěch Bartoň
56
74
14
17
24
41
36
56
Review
Krajský přebor U 12 9. kolo 27
TJ MDDM Ostrov
BK Sokolov
7. 1. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ Myslbekova Petr Hovorka
Vojtěch Bartoň
37
78
7
22
17
50
25
60
Review
Krajský přebor U 12 10. kolo 28
BCM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
7. 1. 2023
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jakub Novotný
Štefan Čúzy
30
49
10
12
16
28
24
41
Review
Krajský přebor U 12 10. kolo 29
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
7. 1. 2023
10:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Štefan Čúzy
Radim Brešťanský
38
37
13
11
23
20
29
30
Review
Krajský přebor U 12 10. kolo 30
BCM Sokolov
TJ Sokol Kraslice
7. 1. 2023
11:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Radim Brešťanský
Jakub Novotný
37
45
9
14
21
22
28
41
Review
Krajský přebor U 12 11. kolo 31
TJ Sokol Kraslice
TJ MDDM Ostrov
25. 2. 2023
-
Kraslice
Preview
Krajský přebor U 12 11. kolo 32
TJ MDDM Ostrov
BCM Sokolov
25. 2. 2023
-
Kraslice
Preview
Krajský přebor U 12 11. kolo 33
TJ Sokol Kraslice
BCM Sokolov
25. 2. 2023
-
Kraslice
Preview
Krajský přebor U 12 12. kolo 34
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Thermia Karlovy Vary
25. 2. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Krajský přebor U 12 12. kolo 35
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
25. 2. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Krajský přebor U 12 12. kolo 36
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Sokolov
25. 2. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Turanská Štěpánka 2 0 2 0 - - -
Svatoš Miroslav 3 1 2 0 - - -
Pacelt Jan 3 3 0 0 - - -
Novotný Jakub 5 2 3 0 - - -
Lhotáková Anna 2 1 1 0 - - -
Kinka Roman 5 2 3 0 - - -
Hovorka Petr 2 2 0 0 - - -
Heřman Matěj 3 1 2 0 - - -
Hejná Adéla 3 1 2 0 - - -
Čúzy Štefan 5 3 2 0 - - -
Červená Michaela 3 2 1 0 - - -
Čermák Jan 6 4 2 0 - - -
Brešťanský Radim 2 1 1 0 - - -
Bartoň Vojtěch 8 5 3 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 3 1 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře