Přípravná soutěž mladších minižáků U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 1. kolo 1
BK R&J EBC Mělník U12B
Basketbal Kunratice
24. 9. 2022
-
Tělocvična IŠST
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 1. kolo 2
BK Kralupy junior U12B
BK Beroun U12B
24. 9. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 1. kolo 3
Kelti Nové Strašecí U12B
BK Kladno U12B
24. 9. 2022
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 2. kolo 4
Basketbal Kunratice
BK Kladno U12B
8. 10. 2022
-
ZŠ Olešská
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 2. kolo 5
BK Beroun U12B
Kelti Nové Strašecí U12B
8. 10. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 2. kolo 6
BK R&J EBC Mělník U12B
BK Kralupy junior U12B
8. 10. 2022
-
Tělocvična IŠST
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 3. kolo 7
BK Kralupy junior U12B
Basketbal Kunratice
22. 10. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 3. kolo 8
Kelti Nové Strašecí U12B
BK R&J EBC Mělník U12B
22. 10. 2022
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 3. kolo 9
BK Kladno U12B
BK Beroun U12B
22. 10. 2022
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 4. kolo 10
Basketbal Kunratice
BK Beroun U12B
12. 11. 2022
-
ZŠ Olešská
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 4. kolo 11
BK R&J EBC Mělník U12B
BK Kladno U12B
12. 11. 2022
-
Tělocvična IŠST
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 4. kolo 12
BK Kralupy junior U12B
Kelti Nové Strašecí U12B
12. 11. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 5. kolo 13
Kelti Nové Strašecí U12B
Basketbal Kunratice
26. 11. 2022
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 5. kolo 14
BK Kladno U12B
BK Kralupy junior U12B
26. 11. 2022
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 5. kolo 15
BK Beroun U12B
BK R&J EBC Mělník U12B
26. 11. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 6. kolo 16
Basketbal Kunratice
BK R&J EBC Mělník U12B
17. 12. 2022
-
ZŠ Olešská
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 6. kolo 17
BK Beroun U12B
BK Kralupy junior U12B
17. 12. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 6. kolo 18
BK Kladno U12B
Kelti Nové Strašecí U12B
17. 12. 2022
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 7. kolo 19
BK Kladno U12B
Basketbal Kunratice
7. 1. 2023
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 7. kolo 20
Kelti Nové Strašecí U12B
BK Beroun U12B
7. 1. 2023
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 7. kolo 21
BK Kralupy junior U12B
BK R&J EBC Mělník U12B
7. 1. 2023
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 8. kolo 22
Basketbal Kunratice
BK Kralupy junior U12B
21. 1. 2023
-
ZŠ Olešská
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 8. kolo 23
BK R&J EBC Mělník U12B
Kelti Nové Strašecí U12B
21. 1. 2023
-
Tělocvična IŠST
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 8. kolo 24
BK Beroun U12B
BK Kladno U12B
21. 1. 2023
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 9. kolo 25
BK Beroun U12B
Basketbal Kunratice
11. 2. 2023
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 9. kolo 26
BK Kladno U12B
BK R&J EBC Mělník U12B
11. 2. 2023
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 9. kolo 27
Kelti Nové Strašecí U12B
BK Kralupy junior U12B
11. 2. 2023
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 10. kolo 28
Basketbal Kunratice
Kelti Nové Strašecí U12B
4. 3. 2023
-
ZŠ Olešská
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 10. kolo 29
BK Kralupy junior U12B
BK Kladno U12B
4. 3. 2023
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. A 10. kolo 30
BK R&J EBC Mělník U12B
BK Beroun U12B
4. 3. 2023
-
Tělocvična IŠST
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. R&J EBC Mělník U12B 0 0 0
2. BK Kralupy Jun.U12B 0 0 0
3. Kelti Nové Strašecí U12B 0 0 0
4. Basketbal Kunratice 0 0 0
5. Beroun U12B 0 0 0
6. BK Kladno U12B 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Tobiáš Benda BANymU12B 12 1
Jakub Fidler BK Kral-Jun U12B 11 1
Matyáš Šesták BK Kral-Jun U12B 10 1
Michal Kazda BK Kral-Jun U12B 10 1
Ondřej Macko BK Kral-Jun U12B 10 1
Ondřej Záleský BK Kral-Jun U12B 11 1
Matyáš Pitro BK Kral-Jun U12B 10 1
Jan Jaroslav Ryšavý BK Kral-Jun U12B 11 1
Zbyněk Pytloun BK Kral-Jun U12B 11 1
Filip Sokolovský BANymU12B 10 1
Matouš Dvořák BKČ.B.U12B 9 1
Šimon Gruncl BK Kral-Jun U12B 10 1
Max Faltus BSKK 11 1
Kateřina Tůmová BSKK 10 1
Anna Meleková BSKK 11 1
Filip Lewington SokPečU12B 9 1
Felix Dvořák BKČ.B.U12B 11 1
Ondřej Lipský Kelti U12B 12 1
Ema Soukupová Kelti U12B 11 1
Markéta Foučková Kelti U12B 11 1
Antonín Kalaš BK Kral-Jun U12B 10 1
Čestmír Nývlt BK Kral-Jun U12B 11 1
Richard Pajer Kelti U12B 11 1
Daniel Filipek BSKK 13 1
Oliver Kahoun BKČ.B.U12B 11 1
Denis Hauerland BANymU12B 9 1
Matyáš Malínský BKČ.B.U12B 11 1
Robin Jordanov BK Kral-Jun U12B 11 1
Štěpán Rak BKČ.B.U12B 11 1
David Motyčka JUVENTA U12B 12 1
Jáchym Veselý Měl U12 8 1
Daniel Novotný Měl U12 10 1
Metoděj Andrle Kelti U12B 10 1
Dominik Kaiser BK Kral-Jun U12B 9 1
Lukáš Hutník JUVENTA U12B 13 1
Ondřej Ružinský SokPečU12B 10 1
Milan Nešněra SokPečU12B 11 1
Vanessa Neradová SokPečU12B 12 1
Matěj Nemejovský BK Kral-Jun U12B 12 1
Jan Petrovič BK Kral-Jun U12B 11 1
Tobiáš Miloš BK Kral-Jun U12B 8 1
Tadeáš Gruber BANymU12B 11 1
Vojtěch Engelthaler BANymU12B 12 1
Filip Jadlovský Kelti U12B 12 1
Anna Mikulková Kelti U12B 10 1
Dominik Pazdera BKČ.B.U12B 11 1
Patrik Procházka Kelti U12B 12 1
Zdeněk Horčák BSKK 12 1
Jáchym Petráček Měl U12 11 1
Kamila Kučerová Kelti U12B 13 1
Kristýna Daňhelová Kelti U12B 11 1
Adéla Ejemová Kelti U12B 11 1
Eliška Hanibalová Kelti U12B 9 1
Kryštof Macek Kelti U12B 10 1
Marek Pejša Kelti U12B 9 1
Jiří Zeithammel Kelti U12B 12 1
Jaroslav Flíček Měl U12 10 1
Václav Hladeček BKČ.B.U12B 11 1
František Cestr BK Kral-Jun U12B 12 1
Alex Ježdík Kelti U12B 12 1
David Janda SokPečU12B 10 1
Štěpán Šimek SokPečU12B 8 1
Tomáš Fejfar SokPečU12B 9 1
Radek Sedláček SokPečU12B 9 1
Oliver Denis SokPečU12B 9 1
Antonín Příhoda BSKK 11 1
Matyáš Augustin Měl U12 11 1
Jakub Lněníček SokPečU12B 12 1
Matouš Nohejl JUVENTA U12B 12 1
Kateřina Vošická Kelti U12B 11 1
Jakub Houška Kelti U12B 13 1
Michael Grünwald BSKK 12 1
Karolína Charvátová Kelti U12B 11 1
Vanessa Foffová SokPečU12B 12 1
Julie Švejnohová SokPečU12B 10 1
Adam Fridrich Kelti U12B 11 1
Ladislav Stránský JUVENTA U12B 12 1
Matěj Šerý Kelti U12B 12 1
Adam Jan Kulp SokPečU12B 10 1
Markéta Šerá Kelti U12B 11 1
Stanislav Viktor Vrána JUVENTA U12B 12 1
Klára Gottwaldová Kelti U12B 12 1
Adam Krtička JUVENTA U12B 12 1
Tomáš Šmejkal SokPečU12B 11 1
Šimon Valter BK Kral-Jun U12B 10 1
Dominik Pinka BK Kral-Jun U12B 11 1
Radovan Valter BK Kral-Jun U12B 12 1
Marek Špergl Měl U12 8 1
Richard Nývlt BKČ.B.U12B 11 1
Jonáš Dvořák BKČ.B.U12B 11 1
Adam Švarc BSKK 13 1
Vojtěch Tomek BANymU12B 12 1
Daniel Šmíd BSKK 12 1
Matěj Šperlich BKČ.B.U12B 12 1
Matěj Fořt BKČ.B.U12B 12 1
Jan Zvolánek BKČ.B.U12B 12 1
Matěj Horálek BSKK 11 1
František Vokřál BANymU12B 12 1
Štěpán Zach BSKK 12 1
Filip Davídek BANymU12B 12 1
Daniel Kalný BANymU12B 12 1
Tadeáš Kramule JUVENTA U12B 10 1
David Moc BANymU12B 12 1
Šimon Novotný JUVENTA U12B 12 1
Vojtěch Skalička BK Kral-Jun U12B 12 1
Tobiáš Sáček Kelti U12B 12 1
Lola Šarlota Drbolová BSKK 11 1
Albert Sikora BSKK 12 1
Jáchym Gilar BSKK 12 1
Hynek Klíma Měl U12 10 1
Roman Gerboc BSKK 11 1
Antonín Vaidl BK Kral-Jun U12B 12 1
Stela Chocholatá SokPečU12B 10 1
Libor Šeda JUVENTA U12B 12 1
Štěpán Paskovský BANymU12B 11 1
Jakub Medáček Měl U12 12 1
Ota Šín Měl U12 12 1
Michal Tomášek Měl U12 12 1
Vít Klíma Měl U12 12 1
Daniel Hlaváč BKČ.B.U12B 12 1
Denisa Martínková SokPečU12B 12 1
Matěj Jahelka Kelti U12B 12 1
Kryštof Novák JUVENTA U12B 12 1
Vít Pavlů BK Kral-Jun U12B 11 1
Tomáš Pospíchal Kelti U12B 11 1
Ondřej Turek Měl U12 11 1
Vojtěch Špergl Měl U12 11 1
Vojtěch Šulc Měl U12 12 1
Filip Škraňka BSKK 12 1
Anna Melichárková BSKK 12 1
Ondřej Berka BK Kral-Jun U12B 11 1
Jan Ekert BK Kral-Jun U12B 11 1
Stefan Petkanov JUVENTA U12B 11 1
Oliver Šimek SokPečU12B 11 1
Pavel Krúpa SokPečU12B 11 1
Filip Hor BKČ.B.U12B 11 1
Vít Příhonský BANymU12B 12 1
Prokop Zradička SokPečU12B 11 1
Jan Céza SokPečU12B 11 1
Dominik Drábek SokPečU12B 11 1
Albert Charous SokPečU12B 11 1
Alan Čepek SokPečU12B 12 1
Viktor Zahradník JUVENTA U12B 10 1
Vojtěch Zejdl JUVENTA U12B 11 1
Michal Všetečka BANymU12B 12 1
Štěpán Vyskočil BANymU12B 11 1
Marie Katrnošková SokPečU12B 11 1
Robert Roza BANymU12B 11 1
Filip Novák JUVENTA U12B 10 1
Matyáš Jakeš BANymU12B 11 1
Michal Novák BANymU12B 12 1
Hynek Šťastny BK Kral-Jun U12B 11 1
Tomáš Hruška BK Kral-Jun U12B 10 1
Matyáš Goban BK Kral-Jun U12B 12 1
Mikuláš Novotný BK Kral-Jun U12B 11 1
Waldemar Pavlásek SokPečU12B 12 1
Magdalena Skalová SokPečU12B 11 1
Matěj Pták BSKK 12 1
David Václavík Měl U12 11 1
Denis Čech SokPečU12B 12 1
František Gombík Měl U12 11 1
Matyáš Frieb BSKK 11 1
Ema Ružinská SokPečU12B 12 1
Štěpán Frémund JUVENTA U12B 12 1
David Šefl BSKK 12 1
Aleš Pavlů BK Kral-Jun U12B 10 1
Štěpán Veselý Měl U12 10 1
Otakar Taschner Měl U12 12 1
Natálie Patočková SokPečU12B 11 1
Tarek Abd El Dayem BK Kral-Jun U12B 12 1
Adam Abd El Dayem BK Kral-Jun U12B 10 1
Maxmilián Pospíšil JUVENTA U12B 10 1
Jaroslav Karban BANymU12B 12 1
Michaela Pokorná BSKK 12 1
Šimon Kudrlička JUVENTA U12B 11 1
Jakub Kudrlička JUVENTA U12B 11 1
Petr Škrabal BK Kral-Jun U12B 12 1
Sofie Sršňová SokPečU12B 12 1
Antonín Pěnka SokPečU12B 9 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře