Středomoravský přebor
Základní informace
Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní část | 1. kolo | 5 |
Basket Valmez MIX+3x10
BK Lipník MIX+2x10
|
25. 9. 2022
09:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Josef Slavík Marek Bill |
32
43
|
4
12
14
22
22
29 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 7 |
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
|
24. 9. 2022
09:00 |
SH UP Olomouc |
Lukáš Kapaňa Linda Vildová |
63
35
|
15
2
29
12
43
26 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 3 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Jeseník MIX*+2x10
|
25. 9. 2022
10:00 |
Hala TJ Slavia |
Dominik Krčmář Zuzana Kopřivová |
59
19
|
20
4
34
11
45
17 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 8 |
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
|
24. 9. 2022
10:30 |
SH UP Olomouc |
Lukáš Kapaňa Linda Vildová |
57
53
|
18
9
28
27
47
41 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 6 |
Basket Valmez MIX+3x10
BK Lipník MIX+2x10
|
25. 9. 2022
10:45 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Josef Slavík Marek Bill |
51
42
|
4
12
17
20
31
28 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 4 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Jeseník MIX*+2x10
|
25. 9. 2022
11:30 |
Hala TJ Slavia |
Dominik Krčmář Zuzana Kopřivová |
85
19
|
14
8
33
10
53
15 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 1 |
STRABAG Zlín
BK Mohelnice MIX+2x10
|
24. 9. 2022
11:45 |
Městská SH Zelené |
Theodor Kuba David Vyplel |
92
16
|
25
4
45
8
70
12 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 2 |
STRABAG Zlín
BK Mohelnice MIX+2x10
|
24. 9. 2022
13:30 |
Městská SH Zelené |
David Vyplel Theodor Kuba |
83
12
|
14
3
38
5
63
9 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 9 |
BK Mohelnice MIX+2x10
BCM Orli Prostějov
|
8. 10. 2022
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Ladislav Sokolovský Vratislav Doležal |
12
98
|
2
22
4
48
8
72 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 11 |
BK Lipník MIX+2x10
SK UP BCM Olomouc
|
8. 10. 2022
09:00 |
Sportovní hala |
Martin Kopřiva Zuzana Kopřivová |
33
67
|
0
26
12
32
14
55 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 15 |
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
8. 10. 2022
09:00 |
Městská SH Zelené |
Josef Slavík |
52
40
|
18
9
32
18
44
28 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 13 |
BK Jeseník MIX*+2x10
Basket Valmez MIX+3x10
|
5. 11. 2022
10:00 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník Patrik Michal |
50
59
|
22
14
26
35
40
49 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 10 |
BK Mohelnice MIX+2x10
BCM Orli Prostějov
|
8. 10. 2022
10:30 |
Tělocvična ZŠ |
Vratislav Doležal Ladislav Sokolovský |
13
124
|
4
20
4
52
6
90 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 12 |
BK Lipník MIX+2x10
SK UP BCM Olomouc
|
8. 10. 2022
10:45 |
Sportovní hala |
Martin Kopřiva Zuzana Kopřivová |
51
55
|
8
22
25
26
33
49 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 16 |
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
8. 10. 2022
10:45 |
Městská SH Zelené |
Josef Slavík |
88
50
|
22
8
50
19
72
30 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 14 |
BK Jeseník MIX*+2x10
Basket Valmez MIX+3x10
|
5. 11. 2022
11:30 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník Patrik Michal |
41
71
|
7
14
21
40
35
55 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 23 |
BCM Orli Prostějov
BK Lipník MIX+2x10
|
22. 10. 2022
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Marek Bešina Vratislav Doležal |
138
21
|
40
0
62
12
99
14 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 19 |
Basket Valmez MIX+3x10
STRABAG Zlín
|
22. 10. 2022
09:30 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Josef Slavík Marek Bill |
10
64
|
4
16
4
36
10
50 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 21 |
SK UP BCM Olomouc
BK Jeseník MIX*+2x10
|
22. 10. 2022
09:30 |
SH UP Olomouc |
Zuzana Kopřivová Martin Kopřiva |
124
13
|
34
6
68
10
86
10 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 22 |
SK UP BCM Olomouc
BK Jeseník MIX*+2x10
|
22. 10. 2022
11:00 |
SH UP Olomouc |
Zuzana Kopřivová Martin Kopřiva |
115
12
|
22
7
60
7
78
9 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 24 |
BCM Orli Prostějov
BK Lipník MIX+2x10
|
22. 10. 2022
11:00 |
Tělocvična ZŠ |
Marek Bešina Vratislav Doležal |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch BCM Orli Prostějov
|
Review | |
Základní část | 3. kolo | 20 |
Basket Valmez MIX+3x10
STRABAG Zlín
|
22. 10. 2022
11:15 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Josef Slavík Marek Bill |
13
88
|
8
22
10
44
12
68 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 18 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Mohelnice MIX+2x10
|
22. 10. 2022
13:00 |
Hala TJ Slavia |
Dominik Krčmář Daniel Krčmář |
83
19
|
16
4
36
6
56
16 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 17 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Mohelnice MIX+2x10
|
22. 10. 2022
14:30 |
Hala TJ Slavia |
Dominik Krčmář Daniel Krčmář |
76
17
|
18
4
40
8
58
12 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 29 |
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
|
12. 11. 2022
09:00 |
Městská SH Zelené |
Ondřej Zatloukal Lukáš Keřt |
30
59
|
4
10
11
29
19
44 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 27 |
BK Jeseník MIX*+2x10
BCM Orli Prostějov
|
12. 11. 2022
10:00 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník |
16
109
|
2
28
6
52
8
75 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 30 |
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
|
12. 11. 2022
10:30 |
Městská SH Zelené |
Ondřej Zatloukal Lukáš Keřt |
48
76
|
13
18
23
46
33
64 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 28 |
BK Jeseník MIX*+2x10
BCM Orli Prostějov
|
12. 11. 2022
11:30 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník |
14
118
|
0
22
3
53
8
90 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 25 |
BK Mohelnice MIX+2x10
BK Lipník MIX+2x10
|
13. 11. 2022
12:30 |
Tělocvična ZŠ |
Dominik Krčmář Jakub Sochor |
40
64
|
10
2
18
32
34
34 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 31 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
Basket Valmez MIX+3x10
|
12. 11. 2022
13:00 |
Hala TJ Slavia |
Theodor Kuba Daniel Krčmář |
59
12
|
6
4
30
5
37
8 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 26 |
BK Mohelnice MIX+2x10
BK Lipník MIX+2x10
|
13. 11. 2022
14:00 |
Tělocvična ZŠ |
Vratislav Doležal Jakub Sochor |
36
64
|
4
10
14
30
22
48 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 32 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
Basket Valmez MIX+3x10
|
12. 11. 2022
14:30 |
Hala TJ Slavia |
Josef Slavík Theodor Kuba |
70
28
|
16
10
42
15
54
25 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 35 |
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
26. 11. 2022
09:00 |
SH UP Olomouc |
Zdeněk Latík Lukáš Kaprál |
76
19
|
14
6
38
10
60
17 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 33 |
Basket Valmez MIX+3x10
BK Mohelnice MIX+2x10
|
26. 11. 2022
09:30 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Břetislav Kraváček Jakub Sochor |
42
38
|
4
10
22
18
24
28 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 39 |
BK Lipník MIX+2x10
BK Jeseník MIX*+2x10
|
27. 11. 2022
10:00 |
Sportovní hala |
Lukáš Kapaňa Vladimír Němčák |
60
39
|
11
7
33
16
38
28 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 36 |
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
26. 11. 2022
10:30 |
SH UP Olomouc |
Zdeněk Latík Lukáš Kaprál |
81
18
|
27
2
44
6
65
11 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 34 |
Basket Valmez MIX+3x10
BK Mohelnice MIX+2x10
|
26. 11. 2022
11:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Břetislav Kraváček Jakub Sochor |
34
50
|
17
11
21
27
30
36 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 40 |
BK Lipník MIX+2x10
BK Jeseník MIX*+2x10
|
27. 11. 2022
11:45 |
Sportovní hala |
Vladimír Němčák Lukáš Kapaňa |
69
47
|
14
11
43
27
55
37 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 37 |
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
|
30. 11. 2022
17:00 |
Tělocvična ZŠ |
Ladislav Sokolovský Vratislav Doležal |
72
39
|
19
10
36
17
56
21 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 38 |
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
|
30. 11. 2022
18:30 |
Tělocvična ZŠ |
Ladislav Sokolovský Vratislav Doležal |
75
57
|
22
18
43
33
64
41 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 41 |
BK Mohelnice MIX+2x10
BK Jeseník MIX*+2x10
|
10. 12. 2022
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Jakub Sochor Patrik Michal |
42
29
|
10
2
22
14
30
15 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 47 |
Basket Valmez MIX+3x10
SK UP BCM Olomouc
|
10. 12. 2022
09:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Dominik Krčmář Lukáš Kaprál |
32
90
|
9
30
18
50
22
74 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 43 |
STRABAG Zlín
BK Lipník MIX+2x10
|
10. 12. 2022
09:30 |
Městská SH Zelené |
Břetislav Kraváček Lukáš Keřt |
73
51
|
19
6
37
26
53
34 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 42 |
BK Mohelnice MIX+2x10
BK Jeseník MIX*+2x10
|
10. 12. 2022
10:30 |
Tělocvična ZŠ |
Patrik Michal Jakub Sochor |
37
43
|
13
12
25
21
33
34 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 48 |
Basket Valmez MIX+3x10
SK UP BCM Olomouc
|
10. 12. 2022
10:45 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Dominik Krčmář Lukáš Kaprál |
19
91
|
2
28
12
51
15
76 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 44 |
STRABAG Zlín
BK Lipník MIX+2x10
|
10. 12. 2022
11:15 |
Městská SH Zelené |
Břetislav Kraváček Lukáš Keřt |
67
45
|
29
2
41
22
61
26 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 45 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BCM Orli Prostějov
|
8. 1. 2023
14:00 |
Hala TJ Slavia |
Dominik Krčmář Josef Slavík |
32
55
|
7
13
17
33
21
46 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 46 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BCM Orli Prostějov
|
8. 1. 2023
15:30 |
Hala TJ Slavia |
Dominik Krčmář Josef Slavík |
34
70
|
5
20
11
35
24
52 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 51 |
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez MIX+3x10
|
7. 1. 2023
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Dominik Krčmář Daniel Krčmář |
92
25
|
23
8
40
12
67
20 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 53 |
BK Lipník MIX+2x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
7. 1. 2023
09:00 |
hala SŠE Lipník nad Bečvou |
Zdeněk Latík Miroslav Turna |
20
86
|
2
26
3
52
9
68 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 55 |
BK Jeseník MIX*+2x10
STRABAG Zlín
|
7. 1. 2023
10:00 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník Patrik Michal |
48
89
|
8
24
18
52
22
81 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 54 |
BK Lipník MIX+2x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
7. 1. 2023
10:45 |
hala SŠE Lipník nad Bečvou |
Zdeněk Latík Miroslav Turna |
18
66
|
4
14
8
32
14
48 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 52 |
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez MIX+3x10
|
7. 1. 2023
11:00 |
Tělocvična ZŠ |
Dominik Krčmář Daniel Krčmář |
87
14
|
28
4
50
6
67
10 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 56 |
BK Jeseník MIX*+2x10
STRABAG Zlín
|
7. 1. 2023
11:30 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník Patrik Michal |
23
100
|
0
32
10
56
14
80 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 49 |
SK UP BCM Olomouc
BK Mohelnice MIX+2x10
|
7. 1. 2023
17:30 |
SH UP Olomouc |
Lukáš Kaprál Martin Kopřiva |
77
12
|
20
4
42
6
60
10 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 50 |
SK UP BCM Olomouc
BK Mohelnice MIX+2x10
|
7. 1. 2023
18:45 |
SH UP Olomouc |
Lukáš Kapaňa Lukáš Kaprál |
87
19
|
19
13
45
13
63
15 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 61 |
BK Lipník MIX+2x10
Basket Valmez MIX+3x10
|
21. 1. 2023
09:00 |
Sportovní hala |
Jakub Válek Ladislav Sokolovský |
61
40
|
2
17
36
25
44
37 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 63 |
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
|
21. 1. 2023
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Marek Bešina Zdeněk Latík |
51
46
|
19
10
33
18
40
39 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 59 |
BK Jeseník MIX*+2x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
2. 4. 2023
10:00 |
Sportovní hala |
Ladislav Sokolovský Vratislav Doležal |
39
89
|
9
13
14
37
32
67 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 62 |
BK Lipník MIX+2x10
Basket Valmez MIX+3x10
|
21. 1. 2023
11:00 |
Sportovní hala |
Jakub Válek Ladislav Sokolovský |
67
50
|
6
19
39
23
45
38 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 64 |
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
|
21. 1. 2023
11:00 |
Tělocvična ZŠ |
Marek Bešina Zdeněk Latík |
76
41
|
17
5
42
16
58
26 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 60 |
BK Jeseník MIX*+2x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
2. 4. 2023
11:30 |
Sportovní hala |
Ladislav Sokolovský Vratislav Doležal |
50
90
|
11
12
16
46
37
68 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 57 |
BK Mohelnice MIX+2x10
STRABAG Zlín
|
22. 1. 2023
12:30 |
Tělocvična ZŠ |
Vojtěch Jurník Patrik Michal |
27
89
|
6
23
10
51
21
61 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 58 |
BK Mohelnice MIX+2x10
STRABAG Zlín
|
22. 1. 2023
14:00 |
Tělocvična ZŠ |
Vojtěch Jurník Patrik Michal |
28
117
|
9
31
11
61
20
89 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 65 |
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice MIX+2x10
|
11. 2. 2023
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Josef Slavík Lukáš Kaprál |
117
52
|
35
8
63
20
70
50 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 71 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
STRABAG Zlín
|
5. 3. 2023
09:00 |
Hala TJ Slavia |
Josef Slavík Marek Bill |
49
40
|
8
11
21
19
36
30 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 67 |
SK UP BCM Olomouc
BK Lipník MIX+2x10
|
29. 1. 2023
09:30 |
SH UP Olomouc |
Lukáš Kapaňa Linda Vildová |
87
34
|
19
9
39
22
59
26 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 69 |
Basket Valmez MIX+3x10
BK Jeseník MIX*+2x10
|
11. 2. 2023
10:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Břetislav Kraváček Lukáš Keřt |
52
44
|
13
8
26
16
44
24 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 72 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
STRABAG Zlín
|
5. 3. 2023
10:30 |
Hala TJ Slavia |
Josef Slavík Marek Bill |
33
72
|
11
16
15
42
24
56 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 68 |
SK UP BCM Olomouc
BK Lipník MIX+2x10
|
29. 1. 2023
10:45 |
SH UP Olomouc |
Lukáš Kapaňa Linda Vildová |
71
53
|
21
7
33
28
57
36 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 66 |
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice MIX+2x10
|
11. 2. 2023
11:00 |
Tělocvična ZŠ |
Josef Slavík Lukáš Kaprál |
108
29
|
39
2
59
12
87
26 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 70 |
Basket Valmez MIX+3x10
BK Jeseník MIX*+2x10
|
11. 2. 2023
11:45 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Břetislav Kraváček Lukáš Keřt |
55
51
|
12
16
20
32
34
40 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 75 |
STRABAG Zlín
Basket Valmez MIX+3x10
|
4. 3. 2023
09:00 |
Městská SH Zelené |
David Vyplel Lukáš Keřt |
70
22
|
16
6
46
8
63
20 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 79 |
BK Lipník MIX+2x10
BCM Orli Prostějov
|
25. 2. 2023
09:00 |
Sportovní hala |
Ondřej Zatloukal Miroslav Turna |
48
76
|
5
24
20
43
28
66 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 77 |
BK Jeseník MIX*+2x10
SK UP BCM Olomouc
|
4. 3. 2023
10:00 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník Jakub Sochor |
31
81
|
8
23
12
35
24
57 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 76 |
STRABAG Zlín
Basket Valmez MIX+3x10
|
4. 3. 2023
10:45 |
Městská SH Zelené |
David Vyplel Lukáš Keřt |
59
11
|
14
5
28
6
46
9 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 73 |
BK Mohelnice MIX+2x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
4. 3. 2023
11:00 |
Tělocvična ZŠ |
Ladislav Sokolovský Theodor Kuba |
41
74
|
18
11
20
34
27
54 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 80 |
BK Lipník MIX+2x10
BCM Orli Prostějov
|
25. 2. 2023
11:00 |
Sportovní hala |
Ondřej Zatloukal Miroslav Turna |
26
73
|
2
18
16
35
19
52 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 78 |
BK Jeseník MIX*+2x10
SK UP BCM Olomouc
|
4. 3. 2023
11:30 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník Jakub Sochor |
33
83
|
13
14
18
48
29
54 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 74 |
BK Mohelnice MIX+2x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
4. 3. 2023
12:30 |
Tělocvična ZŠ |
Ladislav Sokolovský Theodor Kuba |
34
60
|
7
18
13
34
27
40 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 81 |
BK Lipník MIX+2x10
BK Mohelnice MIX+2x10
|
18. 3. 2023
09:00 |
Sportovní hala |
Filip Hudec Vladimír Němčák |
65
49
|
12
9
31
31
41
43 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 83 |
BCM Orli Prostějov
BK Jeseník MIX*+2x10
|
18. 3. 2023
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Jakub Sochor Theodor Kuba |
126
31
|
46
6
71
14
107
24 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 87 |
Basket Valmez MIX+3x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
18. 3. 2023
09:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
David Vyplel Lukáš Keřt |
35
94
|
11
32
22
50
25
75 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 88 |
Basket Valmez MIX+3x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
18. 3. 2023
10:45 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
David Vyplel Lukáš Keřt |
24
80
|
8
21
17
43
20
64 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 82 |
BK Lipník MIX+2x10
BK Mohelnice MIX+2x10
|
18. 3. 2023
11:00 |
Sportovní hala |
Filip Hudec Vladimír Němčák |
76
35
|
15
3
34
12
42
24 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 84 |
BCM Orli Prostějov
BK Jeseník MIX*+2x10
|
18. 3. 2023
11:00 |
Tělocvična ZŠ |
Jakub Sochor Theodor Kuba |
120
26
|
39
4
64
12
93
16 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 85 |
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
|
19. 3. 2023
16:30 |
SH UP Olomouc |
Linda Vildová Jakub Válek |
47
42
|
13
14
29
22
37
36 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 86 |
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
|
19. 3. 2023
17:45 |
SH UP Olomouc |
Linda Vildová Jakub Válek |
59
34
|
7
8
28
18
46
26 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 93 |
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
|
1. 4. 2023
09:00 |
Městská SH Zelené |
Filip Hudec Vratislav Doležal |
47
73
|
13
16
22
38
37
55 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 89 |
BK Mohelnice MIX+2x10
Basket Valmez MIX+3x10
|
1. 4. 2023
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Ladislav Sokolovský Martin Kopřiva |
42
55
|
2
19
25
27
28
47 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 91 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
SK UP BCM Olomouc
|
1. 4. 2023
09:30 |
Hala TJ Slavia |
Josef Slavík Zdeněk Latík |
23
80
|
1
27
3
39
13
63 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 95 |
BK Jeseník MIX*+2x10
BK Lipník MIX+2x10
|
15. 4. 2023
10:00 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník Vladimír Němčák |
107
36
|
35
6
55
23
85
34 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 94 |
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
|
1. 4. 2023
10:30 |
Městská SH Zelené |
Filip Hudec Vratislav Doležal |
41
59
|
10
18
25
31
34
45 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 90 |
BK Mohelnice MIX+2x10
Basket Valmez MIX+3x10
|
1. 4. 2023
10:30 |
Tělocvična ZŠ |
Ladislav Sokolovský Martin Kopřiva |
42
40
|
2
14
19
22
24
37 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 92 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
SK UP BCM Olomouc
|
1. 4. 2023
11:00 |
Hala TJ Slavia |
Zdeněk Latík Josef Slavík |
28
86
|
4
26
8
51
14
73 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 96 |
BK Jeseník MIX*+2x10
BK Lipník MIX+2x10
|
15. 4. 2023
11:45 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník Vladimír Němčák |
92
40
|
26
14
46
23
76
24 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 99 |
BK Lipník MIX+2x10
STRABAG Zlín
|
22. 4. 2023
09:00 |
hala SŠE Lipník nad Bečvou |
Dominik Krčmář Vladimír Němčák |
35
97
|
12
26
23
47
35
72 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 101 |
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
22. 4. 2023
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Jakub Sochor Daniel Krčmář |
113
49
|
31
11
56
27
95
40 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 103 |
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez MIX+3x10
|
22. 4. 2023
09:30 |
SH UP Olomouc |
Vratislav Doležal Ladislav Sokolovský |
85
17
|
19
5
35
12
65
12 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 97 |
BK Jeseník MIX*+2x10
BK Mohelnice MIX+2x10
|
22. 4. 2023
10:00 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník |
59
50
|
19
4
33
23
39
41 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 100 |
BK Lipník MIX+2x10
STRABAG Zlín
|
22. 4. 2023
10:45 |
hala SŠE Lipník nad Bečvou |
Dominik Krčmář Vladimír Němčák |
16
101
|
5
18
5
56
14
73 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 102 |
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
|
22. 4. 2023
11:00 |
Tělocvična ZŠ |
Jakub Sochor Daniel Krčmář |
81
43
|
29
15
50
22
66
22 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 104 |
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez MIX+3x10
|
22. 4. 2023
11:00 |
SH UP Olomouc |
Ladislav Sokolovský Vratislav Doležal |
100
21
|
20
8
46
14
74
14 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 98 |
BK Jeseník MIX*+2x10
BK Mohelnice MIX+2x10
|
22. 4. 2023
11:45 |
Sportovní hala |
Vojtěch Jurník |
66
52
|
18
17
27
26
46
44 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 111 |
STRABAG Zlín
BK Jeseník MIX*+2x10
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
Lukáš Keřt Daniel Krčmář |
|
Preview | ||
Základní část | 14. kolo | 112 |
STRABAG Zlín
BK Jeseník MIX*+2x10
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
Daniel Krčmář Lukáš Keřt |
|
Preview | ||
Základní část | 14. kolo | 105 |
BK Mohelnice MIX+2x10
SK UP BCM Olomouc
|
13. 5. 2023
09:00 |
Tělocvična ZŠ |
Daniel Krčmář Dominik Krčmář |
26
117
|
2
36
12
55
20
85
26
117 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 107 |
Basket Valmez MIX+3x10
BCM Orli Prostějov
|
13. 5. 2023
09:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Filip Hudec Marek Bill |
23
75
|
4
24
14
38
17
51 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 109 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Lipník MIX+2x10
|
13. 5. 2023
09:30 |
Hala TJ Slavia |
Theodor Kuba Josef Slavík |
114
21
|
30
5
58
11
87
17 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 106 |
BK Mohelnice MIX+2x10
SK UP BCM Olomouc
|
13. 5. 2023
10:30 |
Tělocvična ZŠ |
Dominik Krčmář Daniel Krčmář |
34
93
|
4
16
16
34
18
61
34
93 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 108 |
Basket Valmez MIX+3x10
BCM Orli Prostějov
|
13. 5. 2023
10:30 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Filip Hudec Marek Bill |
11
91
|
6
13
8
38
11
53 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 110 |
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Lipník MIX+2x10
|
13. 5. 2023
11:15 |
Hala TJ Slavia |
Josef Slavík Theodor Kuba |
122
16
|
31
0
67
6
92
12 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prostějov | 28 | 26 | 2 | 2.385 | 910 | 54 | |
2. | BCM Olomouc | 28 | 26 | 2 | 2.194 | 897 | 54 | |
3. | Slavia Kroměříž MIX | 28 | 17 | 11 | 1.725 | 1.306 | 45 | |
4. | Zlín | 26 | 17 | 9 | 1.779 | 1.049 | 43 | |
5. | Lipník MIX | 28 | 9 | 19 | 1.175 | 1.931 | 37 | |
6. | Basket Valmez MIX | 28 | 7 | 21 | 898 | 1.866 | 35 | |
7. | Jeseník MIX | 26 | 5 | 21 | 1.042 | 2.011 | 31 | |
8. | Mohelnice MIX | 28 | 3 | 25 | 904 | 2.132 | 31 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Číslo | Hráč | Tým | Věk |
---|
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zatloukal Ondřej | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Vyplel David | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Vildová Linda | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Válek Jakub | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Turna Miroslav | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Sokolovský Ladislav | 14 | 10 | 4 | 0 | - | - | - |
Sochor Jakub | 12 | 5 | 7 | 0 | - | - | - |
Slavík Josef | 17 | 13 | 4 | 0 | - | - | - |
Němčák Vladimír | 8 | 1 | 7 | 0 | - | - | - |
Michal Patrik | 8 | 1 | 7 | 0 | - | - | - |
Latík Zdeněk | 8 | 5 | 3 | 0 | - | - | - |
Kuba Theodor | 10 | 3 | 7 | 0 | - | - | - |
Krčmář Daniel | 9 | 1 | 8 | 0 | - | - | - |
Krčmář Dominik | 15 | 14 | 1 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Kopřivová Zuzana | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Kopřiva Martin | 7 | 2 | 5 | 0 | - | - | - |
Keřt Lukáš | 10 | 0 | 10 | 0 | - | - | - |
Kaprál Lukáš | 8 | 1 | 7 | 0 | - | - | - |
Kapaňa Lukáš | 7 | 6 | 1 | 0 | - | - | - |
Jurník Vojtěch | 14 | 14 | 0 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 13 | 3 | 10 | 0 | - | - | - |
Bill Marek | 8 | 0 | 8 | 0 | - | - | - |
Bešina Marek | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře