Středomoravský přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 5
Basket Valmez MIX+3x10
BK Lipník MIX+2x10
25. 9. 2022
09:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Josef Slavík
Marek Bill
32
43
4
12
14
22
22
29
Review
Základní část 1. kolo 7
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
24. 9. 2022
09:00
SH UP Olomouc Lukáš Kapaňa
Linda Vildová
63
35
15
2
29
12
43
26
Review
Základní část 1. kolo 3
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Jeseník MIX
25. 9. 2022
10:00
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Zuzana Kopřivová
59
19
20
4
34
11
45
17
Review
Základní část 1. kolo 8
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
24. 9. 2022
10:30
SH UP Olomouc Lukáš Kapaňa
Linda Vildová
57
53
18
9
28
27
47
41
Review
Základní část 1. kolo 6
Basket Valmez MIX+3x10
BK Lipník MIX+2x10
25. 9. 2022
10:45
SPŠSt Valašské Meziříčí Josef Slavík
Marek Bill
51
42
4
12
17
20
31
28
Review
Základní část 1. kolo 4
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Jeseník MIX
25. 9. 2022
11:30
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Zuzana Kopřivová
85
19
14
8
33
10
53
15
Review
Základní část 1. kolo 1
STRABAG Zlín
BK Mohelnice MIX+1x10
24. 9. 2022
11:45
Městská SH Zelené Theodor Kuba
David Vyplel
92
16
25
4
45
8
70
12
Review
Základní část 1. kolo 2
STRABAG Zlín
BK Mohelnice MIX+1x10
24. 9. 2022
13:30
Městská SH Zelené David Vyplel
Theodor Kuba
83
12
14
3
38
5
63
9
Review
Základní část 2. kolo 13
BK Jeseník MIX
Basket Valmez MIX+3x10
8. 10. 2022
-
Vojtěch Jurník
Patrik Michal
Preview
Základní část 2. kolo 14
BK Jeseník MIX
Basket Valmez MIX+3x10
8. 10. 2022
-
Vojtěch Jurník
Patrik Michal
Preview
Základní část 2. kolo 9
BK Mohelnice MIX+1x10
BCM Orli Prostějov
8. 10. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 2. kolo 11
BK Lipník MIX+2x10
SK UP BCM Olomouc
8. 10. 2022
09:00
Sportovní hala Martin Kopřiva
Zuzana Kopřivová
Preview
Základní část 2. kolo 15
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
8. 10. 2022
09:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
Preview
Základní část 2. kolo 10
BK Mohelnice MIX+1x10
BCM Orli Prostějov
8. 10. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 2. kolo 12
BK Lipník MIX+2x10
SK UP BCM Olomouc
8. 10. 2022
10:45
Sportovní hala Martin Kopřiva
Zuzana Kopřivová
Preview
Základní část 2. kolo 16
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
8. 10. 2022
10:45
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
Preview
Základní část 3. kolo 17
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Mohelnice MIX+1x10
22. 10. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 3. kolo 18
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Mohelnice MIX+1x10
22. 10. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 3. kolo 19
Basket Valmez MIX+3x10
STRABAG Zlín
22. 10. 2022
-
Preview
Základní část 3. kolo 20
Basket Valmez MIX+3x10
STRABAG Zlín
22. 10. 2022
-
Preview
Základní část 3. kolo 23
BCM Orli Prostějov
BK Lipník MIX+2x10
22. 10. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 3. kolo 21
SK UP BCM Olomouc
BK Jeseník MIX
22. 10. 2022
09:30
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 3. kolo 22
SK UP BCM Olomouc
BK Jeseník MIX
22. 10. 2022
11:00
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 3. kolo 24
BCM Orli Prostějov
BK Lipník MIX+2x10
22. 10. 2022
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 4. kolo 27
BK Jeseník MIX
BCM Orli Prostějov
12. 11. 2022
-
Preview
Základní část 4. kolo 28
BK Jeseník MIX
BCM Orli Prostějov
12. 11. 2022
-
Preview
Základní část 4. kolo 29
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
12. 11. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 4. kolo 30
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
12. 11. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 4. kolo 31
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
Basket Valmez MIX+3x10
12. 11. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 4. kolo 32
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
Basket Valmez MIX+3x10
12. 11. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 4. kolo 25
BK Mohelnice MIX+1x10
BK Lipník MIX+2x10
13. 11. 2022
12:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 4. kolo 26
BK Mohelnice MIX+1x10
BK Lipník MIX+2x10
13. 11. 2022
14:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 5. kolo 33
Basket Valmez MIX+3x10
BK Mohelnice MIX+1x10
26. 11. 2022
-
Preview
Základní část 5. kolo 34
Basket Valmez MIX+3x10
BK Mohelnice MIX+1x10
26. 11. 2022
-
Preview
Základní část 5. kolo 35
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
26. 11. 2022
-
Preview
Základní část 5. kolo 36
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
26. 11. 2022
-
Preview
Základní část 5. kolo 39
BK Lipník MIX+2x10
BK Jeseník MIX
26. 11. 2022
-
Preview
Základní část 5. kolo 40
BK Lipník MIX+2x10
BK Jeseník MIX
26. 11. 2022
-
Preview
Základní část 5. kolo 37
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
26. 11. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 5. kolo 38
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
26. 11. 2022
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 6. kolo 43
STRABAG Zlín
BK Lipník MIX+2x10
10. 12. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 6. kolo 44
STRABAG Zlín
BK Lipník MIX+2x10
10. 12. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 6. kolo 45
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BCM Orli Prostějov
10. 12. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 6. kolo 46
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BCM Orli Prostějov
10. 12. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 6. kolo 47
Basket Valmez MIX+3x10
SK UP BCM Olomouc
10. 12. 2022
-
Preview
Základní část 6. kolo 48
Basket Valmez MIX+3x10
SK UP BCM Olomouc
10. 12. 2022
-
Preview
Základní část 6. kolo 41
BK Mohelnice MIX+1x10
BK Jeseník MIX
10. 12. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 6. kolo 42
BK Mohelnice MIX+1x10
BK Jeseník MIX
10. 12. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 49
SK UP BCM Olomouc
BK Mohelnice MIX+1x10
7. 1. 2023
-
Preview
Základní část 7. kolo 50
SK UP BCM Olomouc
BK Mohelnice MIX+1x10
7. 1. 2023
-
Preview
Základní část 7. kolo 53
BK Lipník MIX+2x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
7. 1. 2023
-
Preview
Základní část 7. kolo 54
BK Lipník MIX+2x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
7. 1. 2023
-
Preview
Základní část 7. kolo 55
BK Jeseník MIX
STRABAG Zlín
7. 1. 2023
-
Preview
Základní část 7. kolo 56
BK Jeseník MIX
STRABAG Zlín
7. 1. 2023
-
Preview
Základní část 7. kolo 51
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez MIX+3x10
7. 1. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 52
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez MIX+3x10
7. 1. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 59
BK Jeseník MIX
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
21. 1. 2023
-
Preview
Základní část 8. kolo 60
BK Jeseník MIX
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
21. 1. 2023
-
Preview
Základní část 8. kolo 61
BK Lipník MIX+2x10
Basket Valmez MIX+3x10
21. 1. 2023
09:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 8. kolo 63
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
21. 1. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 62
BK Lipník MIX+2x10
Basket Valmez MIX+3x10
21. 1. 2023
11:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 8. kolo 64
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
21. 1. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 57
BK Mohelnice MIX+1x10
STRABAG Zlín
22. 1. 2023
12:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 58
BK Mohelnice MIX+1x10
STRABAG Zlín
22. 1. 2023
14:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 9. kolo 67
SK UP BCM Olomouc
BK Lipník MIX+2x10
11. 2. 2023
-
Preview
Základní část 9. kolo 68
SK UP BCM Olomouc
BK Lipník MIX+2x10
11. 2. 2023
-
Preview
Základní část 9. kolo 69
Basket Valmez MIX+3x10
BK Jeseník MIX
11. 2. 2023
-
Preview
Základní část 9. kolo 70
Basket Valmez MIX+3x10
BK Jeseník MIX
11. 2. 2023
-
Preview
Základní část 9. kolo 71
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
STRABAG Zlín
11. 2. 2023
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 9. kolo 72
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
STRABAG Zlín
11. 2. 2023
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 9. kolo 65
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice MIX+1x10
11. 2. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 9. kolo 66
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice MIX+1x10
11. 2. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 75
STRABAG Zlín
Basket Valmez MIX+3x10
4. 3. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 10. kolo 76
STRABAG Zlín
Basket Valmez MIX+3x10
4. 3. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 10. kolo 77
BK Jeseník MIX
SK UP BCM Olomouc
4. 3. 2023
-
Preview
Základní část 10. kolo 78
BK Jeseník MIX
SK UP BCM Olomouc
4. 3. 2023
-
Preview
Základní část 10. kolo 73
BK Mohelnice MIX+1x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
4. 3. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 79
BK Lipník MIX+2x10
BCM Orli Prostějov
4. 3. 2023
09:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 10. kolo 74
BK Mohelnice MIX+1x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
4. 3. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 80
BK Lipník MIX+2x10
BCM Orli Prostějov
4. 3. 2023
11:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 85
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
18. 3. 2023
-
Preview
Základní část 11. kolo 86
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
18. 3. 2023
-
Preview
Základní část 11. kolo 87
Basket Valmez MIX+3x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
18. 3. 2023
-
Preview
Základní část 11. kolo 88
Basket Valmez MIX+3x10
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
18. 3. 2023
-
Preview
Základní část 11. kolo 81
BK Lipník MIX+2x10
BK Mohelnice MIX+1x10
18. 3. 2023
09:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 83
BCM Orli Prostějov
BK Jeseník MIX
18. 3. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 11. kolo 82
BK Lipník MIX+2x10
BK Mohelnice MIX+1x10
18. 3. 2023
11:00
Sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 84
BCM Orli Prostějov
BK Jeseník MIX
18. 3. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 12. kolo 93
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
1. 4. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 12. kolo 94
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
1. 4. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 12. kolo 95
BK Jeseník MIX
BK Lipník MIX+2x10
1. 4. 2023
-
Preview
Základní část 12. kolo 96
BK Jeseník MIX
BK Lipník MIX+2x10
1. 4. 2023
-
Preview
Základní část 12. kolo 91
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
SK UP BCM Olomouc
1. 4. 2023
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 12. kolo 92
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
SK UP BCM Olomouc
1. 4. 2023
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 12. kolo 89
BK Mohelnice MIX+1x10
Basket Valmez MIX+3x10
1. 4. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 12. kolo 90
BK Mohelnice MIX+1x10
Basket Valmez MIX+3x10
1. 4. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 13. kolo 97
BK Jeseník MIX
BK Mohelnice MIX+1x10
22. 4. 2023
-
Preview
Základní část 13. kolo 98
BK Jeseník MIX
BK Mohelnice MIX+1x10
22. 4. 2023
-
Preview
Základní část 13. kolo 99
BK Lipník MIX+2x10
STRABAG Zlín
22. 4. 2023
-
Preview
Základní část 13. kolo 100
BK Lipník MIX+2x10
STRABAG Zlín
22. 4. 2023
-
Preview
Základní část 13. kolo 103
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez MIX+3x10
22. 4. 2023
-
Preview
Základní část 13. kolo 104
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez MIX+3x10
22. 4. 2023
-
Preview
Základní část 13. kolo 101
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
22. 4. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 13. kolo 102
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
22. 4. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 14. kolo 107
Basket Valmez MIX+3x10
BCM Orli Prostějov
13. 5. 2023
-
Preview
Základní část 14. kolo 108
Basket Valmez MIX+3x10
BCM Orli Prostějov
13. 5. 2023
-
Preview
Základní část 14. kolo 109
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Lipník MIX+2x10
13. 5. 2023
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 14. kolo 110
TJ Slavia Kroměříž MIX+*2x10
BK Lipník MIX+2x10
13. 5. 2023
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 14. kolo 111
STRABAG Zlín
BK Jeseník MIX
13. 5. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 14. kolo 112
STRABAG Zlín
BK Jeseník MIX
13. 5. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 14. kolo 105
BK Mohelnice MIX+1x10
SK UP BCM Olomouc
13. 5. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 14. kolo 106
BK Mohelnice MIX+1x10
SK UP BCM Olomouc
13. 5. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z
Pavel Polách Basket Valmez MIX 11 1
Jakub Jáchim Slavia Kroměříž 10 1
David Hrubý Zlín 10 1
Vojtěch Hél Zlín 11 1
Dalibor Lajda Slavia Kroměříž 10 1
Jáchym Pisklák Prostějov 10 1
Nicolas Smrkta BCM Olomouc 11 1
Tomáš Drápal BCM Olomouc 11 1
Václav Esterka BCM Olomouc 11 1
Denisa Pallová Mohelnice 10 1
Nicolas Grulich Basket Valmez MIX 11 1
Tereza Přichystalová Mohelnice 10 1
Lenka Činčarová Mohelnice 10 1
Samuel Martin Zlín 11 1
Tobias Řezníček BCM Olomouc 11 1
Jakub Tabery Prostějov 10 1
Marek Bednář Lipník MIX 9 1
Antonín Kadlčík BCM Olomouc 11 1
Michal Pištínek Zlín 11 1
Maxmilián Šimonovič Basket Valmez MIX 10 1
Michal Dočkal Slavia Kroměříž 11 1
Maxmilián Podstatzký Slavia Kroměříž 11 1
Vojtěch Škerle BCM Olomouc 11 1
Štěpán Ondruška BCM Olomouc 10 1
Matěj Novák BCM Olomouc 11 1
Lukáš Jára BCM Olomouc 10 1
Dominik Čáp Slavia Kroměříž 10 1
Anna Vokounová Slavia Kroměříž 11 1
Magdaléna Kuciánová Slavia Kroměříž 10 1
Dominik Gregor Slavia Kroměříž 10 1
Denis Růžička Prostějov 11 1
Maxmilián Heinz Slavia Kroměříž 9 1
Bohumil Navrátil Slavia Kroměříž 10 1
Daniel Hittl Slavia Kroměříž 10 1
Tomáš Silný Slavia Kroměříž 10 1
Vincent Palčík Slavia Kroměříž 9 1
Lukáš Černoch Slavia Kroměříž 10 1
Mikuláš Skulník Prostějov 10 1
Max František Novák Prostějov 11 1
Martin Kurnocík Zlín 11 1
Josef Akindynos Pšenčík Zlín 11 1
Sebastian Truxa BCM Olomouc 11 1
Sofie Sigmundová Basket Valmez MIX 11 1
Vojtěch Slepička Mohelnice 10 1
Jakub Valášek Mohelnice 9 1
Tomáš Nosek Mohelnice 10 1
Vincent Michálek BCM Olomouc 9 1
Adam Sigmund Basket Valmez MIX 9 1
Dominik Stonavský Basket Valmez MIX 11 1
Markéta Michajlová Basket Valmez MIX 10 1
Tobiáš Machnik Basket Valmez MIX 10 1
Rudolf Delie Mohelnice 11 1
ST Marie Vičíková Basket Valmez MIX 12 1
ST Lukáš Polívka Lipník MIX 12 1
Šimon Kollár Zlín 11 1
Jakub Slačálek Basket Valmez MIX 11 1
Ondřej Hammerle Basket Valmez MIX 10 1
Adam Staněk Basket Valmez MIX 11 1
Gabriel Polanský Amade Basket Valmez MIX 11 1
Jakub Mizera Basket Valmez MIX 11 1
Ondřej Štěpán Mohelnice 11 1
Jakub Slepička Mohelnice 8 1
Daniela Pallová Mohelnice 10 1
ST David Brada Slavia Kroměříž 12 1
Zuzana Drlíková Mohelnice 9 1
Nela Drlíková Mohelnice 9 1
Sofie Kunertová Mohelnice 11 1
Tobiáš Lachman Prostějov 11 1
Eliška Dudková Mohelnice 11 1
Elena Králová Mohelnice 11 1
Mathias Merli Slavia Kroměříž 11 1
Matěj Potočný Slavia Kroměříž 11 1
Filip Kára Mohelnice 8 1
ST Vilém Vaculík Slavia Kroměříž 12 1
Veronika Kolkopová Slavia Kroměříž 10 1
Jakub Baloun Slavia Kroměříž 10 1
Matyáš Vítek Slavia Kroměříž 10 1
Mikuláš Zavadil Slavia Kroměříž 9 1
Šimon Běťák Slavia Kroměříž 10 1
Jaroslav Rozsíval Mohelnice 11 1
Jakub Moťka Mohelnice 11 1
Pavel Malina BCM Olomouc 11 1
Matěj Michálek BCM Olomouc 11 1
Max Votroubek Prostějov 11 1
Stanislav Grohar Mohelnice 10 1
Vilém Sedláček Lipník MIX 9 1
Lucas Šádek Prostějov 11 1
Kryštof Kopečný Zlín 11 1
Niki Lauda BCM Olomouc 11 1
Robin Raška Lipník MIX 11 1
Veronika Rašková Lipník MIX 9 1
Adam Bitomský BCM Olomouc 11 1
Adéla Kárová Mohelnice 10 1
Antonín Mochťák Prostějov 10 1
Linda Nejezchlebová Mohelnice 11 1
Jaromír Vája Zlín 11 1
ST Tomáš Fuchs Mohelnice 12 1
Anna Kučerová Mohelnice 9 1
Milan Dvořák Zlín 11 1
Matyáš Vaněk Mohelnice 11 1
Teodor Večerka Zlín 11 1
Martin Dostál Zlín 11 1
Tereza Dobrotková Lipník MIX 10 1
Tobiáš Pospíšil Prostějov 11 1
Berenika Ševčíková Mohelnice 10 1
Vojtěch Úlehla Basket Valmez MIX 10 1
Simona Nejedlá Mohelnice 11 1
Tomáš Wykret BCM Olomouc 11 1
Martin Mitáš Zlín 11 1
Vít Skoupil Zlín 10 1
Adam Procházka Zlín 11 1
Matyáš Šťastný BCM Olomouc 11 1
Jakub Šuranský BCM Olomouc 11 1
Adam Josef Nimmo Basket Valmez MIX 11 1
Patrik Panák Lipník MIX 11 1
Jiří Dorazil Zlín 11 1
Raymond Večerka Slavia Kroměříž 11 1
Štěpán Raus Prostějov 11 1
Kristýna Němčáková Lipník MIX 11 1
Alexandr Váhala Lipník MIX 9 1
ST Tereza Stejskalová Lipník MIX 12 1
Lenka Bednářová Lipník MIX 11 1
Jakub Rychtar Lipník MIX 10 1
Jakub Dostál Zlín 11 1
Filip Kapaňa BCM Olomouc 10 1
Jan Faltys BCM Olomouc 11 1
Vojtěch Lošek Prostějov 11 1
Filip Rytíř Prostějov 10 1
Patrik Peterek Prostějov 10 1
Adam Crha Prostějov 11 1
Lukáš Richter Zlín 11 1
ST Tobias Heres Basket Valmez MIX 12 1
Marco Vitič BCM Olomouc 10 1
Filip Konečný BCM Olomouc 11 1
Vojtěch Kopečný BCM Olomouc 11 1
Vojtěch Škrabal Slavia Kroměříž 11 1
Jan Ziegler BCM Olomouc 10 1
Miroslav Matějík BCM Olomouc 11 1
Ondřej Mlčoch BCM Olomouc 11 1
Kryštof Šmérek BCM Olomouc 11 1
Marek Němčík BCM Olomouc 10 1
Ondřej Keclík BCM Olomouc 11 1
Ondřej Kacálek BCM Olomouc 11 1
Jiří Kacálek BCM Olomouc 9 1
Daniel Burianek Prostějov 11 1
Jonáš Zavadil Slavia Kroměříž 11 1
Kryštof Kubík BCM Olomouc 11 1
Adam Válek Zlín 11 1
Martin Šiška BCM Olomouc 11 1
Štěpán Vlk Zlín 10 1
Marek Švancara BCM Olomouc 11 1
Eliška Hamplová Mohelnice 11 1
František Sedlačík Mohelnice 11 1
Jan Kuča Mohelnice 9 1
Jan Kopecký Lipník MIX 11 1
Lukáš Kulhánek Zlín 11 1
Martin Šiška Slavia Kroměříž 11 1
Nina Langrová Mohelnice 10 1
Lucie Pechová Lipník MIX 11 1
Jan Koňárek Slavia Kroměříž 11 1
Samuel Filgas Slavia Kroměříž 11 1
Tomáš Tepera Slavia Kroměříž 11 1
Alexej Kuchař Slavia Kroměříž 11 1
Matyáš Bartošek Slavia Kroměříž 11 1
David Otýpka Slavia Kroměříž 11 1
ST Jane Kostovski Basket Valmez MIX 12 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 2 1 1 0 - - -
Vildová Linda 2 0 2 0 - - -
Slavík Josef 2 2 0 0 - - -
Kuba Theodor 2 1 1 0 - - -
Krčmář Dominik 2 2 0 0 - - -
Kopřivová Zuzana 2 0 2 0 - - -
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Bill Marek 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře