Přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
F1 1. kolo 39
USK Praha
PORG Basket
21. 1. 2023
08:00
Sokol pražský Vladimír Vondraš
Vojtěch Novotný
98
19
28
5
53
9
80
11
Review
F1 1. kolo 38
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
11. 12. 2022
10:30
ZŠ Horáčkova Jakub Vampola
Jan Matulka
26
55
10
4
13
19
24
24
Review
F1 1. kolo 37
Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
11. 12. 2022
12:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vojta Schaffner
Vojtěch Novotný
77
36
19
8
37
16
53
26
Review
F1 2. kolo 41
BA Sparta
USK Praha
10. 12. 2022
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Neubauer
Jiří Daňha
31
66
12
12
16
25
22
40
Review
F1 2. kolo 40
TJ Sokol Pražský
PORG Basket
10. 12. 2022
10:45
ZŠ Starodubečská Jan Matulka
Adam Križanský
62
18
12
5
40
8
44
14
Review
F1 2. kolo 42
Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
21. 1. 2023
12:00
Sokol pražský Vladimír Vondraš
Vojtěch Novotný
67
19
14
0
36
3
45
13
Review
F1 3. kolo 45
PORG Basket
BA Sparta
22. 1. 2023
10:45
ZŠ Starodubečská Lukáš Balog
Jan Bartoš
34
52
16
4
20
26
31
35
Review
F1 3. kolo 44
USK Praha
Tygři Praha
10. 12. 2022
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Neubauer
Jiří Daňha
42
78
2
23
17
44
30
58
Review
F1 3. kolo 43
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
10. 12. 2022
12:30
ZŠ Starodubečská Jan Matulka
Adam Križanský
26
59
6
8
11
31
18
41
Review
F1 4. kolo 48
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
11. 12. 2022
09:00
ZŠ Horáčkova Jakub Vampola
Jan Matulka
15
88
4
26
9
47
15
73
Review
F1 4. kolo 46
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
21. 1. 2023
10:00
Sokol pražský Vladimír Vondraš
Vojtěch Novotný
65
21
16
7
28
12
47
19
Review
F1 4. kolo 47
Tygři Praha
PORG Basket
11. 12. 2022
11:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vojta Schaffner
Vojtěch Novotný
82
26
16
4
44
14
58
22
Review
F1 5. kolo 49
USK Praha
TJ Sokol Pražský
22. 1. 2023
09:00
ZŠ Horáčkova Ondřej Svejkovský
Jan Matulka
81
36
27
2
39
15
65
26
Review
F1 5. kolo 50
PORG Basket
TJ Sokol Dubeč
10. 12. 2022
09:00
ZŠ Starodubečská Jan Matulka
Adam Križanský
53
38
14
14
19
22
35
27
Review
F1 5. kolo 51
BA Sparta
Tygři Praha
10. 12. 2022
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Neubauer
Jiří Daňha
15
100
7
25
7
51
11
82
Review
F1 6. kolo 54
PORG Basket
USK Praha
2. 4. 2023
09:00
ZŠ Horáčkova Adam Križanský
Vojtěch Novotný
28
58
7
16
12
35
20
47
Review
F1 6. kolo 52
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
22. 1. 2023
10:30
ZŠ Horáčkova Ondřej Svejkovský
Jan Matulka
32
94
0
25
12
55
16
77
Review
F1 6. kolo 53
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
22. 1. 2023
12:30
ZŠ Starodubečská Lukáš Balog
Jan Bartoš
61
56
11
10
27
20
43
37
Review
F1 7. kolo 55
PORG Basket
TJ Sokol Pražský
11. 12. 2022
09:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vojta Schaffner
Vojtěch Novotný
41
65
23
6
27
35
39
37
Review
F1 7. kolo 57
TJ Sokol Dubeč
Tygři Praha
2. 4. 2023
10:30
ZŠ Horáčkova Adam Križanský
Vojtěch Novotný
20
76
11
16
14
37
20
57
Review
F1 7. kolo 56
USK Praha
BA Sparta
11. 12. 2022
12:00
ZŠ Horáčkova Jakub Vampola
Jan Matulka
78
30
28
9
49
13
64
21
Review
F1 8. kolo 58
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
25. 2. 2023
09:00
Sokol pražský Adam Križanský
Jan Bartoš
96
23
14
5
43
10
70
17
Review
F1 8. kolo 60
BA Sparta
PORG Basket
25. 2. 2023
10:00
Hala Kuncova Miloslav Jon
Vladimir Samoylov
68
28
11
8
35
14
53
22
Review
F1 8. kolo 59
Tygři Praha
USK Praha
22. 1. 2023
12:00
ZŠ Horáčkova Ondřej Svejkovský
Jan Matulka
63
43
10
9
31
25
47
31
Review
F1 9. kolo 63
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
25. 2. 2023
10:45
Sokol pražský Adam Križanský
Jan Bartoš
105
9
20
4
52
4
75
9
Review
F1 9. kolo 62
PORG Basket
Tygři Praha
25. 2. 2023
11:30
Hala Kuncova Miloslav Jon
Vladimir Samoylov
26
90
8
21
14
43
22
61
Review
F1 9. kolo 61
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
2. 4. 2023
12:00
ZŠ Horáčkova Adam Križanský
Vojtěch Novotný
39
75
7
21
15
41
27
60
Review
F1 10. kolo 65
TJ Sokol Dubeč
PORG Basket
22. 1. 2023
09:00
ZŠ Starodubečská Lukáš Balog
Jan Bartoš
46
41
15
9
28
19
40
28
Review
F1 10. kolo 64
TJ Sokol Pražský
USK Praha
25. 2. 2023
12:30
Sokol pražský Adam Križanský
Jan Bartoš
45
86
13
15
24
46
30
64
Review
F1 10. kolo 66
Tygři Praha
BA Sparta
25. 2. 2023
13:00
Hala Kuncova Miloslav Jon
Vladimir Samoylov
82
28
28
8
44
14
64
26
Review
F1 11. kolo 67
Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
1. 4. 2023
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Matulka
Marek Škořepa
77
38
18
11
37
20
60
24
Review
F1 11. kolo 68
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
1. 4. 2023
11:30
Hala Kuncova Jan Bartoš
Richard Gottfried
27
68
13
15
17
35
23
53
Review
F1 12. kolo 70
TJ Sokol Pražský
PORG Basket
26. 2. 2023
11:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jakub Klaus
Marek Škořepa
56
16
11
6
31
10
48
14
Review
F1 12. kolo 71
BA Sparta
USK Praha
26. 2. 2023
14:20
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Richard Gottfried
42
84
12
20
22
42
32
66
Review
F1 13. kolo 75
PORG Basket
BA Sparta
22. 4. 2023
09:30
Nafukovací hala Kuncova Jakub Klaus
Jiří Daňha
39
45
12
11
18
24
31
33
Review
F1 13. kolo 74
USK Praha
Tygři Praha
26. 2. 2023
11:00
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Richard Gottfried
39
67
19
10
25
31
36
46
Review
F1 13. kolo 73
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
26. 2. 2023
13:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jakub Klaus
Marek Škořepa
26
57
7
13
14
24
25
41
Review
F1 14. kolo 78
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
1. 4. 2023
10:00
Hala Kuncova Jan Bartoš
Richard Gottfried
31
78
15
17
17
39
24
57
Review
F1 14. kolo 77
Tygři Praha
PORG Basket
1. 4. 2023
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Matulka
Marek Škořepa
82
27
14
11
40
17
56
23
Review
F1 15. kolo 79
USK Praha
TJ Sokol Pražský
22. 4. 2023
09:00
ZŠ Horáčkova Vojta Schaffner
Adam Lampa
115
58
40
6
71
22
95
39
Review
F1 15. kolo 80
PORG Basket
TJ Sokol Dubeč
26. 2. 2023
10:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jakub Klaus
Marek Škořepa
34
31
4
8
15
11
26
24
Review
F1 15. kolo 81
BA Sparta
Tygři Praha
26. 2. 2023
12:40
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Richard Gottfried
21
82
4
14
14
30
19
53
Review
F1 16. kolo 82
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
22. 4. 2023
10:30
ZŠ Horáčkova Vojta Schaffner
Adam Lampa
47
105
13
22
31
53
34
83
Review
F1 16. kolo 83
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
22. 4. 2023
12:30
Nafukovací hala Kuncova Jakub Klaus
Jiří Daňha
60
36
20
4
28
12
44
22
Review
F1 17. kolo 85
PORG Basket
TJ Sokol Pražský
1. 4. 2023
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Matulka
Marek Škořepa
31
50
7
14
19
26
25
36
Review
F1 17. kolo 86
USK Praha
BA Sparta
1. 4. 2023
13:00
Hala Kuncova Jan Bartoš
Richard Gottfried
63
40
17
11
34
17
55
34
Review
F1 18. kolo 90
BA Sparta
PORG Basket
23. 4. 2023
09:30
Nafukovací hala Kuncova Richard Gottfried
Marek Škořepa
61
33
12
18
36
22
42
27
Review
F1 18. kolo 89
Tygři Praha
USK Praha
22. 4. 2023
12:00
ZŠ Horáčkova Vojta Schaffner
Adam Lampa
67
80
12
24
33
43
51
56
Review
F1 18. kolo 88
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
23. 4. 2023
12:30
ZŠ Starodubečská Adam Križanský
Vladimír Vondraš
68
48
19
11
38
13
48
33
Review
F1 19. kolo 93
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
23. 4. 2023
09:00
ZŠ Starodubečská Adam Križanský
Vladimír Vondraš
51
35
10
10
24
10
37
25
Review
F1 19. kolo 92
PORG Basket
Tygři Praha
23. 4. 2023
11:00
Nafukovací hala Kuncova Richard Gottfried
Marek Škořepa
13
77
9
15
11
36
13
58
Review
F1 20. kolo 94
TJ Sokol Pražský
USK Praha
23. 4. 2023
10:45
ZŠ Starodubečská Adam Križanský
Vladimír Vondraš
61
49
8
11
35
19
43
31
Review
F1 20. kolo 95
TJ Sokol Dubeč
PORG Basket
22. 4. 2023
11:00
Nafukovací hala Kuncova Jakub Klaus
Jiří Daňha
21
52
7
14
14
23
16
38
Review
F1 20. kolo 96
Tygři Praha
BA Sparta
23. 4. 2023
12:30
Nafukovací hala Kuncova Richard Gottfried
Marek Škořepa
64
17
22
4
33
8
49
13
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
45 Patrik Očadlík TJ Sokol Pražský 13 19 1.0 19.9 8.4 3.1/4.9 61.7 0.9
Ondřej Kroupa Tygři Praha 13 24 1.0 12.8 5.9 0.9/1.6 0.0* 0.0
Čeněk Komárek USK Praha 13 16 1.0 18.5 8.1 2.3/3.4 65.5 1.6
Alex Novák Tygři Praha 13 24 1.0 11.7 5.4 0.9/2.4 37.9 0.0
Jakub Ponert Sokol Kbely 13 20 1.0 14.0 6.5 1.0/2.1 45.2 1.5
Adam Matějíček USK Praha 13 24 1.0 11.3 5.3 0.8/1.4 0.0* 0.7
Adam Baláž USK Praha 13 15 1.0 15.8 7.1 1.5/2.1 71.9 1.8
Kristián Šobr BA Sparta 13 22 1.0 10.2 4.8 0.6/1.5 0.0* 2.4
Václav David BA Radotín 12 16 1.0 13.8 6.1 1.7/4.3 39.7 1.8
Adam Volšík Jižní Supi 13 14 1.0 15.5 7.4 0.8/2.1 37.9 1.5
Vojtěch Špiláček USK Praha 13 18 1.0 11.8 5.3 1.1/1.8 0.0* 0.7
Daniel Svatoň BA Sparta 12 22 1.0 8.9 4.0 1.0/2.8 33.9 1.5
Lukáš Zbroj Tygři Praha 13 24 1.0 8.1 3.8 0.5/0.8 0.0* 0.0
Samuel Malik Shweiki BA Sparta 13 22 1.0 8.8 4.0 0.9/1.7 0.0* 1.5
Marek Adam PORG Basket 13 21 1.0 9.1 4.0 1.0/3.2 32.8 1.5
Jakub Sobotka BA Radotín 13 16 1.0 11.9 5.7 0.5/1.8 0.0* 2.4
41 Adam Temilade Horčička TJ Sokol Pražský 13 17 1.0 10.5 4.9 0.8/3.0 25.5 1.1
Adam Fridrich Tygři Praha 13 24 1.0 7.3 3.6 0.2/0.4 0.0* 0.0
Filip Petrovichev Tygři Praha 13 21 1.0 7.9 3.7 0.6/1.1 0.0* 0.0
Michal Setunský USK Praha 12 24 1.0 6.5 2.7 1.2/2.6 44.4 1.5
Metoděj Andrle Tygři Praha 12 23 1.0 6.5 3.0 0.4/1.0 0.0* 0.0
Tadeáš Kotisa USK Praha 13 20 1.0 7.4 3.2 1.1/2.1 52.4 2.0
Jakub Vondráček Tygři Praha 13 16 1.0 9.3 4.5 0.3/0.9 0.0* 0.0
Robin Mlích PORG Basket 13 24 1.0 6.1 2.8 0.6/2.0 31.3 1.4
Vojtěch Riedel BA Radotín 12 17 1.0 8.5 4.0 0.5/2.4 22.5 0.8
Edward Walter TJ Sokol Dubeč 13 9 1.0 15.7 6.1 3.4/6.2 55.4 2.7
Jan Hárovník TJ Sokol Dubeč 13 21 1.0 6.2 2.8 0.7/1.7 0.0* 2.4
Lukáš Veniger Jižní Supi 13 20 1.0 6.4 2.7 1.1/3.4 32.4 0.6
Vincent Vurm Tygři Praha 13 21 1.0 5.9 2.7 0.5/1.0 0.0* 0.0
Ondřej Havránek USK Praha 13 24 1.0 5.1 2.4 0.4/1.0 0.0* 1.2
Alex Techman PORG Basket 13 22 1.0 5.5 2.5 0.5/1.1 0.0* 0.9
Jan Pospíchal BA Radotín 12 16 1.0 7.4 3.3 0.9/3.5 25.0 1.9
Maxim Broda USK Praha 12 17 1.0 6.9 2.9 1.1/1.7 0.0* 0.6
Matěj Šnobl Tygři Praha 13 6 1.0 19.5 8.8 1.8/2.0 91.7 0.0
Tadeáš Moravec Velká Ohrada 13 12 1.0 9.4 4.5 0.4/1.3 0.0* 0.2
Ralf Kronďák PORG Basket 13 17 1.0 6.6 3.2 0.2/0.9 0.0* 1.1
Matyáš Šilhánek Jižní Supi 12 18 1.0 5.9 2.7 0.6/1.6 0.0* 1.4
Michal Blaško Sokol Kbely 13 20 1.0 5.3 2.4 0.5/1.7 0.0* 0.8
Daniel Chalupa TJ Sokol Dubeč 13 23 1.0 4.5 2.1 0.3/0.5 0.0* 0.7
Tomáš Robson USK Praha 13 24 1.0 4.2 2.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Damián Fibír USK Praha 13 21 1.0 4.7 2.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Alexandr Runciv Sokol Vyšehrad 13 19 1.0 5.2 2.1 1.1/2.2 51.2 1.9
Matyáš Chlum Sokol Vyšehrad 13 19 1.0 5.1 2.4 0.4/0.8 0.0* 1.1
Sebastian Třešňák Tygři Praha 13 20 1.0 4.8 2.2 0.5/0.8 0.0* 0.0
Jakub Irinkov PORG Basket 13 21 1.0 4.5 2.0 0.6/1.5 0.0* 1.0
Rudolf Hájek TJ Sokol Dubeč 13 19 1.0 4.6 2.0 0.6/1.8 0.0* 1.4
Jan Matěj Krupička BA Sparta 13 19 1.0 4.5 2.1 0.3/1.1 0.0* 0.8
Matěj Bednář Jižní Supi 13 20 1.0 4.2 2.0 0.3/0.9 0.0* 1.0
Filip Nguyen BA Sparta 13 20 1.0 4.2 1.8 0.6/1.4 0.0* 1.8
Kelvin Prince Oduro Velká Ohrada 12 18 1.0 4.6 1.9 0.7/1.6 0.0* 0.2
Adam Husák Tygři Praha 12 13 1.0 6.3 2.6 1.1/2.9 36.8 0.0
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 12 21 1.0 3.9 1.5 0.8/2.7 29.8 1.1
Kryštof Tuček Velká Ohrada 12 15 1.0 5.3 2.5 0.3/0.7 0.0* 0.0
23 Sebastian Sekanina TJ Sokol Pražský 12 18 1.0 4.3 2.0 0.3/0.9 0.0* 1.0
64 Abou Jan Ba TJ Sokol Pražský 13 19 1.0 4.0 1.9 0.2/0.8 0.0* 1.7
Jan Štros Sokol Kbely 12 8 1.0 9.4 4.3 0.9/2.9 30.4 1.3
Alois Dyk USK Praha 11 19 1.0 3.9 1.6 0.6/0.9 0.0* 0.5
Matyáš Hartmann Sokol Kbely 12 12 1.0 5.8 2.4 1.0/2.0 50.0 0.8
Dmytro Tymko Sokol Kbely 12 20 1.0 3.4 1.6 0.2/0.9 0.0* 0.8
Adam Vasilenko USK Praha 13 16 1.0 4.2 2.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
Kryštof Hartoš TJ Sokol Dubeč 12 16 1.0 4.1 1.9 0.3/1.5 0.0* 1.7
Leo Kielty Sokol Vyšehrad 13 11 1.0 5.9 2.8 0.3/1.1 0.0* 1.4
40 Jaroslav Kasyanov TJ Sokol Pražský 13 22 1.0 3.0 1.2 0.6/1.2 0.0* 0.4
Dominik Mašek Sokol Vyšehrad 12 14 1.0 4.6 2.1 0.4/1.4 0.0* 0.9
Albert Wieden Sokol Kbely 13 20 1.0 3.2 1.5 0.2/0.6 0.0* 1.1
Adam Pavlovský BA Radotín 13 19 1.0 3.3 1.4 0.4/1.3 0.0* 1.3
Tomáš Lorenc Jižní Supi 13 15 1.0 4.1 1.9 0.4/0.7 0.0* 0.4
Vít Šerých Sokol Vyšehrad 13 8 1.0 7.5 3.4 0.8/1.8 0.0* 1.3
Andreas Pázler BA Sparta 13 22 1.0 2.7 1.2 0.3/0.7 0.0* 0.9
Martin Douša Sokol Kbely 12 9 1.0 6.7 3.1 0.4/0.6 0.0* 0.3
Tomáš Dobeš BA Sparta 13 18 1.0 3.3 1.4 0.6/1.3 0.0* 1.4
20 Omer Gušmirovič TJ Sokol Pražský 12 14 1.0 4.2 1.9 0.5/1.5 0.0* 1.4
Oto Galamb Sokol Vyšehrad 13 15 1.0 3.7 1.7 0.3/0.6 0.0* 0.5
Aiden Öymen Tygři Praha 13 8 1.0 7.0 3.4 0.3/0.5 0.0* 0.0
Oliver Pavlas Jižní Supi 13 12 1.0 4.6 1.8 0.9/1.9 0.0* 0.3
32 Eliáš Zavadil TJ Sokol Pražský 13 18 1.0 3.1 1.4 0.3/0.9 0.0* 0.8
Martin Šíp Velká Ohrada 12 11 1.0 4.9 2.5 0.0/0.0 0.0* 0.4
60 Samuel Cinger TJ Sokol Pražský 13 8 1.0 6.8 2.9 1.0/1.8 0.0* 0.8
35 Jan Pašek TJ Sokol Pražský 13 16 1.0 3.3 1.5 0.3/0.6 0.0* 1.3
David Grgula Sokol Kbely 12 20 1.0 2.6 1.3 0.1/1.1 0.0* 1.1
Štěpán Šmrha Sokol Kbely 13 17 1.0 3.1 1.5 0.1/0.4 0.0* 1.3
Oleh Hrona BA Radotín 13 9 1.0 5.4 2.4 0.6/0.9 0.0* 0.6
27 Arsenije Aćimović TJ Sokol Pražský 13 19 1.0 2.6 1.2 0.2/0.7 0.0* 1.3
Miloš Bešlič Jižní Supi 12 13 1.0 3.7 1.5 0.8/1.7 0.0* 1.7
7 Jakub Konarovský TJ Sokol Pražský 12 20 1.0 2.4 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.1
Natanael Petrtýl USK Praha 12 17 1.0 2.6 1.2 0.2/0.7 0.0* 0.3
50 Albert Spěvák TJ Sokol Pražský 13 12 1.0 3.8 1.6 0.6/1.4 0.0* 1.3
Roko Prskalo Tygři Praha 11 4 1.0 11.3 5.5 0.3/0.8 0.0* 0.0
Tobiáš Duspiva Velká Ohrada 13 7 1.0 6.4 3.1 0.1/0.9 0.0* 0.4
Antonín Lauda Jižní Supi 11 8 1.0 5.4 2.6 0.1/0.8 0.0* 0.3
Patrik Šokira Sokol Kbely 12 7 1.0 6.1 2.9 0.4/1.4 0.0* 0.9
Tomáš Strnad Jižní Supi 13 13 1.0 3.2 1.5 0.2/0.7 0.0* 0.3
Antonín Wedell Tygři Praha 13 6 1.0 6.7 2.8 1.0/3.2 31.6 0.0
Jakub Kalaš TJ Sokol Dubeč 13 11 1.0 3.5 1.5 0.5/1.5 0.0* 2.3
Tobiáš Petřina Velká Ohrada 13 8 1.0 4.9 2.1 0.6/1.1 0.0* 0.0
Matouš Fiedler BA Radotín 11 19 1.0 1.8 0.8 0.3/0.9 0.0* 1.5
Šimon Lanča TJ Sokol Dubeč 12 17 1.0 2.0 0.9 0.2/0.5 0.0* 1.6
Jakub Belha BA Radotín 13 19 1.0 1.7 0.8 0.2/0.2 0.0* 1.0
Jan Jirmásek Jižní Supi 12 14 1.0 2.4 1.1 0.1/1.0 0.0* 1.1
Antonín Burda Velká Ohrada 13 6 1.0 5.3 2.7 0.0/0.0 0.0* 0.0
29 Roman Baranov TJ Sokol Pražský 13 16 1.0 2.0 0.8 0.5/1.1 0.0* 0.8
Šimon Kalina Velká Ohrada 12 10 1.0 3.1 1.4 0.3/1.1 0.0* 0.2
Tomáš Vlk Velká Ohrada 13 10 1.0 3.0 1.3 0.4/1.0 0.0* 0.1
Adam Kugler Sokol Vyšehrad 13 11 1.0 2.7 1.2 0.4/0.7 0.0* 0.8
Viktor Voleský PORG Basket 13 17 1.0 1.8 0.8 0.1/0.1 0.0* 0.1
Josef Somol PORG Basket 13 21 1.0 1.4 0.7 0.0/0.3 0.0* 0.5
Martin Střela Tygři Praha 12 10 1.0 2.9 1.2 0.5/1.1 0.0* 0.0
Jakub Vypior BA Sparta 13 22 1.0 1.3 0.6 0.0/0.1 0.0* 0.9
Maxmilian Šmíd BA Radotín 13 13 1.0 2.1 1.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Sebastian Pech Sokol Vyšehrad 12 14 1.0 1.9 0.9 0.2/1.2 0.0* 0.5
Robert Newbold Tygři Praha 13 6 1.0 4.3 2.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pirkl USK Praha 13 19 1.0 1.4 0.6 0.1/0.2 0.0* 0.2
David Staněk Tygři Praha 12 7 1.0 3.7 1.4 0.9/1.6 0.0* 0.0
Max Ivo Hofman PORG Basket 13 12 1.0 2.1 1.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Jonas Tapio Niemelä PORG Basket 13 18 1.0 1.4 0.6 0.2/0.8 0.0* 0.3
Vincent Halata PORG Basket 11 19 1.0 1.3 0.6 0.2/0.5 0.0* 0.1
Matyáš Koštýř Sokol Kbely 13 15 1.0 1.6 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.8
Kamron Rajabiy Tygři Praha 13 7 1.0 3.4 1.6 0.3/0.9 0.0* 0.0
Maxmilián Šebek Sokol Kbely 13 12 1.0 2.0 0.9 0.2/0.5 0.0* 0.7
Gorjan Kovačevský Sokol Kbely 13 12 1.0 1.9 0.9 0.1/0.2 0.0* 0.2
Jakub Myška BA Sparta 12 8 1.0 2.9 1.1 0.6/1.8 0.0* 0.6
Kryštof Drozd Jižní Supi 12 6 1.0 3.7 1.8 0.0/0.3 0.0* 2.3
Tomáš Sosvor Velká Ohrada 13 7 1.0 3.1 1.6 0.0/0.3 0.0* 0.0
39 David Rojíček TJ Sokol Pražský 13 18 1.0 1.2 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tadeáš Hůrka USK Praha 13 16 1.0 1.4 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Antonín Řezníček BA Sparta 13 22 1.0 0.9 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.6
Michal Jindra Sokol Vyšehrad 13 11 1.0 1.8 0.9 0.0/0.0 0.0* 0.1
Marek Andrejsek BA Sparta 13 18 1.0 1.1 0.4 0.2/0.3 0.0* 1.3
Theodore Anthony Temperante TJ Sokol Dubeč 12 19 1.0 1.0 0.4 0.3/0.8 0.0* 0.4
Tomáš Hrníčko Sokol Kbely 11 6 1.0 3.0 1.3 0.3/1.0 0.0* 0.0
Tomáš Vrana Velká Ohrada 12 5 1.0 3.6 1.8 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Brodský BA Sparta 13 13 1.0 1.4 0.7 0.0/0.2 0.0* 0.5
42 Matěj Buchvaldek TJ Sokol Pražský 13 9 1.0 2.0 1.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Daniel Tsalyy Sokol Vyšehrad 13 14 1.0 1.3 0.6 0.1/0.3 0.0* 0.7
Oliver Johan Rančák PORG Basket 10 11 1.0 1.5 0.6 0.3/0.5 0.0* 0.5
David Malý TJ Sokol Dubeč 13 21 1.0 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.5
Tamim Khoujah Sokol Vyšehrad 12 9 1.0 1.8 0.8 0.2/1.1 0.0* 0.9
Jonáš Kadečka Velká Ohrada 13 5 1.0 3.2 1.6 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šťastný BA Radotín 13 19 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.6
Benjamín Filo TJ Sokol Dubeč 12 19 1.0 0.8 0.3 0.2/0.5 0.0* 1.6
Alexandr Andrjuščenko Sokol Kbely 12 14 1.0 1.1 0.5 0.1/0.2 0.0* 0.4
Jakub Iain Manson PORG Basket 13 23 1.0 0.6 0.3 0.0/0.1 0.0* 0.7
Jaroslav Dandár Velká Ohrada 13 7 1.0 2.0 0.9 0.3/1.1 0.0* 0.0
Jan Bartáček BA Sparta 13 22 1.0 0.6 0.3 0.0/0.1 0.0* 1.0
Sebastian Mark Simmons PORG Basket 13 9 1.0 1.6 0.8 0.0/0.4 0.0* 0.9
Zdeněk Podraský Jižní Supi 13 8 1.0 1.6 0.8 0.1/0.3 0.0* 0.9
Matyáš Bartoníček Sokol Vyšehrad 13 7 1.0 1.9 0.9 0.1/0.6 0.0* 0.3
Viktor Tyl Velká Ohrada 12 5 1.0 2.6 1.2 0.2/0.4 0.0* 0.0
Tomáš Pospíchal Tygři Praha 13 3 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Bureš Jižní Supi 13 15 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.5
Karel Janda Tygři Praha 13 5 1.0 2.4 1.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Matoulek Jižní Supi 13 16 1.0 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.3
Robin Beneš TJ Sokol Dubeč 12 15 1.0 0.8 0.4 0.0/0.3 0.0* 0.7
Adam Lahmar Jižní Supi 13 3 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hrodek Sokol Kbely 13 15 1.0 0.7 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.5
Mathew Hamdan Velká Ohrada 12 4 1.0 2.5 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Hynek Klíma TJ Sokol Pražský 12 7 1.0 1.4 0.4 0.6/2.0 28.6 1.3
54 David Gregor TJ Sokol Pražský 13 10 1.0 1.0 0.4 0.2/0.6 0.0* 0.7
Michal Gaál Velká Ohrada 13 4 1.0 2.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Ondřej Punčochář USK Praha 12 6 1.0 1.7 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.2
Benjamin Koenigsmark PORG Basket 12 16 1.0 0.6 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.3
Tobias Třasák PORG Basket 13 22 1.0 0.4 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.6
Štěpán Havránek TJ Sokol Dubeč 12 7 1.0 1.1 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.1
Filip Buchníček TJ Sokol Dubeč 13 6 1.0 1.3 0.7 0.0/0.5 0.0* 1.0
Marek Kugler Sokol Vyšehrad 11 9 1.0 0.9 0.4 0.0/0.2 0.0* 0.4
Soyenbo Enkhbaatar Sokol Vyšehrad 12 10 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karel Steiner USK Praha 13 11 1.0 0.7 0.4 0.0/0.2 0.0* 0.3
Denis Michal BA Sparta 13 2 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Lebeda Sokol Vyšehrad 11 2 1.0 4.0 1.5 1.0/5.5 18.2 3.0
Jakub Stoklasa PORG Basket 11 16 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Benjamin Richard Lauren PORG Basket 13 8 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.4
Antonín Čáp TJ Sokol Dubeč 13 12 1.0 0.6 0.2 0.3/0.5 0.0* 0.3
Tobias Jan Jáchim TJ Sokol Dubeč 12 14 1.0 0.5 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.2
Adam Štěpaník BA Sparta 11 18 1.0 0.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.3
Jamal Jafaru Jižní Supi 13 10 1.0 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.2
Oliver Slaninka Velká Ohrada 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimir Shelopuho USK Praha 13 8 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.4
Maxim Faltus Jižní Supi 13 2 1.0 3.0 1.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
Radim Bouda Sokol Kbely 12 12 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jan Řičica BA Sparta 13 2 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kryštof Filip Čechovský BA Radotín 13 16 1.0 0.4 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.1
Martin Mazánek USK Praha 13 13 1.0 0.5 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.4
Vojtěch Neumann Velká Ohrada 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0/1.3 0.0* 0.0
Radim Bielik Jižní Supi 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Fořt PORG Basket 12 15 1.0 0.4 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.1
56 Daniel Pipus TJ Sokol Pražský 13 9 1.0 0.6 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.6
Václav Novotný TJ Sokol Dubeč 12 7 1.0 0.7 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.6
Michal Čajka Sokol Kbely 13 8 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jáchym Bechyně Sokol Vyšehrad 11 3 1.0 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.7
Jakub Niš Velká Ohrada 13 1 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Průšek BA Sparta 13 16 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Theodor Zironi BA Radotín 13 17 1.0 0.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.3
Štěpán Zavadil Tygři Praha 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0/0.7 0.0* 0.0
26 Maxim Kopecký TJ Sokol Pražský 13 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.4 0.0* 0.6
53 Adam Havlíček TJ Sokol Pražský 12 2 1.0 2.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 0.5
Tomáš Obitko Sokol Kbely 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.8
Richard Dobiaš Sokol Vyšehrad 12 2 1.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 3.5
Šimon Frydl BA Radotín 13 17 1.0 0.2 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.2
Jonáš Tureček TJ Sokol Pražský 13 5 1.0 0.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.2
Jan Jůna Sokol Vyšehrad 13 5 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Vlk BA Radotín 12 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nicolas Nikodým Jižní Supi 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
8 Filip Štulc TJ Sokol Pražský 12 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.5
Martin Lipš Velká Ohrada 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Alex Harviš BA Sparta 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.3
Prokop Valášek Sokol Kbely 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Košata Jižní Supi 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Roháč Sokol Kbely 13 11 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.8
Robin Fuka Jižní Supi 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0/1.0 0.0* 0.5
Aleksandar Vuk Obrenovic TJ Sokol Pražský 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
Šimon Hron Velká Ohrada 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Duda Matúš Sokol Vyšehrad 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Lovíšek BA Sparta 13 9 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Šimon Gába BA Sparta 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Kolář TJ Sokol Pražský 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Trs Sokol Vyšehrad 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Tesarczyk Velká Ohrada 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Lukeš USK Praha 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Oleh Demčyk Sokol Kbely 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dvořák Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Morc Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Vereš Sokol Kbely 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Metoděj Kubín Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vočka Velká Ohrada 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rauer Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bartoš Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
William Antonín Bentley Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Fajfr Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Fajfr Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jovan Ristović BA Sparta 12 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Vojtěchovský TJ Sokol Pražský 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Jakub Voharčík Sokol Kbely 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Žabljak Jižní Supi 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Gerek Velká Ohrada 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Dušák Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Tomko Sokol Kbely 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Malíř Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Kopecký Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Lelek Jižní Supi 13 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Lakatoš Sokol Vyšehrad 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alexander Aram Kočandrle Sokol Vyšehrad 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kutnohorský Sokol Kbely 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Šita PORG Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Netuka PORG Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Polišenský USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Cibulka BA Sparta 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Cihlář Sokol Kbely 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Jandera Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leon Malicki PORG Basket 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Svrček Sokol Kbely 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mareček Sokol Kbely 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Holuša Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Fischkandl Jižní Supi 13 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksandr Dmytrenko Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sýtař USK Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zíka Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kopřiva PORG Basket 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oskar Leon Novák Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Bala TJ Sokol Pražský 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Albert Wiedermann PORG Basket 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Chvosta Sokol Kbely 13 9 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
David Bradáč Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Ceeh Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sova Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Bouassida Sokol Kbely 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Jüptner Sokol Vyšehrad 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Weinlich Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodor Vyšohlíd PORG Basket 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Havel PORG Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilian Bělina BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kobes BA Radotín 12 7 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mydlář Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bára PORG Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kmet PORG Basket 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Vojtěch Sychra BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brůček Sokol Kbely 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Landergott TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Sazima Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Rožník TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vokatý Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Štika BA Radotín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kašpárek Sokol Kbely 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Jeřábek BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Shako PORG Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vyšata Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Foit USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Panáček USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Metoděj Steinbauer TJ Sokol Dubeč 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Chukwuma Azih TJ Sokol Pražský 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
6 Antonín Konarovský TJ Sokol Pražský 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Štěpán Hruška Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Tenkl BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pfeifer Sokol Vyšehrad 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Blahník PORG Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mühlbauer Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Ignác Plesník TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Čáp TJ Sokol Dubeč 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dvořák Sokol Kbely 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rain Jižní Supi 13 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Marek Schäfer Jižní Supi 13 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Půlpán Sokol Kbely 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Komárek Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Adamčík Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Gusti BA Sparta 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Václav Nenutil Jižní Supi 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Novák Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Matějovský USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sheng Chen Sokol Vyšehrad 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leoš Anderle Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leonard Tuž Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kratochvíl BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Sedláček Sokol Vyšehrad 11 9 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Martin Přibyl Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mark Bitar Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kronek Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Svoboda BA Radotín 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šampalík BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Bouša Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastien Oravec Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Nesveda PORG Basket 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Krčah BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Ténai Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Noah Müller BA Sparta 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Mark Gololobov BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Jakl BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kolomazník BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Carlo Lichtenberg BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Duong BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Procházka BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B TH F-
45 Patrik Očadlík TJ Sokol Pražský 13 30 15 8 3
Ondřej Kroupa Tygři Praha 13 22 11 5 0
Čeněk Komárek USK Praha 13 36 15 10 4
Alex Novák Tygři Praha 13 23 11 3 0
Jakub Ponert Sokol Kbely 13 30 14 4 3
Adam Matějíček USK Praha 13 23 11 4 2
Adam Baláž USK Praha 13 38 18 8 5
Kristián Šobr BA Sparta 13 24 12 3 5
Václav David BA Radotín 12 28 12 5 4
Adam Volšík Jižní Supi 13 26 13 4 4
Vojtěch Špiláček USK Praha 13 22 10 5 2
Daniel Svatoň BA Sparta 12 21 10 3 3
Lukáš Zbroj Tygři Praha 13 14 7 3 0
Samuel Malik Shweiki BA Sparta 13 21 9 4 4
Marek Adam PORG Basket 13 22 11 4 6
Jakub Sobotka BA Radotín 13 26 13 4 5
41 Adam Temilade Horčička TJ Sokol Pražský 13 23 10 3 7
Adam Fridrich Tygři Praha 13 18 9 2 0
Filip Petrovichev Tygři Praha 13 16 8 4 0
Michal Setunský USK Praha 12 17 8 4 4
Metoděj Andrle Tygři Praha 12 18 9 2 0
Tadeáš Kotisa USK Praha 13 16 8 4 5
Jakub Vondráček Tygři Praha 13 28 14 1 0
Robin Mlích PORG Basket 13 16 8 2 4
Vojtěch Riedel BA Radotín 12 22 10 2 4
Edward Walter TJ Sokol Dubeč 13 24 10 7 5
Jan Hárovník TJ Sokol Dubeč 13 16 7 4 5
Lukáš Veniger Jižní Supi 13 18 8 4 2
Vincent Vurm Tygři Praha 13 14 7 4 0
Ondřej Havránek USK Praha 13 16 8 3 3
Alex Techman PORG Basket 13 14 7 3 4
Jan Pospíchal BA Radotín 12 20 9 3 4
Maxim Broda USK Praha 12 14 6 4 3
Matěj Šnobl Tygři Praha 13 25 11 7 0
Tadeáš Moravec Velká Ohrada 13 20 10 4 1
Ralf Kronďák PORG Basket 13 22 11 2 5
Matyáš Šilhánek Jižní Supi 12 19 8 3 5
Michal Blaško Sokol Kbely 13 19 9 2 3
Daniel Chalupa TJ Sokol Dubeč 13 23 11 2 3
Tomáš Robson USK Praha 13 13 6 1 3
Damián Fibír USK Praha 13 15 7 2 5
Alexandr Runciv Sokol Vyšehrad 13 15 7 7 5
Matyáš Chlum Sokol Vyšehrad 13 13 6 2 3
Sebastian Třešňák Tygři Praha 13 8 4 2 0
Jakub Irinkov PORG Basket 13 10 5 3 3
Rudolf Hájek TJ Sokol Dubeč 13 8 4 3 4
Jan Matěj Krupička BA Sparta 13 16 8 2 3
Matěj Bednář Jižní Supi 13 12 6 3 4
Filip Nguyen BA Sparta 13 10 5 2 5
Kelvin Prince Oduro Velká Ohrada 12 10 5 3 2
Adam Husák Tygři Praha 12 13 6 4 0
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 12 8 4 3 4
Kryštof Tuček Velká Ohrada 12 20 10 2 0
23 Sebastian Sekanina TJ Sokol Pražský 12 16 7 2 3
64 Abou Jan Ba TJ Sokol Pražský 13 12 6 2 4
Jan Štros Sokol Kbely