Oblastní přebor mladších minižáků U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava MOaP
24. 9. 2022
09:00
Hala TJ Start Radim Kavka
Dalibor Vaněk
8
92
0
29
3
55
6
76
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Opava
BK NH Ostrava Poruba
24. 9. 2022
09:00
Víceúčelová hala Opava Matěj Šesták
Jan Krzywoň
35
47
12
12
20
18
26
28
32
32
35
47
Review
Základní část 1. kolo 4
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava MOaP
24. 9. 2022
10:30
Hala TJ Start Radim Kavka
Dalibor Vaněk
9
91
5
18
6
38
8
61
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Opava
BK NH Ostrava Poruba
24. 9. 2022
11:00
Víceúčelová hala Opava Matěj Šesták
Jan Krzywoň
37
30
8
4
19
7
23
2
Review
Základní část 1. kolo 1
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
24. 9. 2022
16:30
ZŠ Dvorského Jaroslav Střalka
Jiří Navrátil
31
28
9
7
18
17
25
20
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
24. 9. 2022
18:00
ZŠ Dvorského Jaroslav Střalka
Jiří Navrátil
33
30
9
6
18
18
22
25
Review
Základní část 2. kolo 9
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Start Havířov
8. 10. 2022
10:00
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
56
18
20
4
28
13
47
14
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Ostrava
8. 10. 2022
10:15
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jiří Navrátil
10
65
6
13
7
35
7
45
Review
Základní část 2. kolo 7
BK NH Ostrava MOaP
BK Opava
8. 10. 2022
10:30
SH Ostrava-Tatran Michal Máj
Michal Máj
85
16
13
2
33
5
58
10
Review
Základní část 2. kolo 10
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Start Havířov
8. 10. 2022
11:30
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
59
20
16
1
28
8
37
11
Review
Základní část 2. kolo 12
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Ostrava
8. 10. 2022
11:45
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jiří Navrátil
8
64
1
12
2
37
6
57
Review
Základní část 2. kolo 8
BK NH Ostrava MOaP
BK Opava
8. 10. 2022
12:00
SH Ostrava-Tatran Michal Máj
Michal Máj
54
13
6
6
28
7
40
9
Review
Základní část 3. kolo 15
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
22. 10. 2022
09:00
Víceúčelová hala Opava Kamil Vavrečka
Kryštof Svoboda
47
26
8
14
24
14
26
24
Review
Základní část 3. kolo 16
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
22. 10. 2022
11:00
Víceúčelová hala Opava Kamil Vavrečka
Kryštof Svoboda
34
30
9
10
15
16
21
23
Review
Základní část 3. kolo 13
TJ Start Havířov
BK Snakes Hrabůvka
22. 10. 2022
11:15
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
64
20
14
6
36
6
48
14
Review
Základní část 3. kolo 14
TJ Start Havířov
BK Snakes Hrabůvka
22. 10. 2022
12:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
47
10
13
4
22
4
34
6
Review
Základní část 3. kolo 17
BK NH Ostrava Poruba
BK NH Ostrava MOaP
23. 10. 2022
15:30
SH Ostrava-Tatran 26
63
5
14
7
40
14
50
Review
Základní část 3. kolo 18
BK NH Ostrava Poruba
BK NH Ostrava MOaP
23. 10. 2022
17:00
SH Ostrava-Tatran 32
56
6
14
12
40
20
54
Review
Základní část 4. kolo 21
BK Snakes Hrabůvka
BK Opava
14. 5. 2023
09:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
10
87
4
12
8
36
8
54
Review
Základní část 4. kolo 22
BK Snakes Hrabůvka
BK Opava
14. 5. 2023
11:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
10
79
2
21
4
36
6
62
Review
Základní část 4. kolo 23
BK Snakes Ostrava
TJ Start Havířov
13. 11. 2022
11:15
ZŠ Dvorského Jiří Navrátil
Jaroslav Střalka
40
19
20
8
29
12
34
17
Review
Základní část 4. kolo 24
BK Snakes Ostrava
TJ Start Havířov
13. 11. 2022
12:45
ZŠ Dvorského Jiří Navrátil
Jaroslav Střalka
73
17
19
5
47
7
59
13
Review
Základní část 4. kolo 19
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava Poruba
12. 11. 2022
14:30
Basketpoint aréna Lubomír Kahánek
Michal Máj
51
32
12
12
25
17
43
21
Review
Základní část 4. kolo 20
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava Poruba
12. 11. 2022
17:00
Basketpoint aréna Lubomír Kahánek
Michal Máj
43
29
12
4
24
12
39
20
Review
Základní část 5. kolo 27
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Hrabůvka
26. 11. 2022
08:00
SH Ostrava-Tatran Michal Máj
Michal Máj
72
12
25
2
32
5
58
9
Review
Základní část 5. kolo 25
BK Opava
BK Snakes Ostrava
26. 11. 2022
09:00
Víceúčelová hala Opava René Klapetek
Kryštof Svoboda
56
29
9
5
23
15
40
21
Review
Základní část 5. kolo 28
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Hrabůvka
26. 11. 2022
09:15
SH Ostrava-Tatran Michal Máj
Michal Máj
82
3
24
1
44
3
66
3
Review
Základní část 5. kolo 26
BK Opava
BK Snakes Ostrava
26. 11. 2022
11:00
Víceúčelová hala Opava René Klapetek
Kryštof Svoboda
49
43
6
10
26
15
29
29
37
37
Review
Základní část 5. kolo 29
BK NH Ostrava MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek
26. 11. 2022
11:00
SH Ostrava-Tatran Jan Posker
Aleš Jurda
55
22
14
7
29
13
38
20
Review
Základní část 5. kolo 30
BK NH Ostrava MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek
26. 11. 2022
12:15
SH Ostrava-Tatran Jan Posker
Aleš Jurda
29
14
13
8
20
11
24
11
Review
Základní část 6. kolo 35
TJ Start Havířov
BK Opava
10. 12. 2022
11:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Barbora Snopková
Vojtěch Kučeva
57
78
16
25
26
40
40
56
Review
Základní část 6. kolo 31
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava MOaP
10. 12. 2022
12:00
ZŠ Dvorského Jan Posker
Aleš Jurda
1
78
1
21
1
40
1
61
Review
Základní část 6. kolo 36
TJ Start Havířov
BK Opava
10. 12. 2022
12:45
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Barbora Snopková
Vojtěch Kučeva
46
73
13
22
25
39
36
54
Review
Základní část 6. kolo 32
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava MOaP
10. 12. 2022
13:30
ZŠ Dvorského Jan Posker
Aleš Jurda
1
99
0
18
0
38
1
64
Review
Základní část 6. kolo 33
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
10. 12. 2022
15:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jaroslav Střalka
41
27
9
14
17
20
31
23
Review
Základní část 6. kolo 34
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
10. 12. 2022
16:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jaroslav Střalka
45
24
11
11
26
17
32
22
Review
Základní část 7. kolo 41
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
7. 1. 2023
11:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Ondřej Marek
69
11
20
5
47
6
55
7
69
11
Review
Základní část 7. kolo 42
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
7. 1. 2023
12:30
Basketpoint aréna Radim Kavka
Ondřej Marek
56
5
16
2
26
3
46
3
56
5
Review
Základní část 7. kolo 39
BK NH Ostrava MOaP
BK Snakes Ostrava
26. 5. 2023
15:00
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
64
54
12
8
34
22
48
36
Review
Základní část 7. kolo 37
BK NH Ostrava Poruba
TJ Start Havířov
7. 1. 2023
15:30
SH Ostrava-Tatran
46
42
10
6
22
18
36
30
Review
Základní část 7. kolo 40
BK NH Ostrava MOaP
BK Snakes Ostrava
26. 5. 2023
16:00
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
61
54
19
10
35
24
49
40
Review
Základní část 7. kolo 38
BK NH Ostrava Poruba
TJ Start Havířov
7. 1. 2023
16:45
SH Ostrava-Tatran 40
56
6
14
32
16
30
44
Review
Základní část 8. kolo 45
BK NH Ostrava MOaP
TJ Start Havířov
21. 1. 2023
12:15
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
46
24
8
12
22
16
32
22
Review
Základní část 8. kolo 46
BK NH Ostrava MOaP
TJ Start Havířov
21. 1. 2023
13:15
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
36
12
8
4
22
4
28
10
Review
Základní část 8. kolo 43
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
23. 4. 2023
17:00
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
31
62
10
12
16
33
27
42
31
62
Review
Základní část 8. kolo 47
BK NH Ostrava Poruba
BK Opava
22. 1. 2023
17:00
SH Ostrava-Tatran Jan Posker
Aleš Jurda
47
43
11
17
27
18
36
36
Review
Základní část 8. kolo 48
BK NH Ostrava Poruba
BK Opava
22. 1. 2023
18:00
SH Ostrava-Tatran Jan Posker
Aleš Jurda
40
25
16
11
26
19
34
21
Review
Základní část 8. kolo 44
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
23. 4. 2023
18:15
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
21
54
6
16
12
32
15
39
21
54
Review
Základní část 9. kolo 51
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 2. 2023
09:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
32
75
9
24
16
46
29
61
Review
Základní část 9. kolo 52
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 2. 2023
10:15
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
29
63
11
13
20
26
25
50
Review
Základní část 9. kolo 49
BK Opava
BK NH Ostrava MOaP
12. 2. 2023
14:00
Víceúčelová hala Opava Lukáš Fajkus
Kamil Vavrečka
21
68
2
16
10
33
16
45
Review
Základní část 9. kolo 53
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
10. 2. 2023
14:30
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
63
15
14
2
29
3
46
7
Review
Základní část 9. kolo 54
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
10. 2. 2023
15:30
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
68
12
20
2
36
4
54
8
Review
Základní část 9. kolo 50
BK Opava
BK NH Ostrava MOaP
12. 2. 2023
16:00
Víceúčelová hala Opava Kamil Vavrečka
Lukáš Fajkus
23
65
5
18
14
38
21
46
Review
Základní část 10. kolo 59
BK NH Ostrava MOaP
BK NH Ostrava Poruba
4. 3. 2023
10:00
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
56
38
12
6
30
14
44
26
Review
Základní část 10. kolo 60
BK NH Ostrava MOaP
BK NH Ostrava Poruba
4. 3. 2023
11:00
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
68
42
16
10
38
20
54
28
Review
Základní část 10. kolo 57
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
5. 3. 2023
11:30
Basketpoint aréna Radim Kavka
Lubomír Kahánek
55
43
14
2
25
23
40
27
55
43
Review
Základní část 10. kolo 58
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
5. 3. 2023
13:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Lubomír Kahánek
61
46
13
10
33
19
44
33
61
46
Review
Základní část 10. kolo 55
BK Snakes Hrabůvka
TJ Start Havířov
4. 3. 2023
16:15
ZŠ Dvorského Jaroslav Střalka
Tereza Pavelková
13
57
0
23
4
37
8
48
Review
Základní část 10. kolo 56
BK Snakes Hrabůvka
TJ Start Havířov
4. 3. 2023
17:30
ZŠ Dvorského Jaroslav Střalka
Tereza Pavelková
9
77
2
21
7
38
9
62
Review
Základní část 11. kolo 63
BK Opava
BK Snakes Hrabůvka
19. 3. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava Mikuláš Celta
Kryštof Svoboda
90
3
30
2
48
2
79
3
Review
Základní část 11. kolo 64
BK Opava
BK Snakes Hrabůvka
19. 3. 2023
11:00
Víceúčelová hala Opava Mikuláš Celta
Kryštof Svoboda
74
10
30
2
39
6
64
8
Review
Základní část 11. kolo 61
BK NH Ostrava Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek
19. 3. 2023
14:45
SH Ostrava-Tatran Kateřina Seberová
Jaroslav Střalka
39
37
6
14
17
16
30
25
Review
Základní část 11. kolo 62
BK NH Ostrava Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek
19. 3. 2023
16:00
SH Ostrava-Tatran Kateřina Seberová
Jaroslav Střalka
18
70
3
18
9
30
13
53
Review
Základní část 11. kolo 65
TJ Start Havířov
BK Snakes Ostrava
5. 5. 2023
16:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
7
112
0
36
3
62
7
88
Review
Základní část 11. kolo 66
TJ Start Havířov
BK Snakes Ostrava
5. 5. 2023
17:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
72
56
24
13
40
23
54
34
Review
Základní část 12. kolo 71
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava MOaP
1. 4. 2023
09:00
Basketpoint aréna Dominik Holaň
Ondřej Marek
31
76
9
15
15
36
21
63
31
76
Review
Základní část 12. kolo 72
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava MOaP
1. 4. 2023
10:30
Basketpoint aréna Dominik Holaň
Ondřej Marek
25
63
8
18
13
33
19
42
25
63
Review
Základní část 12. kolo 67
BK Snakes Ostrava
BK Opava
2. 4. 2023
12:00
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Jiří Navrátil
38
41
8
11
20
23
30
34
Review
Základní část 12. kolo 69
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava Poruba
1. 4. 2023
12:00
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Kateřina Seberová
6
49
0
14
0
26
2
34
Review
Základní část 12. kolo 68
BK Snakes Ostrava
BK Opava
2. 4. 2023
13:30
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Jiří Navrátil
58
36
8
4
27
17
44
27
Review
Základní část 12. kolo 70
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava Poruba
1. 4. 2023
13:30
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Kateřina Seberová
10
51
2
11
7
27
9
39
Review
Základní část 13. kolo 77
BK Opava
TJ Start Havířov
22. 4. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava Jan Krzywoň
Jan Přecechtěl
50
37
12
7
25
20
31
33
Review
Základní část 13. kolo 78
BK Opava
TJ Start Havířov
22. 4. 2023
11:00
Víceúčelová hala Opava Jan Krzywoň
Jan Přecechtěl
54
31
15
13
27
13
37
23
Review
Základní část 13. kolo 73
BK NH Ostrava MOaP
BK Snakes Hrabůvka
22. 4. 2023
14:30
SH Ostrava-Tatran Marek Pilch
Aleš Jurda
102
2
34
1
62
2
90
2
Review
Základní část 13. kolo 74
BK NH Ostrava MOaP
BK Snakes Hrabůvka
22. 4. 2023
15:30
SH Ostrava-Tatran Marek Pilch
Aleš Jurda
66
2
18
2
32
2
60
2
Review
Základní část 13. kolo 75
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Ostrava
28. 5. 2023
17:00
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
54
62
8
18
30
40
44
54
Review
Základní část 13. kolo 76
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Ostrava
28. 5. 2023
18:30
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
50
58
8
14
22
28
38
46
Review
Základní část 14. kolo 79
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava Poruba
19. 5. 2023
15:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Lenka Bočková
42
46
10
14
22
28
34
40
Review
Základní část 14. kolo 80
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava Poruba
19. 5. 2023
17:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Lenka Bočková
48
44
10
20
18
28
34
37
Review
Základní část 14. kolo 81
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava MOaP
26. 5. 2023
17:00
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
49
56
11
18
25
39
39
48
Review
Základní část 14. kolo 83
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
25. 4. 2023
17:30
ZŠ Dvorského 3
44
1
10
1
13
3
31
Review
Základní část 14. kolo 82
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava MOaP
26. 5. 2023
18:00
SH Ostrava-Tatran Lenka Bočková
Michal Máj
42
48
6
10
18
26
32
40
Review
Základní část 14. kolo 84
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
25. 4. 2023
18:15
ZŠ Dvorského 3
49
0
14
2
24
3
37
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Ondřej Gronský BK Opava 13 19 1.0 12.1 5.6 0.8/1.9 0.0* 0.5
Patrik Bartošík BK Opava 13 18 1.0 6.2 2.9 0.4/1.4 0.0* 0.7
Boris Páloci BK Opava 13 14 1.0 7.4 3.4 0.5/1.0 0.0* 0.1
Josef Gargoš BK Opava 13 13 1.0 6.8 3.3 0.2/0.2 0.0* 0.1
Michal Běťák BK Opava 13 14 1.0 6.1 2.7 0.6/1.7 0.0* 0.0
Karel Müller BK Opava 13 14 1.0 5.1 2.4 0.3/0.6 0.0* 0.2
Alexandr Horák BK Opava 13 10 1.0 5.3 2.5 0.3/0.5 0.0* 0.0
Samuel Horák BK Opava 12 8 1.0 4.4 2.0 0.4/0.8 0.0* 0.3
Samuel Gürtler BK Opava 13 11 1.0 2.9 1.4 0.2/0.4 0.0* 0.1
Lukáš Kraus BK Opava 13 6 1.0 4.5 2.2 0.2/0.3 0.0* 0.0
Marek Drozd BK Opava 13 9 1.0 2.7 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Špinler BK Opava 13 3 1.0 8.0 3.7 0.7/1.3 0.0* 0.0
Matěj David BK Opava 13 6 1.0 2.7 1.2 0.3/0.5 0.0* 0.3
Max Čandas BK Opava 12 2 1.0 7.0 3.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Faul BK Opava 12 2 1.0 7.0 3.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Daněk BK Opava 13 4 1.0 2.5 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Vajda BK Opava 13 3 1.0 3.3 1.7 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Matušek BK Opava 12 2 1.0 4.5 2.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Oliver Langa BK Opava 13 2 1.0 4.0 1.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Mikuláš Rozsíval BK Opava 13 4 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šíl BK Opava 13 2 1.0 2.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Richard Kašný BK Opava 13 2 1.0 1.5 0.5 0.5/3.0 16.7 0.0
Štěpán Kubík BK Opava 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Tůma BK Opava 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Pospíšil Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kocourek Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Balon Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kamrád NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vršan Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Suchánek BK Opava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Novák NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Kostelecký Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Měch BK Opava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodor Weisz Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vašut Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrien Moškoř Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Sychra Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Hubáček Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kuffa BK Opava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kavečka Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Porembský Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ruš NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Martynek NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Hubáček Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Rajnoch Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bruno Strmiska Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Marta Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leonard Ožana NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Vojtěchovský BK Opava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dominik Doležal Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Antonín Ochman Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hromádko Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Veverka Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Patáčik Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Jurišta Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Klimek Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucas Joseph Shepperson Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Stanczak Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Boris Botur Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jež Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Švehla Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Špringer NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Platil Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denny Kret Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Machanec BK Opava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Vranka NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Běloušek Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ugochukwu Chinonso BK Opava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikita Dudra NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Milata Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vančák Snakes Hrabůvka 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Marynčák NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Szadziewicz Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Palonci Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damián Sunega Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Vystrk NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Smetana Snakes Hrabůvka 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Beke NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kotyk BK Opava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Židek BK Opava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Švestka BK Opava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Nedoma BK Opava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Neuwirth NH Poruba 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Wolný NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krejčíř BK Opava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Gunár NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kryštof Zvolánek NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Indrst Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Janda Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Jedlička NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šmejkal Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Chvostek Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kopecký Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Žemla Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rybnikář Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vacek Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Lassek Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kacíř Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Gongol Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kuhejda Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Mynář Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bačák Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Szüllö Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Satora Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Chlebek Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lednický Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Váňa Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Ulmann Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Latečka Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Rybář Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Kundrát Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Šimonek NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vašíček NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jendrysek NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theodor Šnapka NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vitovský Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Michalčík NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Krob NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Horáček NH Poruba 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Knebel Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Procházka NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hrdý NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Michalec Snakes Hrabůvka 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Tabášek NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Vícha NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Seman NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Uram NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kusiak Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Dvořák Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Šimetka BK Opava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Neuwirth NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Lacki Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šaja Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kunzl Snakes Hrabůvka 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Jureček Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Filipec Snakes Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Horák NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrian Malý NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Neumann Snakes Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stejskal Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Maschke Snakes Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lichnovský NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Kozák Snakes Hrabůvka 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Seidler Snakes Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jan Marek Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Dančík NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bartoloměj Bureš Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Hrabánek Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Lázenský Snakes Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Honěk Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Jelínek NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Velička Basketpoint 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Neuwirth NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Vích Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Fojtík Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Vacho Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Gřunděl Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Sinčák NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Roubal NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Figel Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vrublovský NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Halfar NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kaděra Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Dlouhý NH MOaP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Pivko NH Poruba 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Krkoška Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mrověc Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Bugoš Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Tkach Start Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH %
NH Poruba 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Opava 22 20.9 2.9 /6.7 43.5
NH MOaP 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basketpoint 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
Snakes Ostrava 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
Start Havířov 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
Snakes Hrabůvka 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vavrečka Kamil 4 3 1 0 - - -
Vaněk Dalibor 6 0 6 0 - - -
Šesták Matěj 2 2 0 0 - - -
Ščurek Vojtěch 4 4 0 0 - - -
Svoboda Kryštof 6 0 6 0 - - -
Střalka Jaroslav 10 4 6 0 - - -
Snopková Barbora 4 4 0 0 - - -
Seberová Kateřina 4 2 2 0 - - -
Přecechtěl Jan 2 0 2 0 - - -
Posker Jan 6 6 0 0 - - -
Pilch Marek 8 8 0 0 - - -
Pavelková Tereza 2 0 2 0 - - -
Orlewski Adam 2 2 0 0 - - -
Navrátil Jiří 8 2 6 0 - - -
Marek Ondřej 8 4 4 0 - - -
Máj Michal 10 3 7 0 - - -
Máj Michal 10 1 9 0 - - -
Kučeva Vojtěch 6 2 4 0 - - -
Krzywoň Jan 4 2 2 0 - - -
Klapetek René 2 2 0 0 - - -
Kavka Radim 6 6 0 0 - - -
Kahánek Lubomír 8 2 6 0 - - -
Jurda Aleš 12 2 10 0 - - -
Holaň Dominik 2 2 0 0 - - -
Fajkus Lukáš 2 1 1 0 - - -
Celta Mikuláš 2 2 0 0 - - -
Bočková Lenka 12 12 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře