Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 12001
BK Vividbooks Pardubice
BVK Holice
24. 9. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 1. kolo 12002
BK Vividbooks Pardubice
BVK Holice
24. 9. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 1. kolo 12003
Sokol Hradec Králové
BLNP
24. 9. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 1. kolo 12004
Sokol Hradec Králové
BLNP
24. 9. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 1. kolo 12005
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
24. 9. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 1. kolo 12006
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
24. 9. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 1. kolo 12007
Královští Sokoli
BK Přelouč
24. 9. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 1. kolo 12008
Královští Sokoli
BK Přelouč
24. 9. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 2. kolo 12009
BVK Holice
BK Přelouč
8. 10. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 2. kolo 12010
BVK Holice
BK Přelouč
8. 10. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 2. kolo 12011
ADFORS Basket Litomyšl
Královští Sokoli
8. 10. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 2. kolo 12012
ADFORS Basket Litomyšl
Královští Sokoli
8. 10. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 2. kolo 12013
BLNP
BK Bizoni Náchod
8. 10. 2022
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 2. kolo 12014
BLNP
BK Bizoni Náchod
8. 10. 2022
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 2. kolo 12015
BK Vividbooks Pardubice
Sokol Hradec Králové
8. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 2. kolo 12016
BK Vividbooks Pardubice
Sokol Hradec Králové
8. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 3. kolo 12017
Sokol Hradec Králové
BVK Holice
22. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 3. kolo 12018
Sokol Hradec Králové
BVK Holice
22. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 3. kolo 12019
BK Bizoni Náchod
BK Vividbooks Pardubice
22. 10. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 3. kolo 12020
BK Bizoni Náchod
BK Vividbooks Pardubice
22. 10. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 3. kolo 12021
Královští Sokoli
BLNP
22. 10. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 3. kolo 12022
Královští Sokoli
BLNP
22. 10. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 3. kolo 12023
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
4. 2. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 3. kolo 12024
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
4. 2. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 4. kolo 12025
BVK Holice
ADFORS Basket Litomyšl
29. 10. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 4. kolo 12026
BVK Holice
ADFORS Basket Litomyšl
29. 10. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 4. kolo 12027
BLNP
BK Přelouč
29. 10. 2022
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 4. kolo 12028
BLNP
BK Přelouč
29. 10. 2022
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 4. kolo 12029
BK Vividbooks Pardubice
Královští Sokoli
29. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 4. kolo 12030
BK Vividbooks Pardubice
Královští Sokoli
29. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 4. kolo 12031
Sokol Hradec Králové
BK Bizoni Náchod
29. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 4. kolo 12032
Sokol Hradec Králové
BK Bizoni Náchod
29. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 5. kolo 12033
BK Bizoni Náchod
BVK Holice
12. 11. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 5. kolo 12034
BK Bizoni Náchod
BVK Holice
12. 11. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 5. kolo 12035
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
12. 11. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 5. kolo 12036
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
12. 11. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 5. kolo 12037
BK Přelouč
BK Vividbooks Pardubice
12. 11. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 5. kolo 12038
BK Přelouč
BK Vividbooks Pardubice
12. 11. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 5. kolo 12039
ADFORS Basket Litomyšl
BLNP
12. 11. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 5. kolo 12040
ADFORS Basket Litomyšl
BLNP
12. 11. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 6. kolo 12041
BVK Holice
BLNP
26. 11. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 6. kolo 12042
BVK Holice
BLNP
26. 11. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 6. kolo 12043
BK Vividbooks Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
26. 11. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 6. kolo 12044
BK Vividbooks Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
26. 11. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 6. kolo 12045
Sokol Hradec Králové
BK Přelouč
26. 11. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 6. kolo 12046
Sokol Hradec Králové
BK Přelouč
26. 11. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 6. kolo 12047
BK Bizoni Náchod
Královští Sokoli
26. 11. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 6. kolo 12048
BK Bizoni Náchod
Královští Sokoli
26. 11. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 7. kolo 12049
Královští Sokoli
BVK Holice
10. 12. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 7. kolo 12050
Královští Sokoli
BVK Holice
10. 12. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 7. kolo 12051
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
10. 12. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 7. kolo 12052
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
10. 12. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 7. kolo 12053
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Hradec Králové
10. 12. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 7. kolo 12054
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Hradec Králové
10. 12. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 7. kolo 12055
BLNP
BK Vividbooks Pardubice
10. 12. 2022
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 7. kolo 12056
BLNP
BK Vividbooks Pardubice
10. 12. 2022
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 8. kolo 12057
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice
7. 1. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 8. kolo 12058
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice
7. 1. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 8. kolo 12059
BLNP
Sokol Hradec Králové
7. 1. 2023
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 8. kolo 12060
BLNP
Sokol Hradec Králové
7. 1. 2023
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 8. kolo 12061
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
7. 1. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 8. kolo 12062
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
7. 1. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 8. kolo 12063
BK Přelouč
Královští Sokoli
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 8. kolo 12064
BK Přelouč
Královští Sokoli
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 9. kolo 12065
BK Přelouč
BVK Holice
21. 1. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 9. kolo 12066
BK Přelouč
BVK Holice
21. 1. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 9. kolo 12067
Královští Sokoli
ADFORS Basket Litomyšl
21. 1. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 9. kolo 12068
Královští Sokoli
ADFORS Basket Litomyšl
21. 1. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 9. kolo 12069
BK Bizoni Náchod
BLNP
21. 1. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 9. kolo 12070
BK Bizoni Náchod
BLNP
21. 1. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 9. kolo 12071
Sokol Hradec Králové
BK Vividbooks Pardubice
21. 1. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 9. kolo 12072
Sokol Hradec Králové
BK Vividbooks Pardubice
21. 1. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 10. kolo 12073
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
4. 2. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 10. kolo 12074
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
4. 2. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 10. kolo 12075
BK Vividbooks Pardubice
BK Bizoni Náchod
4. 2. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 10. kolo 12076
BK Vividbooks Pardubice
BK Bizoni Náchod
4. 2. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 10. kolo 12077
BLNP
Královští Sokoli
4. 2. 2023
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 10. kolo 12078
BLNP
Královští Sokoli
4. 2. 2023
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 10. kolo 12079
ADFORS Basket Litomyšl
BK Přelouč
22. 10. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 10. kolo 12080
ADFORS Basket Litomyšl
BK Přelouč
22. 10. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 11. kolo 12081
ADFORS Basket Litomyšl
BVK Holice
11. 2. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 11. kolo 12082
ADFORS Basket Litomyšl
BVK Holice
11. 2. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 11. kolo 12083
BK Přelouč
BLNP
11. 2. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 11. kolo 12084
BK Přelouč
BLNP
11. 2. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 11. kolo 12085
Královští Sokoli
BK Vividbooks Pardubice
11. 2. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 11. kolo 12086
Královští Sokoli
BK Vividbooks Pardubice
11. 2. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 11. kolo 12087
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové
11. 2. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 11. kolo 12088
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové
11. 2. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 12. kolo 12089
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
25. 2. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 12. kolo 12090
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
25. 2. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 12. kolo 12091
Sokol Hradec Králové
Královští Sokoli
25. 2. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 12. kolo 12092
Sokol Hradec Králové
Královští Sokoli
25. 2. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 12. kolo 12093
BK Vividbooks Pardubice
BK Přelouč
25. 2. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 12. kolo 12094
BK Vividbooks Pardubice
BK Přelouč
25. 2. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 12. kolo 12095
BLNP
ADFORS Basket Litomyšl
25. 2. 2023
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 12. kolo 12096
BLNP
ADFORS Basket Litomyšl
25. 2. 2023
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 13. kolo 12097
BLNP
BVK Holice
11. 3. 2023
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 13. kolo 12098
BLNP
BVK Holice
11. 3. 2023
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
základní 13. kolo 12099
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vividbooks Pardubice
11. 3. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 13. kolo 12100
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vividbooks Pardubice
11. 3. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 13. kolo 12101
BK Přelouč
Sokol Hradec Králové
11. 3. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 13. kolo 12102
BK Přelouč
Sokol Hradec Králové
11. 3. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 13. kolo 12103
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
11. 3. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 13. kolo 12104
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
11. 3. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 14. kolo 12105
BVK Holice
Královští Sokoli
1. 4. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 14. kolo 12106
BVK Holice
Královští Sokoli
1. 4. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 14. kolo 12107
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
1. 4. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 14. kolo 12108
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
1. 4. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 14. kolo 12109
Sokol Hradec Králové
ADFORS Basket Litomyšl
1. 4. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 14. kolo 12110
Sokol Hradec Králové
ADFORS Basket Litomyšl
1. 4. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 14. kolo 12111
BK Vividbooks Pardubice
BLNP
1. 4. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 14. kolo 12112
BK Vividbooks Pardubice
BLNP
1. 4. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BLNP 0 0 0
2. BK Přelouč 0 0 0
3. BK Vividbooks Pardubice 0 0 0
4. Sokol Hradec Králové 0 0 0
5. BK Bizoni Náchod 0 0 0
6. Královští Sokoli 0 0 0
7. BVK Holice 0 0 0
8. ADFORS Basket Litomyšl 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Vojtěch Stara BK Vividbooks Pardub 12 1
Viktor Řezníček BLNP 12 1
Jonáš Caletka BVK Holice 11 1
Jáchym Abel BVK Holice 10 1
Štěpán Řehák BK Přelouč 10 1
Šimon Řehák BK Přelouč 10 1
Jonáš Tilgner Královští Sokoli 11 1
Václav Kussman BK Přelouč 11 1
Kryštof Hron Královští Sokoli 10 1
Martin Franc Královští Sokoli 10 1
Štěpán Vondráček Královští Sokoli 11 1
Eliška Kohoutová BLNP 11 1
Natálie Srchová Sokol Hradec 12 1
Jakub Potočný BVK Holice 10 1
Lukáš Jakoubek BLNP 13 1
Viktorie Hašková Sokol Hradec 12 1
Barbora Hrušková Sokol Hradec 12 1
Ema Boháčková BLNP 11 1
Jan Kudrnáč BLNP 11 1
Karolína Samková BLNP 11 1
Dominik Pěnička BLNP 12 1
Barbora Zajícová BLNP 11 1
Andrej Fedor BLNP 11 1
Elena Majcher BLNP 11 1
Magdaléna Urbánková BVK Holice 9 1
Dominik Cepek Královští Sokoli 11 1
Šimon Korunka BVK Holice 13 1
Vojtěch Marek BK Přelouč 9 1
Max Beran Královští Sokoli 12 1
Martin Štědrý BK Vividbooks Pardub 12 1
Jan Bertram Doubek Královští Sokoli 10 1
Tadeáš Josiek Královští Sokoli 10 1
Daniel Žďánský Královští Sokoli 11 1
Jan Vanšura BVK Holice 12 1
Vojtěch Byvalec BVK Holice 12 1
Tobias Veselý BK Přelouč 10 1
Lukáš Reichman BK Přelouč 10 1
Marek Bechynský BK Přelouč 9 1
Jan Vodička BLNP 11 1
Matěj Púdelka Královští Sokoli 11 1
Tereza Houfová BK Přelouč 12 1
Vojtěch Schejbal Královští Sokoli 11 1
Matyáš Mikule BLNP 12 1
Dominik Nedbalec BK Přelouč 11 1
Anna Fejksová Sokol Hradec 12 1
Tomáš Bechynský BK Přelouč 11 1
Anna Horáčková BK Přelouč 11 1
Nella Pencáková Sokol Hradec 11 1
Ellen Sedláčková Sokol Hradec 12 1
Matěj Dvořáček BK Vividbooks Pardub 12 1
Dominik Chyba BVK Holice 11 1
Patrik Zima Královští Sokoli 12 1
Petr Stehlík Královští Sokoli 12 1
Kryštof Polák Královští Sokoli 12 1
Jana Fialová Sokol Hradec 12 1
Daniel Douša BVK Holice 12 1
Tuan Anh Nguyen Ngoc Královští Sokoli 12 1
Dominik Nečas BK Vividbooks Pardub 11 1
Jakub Šotola Královští Sokoli 9 1
Matěj Šotola Královští Sokoli 12 1
Filip Vejražka Královští Sokoli 10 1
Sofie Pokorná BVK Holice 11 1
Štěpánka Novotná BVK Holice 12 1
Kristýna Viková Sokol Hradec 12 1
Sofie Pencáková Sokol Hradec 11 1
Matyáš Novotný BVK Holice 12 1
Patrik Matějka BK Vividbooks Pardub 10 1
Adéla Mlejnková Sokol Hradec 12 1
Ondřej Vaněk BK Vividbooks Pardub 12 1
Antonín Boháček BK Vividbooks Pardub 12 1
Tomáš Černý BK Vividbooks Pardub 12 1
Štěpán Balcar Královští Sokoli 12 1
Lukáš Pižl BK Vividbooks Pardub 12 1
Lukáš Kúth BK Vividbooks Pardub 12 1
Tomáš Doležal BK Vividbooks Pardub 12 1
Magdaléna Michaela Kulichová Sokol Hradec 11 1
Lucie Dvořáková BVK Holice 13 1
Vojtěch Krejčík BVK Holice 12 1
Michael Svašek BK Vividbooks Pardub 12 1
Šimon Řípa BK Vividbooks Pardub 12 1
Štěpán Vodák Královští Sokoli 11 1
Kristýna Pokorná Sokol Hradec 11 1
Monika Ballonová Sokol Hradec 11 1
Nela Orjabincová Sokol Hradec 12 1
František Zdráhal BK Vividbooks Pardub 12 1
Richard Minařík BVK Holice 13 1
Jonáš Bartheldi BK Vividbooks Pardub 10 1
Ondřej Bartoníček BVK Holice 13 1
Michaela Koďousková Sokol Hradec 12 1
Tomáš Suchánek BK Vividbooks Pardub 12 1
Lukáš Suchý BVK Holice 12 1
Vlastimil Voborník BVK Holice 12 1
Dobroslav Marek BK Přelouč 11 1
Filip Paulíček BK Vividbooks Pardub 10 1
Miroslav Blažek BLNP 13 1
Daniel Zahradník BK Vividbooks Pardub 11 1
Martin Svoboda Královští Sokoli 12 1
Luděk Hladík BK Přelouč 12 1
Adam Rosenberger BK Vividbooks Pardub 12 1
Lukáš Přemyslovský BK Přelouč 12 1
Adam Konvalina BK Přelouč 11 1
Vojtěch Mareček BK Přelouč 11 1
Michal Jarolím BK Přelouč 11 1
David Nicolas Vodnárek BLNP 13 1
Adam Nový Královští Sokoli 12 1
Adam Sádovský Královští Sokoli 10 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře