Starší minižactvo U 13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
U 13 1. kolo 1
BCM Sokolov
BK Sokolov
17. 9. 2022
08:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Štěpánka Turanská
25
93
2
18
14
39
20
69
Review
U 13 1. kolo 2
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
17. 9. 2022
09:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Štěpánka Turanská
Roman Kinka
102
14
33
4
52
7
82
11
Review
U 13 1. kolo 3
BCM Sokolov
BSK Tatran Kraslice
17. 9. 2022
11:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Štěpánka Turanská
38
25
11
4
20
12
27
21
Review
U 13 2. kolo 4
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ MDDM Ostrov
8. 10. 2022
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Matěj Heřman
Jan Pacelt
20
83
4
18
8
30
10
57
Review
U 13 2. kolo 5
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 10. 2022
10:15
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Pacelt
Matěj Heřman
24
82
6
22
10
34
16
56
Review
U 13 2. kolo 6
TJ MDDM Ostrov
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 10. 2022
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Pacelt
Matěj Heřman
53
54
12
24
24
35
38
43
Review
U 13 3. kolo 7
TJ Sokol Toužim
TJ Sokol Kraslice
18. 9. 2022
11:00
SH Toužim Miroslav Svatoš
Michaela Červená
44
89
8
22
22
49
32
65
Review
U 13 3. kolo 8
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
18. 9. 2022
12:30
Sportovní hala města Miroslav Svatoš
Tereza Chrenáková
54
40
17
6
35
20
44
29
Review
U 13 3. kolo 9
TJ Sokol Toužim
TJ Jiskra Aš
18. 9. 2022
14:00
SH Toužim Michaela Červená
Tereza Chrenáková
41
94
8
26
22
49
32
69
Review
U 13 4. kolo 10
TJ MDDM Ostrov
BK Sokolov
1. 10. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ Myslbekova Adéla Hejná
Jan Čermák
20
80
14
14
16
40
20
60
Review
U 13 4. kolo 11
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice
1. 10. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ Myslbekova Adéla Hejná
Jan Čermák
74
41
14
8
38
13
51
25
Review
U 13 4. kolo 12
TJ MDDM Ostrov
TJ Sokol Kraslice
1. 10. 2022
12:00
Tělocvična ZŠ Myslbekova Jan Čermák
Adéla Hejná
39
52
9
12
19
27
27
43
Review
U 13 5. kolo 13
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
1. 10. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Vladimír Koranda
Vojtěch Bartoň
65
31
19
8
34
13
45
19
Review
U 13 5. kolo 14
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Toužim
1. 10. 2022
11:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
Vladimír Koranda
75
44
16
9
34
20
57
31
Review
U 13 5. kolo 15
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Toužim
1. 10. 2022
12:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Vladimír Koranda
107
58
29
8
57
25
84
36
Review
U 13 6. kolo 16
TJ Jiskra Aš
BCM Sokolov
1. 10. 2022
09:00
Městská hala Aš Lucie Veselá
Milada Soukupová
53
39
5
9
19
20
39
29
Review
U 13 6. kolo 17
BCM Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
1. 10. 2022
10:15
Městská hala Aš Lucie Veselá
Milada Soukupová
65
5
13
2
32
4
52
5
Review
U 13 6. kolo 18
TJ Jiskra Aš
BK Lokomotiva Karlovy Vary
1. 10. 2022
11:30
Městská hala Aš Michaela Pokorná
99
0
26
0
50
0
80
0
Review
U 13 7. kolo 19
BK Sokolov
TJ Sokol Toužim
5. 11. 2022
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Roman Kinka
131
16
30
10
62
12
93
14
Review
U 13 7. kolo 20
TJ Sokol Toužim
BK Lokomotiva Karlovy Vary
5. 11. 2022
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Roman Kinka
33
25
9
11
18
13
26
17
Review
U 13 7. kolo 21
BK Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
5. 11. 2022
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Roman Kinka
106
10
30
2
58
6
84
8
Review
U 13 8. kolo 22
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
5. 11. 2022
09:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Klára Pouzarová
84
67
15
7
45
21
67
39
Review
U 13 8. kolo 23
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
5. 11. 2022
10:30
Kraslice Klára Pouzarová
Miroslav Svatoš
63
62
13
18
30
30
42
46
Review
U 13 8. kolo 24
TJ Sokol Kraslice
BCM Sokolov
5. 11. 2022
12:00
Kraslice Klára Pouzarová
Miroslav Svatoš
70
50
29
10
51
21
66
32
Review
U 13 9. kolo 25
BSK Tatran Kraslice
TJ Jiskra Aš
5. 11. 2022
09:00
Základní škola Ivana Krištůfková
Štěpánka Turanská
34
68
12
18
17
34
29
48
Review
U 13 9. kolo 26
TJ Jiskra Aš
TJ MDDM Ostrov
5. 11. 2022
11:00
Základní škola Štěpánka Turanská
Ivana Krištůfková
53
69
14
21
25
36
39
51
Review
U 13 9. kolo 27
BSK Tatran Kraslice
TJ MDDM Ostrov
5. 11. 2022
13:00
Základní škola Štěpánka Turanská
Ivana Krištůfková
45
89
16
19
32
53
40
69
Review
U 13 10. kolo 28
BK Sokolov
TJ Jiskra Aš
3. 12. 2022
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Jan Čermák
94
24
27
6
54
8
75
18
Review
U 13 10. kolo 29
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary
3. 12. 2022
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Jan Čermák
27
45
5
15
13
29
23
33
Review
U 13 10. kolo 30
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
3. 12. 2022
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Jan Čermák
114
23
39
8
61
15
87
23
Review
U 13 11. kolo 31
TJ Sokol Kraslice
BSK Tatran Kraslice
3. 12. 2022
09:00
Kraslice Ivana Krištůfková
Klára Pouzarová
83
35
20
7
46
19
64
24
Review
U 13 11. kolo 32
BSK Tatran Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
3. 12. 2022
10:30
Kraslice Klára Pouzarová
Ivana Krištůfková
39
25
2
0
11
9
25
15
Review
U 13 11. kolo 33
TJ Sokol Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
3. 12. 2022
12:00
Kraslice Klára Pouzarová
Ivana Krištůfková
77
41
12
17
33
27
65
31
Review
U 13 12. kolo 34
TJ Sokol Toužim
BCM Sokolov
4. 12. 2022
09:00
SH Toužim Petr Hovorka
Vojtěch Bartoň
25
86
2
24
15
44
19
72
Review
U 13 12. kolo 35
BCM Sokolov
TJ MDDM Ostrov
4. 12. 2022
10:15
SH Toužim Vojtěch Bartoň
Petr Hovorka
35
37
8
8
14
20
18
33
Review
U 13 12. kolo 36
TJ Sokol Toužim
TJ MDDM Ostrov
4. 12. 2022
11:30
SH Toužim Vojtěch Bartoň
Petr Hovorka
13
120
1
32
5
68
11
90
Review
U 13 13. kolo 37
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
14. 1. 2023
13:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
Barbora Schambergerová
30
56
11
12
20
28
24
44
Review
U 13 13. kolo 38
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov
14. 1. 2023
14:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
Barbora Schambergerová
28
68
14
15
20
42
24
56
Review
U 13 13. kolo 39
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
14. 1. 2023
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Štefan Čúzy
Radim Brešťanský
33
102
8
36
16
63
20
82
Review
U 13 14. kolo 40
BCM Sokolov
TJ Jiskra Aš
14. 1. 2023
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Štěpánka Turanská
Anna Lhotáková
28
46
8
11
12
24
20
37
Review
U 13 14. kolo 41
TJ Jiskra Aš
TJ MDDM Ostrov
14. 1. 2023
10:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Anna Lhotáková
Emily Vacurová
43
68
8
16
24
35
33
50
Review
U 13 14. kolo 42
BCM Sokolov
TJ MDDM Ostrov
14. 1. 2023
11:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Emily Vacurová
Štěpánka Turanská
35
62
10
26
19
42
32
56
Review
U 13 15. kolo 44
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
14. 1. 2023
10:45
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Linda Hošková
38
29
2
14
18
19
26
25
Review
U 13 15. kolo 45
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
14. 1. 2023
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Kamila Sinkulová
26
24
0
16
10
18
16
22
Review
U 13 16. kolo 46
BK Sokolov
TJ MDDM Ostrov
18. 2. 2023
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
U 13 16. kolo 47
TJ MDDM Ostrov
TJ Sokol Kraslice
18. 2. 2023
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
U 13 16. kolo 48
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice
18. 2. 2023
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
U 13 17. kolo 49
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Thermia Karlovy Vary
18. 2. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
U 13 17. kolo 50
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Jiskra Aš
18. 2. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
U 13 17. kolo 51
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Jiskra Aš
18. 2. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
U 13 18. kolo 52
TJ Sokol Toužim
BCM Sokolov
18. 2. 2023
-
SH Toužim
Preview
U 13 18. kolo 53
BCM Sokolov
BSK Tatran Kraslice
18. 2. 2023
-
SH Toužim
Preview
U 13 18. kolo 54
TJ Sokol Toužim
BSK Tatran Kraslice
18. 2. 2023
-
SH Toužim
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselá Lucie 2 2 0 0 - - -
Vacurová Emily 2 1 1 0 - - -
Turanská Štěpánka 8 4 4 0 - - -
Svatoš Miroslav 5 3 2 0 - - -
Soukupová Milada 2 0 2 0 - - -
Sinkulová Kamila 1 0 1 0 - - -
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 - - -
Pouzarová Klára 6 4 2 0 - - -
Pokorná Michaela 1 1 0 0 - - -
Pacelt Jan 9 8 1 0 - - -
Lhotáková Anna 2 1 1 0 - - -
Krištůfková Ivana 6 2 4 0 - - -
Koranda Vladimír 3 2 1 0 - - -
Kinka Roman 6 2 4 0 - - -
Chrenáková Tereza 2 0 2 0 - - -
Hovorka Petr 3 1 2 0 - - -
Hošková Linda 1 0 1 0 - - -
Heřman Matěj 3 1 2 0 - - -
Hejná Adéla 5 4 1 0 - - -
Čúzy Štefan 1 1 0 0 - - -
Červená Michaela 2 1 1 0 - - -
Čermák Jan 6 1 5 0 - - -
Brešťanský Radim 1 0 1 0 - - -
Bartoň Vojtěch 7 5 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře