Starší minižactvo U 13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
U 13 1. kolo 1
BCM Sokolov
BK Sokolov
17. 9. 2022
08:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Štěpánka Turanská
25
93
2
18
14
39
20
69
Review
U 13 1. kolo 2
BK Sokolov
BSK Tatran Kraslice
17. 9. 2022
09:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Štěpánka Turanská
Roman Kinka
102
14
33
4
52
7
82
11
Review
U 13 1. kolo 3
BCM Sokolov
BSK Tatran Kraslice
17. 9. 2022
11:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Štěpánka Turanská
38
25
11
4
20
12
27
21
Review
U 13 2. kolo 4
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ MDDM Ostrov
8. 10. 2022
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Matěj Heřman
Jan Pacelt
Preview
U 13 2. kolo 5
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 10. 2022
10:15
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Pacelt
Matěj Heřman
Preview
U 13 2. kolo 6
TJ MDDM Ostrov
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 10. 2022
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Pacelt
Matěj Heřman
Preview
U 13 3. kolo 7
TJ Sokol Toužim
TJ Sokol Kraslice
18. 9. 2022
11:00
SH Toužim Miroslav Svatoš
Michaela Červená
44
89
8
22
22
49
32
65
Review
U 13 3. kolo 8
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
18. 9. 2022
12:30
Sportovní hala města Miroslav Svatoš
Tereza Chrenáková
54
40
17
6
35
20
44
29
Review
U 13 3. kolo 9
TJ Sokol Toužim
TJ Jiskra Aš
18. 9. 2022
14:00
SH Toužim Michaela Červená
Tereza Chrenáková
41
94
8
26
22
49
32
69
Review
U 13 4. kolo 10
TJ MDDM Ostrov
BK Sokolov
1. 10. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ Myslbekova Adéla Hejná
Jan Čermák
20
80
14
14
16
40
20
60
Review
U 13 4. kolo 11
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice
1. 10. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ Myslbekova Adéla Hejná
Jan Čermák
74
41
14
8
38
13
51
25
Review
U 13 4. kolo 12
TJ MDDM Ostrov
TJ Sokol Kraslice
1. 10. 2022
12:00
Tělocvična ZŠ Myslbekova Jan Čermák
Adéla Hejná
39
52
9
12
19
27
27
43
Review
U 13 5. kolo 13
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Tatran Kraslice
1. 10. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Vladimír Koranda
Vojtěch Bartoň
65
31
19
8
34
13
45
19
Review
U 13 5. kolo 14
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Toužim
1. 10. 2022
11:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Vojtěch Bartoň
Vladimír Koranda
75
44
16
9
34
20
57
31
Review
U 13 5. kolo 15
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Toužim
1. 10. 2022
12:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Vladimír Koranda
107
58
29
8
57
25
84
36
Review
U 13 6. kolo 16
TJ Jiskra Aš
BCM Sokolov
1. 10. 2022
09:00
Městská hala Aš Lucie Veselá
Milada Soukupová
53
39
5
9
19
20
39
29
Review
U 13 6. kolo 17
BCM Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
1. 10. 2022
10:15
Městská hala Aš Lucie Veselá
Milada Soukupová
65
5
13
2
32
4
52
5
Review
U 13 6. kolo 18
TJ Jiskra Aš
BK Lokomotiva Karlovy Vary
1. 10. 2022
11:30
Městská hala Aš Michaela Pokorná
99
0
26
0
50
0
80
0
Review
U 13 7. kolo 19
BK Sokolov
TJ Sokol Toužim
5. 11. 2022
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
U 13 7. kolo 20
TJ Sokol Toužim
BK Lokomotiva Karlovy Vary
5. 11. 2022
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
U 13 7. kolo 21
BK Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
5. 11. 2022
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
U 13 8. kolo 22
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
5. 11. 2022
-
Kraslice
Preview
U 13 8. kolo 23
TJ Thermia Karlovy Vary
BCM Sokolov
5. 11. 2022
-
Kraslice
Preview
U 13 8. kolo 24
TJ Sokol Kraslice
BCM Sokolov
5. 11. 2022
-
Kraslice
Preview
U 13 9. kolo 25
BSK Tatran Kraslice
TJ Jiskra Aš
5. 11. 2022
09:00
Základní škola
Preview
U 13 9. kolo 26
TJ Jiskra Aš
TJ MDDM Ostrov
5. 11. 2022
11:00
Základní škola
Preview
U 13 9. kolo 27
BSK Tatran Kraslice
TJ MDDM Ostrov
5. 11. 2022
13:00
Základní škola
Preview
U 13 10. kolo 28
BK Sokolov
TJ Jiskra Aš
3. 12. 2022
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
U 13 10. kolo 29
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary
3. 12. 2022
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
U 13 10. kolo 30
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
3. 12. 2022
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
U 13 11. kolo 31
TJ Sokol Kraslice
BSK Tatran Kraslice
3. 12. 2022
-
Kraslice
Preview
U 13 11. kolo 32
BSK Tatran Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
3. 12. 2022
-
Kraslice
Preview
U 13 11. kolo 33
TJ Sokol Kraslice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
3. 12. 2022
-
Kraslice
Preview
U 13 12. kolo 34
TJ Sokol Toužim
BCM Sokolov
3. 12. 2022
-
SH Toužim
Preview
U 13 12. kolo 35
BCM Sokolov
TJ MDDM Ostrov
3. 12. 2022
-
SH Toužim
Preview
U 13 12. kolo 36
TJ Sokol Toužim
TJ MDDM Ostrov
3. 12. 2022
-
SH Toužim
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselá Lucie 2 2 0 0 - - -
Turanská Štěpánka 3 1 2 0 - - -
Svatoš Miroslav 2 2 0 0 - - -
Soukupová Milada 2 0 2 0 - - -
Pokorná Michaela 1 1 0 0 - - -
Koranda Vladimír 3 2 1 0 - - -
Kinka Roman 3 2 1 0 - - -
Chrenáková Tereza 2 0 2 0 - - -
Hejná Adéla 3 2 1 0 - - -
Červená Michaela 2 1 1 0 - - -
Čermák Jan 3 1 2 0 - - -
Bartoň Vojtěch 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře