Severomoravská liga žen

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 43
BK Příbor
Basket Ostrava B
10. 9. 2022
11:00
tělocvična Masarykova gymnázia 44
71
17
22
26
35
35
50
Review
Základní část 1. kolo 3
SK Bruntál
BK Start Ostrava
16. 9. 2022
18:30
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 1. kolo 1
TJ Loko Krnov
BK Lipník nad Bečvou
11. 10. 2022
19:10
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 1. kolo 2
BK Frýdek-Místek
SK UP Olomouc B
8. 9. 2022
20:15
SH SPŠ Frýdek Místek
56
52
17
15
40
27
46
39
Review
Základní část 2. kolo 6
Basket Ostrava B
TJ Loko Krnov
21. 9. 2022
19:00
Trojhalí
71
70
16
14
30
27
44
49
63
63
Review
Základní část 2. kolo 44
BK Start Ostrava
BK Příbor
20. 9. 2022
19:30
ZŠ pro sluchově postižené
73
38
18
6
36
13
48
29
Review
Základní část 2. kolo 5
BK Lipník nad Bečvou
BK Frýdek-Místek
23. 9. 2022
19:30
Sportovní hala
65
59
16
17
32
28
43
44
Review
Základní část 2. kolo 4
SK UP Olomouc B
SK Bruntál
27. 9. 2022
20:15
SH UP Olomouc
82
66
23
21
24
14
17
14
Review
Základní část 3. kolo 8
SK Bruntál
BK Lipník nad Bečvou
8. 10. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 3. kolo 45
BK Příbor
TJ Loko Krnov
7. 10. 2022
19:00
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 3. kolo 9
BK Start Ostrava
SK UP Olomouc B
4. 10. 2022
19:40
ZŠ pro sluchově postižené
78
55
19
14
32
30
47
49
Review
Základní část 3. kolo 7
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava B
6. 10. 2022
20:15
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 4. kolo 11
Basket Ostrava B
SK Bruntál
22. 10. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 4. kolo 12
TJ Loko Krnov
BK Frýdek-Místek
22. 10. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 4. kolo 10
BK Lipník nad Bečvou
BK Start Ostrava
21. 10. 2022
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 4. kolo 46
SK UP Olomouc B
BK Příbor
25. 10. 2022
20:15
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 5. kolo 47
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
12. 11. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 5. kolo 13
SK Bruntál
TJ Loko Krnov
12. 11. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 5. kolo 14
BK Start Ostrava
Basket Ostrava B
12. 11. 2022
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 5. kolo 15
SK UP Olomouc B
BK Lipník nad Bečvou
12. 11. 2022
-
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 6. kolo 16
Basket Ostrava B
SK UP Olomouc B
3. 12. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 6. kolo 17
TJ Loko Krnov
BK Start Ostrava
3. 12. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 6. kolo 48
BK Lipník nad Bečvou
BK Příbor
2. 12. 2022
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 6. kolo 18
BK Frýdek-Místek
SK Bruntál
29. 11. 2022
20:15
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 7. kolo 49
BK Příbor
SK Bruntál
7. 1. 2023
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 7. kolo 19
BK Start Ostrava
BK Frýdek-Místek
7. 1. 2023
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 7. kolo 20
SK UP Olomouc B
TJ Loko Krnov
7. 1. 2023
-
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 7. kolo 21
BK Lipník nad Bečvou
Basket Ostrava B
6. 1. 2023
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 8. kolo 50
Basket Ostrava B
BK Příbor
21. 1. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 8. kolo 23
SK UP Olomouc B
BK Frýdek-Místek
21. 1. 2023
-
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 8. kolo 24
BK Start Ostrava
SK Bruntál
21. 1. 2023
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 8. kolo 22
BK Lipník nad Bečvou
TJ Loko Krnov
20. 1. 2023
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 9. kolo 51
BK Příbor
BK Start Ostrava
4. 2. 2023
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 9. kolo 25
SK Bruntál
SK UP Olomouc B
4. 2. 2023
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 9. kolo 27
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava B
4. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 9. kolo 26
BK Frýdek-Místek
BK Lipník nad Bečvou
2. 2. 2023
20:15
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 10. kolo 52
TJ Loko Krnov
BK Příbor
25. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 10. kolo 28
Basket Ostrava B
BK Frýdek-Místek
25. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 10. kolo 30
SK UP Olomouc B
BK Start Ostrava
25. 2. 2023
-
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 10. kolo 29
BK Lipník nad Bečvou
SK Bruntál
24. 2. 2023
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 53
BK Příbor
SK UP Olomouc B
11. 3. 2023
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 11. kolo 31
BK Start Ostrava
BK Lipník nad Bečvou
11. 3. 2023
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 11. kolo 32
SK Bruntál
Basket Ostrava B
11. 3. 2023
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 11. kolo 33
BK Frýdek-Místek
TJ Loko Krnov
9. 3. 2023
20:15
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 12. kolo 34
TJ Loko Krnov
SK Bruntál
1. 4. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 12. kolo 35
Basket Ostrava B
BK Start Ostrava
1. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 12. kolo 36
BK Lipník nad Bečvou
SK UP Olomouc B
31. 3. 2023
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 12. kolo 54
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
30. 3. 2023
20:15
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 13. kolo 55
BK Příbor
BK Lipník nad Bečvou
22. 4. 2023
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 13. kolo 37
SK UP Olomouc B
Basket Ostrava B
22. 4. 2023
-
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 13. kolo 38
BK Start Ostrava
TJ Loko Krnov
22. 4. 2023
-
ZŠ pro sluchově postižené
Preview
Základní část 13. kolo 39
SK Bruntál
BK Frýdek-Místek
22. 4. 2023
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 14. kolo 56
SK Bruntál
BK Příbor
6. 5. 2023
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 14. kolo 41
TJ Loko Krnov
SK UP Olomouc B
6. 5. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 14. kolo 42
Basket Ostrava B
BK Lipník nad Bečvou
6. 5. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 14. kolo 40
BK Frýdek-Místek
BK Start Ostrava
4. 5. 2023
20:15
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Start Ostrava 2 2 0 151 93 4
2. Basket Ostrava B 2 2 0 142 114 4
3. UP Olomouc B 3 1 2 189 200 4
4. BK FM 2 1 1 115 117 3
5. BK Lipník n/B 1 1 0 65 59 2
6. BK Příbor 2 0 2 82 144 2
7. Krnov 1 0 1 70 71 1
8. Bruntál 1 0 1 66 82 1
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tereza Trávníčková BK Lipník n/B 22 1 1.0 20.0 7.0 0.0 6.0/11.0 54.5 2.0
Markéta Koplíková BK Lipník n/B 36 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
Kateřina Hájková BK Lipník n/B 17 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Denisa Kunstovná BK Lipník n/B 17 1 1.0 8.0 1.0 0.0 6.0/6.0 100.0 1.0
Veronika Butkovičová BK Lipník n/B 22 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Bára Vandrovcová BK Lipník n/B 21 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Hana Szczyrbová BK Lipník n/B 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renáta Kotková BK Lipník n/B 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Durčáková BK FM 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Balušková Bruntál 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Řemínková Krnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Haidová Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Palicová Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Nakielná BK Lipník n/B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Tomaškovičová BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Morovičová Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Mohelníková Bruntál 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kohoutová UP Olomouc B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Galušková BK FM 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Klečková Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Katarína Kahánková BK FM 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Kalábová BK FM 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leontina Barvíková BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Valerie Ostráková Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Mazalová Bruntál 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Čížová Basket Ostrava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Gottwaldová BK FM 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kozlová Start Ostrava 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Jurásková Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Klimenková Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Pechová BK Lipník n/B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Vítková BK Lipník n/B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Jeništová UP Olomouc B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Válková Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Houbová Krnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Víšková BK Lipník n/B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Horáková BK Lipník n/B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kuropčáková Basket Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zárubová Basket Ostrava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Šmírová Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Rybářová BK FM 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Bednaříková BK Lipník n/B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Sýkorová Krnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Genčúrová Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hvolková BK FM 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Mičková Bruntál 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vinklerová Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šilbachová BK FM 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Foltinková Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melánie Šimová Bruntál 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Chlápková BK Lipník n/B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Jemelková Basket Ostrava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Zajícová BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Barusel Bruntál 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrivňáková Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Chytilová Krnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dita Matějková BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Mazalová Bruntál 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Němcová Bruntál 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Wicherková Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Válková BK FM 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Heidi Cholevová Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anděla Vandrovcová BK Lipník n/B 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Běla Piskořová Start Ostrava 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Skácelová Start Ostrava 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Studená Start Ostrava 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Ječmenová UP Olomouc B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Kuspišová Bruntál 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Hejtmánková BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Motalová BK FM 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Pokorná UP Olomouc B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Vaculíková Krnov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Maková BK FM 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Martiníková Start Ostrava 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Šťastná BK Příbor 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kroutilová BK Lipník n/B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vojkovská BK FM 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Karaffová BK FM 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Melcrová Krnov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Papaková UP Olomouc B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ingrid Picková UP Olomouc B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Janošcová BK FM 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Olejníková BK FM 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Hrivňáková Krnov 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Válková UP Olomouc B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Stránská BK FM 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kantorová Start Ostrava 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Nyklová Start Ostrava 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radka Szabó UP Olomouc B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Tomášková UP Olomouc B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Mazurová UP Olomouc B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Tejkalová UP Olomouc B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Maléřová BK Příbor 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Navrátilová UP Olomouc B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Pavlíková UP Olomouc B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Kubová UP Olomouc B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Irena Vyvlečková Start Ostrava 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Nenutilová Start Ostrava 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Hradilová Krnov 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Čapatá BK FM 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Wavrová BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Bílková BK Lipník n/B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslava Jurmanová UP Olomouc B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Chodilová UP Olomouc B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nyklová Start Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Čechovičová UP Olomouc B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kuchařová Basket Ostrava B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Gladišová BK Lipník n/B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Máčková BK Lipník n/B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Balážová BK Lipník n/B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dagmar Beránková Start Ostrava 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Poulíčková UP Olomouc B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Erbenová UP Olomouc B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Vojkovská BK FM 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Jedličková Bruntál 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Šimoňáková BK FM 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Miklíková BK Lipník n/B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Ševčíková BK FM 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ševčíková UP Olomouc B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Pěchuvková BK FM 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Königová BK Příbor 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Vildová UP Olomouc B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Romana Šupáková Krnov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nesvadbová UP Olomouc B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Rojíčková BK Příbor 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kleinová Start Ostrava 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Davidová Start Ostrava 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Holcová BK Lipník n/B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Husičková UP Olomouc B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renáta Kašparová Start Ostrava 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Valentová BK Lipník n/B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Caisbergerová Krnov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH %
BK Lipník n/B 1 24.0 1.0 14.0 /32.0 43.8
BK FM 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře