Východočeská liga žen

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 502
BK NAPOS Vysoká n.L.
Kanonýři Josefov
1. 10. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Radek Michlík
Tomáš Polda
78
43
17
12
32
22
52
38
Review
základní 1. kolo 503
BK Přelouč
BK Loko Trutnov "C"
1. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Přelouč Zdeněk Táborský
Lucie Dubnová
50
65
20
21
30
36
40
47
Review
základní 1. kolo 504
BSK TJ Jičín
SŠB Pardubice
1. 10. 2022
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Libor Lukeš
Martin Havrda
95
54
32
14
56
34
76
40
Review
základní 1. kolo 505
Sokol Nová Paka
TJ Pardubičky
1. 10. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Antonín Beran
55
43
13
13
22
18
44
32
Review
základní 1. kolo 501
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Sokol Stěžery
23. 9. 2022
18:15
hala Sokol Hradec Králové Jan Zima
Tomáš Polda
80
38
21
11
37
18
53
25
Review
základní 2. kolo 506
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Loko Trutnov "C"
2. 10. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Zdeněk Táborský
David Schmidt
58
47
12
11
28
26
44
33
Review
základní 2. kolo 508
BSK TJ Jičín
TJ Pardubičky
2. 10. 2022
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
Marek Kohout
69
62
22
27
33
36
55
49
Review
základní 2. kolo 509
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
21. 10. 2022
18:15
SH ZŠ Nová Paka Libor Lukeš
Tomáš Polda
58
52
10
9
28
24
45
39
Review
základní 2. kolo 507
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
30. 9. 2022
18:30
Sportovní hala Přelouč Petr Dočkal
Tomáš Polda
46
27
15
6
26
12
36
20
Review
základní 3. kolo 513
Sokol Hradec Králové "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
15. 1. 2023
09:30
hala Sokol Hradec Králové Petr Dočkal
Jaroslav Kolář
58
49
17
8
33
18
43
40
Review
základní 3. kolo 512
BK Loko Trutnov "C"
Sokol Nová Paka
15. 10. 2022
10:00
3. ZŠ Radek Michlík
Tomáš Brandejs
73
44
15
6
39
20
56
34
Review
základní 3. kolo 514
TJ Sokol Stěžery
BK Přelouč
15. 10. 2022
15:00
Tělocvična TJ Sokol Tomáš Brandejs
Radek Michlík
40
71
13
21
19
40
30
49
Review
základní 3. kolo 511
Kanonýři Josefov
BSK TJ Jičín
15. 10. 2022
16:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Jan Zima
Libor Lukeš
57
56
16
13
27
31
40
46
Review
základní 3. kolo 510
SŠB Pardubice
TJ Pardubičky
14. 10. 2022
17:30
SH ZŠ Studánka Petr Dočkal
Tomáš Polda
26
57
4
12
12
28
23
45
Review
základní 4. kolo 517
Sokol Hradec Králové "B"
BK Přelouč
16. 10. 2022
09:00
Tělocvična TJ Sokol Radek Cibulka
Tomáš Brandejs
78
46
26
7
50
15
66
25
Review
základní 4. kolo 516
BK Loko Trutnov "C"
BSK TJ Jičín
16. 10. 2022
09:30
3. ZŠ Otto Jarolímek
Radek Michlík
66
62
13
18
30
38
46
55
Review
základní 4. kolo 515
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
16. 10. 2022
09:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Petr Dočkal
Jan Pačovský
45
55
9
11
20
19
29
39
Review
základní 4. kolo 518
TJ Sokol Stěžery
BK NAPOS Vysoká n.L.
14. 1. 2023
16:00
Tělocvična TJ Sokol Radek Michlík
Jaroslav Kolář
59
96
11
24
25
44
40
73
Review
základní 5. kolo 523
TJ Pardubičky
BK Loko Trutnov "C"
5. 11. 2022
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Tomáš Brandejs
David Schmidt
46
67
5
21
19
43
36
54
Review
základní 5. kolo 519
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Přelouč
5. 11. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Antonín Beran
79
56
17
21
35
30
59
41
Review
základní 5. kolo 520
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové "B"
5. 11. 2022
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Libor Lukeš
Bára Frintová
49
87
12
19
24
40
37
66
Review
základní 5. kolo 521
Sokol Nová Paka
TJ Sokol Stěžery
5. 11. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Havrda
Tomáš Brandejs
86
29
21
10
38
16
55
26
Review
základní 6. kolo 527
TJ Pardubičky
Kanonýři Josefov
6. 11. 2022
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Matěj Pletánek
Radek Cibulka
78
37
22
4
29
17
47
29
Review
základní 6. kolo 524
BSK TJ Jičín
TJ Sokol Stěžery
6. 11. 2022
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Jan Zima
Tomáš Polda
94
47
24
12
42
23
68
33
Review
základní 6. kolo 525
Sokol Nová Paka
Sokol Hradec Králové "B"
6. 11. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Havrda
Otto Jarolímek
72
51
20
16
37
28
60
37
Review
základní 7. kolo 531
BK NAPOS Vysoká n.L.
BSK TJ Jičín
3. 12. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Tomáš Brandejs
Matěj Sádovský
63
68
19
17
29
37
53
51
Review
základní 7. kolo 532
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
19. 11. 2022
14:30
Sportovní hala Přelouč Karel Němec
Jan Krajcigr
59
54
10
12
26
25
41
40
Review
základní 7. kolo 530
TJ Sokol Stěžery
TJ Pardubičky
19. 11. 2022
15:00
Tělocvična TJ Sokol Radek Michlík
Tomáš Polda
44
79
10
25
23
36
34
57
Review
základní 7. kolo 528
Kanonýři Josefov
BK Loko Trutnov "C"
19. 11. 2022
15:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Otto Jarolímek
Martin Havrda
35
88
12
18
23
46
29
77
Review
základní 8. kolo 535
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Nová Paka
20. 11. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Milan Jaroš
Karel Němec
68
61
31
18
43
32
64
49
Review
základní 8. kolo 536
BK Přelouč
BSK TJ Jičín
20. 11. 2022
10:00
Sportovní hala Přelouč Martin Havrda
Petr Dočkal
59
51
24
18
41
26
51
35
Review
základní 8. kolo 533
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Pardubičky
20. 11. 2022
11:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Zima
Tomáš Polda
66
34
15
9
38
17
50
23
Review
základní 9. kolo 539
TJ Pardubičky
BK Přelouč
11. 3. 2023
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Martin Havrda
Milan Jaroš
94
25
20
4
53
9
73
19
Review
základní 9. kolo 540
Kanonýři Josefov
Sokol Hradec Králové "B"
3. 12. 2022
15:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Tomáš Polda
Jan Zima
42
53
16
13
27
25
35
35
Review
základní 9. kolo 541
BK Loko Trutnov "C"
TJ Sokol Stěžery
3. 12. 2022
18:00
3. ZŠ Petr Dočkal
Libor Lukeš
114
37
35
12
57
26
86
30
Review
základní 9. kolo 537
BSK TJ Jičín
Sokol Nová Paka
2. 12. 2022
19:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
Libor Lukeš
70
60
21
14
35
21
48
40
Review
základní 10. kolo 543
TJ Pardubičky
BK NAPOS Vysoká n.L.
4. 12. 2022
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Radek Cibulka
Jan Zima
49
61
12
14
23
32
37
43
Review
základní 10. kolo 545
BK Loko Trutnov "C"
Sokol Hradec Králové "B"
4. 12. 2022
09:30
3. ZŠ Tomáš Brandejs
Libor Lukeš
71
38
15
14
37
21
58
32
Review
základní 10. kolo 544
Kanonýři Josefov
TJ Sokol Stěžery
4. 12. 2022
09:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Tomáš Polda
Radek Michlík
66
41
20
16
26
23
56
32
Review
základní 11. kolo 548
TJ Pardubičky
BSK TJ Jičín
17. 12. 2022
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Michaela Scholzová
David Schmidt
66
51
18
14
31
27
46
41
Review
základní 11. kolo 547
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
17. 12. 2022
15:00
Tělocvična SŠŘ Jan Kvoch
Martin Růžička
46
49
10
8
24
24
37
31
Review
základní 11. kolo 546
BK Loko Trutnov "C"
BK NAPOS Vysoká n.L.
17. 12. 2022
15:30
3. ZŠ Otto Jarolímek
Ondřej Vlach
54
57
23
13
30
26
46
37
Review
základní 12. kolo 552
BK Loko Trutnov "C"
BK Přelouč
18. 12. 2022
09:30
3. ZŠ Martin Růžička
Ondřej Vlach
63
32
16
10
32
23
44
25
Review
základní 12. kolo 554
TJ Pardubičky
Sokol Nová Paka
18. 12. 2022
17:00
tělocvična sportovní Gymnázium Radek Cibulka
Matěj Sádovský
69
57
18
19
37
31
58
46
Review
základní 12. kolo 551
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n.L.
15. 12. 2022
18:30
Sport.areál, O.Španiela 817 Tomáš Polda
Jan Zima
50
70
7
12
24
32
36
55
Review
základní 12. kolo 550
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové "B"
29. 11. 2022
19:30
hala Sokol Hradec Králové Jan Zima
Tomáš Polda
44
102
11
27
24
49
36
70
Review
základní 13. kolo 558
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
16. 10. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Jan Krajcigr
Adam Dvořák
101
49
25
10
55
26
76
39
Review
základní 13. kolo 555
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
14. 1. 2023
17:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Libor Lukeš
65
50
17
15
35
27
49
44
Review
základní 13. kolo 556
BSK TJ Jičín
BK Loko Trutnov "C"
14. 1. 2023
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
Jan Zima
54
82
17
14
25
40
42
57
Review
základní 13. kolo 557
BK Přelouč
Sokol Hradec Králové "B"
14. 1. 2023
17:00
Sportovní hala Přelouč Matěj Pletánek
Tomáš Polda
40
56
9
16
17
36
26
45
Review
základní 14. kolo 560
BSK TJ Jičín
Kanonýři Josefov
15. 1. 2023
09:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Tomáš Polda
Otto Jarolímek
71
64
12
21
29
36
46
52
Review
základní 14. kolo 561
Sokol Nová Paka
BK Loko Trutnov "C"
15. 1. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka Libor Lukeš
Jan Zima
41
67
10
26
20
31
33
47
Review
základní 14. kolo 562
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové "B"
15. 10. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Marek Kohout
Marek Černohorský
68
62
12
16
41
28
58
40
Review
základní 14. kolo 563
BK Přelouč
TJ Sokol Stěžery
15. 1. 2023
16:30
Sportovní hala Přelouč Tomáš Brandejs
Martin Havrda
77
48
23
8
41
24
61
33
Review
základní 15. kolo 564
TJ Sokol Stěžery
BSK TJ Jičín
28. 1. 2023
16:00
Tělocvična TJ Sokol Antonín Beran
Radek Michlík
40
82
8
19
23
39
29
55
Review
základní 15. kolo 565
Sokol Hradec Králové "B"
Sokol Nová Paka
28. 1. 2023
16:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Zima
Tomáš Polda
84
41
16
10
43
15
66
24
Review
základní 15. kolo 567
Kanonýři Josefov
TJ Pardubičky
28. 1. 2023
16:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Otto Jarolímek
Libor Lukeš
56
57
9
16
19
30
43
43
Review
základní 16. kolo 570
TJ Sokol Stěžery
Sokol Nová Paka
29. 1. 2023
10:00
Tělocvična TJ Sokol Jan Zima
Tomáš Polda
43
81
6
25
20
41
35
63
Review
základní 16. kolo 569
Sokol Hradec Králové "B"
BSK TJ Jičín
29. 1. 2023
13:00
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Polda
Jan Zima
65
36
16
16
31
26
41
32
Review
základní 16. kolo 572
BK Loko Trutnov "C"
TJ Pardubičky
29. 1. 2023
14:00
3. ZŠ Libor Lukeš
Otto Jarolímek
57
50
12
12
30
27
43
40
Review
základní 16. kolo 568
BK Přelouč
BK NAPOS Vysoká n.L.
29. 1. 2023
14:30
Sportovní hala Přelouč Tomáš Brandejs
Petr Dočkal
40
63
11
10
23
27
28
43
Review
základní 17. kolo 573
TJ Pardubičky
Sokol Hradec Králové "B"
18. 2. 2023
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Jan Zima
Petr Dočkal
50
53
12
19
27
30
38
44
Review
základní 17. kolo 576
BSK TJ Jičín
BK Přelouč
18. 2. 2023
15:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
Michal Bělka
75
71
20
15
38
32
56
50
Review
základní 17. kolo 575
Sokol Nová Paka
BK NAPOS Vysoká n.L.
18. 2. 2023
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Marek Kohout
55
74
24
24
29
44
39
60
Review
základní 18. kolo 579
TJ Pardubičky
TJ Sokol Stěžery
19. 2. 2023
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Milan Jaroš
Matěj Pletánek
131
44
35
14
62
21
95
37
Review
základní 18. kolo 580
BSK TJ Jičín
BK NAPOS Vysoká n.L.
19. 2. 2023
09:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Martin Havrda
Petr Dočkal
41
76
9
22
19
36
27
58
Review
základní 18. kolo 577
BK Loko Trutnov "C"
Kanonýři Josefov
19. 2. 2023
09:30
3. ZŠ Tomáš Polda
Tomáš Brandejs
68
47
11
16
25
18
48
30
Review
základní 18. kolo 581
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
19. 2. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Jan Zima
68
42
19
8
32
19
56
35
Review
základní 19. kolo 584
TJ Sokol Stěžery
Kanonýři Josefov
11. 3. 2023
15:00
Tělocvična TJ Sokol Petr Dočkal
Adam Dvořák
59
53
9
12
29
26
44
38
Review
základní 19. kolo 583
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Pardubičky
18. 3. 2023
16:00
SH Vysoká nad Labem Martin Svoboda
Jan Kovář
72
57
12
12
33
29
49
43
Review
základní 19. kolo 585
Sokol Hradec Králové "B"
BK Loko Trutnov "C"
11. 3. 2023
17:00
Tělocvična TJ Sokol Adam Dvořák
Petr Dočkal
56
45
10
11
30
28
43
35
Review
základní 20. kolo 589
Sokol Hradec Králové "B"
Kanonýři Josefov
12. 3. 2023
09:00
Tělocvična TJ Sokol Tomáš Polda
Jan Zima
73
37
14
9
25
20
42
29
Review
základní 20. kolo 588
BK Přelouč
TJ Pardubičky
12. 3. 2023
10:00
Sportovní hala Přelouč Radek Cibulka
Martin Havrda
34
57
14
9
19
17
26
37
Review
základní 20. kolo 590
TJ Sokol Stěžery
BK Loko Trutnov "C"
12. 3. 2023
11:00
Tělocvična TJ Sokol Jan Zima
Tomáš Polda
41
91
12
29
20
50
26
72
Review
základní 20. kolo 586
Sokol Nová Paka
BSK TJ Jičín
10. 3. 2023
18:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Libor Lukeš
62
60
14
19
28
33
43
50
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martina Labuťová TJ Pardubičky 39 16 1.0 16.6 6.6 0.2 2.9/4.1 70.8 1.9
Veronika Večeřa TJ Pardubičky 30 16 1.0 15.9 4.9 1.1 2.8/4.0 70.3 1.6
Johana Šlapáková Sokol Hradec "B" 36 18 1.0 11.8 5.1 0.0 1.7/2.8 60.0 1.9
Anna Pleskotová BK NAPOS Vysoká n.L. 23 18 1.0 11.7 4.2 0.6 1.6/2.9 55.8 0.6
Hana Fadrhonsová Sokol Hradec "B" 32 16 1.0 12.9 5.3 0.1 2.3/3.3 67.9 1.8
Sarah Sharplesová BK NAPOS Vysoká n.L. 28 16 1.0 12.3 4.4 0.6 1.6/2.4 64.1 2.1
Krisztina Lelkes Kanonýři Josefov 29 14 1.0 13.7 3.3 1.5 2.6/3.9 68.5 2.4
Nikola Chmelíková BSK TJ Jičín 19 17 1.0 10.9 3.3 0.8 1.9/2.6 72.7 2.5
Lucie Všetečková BSK TJ Jičín 19 16 1.0 11.6 2.5 2.0 0.6/1.2 0.0* 1.9
Lucie Lindrová BK NAPOS Vysoká n.L. 19 17 1.0 10.8 4.1 0.4 1.6/2.5 64.3 2.5
Nela Michálková BSK TJ Jičín 24 11 1.0 15.6 3.0 2.0 3.6/5.2 70.2 2.5
Andrea Holubcová BK Loko Trutnov "B" 34 11 1.0 15.4 5.1 1.0 2.2/3.2 68.6 2.0
Monika Kejzlarová BK Loko Trutnov "B" 33 15 1.0 11.3 4.1 0.3 2.2/3.5 63.5 2.9
Daniela Jochová TJ Pardubičky 21 16 1.0 10.4 2.4 1.4 1.4/2.7 53.5 1.3
Michala Hartigová Sokol Hradec "B" 40 17 1.0 9.6 3.5 0.4 1.6/2.6 62.2 1.6
Marcela Kosová Kanonýři Josefov 28 15 1.0 10.9 4.2 0.2 1.9/3.2 58.3 2.1
14 Kamila Šulcová Sokol Nová Paka 35 16 1.0 9.8 3.6 0.1 2.1/3.9 54.8 1.8
Diana Bezpalcová BK NAPOS Vysoká n.L. 23 20 1.0 7.6 2.8 0.1 1.8/3.4 52.9 1.4
Jana Elcnerová Sokol Hradec "B" 39 17 1.0 8.5 2.7 0.5 1.7/2.8 61.7 2.2
Eva Kabeláčová TJ Pardubičky 42 17 1.0 8.5 2.8 0.3 2.0/2.9 69.4 1.6
Žofie Paterová BK NAPOS Vysoká n.L. 21 15 1.0 9.4 3.0 0.9 0.6/0.9 0.0* 1.7
Anna Hvězdová Sokol Hradec "B" 18 11 1.0 12.7 4.8 0.6 1.2/1.7 0.0* 0.9
Martina Borůvková BK Loko Trutnov "B" 40 17 1.0 8.2 3.2 0.2 1.3/2.1 61.1 1.5
17 Kristýna Pochopová Sokol Nová Paka 26 17 1.0 7.9 2.4 0.8 0.8/1.0 0.0* 2.5
18 Tereza Roubová BK Přelouč 27 17 1.0 7.9 2.9 0.2 1.4/2.5 57.1 1.2
Zuzana Marksová BK Loko Trutnov "B" 37 14 1.0 9.5 3.9 0.3 0.9/1.4 0.0* 0.9
Michaela Pešková BK NAPOS Vysoká n.L. 22 18 1.0 7.3 2.4 0.6 0.8/1.3 0.0* 1.8
Adéla Blažková BK Loko Trutnov "B" 21 18 1.0 7.1 2.7 0.4 0.6/1.3 0.0* 1.3
Eliška Skoumalová TJ Sokol Stěžery 19 15 1.0 8.4 2.5 0.9 0.7/1.0 0.0* 1.7
Nikola Novotná Kanonýři Josefov 21 15 1.0 8.3 3.0 0.5 0.9/2.3 38.2 2.1
Dominika Ipserová TJ Pardubičky 36 12 1.0 10.3 4.3 0.0 1.8/4.0 43.8 1.6
Tereza Němcová Sokol Hradec "B" 37 9 1.0 13.3 4.0 0.9 2.7/3.1 85.7 0.7
Nikola Tothová BK Loko Trutnov "B" 33 11 1.0 10.7 2.7 1.1 2.0/3.5 57.9 1.2
Dana Filipová Sokol Hradec "B" 37 19 1.0 6.2 2.2 0.4 0.5/0.9 0.0* 2.5
8 Tereza Němečková BK Přelouč 28 15 1.0 7.7 2.6 0.4 1.3/1.8 0.0* 0.9
Markéta Novotná TJ Pardubičky 35 13 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 0.9
5 Denisa Machová Sokol Nová Paka 26 17 1.0 6.3 2.2 0.3 0.9/1.2 0.0* 1.8
4 Lenka Nešetřilová BK Přelouč 42 13 1.0 8.2 3.2 0.0 1.9/3.8 51.0 1.7
Zuzana Felgrová TJ Sokol Stěžery 19 16 1.0 6.6 2.8 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.7
Dominika Paclíková BK NAPOS Vysoká n.L. 27 14 1.0 7.5 1.4 1.4 0.4/0.6 0.0* 1.1
10 Tereza Podrazilová Sokol Nová Paka 39 15 1.0 7.0 2.3 0.5 0.7/0.9 0.0* 1.3
14 Jana Sedláčková BK Přelouč 38 16 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.3
5 Marie Pluhařová BK Přelouč 35 13 1.0 7.8 2.3 0.8 0.9/2.0 46.2 1.5
9 Karolína Rozsévačová BK Přelouč 34 16 1.0 6.3 1.7 0.8 0.5/0.7 0.0* 1.8
12 Martina Turková Sokol Nová Paka 43 11 1.0 9.2 4.3 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.5
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 22 13 1.0 7.5 2.8 0.3 0.9/1.7 0.0* 2.6
16 Radka Vršťalová Sokol Nová Paka 32 14 1.0 6.7 2.4 0.0 1.9/3.0 61.9 2.1
Barbora Marečková BK NAPOS Vysoká n.L. 20 19 1.0 4.9 1.1 0.8 0.5/0.7 0.0* 1.8
15 Sabina Horynová Sokol Nová Paka 24 15 1.0 6.2 1.9 0.5 0.9/1.8 0.0* 2.3
Anita Podzimková BSK TJ Jičín 38 12 1.0 7.6 2.1 0.8 1.2/2.3 51.9 1.7
Lenka Tommová BK Loko Trutnov "B" 41 17 1.0 5.3 1.0 1.0 0.3/0.4 0.0* 1.2
9 Kateřina Machátová Sokol Nová Paka 26 13 1.0 6.4 1.5 0.6 1.5/1.9 0.0* 1.5
Anna Vintrová TJ Sokol Stěžery 19 13 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.8
Kateřina Najmanová TJ Sokol Stěžery 22 11 1.0 6.9 2.7 0.4 0.4/1.0 0.0* 1.5
Radka Koňáková BK Loko Trutnov "B" 36 14 1.0 5.4 1.9 0.5 0.1/0.2 0.0* 2.3
Monika Foffová Sokol Hradec "B" 19 11 1.0 6.8 2.3 0.7 0.1/0.2 0.0* 1.5
Lenka Fejfarová Sokol Nová Paka 26 15 1.0 4.9 1.9 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.8
Magdaléna Paclíková Kanonýři Josefov 22 15 1.0 4.7 2.1 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.2
Veronika Včelišová TJ Pardubičky 23 17 1.0 4.1 0.7 0.8 0.4/0.6 0.0* 0.8
Magdaléna Klausová TJ Sokol Stěžery 19 15 1.0 4.2 1.7 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.2
Adéla Hlavová BSK TJ Jičín 24 5 1.0 11.6 3.4 1.0 1.8/3.8 47.4 1.0
Aneta Dyntarová BSK TJ Jičín 23 10 1.0 5.8 2.4 0.3 0.1/0.9 0.0* 1.9
Adéla Kravaříková BK Loko Trutnov "B" 22 11 1.0 5.2 1.5 0.4 1.2/1.8 0.0* 0.6
Adéla Pecháčková Kanonýři Josefov 18 16 1.0 3.5 1.4 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.1
15 Eliška Písařová BK Přelouč 22 13 1.0 4.2 1.5 0.3 0.2/0.2 0.0* 1.2
Pavlína Králíková Kanonýři Josefov 28 7 1.0 7.6 2.1 0.9 0.7/0.7 0.0* 1.6
Kristýna Hopková TJ Sokol Stěžery 21 14 1.0 3.7 0.8 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.0
Klára Víšková TJ Sokol Stěžery 19 13 1.0 4.0 1.5 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.2
Natálie Erberová Sokol Hradec "B" 32 18 1.0 2.8 0.5 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.2
Michaela Dlouhá BSK TJ Jičín 32 10 1.0 5.0 1.6 0.1 1.5/3.3 45.5 1.1
Kateřina Prachařová BK NAPOS Vysoká n.L. 28 5 1.0 9.8 2.6 0.6 2.8/4.4 63.6 2.4
Daniela Hopková TJ Sokol Stěžery 47 10 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.7
16 Aneta Hejná BK Přelouč 23 16 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.6
Klára Exnarová Kanonýři Josefov 25 13 1.0 3.5 1.2 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.1
Kristýna Lourková Sokol Hradec "B" 34 14 1.0 3.2 0.9 0.4 0.2/0.3 0.0* 1.1
Adéla Hertíková Sokol Hradec "B" 20 13 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.2
Natálie Nutilová TJ Sokol Stěžery 21 13 1.0 3.2 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.6
Aneta Váchová BK Loko Trutnov "B" 26 9 1.0 4.7 1.6 0.3 0.6/1.8 0.0* 1.9
Renée Štampochová BSK TJ Jičín 21 11 1.0 3.8 1.3 0.0 1.3/2.3 56.0 1.6
Eliška Fejfarová BK Loko Trutnov "B" 22 9 1.0 4.3 1.3 0.3 0.7/1.1 0.0* 0.8
Bára Baldíková Kanonýři Josefov 24 5 1.0 7.2 2.0 0.6 1.4/1.8 0.0* 1.8
Veronika Fišarová Sokol Nová Paka 31 8 1.0 4.5 1.1 0.8 0.0/0.3 0.0* 1.4
Michaela Bubeníčková BK NAPOS Vysoká n.L. 23 5 1.0 7.0 0.6 1.4 1.6/2.4 66.7 0.6
Karolína Křížková BK NAPOS Vysoká n.L. 20 14 1.0 2.4 0.6 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.9
Kateřina Chlubnová BK NAPOS Vysoká n.L. 27 7 1.0 4.7 1.4 0.3 1.0/1.6 0.0* 1.7
Leona Hořeňovská TJ Pardubičky 40 12 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.2
Kateřina Tauchmanová BSK TJ Jičín 19 4 1.0 7.8 2.8 0.5 0.8/2.3 33.3 2.5
Karolína Novotná Kanonýři Josefov 23 8 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
Daniela Kamenická TJ Sokol Stěžery 24 6 1.0 4.3 1.7 0.2 0.5/1.0 0.0* 1.5
Iva Jonášová TJ Pardubičky 41 9 1.0 2.9 1.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Adéla Jiránková BSK TJ Jičín 24 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Adéla Maxová BSK TJ Jičín 20 12 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.5
Natálie Csurillová Kanonýři Josefov 24 11 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.3
Dorota Hetychová TJ Pardubičky 23 10 1.0 2.4 0.8 0.2 0.2/0.2 0.0* 2.0
7 Vlaďka Machová Sokol Nová Paka 28 14 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.5
Irena Kralevičová BK Přelouč 40 5 1.0 4.6 1.4 0.0 1.8/2.6 69.2 1.8
Denisa Divišová Kanonýři Josefov 22 17 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.2
6 Klára Novotná BK Přelouč 23 11 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.1
Amélie Cejnarová Kanonýři Josefov 19 5 1.0 4.0 1.0 0.6 0.2/0.8 0.0* 0.8
Kristýna Vlášková TJ Sokol Stěžery 22 3 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.3
7 Lenka Bogdányová BK Přelouč 39 13 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.9
Klára Čapková BK Loko Trutnov "B" 42 5 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/2.0 30.0 0.4
Tereza Volechová BSK TJ Jičín 24 1 1.0 18.0 6.0 2.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Tereza Kordíková BSK TJ Jičín 29 14 1.0 1.3 0.4 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.5
Zuzana Vávrová Sokol Nová Paka 32 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.0
Bára Frintová BK Loko Trutnov "B" 22 11 1.0 1.5 0.4 0.0 0.8/0.9 0.0* 0.2
Markéta Rychnová BSK TJ Jičín 32 9 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.7
Sára Konečná Sokol Hradec "B" 18 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Lucie Benešová BK NAPOS Vysoká n.L. 21 11 1.0 1.4 0.5 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.5
Nikola Marečková Sokol Nová Paka 18 15 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.3
Daniela Divišová Kanonýři Josefov 22 11 1.0 1.4 0.5 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
Vendula Nováková TJ Pardubičky 47 15 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petra Doubková BK Loko Trutnov "B" 39 12 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.3
Adéla Měšťanová BSK TJ Jičín 19 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
6 Jitka Matoušová Sokol Nová Paka 40 6 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.7
Blanka Konečná Sokol Hradec "B" 50 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Suchardová Sokol Nová Paka 26 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Veronika Šebestová Sokol Hradec "B" 18 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Barbora Sobotková BK NAPOS Vysoká n.L. 19 8 1.0 1.0 0.3 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Julie Smilnická BK Loko Trutnov "B" 34 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/4.5 33.3 0.5
Markéta Kolcová BSK TJ Jičín 25 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Eliška Mertlíková Kanonýři Josefov 21 12 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Michaela Štainerová BK Přelouč 23 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.0
Petra Maternová BSK TJ Jičín 32 8 1.0 0.6 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.5
Barbora Strunová TJ Sokol Stěžery 26 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Martina Gumanová BK Loko Trutnov "B" 41 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alessandra Pispicia Kanonýři Josefov 21 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Monika Hlaváčová BSK TJ Jičín 26 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Marie Pacltová TJ Sokol Stěžery 24 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Kateřina Svojanovská TJ Pardubičky 48 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lenka Včelišová TJ Pardubičky 52 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Křížová Sokol Nová Paka 24 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Andrea Skalníková Kanonýři Josefov 28 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
10 Nikola Rokytová BK Přelouč 30 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Simona Doležalová BK Přelouč 40 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tereza Nováková BSK TJ Jičín 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Janišová SŠB Pardubice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bičíková SŠB Pardubice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nývltová SŠB Pardubice 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Fišerová Sokol Hradec "B" 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Vitíková BSK TJ Jičín 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Petružálková SŠB Pardubice 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vařechová BSK TJ Jičín 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Bergerová SŠB Pardubice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Michlová Kanonýři Josefov 25 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jana Strnadová BK Loko Trutnov "B" 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natalie Zemanová Sokol Hradec "B" 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kozáková BSK TJ Jičín 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kryšpínová SŠB Pardubice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Nývltová SŠB Pardubice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Svobodová BSK TJ Jičín 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Janoušková SŠB Pardubice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Nečesaná BSK TJ Jičín 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Nečesaná BSK TJ Jičín 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Klemová SŠB Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kůtová BSK TJ Jičín 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Dušková SŠB Pardubice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Hanzlíková BK NAPOS Vysoká n.L. 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Jislová Sokol Nová Paka 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Borsová BK Loko Trutnov "B" 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Ulvrová BSK TJ Jičín 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Toufarová SŠB Pardubice 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Cabalková Kanonýři Josefov 27 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominika Klozová BSK TJ Jičín 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sarah Novotná SŠB Pardubice 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radka Dubská BSK TJ Jičín 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Martina Labuťová TJ Pardubičky 39 23 10 1 8 3
Veronika Večeřa TJ Pardubičky 30 31 11 3 8 4
Johana Šlapáková Sokol Hradec "B" 36 28 14 0 8 4
Anna Pleskotová BK NAPOS Vysoká n.L. 23 18 7 4 4 2
Hana Fadrhonsová Sokol Hradec "B" 32 27 11 1 9 5
Sarah Sharplesová BK NAPOS Vysoká n.L. 28 21 7 3 6 3
Krisztina Lelkes Kanonýři Josefov 29 23 7 4 7 4
Nikola Chmelíková BSK TJ Jičín 19 20 6 2 6 4
Lucie Všetečková BSK TJ Jičín 19 22 8 5 3 4
Lucie Lindrová BK NAPOS Vysoká n.L. 19 28 13 1 7 5
Nela Michálková BSK TJ Jičín 24 31 7 5 7 4
Andrea Holubcová BK Loko Trutnov "B" 34 29 9 2 5 4
Monika Kejzlarová BK Loko Trutnov "B" 33 28 9 2 10 4
Daniela Jochová TJ Pardubičky 21 22 9 4 7 3
Michala Hartigová Sokol Hradec "B" 40 16 6 2 5 4
Marcela Kosová Kanonýři Josefov 28 30 13 1 6 4
14 Kamila Šulcová Sokol Nová Paka 35 19 8 1 8 5
Diana Bezpalcová BK NAPOS Vysoká n.L. 23 16 7 1 8 4
Jana Elcnerová Sokol Hradec "B" 39 20 6 2 8 5
Eva Kabeláčová TJ Pardubičky 42 19 9 2 4 5
Žofie Paterová BK NAPOS Vysoká n.L. 21 15 6 2 4 4
Anna Hvězdová Sokol Hradec "B" 18 25 10 1 3 4
Martina Borůvková BK Loko Trutnov "B" 40 19 9 1 5 5
17 Kristýna Pochopová Sokol Nová Paka 26 15 5 2 4 5
18 Tereza Roubová BK Přelouč 27 24 9 1 4 4
Zuzana Marksová BK Loko Trutnov "B" 37 17 7 2 3 3
Michaela Pešková BK NAPOS Vysoká n.L. 22 18 6 2 5 5
Adéla Blažková BK Loko Trutnov "B" 21 15 5 3 3 3
Eliška Skoumalová TJ Sokol Stěžery 19 23 7 3 4 4
Nikola Novotná Kanonýři Josefov 21 14 5 3 3 5
Dominika Ipserová TJ Pardubičky 36 21 10 0 6 5
Tereza Němcová Sokol Hradec "B" 37 22 7 3 7 3
Nikola Tothová BK Loko Trutnov "B" 33 18 4 3 5 3
Dana Filipová Sokol Hradec "B" 37 19 6 3 2 5
8 Tereza Němečková BK Přelouč 28 15 6 1 4 3
Markéta Novotná TJ Pardubičky 35 14 6 0 2 3
5 Denisa Machová Sokol Nová Paka 26 15 7 3 3 4
4 Lenka Nešetřilová BK Přelouč 42 22 8 0 6 4
Zuzana Felgrová TJ Sokol Stěžery 19 14 7 1 4 3
Dominika Paclíková BK NAPOS Vysoká n.L. 27 17 4 3 2 3
10 Tereza Podrazilová Sokol Nová Paka 39 16 5 2 3 3
14 Jana Sedláčková BK Přelouč 38 14 6 0 3 3
5 Marie Pluhařová BK Přelouč 35 12 4 2 2 3
9 Karolína Rozsévačová BK Přelouč 34 13 5 2 2 4
12 Martina Turková Sokol Nová Paka 43 14 6 0 2 5
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 22 14 6 1 2 5
16 Radka Vršťalová Sokol Nová Paka 32 14 7 0 6 5
Barbora Marečková BK NAPOS Vysoká n.L. 20 17 3 3 2 5
15 Sabina Horynová Sokol Nová Paka 24 11 4 2 3 5
Anita Podzimková BSK TJ Jičín 38 17 5 2 3 4
Lenka Tommová BK Loko Trutnov "B" 41 19 4 5 2 3
9 Kateřina Machátová Sokol Nová Paka 26 11 3 2 7 4
Anna Vintrová TJ Sokol Stěžery 19 12 5 0 2 3
Kateřina Najmanová TJ Sokol Stěžery 22 27 10 2 1 5
Radka Koňáková BK Loko Trutnov "B" 36 12 5 1 1 4
Monika Foffová Sokol Hradec "B" 19 18 6 4 1 4
Lenka Fejfarová Sokol Nová Paka 26 9 3 0 4 4
Magdaléna Paclíková Kanonýři Josefov 22 10 5 1 2 4
Veronika Včelišová TJ Pardubičky 23 9 3 2 2 3
Magdaléna Klausová TJ Sokol Stěžery 19 13 5 1 3 3
Adéla Hlavová BSK TJ Jičín 24 20 7 2 6 2
Aneta Dyntarová BSK TJ Jičín 23 15 7 1 1 4
Adéla Kravaříková BK Loko Trutnov "B" 22 14 5 1 4 2
Adéla Pecháčková Kanonýři Josefov 18 12 6 1 2 3
15 Eliška Písařová BK Přelouč 22 9 3 1 1 4
Pavlína Králíková Kanonýři Josefov 28 13 4 3 3 3
Kristýna Hopková TJ Sokol Stěžery 21 8 2 2 0 3
Klára Víšková TJ Sokol Stěžery 19 8 4 2 2 3
Natálie Erberová Sokol Hradec "B" 32 10 2 2 2 4
Michaela Dlouhá BSK TJ Jičín 32 10 4 1 6 3
Kateřina Prachařová BK NAPOS Vysoká n.L. 28 13 4 2 5 5
Daniela Hopková TJ Sokol Stěžery 47 12 6 0 3 2
16 Aneta Hejná BK Přelouč 23 14 7 0 4 3
Klára Exnarová Kanonýři Josefov 25 7 3 2 2 3
Kristýna Lourková Sokol Hradec "B" 34 14 3 4 3 3
Adéla Hertíková Sokol Hradec "B" 20 10 4 0 5 3
Natálie Nutilová TJ Sokol Stěžery 21 11 5 0 2 4
Aneta Váchová BK Loko Trutnov "B" 26 15 6 1 4 5
Renée Štampochová BSK TJ Jičín 21 8 3 0 3 4
Eliška Fejfarová BK Loko Trutnov "B" 22 14 4 2 2 3
Bára Baldíková Kanonýři Josefov 24 10 4 1 3 4
Veronika Fišarová Sokol Nová Paka 31 15 3 3 0 3
Michaela Bubeníčková BK NAPOS Vysoká n.L. 23 11 2 2 4 2
Karolína Křížková BK NAPOS Vysoká n.L. 20 10 4 2 0 3
Kateřina Chlubnová BK NAPOS Vysoká n.L. 27 16 4 2 3 3
Leona Hořeňovská TJ Pardubičky 40 8 4 0 2 2
Kateřina Tauchmanová BSK TJ Jičín 19 15 4 2 3 4
Karolína Novotná Kanonýři Josefov 23 7 3 0 2 2
Daniela Kamenická TJ Sokol Stěžery 24 7 3 1 3 2
Iva Jonášová TJ Pardubičky 41 8 4 0 1 1
Adéla Jiránková BSK TJ Jičín 24 17 8 0 1 2
Adéla Maxová BSK TJ Jičín 20 5 2 1 0 2
Natálie Csurillová Kanonýři Josefov 24 8 4 1 1 3
Dorota Hetychová TJ Pardubičky 23 8 4 2 2 4
7 Vlaďka Machová Sokol Nová Paka 28 4 2 1 1 4
Irena Kralevičová BK Přelouč 40 6 3 0 4 3
Denisa Divišová Kanonýři Josefov 22 8 3 0 2 4
6 Klára Novotná BK Přelouč 23 7 3 1 1 2
Amélie Cejnarová Kanonýři Josefov 19 13 2 3 1 2
Kristýna Vlášková TJ Sokol Stěžery 22 10 4 0 2 2
7 Lenka Bogdányová BK Přelouč 39 6 3 0 2 4
Klára Čapková BK Loko Trutnov "B" 42 6 3 0 2 1
Tereza Volechová BSK TJ Jičín 24 18 6 2 0 2
Tereza Kordíková BSK TJ Jičín 29 7 2 0 3 3
Zuzana Vávrová Sokol Nová Paka 32 7 3 0 1 4
Bára Frintová BK Loko Trutnov "B" 22 6 2 0 4 2
Markéta Rychnová BSK TJ Jičín 32 6 3 0 1 4
Sára Konečná Sokol Hradec "B" 18 4 2 0 2 3
Lucie Benešová BK NAPOS Vysoká n.L. 21 4 2 0 2 2
Nikola Marečková Sokol Nová Paka 18 6 2 2 0 2
Daniela Divišová Kanonýři Josefov 22 4 2 0 2 3
Vendula Nováková TJ Pardubičky 47 5 1 1 0 3
Petra Doubková BK Loko Trutnov "B" 39 6 3 0 1 3
Adéla Měšťanová BSK TJ Jičín 19 4 2 0 0 3
6 Jitka Matoušová Sokol Nová Paka 40 5 2 0 2 4
Blanka Konečná Sokol Hradec "B" 50 6 3 0 0 3
Eliška Suchardová Sokol Nová Paka 26 9 3 1 0 0
Veronika Šebestová Sokol Hradec "B" 18 4 2 0 0 2
Barbora Sobotková BK NAPOS Vysoká n.L. 19 3 1 1 1 3
Julie Smilnická BK Loko Trutnov "B" 34 4 2 0 3 1
Markéta Kolcová BSK TJ Jičín 25 6 1 1 1 0
Eliška Mertlíková Kanonýři Josefov 21 4 2 0 0 3
Michaela Štainerová BK Přelouč 23 2 1 0 1 0
Petra Maternová BSK TJ Jičín 32 3 1 1 0 5
Barbora Strunová TJ Sokol Stěžery 26 5 2 0 1 1
Martina Gumanová BK Loko Trutnov "B" 41 2 1 0 0 0
Alessandra Pispicia Kanonýři Josefov 21 2 1 0 0 1
Monika Hlaváčová BSK TJ Jičín 26 2 1 0 0 1
Marie Pacltová TJ Sokol Stěžery 24 4 2 0 0 5
Kateřina Svojanovská TJ Pardubičky 48 3 1 0 1 2
Lenka Včelišová TJ Pardubičky 52 3 0 1 0 0
Pavla Křížová Sokol Nová Paka 24 2 1 0 0 1
Andrea Skalníková Kanonýři Josefov 28 2 1 0 0 0
10 Nikola Rokytová BK Přelouč 30 2 1 0 0 2
Simona Doležalová BK Přelouč 40 1 0 0 1 2
Andrea Michlová Kanonýři Josefov 25 0 0 0 0 1
Denisa Cabalková Kanonýři Josefov 27 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH %
Sokol Hradec Králové "B" 20 24.5 3.1 9.5 /14.9 63.9
TJ Sokol Stěžery 16 16.8 2.2 3.9 /7.9 49.2
BK NAPOS Vysoká n.L. 20 22.2 5.2 9.5 /15.9 59.6
Kanonýři Josefov 18 16.6 2.8 6.6 /12.8 51.3
BK Přelouč 17 17.5 2.2 7.6 /13.1 57.8
BK Loko Trutnov "C" 18 22.8 4.2 9.6 /16.4 58.3
Sokol Nová Paka 18 20.4 3.0 9.0 /14.6 61.8
TJ Pardubičky 19 22.2 3.4 10.3 /16.8 61.4
BSK TJ Jičín 18 18.1 5.4 8.9 /16.1 55.2
SŠB Pardubice 4 16.5 1.0 4.5 /15.8 28.6